XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 311 utakmica za dan
Nedelja, 10 Mart 2019

Fudbal

10.03.2019 15:00 Dinamo 0 : 0 Čukarički
10.03.2019 15:00 Spartak ŽK 3 : 2 Radnik
10.03.2019 17:00 Voždovac 1 : 0 Partizan
10.03.2019 17:00 Proleter 0 : 0 Rad
10.03.2019 17:00 OFK Bačka 0 : 1 Mačva
10.03.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Zlatibor
10.03.2019 15:00 Bežanija 1 : 2 Javor Matis
10.03.2019 15:00 Novi Pazar 2 : 0 Metalac
10.03.2019 15:00 Radnički 1923 1 : 1 OFK Žarkovo
10.03.2019 15:00 Borac 0 : 3 TSC
10.03.2019 15:00 Sloboda 1 : 0 Bečej 1918
10.03.2019 18:00 Široki Brijeg 0 : 3 Sarajevo
10.03.2019 14:30 Bokelj 1 : 1 Berane
10.03.2019 14:30 Dečić 1 : 2 Kom
10.03.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Jezero
10.03.2019 14:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 4 : 1 Igalo
10.03.2019 14:30 Otrant 0 : 0 Arsenal
10.03.2019 14:00 Cetinje 0 : 0 Hajduk
10.03.2019 14:00 Sloga (SB) 0 : 4 Sloga (R)
10.03.2019 14:30 Borac 0 : 1 Kabel
10.03.2019 14:30 Dunav 1 : 1 Železničar
10.03.2019 14:00 Provo 2 : 0 Sloga 33
10.03.2019 14:00 Drina 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
10.03.2019 11:00 Polet (LJ) 1 : 3 Smederevo 1924
10.03.2019 14:00 Proleter Mihajlovac 1 : 0 FAP
10.03.2019 11:00 SFS Borac 0 : 1 Temnić 1924
10.03.2019 15:00 Radan 2 : 1 Jedinstvo (P)
10.03.2019 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Zaplanjac
10.03.2019 12:00 Stepojevac Vaga 0 : 5 IMT
10.03.2019 11:00 Prva Iskra 1 : 2 Grafičar
10.03.2019 14:30 Zvezdara 0 : 2 Kolubara
10.03.2019 14:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Brodarac
10.03.2019 14:30 ŽAK 0 : 1 Radnički (S)
10.03.2019 14:30 Jugović 2 : 1 Podrinje
10.03.2019 14:30 Hajduk (Č) 0 : 3 Podunavac
10.03.2019 14:30 Tatra 0 : 0 LSK Laćarak
10.03.2019 14:30 Jedinstvo (SP) 0 : 0 Sloga (T)
10.03.2019 14:30 Sremac Vojka 0 : 1 Radnički (Š)
10.03.2019 14:30 Mladost (T) 1 : 1 Tavankut
10.03.2019 14:30 Tekstilac 0 : 2 Radnički 1912
10.03.2019 14:30 Radnički (S) 0 : 0 OFK Vrbas
10.03.2019 14:30 Tisa 2 : 0 Budućnost
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (GS) 4 : 1 Jedinstvo (P)
10.03.2019 15:00 Mladost (M) 0 : 2 Pčinja
10.03.2019 15:00 Vranjska Banja 2 : 1 Balkanski
10.03.2019 15:00 OFK Niš 1 : 3 OFK Brzi Brod
10.03.2019 11:00 Tanasko Rajić 4 : 1 Mladost (B)
10.03.2019 15:00 Levač 0 : 1 Rembas
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (M) 3 : 1 Župa
10.03.2019 15:00 Napredak (D) 1 : 3 OFK Kosanica
10.03.2019 15:00 Žitorađa 4 : 0 Dragocvet
10.03.2019 15:00 Juhor 2 : 1 Morava 1918
10.03.2019 15:00 OFK Topličanin 5 : 0 Jastrebac (VŠ)
10.03.2019 15:00 Jastrebac (B) 5 : 0 Bošnjane
10.03.2019 15:00 Majdanpek 1 : 1 Moravica
10.03.2019 15:00 Malošište 1 : 2 Đerdap
10.03.2019 15:00 Naša krila 1936 2 : 3 Timok 1919
10.03.2019 15:00 Timočanin 2 : 0 OFK Slatina
10.03.2019 15:00 Rudar Alpos 1 : 2 Kablovi
10.03.2019 15:00 Hajduk Veljko 3 : 0 BSK
10.03.2019 10:00 Torlak 1 : 1 BSK Batajnica
10.03.2019 10:00 Borac 4 : 2 Leštane
10.03.2019 14:30 Napredak 1 : 0 Hajduk
10.03.2019 14:30 Budućnost 0 : 0 Studenski Grad
10.03.2019 15:00 Sremčica 7 : 1 Komgrap
