Župac izveo dubljane iz opasne zone

U okviru 12 prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige,nekompletna ekipa FK Kamenorezac 76,posle bolje igre u većem delu susreta,uspela je minimalnim rezultatom od 1:0,kao domaćin na igralištu u Štulcu,da savlada drugoplasiranu ekipu na tabeli ove lige FK Rubin iz Donjeg Stupnja.Bodove spasa od ispadanja iz lige ostvario je agilni centarfor dubljana Dragan Župac u 23 minutu.On je posle dodavanja saigrača prihvatio loptu na ivici šesnaesterca gostiju,driblinzima se vešto oslobodio dvojice gostujućih igrača i preciznim šutem pogodio mrežu 1:0.Ovo je bio rezultat poluvremena ali i celog susreta.Igra je tokom cele utakmice bila fer i korektna uz dobro suđenje glavnog sudije Marka Spasojevića.Njemu su mahanjem sa strana pomagali Aleksandar Rašković i Darko Batoćanin.Dužnost delegata profesionalno je obavio Nenad Zdravković.U narednom 13 kolu dubljani gostuju u Gornjem Katunu kod FK Borac i ako budu kompletni mogu da računaju na povoljan rezultat.