10.03
14:00
Loznica
Polet
1
1
|
10.03.2018 14:00 | Loznica | 1 : 1 | Polet | |||||
10.03
14:00
Tutin
Karađorđe
2
0
|
10.03.2018 14:00 | Tutin | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
10.03
14:00
Šumadija 1903
FAP
1
2
|
10.03.2018 14:00 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | FAP | |||||
10.03
14:00
Sloga (P)
Provo
3
1
|
10.03.2018 14:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Provo | |||||
10.03
14:00
Budućnost Krušik 2014
Mladi radnik 1926
0
1
|
10.03.2018 14:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 1 | Mladi radnik 1926 |
10.03
15:00
OFK Sinđelić
Jedinstvo (B)
1
0
|
10.03.2018 15:00 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
10.03
15:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
2
0
|
10.03.2018 15:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
10.03
15:00
Jedinstvo (P)
Dunav
1
0
|
10.03.2018 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Dunav |
10.03
14:30
Bratstvo 1946
Bačka 1901
1
0
|
10.03.2018 14:30 | Bratstvo 1946 | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
10.03
14:30
Radnički (SM)
Radnički (ZR)
3
2
|
10.03.2018 14:30 | Radnički (SM) | 3 : 2 | Radnički (ZR) | |||||
10.03
14:30
Radnički (Š)
Odžaci
0
5
|
10.03.2018 14:30 | Radnički (Š) | 0 : 5 | Odžaci | |||||
10.03
14:30
Radnički (NP)
Bečej 1918
0
1
|
10.03.2018 14:30 | Radnički (NP) | 0 : 1 | Bečej 1918 | |||||
10.03
14:30
Mladost (BJ)
Crvena zvezda (NS)
0
1
|
10.03.2018 14:30 | Mladost (BJ) | 0 : 1 | Crvena zvezda (NS) |
10.03
14:30
Sopot
OFK Beograd
0
1
|
10.03.2018 14:30 | Sopot | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
10.03
14:30
Radnički (O)
GSP Polet Dorćol
0
0
|
10.03.2018 14:30 | Radnički (O) | 0 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
10.03
15:30
IMT
Kolubara
2
1
|
10.03.2018 15:30 | IMT | 2 : 1 | Kolubara | |||||
10.03
13:00
Radnički (NB)
Grafičar
0
3
|
10.03.2018 13:00 | Radnički (NB) | 0 : 3 | Grafičar | |||||
10.03
14:30
BSK Borča
BASK
3
0
|
10.03.2018 14:30 | BSK Borča | 3 : 0 | BASK |
10.03
15:00
Budućnost (O)
Lužnica
2
0
|
10.03.2018 15:00 | Budućnost (O) | 2 : 0 | Lužnica | |||||
10.03
15:00
Pusta Reka
Balkanski
0
0
|
10.03.2018 15:00 | Pusta Reka | 0 : 0 | Balkanski | |||||
10.03
15:00
Nebeski Andjeli
Pčinja
0
0
|
10.03.2018 15:00 | Nebeski Andjeli | 0 : 0 | Pčinja | |||||
10.03
15:00
Sloga (L)
Tanasko Rajić
2
0
|
10.03.2018 15:00 | Sloga (L) | 2 : 0 | Tanasko Rajić | |||||
10.03
15:00
Vranjska Banja
Vlasina
0
2
|
10.03.2018 15:00 | Vranjska Banja | 0 : 2 | Vlasina |
10.03
15:00
Đerdap
Šarbanovac
0
0
|
10.03.2018 15:00 | Đerdap | 0 : 0 | Šarbanovac |
10.03
15:00
OFK Topličanin
Kopaonik
3
1
|
10.03.2018 15:00 | OFK Topličanin | 3 : 1 | Kopaonik | |||||
10.03
15:00
Morava 1918
Napredak
5
2
|
10.03.2018 15:00 | Morava 1918 | 5 : 2 | Napredak |
10.03
14:30
OFK Vršac
Sloga
3
0
|
10.03.2018 14:30 | OFK Vršac | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.03
14:30
Jedinstvo (BK)
Sloboda (NK)
1
1
|
10.03.2018 14:30 | Jedinstvo (BK) | 1 : 1 | Sloboda (NK) | |||||
10.03
14:30
Kozara
Begej
6
0
|
10.03.2018 14:30 | Kozara | 6 : 0 | Begej | |||||
10.03
14:30
Budućnost
Kikinda 1909
1
1
|
10.03.2018 14:30 | Budućnost | 1 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
10.03
14:30
Radnički (K)
Polet
4
1
|
10.03.2018 14:30 | Radnički (K) | 4 : 1 | Polet | |||||
10.03
14:30
Radnički (S)
Mladost (O)
1
2
|
10.03.2018 14:30 | Radnički (S) | 1 : 2 | Mladost (O) |
10.03
14:30
Jedinstvo (SP)
Jugović
3
0
|
10.03.2018 14:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Jugović | |||||
10.03
14:30
Sloga (T)
Borac (Š)
1
2
|
10.03.2018 14:30 | Sloga (T) | 1 : 2 | Borac (Š) | |||||
10.03
14:30
Sremac
Index
1
0
|
10.03.2018 14:30 | Sremac | 1 : 0 | Index |
10.03
14:30
Srbobran
Mladost (T)
2
0
|
10.03.2018 14:30 | Srbobran | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
10.03
14:30
Sloga (Č)
Zadrugar
4
0
|
10.03.2018 14:30 | Sloga (Č) | 4 : 0 | Zadrugar |
10.03
11:00
Rakovica
TEK Sloga
1
3
|
10.03.2018 11:00 | Rakovica | 1 : 3 | TEK Sloga | |||||
10.03
14:30
Balkan
Torlak
0
3
|
10.03.2018 14:30 | Balkan | 0 : 3 | Torlak | |||||
10.03
14:30
Turbina
Milutinac
1
3
|
10.03.2018 14:30 | Turbina | 1 : 3 | Milutinac |
10.03
14:30
Mladost (L)
Banat
2
3
|
10.03.2018 14:30 | Mladost (L) | 2 : 3 | Banat |
10.03
14:30
Dunav
BAK
0
0
|
10.03.2018 14:30 | Dunav | 0 : 0 | BAK |
10.03
14:30
Rudar
Sloboda (DT)
0
4
|
10.03.2018 14:30 | Rudar | 0 : 4 | Sloboda (DT) | |||||
10.03
14:30
Podrinje
Borac (K)
4
0
|
10.03.2018 14:30 | Podrinje | 4 : 0 | Borac (K) | |||||
10.03
