03.06
17:30
Provo
Mokra Gora
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Provo | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
03.06
17:30
FAP
Proleter Mihajlovac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | FAP | 2 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo (Ub)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
03.06
17:30
Smederevo 1924
Sloga (P)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
03.06
11:00
Polet
Zlatibor
0
2
|
03.06.2018 11:00 | Polet | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
03.06
17:30
ŽelezniÄar
Tutin
0
0
|
03.06.2018 17:30 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Tutin |
03.06
17:30
Car Konstantin
Rtanj
1
1
|
03.06.2018 17:30 | Car Konstantin | 1 : 1 | Rtanj | |||||
03.06
17:30
OFK SinÄeliÄ
Trajal
0
0
|
03.06.2018 17:30 | OFK SinÄeliÄ | 0 : 0 | Trajal | |||||
03.06
17:30
Trstenik PPT
Pukovac
3
3
|
03.06.2018 17:30 | Trstenik PPT | 3 : 3 | Pukovac | |||||
03.06
17:30
Ozren
Jedinstvo (B)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Ozren | 0 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
03.06
17:30
Radan
Moravac Orion
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Radan | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo (P)
BuduÄnost (P)
1
1
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
03.06
17:30
Timok
RadniÄki (S)
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Timok | 0 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
03.06
17:30
Tabane 1970
Dunav
2
3
|
03.06.2018 17:30 | Tabane 1970 | 2 : 3 | Dunav |
03.06
17:00
Kolubara
RadniÄki (NB)
0
0
|
03.06.2018 17:00 | Kolubara | 0 : 0 | RadniÄki (NB) |
03.06
17:30
DragaÄevo
Slavija
2
2
|
03.06.2018 17:30 | DragaÄevo | 2 : 2 | Slavija | |||||
03.06
17:30
GoÄ
LFK Mladost
0
1
|
03.06.2018 17:30 | GoÄ | 0 : 1 | LFK Mladost | |||||
03.06
17:30
Orlovac
OvÄar
6
0
|
03.06.2018 17:30 | Orlovac | 6 : 0 | OvÄar | |||||
03.06
17:30
JoŔanica
TrepÄa
3
0
|
03.06.2018 17:30 | JoÅ”anica | 3 : 0 | TrepÄa | |||||
03.06
17:30
Sloboda (Ä)
Sloga (K)
1
3
|
03.06.2018 17:30 | Sloboda (Ä) | 1 : 3 | Sloga (K) | |||||
03.06
17:30
Bane
Takovo
1
3
|
03.06.2018 17:30 | Bane | 1 : 3 | Takovo | |||||
03.06
17:30
SuŔica
RadniÄki (K)
1
2
|
03.06.2018 17:30 | SuÅ”ica | 1 : 2 | RadniÄki (K) |
03.06
17:30
Proleter 1976
Napredak
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Proleter 1976 | 2 : 1 | Napredak | |||||
03.06
17:30
Rudar 2001
Morava (VP)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Rudar 2001 | 2 : 1 | Morava (VP) | |||||
03.06
17:30
VGSK
RSK
1
3
|
03.06.2018 17:30 | VGSK | 1 : 3 | RSK | |||||
03.06
17:30
Å umadija
Borac (Ž)
6
5
|
03.06.2018 17:30 | Šumadija | 6 : 5 | Borac (Ž) | |||||
03.06
17:30
Sloga 33
Petar Dobrnjac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Sloga 33 | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
03.06
17:30
Mladi borac
Gruža
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Mladi borac | 3 : 2 | Gruža | |||||
03.06
17:30
Mladi radnik (R)
Udarnik
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Mladi radnik (R) | 0 : 3 | Udarnik | |||||
03.06
17:30
Zvižd
Homoljac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Zvižd | 1 : 2 | Homoljac |
03.06
17:30
Sevojno
Spartak
6
3
|
03.06.2018 17:30 | Sevojno | 6 : 3 | Spartak | |||||
03.06
17:30
Sovljak
RadniÄki Stobex
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Sovljak | 0 : 3 | RadniÄki Stobex | |||||
03.06
17:30
Sloga (BB)
OFK Divci
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (BB) | 3 : 0 | OFK Divci | |||||
03.06
17:30
OFK OseÄina
Radjevac
0
1
|
03.06.2018 17:30 | OFK OseÄina | 0 : 1 | Radjevac | |||||
03.06
17:30
Drina
Polimlje
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Drina | 3 : 0 | Polimlje | |||||
03.06
17:30
Sloga (S)
BuduÄnost
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (S) | 2 : 2 | BuduÄnost |
03.06
17:30
Pusta Reka
BuduÄnost (O)
5
1
|
03.06.2018 17:30 | Pusta Reka | 5 : 1 | BuduÄnost (O) | |||||
03.06
17:30
Polet 1980
Lužnica
3
5
|
03.06.2018 17:30 | Polet 1980 | 3 : 5 | Lužnica | |||||
03.06
17:30
Nebeski Andjeli
Balkanski
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Nebeski Andjeli | 5 : 2 | Balkanski | |||||
03.06
17:30
OFK NiÅ”
GFK DuboÄica
3
1
|
03.06.2018 17:30 | OFK NiÅ” | 3 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
03.06
17:30
Sloga (L)
PÄinja
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (L) | 3 : 2 | PÄinja | |||||
03.06
17:30
Jablanica
Morava (VH)
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Jablanica | 5 : 0 | Morava (VH) | |||||
03.06
17:30
Vranjska Banja
Tanasko RajiÄ
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Vranjska Banja | 3 : 1 | Tanasko RajiÄ | |||||
03.06
17:30
Vlasina
OFK Brzi Brod
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Vlasina | 5 : 0 | OFK Brzi Brod |
03.06
17:30
NaŔa krila
Rudar Alpos
1
2
|
03.06.2018 17:30 | NaŔa krila | 1 : 2 | Rudar Alpos | |||||
03.06
17:30
Äerdap
Zaplanjac
0
0
|
03.06.2018 17:30 | Äerdap | 0 : 0 | Zaplanjac | |||||
03.06
17:30
Majdanpek
MaloŔiŔte
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Majdanpek | 4 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
03.06
17:30
Sloga
Å arbanovac
2
4
|
03.06.2018 17:30 | Sloga | 2 : 4 | Å arbanovac | |||||
03.06
17:30
Moravica
Svrljig
5
4
|
03.06.2018 17:30 | Moravica | 5 : 4 | Svrljig | |||||
03.06
17:30
Bukovik
Kablovi
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Bukovik | 3 : 0 | Kablovi | |||||
03.06
17:30
BSK
Brodoremont
2
1
|
03.06.2018 17:30 | BSK | 2 : 1 | Brodoremont | |||||
03.06
17:30
TimoÄanin
Hajduk Veljko
2
1
|
03.06.2018 17:30 | TimoÄanin | 2 : 1 | Hajduk Veljko |
03.06
17:30
LevaÄ
Jastrebac
3
2
|
03.06.2018 17:30 | LevaÄ | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
03.06
17:30
Sloga (Ä)
Župa
2
5
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (Ä) | 2 : 5 | Župa | |||||
03.06
17:30
OFK TopliÄanin
SFS Borac
0
1
|
03.06.2018 17:30 | OFK TopliÄanin | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo
OFK Kosanica
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Kosanica | |||||
03.06
17:30
ŽitoraÄa
Kopaonik
3
2
|
03.06.2018 17:30 | ŽitoraÄa | 3 : 2 | Kopaonik | |||||
03.06
17:30
Morava 1918
Poljoprivrednik
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Morava 1918 | 5 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
03.06
17:30
BoŔnjane
OFK Lugomir
2
1
|
03.06.2018 17:30 | BoŔnjane | 2 : 1 | OFK Lugomir | |||||
03.06
17:30
Sloga (D)
Napredak
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (D) | 4 : 2 | Napredak |
03.06
17:00
Hajduk (D)
Sloga (E)
1
1
|
03.06.2018 17:00 | Hajduk (D) | 1 : 1 | Sloga (E) | |||||
03.06
17:00
Index
Borac (NS)
0
3
|
03.06.2018 17:00 | Index | 0 : 3 | Borac (NS) | |||||
03.06
17:00
Borac (Å )
Sremac
1
1
|
03.06.2018 17:00 | Borac (Å ) | 1 : 1 | Sremac | |||||
03.06
17:00
LSK LaÄarak
Sloga (T)
3
3
|
03.06.2018 17:00 | LSK LaÄarak | 3 : 3 | Sloga (T) | |||||
03.06
17:00
JugoviÄ
Kupinovo
5
2
|
03.06.2018 17:00 | JugoviÄ | 5 : 2 | Kupinovo | |||||
03.06
17:00
Hajduk (Ä)
Jedinstvo (SP)
2
0
|
03.06.2018 17:00 | Hajduk (Ä) | 2 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
03.06
17:00
Podunavac
Hajduk (B)
4
3
|
03.06.2018 17:00 | Podunavac | 4 : 3 | Hajduk (B) | |||||
03.06
17:00
OFK Slavija
Kabel
0
3
|
03.06.2018 17:00 | OFK Slavija | 0 : 3 | Kabel |
03.06
17:00
BaÄka (P)
Tekstilac
4
4
|
03.06.2018 17:00 | BaÄka (P) | 4 : 4 | Tekstilac | |||||
03.06
17:00
Polet (K)
RadniÄki (S)
1
1
|
03.06.2018 17:00 | Polet (K) | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
03.06
17:00
BuduÄnost (G)
Tisa
3
3
|
