PTZ: Kablovi bez problema protiv Pepeljevca

Kablovi su sasvim očekivano došli do lagane pobede nad Pepeljevcem rezultatom 2:0, na svom stadionu u Zaječaru. Od prvog sudijskog zvižduka krenuli su ofanzivno ka golu Pepeljevca. Domaćinu su bili potrebni bodovi. Izabranici trenera Slaviše Krstića su u tom duhu i ušli u susret. Bolju igru su uspeli da krunišu golovima Mladenovića i Mitrovića u 20. i 38. minutu, što se kasnije ispostavilo da je i krajnji rezultat. Pepeljevčani su prvi ozbiljniji šut ka golu Kablova uputili u 26. minutu, ali bez prave opasnosti za gol. Trener Kablova Krstić izvršio je nekoliko promena u sastavu ekipe, u odnosu na predhodne mečeve.Tako je danas debitovao mlađani Tošić Predrag, koji je vrlodobro odigrao prvo poluvreme. Umesto njega ulazi Golubović, pojačanje iz Puteva.

U drugom poluvremenu vredno je napomenuti iskljućenje Živkovića iz Kablova i Milanovića iz Pepeljevca, zbog međusobnog koškanja.

Utakmica je odigrana po lepom vremenu pred rekordnom posetom ove sezone u Zaječaru, pred oko 600 gledaoca. Sudija Vojnić je korektno obavio svoj posao, podelio tri žuta i dva crvena kartona.

Kablovi: Ristić,Tošić, (Golubović) Mitrović, Milenković, Mihailović Miloš, Jelenković, Slavković, Stefanović, (Živković) Drobnjaković, Milojić, Mladenović
Pepeljevac: Ratajac, Đorđević, Karajević, Krstić, Radivojević, Rajković, Vranjanac, Demiri,Stojanović, Milanović, Ristić

Trudbenik 1 : 1 Morava (Ć)
SFS Borac 1 : 0 Bor
Trajal 2 : 0 Ozren
Trstenik PPT 0 : 0 Trgovački
Timočanin 3 : 1 Slatina (B)
Temnić 1 : 2 Sloga (D)