Nais poklekao u završnici i remizirao sa Radničkim
Vaterpolisti iz Niša bili su na korak od druge pobede zaredom u Superligi, ali su u poslednjoj deonici drastično pali. To je iskoristio Radnički i u samoj završnici sustigao Nais, pa je meč u Kragujevcu završen sa 10:10.
Nais je sakupio 4 boda u šest kola; foto: Vanja Keser

Odlično su Nišlije otpočele utakmicu i nakon prve deonice već imale +2. Izjednačena borba se vodila u nastavku, a tek u poslednjoj četvrtini Radničkom je pošlo za rukom da sustigne svoje goste.

Najbolji u niškom sastavu bili su Marko Bolović i Aleksandar Mitrović sa po 3 gola.

Ove dve ekipe se nalaze na deobi 5. pozicije u Superligi, ali Valjevo i Zemun, koji su ispod njih, još nisu odigrali svoj meč 6. kola.

U sledećem kolu Nais će dočekati Vojvodinu, koja se nalazi na 3. poziciji u Superligi.

Vojvodina 5 : 16 BVK Crvena zvezda
Šabac 1 : 16 Partizan
Zemun Bosal 10 : 13 Valjevo Gorenje
KVK Radnički 10 : 10 Nais