14:30
Sloven
Graničar 1924
4
0
|
10.03.2018 14:30 | Sloven | 4 : 0 | Graničar 1924 | |||||
10.03
14:30
Partizan
Hrtkovci
5
0
|
10.03.2018 14:30 | Partizan | 5 : 0 | Hrtkovci |
10.03
15:00
Mladost (K)
Crvenka
1
2
|
10.03.2018 15:00 | Mladost (K) | 1 : 2 | Crvenka | |||||
10.03
15:00
ŽAK
Hercegovac
1
0
|
10.03.2018 15:00 | ŽAK | 1 : 0 | Hercegovac |
10.03
15:00
Panonija IM Topola
Njegoš
1
0
|
10.03.2018 15:00 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | Njegoš | |||||
10.03
15:00
Obilić
Jadran
3
0
|
10.03.2018 15:00 | Obilić | 3 : 0 | Jadran | |||||
10.03
15:00
Proleter (RS)
Iskra
1
2
|
10.03.2018 15:00 | Proleter (RS) | 1 : 2 | Iskra | |||||
10.03
15:00
OFK Vrbas
Napredak
2
1
|
10.03.2018 15:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Napredak |
10.03
11:00
Borac (O)
Studenski Grad
2
3
|
10.03.2018 11:00 | Borac (O) | 2 : 3 | Studenski Grad | |||||
10.03
14:30
PKB (PS)
Institut
3
0
|
10.03.2018 14:30 | PKB (PS) | 3 : 0 | Institut |
10.03
14:30
Omladinac
Strelac
0
1
|
10.03.2018 14:30 | Omladinac | 0 : 1 | Strelac |
10.03
14:30
Radnički Šabački
Cerić
3
0
|
10.03.2018 14:30 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Cerić |
10.03
15:00
Blagotin
13. April
0
0
|
10.03.2018 15:00 | Blagotin | 0 : 0 | 13. April |
10.03
14:00
Trgovački
Sloga (B)
4
3
|
10.03.2018 14:00 | Trgovački | 4 : 3 | Sloga (B) |
10.03
14:00
Prvi partizan
Jasen
0
3
|
10.03.2018 14:00 | Prvi partizan | 0 : 3 | Jasen |
10.03
15:00
Korićani
Jedinstvo
3
0
|
10.03.2018 15:00 | Korićani | 3 : 0 | Jedinstvo |
10.03
15:00
Morava (Ž)
Orljane
0
1
|
10.03.2018 15:00 | Morava (Ž) | 0 : 1 | Orljane | |||||
10.03
15:00
Doljevac 1971
Radnički 1947
6
4
|
10.03.2018 15:00 | Doljevac 1971 | 6 : 4 | Radnički 1947 |
10.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
Šajkaš 1908
2
1
|
10.03.2018 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
10.03
15:00
Mladost
Petrovaradin
3
2
|
10.03.2018 15:00 | Mladost | 3 : 2 | Petrovaradin | |||||
10.03
15:00
OFK Futog
Fruškogorski partizan
1
1
|
10.03.2018 15:00 | OFK Futog | 1 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
10.03
15:00
Omladinac
Tatra
0
1
|
10.03.2018 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | Tatra |
10.03
15:00
Rudar (St)
Omladinac
3
3
|
10.03.2018 15:00 | Rudar (St) | 3 : 3 | Omladinac |
10.03
13:00
Dedinje
Posavac Tišma
2
1
|
10.03.2018 13:00 | Dedinje | 2 : 1 | Posavac Tišma |
10.03
14:30
Zaklopača
Mladost
2
2
|
10.03.2018 14:30 | Zaklopača | 2 : 2 | Mladost | |||||
10.03
14:30
Umčari
Pionir
1
1
|
10.03.2018 14:30 | Umčari | 1 : 1 | Pionir |
10.03
14:30
OFK Šabac
Napredak
0
0
|
10.03.2018 14:30 | OFK Šabac | 0 : 0 | Napredak | |||||
10.03
14:30
Milicionar
Torpedo 1924
1
0
|
10.03.2018 14:30 | Milicionar | 1 : 0 | Torpedo 1924 |
10.03
14:30
Dušan Silni
Šipurske livade
3
0
|
10.03.2018 14:30 | Dušan Silni | 3 : 0 | Šipurske livade |
10.03
14:30
ŠFU Derbi 2016
Sušica 2012
0
1
|
10.03.2018 14:30 | ŠFU Derbi 2016 | 0 : 1 | Sušica 2012 |
10.03
15:00
Jedinstvo (B)
OFK Draževac
1
3
|
10.03.2018 15:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 3 | OFK Draževac |
10.03
14:45
Rojkovac
Krtinska
1
2
|
10.03.2018 14:45 | Rojkovac | 1 : 2 | Krtinska | |||||
10.03
14:45
Zvezda
Duboko
2
4
|
10.03.2018 14:45 | Zvezda | 2 : 4 | Duboko |
10.03
15:00
Modrica
Gaglovo
2
1
|
10.03.2018 15:00 | Modrica | 2 : 1 | Gaglovo | |||||
10.03
15:00
Zmajevac
Lomnica
3
1
|
10.03.2018 15:00 | Zmajevac | 3 : 1 | Lomnica | |||||
10.03
15:00
Globoder
Kruševica
4
0
|
10.03.2018 15:00 | Globoder | 4 : 0 | Kruševica |
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
|
10.03.2018 15:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Radnik |
10.03
15:00
Mladost
Vitez
1
0
|
10.03.2018 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Vitez |
10.03
14:30
Dečić
OFK Petrovac
0
1
|
10.03.2018 14:30 | Dečić | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
10.03
14:30
Budućnost
Rudar
0
0
|
10.03.2018 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Rudar | |||||
10.03
14:30
Kom
Grbalj
1
3
|
10.03.2018 14:30 | Kom | 1 : 3 | Grbalj | |||||
10.03
13:00
Sutjeska
Mladost
0
0
|
10.03.2018 13:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Mladost | |||||
10.03
14:30
Iskra
Zeta
2
1
|
10.03.2018 14:30 | Iskra | 2 : 1 | Zeta |
10.03
18:30
Chelsea
Crystal Palace
2
1
|
10.03.2018 18:30 | Chelsea | 2 : 1 | Crystal Palace | |||||
10.03
16:00
Everton
Brighton
2
0
|
10.03.2018 16:00 | Everton | 2 : 0 | Brighton | |||||
10.03
16:00
Huddersfield
Swansea
0
0
|
10.03.2018 16:00 | Huddersfield | 0 : 0 | Swansea | |||||
