23.11
21:00
Leganés
Deportivo Alavés
1
0
|
23.11.2018 21:00 | Leganés | 1 : 0 | Deportivo Alavés |
23.11
20:30
Bayer Leverkusen
Stuttgart
2
0
|
23.11.2018 20:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Stuttgart |
23.11
21:00
Olympique Lyonnais
Saint-Étienne
1
0
|
23.11.2018 21:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 0 | Saint-Étienne |
23.11
18:00
Čukarički
Rad
2
1
|
23.11.2018 18:00 | Čukarički | 2 : 1 | Rad |
23.11
19:30
Jedinstvo
Kris Kros
91
75
|
23.11.2018 19:30 | Jedinstvo | 91 : 75 | Kris Kros |
23.11
18:00
Mladost Vesna
Morava
67
87
|
23.11.2018 18:00 | Mladost Vesna | 67 : 87 | Morava |
23.11
21:00
Loznica
Šabac
83
63
|
23.11.2018 21:00 | Loznica | 83 : 63 | Šabac |
23.11
20:30
Dynamic VIP PAY
Mladost
100
75
|
23.11.2018 20:30 | Dynamic VIP PAY | 100 : 75 | Mladost | |||||
23.11
21:00
Dunav
Zlatibor
79
74
|
23.11.2018 21:00 | Dunav | 79 : 74 | Zlatibor |
23.11
17:00
Žarkovo
Pirot
85
91
|
23.11.2018 17:00 | Žarkovo | 85 : 91 | Pirot | |||||
23.11
19:00
Vrbas
Kolubara LA 2003
76
83
|
23.11.2018 19:00 | Vrbas | 76 : 83 | Kolubara LA 2003 |
23.11
17:30
Svrljig
Zicer
54
79
|
23.11.2018 17:30 | Svrljig | 54 : 79 | Zicer |
23.11
19:30
Crvena zvezda
Student
88
58
|
23.11.2018 19:30 | Crvena zvezda | 88 : 58 | Student |
23.11
20:30
Proleter 023
Radnički (Kg)
76
80
|
23.11.2018 20:30 | Proleter 023 | 76 : 80 | Radnički (Kg) |
23.11
Jedinstvo (SP)
VA 014 Bauwesen
3
2
|
23.11.2018 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | VA 014 Bauwesen | |||||
23.11
Vojvodina NS Seme
Spartak (Lj)
3
0
|
23.11.2018 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Spartak (Lj) | |||||
23.11
Spartak (Su)
Partizan
3
1
|
23.11.2018 | Spartak (Su) | 3 : 1 | Partizan | |||||
23.11
Crvena zvezda
Novi Pazar
3
1
|
23.11.2018 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Novi Pazar |
23.11
Ribnica
Železničar (Bg)
3
0
|
23.11.2018 | Ribnica | 3 : 0 | Železničar (Bg) |
23.11
20:30
Volleyland
Crnjanski
3
0
|
23.11.2018 20:30 | Volleyland | 3 : 0 | Crnjanski |
23.11
Crvena zvezda
Klek-MD Zrenjanin
3
0
|
23.11.2018 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Klek-MD Zrenjanin |
23.11
Spartak (Lj)
Roda
0
3
|
23.11.2018 | Spartak (Lj) | 0 : 3 | Roda |
23.11
19:00
Banatski Karlovac
Inđija
24
21
|
23.11.2018 19:00 | Banatski Karlovac | 24 : 21 | Inđija |
23.11
19:30
Aleksinac
ORK Bor
31
28
|
23.11.2018 19:30 | Aleksinac | 31 : 28 | ORK Bor | |||||
23.11
19:00
Jagodina
Heba
33
18
|
23.11.2018 19:00 | Jagodina | 33 : 18 | Heba |
23.11
20:00
Zemun Samo pravo
Banjica
3
1
|
23.11.2018 20:00 | Zemun Samo pravo | 3 : 1 | Banjica | |||||
23.11
18:00
Sopot
SAS
5
4
|
23.11.2018 18:00 | Sopot | 5 : 4 | SAS | |||||
23.11
20:00
Pirot
Kolubara
4
8
|
23.11.2018 20:00 | Pirot | 4 : 8 | Kolubara |
23.11
17:30
Župski rubin
Kosjerić
8
2
|
23.11.2018 17:30 | Župski rubin | 8 : 2 | Kosjerić |
23.11
21:00
Apa Futsal
Tango
9
5
|
23.11.2018 21:00 | Apa Futsal | 9 : 5 | Tango | |||||
23.11
21:00
Leteći Holandjanin
Pčinja
3
2
|
23.11.2018 21:00 | Leteći Holandjanin | 3 : 2 | Pčinja |
23.11
21:00
Tisa
Forum
8
5
|
23.11.2018 21:00 | Tisa | 8 : 5 | Forum |
23.11
19:00
Radnik
As
4
3
|
23.11.2018 19:00 | Radnik | 4 : 3 | As |