03.06.2018 17:00 | BuduÄnost (G) | 3 : 3 | Tisa | |||||
03.06
17:00
Mladost Apa
Preporod
6
0
|
03.06.2018 17:00 | Mladost Apa | 6 : 0 | Preporod | |||||
03.06
17:00
Zadrugar
Mladost (BP)
2
0
|
03.06.2018 17:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Mladost (BP) | |||||
03.06
17:00
Mladost (T)
Sloga (Ä)
3
2
|
03.06.2018 17:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
03.06
17:00
BSK
Srbobran
2
5
|
03.06.2018 17:00 | BSK | 2 : 5 | Srbobran |
03.06
17:00
Rakovica
Brodarac
1
4
|
03.06.2018 17:00 | Rakovica | 1 : 4 | Brodarac | |||||
03.06
17:00
Napredak
Zvezdara
2
0
|
03.06.2018 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Zvezdara | |||||
03.06
17:00
Milutinac
Borac
3
0
|
03.06.2018 17:00 | Milutinac | 3 : 0 | Borac | |||||
03.06
17:00
Hajduk
Turbina
5
1
|
03.06.2018 17:00 | Hajduk | 5 : 1 | Turbina | |||||
03.06
17:00
Srem
SremÄica
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Srem | 2 : 1 | SremÄica | |||||
03.06
17:00
Torlak
BuduÄnost
0
0
|
03.06.2018 17:00 | Torlak | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
03.06
17:00
TEK Sloga
Balkan
3
0
|
03.06.2018 17:00 | TEK Sloga | 3 : 0 | Balkan |
03.06
17:30
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Vojvodina (NM) | 4 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
03.06
17:30
Naftagas (E)
Crvena zvezda (VS)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Naftagas (E) | 2 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
03.06
17:30
Naftagas (B)
Crvena Zvezda (RS)
4
3
|
03.06.2018 17:30 | Naftagas (B) | 4 : 3 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
03.06
17:30
Banat
Omladinac FAM
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Banat | 2 : 2 | Omladinac FAM | |||||
03.06
17:30
Krajina
Mladost (L)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Krajina | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
03.06
17:30
Mladost (BD)
Proleter 2006
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (BD) | 5 : 0 | Proleter 2006 | |||||
03.06
17:30
Lehel
Rusanda
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Lehel | 2 : 1 | Rusanda | |||||
03.06
17:30
BileÄanin
Borac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | BileÄanin | 3 : 1 | Borac |
03.06
17:30
Juhor
Hajduk
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Juhor | 3 : 0 | Hajduk | |||||
03.06
17:30
Napredak
Rembas
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Rembas | |||||
03.06
17:30
Mladi radnik
Dragocvet
0
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Dragocvet | |||||
03.06
17:30
Bratstvo
Resavac
5
4
|
03.06.2018 17:30 | Bratstvo | 5 : 4 | Resavac | |||||
03.06
17:30
Partizan
OFK Batinac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Partizan | 2 : 0 | OFK Batinac | |||||
03.06
17:30
Mladost (S)
OFK Bratstvo
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (S) | 2 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
03.06
17:30
OFK Tekstilac
Kolare
0
3
|
03.06.2018 17:30 | OFK Tekstilac | 0 : 3 | Kolare |
03.06
17:30
Crvena zvezda
Partizan (U)
1
3
|
03.06.2018 17:30 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Partizan (U) | |||||
03.06
17:30
Borac (St)
Vojvodina (S)
6
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac (St) | 6 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
03.06
17:30
BAK
Vojvodina (Cr)
4
0
|
03.06.2018 17:30 | BAK | 4 : 0 | Vojvodina (Cr) | |||||
03.06
17:30
Sloga (BNS)
Dunav
7
1
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (BNS) | 7 : 1 | Dunav | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo (V)
Vulturul
5
1
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo (V) | 5 : 1 | Vulturul | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo SteviÄ
Strela
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo SteviÄ | 2 : 2 | Strela | |||||
03.06
17:30
Jugoslavija
Vojvodina (CC)
5
1
|
03.06.2018 17:30 | Jugoslavija | 5 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
03.06
17:30
Dolina
RadniÄki (B)
5
1
|
03.06.2018 17:30 | Dolina | 5 : 1 | RadniÄki (B) |
03.06
17:30
Borac (M)
ŽelezniÄar
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac (M) | 5 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
17:30
Hrtkovci
Ljukovo
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Hrtkovci | 0 : 3 | Ljukovo | |||||
03.06
17:30
GraniÄar 1924
Partizan
1
5
|
03.06.2018 17:30 | GraniÄar 1924 | 1 : 5 | Partizan | |||||
03.06
17:30
Borac (K)
Sloven
2
3
|
03.06.2018 17:30 | Borac (K) | 2 : 3 | Sloven | |||||
03.06
17:30
Napredak (P)
Podrinje
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Napredak (P) | 1 : 2 | Podrinje | |||||
03.06
17:30
1. Maj Ruma
BuduÄnost
7
1
|
03.06.2018 17:30 | 1. Maj Ruma | 7 : 1 | BuduÄnost | |||||
03.06
17:30
Sloboda (DT)
Jadran
3
5
|
03.06.2018 17:30 | Sloboda (DT) | 3 : 5 | Jadran | |||||
03.06
17:30
PSK Putinci
Rudar
1
4
|
03.06.2018 17:30 | PSK Putinci | 1 : 4 | Rudar |
03.06
17:00
Hercegovac
Krila Krajine
1
4
|
03.06.2018 17:00 | Hercegovac | 1 : 4 | Krila Krajine | |||||
03.06
17:00
BuduÄnost (M)
ŽAK
4
1
|
03.06.2018 17:00 | BuduÄnost (M) | 4 : 1 | ŽAK | |||||
03.06
17:00
Crvenka
BuduÄnost (P)
3
3
|
03.06.2018 17:00 | Crvenka | 3 : 3 | BuduÄnost (P) | |||||
03.06
17:00
Lipar
Rusin
5
2
|
03.06.2018 17:00 | Lipar | 5 : 2 | Rusin | |||||
03.06
17:00
Stari Grad
Slavija
1
2
|
03.06.2018 17:00 | Stari Grad | 1 : 2 | Slavija |
03.06
17:30
NjegoÅ”
RadniÄki 1905
7
3
|
03.06.2018 17:30 | NjegoÅ” | 7 : 3 | RadniÄki 1905 | |||||
03.06
17:30
Napredak
Sutjeska
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Napredak | 3 : 2 | Sutjeska | |||||
03.06
17:30
HorgoÅ” 1911
OFK Vrbas
2
3
|
03.06.2018 17:30 | HorgoÅ” 1911 | 2 : 3 | OFK Vrbas | |||||
03.06
17:30
Iskra
Proleter (NJ)
6
1
|
03.06.2018 17:30 | Iskra | 6 : 1 | Proleter (NJ) | |||||
03.06
17:30
BajŔa
Proleter (RS)
6
0
|
03.06.2018 17:30 | BajŔa | 6 : 0 | Proleter (RS) | |||||
03.06
17:30
Vinogradar
ObiliÄ
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Vinogradar | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
03.06
17:30
Panonija IM Topola
Senta
5
4
|
03.06.2018 17:30 | Panonija IM Topola | 5 : 4 | Senta |
03.06
17:30
Äubra
KljuÄ
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Äubra | 0 : 3 | KljuÄ | |||||
03.06
17:30
Blizna
Branik
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Blizna | 1 : 0 | Branik | |||||
03.06
17:30
Deli Jovan
Brestovac
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Brestovac | |||||
03.06
17:30
Slatina
Krivelj
8
1
|
03.06.2018 17:30 | Slatina | 8 : 1 | Krivelj | |||||
03.06
17:30
Nemetali
PoreÄ
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Nemetali | 4 : 2 | PoreÄ |
03.06
17:00
Urovci
BuduÄnost
2
0
|
03.06.2018 17:00 | Urovci | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
03.06
17:00
Å umadija
Mladost (C)
3
1
|
03.06.2018 17:00 | Å umadija | 3 : 1 | Mladost (C) | |||||
03.06
17:00
BSK
Mladost (B)
8
0
|
03.06.2018 17:00 | BSK | 8 : 0 | Mladost (B) | |||||
03.06
17:00
Strelac
RadniÄki (D)
3
0
|
03.06.2018 17:00 | Strelac | 3 : 0 | RadniÄki (D) | |||||
03.06
17:00
LisoviÄ
Omladinac
3
1
|
03.06.2018 17:00 | LisoviÄ | 3 : 1 | Omladinac | |||||
03.06
17:00
RuŔanj
Zabrežje
3
2
|
03.06.2018 17:00 | RuŔanj | 3 : 2 | Zabrežje |
03.06
17:00
Selo Mladenovac
Å umadija
2
0
|
03.06.2018 17:00 | Selo Mladenovac | 2 : 0 | Å umadija | |||||
03.06
17:00
VrÄin
Pudarci
8
1
|
03.06.2018 17:00 | VrÄin | 8 : 1 | Pudarci | |||||
03.06
17:00
Mladenovac
KovaÄevac
2
0
|
03.06.2018 17:00 | Mladenovac | 2 : 0 | KovaÄevac | |||||
03.06
17:00
Dunavac
BoleÄ
0
0
|
03.06.2018 17:00 | Dunavac | 0 : 0 | BoleÄ | |||||
03.06
17:00
RopoÄevo
Velika Krsna
3