10.03
13:30
Manchester Utd
Liverpool
2
1
|
10.03.2018 13:30 | Manchester Utd | 2 : 1 | Liverpool | |||||
10.03
16:00
Newcastle
Southampton
3
0
|
10.03.2018 16:00 | Newcastle | 3 : 0 | Southampton | |||||
10.03
16:00
WBA
Leicester
1
4
|
10.03.2018 16:00 | WBA | 1 : 4 | Leicester | |||||
10.03
16:00
West Ham
Burnley
0
3
|
10.03.2018 16:00 | West Ham | 0 : 3 | Burnley |
10.03
13:00
Eibar
Real Madrid
1
2
|
10.03.2018 13:00 | Eibar | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
10.03
16:15
Sevilla
Valencia
0
2
|
10.03.2018 16:15 | Sevilla | 0 : 2 | Valencia | |||||
10.03
20:45
Málaga
Barcelona
0
2
|
10.03.2018 20:45 | Málaga | 0 : 2 | Barcelona | |||||
10.03
18:30
Getafe
Levante
0
1
|
10.03.2018 18:30 | Getafe | 0 : 1 | Levante |
10.03
15:30
Bayern
Hamburger SV
6
0
|
10.03.2018 15:30 | Bayern | 6 : 0 | Hamburger SV | |||||
10.03
15:30
Hoffenheim
Wolfsburg
3
0
|
10.03.2018 15:30 | Hoffenheim | 3 : 0 | Wolfsburg | |||||
10.03
15:30
Hertha BSC
Freiburg
0
0
|
10.03.2018 15:30 | Hertha BSC | 0 : 0 | Freiburg | |||||
10.03
18:30
Bayer Leverkusen
Borussia Mönchengladbach
2
0
|
10.03.2018 18:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Borussia Mönchengladbach | |||||
10.03
15:30
Hannover 96
Augsburg
1
3
|
10.03.2018 15:30 | Hannover 96 | 1 : 3 | Augsburg |
10.03
20:45
Verona
Chievo
1
0
|
10.03.2018 20:45 | Verona | 1 : 0 | Chievo |
10.03
20:00
Bordeaux
Angers
0
0
|
10.03.2018 20:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Angers | |||||
10.03
20:00
Dijon
Amiens SC
1
1
|
10.03.2018 20:00 | Dijon | 1 : 1 | Amiens SC | |||||
10.03
20:00
Lille
Montpellier
1
1
|
10.03.2018 20:00 | Lille | 1 : 1 | Montpellier | |||||
10.03
20:00
Nantes
Troyes
1
0
|
10.03.2018 20:00 | Nantes | 1 : 0 | Troyes | |||||
10.03
17:00
PSG
Metz
5
0
|
10.03.2018 17:00 | PSG | 5 : 0 | Metz | |||||
10.03
20:00
Rennes
Saint-Étienne
1
1
|
10.03.2018 20:00 | Rennes | 1 : 1 | Saint-Étienne |
10.03
14:00
ČSK Pivara
Sinđelić
0
3
|
10.03.2018 14:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
10.03
14:00
Dinamo
Teleoptik
1
0
|
10.03.2018 14:00 | Dinamo | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
10.03
14:00
Bežanija
Inđija
0
0
|
10.03.2018 14:00 | Bežanija | 0 : 0 | Inđija | |||||
10.03
14:00
Radnički (P)
Temnić 1924
0
0
|
10.03.2018 14:00 | Radnički (P) | 0 : 0 | Temnić 1924 |
10.03
11:00
Radnički 1923
Radnički (P)
0
1
|
10.03.2018 11:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Radnički (P) |
10.03
12:30
011
Radnički (NB)
0
2
|
10.03.2018 12:30 | 011 | 0 : 2 | Radnički (NB) | |||||
10.03
11:00
Grafičar
Siti Sport Klub
6
0
|
10.03.2018 11:00 | Grafičar | 6 : 0 | Siti Sport Klub |
10.03
11:00
Dinamo
Čukarički
0
3
|
10.03.2018 11:00 | Dinamo | 0 : 3 | Čukarički | |||||
10.03
10:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
0
|
10.03.2018 10:00 | Brodarac | 1 : 0 | Crvena zvezda |
10.03
08:30
Internacional
Radnički (NB)
0
4
|
10.03.2018 08:30 | Internacional | 0 : 4 | Radnički (NB) | |||||
10.03
12:30
Borča
Lokomotiva
0
1
|
10.03.2018 12:30 | Borča | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.03
19:00
Sindjelić
Rad
0
4
|
10.03.2018 19:00 | Sindjelić | 0 : 4 | Rad |
10.03
12:00
BASK
OLE
2
2
|
10.03.2018 12:00 | BASK | 2 : 2 | OLE | |||||
10.03
09:00
Grafičar
Palilulac
12
0
|
10.03.2018 09:00 | Grafičar | 12 : 0 | Palilulac |
10.03
11:30
Sinđelić MK
Voždovac MK
0
1
|
10.03.2018 11:30 | Sinđelić MK | 0 : 1 | Voždovac MK | |||||
10.03
09:00
Lokomotiva MK
Čukarički MK
2
2
|
10.03.2018 09:00 | Lokomotiva MK | 2 : 2 | Čukarički MK | |||||
10.03
09:00
Zemun MK
011 MK
4
1
|
10.03.2018 09:00 | Zemun MK | 4 : 1 | 011 MK | |||||
10.03
14:00
OFK Beograd MK
Mladenovac MK
3
0
|
10.03.2018 14:00 | OFK Beograd MK | 3 : 0 | Mladenovac MK |
10.03
14:00
Zemun MK
Jedinstvo MK
4
2
|
10.03.2018 14:00 | Zemun MK | 4 : 2 | Jedinstvo MK | |||||
10.03
14:00
Kosmaj MK
Rakovica MK
2
1
|
10.03.2018 14:00 | Kosmaj MK | 2 : 1 | Rakovica MK | |||||
10.03
11:00
OFK Beograd MK
Banja MK
8
2
|
10.03.2018 11:00 | OFK Beograd MK | 8 : 2 | Banja MK |
10.03
14:30
011 MK
Voždovac MK
1
3
|
10.03.2018 14:30 | 011 MK | 1 : 3 | Voždovac MK | |||||
10.03
11:30
DIF MK
Zemun MK
0
11
|
10.03.2018 11:30 | DIF MK | 0 : 11 | Zemun MK | |||||
10.03
11:30
Čukarički MK
Internacional MK
4
1
|
10.03.2018 11:30 | Čukarički MK | 4 : 1 | Internacional MK | |||||
10.03
12:00
Crvena zvezda MK
BSK Borča MK
4
0
|
10.03.2018 12:00 | Crvena zvezda MK | 4 : 0 | BSK Borča MK |
10.03
16:00
Ada MK
Studentski Grad MK
8
0
|
10.03.2018 16:00 | Ada MK | 8 : 0 | Studentski Grad MK | |||||
10.03
