30.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Mokra Gora
2
1
|
30.04.2019 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 1 | Mokra Gora |
30.04
16:30
Ribnik
Sloga (Ä)
2
1
|
30.04.2019 16:30 | Ribnik | 2 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
30.04
16:30
Varvarin
Donji Kopaonik
5
1
|
30.04.2019 16:30 | Varvarin | 5 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
30.04
16:30
Sloga (M)
FUD
5
1
|
30.04.2019 16:30 | Sloga (M) | 5 : 1 | FUD | |||||
30.04
16:30
Å anac
MeŔevo
1
4
|
30.04.2019 16:30 | Šanac | 1 : 4 | MeŔevo | |||||
30.04
16:30
13. April
MaÄkovac
1
1
|
30.04.2019 16:30 | 13. April | 1 : 1 | MaÄkovac | |||||
30.04
16:30
Poljoprivrednik
Jedinstvo 1936
0
3
|
30.04.2019 16:30 | Poljoprivrednik | 0 : 3 | Jedinstvo 1936 | |||||
30.04
16:30
Äitluk
Kupci
0
3
|
30.04.2019 16:30 | Äitluk | 0 : 3 | Kupci | |||||
30.04
16:30
Mladost (DK)
Blagotin
1
2
|
30.04.2019 16:30 | Mladost (DK) | 1 : 2 | Blagotin |
30.04
16:30
FSU Južna pruga
Nebeski Andjeli
0
1
|
30.04.2019 16:30 | FSU Južna pruga | 0 : 1 | Nebeski Andjeli |
30.04
16:30
UÅ”Äe
Trudbenik
1
2
|
30.04.2019 16:30 | UÅ”Äe | 1 : 2 | Trudbenik |
30.04
16:30
Markovac
ŠepŔin
1
3
|
30.04.2019 16:30 | Markovac | 1 : 3 | ŠepŔin |
30.04
19:00
Montpellier
PSG
3
2
|
30.04.2019 19:00 | Montpellier | 3 : 2 | PSG |
30.04
18:00
Proleter
RadniÄki (N)
2
3
|
30.04.2019 18:00 | Proleter | 2 : 3 | RadniÄki (N) |
30.04
16:00
RadniÄki 1923
Zlatibor
2
0
|
30.04.2019 16:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Zlatibor |
30.04
16:00
Crvena zvezda
MaŔinac Trejs PZP
2
0
|
30.04.2019 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | MaŔinac Trejs PZP |
30.04
10:00
RadniÄki (SM)
BaÄka 1901
2
3
|
30.04.2019 10:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 3 | BaÄka 1901 | |||||
30.04
10:00
Petar PuaÄa
Vojvodina
3
3
|
30.04.2019 10:00 | Petar PuaÄa | 3 : 3 | Vojvodina |
30.04
16:00
Vulturul
Dunav
0
3
|
30.04.2019 16:00 | Vulturul | 0 : 3 | Dunav |
30.04
10:00
Internacional
Voždovac
1
3
|
30.04.2019 10:00 | Internacional | 1 : 3 | Voždovac |
30.04
14:00
Spartak
BaÄka 1901
2
0
|
30.04.2019 14:00 | Spartak | 2 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
30.04
12:00
Petar PuaÄa
Vojvodina
0
5
|
30.04.2019 12:00 | Petar PuaÄa | 0 : 5 | Vojvodina |
30.04
11:00
RadniÄki (NP)
OFK Banat
12
0
|
30.04.2019 11:00 | RadniÄki (NP) | 12 : 0 | OFK Banat | |||||
30.04
11:00
Omladinac
Sloga (BNS)
9
1
|
30.04.2019 11:00 | Omladinac | 9 : 1 | Sloga (BNS) |
30.04
13:00
OFK Beograd
RadniÄki (Z)
7
1
|
30.04.2019 13:00 | OFK Beograd | 7 : 1 | RadniÄki (Z) |
30.04
15:30
RadniÄki (NB) MK
BSK BorÄa MK
3
1
|
30.04.2019 15:30 | RadniÄki (NB) MK | 3 : 1 | BSK BorÄa MK |
30.04
10:00
ŽelezniÄar
Coerver junior FA
3
2
|
30.04.2019 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Coerver junior FA |
30.04
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (SM)
1
1
|
30.04.2019 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 1 | RadniÄki (SM) |
30.04
16:00
Spartak '06
Arena SU
6
0
|
30.04.2019 16:00 | Spartak '06 | 6 : 0 | Arena SU |
30.04
18:00
Brodarac
Srem
3
0
|
30.04.2019 18:00 | Brodarac | 3 : 0 | Srem |
30.04
17:00
Zadar
MZT Skopje Aerodrom
86
75
|
30.04.2019 17:00 | Zadar | 86 : 75 | MZT Skopje Aerodrom | 2:1 |
30.04
18:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (SP)
3
1
|
30.04.2019 18:00 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | 2:2 |
30.04
18:00
Dinamo
Novi Pazar
28
24
|
30.04.2019 18:00 | Dinamo | 28 : 24 | Novi Pazar |
30.04
18:30
Banjica
Zemun Samo pravo
4
3
|
30.04.2019 18:30 | Banjica | 4 : 3 | Zemun Samo pravo | |||||
30.04
19:00
SAS
Sopot
3
2
|
30.04.2019 19:00 | SAS | 3 : 2 | Sopot |
30.04
20:00
RadniÄki 2010
Timok 2013
10
2
|
30.04.2019 20:00 | RadniÄki 2010 | 10 : 2 | Timok 2013 | |||||
30.04
20:00
Miners
Bor
6
6
|
30.04.2019 20:00 | Miners | 6 : 6 | Bor | |||||
30.04
20:00
Bele crkve
Put-inženjering
8
3
|
30.04.2019 20:00 | Bele crkve | 8 : 3 | Put-inženjering |