5: Neverovatno je da ima samo 17 godina. Odlično je skočio i matirao Glazera udarcem glavom u 10. minutu.

4: Od 46 minuta Dosta bolje je izgledao u odnosu na Stefana Mitrovića. Imao je 28/30 tačnih pasova.

4: Do 86 minuta Lepo je ostavio loptu petom za Mijatovića koji je iz te akcije postigao pogodak za 2:1.

4: Polako se vraća u formu posle teške povrede koja ga je odvojila od terena čitavih godinu dana i pokazuje da nije za džabe imao status reprezentativca Srbije.

4: Do 45 minuta Pokazuje da mu je pravo mesto na zadnjem veznom. Imao je nekoliko dobrih stvorenih šansi koje nisu rezultirale golom.

4: Od 72 minuta Kreator igre je bio u zadnjih dvadesetak minuta. Stvorio je nekoliko dobrih prilika.

4: Do 72 minuta Vraća se polako Magiko u formu. Postigao je gol iz penala za 1:0 u 8. minutu.

4: Imao je par šuteva, ali je u više navrata Stamenković odlično odreagovao.

4: Žuti karton (33') Lepo je danas izgledala defanziva. Dobro su se držali tokom cele utakmice.

5: Odlična partija defanzivca Crvene Zvezde. Danas je igrao u defanzivnoj trojci sa Spajićem i Dragovićem gde se dobro pokazao. Nametnuo se Baraku Baharu i dobija više minuta od Rodića.

3: Do 45 minuta Ništa nije pokazao brzonogi napadač. Dosta više je pokazao Mijatović koji ga je zamenio.

5: Konačno je dočekao prvenac u dresu Zvezde omaleni Korejac. Ispalio je izuzetno jak šut koji je ušao u gol pod prečku. Nije stajao celu utakmicu i često je bio kreator igre.

3: Zabeležio je jednu odbranu, ali je i primio jedan gol. Nije imao posla Izraelac.

3: Od 86 minuta Imao je jedan šut koji je završio preko gola. Malo vremena je imao za da pokaže nešto više.

3: Do 61 minuta Imao je jedan šut iz daljine koji je odbranio Glazer. Imao je defanzivnu ulogu koju je dobro obavio u prvom poluvremenu, ali u drugom je bilo suprotno.

4: Odlična partija iskusnog golmana. I pored 3 gola, sprečio je još 7.

4: Za razliku od njegovog saigrača sa druge strane, Leković je dobro sačuvao i Bukarija i Mitrovića. Imao je jednu intervenciju sa gol linije.

3: Od 61 minuta Ušao je da zameni umornog Veličkovića. Nije pokazao ništa konkretno.

3: Od 81 minuta Odlična utakmica za sticanje iskustva. Imao je jednu intervenciju iz svog šesnaesterca.

3: Čak 11 puta je izbacio loptu kapiten Mladosti iz svog kaznenog prostora, ali nisu mogli da zadrže nerešen rezultat.

3: Dobro je držao levu aut-liniju. Asistirao je Sremčeviću za pogodak.

2: Do 81 minuta Loša partija isusnog desnog beka i bivšeg igrača Radničkog iz Kragujevca. Nije mogao da zadrži Lučića, a ofanzivno nije imao nikakvu ulogu.

2: Lučić ga je izludeo na današnjoj utakmici. Nije mogao da se nosi sa njegovom brzinom.

2: Od 71 minuta Izgubio je jednu loptu koja je dovela do kontre Crvene Zvezde i gola.

2: Žuti karton (80') Ništa nije pokazao bivši mladi reprezentativac Obale Slonovače. Očekivalo se više od njegove brzine ali on nije uspeo da napravi ništa.