0
|
03.06.2018 17:00 | RopoÄevo | 3 : 0 | Velika Krsna | |||||
03.06
17:00
VinÄa
Kosmaj
3
0
|
03.06.2018 17:00 | VinÄa | 3 : 0 | Kosmaj |
03.06
18:00
Podrinje
Jedinstvo 1945 (VL)
4
2
|
03.06.2018 18:00 | Podrinje | 4 : 2 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
03.06
18:00
DuŔko
Jevremovac
3
4
|
03.06.2018 18:00 | DuŔko | 3 : 4 | Jevremovac | |||||
03.06
18:00
Sloga
Mladost (DD)
4
1
|
03.06.2018 18:00 | Sloga | 4 : 1 | Mladost (DD) | |||||
03.06
18:00
RadniÄki Å abaÄki
SindjeliÄ
8
1
|
03.06.2018 18:00 | RadniÄki Å abaÄki | 8 : 1 | SindjeliÄ | |||||
03.06
18:00
Jedinstvo (Å T)
Vidojevica
2
0
|
03.06.2018 18:00 | Jedinstvo (Å T) | 2 : 0 | Vidojevica | |||||
03.06
18:00
Mladost (PR)
CeriÄ
2
3
|
03.06.2018 18:00 | Mladost (PR) | 2 : 3 | CeriÄ | |||||
03.06
18:00
Mladi Borac
MaÄva 2005
1
2
|
03.06.2018 18:00 | Mladi Borac | 1 : 2 | MaÄva 2005 | |||||
03.06
18:00
Majur
Cer
3
2
|
03.06.2018 18:00 | Majur | 3 : 2 | Cer |
03.06
17:30
Bare
Mladost MG
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Bare | 4 : 0 | Mladost MG | |||||
03.06
17:30
ŽSK
VinÄa
2
1
|
03.06.2018 17:30 | ŽSK | 2 : 1 | VinÄa | |||||
03.06
17:30
Banja
Borac
5
1
|
03.06.2018 17:30 | Banja | 5 : 1 | Borac | |||||
03.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Prvi srpski ustanak | 5 : 2 | Lokomotiva | |||||
03.06
17:30
Å umadinac
AranÄelovac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Å umadinac | 3 : 1 | AranÄelovac | |||||
03.06
17:30
BSK
Partizan
3
2
|
03.06.2018 17:30 | BSK | 3 : 2 | Partizan | |||||
03.06
17:30
Omladinac (DR)
Å atornja
5
1
|
03.06.2018 17:30 | Omladinac (DR) | 5 : 1 | Å atornja |
03.06
17:30
Jedinstvo (Å )
Mladost (V)
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
03.06
17:30
Umac
BobiŔte
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Umac | 4 : 2 | BobiŔte | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo (GS)
OFK Brza
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo (GS) | 2 : 1 | OFK Brza | |||||
03.06
17:30
Mladi borac
Polet
4
1
|
03.06.2018 17:30 | Mladi borac | 4 : 1 | Polet | |||||
03.06
17:30
ŽelezniÄar
Äekmin
5
3
|
03.06.2018 17:30 | ŽelezniÄar | 5 : 3 | Äekmin | |||||
03.06
17:30
Sloga
Jedinstvo (G)
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloga | 4 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
03.06
17:30
VuÄje
ZloÄudovo
2
3
|
03.06.2018 17:30 | VuÄje | 2 : 3 | ZloÄudovo | |||||
03.06
17:30
Progres
Kumarevo 65
1
1
|
03.06.2018 17:30 | Progres | 1 : 1 | Kumarevo 65 |
03.06
17:30
7. Juli
Osipaonica
0
4
|
03.06.2018 17:30 | 7. Juli | 0 : 4 | Osipaonica | |||||
03.06
17:30
Crvena zvezda
Pobeda
0
0
|
03.06.2018 17:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Pobeda | |||||
03.06
17:30
Polet
SASK
4
1
|
03.06.2018 17:30 | Polet | 4 : 1 | SASK | |||||
03.06
17:30
Proleter 1947
Vrbovac
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Proleter 1947 | 0 : 3 | Vrbovac | |||||
03.06
17:30
ObiliÄ
Å umadija
3
2
|
03.06.2018 17:30 | ObiliÄ | 3 : 2 | Å umadija | |||||
03.06
17:30
Radnik
Cerovac
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Radnik | 0 : 3 | Cerovac | |||||
03.06
17:30
Borac
Sloga
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac | 4 : 0 | Sloga | |||||
03.06
17:30
Sloboda
Podunavac
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloboda | 3 : 2 | Podunavac |
03.06
17:00
Jedinstvo (K)
Slatina
4
0
|
03.06.2018 17:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 0 | Slatina | |||||
03.06
17:00
Spartak
Å umadija 1923
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Spartak | 2 : 1 | Å umadija 1923 | |||||
03.06
17:00
Omladinac (Z)
Rudar
2
2
|
03.06.2018 17:00 | Omladinac (Z) | 2 : 2 | Rudar | |||||
03.06
17:00
Polet (T)
Lunjevica
0
3
|
03.06.2018 17:00 | Polet (T) | 0 : 3 | Lunjevica | |||||
03.06
17:00
Prijevor
Brezak 1936
3
0
|
03.06.2018 17:00 | Prijevor | 3 : 0 | Brezak 1936 | |||||
03.06
17:00
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Backovac Junajted | 2 : 1 | Jedinstvo (GG) |
03.06
17:30
Jastrebac
Naupare
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Naupare | |||||
03.06
17:30
Blagotin
MaÄkovac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Blagotin | 3 : 1 | MaÄkovac | |||||
03.06
17:30
Juhor
Parunovac
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Juhor | 4 : 0 | Parunovac | |||||
03.06
17:30
Donji Kopaonik
13. April
1
1
|
03.06.2018 17:30 | Donji Kopaonik | 1 : 1 | 13. April | |||||
03.06
17:30
FUD
Sloga (M)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | FUD | 0 : 1 | Sloga (M) | |||||
03.06
17:30
Vinogradar
Ribnik
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Ribnik | |||||
03.06
17:30
Å anac
Knez Lazar 2015
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Å anac | 5 : 0 | Knez Lazar 2015 | |||||
03.06
17:30
Sloga (D)
Äitluk
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Äitluk |
03.06
17:30
Borac (K)
Makce
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac (K) | 2 : 0 | Makce | |||||
03.06
17:30
Mladost (B)
Sloga (B)
2
3
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (B) | 2 : 3 | Sloga (B) | |||||
03.06
17:30
Radnik
TrgovaÄki
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Radnik | 4 : 0 | TrgovaÄki | |||||
03.06
17:30
BuduÄnost (V)
ŽelezniÄar
1
2
|
03.06.2018 17:30 | BuduÄnost (V) | 1 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
17:30
Mlava (ML)
Rudar (S)
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Mlava (ML) | 3 : 2 | Rudar (S) |
03.06
17:30
Padež
Gnjilan
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Padež | 3 : 0 | Gnjilan | |||||
03.06
17:30
Mladost
Rajko MitiÄ
0
4
|
03.06.2018 17:30 | Mladost | 0 : 4 | Rajko MitiÄ | |||||
03.06
11:00
Jedinstvo
Spartak
5
1
|
03.06.2018 11:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Spartak |
03.06
17:30
Stubal
Polet
1
3
|
03.06.2018 17:30 | Stubal | 1 : 3 | Polet | |||||
03.06
17:30
Radnik
Omladinac
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Radnik | 5 : 2 | Omladinac | |||||
03.06
17:30
Novi Pazar 1928
Real
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Novi Pazar 1928 | 1 : 0 | Real | |||||
03.06
11:00
PopoviÄi
Borac
1
0
|
03.06.2018 11:00 | PopoviÄi | 1 : 0 | Borac | |||||
03.06
17:30
BuduÄnost
Proleter
2
2
|
03.06.2018 17:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | Proleter | |||||
03.06
17:30
Mataruge
Ribnica
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Mataruge | 2 : 2 | Ribnica | |||||
03.06
17:30
Ibar
Granit
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Ibar | 1 : 2 | Granit | |||||
03.06
17:30
OFK Ras
Rudar
3
1
|
03.06.2018 17:30 | OFK Ras | 3 : 1 | Rudar |
03.06
17:00
ŽelezniÄar
Savinac
1
1
|
03.06.2018 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Savinac | |||||
03.06
17:00
Äajetina
Omladinac
3
2
|
03.06.2018 17:00 | Äajetina | 3 : 2 | Omladinac | |||||
03.06
17:00
Jedinstvo
Ariljska rampa
1
1
|
03.06.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Ariljska rampa | |||||
03.06
17:00
PeruÄac
Ježevica
4
0
|
03.06.2018 17:00 | PeruÄac | 4 : 0 | Ježevica | |||||
03.06
17:00
Lazarica
LauÅ”
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Lazarica | 2 : 1 | LauÅ” |
03.06
17:00
Mladost
Brezovica
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Brezovica | |||||
03.06
17:00
Iskra
Pepeljevac
3
2
|
03.06.2018 17:00 | Iskra | 3 : 2 | Pepeljevac | |||||
03.06
17:00
KaÄer
Tulari
1
3
|
03.06.2018 17:00 | KaÄer | 1 : 3 | Tulari | |||||
03.06
17:00
TrliÄ
OFK JabuÄje
1
1
|
03.06.2018 17:00 | TrliÄ | 1 : 1 | OFK JabuÄje | |||||
03.06
17:00
Ribnikar
Tvrdojevac
1
0
|
03.06.2018 17:00 | Ribnikar | 1 : 0 | Tvrdojevac | |||||
03.06
17:00
