OFK Kopaonik ostvario važnu pobedu u Lozni

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Prvo moram da pohvalim domaću ekipu koja je uzvratila ljubaznim prijemom gostujuće ekipe kao i na terenu za igru i infrastrukturu od prostorija oko terena što malo klubova mogu sa se pohvale u ovoj ligi, svaka častu za Milana Milosavljevića i FK Slogu iz Lozne. Veoma važna pobeda za OFK Kopaonik 1931 za samopuzdanje ekipe na gostovanju Lozni kod ekipe Sloge.

Gosti od početka pritiskaju domaći tim i u 3. minutu posle centaršuta udarcem glavom Uroš Knežević pogađa prečku. Gosti su poveli u 6. minutu Vilimonović odlično prigrava Planiničića na levoj strani a on loptu vraća u peterac gde je Vukojević šalje u mrežu za prednost gostiju 0:1. Domaćin ostaje sa desetoticom od 26. minuta Milovanović je dobio direktan crveni karton posle duela sa Todorovićem sudija svira faul Milovanovića, a iznerviran odlukom žustro protestuje pa mu sudija Drašković pokazuje put u svlačionicu. Igrača više i daleko bolju igru gosti koriste u 31. minutu posle prelepe akcije golom završava Marjan Nikolić 0:2. Do kraja prvog poluvremena domaćin je imao dosta sreće kada u 35. minutu Vukojević pogađa stativu a minut kasnije još jedna lepa akcija prvo šut Vukojevića brani golman Savić, a zatim Nemanja Knežević šutira dobro ali preko gola.

Domaćin je imao jednu lepu priliku u 53. minutu Velisavljević izvodi korner a Mladenović glavom pogađa prečku. Do kraja gosti su mirno priveli utakmicu kraju i ostvarili još jednu pobedu.

SLOGA (L) - OFK KOPAONIK1931 0:2 (0:2)

Lozna-Stadion Sloge. Gledalaca: 80. Sudija: Nikola Drašković (Kruševac) 7. Strelci: Vukojević u 6. minutu, Marjan Nikolić u 31. minutu za OFK Kopaonik 1931. Žuti kartoni: Miloš Kovačević, Marko Kovačević (Sloga), Zdravković, U.Knežević, N.Knežević (OFK Kopaonik ). Crveni karton: Milovanović (Sloga). Igrač utakmice: Todorović.

SLOGA: Savić 7, Krstić 6,5 (Mladenović 7), J.Stojanović 6,5, S,Nedeljković 6,5, Milošević 7, Milovanović 5, Milojević 6,5 (Ž.Stojanović -), Mar.Kovačević 7, Vasiljević 6,5 (Milosavljević -), Mil.Kovačević 7, Velisavljević 7.
OFK KOPAONIK 1931: I.Nikolić-, N.Knežević 7, U.Knežević 7, Todorović 7,5, Mehmedi 7,5, Planiničić 7 (Obradović-), Vilimonović 7 (Milisavljević -), Vukojević 7, Burgić 7, Mar. Nikolić 7.

Rubin 4 : 2 Polet 57
Čitluk 1 : 1 FUD
Borac 0 : 1 Mačkovac
Sloga (Ć) 11 : 0 13. April
Gornji Stepoš 5 : 1 Bošnjane
Sloga (D) 1 : 1 Parunovac