10.03.2019 14:30 Vojvodina 0 : 1 Rusanda
10.03.2019 14:30 Lehel 0 : 1 Delija
10.03.2019 14:30 Omladinac FAM 4 : 5 Banat
10.03.2019 14:30 Naftagas 6 : 0 Proleter 2006
10.03.2019 14:30 Radnički 1911 0 : 1 Mladost (BD)
10.03.2019 14:30 Borac 0 : 0 Crvena zvezda (VS)
10.03.2019 15:00 Hercegovac 1 : 0 Stari Grad
10.03.2019 15:00 Borac 46 2 : 1 OFK Odžaci
10.03.2019 15:00 Slavija 0 : 0 ŽAK
10.03.2019 15:00 Budućnost (P) 0 : 0 Polet (S)
10.03.2019 15:00 Lipar 0 : 3 Kulpin
10.03.2019 15:00 Radnički 1918 3 : 1 Vojvodina (T)
10.03.2019 14:30 Borac (M) 1 : 1 Ljukovo
10.03.2019 14:30 Napredak 2 : 0 Sloven
10.03.2019 14:30 Borac (K) 0 : 0 Sloboda (DT)
10.03.2019 14:30 Budućnost 4 : 1 PSK Putinci
10.03.2019 14:30 Jadran 2 : 0 Graničar 1924
10.03.2019 14:30 Polet (NK) 2 : 0 Donji Petrovci
10.03.2019 14:30 Kupinovo 0 : 3 Partizan
10.03.2019 15:00 Senta 2 : 1 Jadran
10.03.2019 15:00 Proleter (Nj) 7 : 2 Sutjeska
10.03.2019 15:00 Vojvodina 3 : 0 Iskra
10.03.2019 15:00 Đurđin 2 : 1 Obilić
10.03.2019 15:00 Preporod 2 : 0 Vinogradar
10.03.2019 15:00 Javor 2 : 1 Resavac
10.03.2019 15:00 Mladost (S) 1 : 3 OFK Batinac
10.03.2019 15:00 Bratstvo 4 : 2 Omladinac
10.03.2019 15:00 OFK Bratstvo 0 : 2 Napredak
10.03.2019 15:00 Partizan 1 : 3 Kušiljevo
10.03.2019 15:00 Juhor 2 : 1 Hajduk
10.03.2019 15:00 Mladost (K) 1 : 5 Kolare
10.03.2019 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Napredak
10.03.2019 15:00 FUD 0 : 2 Mačkovac
10.03.2019 15:00 Vinogradar : Jedinstvo 1936
10.03.2019 15:00 Donji Kopaonik 2 : 1 Kupci
10.03.2019 15:00 Sloga (M) 7 : 1 Poljoprivrednik
10.03.2019 15:00 Šanac 2 : 2 13. April
10.03.2019 14:00 Mladi Borac 0 : 0 Mladost (DD)
10.03.2019 14:00 Jedinstvo (MZ) 4 : 3 Duško
10.03.2019 14:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 2 Dušan Silni
10.03.2019 14:00 Karađorđe 1 : 0 Podrinje
10.03.2019 14:00 Hajduk Stanko 1 : 2 Sloga (LŠ)
10.03.2019 14:00 Cer 1 : 3 Sloga (BO)
10.03.2019 14:30 Jedinstvo (V) 1 : 0 Sloga (BNS)
10.03.2019 14:30 Polet 0 : 0 Spartak 1911
10.03.2019 14:30 Crvena zvezda 0 : 1 Potporanj
10.03.2019 14:30 Vojvodina (S) 1 : 4 Partizan (G)
10.03.2019 14:30 Dolina 0 : 1 Borac (St)
10.03.2019 14:30 Vulturul 0 : 0 Jedinstvo Stević
10.03.2019 14:30 Strela 4 : 1 Partizan (U)
10.03.2019 14:30 Radnički (B) 2 : 0 Dunav
10.03.2019 15:00 Sloga 0 : 4 Doljevac
10.03.2019 15:00 Radnički 1947 1 : 6 Morava (Ž)
10.03.2019 15:00 Moravac 1 : 1 Radnički 1924
10.03.2019 15:00 Elid 0 : 3 Rasovača
10.03.2019 15:00 Zemljoradnik 2 : 0 Moravac
10.03.2019 15:00 Mladost (B) 5 : 0 Palilula
10.03.2019 15:00 Korićani 2 : 1 Borac (D)
10.03.2019 15:00 Pobeda 1926 3 : 1 Sloboda
10.03.2019 15:00 Šumadinac (KG) 1 : 1 Slavija
10.03.2019 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Srbija
10.03.2019 15:00 Kutlovo 2 : 2 Erdoglija 1931
10.03.2019 15:00 21. oktobar 1 : 1 Mladost (P)
10.03.2019 15:00 Šumadija 1934 1 : 1 OFK Bagremar
10.03.2019 14:00 Čajetina 6 : 2 Prvi partizan
10.03.2019 14:00 Savinac 1 : 2 Ježevica
10.03.2019 14:00 Lazarica 4 : 4 Sečica
10.03.2019 14:00 Ariljska rampa 1 : 3 Crnokosa
10.03.2019 14:00 Omladinac 4 : 0 Jedinstvo
10.03.2019 14:00 Polet 2 : 1 Perućac
