Hajduk
0 0 pre 4 godine
1 komentara
markopetrov
Kaluđerica iz Rabrovca se vratila sa celim plenom! U Rabrovcu nas je dočekalo neprijatno iznenađenje, teren koji bio u katastrofalnom stanju, suv, tvrd I ispucao. I upravo je teren krivac što u prvom poluvremenu smo videli svega par poteza koji su izmamili aplauze publike. Na početku meča loša igra na obe strane, I domaći I gosti su uglavnom izbegavali pas igru I pribegavali dubinskim loptama. Upravo iz takve jedne situacije lopta dolazi do Palalića koji pokušava iz voleja preko gola. Uglavno je bilo mirno na obe strane sa dosta grešaka a onda su se ‘’Kaluđeri’’ adaptirali na uslove, Marica je povukao loptu sa leve strane ka sredini kad su svi očekivali šut u sledio je pas za Prošića koji izbegava ofsajd zamku I rutinski matira golmana Rabrovca za 0:1. Nakon toga druge uloge ovog puta Prošić proigrava Marica koji šutira u padu ali golman Domaćih siguran. Imali su domaći par šansi u prvom poluvremenu, samo jednu ozbiljniju. Faul na 30m od gola dok je Vračar nameštao živi zid lukavo su pokušali domaći ali zamalo pored gola. Pred sam kraj pokušao je I Palalić iz slodobnog udarca slabo u golmana. Poluvreme 0:1. Drugo poluvreme su naši momci izašli odlučni da postignu još koji pogodak I privedu meč kraju. Korner izvodi Marica, Prošić snažno glavom u golmana koji odbija luptu u novi korner.Novi korner loptu izbacuju domaći, Radojević sa 25 m šutira u gornji desni ugao golman samo pogled prati let lopte prelep gol za 0:2. Vrlo brzo su domaći uspeli da smanje rezultat, sjajan šut sa 30 m, Vračar je prstima dirao loptu al nedovoljno da ne završi u mreži. Onda se opet razigrala Kaluđerica, Marica gura loptu korz odbranu za Palalića usledio je snažan šut brani golman. Onda dupli pas Palalića I Prošića ali Prošić šutira jako preko gola. Marica dobija loptu na 40 m od gola Rabrovčana upošljava Pešića koji šutira izkosa u bliži golmanov ugao opet siguran golman. Šut fudbalera Rabrovca sa 25 m preko gola. Onda sjajan prodor Palalića lopta na povratnu za Đorića koji šutira pored gola. Onda trenutak koji je mogao da zakomlikuje meč, Slobodan udarca za domaće sa 25 m sjajan šut poleteo je Vračar kroz vazduh I uhvati ‘’živu’’ loptu. Bradić dugo drži loptu u nogama pronalazi Palalića koji već u prijemu beži defanzivcima I sigurno pogađa mrežu za 1:3. Nedugo zatim opet Bradić za Palalića koji biva oberen, sudija pokazuje na belu tačku. Siguran Palalić za konačnih 1:4. Napred Kaluđerica!