Novosadska liga: Jedinstvo - RFK Novi Sad 1921 0:1

U okviru 7. kola Novosadske lige RFK Novi Sad gostovao je u Rumenci i pobedio ekipu Jedinstvo rezultatom 1:0. Strelac za Novi Sad bio je Milan Trivunović u 83. minutu.

Domaćini su od početka stavili do znanja da neće lako prepustiti bodove gostima sa Detelinare i uspeli su u prvom poluvremenu da se bolje snađu po veoma lošem terenu.

U drugom poluvremenu obe ekipe su se trudile da dođu do pobede. Bliži pogotku bili su domaćini koji su napravili par dobrih prilika, koje je odlični golman Novog Sada Aleksandar Jovanović uspeo da odbrani. Kada se mislilo da će doći do podele bodova igrač Novog Sada Milan Trivunović primio je loptu na oko 20 metara i pravim evrogolom u 83. minuti pogodio mrežu domaćih i doneo novu pobedu "kanarincima".

Ekipa Novog Sada igrala je u sledećem sastavu: Jovanović, Stakić, Papović, Stojanović, Bajat, Ilić, Simić, Đanković, Lukaja, Mrđan, Trivunović. U igru su ušli i: Milićević, Ćirić i Bajić.

Narednog vikenda ekipa Novog Sada gostuje ekipi gradskom rivalu ekipi Indeksa.