10.03.2019 14:00 Jasen 3 : 0 Višesava
10.03.2019 00:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 Šumadija
10.03.2019 00:00 Železničar 2 : 2 Vučje
10.03.2019 Sloga 0 : 1 Polet
10.03.2019 Mladi borac 1 : 4 OFK Morava
10.03.2019 00:00 Zloćudovo 4 : 0 Kumarevo 65
10.03.2019 00:00 Mladost 1959 1 : 1 Umac
10.03.2019 00:00 OFK Brza 0 : 1 Bobište
10.03.2019 Progres 0 : 1 Čekmin
10.03.2019 15:00 Velika Drenova 2 : 1 Sloga (L)
10.03.2019 15:00 Trudbenik 2 : 0 Sloga (D)
10.03.2019 15:00 Borac 0 : 1 Gradina
10.03.2019 15:00 Rubin 3 : 1 14. Oktobar
10.03.2019 15:00 Beli Orlovi 3 : 2 Ušće
10.03.2019 15:00 Polet 57 3 : 4 Stari Trstenik
10.03.2019 15:00 Omladinac 2 : 2 Mladost
10.03.2019 15:00 Vinorača 2 : 1 Sloga
10.03.2019 15:00 Morava 2 : 1 Partizan
10.03.2019 15:00 Blagotin 1 : 2 Mladost (G)
10.03.2019 15:00 Sinđelić 1934 1 : 1 Ursule
10.03.2019 15:00 Vinogradar 0 : 1 Šumadinac
10.03.2019 15:00 Mladost (GM) 6 : 1 Istok 63
10.03.2019 15:00 Napredak 0 : 1 15. Avgust 1950
10.03.2019 15:00 Moravac 2015 4 : 0 Borac 1805
10.03.2019 15:00 Radnički 2 : 7 Orlovi
10.03.2019 14:30 Tamiš 5 : 4 OFK Gradnulica
10.03.2019 14:30 Potisje 1 : 1 OFK Stajićevo
10.03.2019 14:30 Bilećanin 3 : 1 Mladost
10.03.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Naftagas
10.03.2019 14:30 ŽFK Banat 0 : 3 ASK
10.03.2019 14:30 MSK 0 : 0 Zadrugar
10.03.2019 11:00 Lemind 1953 1 : 3 Milanovo
10.03.2019 14:30 Marjan MB 2 : 2 Radnik Sušica
10.03.2019 14:30 BSK 2 : 1 Sloboda
10.03.2019 11:00 Bratstvo 1 : 2 Real
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (SK) 2 : 2 Hajduk
10.03.2019 15:00 Potisje 3 : 0 Šampion
10.03.2019 15:00 Tisa 1 : 4 AFK
10.03.2019 15:00 Slavija 2 : 0 Graničar
10.03.2019 15:00 Bačka 2 : 1 Horgoš 1911
10.03.2019 15:00 Jedinstvo (M) 0 : 5 Jadran
10.03.2019 15:00 Tromedja 0 : 1 Čoka
10.03.2019 17:30 Arsenal 2 : 0 Manchester United
10.03.2019 15:05 Chelsea 1 : 1 Wolverhampton
10.03.2019 13:00 Liverpool 4 : 2 Burnley
10.03.2019 16:15 Girona 2 : 3 Valencia
10.03.2019 18:30 Levante 0 : 2 Villarreal
10.03.2019 12:00 Celta de Vigo 0 : 1 Real Betis
10.03.2019 20:45 Real Valladolid 1 : 4 Real Madrid
10.03.2019 18:30 Sevilla 5 : 2 Real Sociedad
10.03.2019 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Nürnberg
10.03.2019 18:00 Hannover 96 2 : 3 Bayer Leverkusen
10.03.2019 15:00 Sampdoria 1 : 2 Atalanta
10.03.2019 12:30 Bologna 2 : 0 Cagliari
10.03.2019 20:30 Fiorentina 1 : 1 Lazio
10.03.2019 18:00 Sassuolo 1 : 1 Napoli
10.03.2019 15:00 Internazionale 2 : 0 SPAL
10.03.2019 15:00 Frosinone 1 : 2 Torino
10.03.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 0 Nice
10.03.2019 15:00 Montpellier 2 : 2 Angers
10.03.2019 17:00 Rennes 3 : 1 Caen
10.03.2019 15:00 Saint-Étienne 0 : 1 Lille
10.03.2019 15:00 Toulouse 1 : 0 Guingamp
10.03.2019 13:00 OFK Beograd 1 : 0 Voždovac
10.03.2019 11:00 Dinamo (P) 0 : 2 Vojvodina
10.03.2019 11:00 Inđija 0 : 0 Rad
10.03.2019 10:00 OFK Beograd 2 : 2 Voždovac
10.03.2019 10:00 Teleoptik 2 : 0 Vojvodina
10.03.2019 15:00 Real Niš 1 : 0 Apolon 4
10.03.2019 13:00 Čukarički 0 : 0 Kiker
10.03.2019 11:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Spartak ŽK