11:00
GSP Polet MK
PKB MK
4
0
|
10.03.2018 11:00 | GSP Polet MK | 4 : 0 | PKB MK | |||||
10.03
17:00
Brodarac MK-B
Sinđelić MK
0
0
|
10.03.2018 17:00 | Brodarac MK-B | 0 : 0 | Sinđelić MK | |||||
10.03
15:00
Rad MK
Olimpik MK
3
0
|
10.03.2018 15:00 | Rad MK | 3 : 0 | Olimpik MK |
10.03
13:15
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MML MK
3
3
|
10.03.2018 13:15 | Lokomotiva MK | 3 : 3 | Crvena zvezda MML MK | |||||
10.03
09:00
Žarkovo MK
Srem MK
3
4
|
10.03.2018 09:00 | Žarkovo MK | 3 : 4 | Srem MK |
10.03
09:00
Čukarički
OFK Beograd
3
1
|
10.03.2018 09:00 | Čukarički | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
10.03
13:00
Rad
Kolubara
2
2
|
10.03.2018 13:00 | Rad | 2 : 2 | Kolubara | |||||
10.03
10:00
Radnički (O)
Brodarac 1947
1
0
|
10.03.2018 10:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
10.03
11:00
Voždovac
Sindjelić
2
0
|
10.03.2018 11:00 | Voždovac | 2 : 0 | Sindjelić |
10.03
17:00
Jedinstvo
Nova Pazova
74
66
|
10.03.2018 17:00 | Jedinstvo | 74 : 66 | Nova Pazova | |||||
10.03
19:00
Futog Tupanjac MD
Mladost Veternik
68
74
|
10.03.2018 19:00 | Futog Tupanjac MD | 68 : 74 | Mladost Veternik | |||||
10.03
19:00
Topola
Radnički
98
80
|
10.03.2018 19:00 | Topola | 98 : 80 | Radnički | |||||
10.03
18:00
Dunav 2014
Kris Kros
65
57
|
10.03.2018 18:00 | Dunav 2014 | 65 : 57 | Kris Kros | |||||
10.03
19:00
Vrbas
Hajduk
85
77
|
10.03.2018 19:00 | Vrbas | 85 : 77 | Hajduk |
10.03
17:00
Mileševac
Crnokosa
104
108
|
10.03.2018 17:00 | Mileševac | 104 : 108 | Crnokosa | |||||
10.03
20:00
Radnički VA
Zekas 75
100
99
|
10.03.2018 20:00 | Radnički VA | 100 : 99 | Zekas 75 | |||||
10.03
17:00
Polet
Železničar
71
85
|
10.03.2018 17:00 | Polet | 71 : 85 | Železničar | |||||
10.03
16:00
Paraćin
Priboj
110
108
|
10.03.2018 16:00 | Paraćin | 110 : 108 | Priboj | |||||
10.03
19:00
Prva Petoletka
Radnički 1950
89
84
|
10.03.2018 19:00 | Prva Petoletka | 89 : 84 | Radnički 1950 |
10.03
16:00
Jastrebac
Niš
72
70
|
10.03.2018 16:00 | Jastrebac | 72 : 70 | Niš | |||||
10.03
18:30
Junior
Radan
99
67
|
10.03.2018 18:30 | Junior | 99 : 67 | Radan | |||||
10.03
18:00
Prokuplje
Jugbasket
95
78
|
10.03.2018 18:00 | Prokuplje | 95 : 78 | Jugbasket | |||||
10.03
19:00
Morava
Mladost Vesna
88
82
|
10.03.2018 19:00 | Morava | 88 : 82 | Mladost Vesna | |||||
10.03
16:00
Bor RTB
Rtanj
110
89
|
10.03.2018 16:00 | Bor RTB | 110 : 89 | Rtanj | |||||
10.03
19:00
Jablanica
Dimitrovgrad
86
83
|
10.03.2018 19:00 | Jablanica | 86 : 83 | Dimitrovgrad |
10.03
19:20
BASK
BKK Radnički
63
84
|
10.03.2018 19:20 | BASK | 63 : 84 | BKK Radnički | |||||
10.03
18:15
Borac
Beko
74
77
|
10.03.2018 18:15 | Borac | 74 : 77 | Beko |
10.03
18:30
Petrovgrad
Tisa
108
94
|
10.03.2018 18:30 | Petrovgrad | 108 : 94 | Tisa | |||||
10.03
19:00
Karađorđevo
Crvenka
93
59
|
10.03.2018 19:00 | Karađorđevo | 93 : 59 | Crvenka | |||||
10.03
14:00
Budućnost (NS)
Spartak OKK
93
78
|
10.03.2018 14:00 | Budućnost (NS) | 93 : 78 | Spartak OKK | |||||
10.03
13:45
Joker
Velika Kikinda
74
61
|
10.03.2018 13:45 | Joker | 74 : 61 | Velika Kikinda |
10.03
18:00
Jedinstvo
Jadran
89
96
|
10.03.2018 18:00 | Jedinstvo | 89 : 96 | Jadran | |||||
10.03
18:30
Šimanovci
Stara Pazova
86
82
|
10.03.2018 18:30 | Šimanovci | 86 : 82 | Stara Pazova | |||||
10.03
17:30
Opovo 99
Lokomotiva 2016
87
59
|
10.03.2018 17:30 | Opovo 99 | 87 : 59 | Lokomotiva 2016 |
10.03
19:30
Mladost 2014
Ub
101
67
|
10.03.2018 19:30 | Mladost 2014 | 101 : 67 | Ub | |||||
10.03
Rađevac
Osečina
60
78
|
10.03.2018 | Rađevac | 60 : 78 | Osečina | |||||
10.03
19:00
Železničar
Loznica
77
79
|
10.03.2018 19:00 | Železničar | 77 : 79 | Loznica | |||||
10.03
18:00
Vladimirci
M015
83
92
|
10.03.2018 18:00 | Vladimirci | 83 : 92 | M015 | |||||
10.03
13:30
Mix
Šabac
65
90
|
10.03.2018 13:30 | Mix | 65 : 90 | Šabac |
10.03
12:00
Užice
Ivanjica
64
70
|
10.03.2018 12:00 | Užice | 64 : 70 | Ivanjica | |||||
10.03
12:15
Sloga
Play off
61
94
|
10.03.2018 12:15 | Sloga | 61 : 94 | Play off | |||||
10.03
17:00
Čačak 94
Morava
70
58
|
10.03.2018 17:00 | Čačak 94 | 70 : 58 | Morava | |||||
10.03
20:15
Mladost
GM-032
68
69
|
10.03.2018 20:15 | Mladost | 68 : 69 | GM-032 |
10.03
16:00
Stari Ras
Požarevac
64
73
|
10.03.2018 16:00 | Stari Ras | 64 : 73 | Požarevac | |||||
10.03
Despot
Sloga Elite
0
20
|
10.03.2018 | Despot | 0 : 20 | Sloga Elite | |||||
10.03
19:00
Stragari Šumadija
Trepča
96
70
|
10.03.2018 19:00 | Stragari Šumadija | 96 : 70 | Trepča | |||||
10.03
19:00
Svilajnac
Sloga (D)
95
79
|
10.03.2018 19:00 | Svilajnac | 95 : 79 | Sloga (D) |
