Pravi derbi u Maloj Drenovi

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Po kišovitom ali lepom vremenu za fudbal odigrana je utakmica 14. kola Treće rasinske okružene lige u Maloj Drenovi gde su se susreli Mladost iz već navedenog mesta i prvo plasirani Omladinac iz Pojata.

Utakmica kreće u veoma dobrom ritmu gde i jedna i druga ekipa stvaraju šanse ali neuspešno. Na poluvreme se otišlo bez pogodaka.

Na samom startu drugog poluvremena mladi i veoma talentovani Stevan Arsić solo prodorom prolazi Živkovića i Jovanovića i loptu šalje u gol kroz noge Đorđeviću za 1:0. Do samog kraja je bilo veoma napeto gde je gost nešto više napadao ali domaćin uspeo da sačuva rezultat. U domaćoj ekipi istako se golman Bogdan Jevtić sa svojim neverovatnim odbranama koji je i spasio ekipu od poraza.

MLADOST - OMLADINAC (P) 1:0

MLADOST: B.Jevtić 9, M.Savković 7, Đ.Bradić 9, M.Miletić 7, M.Bogojević 7 (od 66. A.Stojaković 6,5) , V.Stojaković 8, I.Bradić 7, M.Kljajić 7, B.Jevtić 7 ( od 72. A.Stupljanin 6), S.Arsić 8,5, M.Svković 6,5.
OMLADINAC: S.Đorđević 7, N.Marković 7 (od 60. J.Stojanović 6), P.Kostić 7, P.Živković 6, M.Jovanović 6, L.Mitić 6, D.Tomić 6 (od 66. M.Prica 6), A.Todorović 8,5, K.Rašić 7,5, A.Golubović 7, D.Petrović 7.

Šampion 2013 4 : 1 Omladinac (V)
Gradac : Jugovići
Mladost 1 : 0 Omladinac (P)