Osma pobeda rukometaša Žitorađe zaredom

U derbiju 8. kola Prve lige istok RK Žitorađa upisao je osmu pobedu savladavši drugoplasirani Rtanj sa 27:19  (13:7). U jednom tenutku domaćin je vodio sa 11 golova razlike i utakmicu ponovo završio sa pionirima koji odlično koristi svaki minut proveden na terenu.Žitorađani od svake utakmice prave praznik rukometa jer su na poluvremenu igrali petlići muške i ženske selekcije. Ovu utakmicu pratio je proslavljeni trener i selektor Zoran Tuta Živković koji je na druženju sa upravom kluba preneo deo dragocenog iskustva a nakon završetka utakmice pun utisaka čestitao domaćinu na radu i razvoju i popularizaciji rukometa.Ženski rukometni klub Žitorađa takođe je ostvario pobedu. Ovoga puta savladana je ekipa ARIF Osice iz Knjaževca sa 36:20. Žitorađanke i Topličanin vode na tabeli Prve lige istok sa po 15 bodova.