10.03
14:00
Đerdap
Hisar
79
74
|
10.03.2018 14:00 | Đerdap | 79 : 74 | Hisar | |||||
10.03
15:30
Kuršumlija
Zicer
55
82
|
10.03.2018 15:30 | Kuršumlija | 55 : 82 | Zicer |
10.03
12:15
Eko Sport
Sava
61
52
|
10.03.2018 12:15 | Eko Sport | 61 : 52 | Sava | |||||
10.03
16:10
Zvezdara
Veba Basket
84
73
|
10.03.2018 16:10 | Zvezdara | 84 : 73 | Veba Basket | |||||
10.03
18:00
BTC
Umka 2009
78
67
|
10.03.2018 18:00 | BTC | 78 : 67 | Umka 2009 | |||||
10.03
16:20
Barajevo Bambi
Barajevo
74
109
|
10.03.2018 16:20 | Barajevo Bambi | 74 : 109 | Barajevo |
10.03
19:00
Cedevita
Partizan NIS
85
75
|
10.03.2018 19:00 | Cedevita | 85 : 75 | Partizan NIS |
10.03
20:00
Vojvodina
Tamiš
100
95
|
10.03.2018 20:00 | Vojvodina | 100 : 95 | Tamiš | |||||
10.03
19:30
Sloga
Beovuk 72
106
99
|
10.03.2018 19:30 | Sloga | 106 : 99 | Beovuk 72 | |||||
10.03
18:00
Zlatibor
Dunav
81
76
|
10.03.2018 18:00 | Zlatibor | 81 : 76 | Dunav | |||||
10.03
19:30
Spartak
KKK Radnički
64
76
|
10.03.2018 19:30 | Spartak | 64 : 76 | KKK Radnički | |||||
10.03
18:00
Metalac
Dynamic
87
83
|
10.03.2018 18:00 | Metalac | 87 : 83 | Dynamic |
10.03
19:00
Napredak Bosphorus
Klik
72
64
|
10.03.2018 19:00 | Napredak Bosphorus | 72 : 64 | Klik | |||||
10.03
19:30
Pirot
Zdravlje Leskovac
86
84
|
10.03.2018 19:30 | Pirot | 86 : 84 | Zdravlje Leskovac | |||||
10.03
19:00
Mladost (SP)
Žarkovo
80
68
|
10.03.2018 19:00 | Mladost (SP) | 80 : 68 | Žarkovo | |||||
10.03
19:00
Akademik
Kolubara LA 2003
74
66
|
10.03.2018 19:00 | Akademik | 74 : 66 | Kolubara LA 2003 |
10.03
14:30
Mileševka
Duga
66
72
|
10.03.2018 14:30 | Mileševka | 66 : 72 | Duga | |||||
10.03
15:00
Zvečan
Play Off
20
0
|
10.03.2018 15:00 | Zvečan | 20 : 0 | Play Off | |||||
10.03
12:00
Užice
ČA basket
26
88
|
10.03.2018 12:00 | Užice | 26 : 88 | ČA basket |
10.03
Hajduk Veljko
Radnički 2016
0
20
|
10.03.2018 | Hajduk Veljko | 0 : 20 | Radnički 2016 | |||||
10.03
15:00
Paraćin
Topličanin 2012
20
0
|
10.03.2018 15:00 | Paraćin | 20 : 0 | Topličanin 2012 | |||||
10.03
19:30
Bagdala
Trstenik
49
91
|
10.03.2018 19:30 | Bagdala | 49 : 91 | Trstenik | |||||
10.03
17:00
Gimnazijalac
Radnički (KG)
57
62
|
10.03.2018 17:00 | Gimnazijalac | 57 : 62 | Radnički (KG) | |||||
10.03
15:00
Radnički 2016
Hajduk Veljko
92
43
|
10.03.2018 15:00 | Radnički 2016 | 92 : 43 | Hajduk Veljko | |||||
10.03
16:00
Actavis academy
Palanka 2012
61
56
|
10.03.2018 16:00 | Actavis academy | 61 : 56 | Palanka 2012 |
10.03
16:30
Karađorđevo
Njegoš
43
70
|
10.03.2018 16:30 | Karađorđevo | 43 : 70 | Njegoš | |||||
10.03
Voša
Njegoš
0
20
|
10.03.2018 | Voša | 0 : 20 | Njegoš | |||||
10.03
16:00
Girl Basket
Joker
101
41
|
10.03.2018 16:00 | Girl Basket | 101 : 41 | Joker | |||||
10.03
16:30
Srbobran
Karaburma
68
64
|
10.03.2018 16:30 | Srbobran | 68 : 64 | Karaburma |
10.03
18:00
Stara Pazova
Novosadska ŽKA
52
66
|
10.03.2018 18:00 | Stara Pazova | 52 : 66 | Novosadska ŽKA | |||||
10.03
17:00
Topolčanka
Ruma 92
95
38
|
10.03.2018 17:00 | Topolčanka | 95 : 38 | Ruma 92 | |||||
10.03
Radnički (NB)
Jedinstvo (NB)
20
0
|
10.03.2018 | Radnički (NB) | 20 : 0 | Jedinstvo (NB) |
10.03
16:30
Radivoj Korać
Vršac
80
31
|
10.03.2018 16:30 | Radivoj Korać | 80 : 31 | Vršac | |||||
10.03
17:00
Spartak
Student
39
69
|
10.03.2018 17:00 | Spartak | 39 : 69 | Student | |||||
10.03
19:00
Partizan 1953
Kraljevo
81
61
|
10.03.2018 19:00 | Partizan 1953 | 81 : 61 | Kraljevo | |||||
10.03
12:30
Crvena zvezda
Šumadija
99
71
|
10.03.2018 12:30 | Crvena zvezda | 99 : 71 | Šumadija | |||||
10.03
15:00
Šabac
Vrbas Medela
92
67
|
10.03.2018 15:00 | Šabac | 92 : 67 | Vrbas Medela | |||||
10.03
17:00
Beočin
Bor
98
50
|
10.03.2018 17:00 | Beočin | 98 : 50 | Bor |
10.03
16:00
Lazarevac
MIX 1
|
10.03.2018 16:00 | Lazarevac | : | MIX 1 | |||||
10.03
16:00
Osečina
MIX 2
|
10.03.2018 16:00 | Osečina | : | MIX 2 | |||||
10.03
16:00
Inter Koš
OKK Šabac
16
34
|
10.03.2018 16:00 | Inter Koš | 16 : 34 | OKK Šabac |
10.03
16:00
Valjevski
Železničar
55
20
|
10.03.2018 16:00 | Valjevski | 55 : 20 | Železničar | |||||
10.03
16:00
LA Basket
Mionica
|
10.03.2018 16:00 | LA Basket | : | Mionica | |||||
10.03
16:00
Mladost 014
Student 1
|
10.03.2018 16:00 | Mladost 014 | : | Student 1 |
10.03
16:00
MIX 2
Železničar
|
10.03.2018 16:00 | MIX 2 | : | Železničar | |||||
10.03
16:00
LA Basket
Mionica
58
28
|
10.03.2018 16:00 | LA Basket | 58 : 28 | Mionica | |||||
10.03
16:00
MIX 1
Student
|
10.03.2018 16:00 | MIX 1 | : | Student |
10.03
17:30
Metalac Takovo
Ribnica 2
2
3
|
10.03.2018 17:30 | Metalac Takovo | 2 : 3 | Ribnica 2 |
