09.10
15:00
Dunav
Cement
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Dunav | 2 : 1 | Cement | |||||
09.10
15:00
Borac (S)
Sloga
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Borac (S) | 1 : 1 | Sloga |
09.10
14:30
Mihajlovac 1934
Smederevo 1924
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Mihajlovac 1934 | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
09.10
14:30
Železničar
Zlatibor (Č)
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Železničar | 3 : 0 | Zlatibor (Č) |
09.10
15:00
Tabane 1970
Moravac Orion
3
0
|
09.10.2016 15:00 | Tabane 1970 | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
09.10
15:00
Pukovac
Radnički (S)
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Pukovac | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
09.10
15:00
Vlasina
Jedinstvo (P)
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Vlasina | 0 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
09.10
11:00
Car Konstantin
Ozren
3
2
|
09.10.2016 11:00 | Car Konstantin | 3 : 2 | Ozren | |||||
09.10
15:00
Radan
OFK Sinđelić
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Radan | 1 : 0 | OFK Sinđelić |
09.10
14:30
Brodarac 1947
BASK
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Brodarac 1947 | 3 : 1 | BASK | |||||
09.10
14:30
Crvena Zvezda
Žarkovo
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Žarkovo | |||||
09.10
11:00
Prva Iskra
Sopot
1
1
|
09.10.2016 11:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Sopot | |||||
09.10
11:00
Dorćol
Grafičar
0
2
|
09.10.2016 11:00 | Dorćol | 0 : 2 | Grafičar | |||||
09.10
14:30
Stepojevac Vaga
Radnički (O)
2
3
|
09.10.2016 14:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 3 | Radnički (O) |
09.10
15:00
Tavankut
Bačka (P)
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Tavankut | 0 : 1 | Bačka (P) | |||||
09.10
15:00
Tisa (A)
Mladost APA
5
1
|
09.10.2016 15:00 | Tisa (A) | 5 : 1 | Mladost APA | |||||
09.10
15:00
Subotica
Mladost (T)
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Subotica | 0 : 1 | Mladost (T) | |||||
09.10
15:00
Tekstilac
Zadrugar
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
09.10
15:00
Budućnost (G)
Potisje
3
0
|
09.10.2016 15:00 | Budućnost (G) | 3 : 0 | Potisje |
09.10
15:00
Vojvodina 1928
Jedinstvo (NB)
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
09.10
15:00
Dolina
Proleter (BK)
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Dolina | 0 : 1 | Proleter (BK) | |||||
09.10
15:00
Polet (N)
Vršac united
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Polet (N) | 3 : 1 | Vršac united |
09.10
15:00
Hajduk (Č)
Sloga
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Hajduk (Č) | 2 : 1 | Sloga | |||||
09.10
10:00
Index
Veternik
3
2
|
09.10.2016 10:00 | Index | 3 : 2 | Veternik | |||||
09.10
15:00
Hajduk 1925 Podunavac
Kupinovo
3
4
|
09.10.2016 15:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 3 : 4 | Kupinovo | |||||
09.10
10:00
Sofeks
Hajduk (B)
3
0
|
09.10.2016 10:00 | Sofeks | 3 : 0 | Hajduk (B) |
09.10
14:30
Karađorđe
Sušica
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Karađorđe | 3 : 2 | Sušica | |||||
09.10
14:30
Arsenal
Sloga
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Arsenal | 3 : 0 | Sloga | |||||
09.10
14:30
Miokovci
Tutin
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Miokovci | 1 : 0 | Tutin |
09.10
14:30
Petar Dobrnjac
Šumadija (T)
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Šumadija (T) | |||||
09.10
14:30
RSK
Homoljac
2
0
|
09.10.2016 14:30 | RSK | 2 : 0 | Homoljac | |||||
09.10
11:00
Proleter
Napredak
3
0
|
09.10.2016 11:00 | Proleter | 3 : 0 | Napredak | |||||
