Vukovi pojeli sokolove

U utakmici 14. kola Prve rukometne lige za muškarce Dubočica je na svom terenu teže neko što rezultat pokazuje savladala izuzetno borbenu ekipu BASK-a 36:32. Meč u Leskovcu je protekao u borbenoj i dinamičnoj igri, ali ne toliko kvalitetnoj. Prvo poluvreme "sokolovi" igraju bolje diktiraju tempo imaju prednost koju sa lakoćom održavaju i na odmor odlaze sa prednošcu od dva gola 18:16.

Na poluvremenu kao da je domaći trener Risto Buha svojim izabranicima ubrizgao potrebnu dozu samopouzdanja, igra se gol za gol, a od 36. minuta na parketu postoji samo jedan tim. Tada "vukovi" prave mini seriju, počinju da igraju svoju prepoznatljivu igru i dolaze do prednosti. U nastavku meča Dubočica i dalje igra agresivno, dosta borbeno i uspeva da odrzava razliku od 5-6 golova prednosti. Pet minuta pre kraja utakmice gosti uspevaju da smanje zaostatak odličnom igrom pre svega u odbrani, ali u zadnjih dva minuta Leskovčani ponovo dodaju gas i beže na plus četiri. Sve u svemu vazna pobeda domaćina koja produžava nadu u borbu za vrh. Meč su odlično vodili Blagojević i Djokić pred oko 250. gledalaca.