Brodarac trijumfalno kroz Kragujevac

Omladinci Radničkog 1923 poraženi su na svom terenu od ekipe Brodarca u 20. kolu Omladinske lige Srbije – 0:3 (0:1).

Aktuelni šampion bio je preveliki zalogaj za četu Darka Milosavljevića, koja je pružila zavidan otpor sve do samog finiša, kada je Brodarac sa dva gola potvrdio trijumf.

Gosti iz Novog Beograda su poveli već u 8. minutu pogotkom Fedora Galečića. Ovaj rezultat bio je aktivan sve do finiša utakmice, kada je za svega dva minuta Brodarac postigao dva pogotka preko Ivančevića i Keče, i tako osigurao tri boda sa ovog gostovanja.

RADNIČKI 1923 – BRODARAC  0:3 (0:1)

KRAGUJEVAC
Pomoćni teren stadiona „Čika Dača“
Gledalaca: 200
Sudija: Zoran Široki (Smederevo)
Strelci: Galečić u 8, Ivančević u 88. i Keča u 89. minutu za Brodarac
Žuti kartoni: F.G. Petrović, Pavlović (Radnički 1923), Joković (Brodarac)

RADNIČKI 1923: Ristović, Pavlović (Marković), Tatović (F.M. Petrović), Danilović, Božović, Milikić (Mitrović), Šurlan (Maksimović), Matović, Cvetković, Đurović, F.G. Petrović (Rejman).

BRODARAC: Dragićević, Knežević, Golubović, Joković, Ivančević, Pejić, Panjak (Stojanović), Đ. Jovanović (Keča), Galečić, Lukić (L. Jovanović), Kočić.

Posle dvadeset odigranih kola, Kragujevčani zauzimaju trinaestu poziciju sa 15 bodova. U sledećem kolu, 7. aprila, omladinci Radničkog 1923 ugostiće vršnjake iz subotičkog Spartaka.

REMI APOLONA I BRODARCA

Fudbaleri Apolona 4 i Brodarca odigrali su bez golova (0:0) u 20. kolu Kadetske lige Srbije. U utakmici sa malim brojem prilika, najbolje šanse propustili su Janićijević na jednoj i Jovanović na drugoj strani.

Apolon 4 trenutno zauzima devetu poziciju na tabeli sa 29 osvojenih bodova. U narednom kolu „Apolonci“ će ugostiti subotički Spartak.

Spartak 0 : 0 Vojvodina
Moravac Orion 1 : 2 Radnički (N)
OFK Beograd 3 : 0 Napredak
Inđija 0 : 0 Čukarički
Voždovac 3 : 4 Partizan
Internacional 1 : 3 Radnički (P)
Rad 0 : 2 Crvena zvezda
Radnički 1923 0 : 3 Brodarac