Kup PFS Srem: Donji Srem 2015 – Železničar 1:2

Više se očekivalo od ekipa koji se visoko kotiraju u svojim ligama: jednostavno, ostali su dužni svojim navijačima.  Jedino vredno pomena iz prvog poluvremena su šanse Ljubojevića u 4. i Mrđe u 25. minutu. U nastavku utakmice,  u 60. minutu, Marković kažnjava neuspelu ofsajd zamku gostiju. Samo 5-6 minuta kasnije, na centaršut Lukića, u kaznenom prostoru Donjeg Srema 2015 najbolje reaguje iskusni Jerković, koji poravnava rezultat. U 80. minutu Ljubojević sa leve strane ulazi u kazneni prostor gostiju. Odbrambeni igrač Inđije startuje na njega, ali Ljubijević ostaje na nogama i šutira pored gola Radoševića. Jerković se upisao u listu strelaca i u 88. minutu, a ostaće zapamćen i njegov sjajan šut pri samom kraju utakmice, kada je pogodio prečku gola Jelače. Jednostavno: kada se Jerković razigra, pobeda se ne dovodi u pitanje!

PEĆINCI: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 100. Sudija: Marinko Ćirković (Stari Banovci). Strelci: Marković u 60. minutu (Donji Srem 2015), Jerković u 66. i 88. minutu (Železničar). Žuti kartoni: Stoiljković i Marković (Donji Srem 2015), Lukić i Rakar (Železničar).

DONJI SREM 2015: Jelača, Ljubojević, Stoiljković, Perišić, Mitrović, Štetić, Vesić, Obrenović (od 46. Radivojević), Ristivojević (od 62. Naić ), Nović, Marković.

ŽELEZNIČAR: Radošević, Dimitrojević (od 55. Trkulja), Katarić, Krivokuća (od 43. Milinović ), Tica (od 75. Kozijević), Jerković, Jurišić, Lukić, Rakar, Kekić, Mrđa.

Igrač utakmice: Milan Jerković.