XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 67 utakmica za dan
Sreda, 17 Oktobar 2018

Fudbal

Dinamo
Vranje
17.10.2018
14:00
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
17.10.2018
15:00
Metalac
Gornji Milanovac
Srbobran
Srbobran
17.10.2018
15:00
Cement
Beočin
Mladost
Bački Jarak
17.10.2018
15:00
OFK Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
17.10.2018
15:00
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
17.10.2018
15:00
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
17.10.2018
15:00
Kabel
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
17.10.2018
15:00
Omladinac
Novi Banovci
Bratstvo 1946
Prigrevica
17.10.2018
15:00
Borac
Sakule
Hajduk 1912
Kula
17.10.2018
15:00
Dunav
Stari Banovci
Bačka 1901
Subotica
17.10.2018
15:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Jedinstvo (P)
Paraćin
17.10.2018
15:00
SFS Borac
Paraćin
Pukovac
Pukovac
17.10.2018
15:00
Budućnost
Popovac
GFK Dubočica
Leskovac
17.10.2018
15:00
Radnički (P)
Pirot
Zaplanjac
Gadžin Han
17.10.2018
15:00
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
17.10.2018
15:00
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
17.10.2018
15:00
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
17.10.2018
15:00
Jagodina Tabane
Jagodina
Radan
Lebane
17.10.2018
15:00
Rtanj
Boljevac
Crvena zvezda
Beograd
17.10.2018
13:00
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
17.10.2018
14:00
Voždovac
Beograd
Real Niš
Niš
17.10.2018
09:00
Brodarac
Beograd
Teleoptik
Zemun
17.10.2018
13:00
Sloboda
Užice
OFK Beograd
Beograd
17.10.2018
10:00
Crvena Zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
17.10.2018
11:00
Radnički (Z)
Zrenjanin
Apolon 4
Kragujevac
17.10.2018
11:00
Partizan
Beograd
Kiker
Kraljevo
17.10.2018
13:00
Spartak ŽK
Subotica
Zemun
Zemun
17.10.2018
12:00
Rad
Beograd
Njerš Ištvan
Totovo Selo
17.10.2018
16:00
Bačka 1901
Subotica
Bačka 1901
Subotica
17.10.2018
16:00
Đurđin
Đurđin

Košarka

Rogaška
Rogaška Slatina
17.10.2018
19:00
Vršac
Vršac
Sutjeska
Nikšić
17.10.2018
19:00
Split
Split
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
17.10.2018
19:00
Lovćen 1947
Cetinje
Borac
Čačak
17.10.2018
20:00
Sixt Primorska
Kopar

Odbojka

Spartak (Su)
Subotica
17.10.2018
19:00
Crvena zvezda
Beograd
VA 014 Bauwesen
Valjevo
17.10.2018
17:00
Radnički
Kragujevac
Spartak (Lj)
Ljig
17.10.2018
19:00
Partizan
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
17.10.2018
20:00
Železničar (Bg)
Beograd
Niš
Niš
17.10.2018
20:00
Napredak 037
Kruševac
Borac (St)
Starčevo
17.10.2018
16:30
VGSK
Veliko Gradište
Smederevo Carina
Smederevo
17.10.2018
15:00
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Futog
Futog
17.10.2018
20:00
Ribnica
Kraljevo
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
17.10.2018
20:00
Mladost
Nova Pazova
Banat
Vršac
17.10.2018
18:00
Borac (Par)
Paraćin
Timok
Zaječar
17.10.2018
20:30
Dubočica
Leskovac
TENT
Obrenovac
17.10.2018
19:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vizura
Ruma
17.10.2018
19:00
Klek-MD Zrenjanin
Klek
Dinamo
Pančevo
17.10.2018
18:30
Spartak (Su)
Subotica
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
17.10.2018
17:00
Valjevo
Valjevo
Srem
Sremska Mitrovica
17.10.2018
19:30
Vranje
Vranje
Smederevo
Smederevo
17.10.2018
18:00
Spartak (Lj)
Ljig
Srbijanka 014
Valjevo
17.10.2018
20:00
Beograd
Beograd
Futog
Futog
17.10.2018
17:00
Leskovac-98
Leskovac
Gimnazijalac
Kraljevo
17.10.2018
20:00
Ruma
Ruma
Sterija
Beograd
17.10.2018
16:00
Ivanjica
Ivanjica
Šumadija
Aranđelovac
17.10.2018
21:00
Fortuna Plus
Aranđelovac
Crvena zvezda
Beograd
17.10.2018
17:00
Partizan
Beograd

Rukomet

Metalurg
Skopje
17.10.2018
20:15
Železničar 1949
Niš
Izviđač
Ljubuški
17.10.2018
18:00
Tatran Prešov
Prešov
Progres
Svrljig
17.10.2018
Topličanin 2
Prokuplje
Vardar
Skopje
30 : 23
PPD Zagreb
Zagreb
Dinamo Pančevo
Pančevo
26 : 37
Celje Piv. Laško
Laško
ORK Loznica
Loznica
17.10.2018
19:00
Voždovac 1955 2
Beograd
Topličanin 2
Prokuplje
17.10.2018
Aleksinac
Aleksinac
Remesiana
Bela Palanka
17.10.2018
Morava
Vladičin Han

Vaterpolo

Jadran HN
Herceg Novi
17.10.2018
19:00
Primorac
Kotor
Primorje EB
Rijeka
17.10.2018
20:00
KVK Radnički
Kragujevac