ZSK
Junior Novo Naselje
2
2
|
03.06.2018 17:00 | ZSK | 2 : 2 | Junior Novo Naselje |
03.06
17:30
Vodojaža
Partizan
11
1
|
03.06.2018 17:30 | Vodojaža | 11 : 1 | Partizan | |||||
03.06
17:30
Å umadinac (KG)
Borac (D)
0
5
|
03.06.2018 17:30 | Å umadinac (KG) | 0 : 5 | Borac (D) | |||||
03.06
17:30
Kutlovo
Srbija
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Kutlovo | 0 : 3 | Srbija | |||||
03.06
17:30
Kolonija
Erdoglija 1931
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Kolonija | 2 : 0 | Erdoglija 1931 | |||||
03.06
17:30
KoriÄani
Sloga (D)
4
3
|
03.06.2018 17:30 | KoriÄani | 4 : 3 | Sloga (D) | |||||
03.06
17:30
BuduÄnost
Jadran
1
2
|
03.06.2018 17:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | Jadran | |||||
03.06
17:30
Zastava
Jedinstvo
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Zastava | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
Mladost
Sloboda
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Mladost | 0 : 1 | Sloboda |
03.06
17:30
Sloga
RadniÄki 1947
5
3
|
03.06.2018 17:30 | Sloga | 5 : 3 | RadniÄki 1947 | |||||
03.06
17:30
RadniÄki 1924
Doljevac 1971
4
2
|
03.06.2018 17:30 | RadniÄki 1924 | 4 : 2 | Doljevac 1971 | |||||
03.06
17:30
Palilula
Moravac (ZT)
3
3
|
03.06.2018 17:30 | Palilula | 3 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
03.06
17:30
Orljane
Zemljoradnik
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Orljane | 2 : 0 | Zemljoradnik | |||||
03.06
17:30
RasovaÄa
Morava (Ž)
2
4
|
03.06.2018 17:30 | RasovaÄa | 2 : 4 | Morava (Ž) | |||||
03.06
17:30
Mladost (B)
Crvena zvezda
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (B) | 4 : 2 | Crvena zvezda | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo GVD
Naisus 1977
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo GVD | 2 : 2 | Naisus 1977 |
03.06
17:30
Rudar
AZ Borac 2014
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Rudar | 3 : 0 | AZ Borac 2014 | |||||
03.06
17:30
Crvena zastava
Mladost (L)
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Crvena zastava | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
03.06
17:30
Äegar 2013
VrtiŔte
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Äegar 2013 | 3 : 0 | VrtiÅ”te | |||||
03.06
17:30
Morava
Jedinstvo (GM)
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Morava | 2 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
03.06
17:30
Mladost (M)
BuduÄnost
4
3
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (M) | 4 : 3 | BuduÄnost | |||||
03.06
17:30
Sloboda
Proleter (DV)
3
4
|
03.06.2018 17:30 | Sloboda | 3 : 4 | Proleter (DV) |
03.06
18:00
RFK Novi Sad 1921
BaÄka 1923
1
1
|
03.06.2018 18:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | BaÄka 1923 | |||||
03.06
18:00
ŽSK
Proleter
2
0
|
03.06.2018 18:00 | ŽSK | 2 : 0 | Proleter | |||||
03.06
18:00
Tatra
Jedinstvo (G)
7
0
|
03.06.2018 18:00 | Tatra | 7 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
03.06
18:00
FruŔkogorski partizan
Omladinac
3
1
|
03.06.2018 18:00 | FruŔkogorski partizan | 3 : 1 | Omladinac | |||||
03.06
18:00
Sofeks
OFK Futog
2
1
|
03.06.2018 18:00 | Sofeks | 2 : 1 | OFK Futog | |||||
03.06
18:00
Petrovaradin
Jedinstvo (R)
2
2
|
03.06.2018 18:00 | Petrovaradin | 2 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
03.06
18:00
Veternik
Mladost
2
1
|
03.06.2018 18:00 | Veternik | 2 : 1 | Mladost | |||||
03.06
18:00
TSK
OFK Sirig
2
0
|
03.06.2018 18:00 | TSK | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
03.06
18:00
Å ajkaÅ” 1908
Vinogradar
8
0
|
03.06.2018 18:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 8 : 0 | Vinogradar |
03.06
18:00
Mladost
OFK Rtanj
2
3
|
03.06.2018 18:00 | Mladost | 2 : 3 | OFK Rtanj | |||||
03.06
18:00
Sloga
GraniÄar
1
1
|
03.06.2018 18:00 | Sloga | 1 : 1 | GraniÄar | |||||
03.06
18:00
BuÄje
Malinik
4
3
|
03.06.2018 18:00 | BuÄje | 4 : 3 | Malinik | |||||
03.06
18:00
TrebiÄ
Rudar (VÄ)
4
1
|
03.06.2018 18:00 | TrebiÄ | 4 : 1 | Rudar (VÄ) | |||||
03.06
18:00
Kosovo
OFK 019
1
4
|
03.06.2018 18:00 | Kosovo | 1 : 4 | OFK 019 | |||||
03.06
18:00
Midžor
Rgotina
3
0
|
03.06.2018 18:00 | Midžor | 3 : 0 | Rgotina | |||||
03.06
18:00
OsniÄ
RadniÄki (L)
1
2
|
03.06.2018 18:00 | OsniÄ | 1 : 2 | RadniÄki (L) | |||||
03.06
18:00
OFK Knjaz
Omladinac
2
2
|
03.06.2018 18:00 | OFK Knjaz | 2 : 2 | Omladinac |
03.06
17:30
Omladinac
Spartak
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Spartak | |||||
03.06
17:30
Kosovac
Partizanski put
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Kosovac | 4 : 0 | Partizanski put | |||||
03.06
17:30
Borac
Polet
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac | 4 : 0 | Polet | |||||
03.06
17:30
Pobeda
Real
2
3
|
03.06.2018 17:30 | Pobeda | 2 : 3 | Real | |||||
03.06
17:30
Dundjerski
NS Tatko
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Dundjerski | 3 : 0 | NS Tatko | |||||
03.06
17:30
Mladost 1982
Svetlost Badnjevac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Mladost 1982 | 1 : 2 | Svetlost Badnjevac |
03.06
16:30
Pavlovac
Äelik
2
0
|
03.06.2018 16:30 | Pavlovac | 2 : 0 | Äelik | |||||
03.06
17:00
FSU Južna pruga
OFK Rota
3
0
|
03.06.2018 17:00 | FSU Južna pruga | 3 : 0 | OFK Rota | |||||
03.06
17:00
BSK Bujanovac
Mladost (S)
3
0
|
03.06.2018 17:00 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
03.06
17:00
Lugina
TreŔnjevka
10
1
|
03.06.2018 17:00 | Lugina | 10 : 1 | TreŔnjevka | |||||
03.06
17:00
Vihor
Ternoci
1
0
|
03.06.2018 17:00 | Vihor | 1 : 0 | Ternoci |
03.06
17:30
Mladost
Mineral 2015
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost | 2 : 0 | Mineral 2015 | |||||
03.06
17:30
Kraljevo Hajduk
Partizan
6
1
|
03.06.2018 17:30 | Kraljevo Hajduk | 6 : 1 | Partizan | |||||
03.06
11:00
Metalac
Magnohrom
6
2
|
03.06.2018 11:00 | Metalac | 6 : 2 | Magnohrom | |||||
03.06
17:30
Borac (A)
Gruža
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Borac (A) | 1 : 2 | Gruža | |||||
03.06
17:30
Napredak
Lazac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Napredak | 2 : 0 | Lazac | |||||
03.06
17:30
Tavnik
Jedinstvo (G)
5
4
|
03.06.2018 17:30 | Tavnik | 5 : 4 | Jedinstvo (G) |
03.06
17:30
Moravac
15. Avgust 1950
4
3
|
03.06.2018 17:30 | Moravac | 4 : 3 | 15. Avgust 1950 | |||||
03.06
17:30
Istok 63
Mladost (GM)
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Istok 63 | 2 : 0 | Mladost (GM) | |||||
03.06
17:30
Javor
Mladost (J)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Javor | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
03.06
17:30
Rudar (SR)
Omladinac
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Rudar (SR) | 4 : 2 | Omladinac | |||||
03.06
17:30
BuduÄnost
Borac 1805
4
0
|
03.06.2018 17:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Borac 1805 | |||||
03.06
17:30
Pomoravlje
Omladinski
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Pomoravlje | 5 : 0 | Omladinski | |||||
03.06
17:30
Å umadija
Beljanica
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Å umadija | 0 : 3 | Beljanica |
03.06
17:30
Jedinstvo
Sloga
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sloga | |||||
03.06
17:30
Å antarovac
Kupinovac
2
4
|
03.06.2018 17:30 | Å antarovac | 2 : 4 | Kupinovac | |||||
03.06
17:30
Mladost (T)
Mladost (G)
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (T) | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
03.06
17:30
Morava (R)
Morava (KS)
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Morava (R) | 5 : 2 | Morava (KS) | |||||
03.06
17:30
Å umadinac
SinÄeliÄ 1934
5
1
|
03.06.2018 17:30 | Å umadinac | 5 : 1 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
03.06
17:30
Mladost (D)
Zenit
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (D) | 3 : 0 | Zenit | |||||
03.06
17:30
Mladost (K)
VinoraÄa
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (K) | 2 : 0 | VinoraÄa | |||||
03.06
17:30
BuduÄnost (Ä)
Ursule
1
0
|
03.06.2018 17:30 | BuduÄnost (Ä) | 1 : 0 | Ursule |
03.06
17:00
FruŔkogorac
Mitros
3
1
|
03.06.2018 17:00 | FruŔkogorac | 3 : 1 | Mitros | |||||
03.06
17:00
GraniÄar (K)
Hajduk
0
2
|
03.06.2018 17:00 | GraniÄar (K) | 0 : 2 | Hajduk | |||||
03.06
17:00
Sloga
OFK Zeka BuljubaŔa
3
0
|
03.06.2018 17:00 | Sloga | 3 : 0 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
03.06
17:00
Napredak
Donji Srem 2015
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
03.06
17:00
Donji Petrovci
FruŔka Gora
3
2
|
03.06.2018 17:00 | Donji Petrovci | 3 : 2 | FruŔka Gora | |||||
03.06
17:00
GraniÄar (O)
Sloboda
4
1
|
03.06.2018 17:00 | GraniÄar (O) | 4 : 1 | Sloboda | |||||
03.06
17:00
OFK BikiÄ
Mladost (B)
5
0
|
03.06.2018 17:00 | OFK BikiÄ | 5 : 0 | Mladost (B) | |||||
03.06
17:00
Polet
OFK BrestaÄ
5
2
|
03.06.2018 17:00 | Polet | 5 : 2 | OFK BrestaÄ |
03.06
17:30
Å evac
Vinogradar
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Å evac | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
03.06
17:30
Borac (VS)
HajduÄica
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac (VS) | 1 : 0 | HajduÄica | |||||
03.06
17:30
BuduÄnost (A)
KaraÅ” (K)
3
1
|
03.06.2018 17:30 | BuduÄnost (A) | 3 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
03.06
17:30
Polet
Ratar
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Polet | 2 : 1 | Ratar | |||||
03.06
17:30
Borac (VG)
Partizan (K)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Borac (VG) | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
03.06
17:30
Potporanj
JanoŔik
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Potporanj | 4 : 0 | JanoŔik |
03.06
Jedinstvo
OFK StajiÄevo
1
1
|
03.06.2018 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK StajiÄevo | |||||
03.06
Zlatica
MSK
1
4
|
03.06.2018 | Zlatica | 1 : 4 | MSK | |||||
03.06
ASK
ŽFK Banat
1
0
|
03.06.2018 | ASK | 1 : 0 | ŽFK Banat | |||||
03.06
TamiÅ”
Potisje
0
0
|
03.06.2018 | TamiÅ” | 0 : 0 | Potisje | |||||
03.06
OFK Gradnulica
RadniÄki 1911
0
3
|
03.06.2018 | OFK Gradnulica | 0 : 3 | RadniÄki 1911 | |||||
03.06
OFK Klek
Zadrugar
2
4
|
03.06.2018 | OFK Klek | 2 : 4 | Zadrugar |
03.06
17:00
Mladi Proleter
BUSK
3
0
|
03.06.2018 17:00 | Mladi Proleter | 3 : 0 | BUSK | |||||
03.06
17:00
Sveti Stefan
Ajaks
4
0
|
03.06.2018 17:00 | Sveti Stefan | 4 : 0 | Ajaks | |||||
03.06
10:30
011
Sparta Železnik
3
0
|
03.06.2018 10:30 | 011 | 3 : 0 | Sparta Železnik | |||||
03.06
17:00
Busije
Novi Beograd
0
3
|
03.06.2018 17:00 | Busije | 0 : 3 | Novi Beograd | |||||
03.06
17:00
Posavac TiŔma
Rekreativo 011
0
1
|
03.06.2018 17:00 | Posavac TiŔma | 0 : 1 | Rekreativo 011 |
03.06
17:00
Crvenka
Hajduk
7
1
|
03.06.2018 17:00 | Crvenka | 7 : 1 | Hajduk | |||||
03.06
17:00
Minel
Podunavac
7
1
|
03.06.2018 17:00 | Minel | 7 : 1 | Podunavac | |||||
03.06
11:00
Siti Sport Klub
Pionir
5
2
|
03.06.2018 11:00 | Siti Sport Klub | 5 : 2 | Pionir | |||||
03.06
17:00
PKB (K)
UmÄari
10
0
|
03.06.2018 17:00 | PKB (K) | 10 : 0 | UmÄari | |||||
03.06
17:00
Mladost
LepuŔnica
4
1
|
03.06.2018 17:00 | Mladost | 4 : 1 | LepuŔnica | |||||
03.06
17:00
Pinosava
Partizan
8
0
|
03.06.2018 17:00 | Pinosava | 8 : 0 | Partizan |
03.06
17:00
OFK Borac
Beljina
2
0
|
03.06.2018 17:00 | OFK Borac | 2 : 0 | Beljina | |||||
03.06
17:00
Velika Mostanica
Veliki Borak
4
1
|
03.06.2018 17:00 | Velika Mostanica | 4 : 1 | Veliki Borak | |||||
03.06
17:00
Guncate
Barajevo
1
1
|
03.06.2018 17:00 | Guncate | 1 : 1 | Barajevo |
03.06
18:00
Mladost
OFK Å abac
4
2
|
03.06.2018 18:00 | Mladost | 4 : 2 | OFK Å abac | |||||
03.06
18:00
Milicionar
Napredak
1
2
|
03.06.2018 18:00 | Milicionar | 1 : 2 | Napredak | |||||
03.06
18:00
Omladinac 2013
Premijer
7
1
|
03.06.2018 18:00 | Omladinac 2013 | 7 : 1 | Premijer | |||||
03.06
18:00
Hajduk Stanko
Torpedo 1924
9
0
|
03.06.2018 18:00 | Hajduk Stanko | 9 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
03.06
18:00
Gorki
Cer
2
0
|
03.06.2018 18:00 | Gorki | 2 : 0 | Cer | |||||
03.06
18:00
BuduÄnost (PD)
Sloga
5
0
|
03.06.2018 18:00 | BuduÄnost (PD) | 5 : 0 | Sloga | |||||
03.06
18:00
Proleter
BuduÄnost (ZM)
4
1
|
03.06.2018 18:00 | Proleter | 4 : 1 | BuduÄnost (ZM) |
03.06
17:30
Omladinac
Moravac (P)
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Omladinac | 0 : 3 | Moravac (P) | |||||
03.06
17:30
Marjan MB
Milanovo
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Marjan MB | 5 : 2 | Milanovo | |||||
03.06
17:30
SuŔica 2012
Bratstvo
3
1
|
03.06.2018 17:30 | SuŔica 2012 | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
03.06
17:30
RadniÄki
Lemind 1953
1
5
|
03.06.2018 17:30 | RadniÄki | 1 : 5 | Lemind 1953 | |||||
03.06
17:30
Plantaža
Å umadija
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Plantaža | 3 : 1 | Šumadija | |||||
03.06
17:30
Mladost (B)
Å FU Derbi 2016
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Å FU Derbi 2016 | |||||
03.06
17:30
Gradac
BSK
6
2
|
03.06.2018 17:30 | Gradac | 6 : 2 | BSK | |||||
03.06
11:00
OFK Morava
Real
3
1
|
03.06.2018 11:00 | OFK Morava | 3 : 1 | Real |
03.06
17:30
Dimitrije TucoviÄ
Rudar
6
1
|
03.06.2018 17:30 | Dimitrije TucoviÄ | 6 : 1 | Rudar | |||||
03.06
17:30
Vrelo
Gunjevac
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Vrelo | 1 : 0 | Gunjevac | |||||
03.06
17:30
OFK Stublenica
OFK Paljuvi
3
2
|
03.06.2018 17:30 | OFK Stublenica | 3 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
03.06
17:30
Polet (T)
Polet (DL)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Polet (T) | 0 : 1 | Polet (DL) |
03.06
17:30
Kolubara 2
Borac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Borac | |||||
03.06
17:30
Rajac
Polet
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Rajac | 0 : 1 | Polet | |||||
03.06
11:00
BujaÄiÄ
Rakac Stave
1
3
|
03.06.2018 11:00 | BujaÄiÄ | 1 : 3 | Rakac Stave | |||||
03.06
17:30
Mladost (VK)
Jadar 2013
1
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (VK) | 1 : 0 | Jadar 2013 | |||||
03.06
17:30
Mladost (L)
Komanice
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (L) | 0 : 1 | Komanice | |||||
03.06
17:30
KoteŔica
Stari drugari
3
1
|
03.06.2018 17:30 | KoteŔica | 3 : 1 | Stari drugari |
03.06
17:30
Mladost (DK)
JugoviÄi
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (DK) | 3 : 0 | JugoviÄi | |||||
03.06
17:30
UÅ”Äe
Varvarin
5
4
|
03.06.2018 17:30 | UÅ”Äe | 5 : 4 | Varvarin | |||||
03.06
17:30
Gradina
Sloga (L)
4
1
|
03.06.2018 17:30 | Gradina | 4 : 1 | Sloga (L) | |||||
03.06
17:30
Rubin (Z)
Rubin (DS)
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Rubin (Z) | 0 : 3 | Rubin (DS) | |||||
03.06
17:30
Borac
Mladi Gorani
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Borac | 5 : 2 | Mladi Gorani | |||||
03.06
17:30
Beli Orlovi
Trudbenik
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Trudbenik | |||||
03.06
17:30
Stari Trstenik
Polet 57
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Stari Trstenik | 4 : 2 | Polet 57 | |||||
03.06
17:30
Omladinac
Velika Drenova
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Omladinac | 3 : 2 | Velika Drenova |
03.06
Napredak Ä
1.Oktobar
6
0
|
03.06.2018 | Napredak Ä | 6 : 0 | 1.Oktobar | |||||
03.06
Bega
Roham
6
0
|
03.06.2018 | Bega | 6 : 0 | Roham | |||||
03.06
Napredak BT
Omladinac
6
0
|
03.06.2018 | Napredak BT | 6 : 0 | Omladinac | |||||
03.06
2. Oktobar
Proleter
5
0
|
03.06.2018 | 2. Oktobar | 5 : 0 | Proleter |
03.06
17:30
Seljak
OFK Žeželj
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Seljak | 4 : 2 | OFK Žeželj | |||||
03.06
17:30
21. oktobar
OFK Bagremar
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 21. oktobar | 1 : 1 | OFK Bagremar | |||||
03.06
17:30
Pobeda
Vinogradi DB
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Pobeda | 3 : 0 | Vinogradi DB | |||||
03.06
17:30
Divostin
Bratstvo 1975
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Divostin | 5 : 2 | Bratstvo 1975 |
03.06
17:30
Å umadinac
Mladi rudar
2
5
|
03.06.2018 17:30 | Å umadinac | 2 : 5 | Mladi rudar | |||||
03.06
17:30
RaniloviÄ
Brezovac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | RaniloviÄ | 1 : 2 | Brezovac | |||||
03.06
17:30
B 2000
Plaskovac
0
3
|
03.06.2018 17:30 | B 2000 | 0 : 3 | Plaskovac | |||||
03.06
17:30
Kopljari
Kralj Petar I
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Kopljari | 1 : 2 | Kralj Petar I | |||||
03.06
17:30
Vrbica
Å amot
4
1
|
03.06.2018 17:30 | Vrbica | 4 : 1 | Å amot |
03.06
17:30
Dizel
Desine
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Dizel | 0 : 1 | Desine | |||||
03.06
17:30
Napredak (P)
Sirakovo
2
4
|
03.06.2018 17:30 | Napredak (P) | 2 : 4 | Sirakovo | |||||
03.06
17:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Napredak 1934
1
1
|
03.06.2018 17:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 1 : 1 | Napredak 1934 | |||||
03.06
17:30
Sloga (M)
Dunavac (P)
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloga (M) | 3 : 2 | Dunavac (P) |
03.06
17:30
Bata BuliÄ
Integral
5
4
|
03.06.2018 17:30 | Bata BuliÄ | 5 : 4 | Integral | |||||
03.06
17:30
Napredak (S)
Mladost (R)
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Napredak (S) | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
03.06
17:30
KrilaÅ”
Omladinac (B)
3
4
|
03.06.2018 17:30 | KrilaÅ” | 3 : 4 | Omladinac (B) | |||||
03.06
17:30
BSK 1924
Rade MiloÅ”eviÄ
2
0
|
03.06.2018 17:30 | BSK 1924 | 2 : 0 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
03.06
17:30
RadniÄki (K)
Omladinac (Å )
2
1
|
03.06.2018 17:30 | RadniÄki (K) | 2 : 1 | Omladinac (Å ) |
03.06
17:00
OFK RogaÄa
NemenikuÄe
9
0
|
03.06.2018 17:00 | OFK RogaÄa | 9 : 0 | NemenikuÄe | |||||
03.06
13:00
Mladost (G)
Mladost (MI)
3
0
|
03.06.2018 13:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | Mladost (MI) | |||||
03.06
15:00
Vojvoda
Stojnik
4
1
|
03.06.2018 15:00 | Vojvoda | 4 : 1 | Stojnik |
03.06
17:30
Moskva
ŽelezniÄar
1
1
|
03.06.2018 17:30 | Moskva | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
03.06
17:30
Susek
MiletiÄ
0
7
|
03.06.2018 17:30 | Susek | 0 : 7 | MiletiÄ | |||||
03.06
17:30
Borac
Äenej
4
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac | 4 : 0 | Äenej | |||||
03.06
17:30
FruŔkogorac
BaÄka
4
3
|
03.06.2018 17:30 | FruÅ”kogorac | 4 : 3 | BaÄka | |||||
03.06
17:30
Centar
ObiliÄ
0
1
|
03.06.2018 17:30 | Centar | 0 : 1 | ObiliÄ | |||||
03.06
17:30
Dinamo
Hajduk
5
0
|
03.06.2018 17:30 | Dinamo | 5 : 0 | Hajduk |
03.06
17:30
GraniÄar
Jadran
2
0
|
03.06.2018 17:30 | GraniÄar | 2 : 0 | Jadran | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 2 | Jedinstvo (SK) | |||||
03.06
17:30
Sloga
Slavija
10
1
|
03.06.2018 17:30 | Sloga | 10 : 1 | Slavija | |||||
03.06
17:30
Å ampion
Hajduk
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Å ampion | 2 : 0 | Hajduk | |||||
03.06
17:30
BaÄka
AFK
1
2
|
03.06.2018 17:30 | BaÄka | 1 : 2 | AFK | |||||
03.06
17:30
Tromedja
TornjoÅ”
0
5
|
03.06.2018 17:30 | Tromedja | 0 : 5 | TornjoÅ” |
03.06
17:00
Krivaja
BuduÄnost
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Krivaja | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
03.06
17:00
Jedinstvo
Mladost Radost
0
5
|
03.06.2018 17:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Mladost Radost | |||||
03.06
17:00
EÄÅ”eg
Pobeda
1
0
|
03.06.2018 17:00 | EÄÅ”eg | 1 : 0 | Pobeda | |||||
03.06
17:00
Mladost
ObiliÄ
2
3
|
03.06.2018 17:00 | Mladost | 2 : 3 | ObiliÄ |
03.06
17:30
Lokomotiva
Rongo Siti
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Lokomotiva | 4 : 2 | Rongo Siti | |||||
03.06
17:30
Temac
Napredak
2
7
|
03.06.2018 17:30 | Temac | 2 : 7 | Napredak | |||||
03.06
17:30
Sloga
Jerma
4
1
|
03.06.2018 17:30 | Sloga | 4 : 1 | Jerma |
03.06
RadniÄki
Dedinje Junajted
1
3
|
03.06.2018 | RadniÄki | 1 : 3 | Dedinje Junajted | |||||
03.06
GoruŔica
Prilike
3
1
|
03.06.2018 | GoruŔica | 3 : 1 | Prilike | |||||
03.06
Brezova
Jelica
2
2
|
03.06.2018 | Brezova | 2 : 2 | Jelica | |||||
03.06
Jedinstvo
Gradina
3
0
|
03.06.2018 | Jedinstvo | 3 : 0 | Gradina | |||||
03.06
VoÄar
Sloga
3
2
|
03.06.2018 | VoÄar | 3 : 2 | Sloga |
03.06
17:00
Kej
Morava (K)
2
2
|
03.06.2018 17:00 | Kej | 2 : 2 | Morava (K) | |||||
03.06
11:00
Rakova
Gavrilo Princip
5
2
|
03.06.2018 11:00 | Rakova | 5 : 2 | Gavrilo Princip | |||||
03.06
17:00
Malba
Lugovi
2
3
|
03.06.2018 17:00 | Malba | 2 : 3 | Lugovi | |||||
03.06
17:00
Prijatelji
Vujan
1
4
|
03.06.2018 17:00 | Prijatelji | 1 : 4 | Vujan | |||||
03.06
17:00
Planinac
Morava (M)
2
1
|
03.06.2018 17:00 | Planinac | 2 : 1 | Morava (M) | |||||
03.06
17:00
ÄaÄak 94
BuduÄnost
2
3
|
03.06.2018 17:00 | ÄaÄak 94 | 2 : 3 | BuduÄnost |
03.06
17:30
Marjan
Sloga (M)
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Marjan | 2 : 2 | Sloga (M) | |||||
03.06
11:00
KaraÄorÄe (V)
Napredak (MK)
3
0
|
03.06.2018 11:00 | KaraÄorÄe (V) | 3 : 0 | Napredak (MK) | |||||
03.06
17:30
BSK
Veteran 2015
3
4
|
03.06.2018 17:30 | BSK | 3 : 4 | Veteran 2015 | |||||
03.06
17:30
Mladost (R)
Omladinac (V)
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost (R) | 3 : 0 | Omladinac (V) |
03.06
Stella Rossa
Omladinac
0
3
|
03.06.2018 | Stella Rossa | 0 : 3 | Omladinac | |||||
03.06
Takovski Ustanak
VelereÄ 94
1
1
|
03.06.2018 | Takovski Ustanak | 1 : 1 | VelereÄ 94 | |||||
03.06
Mladost 09
Å ilopaj
1
0
|
03.06.2018 | Mladost 09 | 1 : 0 | Å ilopaj | |||||
03.06
Donja Vrbava
Ozrem
0
0
|
03.06.2018 | Donja Vrbava | 0 : 0 | Ozrem |
03.06
17:00
Napredak
Borac
3
0
|
03.06.2018 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Borac | |||||
03.06
17:00
Omladinac
Dedinje
0
2
|
03.06.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | Dedinje | |||||
03.06
17:00
RadniÄki PDM
OFK Student
3
4
|
03.06.2018 17:00 | RadniÄki PDM | 3 : 4 | OFK Student | |||||
03.06
17:00
ŠepŔin
Rabrovac
2
5
|
03.06.2018 17:00 | ŠepŔin | 2 : 5 | Rabrovac | |||||
03.06
17:00
Sloga
VlaŔka 1950
2
5
|
03.06.2018 17:00 | Sloga | 2 : 5 | VlaŔka 1950 | |||||
03.06
17:00
Markovac
Kosmajac
2
2
|
03.06.2018 17:00 | Markovac | 2 : 2 | Kosmajac |
03.06
17:30
Posavina
Sloga
5
2
|
03.06.2018 17:30 | Posavina | 5 : 2 | Sloga | |||||
03.06
17:30
Duboko
Belo Polje
7
0
|
03.06.2018 17:30 | Duboko | 7 : 0 | Belo Polje | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo
Zvezda
0
5
|
03.06.2018 17:30 | Jedinstvo | 0 : 5 | Zvezda | |||||
03.06
17:30
Krtinska
LjubiniÄ
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Krtinska | 3 : 0 | LjubiniÄ | |||||
03.06
17:30
Zadrugar
Rojkovac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Rojkovac | |||||
03.06
17:30
Polet
Partizan
8
0
|
03.06.2018 17:30 | Polet | 8 : 0 | Partizan | |||||
03.06
17:30
Rvati
Borac
4
2
|
03.06.2018 17:30 | Rvati | 4 : 2 | Borac |
03.06
17:30
Bistrica
Petka
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Bistrica | 3 : 1 | Petka | |||||
03.06
17:30
Mladi borac
Mladost (Ä)
2
4
|
03.06.2018 17:30 | Mladi borac | 2 : 4 | Mladost (Ä) | |||||
03.06
17:30
Rudar
Vreoci
5
3
|
03.06.2018 17:30 | Rudar | 5 : 3 | Vreoci | |||||
03.06
17:30
Å umadija (MC)
Polet
5
5
|
03.06.2018 17:30 | Å umadija (MC) | 5 : 5 | Polet | |||||
03.06
17:30
Sloga
Sloboda
0
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloga | 0 : 2 | Sloboda |
03.06
14:00
TreŔnjica
Blagaja
2
7
|
03.06.2018 14:00 | TreŔnjica | 2 : 7 | Blagaja | |||||
03.06
14:30
Dobrinjac
Bakionica
4
4
|
03.06.2018 14:30 | Dobrinjac | 4 : 4 | Bakionica | |||||
03.06
17:30
Borac
AvijatiÄar
0
2
|
03.06.2018 17:30 | Borac | 0 : 2 | AvijatiÄar | |||||
03.06
17:30
Gorobilje
DuŔkovci
9
2
|
03.06.2018 17:30 | Gorobilje | 9 : 2 | DuŔkovci |
03.06
17:30
Gol
Jedinstvo
2
4
|
03.06.2018 17:30 | Gol | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
Palilulac
Rtanj
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Palilulac | 0 : 3 | Rtanj |
03.06
17:30
Äarapan
Jedinstvo 1936
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Äarapan | 1 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
03.06
11:00
Mudrakovac
Bukovica
3
0
|
03.06.2018 11:00 | Mudrakovac | 3 : 0 | Bukovica | |||||
03.06
17:30
Kapidžija
SebeÄevac
2
4
|
03.06.2018 17:30 | Kapidžija | 2 : 4 | SebeÄevac | |||||
03.06
17:30
Konjuh
Zdravinje
2
2
|
03.06.2018 17:30 | Konjuh | 2 : 2 | Zdravinje | |||||
03.06
11:00
MeŔevo
Rasina
3
2
|
03.06.2018 11:00 | MeŔevo | 3 : 2 | Rasina | |||||
03.06
17:30
Borac
Mladost VPD
3
0
|
03.06.2018 17:30 | Borac | 3 : 0 | Mladost VPD |
03.06
17:30
Omladinac
Sloga
1
1
|
03.06.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga | |||||
03.06
17:30
Landol
Jezava
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Landol | 1 : 2 | Jezava |
03.06
17:30
Sloga 1949
Hajduk
3
2
|
03.06.2018 17:30 | Sloga 1949 | 3 : 2 | Hajduk | |||||
03.06
11:00
Skupljen 2013
Dragojevac
2
2
|
03.06.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 2 : 2 | Dragojevac | |||||
03.06
11:00
Verko
Mrovska
0
1
|
03.06.2018 11:00 | Verko | 0 : 1 | Mrovska | |||||
03.06
11:00
Mladost (Z)
Petrovac 74
1
6
|
03.06.2018 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 6 | Petrovac 74 | |||||
03.06
11:00
Sloga (R)
Belpos
3
2
|
03.06.2018 11:00 | Sloga (R) | 3 : 2 | Belpos |
03.06
18:00
Sloboda
ISK Izvor
2
1
|
03.06.2018 18:00 | Sloboda | 2 : 1 | ISK Izvor | |||||
03.06
18:00
BSK Buljane
Napredak (Sv)
2
2
|
03.06.2018 18:00 | BSK Buljane | 2 : 2 | Napredak (Sv) | |||||
03.06
18:00
Popovac
RadniÄki
0
1
|
03.06.2018 18:00 | Popovac | 0 : 1 | RadniÄki | |||||
03.06
18:00
Napredak (St)
Heroj
4
0
|
03.06.2018 18:00 | Napredak (St) | 4 : 0 | Heroj | |||||
03.06
18:00
Donja Mutnica
Razvitak
0
2
|
03.06.2018 18:00 | Donja Mutnica | 0 : 2 | Razvitak | |||||
03.06
18:00
BuduÄnost
Vihor
3
0
|
03.06.2018 18:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Vihor | |||||
03.06
18:00
OFK Juhor 2016
Jedinstvo
2
0
|
03.06.2018 18:00 | OFK Juhor 2016 | 2 : 0 | Jedinstvo |
03.06
17:00
Donja Lomnica
Napredak
4
1
|
03.06.2018 17:00 | Donja Lomnica | 4 : 1 | Napredak | |||||
03.06
17:00
Mladost (K)
Gornje Sinkovce
0
3
|
03.06.2018 17:00 | Mladost (K) | 0 : 3 | Gornje Sinkovce |
03.06
17:00
Badince
Veternica
3
2
|
03.06.2018 17:00 | Badince | 3 : 2 | Veternica |
03.06
14:00
Zadrugar
OFK Povlen
0
3
|
03.06.2018 14:00 | Zadrugar | 0 : 3 | OFK Povlen | |||||
03.06
17:30
Dupljaj 2016
BeloŔevac
2
6
|
03.06.2018 17:30 | Dupljaj 2016 | 2 : 6 | BeloŔevac | |||||
03.06
11:00
Žabari
Lukavac
2
0
|
03.06.2018 11:00 | Žabari | 2 : 0 | Lukavac |
03.06
11:00
Brgule
Omladinac
3
1
|
03.06.2018 11:00 | Brgule | 3 : 1 | Omladinac | |||||
03.06
11:00
Sloga
Strelac 001
5
3
|
03.06.2018 11:00 | Sloga | 5 : 3 | Strelac 001 | |||||
03.06
11:00
OFK Takovo
MurgaÅ” 2012
4
0
|
03.06.2018 11:00 | OFK Takovo | 4 : 0 | MurgaÅ” 2012 | |||||
03.06
11:00
Vukona
Kolubara
1
3
|
03.06.2018 11:00 | Vukona | 1 : 3 | Kolubara | |||||
03.06
11:00
Pambukovica
Dokmir
3
0
|
03.06.2018 11:00 | Pambukovica | 3 : 0 | Dokmir |
03.06
17:30
Mladost 1925
Vrnjci
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladost 1925 | 2 : 0 | Vrnjci | |||||
03.06
17:30
ZgodaÄica
Mladost 1981
6
2
|
03.06.2018 17:30 | ZgodaÄica | 6 : 2 | Mladost 1981 | |||||
03.06
17:30
Jovo Kursula
Stara ÄarÅ”ija
3
1
|
03.06.2018 17:30 | Jovo Kursula | 3 : 1 | Stara ÄarÅ”ija |
03.06
18:00
Omladinac
Belica
3
0
|
03.06.2018 18:00 | Omladinac | 3 : 0 | Belica | |||||
03.06
18:00
OFK Borac
Osaonica
0
0
|
03.06.2018 18:00 | OFK Borac | 0 : 0 | Osaonica | |||||
03.06
18:00
Trnava
DomaÄin
4
4
|
03.06.2018 18:00 | Trnava | 4 : 4 | DomaÄin | |||||
03.06
18:00
Crni Vrh
Sloboda
2
1
|
03.06.2018 18:00 | Crni Vrh | 2 : 1 | Sloboda | |||||
03.06
18:00
Partizan
Mladost
3
0
|
03.06.2018 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost |
03.06
17:30
Polet
BariÄ
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Polet | 2 : 1 | BariÄ | |||||
03.06
17:30
ElektriÄar
MrÄkovac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | ElektriÄar | 3 : 1 | MrÄkovac | |||||
03.06
17:30
OFK Vinci
Dobra
3
0
|
03.06.2018 17:30 | OFK Vinci | 3 : 0 | Dobra |
03.06
11:00
Mladost (J)
Radoje DomanoviÄ
3
0
|
03.06.2018 11:00 | Mladost (J) | 3 : 0 | Radoje DomanoviÄ | |||||
03.06
11:00
Jarmenovci
KrÄevac 04
1
1
|
03.06.2018 11:00 | Jarmenovci | 1 : 1 | KrÄevac 04 | |||||
03.06
11:00
Mladost (R)
Maskar
3
2
|
03.06.2018 11:00 | Mladost (R) | 3 : 2 | Maskar | |||||
03.06
11:00
BuduÄnost (B)
BuduÄnost MI (DT)
3
1
|
03.06.2018 11:00 | BuduÄnost (B) | 3 : 1 | BuduÄnost MI (DT) |
03.06
17:30
Å umadinac
Mladi radnik
5
4
|
03.06.2018 17:30 | Å umadinac | 5 : 4 | Mladi radnik | |||||
03.06
17:30
Lazarevac
Borac (A)
2
3
|
03.06.2018 17:30 | Lazarevac | 2 : 3 | Borac (A) |
03.06
17:30
Kolubara
Mladost
0
3
|
03.06.2018 17:30 | Kolubara | 0 : 3 | Mladost |
03.06
17:30
Mladi Borac
StiŔki Kurjak
7
0
|
03.06.2018 17:30 | Mladi Borac | 7 : 0 | StiŔki Kurjak | |||||
03.06
17:30
Pek (K)
Kumane
2
0
|
03.06.2018 17:30 | Pek (K) | 2 : 0 | Kumane | |||||
03.06
17:30
Ram
Sloga Top
4
4
|
03.06.2018 17:30 | Ram | 4 : 4 | Sloga Top | |||||
03.06
17:30
BaŔtovan 2015
Dunavac 1929
6
3
|
03.06.2018 17:30 | BaŔtovan 2015 | 6 : 3 | Dunavac 1929 | |||||
03.06
17:30
Srednjevo
Mirko TomiÄ
6
1
|
03.06.2018 17:30 | Srednjevo | 6 : 1 | Mirko TomiÄ |
03.06
17:30
Banat (D)
Hajduk
2
1
|
03.06.2018 17:30 | Banat (D) | 2 : 1 | Hajduk |
03.06
11:00
Stig (MC)
Sloga 1945
1
3
|
03.06.2018 11:00 | Stig (MC) | 1 : 3 | Sloga 1945 | |||||
03.06
11:00
Napredak 1927
Stig (C)
2
2
|
03.06.2018 11:00 | Napredak 1927 | 2 : 2 | Stig (C) |
03.06
17:30
Polet
Sloga
1
2
|
03.06.2018 17:30 | Polet | 1 : 2 | Sloga | |||||
03.06
17:30
DobriÄevo
BuduÄnost
3
0
|
03.06.2018 17:30 | DobriÄevo | 3 : 0 | BuduÄnost |
03.06
11:00
Grkljane
Mladost 2015
6
2
|
03.06.2018 11:00 | Grkljane | 6 : 2 | Mladost 2015 | |||||
03.06
11:00
Globoder
Polet (K)
7
0
|
03.06.2018 11:00 | Globoder | 7 : 0 | Polet (K) | |||||
03.06
11:00
Å titari
KruŔevica
3
2
|
03.06.2018 11:00 | Štitari | 3 : 2 | KruŔevica | |||||
03.06
11:00
Polet (Å )
Padež
1
1
|
03.06.2018 11:00 | Polet (Š) | 1 : 1 | Padež |
03.06
11:00
BojiÄ
Mladost
3
0
|
03.06.2018 11:00 | BojiÄ | 3 : 0 | Mladost | |||||
03.06
11:00
ZablaÄe
Rankovac
1
6
|
03.06.2018 11:00 | ZablaÄe | 1 : 6 | Rankovac |
03.06
18:00
Dražmirovac
Lipar
2
2
|
03.06.2018 18:00 | Dražmirovac | 2 : 2 | Lipar | |||||
03.06
18:00
Napredak
OFK DragoŔevac
3
3
|
03.06.2018 18:00 | Napredak | 3 : 3 | OFK DragoŔevac |
03.06
11:00
OFK Jelen
Galeb
6
1
|
03.06.2018 11:00 | OFK Jelen | 6 : 1 | Galeb | |||||
03.06
11:00
Korman
Sava
0
1
|
03.06.2018 11:00 | Korman | 0 : 1 | Sava |
03.06
10:00
Vojvodina
BaÄka 1901
0
0
|
03.06.2018 10:00 | Vojvodina | 0 : 0 | BaÄka 1901 |
03.06
13:00
BSK BorÄa
Studentski Grad
0
1
|
03.06.2018 13:00 | BSK BorÄa | 0 : 1 | Studentski Grad | |||||
03.06
09:00
BASK
Lokomotiva
2
2
|
03.06.2018 09:00 | BASK | 2 : 2 | Lokomotiva |
03.06
10:00
Zmaj 1953
DIF
0
7
|
03.06.2018 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 7 | DIF | |||||
03.06
10:00
PoŔtar 1930
BSK 1925
5
4
|
03.06.2018 10:00 | PoŔtar 1930 | 5 : 4 | BSK 1925 |
03.06
10:00
ŽAK Junior
ÄSK Pivara
1
2
|
03.06.2018 10:00 | ŽAK Junior | 1 : 2 | ÄSK Pivara |
03.06
10:00
Petar PuaÄa
Veternik
5
1
|
03.06.2018 10:00 | Petar PuaÄa | 5 : 1 | Veternik | |||||
03.06
10:00
RadniÄki (SM)
Crvena zvezda
9
1
|
03.06.2018 10:00 | RadniÄki (SM) | 9 : 1 | Crvena zvezda |
03.06
12:30
011 MK
Internacional MK
1
5
|
03.06.2018 12:30 | 011 MK | 1 : 5 | Internacional MK | |||||
03.06
14:30
Zemun MK
Brodarac MK
3
1
|
03.06.2018 14:30 | Zemun MK | 3 : 1 | Brodarac MK | |||||
03.06
11:00
IMT MO
Rad MK
0
6
|
03.06.2018 11:00 | IMT MO | 0 : 6 | Rad MK | |||||
03.06
14:30
OFK Beograd MO
SinÄeliÄ MK
1
5
|
03.06.2018 14:30 | OFK Beograd MO | 1 : 5 | SinÄeliÄ MK |
03.06
11:00
Jagodina
Apolon 4
0
0
|
03.06.2018 11:00 | Jagodina | 0 : 0 | Apolon 4 |
03.06
12:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Z)
4
5
|
03.06.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 5 | RadniÄki (Z) | |||||
03.06
11:00
Vojvodina
Spartak
3
0
|
03.06.2018 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Spartak |
03.06
09:00
RadniÄki (O)
RadniÄki (NB)
0
4
|
03.06.2018 09:00 | RadniÄki (O) | 0 : 4 | RadniÄki (NB) | |||||
03.06
09:00
BorÄa
IMT
4
2
|
03.06.2018 09:00 | BorÄa | 4 : 2 | IMT | |||||
03.06
12:00
SindjeliÄ
Bežanija
0
1
|
03.06.2018 12:00 | SindjeliÄ | 0 : 1 | Bežanija |
03.06
12:00
Tutin
Sloga
2
3
|
03.06.2018 12:00 | Tutin | 2 : 3 | Sloga | |||||
03.06
17:00
Slavija
Sport Klub 99
1
3
|
03.06.2018 17:00 | Slavija | 1 : 3 | Sport Klub 99 |
03.06
10:00
Zabrezje
Rvati
6
0
|
03.06.2018 10:00 | Zabrezje | 6 : 0 | Rvati | |||||
03.06
10:00
Jedinstvo
Strelac
0
3
|
03.06.2018 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Strelac | |||||
03.06
10:00
Polet
Crvena Zastava
0
3
|
03.06.2018 10:00 | Polet | 0 : 3 | Crvena Zastava |
03.06
12:00
ŽAK
OFK VrŔac
0
2
|
03.06.2018 12:00 | ŽAK | 0 : 2 | OFK VrŔac | |||||
03.06
12:00
Kikinda 1909
BeÄkerek 023
1
3
|
03.06.2018 12:00 | Kikinda 1909 | 1 : 3 | BeÄkerek 023 |
03.06
12:00
RFK NS 1921
Petar PuaÄa
1
2
|
03.06.2018 12:00 | RFK NS 1921 | 1 : 2 | Petar PuaÄa |
03.06
12:00
Hajduk Junior
Vrbas
1
4
|
03.06.2018 12:00 | Hajduk Junior | 1 : 4 | Vrbas | |||||
03.06
12:00
OFK BaÄka
BeÄej 1918
8
2
|
03.06.2018 12:00 | OFK BaÄka | 8 : 2 | BeÄej 1918 |
03.06
09:00
SinÄeliÄ MK
Studenski grad MK
4
1
|
03.06.2018 09:00 | SinÄeliÄ MK | 4 : 1 | Studenski grad MK | |||||
03.06
13:00
Lokomotiva MK
Voždovac MK
0
1
|
03.06.2018 13:00 | Lokomotiva MK | 0 : 1 | Voždovac MK | |||||
03.06
09:30
Zemun MK
Rad MK
1
1
|
03.06.2018 09:30 | Zemun MK | 1 : 1 | Rad MK | |||||
03.06
17:30
OFK Beograd MK
ÄukariÄki MK
2
3
|
03.06.2018 17:30 | OFK Beograd MK | 2 : 3 | ÄukariÄki MK | |||||
03.06
11:45
Brodarac MK
Mladenovac MK
3
0
|
03.06.2018 11:45 | Brodarac MK | 3 : 0 | Mladenovac MK |
03.06
14:30
011 MK
OFK Beograd B MK
6
5
|
03.06.2018 14:30 | 011 MK | 6 : 5 | OFK Beograd B MK | |||||
03.06
10:00
Kolubara MK
Lola MK
0
3
|
03.06.2018 10:00 | Kolubara MK | 0 : 3 | Lola MK | |||||
03.06
09:30
Brodarac B MK
Nord Star MK
3
0
|
03.06.2018 09:30 | Brodarac B MK | 3 : 0 | Nord Star MK |
03.06
10:00
Sopot MK
RadniÄki (NB) MK
2
1
|
03.06.2018 10:00 | Sopot MK | 2 : 1 | RadniÄki (NB) MK | |||||
03.06
12:00
Zemun MK
SremÄica MK
6
2
|
03.06.2018 12:00 | Zemun MK | 6 : 2 | SremÄica MK | |||||
03.06
10:00
Institut MK
Rad V MK
4
3
|
03.06.2018 10:00 | Institut MK | 4 : 3 | Rad V MK | |||||
03.06
09:00
OFK Beograd MK
OLE MK
3
1
|
03.06.2018 09:00 | OFK Beograd MK | 3 : 1 | OLE MK | |||||
03.06
15:30
Banja MK
Rakovica MK
2
8
|
03.06.2018 15:30 | Banja MK | 2 : 8 | Rakovica MK |
03.06
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Z)
4
1
|
03.06.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | RadniÄki (Z) | |||||
03.06
10:00
Vojvodina
Spartak
3
1
|
03.06.2018 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Spartak |
03.06
10:00
Partizan
Crvena zvezda
0
0
|
03.06.2018 10:00 | Partizan | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
03.06
09:00
Voždovac
ÄukariÄki
1
3
|
03.06.2018 09:00 | Voždovac | 1 : 3 | ÄukariÄki |
03.06
10:00
OLE
RadniÄki (NB)
0
6
|
03.06.2018 10:00 | OLE | 0 : 6 | RadniÄki (NB) | |||||
03.06
14:00
Dominus
Lokomotiva
0
3
|
03.06.2018 14:00 | Dominus | 0 : 3 | Lokomotiva |
03.06
14:30
Äantavir
Tavankut
17
0
|
03.06.2018 14:30 | Äantavir | 17 : 0 | Tavankut |
03.06
10:00
ŽAK
OFK VrŔac
5
2
|
03.06.2018 10:00 | ŽAK | 5 : 2 | OFK VrŔac | |||||
03.06
10:00
Kikinda 1909
BeÄkerek 023
2
3
|
03.06.2018 10:00 | Kikinda 1909 | 2 : 3 | BeÄkerek 023 |
03.06
10:00
Hajduk Junior
CFK
2
1
|
03.06.2018 10:00 | Hajduk Junior | 2 : 1 | CFK | |||||
03.06
12:00
Tekstilac
BeÄej 1918
4
1
|
03.06.2018 12:00 | Tekstilac | 4 : 1 | BeÄej 1918 |
03.06
10:00
InÄija
RadniÄki (SM)
4
0
|
03.06.2018 10:00 | InÄija | 4 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
03.06
10:00
RFK NS1921
Prof. Bolesnikov
2
0
|
03.06.2018 10:00 | RFK NS1921 | 2 : 0 | Prof. Bolesnikov |
03.06
11:00
DIF MK
011 MK
0
2
|
03.06.2018 11:00 | DIF MK | 0 : 2 | 011 MK | |||||
03.06
12:00
RadniÄki (O) MK
Zemun MK
1
2
|
03.06.2018 12:00 | RadniÄki (O) MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
03.06
11:45
OFK Beograd MK
Internacional MK
1
2
|
03.06.2018 11:45 | OFK Beograd MK | 1 : 2 | Internacional MK | |||||
03.06
10:00
Crvena zvezda MK
Rad MK
1
3
|
03.06.2018 10:00 | Crvena zvezda MK | 1 : 3 | Rad MK |
03.06
10:00
GSP Polet MK
Ada MK
0
6
|
03.06.2018 10:00 | GSP Polet MK | 0 : 6 | Ada MK | |||||
03.06
10:00
VrÄin MK
Studentski Grad MK
2
3
|
03.06.2018 10:00 | VrÄin MK | 2 : 3 | Studentski Grad MK | |||||
03.06
10:00
Milutinac MK
SinÄeliÄ MK
0
4
|
03.06.2018 10:00 | Milutinac MK | 0 : 4 | SinÄeliÄ MK | |||||
03.06
09:00
Olimpik MK
OFK Beograd B MK
6
0
|
03.06.2018 09:00 | Olimpik MK | 6 : 0 | OFK Beograd B MK |
03.06
15:30
Lokomotiva MK
RadniÄki NB
3
2
|
03.06.2018 15:30 | Lokomotiva MK | 3 : 2 | RadniÄki NB | |||||
03.06
09:30
BSK 1926 MK
Crvena zvezda MML MK
0
10
|
03.06.2018 09:30 | BSK 1926 MK | 0 : 10 | Crvena zvezda MML MK | |||||
03.06
11:30
BASK MK
Srem MK
1
0
|
03.06.2018 11:30 | BASK MK | 1 : 0 | Srem MK |
03.06
18:00
Rad
Sloga RadniÄki
3
0
|
03.06.2018 18:00 | Rad | 3 : 0 | Sloga RadniÄki |
03.06
12:00
Voždovac
Kolubara
3
0
|
03.06.2018 12:00 | Voždovac | 3 : 0 | Kolubara | |||||
03.06
11:00
BSK BorÄa
Zemun
1
3
|
03.06.2018 11:00 | BSK BorÄa | 1 : 3 | Zemun |
03.06
09:30
Spartak '05
BajŔa
2
0
|
03.06.2018 09:30 | Spartak '05 | 2 : 0 | BajŔa |
03.06
11:00
Olimpik
Dominus
4
2
|
03.06.2018 11:00 | Olimpik | 4 : 2 | Dominus | |||||
03.06
10:00
Lola
Crveni orao
3
0
|
03.06.2018 10:00 | Lola | 3 : 0 | Crveni orao |
03.06
15:00
Dunav
Zvezdara
4
0
|
03.06.2018 15:00 | Dunav | 4 : 0 | Zvezdara | |||||
03.06
14:00
Banja
Hajduk
0
1
|
03.06.2018 14:00 | Banja | 0 : 1 | Hajduk |
03.06
20:00
Dynamic VIP PAY
Zlatibor
90
80
|
03.06.2018 20:00 | Dynamic VIP PAY | 90 : 80 | Zlatibor | 2:1 | ||||
03.06
18:00
FMP
Borac
77
56
|
03.06.2018 18:00 | FMP | 77 : 56 | Borac | 2:1 |
03.06
15:00
Metalac
Bane
29
23
|
03.06.2018 15:00 | Metalac | 29 : 23 | Bane |
03.06
16:30
Unirea
Glogonj
33
25
|
03.06.2018 16:30 | Unirea | 33 : 25 | Glogonj |
03.06
19:00
Nova Pazova
Ekonomac
1
2
|
03.06.2018 19:00 | Nova Pazova | 1 : 2 | Ekonomac |
03.06
17:00
Knights Klek
Angel Warriors ÄaÄak
30
26
|
03.06.2018 17:00 | Knights Klek | 30 : 26 | Angel Warriors ÄaÄak |
03.06
17:00
Pirates Zemun
Hawks Obrenovac
43
14
|
03.06.2018 17:00 | Pirates Zemun | 43 : 14 | Hawks Obrenovac |