10.03
20:00
Vranje
Desetka
2
3
|
10.03.2018 20:00 | Vranje | 2 : 3 | Desetka | |||||
10.03
13:00
Niš 2
Ozren
3
1
|
10.03.2018 13:00 | Niš 2 | 3 : 1 | Ozren | |||||
10.03
19:00
Hajduk Veljko
MOK Topličanin 97
1
3
|
10.03.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | MOK Topličanin 97 |
10.03
17:00
Proleter
Vojvodina NS Seme 2
3
1
|
10.03.2018 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
10.03
19:30
Šid
Maglić 1953
3
0
|
10.03.2018 19:30 | Šid | 3 : 0 | Maglić 1953 | |||||
10.03
20:00
Hercegovina
Partizan
2
3
|
10.03.2018 20:00 | Hercegovina | 2 : 3 | Partizan |
10.03
Viner
Ozren 2
3
0
|
10.03.2018 | Viner | 3 : 0 | Ozren 2 |
10.03
16:00
VA 014 Gorenje 2
Priboj
3
0
|
10.03.2018 16:00 | VA 014 Gorenje 2 | 3 : 0 | Priboj |
10.03
Kikinda
Klek Srbijašume 2
0
3
|
10.03.2018 | Kikinda | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 | |||||
10.03
Mladost
Vest
3
0
|
10.03.2018 | Mladost | 3 : 0 | Vest | |||||
10.03
Sloven
Stražilovo
3
0
|
10.03.2018 | Sloven | 3 : 0 | Stražilovo | |||||
10.03
Novi Sad 2
Vrbas
1
3
|
10.03.2018 | Novi Sad 2 | 1 : 3 | Vrbas |
10.03
14:30
Blok Aut
Lucky Star
0
3
|
10.03.2018 14:30 | Blok Aut | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
10.03
19:00
Karađorđe
Rudar
1
3
|
10.03.2018 19:00 | Karađorđe | 1 : 3 | Rudar |
10.03
20:00
Radnički
Novi Pazar
0
3
|
10.03.2018 20:00 | Radnički | 0 : 3 | Novi Pazar | 0:2 | ||||
10.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (S)
3
1
|
10.03.2018 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Spartak (S) | 1:1 | ||||
10.03
19:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
2
3
|
10.03.2018 19:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Crvena zvezda | 0:2 |
10.03
17:00
VA-014 Gorenje
VGSK
3
1
|
10.03.2018 17:00 | VA-014 Gorenje | 3 : 1 | VGSK | |||||
10.03
16:00
Partizan
Futog
3
1
|
10.03.2018 16:00 | Partizan | 3 : 1 | Futog | |||||
10.03
15:00
Smederevo Carina
Klek Srbijašume
3
1
|
10.03.2018 15:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Klek Srbijašume | |||||
10.03
16:00
Borac (St)
Jagodina
3
1
|
10.03.2018 16:00 | Borac (St) | 3 : 1 | Jagodina | |||||
10.03
17:00
Napredak 037
Kosovska Mitrovica
3
0
|
10.03.2018 17:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
10.03
15:30
Novi Sad
Bečej
3
1
|
10.03.2018 15:30 | Novi Sad | 3 : 1 | Bečej | |||||
10.03
19:00
Užice
Loznica
1
3
|
10.03.2018 19:00 | Užice | 1 : 3 | Loznica | |||||
10.03
18:00
Banat
Borac
2
3
|
10.03.2018 18:00 | Banat | 2 : 3 | Borac | |||||
10.03
17:00
Srem Iton
Timok
3
2
|
10.03.2018 17:00 | Srem Iton | 3 : 2 | Timok |
10.03
18:00
Paraćin
Desetka
3
2
|
10.03.2018 18:00 | Paraćin | 3 : 2 | Desetka | |||||
10.03
17:00
Panda
Aleksinac
3
1
|
10.03.2018 17:00 | Panda | 3 : 1 | Aleksinac |
10.03
18:00
Novi Pazar
Tutin
1
3
|
10.03.2018 18:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Tutin | |||||
10.03
13:00
Tara
Mokra Gora
3
0
|
10.03.2018 13:00 | Tara | 3 : 0 | Mokra Gora |
10.03
13:00
Novi Sad
Partizan
3
1
|
10.03.2018 13:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Partizan | |||||
10.03
18:00
Kikinda
Mladost (NP)
1
3
|
10.03.2018 18:00 | Kikinda | 1 : 3 | Mladost (NP) | |||||
10.03
17:00
Volejstars
Odbojka 013
3
0
|
10.03.2018 17:00 | Volejstars | 3 : 0 | Odbojka 013 | |||||
10.03
15:30
Lavice 07
Ruma
1
3
|
10.03.2018 15:30 | Lavice 07 | 1 : 3 | Ruma |
10.03
16:30
Ribnica
Šumadija
3
1
|
10.03.2018 16:30 | Ribnica | 3 : 1 | Šumadija | |||||
10.03
16:00
Mladi Radnik
Radnički
1
3
|
10.03.2018 16:00 | Mladi Radnik | 1 : 3 | Radnički |
10.03
14:30
Imlek
Lazarevac
3
0
|
10.03.2018 14:30 | Imlek | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
10.03
12:30
Tehničar
Zaslon
3
1
|
10.03.2018 12:30 | Tehničar | 3 : 1 | Zaslon |
10.03
18:00
Bor 2
Đerdap
0
3
|
10.03.2018 18:00 | Bor 2 | 0 : 3 | Đerdap |
10.03
Dubočica
Radan
3
0
|
10.03.2018 | Dubočica | 3 : 0 | Radan | |||||
10.03
Topličanin
Morava
3
1
|
10.03.2018 | Topličanin | 3 : 1 | Morava |
10.03
13:00
Soko
Libero
0
3
|
10.03.2018 13:00 | Soko | 0 : 3 | Libero | |||||
10.03
12:00
Vrbas
Hajduk
3
0
|
10.03.2018 12:00 | Vrbas | 3 : 0 | Hajduk |
10.03
16:00
Krajišnik
Vršac
2
3
|
10.03.2018 16:00 | Krajišnik | 2 : 3 | Vršac | |||||
10.03
12:00
Dunav
Žitište
3
0
|
10.03.2018 12:00 | Dunav | 3 : 0 | Žitište | |||||
10.03
17:30
Hercegovina
Klek Srbijašume 2
1
3
|
10.03.2018 17:30 | Hercegovina | 1 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
10.03
17:00
Prvi Tempo
Dunav Volej
3
0
|
10.03.2018 17:00 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Dunav Volej | |||||
10.03
17:00
Trijumf 2013
Štrand Volej
0
3
|
10.03.2018 17:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Štrand Volej | |||||
10.03
19:30
Star
Blok Aut
3
0
|
10.03.2018 19:30 | Star | 3 : 0 | Blok Aut |
10.03
14:00
Grbić
NS Volej tim
1
3
|
10.03.2018 14:00 | Grbić | 1 : 3 | NS Volej tim |
10.03
18:15
AS
Pionir
3
2
|
10.03.2018 18:15 | AS | 3 : 2 | Pionir | |||||
10.03
19:00
Obilić
Spas
3
0
|
10.03.2018 19:00 | Obilić | 3 : 0 | Spas |
10.03
13:30
Feniks Čukarički
Mladenovac
3
0
|
10.03.2018 13:30 | Feniks Čukarički | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
10.03
15:00
21. maj
Roda 2
3
1
|
10.03.2018 15:00 | 21. maj | 3 : 1 | Roda 2 |
10.03
Prvi Tempo 2
Trijumf 2013 2
3
0
|
10.03.2018 | Prvi Tempo 2 | 3 : 0 | Trijumf 2013 2 | |||||
10.03
Eaton Srem Tempo 2
Mitrovica
3
0
|
10.03.2018 | Eaton Srem Tempo 2 | 3 : 0 | Mitrovica | |||||
10.03
Ruma 2
Maks 2
0
3
|
10.03.2018 | Ruma 2 | 0 : 3 | Maks 2 |
10.03
19:00
Partizan
Vizura
0
3
|
10.03.2018 19:00 | Partizan | 0 : 3 | Vizura | 0:2 | ||||
10.03
19:00
Dinamo
Železničar
3
1
|
10.03.2018 19:00 | Dinamo | 3 : 1 | Železničar | 1:1 | ||||
10.03
19:00
TENT
Crvena zvezda
0
3
|
10.03.2018 19:00 | TENT | 0 : 3 | Crvena zvezda | 0:2 |
10.03
17:00
Futog
Beograd
0
3
|
10.03.2018 17:00 | Futog | 0 : 3 | Beograd | |||||
10.03
20:00
Gimnazijalac
Ub
0
3
|
10.03.2018 20:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Ub | |||||
10.03
18:00
Smederevo
Roda
3
0
|
10.03.2018 18:00 | Smederevo | 3 : 0 | Roda | |||||
10.03
20:00
Takovo-Zvezda Helios
Omladinac
1
3
|
10.03.2018 20:00 | Takovo-Zvezda Helios | 1 : 3 | Omladinac | |||||
10.03
18:00
Vranje
Jedinstvo (U)
2
3
|
10.03.2018 18:00 | Vranje | 2 : 3 | Jedinstvo (U) |
10.03
15:00
Leskovac 98
Kraguj-Radnički
3
0
|
10.03.2018 15:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Kraguj-Radnički | |||||
10.03
16:20
Kralj
Borac (Ča)
3
1
|
10.03.2018 16:20 | Kralj | 3 : 1 | Borac (Ča) | |||||
10.03
19:00
Inđija
Sterija
3
0
|
10.03.2018 19:00 | Inđija | 3 : 0 | Sterija |
10.03
09:15
Roda
Obrenovac
3
0
|
10.03.2018 09:15 | Roda | 3 : 0 | Obrenovac | |||||
10.03
09:30
AS
Lucky Star
3
0
|
10.03.2018 09:30 | AS | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
10.03
10:00
Partizan
Crvena zvezda
2
3
|
10.03.2018 10:00 | Partizan | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.03
11:00
Crnjanski
Blok Aut
2
3
|
10.03.2018 11:00 | Crnjanski | 2 : 3 | Blok Aut |
10.03
10:20
Sterija
Lazarevac
1
3
|
10.03.2018 10:20 | Sterija | 1 : 3 | Lazarevac | |||||
10.03
12:05
AS Batajnica
TENT
3
0
|
10.03.2018 12:05 | AS Batajnica | 3 : 0 | TENT | |||||
10.03
15:30
Crvena zvezda
Beograd
0
3
|
10.03.2018 15:30 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Beograd | |||||
10.03
13:55
Avala
Imlek
3
2
|
10.03.2018 13:55 | Avala | 3 : 2 | Imlek | |||||
10.03
12:05
Blok Aut
Vizurine Ajkulice
2
3
|
10.03.2018 12:05 | Blok Aut | 2 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
10.03
15:30
Partizan
Lucky Star
1
3
|
10.03.2018 15:30 | Partizan | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
10.03
10:20
AS
Roda
3
1
|
10.03.2018 10:20 | AS | 3 : 1 | Roda |
10.03
20:00
Jedinstvo
Crvenka
30
24
|
10.03.2018 20:00 | Jedinstvo | 30 : 24 | Crvenka | |||||
10.03
18:00
Vrbas Petrol
Inđija
25
22
|
10.03.2018 18:00 | Vrbas Petrol | 25 : 22 | Inđija |
10.03
17:30
Radnički 1964
Planinka Prolom voda
32
25
|
10.03.2018 17:30 | Radnički 1964 | 32 : 25 | Planinka Prolom voda | |||||
10.03
19:00
Bela Palanka
Dubočica 54
24
21
|
10.03.2018 19:00 | Bela Palanka | 24 : 21 | Dubočica 54 | |||||
10.03
18:00
Novi Pazar
Topličanin
27
23
|
10.03.2018 18:00 | Novi Pazar | 27 : 23 | Topličanin |
10.03
20:00
Mladost TSK
Dolovo
29
22
|
10.03.2018 20:00 | Mladost TSK | 29 : 22 | Dolovo | |||||
10.03
18:00
Apatin
Lavovi BP
26
24
|
10.03.2018 18:00 | Apatin | 26 : 24 | Lavovi BP | |||||
10.03
19:00
Jabuka
Mladost (V)
34
19
|
10.03.2018 19:00 | Jabuka | 34 : 19 | Mladost (V) | |||||
10.03
19:00
Banatski Karlovac
Crvena zvezda
34
33
|
10.03.2018 19:00 | Banatski Karlovac | 34 : 33 | Crvena zvezda |
10.03
18:00
Župa 54
Goč Merkur
28
28
|
10.03.2018 18:00 | Župa 54 | 28 : 28 | Goč Merkur |
10.03
19:00
SC Voždovac 2012
Metaloplastika 2
32
29
|
10.03.2018 19:00 | SC Voždovac 2012 | 32 : 29 | Metaloplastika 2 | |||||
10.03
21:00
Partizan 2
Novi Beograd
25
23
|
10.03.2018 21:00 | Partizan 2 | 25 : 23 | Novi Beograd |
10.03
19:30
BSK Heba
Žitorađa
25
28
|
10.03.2018 19:30 | BSK Heba | 25 : 28 | Žitorađa | |||||
10.03
18:00
Rtanj
Vlasotince
24
23
|
10.03.2018 18:00 | Rtanj | 24 : 23 | Vlasotince |
