Prijateljska utakmica: Sloven – Torlak 3:3

Po izuzetno prohladnom vremenu, u večernjim satima (pod svetlošću reflektora), ljubitelji fudbala imali su šta da vide na igralištu u Borkovačkoj dolini: šest pogodaka, od kojih je posebno lep Nedića u 83. minutu, kada je „punim šutem“ poslao loptu u nebranjeni deo gola beogradskog zonaša.

Sloven - Torlak

Prvu ozbiljniju priliku za promenu rezultata imao je domaćin u 15. minutu, kada je Vidović pogodio prečku. U daljem toku utakmice gosti su dominirali. Sve više su stezali obruč oko gola Slovena. Šutem sa oko 25 metara Matužić u 25. minutu dovodi Torlak u vođstvo. Desetak minuta kasnije prednost gostiju povećava S. Jovanović (na asistenciju Bjelobrka). Minut - dva kasnije viđena je brza kontra Slovena i sjajna prilika Topića.

Prvih petnaestak minuta nastavka utakmice pripadaju Torlaku. U 57. minutu na odbijenu loptu, pred golom Slovena, najbolje reaguje Škorić i to je bilo ubedljivih 0:3! Ipak, domaćin se budi, te je u poslednjih petnaestak minuta uspeo čak da postigne tri gola: Dragičević u 75. minutu (proigravanje Dragičevića), Nedić u 83. minutu i Bošković u 87. minutu, kada je preciznim šutem, po zemlji, iznenadio protivničkog golmana.

U poslednjim trenucima utakmice Vasović nije uspeo da iskoristi kazneni udarac za Torlak. Ruma: Igralište Slovena. Gledalaca: 50. Sudija: Stevan Mušicki (Ruma). Strelci: Dragičević u 75, Nedić u 83. i Bošković u 87. minutu (Sloven), Matužić u 25, S. Jovanović u 35. i Škorić u 57. minutu (Torlak).

SLOVEN: Milanović, Nedić, Kljajić, Kalajdžić, Selak, R. Lukić, Kajtazi, Hadžividović, Malić, Adamović, Topić. Igrali su još: Krstić, Deak, Puzić, Bošković, Lazić, Simić, B. Lukić, Dragičević, Đorđević, Batanjski i Romić.

TORLAK: Marković, Obradović, Popović, Rakonjac, Tošković, Matužić, U. Adamović, S. Jovanović, Ž. Jovanović. Bjelobrk. Igrali su još: Božić, Milosavljević, Škorić, Radošević, Vasović, L. Adamović, Raković i Vuković.