KLS: Radnički Zrenjanin - Čukarički 1:3

13.04.2019 ZR KLIK

Trenutak kada Pecarski daje gol iz slobodnog udarca

U okviru 22. kola Kadetske lige Srbije na stadionu kraj “Skrobare” fudbaleri Radničkog ugostili su trećeplasiranu ekipu Čukaričkog i nakon dobro pruženog otpora u prvom poluvremenu ipak  doživeli poraz rezultatom 1:3.

Posle ravnopravne igre u prvom poluvremenu gosti iz Beograda su preuzeli inicijativu u drugom delu igre  i u 63. minutu preko Vukovića došli u vođstvo. Tri minuta kasnije Grgić postiže svoj prvi gol na utakmici za 2:0. U 80. minutu nakon odlično izvedenog slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca Pecarski smanjuje vođstvo gostiju, da bi konačan  rezultat postavio odlični Grgić u 89. minutu za 1:3.

Radnički: Bačko, Ćušić, Šepa, Stevanović, Janjatović, Pecarski, Gajilović, Mijatović, Nović, Jarić, Novakov. Rezerve: Đolai, Marković, Stanković, Vignjević, Pajtin.

Čukarički: Marković, Milanović, Vuković, Petković, Drezgić, Viđević, Đukić, Lukić, Kežman, Erlegaš, Ajdar. Rezerve: Sekulić, Grgić, Nikolić, Aćimović, Stajković, Šare, Jovanović.