Vrnjčanima dve srebrne i jedna bronzana medalja

U novoj Hali sportova "Ribnica" u Kraljevu održano je pojedinačno školsko prvenstvo Centralne Srbije, za učenike osnovnih i srednjih škola u džudou.

Organizatori su bili Džudo savez Centralne Srbije i džudo klub "Partizan" iz Kraljeva. Učestvovalo je preko 500 učenika među kojima su bila i tri takmičara džudo kluba "Goč" iz Vrnjačke Banje.

U konkurenciji srednjih škola učenica Ugostiteljsko turističke škole Anita Radulović je u kategoriji do 48kg osvojila drugo mesto, srebrnu medalju i diplomu.

Tijana Pljevaljčić učenica vrnjačke Gimnazije je u kategoriji do 52kg osvojila treće mesto bronzanu medalju i diplomu.

U konkurenciji osnovnih škola učenici 7 i 8 razreda Nenad Savković iz OŠ "Mladost" Vrnjci u kategoriji do 81kg, osvojio je drugo mesto, srebrnu medalju i diplomu.

Ovo troje učenika takmičara Goča prema ostvarenim rezultatima plasirali su se na Republičko prvenstvo koje će se održati 20 marta u Beogradu, saznajemo od predsednika džudo kluba "Goč" iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića.