Raznatovic
Koji je ovaj Momčilovic ? Kako mogu da dodjem do njega ?
pre 6 godina 0 · 0
Plana
Krnjevo Strelci: Vladimir Momčilović 3 gola, 2 asistencije, Stevan Milićević 3 gola PRVO POLUVREME: Na lošem šutu Momčilovića dolazi lopta do Milićevića koji loptu šalje u donji levi ugao za 0-1 Nakon centar šuta Momčilovića sa desne strane, loptu glavom spušta Obradović do Milićevića kojem nije bilo teško da savlada golmana domaće ekipe 0-2 Nakon pasa Momčilovića, koji je uputio Stefanu Živanoviću koji nakon driblinga biva oboren od strane golmana, dosudjen je penal. Precizan sa bele tačke Vladimir Momčilović 0-3. KRAJ PRVOG POLUVREMENA... DRUGO POLUVREME Nakon prodora po sredini Ristić šalje pas u prostor izmedju štopere domaće ekipe kojima je umakao Momčilović i bez poteškoća prebacuje golmana i šalje loptu u desnom uglu 0-4. Nemoćan je bio golman domaće ekipe. Nakon pasa Momčilovića po desnoj strani, dolazi lopta do Prvulovića koji je sačekao i uputio lošiji centar šut, lopta dolazi do Momčilovića koji iz prve šutira ne baš dobro u donjem desnom uglu i pogadja za 0-5. Nakon kratkih dodavanja Stanisavljevića i Obradovića po levoj strani, lopta u prostor dolazi do Golubovića koji vara čuvara i golmana i prebacuje loptu na drugu stativu gde je na mestu bio Milićević koji pogadja za konačnih 0-6. KRAJ UTAKMICE.