Košarka

10.03.2019 19:00 Mornar 79 : 69 FMP
10.03.2019 17:00 Petrol Olimpija 70 : 98 Cedevita
10.03.2019 18:00 OKK Novi Pazar 77 : 68 Borac
10.03.2019 20:00 Dynamic VIP PAY 99 : 87 Vojvodina
10.03.2019 20:00 Plana 63 : 103 Kolubara LA 2003
10.03.2019 18:00 Star 95 : 100 Sveti Đorđe
10.03.2019 18:30 Niš 66 : 90 Fair Play
10.03.2019 12:30 Veba Basket 113 : 107 Vizura
10.03.2019 19:30 Umka Džez 70 : 60 AS Basket
10.03.2019 18:00 Proleter 023 70 : 56 Ljubovija
10.03.2019 17:00 Karaburma 64 : 75 Radnički (Kg)
10.03.2019 17:30 Mileševka 83 : 49 Play Off
10.03.2019 12:00 Lim 54 : 83 ČA basket
10.03.2019 14:00 Rtanj 73 : 72 Trstenik

Odbojka

10.03.2019 14:30 Gračanica 3 : 2 Lotus
10.03.2019 12:30 Partizan 3 : 0 Tehničar
10.03.2019 15:00 Antena 0 : 3 Gračac
10.03.2019 17:30 Sombor 3 : 1 Proleter
10.03.2019 19:00 Šumadija 3 : 0 Crnjanski
10.03.2019 18:00 Karađorđe 2 : 3 Lucky Star
10.03.2019 17:00 Srem Eaton 2 0 : 3 Vojvodina NS Seme 3
10.03.2019 17:00 Pin 2 : 3 Dunav Stars
10.03.2019 15:00 Ozren 3 : 2 Viner
10.03.2019 14:00 Mladost (NP) 1 : 3 Novi Sad
10.03.2019 14:30 Panonija 3 : 0 Odbojka 013
10.03.2019 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Stopanja
10.03.2019 14:00 Sloga 031 3 : 2 Tara
10.03.2019 16:00 Mladi Radnik 2 : 3 AS Batajnica
10.03.2019 15:30 Karadjordje 0 : 3 Šumadija
10.03.2019 19:00 KI 0230 3 : 1 Krajišnik
10.03.2019 18:00 Apatin 3 : 1 Vrbas
10.03.2019 12:30 Spartak 2 3 : 0 Sutjeska
10.03.2019 18:00 Goks IN 3 : 0 CVS
10.03.2019 19:30 Libero 0 : 3 Merkur
10.03.2019 19:00 Jadran 3 : 1 Dunav
10.03.2019 17:00 Bečej 3 : 1 Mladost
10.03.2019 13:00 Blok Aut 0 : 3 Bagljaš 023
10.03.2019 16:30 Novi Sad 2 3 : 0 Beočin
10.03.2019 19:00 Ravno 1 : 3 Smeč SV
10.03.2019 16:30 Carina 3 : 0 Tvrđava
10.03.2019 13:00 Ozren 3 : 2 Viner
10.03.2019 19:00 Bor 2 0 : 3 Hajduk Veljko
10.03.2019 14:45 Železničar 3 : 0 Crnjanski
10.03.2019 10:45 Lucky Star 3 : 0 Mladenovac
10.03.2019 12:45 Roda 1 : 3 Blok Aut
10.03.2019 09:00 Lucky Star 0 : 3 Radnicki
10.03.2019 10:45 Roda 3 : 0 Kralj
10.03.2019 12:45 Partizan 3 : 1 AS
10.03.2019 09:00 Blok Aut 2 : 3 Crvena zvezda
10.03.2019 10:45 Beograd 3 : 2 TENT

