Kadeti Čukaričkog ubedljivi protiv Voždovca

Kadeti ubedljivi protiv Voždovca, Grgić dva gola za dva minuta--

Kadeti Čukaričkog ostvarili su ubedljiv trijumf u meču 11. kola protiv Voždovca, na terenu SC „Rakovica” – 5:1 (2:1). Brđani su tako došli do sedmog trijumfa, uz tri remija i jedan poraz, pa su ostali na trećem mestu, sa 24 boda, iza Partizana sa 27 i Brodarca sa 25. Belo-crni su poveli u ranoj fazi meča, još u sedmom minutu, kad je Uroš Drezgić savladao Stojića. Samo tri minuta kasnije rezultat je poravnao Brajković.

Ipak, do poluvremena ekipi Vladimira Kožula novu prednost je obezbedio Mihajlo Baić. U nastavku Brđani su bili mngo bolji rival, a meč je rešen golovima rezervista na ovom susretu. Najpre je Dario Grgić u razmaku od samo dva minuta postigao dva gola, a seriju je završio pogotkom u 90. minutu Aleksa Ilić. U narednom kolu kadeti Čukaričkog u subotu, 20. oktobra od 12,30 časova ugostiće ekipu Real Niš, na terenu SC „Rakovica”.

Čukarički – Voždovac 5:1 (2:1)

Strelci: 1:0 – Uroš Drezgić u 7, 1:1 – Radovan Brajković u 10, 2:1 – Mihajlo Baić u 22, 3:1 – Dario Grgić u 85, 4:1 – Dario Grgić u 86, 5:1 – Aleksa Ilić u 90. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 100. Sudija: Andrija Stojanović. Pomoćnici: Uroš Stojković i Milan Mihajlović (svi iz Beograda).

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Petković (od 73. Aćimović), Drezgić, Nikolić, Šare (od 64. Stajković), Jovanović (od 47. Sekulić), M. Baić (od 69. Ilić), Ergelaš (od 59. Grgić), Đukić.

VOŽDOVAC: Stojić, Stefanović (od 46. Kordik), Bogdanović, Lazić, Jeremić (od 76. Bogićević), Brajković, Baković, Karić (od 66. Grbović), Nuredini (od 51. Todić), Jović (od 55. L. Baić), Pantić.

Čukarički 5 : 1 Voždovac
Real Niš 1 : 3 Brodarac
Teleoptik 1 : 0 Sloboda
OFK Beograd 0 : 2 Crvena Zvezda
Vojvodina 2 : 0 Radnički (Z)
Apolon 4 1 : 1 Partizan