XS
SM
MD
LG

Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Trajal
Kruševac
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Sloboda (U)
Užice
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin

Dinamo
Vranje
1 : 0
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
1 : 1
Mladost
Lučani
Mačva
Šabac
1 : 3
Partizan
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Radnik
Surdulica
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica

Inđija
Inđija
21.09
16:00
Bečej 1918
Bečej
Trajal
Kruševac
23.09
19:00
TSC
Bačka Topola
Teleoptik
Zemun
22.09
16:00
OFK Žarkovo
Beograd
Sloboda
Užice
22.09
16:00
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
22.09
18:30
Javor Matis
Ivanjica
Radnički 1923
Kragujevac
21.09
16:00
Zlatibor
Čajetina
Novi Pazar
Novi Pazar
22.09
16:00
Sinđelić
Beograd
Bežanija
Beograd
22.09
16:00
Budućnost
Dobanovci

GOŠK
Gabela
26.09
16:00
Čelik
Zenica
Željezničar
Sarajevo
26.09
20:30
Sloboda
Tuzla
Zrinjski
Mostar
26.09
20:00
Mladost
Doboj-Kakanj
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
26.09
16:00
Radnik
Bijeljina
Sarajevo
Sarajevo
26.09
18:30
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Tuzla City
Simin Han
26.09
16:00
Krupa
Krupa na Vrbasu

Rudar Prijedor
Prijedor
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Alfa
Modriča
Podrinje
Janja
Slavija
Istočno Sarajevo
Tekstilac
Derventa
Sloboda
Mrkonjić Grad
Borac
Banja Luka
Sloga
Gornje Crnjelovo
Kozara
Gradiška
Drina
Zvornik
Sutjeska
Foča

Provo
Provo
23.09
15:30
Tutin
Tutin
Polet (LJ)
Ljubić
23.09
11:00
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Drina
Ljubovija
23.09
15:30
Jošanica
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
22.09
15:30
Loznica
Loznica
Sloga (PŽ)
Požega
22.09
15:30
FAP
Priboj
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
22.09
15:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija (A)
Aranđelovac
22.09
15:30
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
22.09
15:30
Jedinstvo (Ub)
Ub

Radnički (ZR)
Zrenjanin
22.09
16:00
Cement
Beočin
OFK Vršac
Vršac
22.09
16:00
Železničar
Pančevo
Srbobran
Srbobran
22.09
16:00
Kabel
Novi Sad
Mladost
Bački Jarak
22.09
16:00
Omladinac
Novi Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
22.09
16:00
Borac
Sakule
Dinamo 1945
Pančevo
22.09
16:00
Dunav
Stari Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
22.09
16:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
22.09
16:00
Bačka 1901
Subotica
Bratstvo 1946
Prigrevica
22.09
16:00
Hajduk 1912
Kula

Radnički (P)
Pirot
23.09
15:30
SFS Borac
Paraćin
Budućnost
Popovac
23.09
15:30
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (P)
Paraćin
22.09
15:30
Dunav
Prahovo
Pukovac
Pukovac
23.09
15:30
Temnić 1924
Varvarin
GFK Dubočica
Leskovac
22.09
15:30
Jagodina Tabane
Jagodina
Zaplanjac
Gadžin Han
23.09
15:30
Rtanj
Boljevac
Car Konstantin
Niš
23.09
11:00
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
22.09
15:30
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
22.09
15:30
Radan
Lebane

Radnički (NB)
Novi Beograd
22.09
15:30
GSP Polet Dorćol
Beograd
Lokomotiva
Beograd
22.09
15:30
Zvezdara
Beograd
Prva Iskra
Barič
23.09
11:00
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Stepojevac Vaga
Stepojevac
23.09
15:30
Brodarac
Novi Beograd
BASK
Beograd
22.09
10:00
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
22.09
15:30
BSK Borča
Borča
Jedinstvo
Surčin
23.09
15:30
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Novi Beograd
22.09
15:30
Grafičar
Beograd

Radnički 1923
Kragujevac
22.09
Sloga
Zemun
Napredak
Kruševac
22.09
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
22.09
Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
22.09
Mašinac Trejs PZP
Niš

Kanjiža
Kanjiža
22.09
Karađorđe
Topola
Zemun
Zemun
22.09
Radnički 2012
Niš
Polet
Sivac
22.09
Lavice Dubočica
Leskovac
Rad
Beograd
22.09
Mačva
Šabac
Kolibri
Kuršumlija
22.09
Kolubara
Lazarevac