Rukomet

10.03.2019 20:15 Nexe 24 : 21 Vardar
10.03.2019 18:00 Dinamo 35 : 21 Novi Pazar
10.03.2019 20:00 Topličanin 23 : 22 Kuršumlija
10.03.2019 20:00 Pobednik 25 : 33 Bela Palanka
10.03.2019 18:30 Požarevac 23 : 37 Proleter
10.03.2019 17:00 Morava 32 : 28 Jugović
10.03.2019 17:30 Lavovi BP 29 : 19 Loznica
10.03.2019 17:00 Nova Pazova 1957 27 : 28 Mladost
10.03.2019 19:00 Crvena Zvezda 33 : 30 Hercegovina
10.03.2019 18:30 Metaloplastika 2 31 : 36 Sloga
10.03.2019 16:00 Smederevo 29 : 23 Rakovica
10.03.2019 17:30 Partizan 2 26 : 22 Radnički
10.03.2019 Karađorđe 30 : 32 Prva Petoletka
10.03.2019 20:00 Senta 32 : 32 Pančevo
10.03.2019 17:00 Slavija 32 : 33 Somborelektro
10.03.2019 19:00 Radnički 26 : 32 Naftagas
10.03.2019 18:00 Metalac 39 : 28 Budućnost
10.03.2019 Progres 24 : 28 Dubočica 54 2
10.03.2019 16:00 Kučevo 28 : 22 Pirot
10.03.2019 19:30 Sloven 19 : 29 Vrbas
10.03.2019 18:00 Topličanin 31 : 27 Radnički 1964
10.03.2019 18:00 Jadran 25 : 33 Proleter (Ž)
10.03.2019 14:00 Dolovo (Ž) 20 : 18 Temerin
10.03.2019 18:00 Mladost 41 : 36 Ravangrad
10.03.2019 18:00 Kikinda 27 : 25 Spartak
10.03.2019 18:00 Mladi radnik 33 : 25 Metalac 2015
10.03.2019 20:30 Medicinar 2 31 : 22 Radnički
10.03.2019 17:00 Mladost 39 : 17 ARIF Osice
10.03.2019 16:00 Aleksinac 13 : 28 Topličanin 2
10.03.2019 16:00 Morava 23 : 31 Remesiana

Vaterpolo

10.03.2019 20:00 BVK Crvena zvezda 10 : 13 Šabac

Futsal

10.03.2019 20:30 Kalča 7 : 1 Ivanjica
10.03.2019 20:00 Nova Pazova 5 : 3 RB
10.03.2019 19:00 Ekonomac 3 : 1 FON
10.03.2019 19:30 Sopot 4 : 4 Banjica
10.03.2019 18:15 SK Ekonomist 2 : 2 Ekonomac 2
10.03.2019 18:00 Borac 3 : 6 Olimp
10.03.2019 18:00 Partenon 7 : 3 Kosjerić
10.03.2019 18:30 Leskovac 9 : 2 Miners
10.03.2019 18:30 BSK 5 : 4 Timok 2013
10.03.2019 18:00 Oftal -C 3 : 7 Gročanski
10.03.2019 19:00 Leteći Holandjanin 5 : 3 Viking
10.03.2019 18:00 Apa Futsal 9 : 7 Forum
10.03.2019 16:30 Novi Sad 2 : 10 Tisa
10.03.2019 17:30 Leteći Bajmočani 5 : 8 Kikinda
10.03.2019 20:30 Tango 7 : 4 Kraljevićevo
10.03.2019 13:00 Karanovac 2 : 9 Bezbednost 192
10.03.2019 16:00 SFU Leposavić 9 : 3 PP 192
10.03.2019 16:00 Fleš 1 : 2 Loznica Grad 2018
10.03.2019 17:30 Niš 92 5 : 0 Napredak 1389
10.03.2019 21:30 Prokuplje 4 : 2 Zadrugar 2017
10.03.2019 14:30 As 7 : 4 Radnik
10.03.2019 16:30 Lindoret 10 : 2 Dolap

Ragbi 13

10.03.2019 14:00 Radnički (N) 42 : 12 Car Dušan Silni

Ragbi 15

10.03.2019 14:00 Dinamo 1954 0 : 116 Rad Mozzart