markopetrov je postavio novu vest
KVALITETNA PROVERA SA ATOMISTIMA IZ VINCE

U vecernjem terminu i pod reflektorima ekipa fk Kaludjerice gostovala je renomiranom protivniku iz Vince,

Prvo poluvreme nasi momci odigrali su odlicno i pokazali da im je mesto u visem rangu.Ekipa Danka Palalica odigrala je egal sa mnogo u ovom trenutku spremnijom ekipom Vince i na poluvreme se otislo rezultatom 0-0.U nastavku meca trener je dao sansu i ostalim igracima i tu je doslo do izrazaja fizicka i takticka uigranost igraca Vince.Rezultat od 4-0 na kraju i nije toliko bitan koliko raduje igra nasih igraca u prvih 45minuta.Vec za vikend nase igrace ocekuju jedna a mozda i dve prover kako bi se sto bolje pripremili za nastavak  borbe u opstinskoj ligi Grocka. U nedelju 24.02.snage ce odmeriti u SC GLADIJATOR u Knezevcu FK KALUDJERICA I FK DEDINJE (Beograd) utakmica pocinje u 18:00.