Voždovac
Beograd
22.09
Jedinstvo
Ub
Internacional
Beograd
22.09
BASK
Beograd
Rad
Beograd
22.09
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
22.09
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
22.09
Dinamo (P)
Pančevo
Trajal
Kruševac
22.09
Radnički (N)
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
22.09
Čukarički
Beograd
Inđija
Inđija
22.09
Brodarac
Novi Beograd

Voždovac
Beograd
22.09
Kiker
Kraljevo
Zemun
Zemun
22.09
Apolon 4
Kragujevac
Rad
Beograd
22.09
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
22.09
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
22.09
Teleoptik
Zemun
Radnički (Z)
Zrenjanin
22.09
Real Niš
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
22.09
Čukarički
Beograd
Sloboda
Užice
22.09
Brodarac
Beograd

Fulham
London
22.09
13:30
Watford
Watford
Burnley
Burnley
22.09
16:00
AFC Bournemouth
Bournemouth
Cardiff City
Cardiff
22.09
16:00
Manchester City
Manchester
Crystal Palace
London
22.09
16:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Leicester
Leicester
22.09
16:00
Huddersfield Town
Huddersfield
Liverpool
Liverpool
22.09
16:00
Southampton
Southampton
Manchester United
Manchester
22.09
16:00
Wolverhampton
Wolverhampton
Brighton
Brighton
22.09
18:30
Tottenham Hotspur
London
West Ham United
London
23.09
14:30
Chelsea
London
Arsenal
London
23.09
17:00
Everton
Liverpool

Huesca
Huesca
21.09
21:00
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Rayo Vallecano
Madrid
22.09
13:00
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Celta de Vigo
Vigo
22.09
16:15
Real Valladolid
Valladolid
Eibar
Eibar
22.09
16:15
Leganés
Leganés
Getafe
Getafe (Madrid)
22.09
18:30
Atlético Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
22.09
20:45
Espanyol
Barcelona
Levante
Valencia
23.09
12:00
Sevilla
Sevilla
Villarreal
Villarreal
23.09
16:15
Valencia
Valencia
Real Betis
Sevilla
23.09
18:30
Athletic Club
Bilbao
Barcelona
Barcelona
23.09
20:45
Girona
Girona

Stuttgart
Stuttgart
21.09
20:30
Fortuna
Düsseldorf
Hoffenheim
Sinsheim
22.09
15:30
Borussia Dortmund
Dortmund
Hertha BSC
Berlin
22.09
15:30
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Augsburg
Augsburg
22.09
15:30
Werder
Bremen
Wolfsburg
Wolfsburg
22.09
15:30
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Nürnberg
Nürnberg
22.09
15:30
Hannover 96
Hannover
Schalke 04
Gelsenkirchen
22.09
18:30
Bayern
München
Bayer Leverkusen
Leverkusen
23.09
15:30
Mainz 05
Mainz
Eintracht
Frankfurt am Main
23.09
18:00
RB Leipzig
Leipzig

Juventus
Torino
2 : 0
Lazio
Roma
Napoli
Napoli
3 : 2
Milan
Milano
SPAL
Ferrara
1 : 0
Parma
Parma
Cagliari
Cagliari
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Fiorentina
Firenze
6 : 1
Chievo
Verona
Frosinone
Frosinone
0 : 0
Bologna
Bologna
Genoa
Genova
2 : 1
Empoli
Empoli
Internazionale
Milano
2 : 2
Torino
Torino
Udinese
Udine
1 : 0
Sampdoria
Genova
Roma
Roma
3 : 3
Atalanta
Bergamo

Angers
Angers
22.09
20:00
Toulouse
Toulouse
Guingamp
Guingamp
23.09
17:00
Bordeaux
Bordeaux
Lille
Villeneuve d'Ascq
22.09
17:00
Nantes
Nantes
Monaco
Monaco
21.09
20:45
Nîmes
Nîmes
Montpellier
Montpellier
22.09
20:00
Nice
Nice
Reims
Reims
22.09
20:00
Dijon
Dijon
Rennes
Rennes
23.09
15:00
PSG
Paris
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
22.09
20:00
Caen
Caen
Strasbourg
Strasbourg
22.09
20:00
Amiens SC
Amiens
Olympique Lyonnais
Lyon
23.09
21:00
Olympique Marseille
Marseille