10.03
15:30
Budućnost
Zrenjanin
33
21
|
10.03.2018 15:30 | Budućnost | 33 : 21 | Zrenjanin | |||||
10.03
19:00
PIK Prigrevica
Radnički (JT)
30
28
|
10.03.2018 19:00 | PIK Prigrevica | 30 : 28 | Radnički (JT) | |||||
10.03
20:00
Somborelektro
Potisje Pleteks
27
23
|
10.03.2018 20:00 | Somborelektro | 27 : 23 | Potisje Pleteks | |||||
10.03
16:00
Titel
Vojvoda Stepa
17
26
|
10.03.2018 16:00 | Titel | 17 : 26 | Vojvoda Stepa |
10.03
SC Voždovac 2012 - 2
MRK Crvena Zvezda 2
30
29
|
10.03.2018 | SC Voždovac 2012 - 2 | 30 : 29 | MRK Crvena Zvezda 2 | |||||
10.03
10:00
Kolubara 2
Junior
31
24
|
10.03.2018 10:00 | Kolubara 2 | 31 : 24 | Junior | |||||
10.03
20:30
Sinđelić 2
Rakovica 2
25
31
|
10.03.2018 20:30 | Sinđelić 2 | 25 : 31 | Rakovica 2 |
10.03
18:30
Železničar 1949
Šamot 65
30
24
|
10.03.2018 18:30 | Železničar 1949 | 30 : 24 | Šamot 65 | |||||
10.03
19:00
Crvena zvezda
Požarevac
23
23
|
10.03.2018 19:00 | Crvena zvezda | 23 : 23 | Požarevac | |||||
10.03
19:00
Mokra Gora
Sloga (P)
23
22
|
10.03.2018 19:00 | Mokra Gora | 23 : 22 | Sloga (P) | |||||
10.03
19:00
Rudar
Spartak Vojput
26
25
|
10.03.2018 19:00 | Rudar | 26 : 25 | Spartak Vojput |
10.03
20:00
Mladost
Petrovaradin
31
28
|
10.03.2018 20:00 | Mladost | 31 : 28 | Petrovaradin | |||||
10.03
18:30
Sloven
Želja
36
19
|
10.03.2018 18:30 | Sloven | 36 : 19 | Želja |
10.03
19:00
Topličanin
Đerdap
17
17
|
10.03.2018 19:00 | Topličanin | 17 : 17 | Đerdap | |||||
10.03
16:00
Jagodina 2
Vranje
29
16
|
10.03.2018 16:00 | Jagodina 2 | 29 : 16 | Vranje |
10.03
19:30
Loznica Grad
Radnički (O)
31
22
|
10.03.2018 19:30 | Loznica Grad | 31 : 22 | Radnički (O) | |||||
10.03
17:30
ORK Loznica
Beograd
28
30
|
10.03.2018 17:30 | ORK Loznica | 28 : 30 | Beograd |
10.03
18:00
Medicinar
Mladost (NP)
36
29
|
10.03.2018 18:00 | Medicinar | 36 : 29 | Mladost (NP) | |||||
10.03
17:00
Voždovac 1955
Bekament
27
34
|
10.03.2018 17:00 | Voždovac 1955 | 27 : 34 | Bekament |
10.03
20:00
Vrbas
Halas Jožef
25
15
|
10.03.2018 20:00 | Vrbas | 25 : 15 | Halas Jožef | |||||
10.03
19:00
Zaječar 1949
Železničar
33
23
|
10.03.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 33 : 23 | Železničar | |||||
10.03
19:00
Minaqua
Proleter
32
19
|
10.03.2018 19:00 | Minaqua | 32 : 19 | Proleter |
10.03
19:00
Jadran Carine
HAVK Mladost
13
9
|
10.03.2018 19:00 | Jadran Carine | 13 : 9 | HAVK Mladost | |||||
10.03
19:00
Primorac
Primorje EB
13
11
|
10.03.2018 19:00 | Primorac | 13 : 11 | Primorje EB | |||||
10.03
18:00
Jadran Split
OVK POŠK
11
9
|
10.03.2018 18:00 | Jadran Split | 11 : 9 | OVK POŠK | |||||
10.03
19:00
Jug CO
Budva
13
6
|
10.03.2018 19:00 | Jug CO | 13 : 6 | Budva | |||||
10.03
19:30
Mornar BS
Partizan RF
7
7
|
10.03.2018 19:30 | Mornar BS | 7 : 7 | Partizan RF |
10.03
19:00
Solaris
Medveščak
9
6
|
10.03.2018 19:00 | Solaris | 9 : 6 | Medveščak | |||||
10.03
18:00
Valjevo
Vojvodina
10
13
|
10.03.2018 18:00 | Valjevo | 10 : 13 | Vojvodina | |||||
10.03
20:00
Šabac
BVK Crvena zvezda
4
10
|
10.03.2018 20:00 | Šabac | 4 : 10 | BVK Crvena zvezda | |||||
10.03
18:00
Zadar 1952
VA Cattaro
10
8
|
10.03.2018 18:00 | Zadar 1952 | 10 : 8 | VA Cattaro |
10.03
Banja Luka
Novi Beograd 011
14
7
|
10.03.2018 | Banja Luka | 14 : 7 | Novi Beograd 011 | |||||
10.03
TENT
Dorćol
7
10
|
10.03.2018 | TENT | 7 : 10 | Dorćol |
10.03
ŽAK
Mladost
12
12
|
10.03.2018 | ŽAK | 12 : 12 | Mladost |
10.03
21:00
FON
Kalča
1
3
|
10.03.2018 21:00 | FON | 1 : 3 | Kalča | |||||
10.03
17:30
International
Jastrebac
2
2
|
10.03.2018 17:30 | International | 2 : 2 | Jastrebac | |||||
10.03
21:00
RB
Smederevo
2
2
|
10.03.2018 21:00 | RB | 2 : 2 | Smederevo |
10.03
19:00
Vranje
Ekonomist
5
1
|
10.03.2018 19:00 | Vranje | 5 : 1 | Ekonomist | |||||
10.03
20:30
Put-inženjering
Vinter sport
4
9
|
10.03.2018 20:30 | Put-inženjering | 4 : 9 | Vinter sport | |||||
10.03
20:30
Viking
Sopot
4
5
|
10.03.2018 20:30 | Viking | 4 : 5 | Sopot |
10.03
13:00
Flash
Olimp
3
5
|
10.03.2018 13:00 | Flash | 3 : 5 | Olimp | |||||
10.03
19:00
Zlatar 033
Župski Rubin
3
3
|
10.03.2018 19:00 | Zlatar 033 | 3 : 3 | Župski Rubin | |||||
10.03
16:30
Kragujevac 2011
Borac
3
2
|
10.03.2018 16:30 | Kragujevac 2011 | 3 : 2 | Borac |
10.03
18:30
Radnički 2010
Ekonomist
5
1
|
10.03.2018 18:30 | Radnički 2010 | 5 : 1 | Ekonomist |
10.03
19:00
Ozren
Timok 2013
7
5
|
10.03.2018 19:00 | Ozren | 7 : 5 | Timok 2013 | |||||
10.03
20:00
Dolap
Babušnica 2011
6
7
|
10.03.2018 20:00 | Dolap | 6 : 7 | Babušnica 2011 |
10.03
18:30
Šljivići
PP 192
1
0
|
10.03.2018 18:30 | Šljivići | 1 : 0 | PP 192 |