XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
21/22.11.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
22.11.2015 13:00
Budućnost (P)
1 : 2
Vranjska Banja
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Jablanica
Medveđa
19.11.2015 13:00
Lužnica
4 : 0
Jablanica
Bobište
Bobište
2 : 3
Mladost (M)
Medoševac
22.11.2015 13:00
Bobište
2 : 3
Mladost (M)
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
21.11.2015 13:00
Nebeski Andjeli
0 : 0
Balkanski
Budućnost (O)
Orašje
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
21.11.2015 13:00
Budućnost (O)
1 : 2
Vlasina
Ropotovo
Ropotovo
2 : 0
Sloga (L)
Leskovac
22.11.2015 13:00
Ropotovo
2 : 0
Sloga (L)
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Morava
Vladičin Han
21.11.2015 13:00
Pusta Reka
2 : 0
Morava
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo (P)
22.11.2015 16:44 (sport 016)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Mladost (M) 14 9 2 3 29
2 Vlasina 14 9 2 3 29
3 Lužnica 14 8 2 4 26
4 Vranjska Banja 14 8 2 4 26
5 Pusta Reka 14 7 2 5 23
6 Ropotovo 14 7 2 5 23
7 Budućnost (O) 14 6 4 4 22
8 Balkanski 14 6 3 5 21
9 Budućnost (P) 14 5 3 6 18
10 Sloga (L) 14 5 3 6 18
11 Jablanica 14 5 1 8 16
12 Morava 14 4 3 7 15
13 Nebeski Andjeli 14 3 4 7 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Jedinstvo (P) 14 2 4 8 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Bobište (-1) 14 1 3 10 5

16.kolo
Sledeće kolo
12/13.03.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
13.03.2016 15:00
Vranjska Banja
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
12.03.2016 15:00
Pusta Reka
1 : 0
Sloga (L)
Ropotovo
Ropotovo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
13.03.2016 15:00
Ropotovo
1 : 2
Vlasina
Budućnost (O)
Orašje
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
12.03.2016 15:00
Budućnost (O)
2 : 1
Balkanski
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
12.03.2016 15:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
Mladost (M)
Bobište
Bobište
1 : 1
Jablanica
Medveđa
06.04.2016 16:00
Bobište
1 : 1
Jablanica
Lužnica
Babušnica
4 : 3
Budućnost (P)
Popovac
06.04.2016 16:00
Lužnica
4 : 3
Budućnost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Morava

Takmičenje je napustio tim: BSK Bujanovac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.