09.10
14:30
Borac (Ž)
Šumadija (A)
2
2
|
09.10.2016 14:30 | Borac (Ž) | 2 : 2 | Šumadija (A) | |||||
09.10
14:30
Borac 1932
Radnički 1926
2
2
|
09.10.2016 14:30 | Borac 1932 | 2 : 2 | Radnički 1926 | |||||
09.10
14:30
Mladi radnik 1940
Zvižd
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 1 | Zvižd |
09.10
14:30
OFK Osečina
Zadrugar
2
2
|
09.10.2016 14:30 | OFK Osečina | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
09.10
14:30
Sloga (S)
Polimlje
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Sloga (S) | 1 : 1 | Polimlje | |||||
09.10
14:30
Drina
Radnički Stobex
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Drina | 0 : 0 | Radnički Stobex | |||||
09.10
14:30
OFK Divci
Provo
0
4
|
09.10.2016 14:30 | OFK Divci | 0 : 4 | Provo | |||||
09.10
14:30
Sloga 1940 (BB)
Radjevac
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Sloga 1940 (BB) | 3 : 0 | Radjevac |
09.10
15:00
Moravica
Đerdap
5
1
|
09.10.2016 15:00 | Moravica | 5 : 1 | Đerdap | |||||
09.10
15:00
Hajduk Veljko
Majdanpek
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Majdanpek |
09.10
15:00
OFK Lugomir
SFS Borac
1
1
|
09.10.2016 15:00 | OFK Lugomir | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
09.10
15:00
Župa
Poljoprivrednik
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Župa | 2 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
09.10
15:00
Levač
Trajal
1
4
|
09.10.2016 15:00 | Levač | 1 : 4 | Trajal | |||||
09.10
15:00
Bošnjane
Žitorađa
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Bošnjane | 1 : 1 | Žitorađa | |||||
09.10
15:00
Rembas
Sloga
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Rembas | 0 : 0 | Sloga |
09.10
15:00
Mladost (M)
OFK Brzi Brod
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (M) | 1 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
09.10
15:00
Vranjska Banja
Budućnost (P)
0
2
|
09.10.2016 15:00 | Vranjska Banja | 0 : 2 | Budućnost (P) | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Ropotovo
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 1 | Ropotovo | |||||
09.10
15:00
Budućnost (O)
Nebeski andjeli
5
0
|
09.10.2016 15:00 | Budućnost (O) | 5 : 0 | Nebeski andjeli |
09.10
14:30
Budućnost
Jedinstvo
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Budućnost | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.10
14:30
Turbina
Zvezdara
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Turbina | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
09.10
14:30
Vrčin
Borac (O)
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Vrčin | 0 : 1 | Borac (O) | |||||
09.10
14:30
Srem
Borac (L)
1
4
|
09.10.2016 14:30 | Srem | 1 : 4 | Borac (L) |
09.10
15:00
Radnički 1905
Jadran (S)
9
2
|
09.10.2016 15:00 | Radnički 1905 | 9 : 2 | Jadran (S) | |||||
09.10
15:00
Napredak
Jadran (F)
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Napredak | 0 : 0 | Jadran (F) | |||||
09.10
15:00
Bajša
Sutjeska
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Bajša | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
09.10
15:00
Senta
Obilić
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Senta | 0 : 1 | Obilić | |||||
09.10
15:00
Proleter (Nj)
Čantavir
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Proleter (Nj) | 0 : 1 | Čantavir | |||||
09.10
15:00
Krivaja
Eđšeg
3
0
|
09.10.2016 15:00 | Krivaja | 3 : 0 | Eđšeg |
09.10
15:00
Lipar
OFK Šikara
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Lipar | 2 : 0 | OFK Šikara | |||||
09.10
15:00
Mladost (BP)
Polet (S)
5
0
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (BP) | 5 : 0 | Polet (S) | |||||
09.10
15:00
Rusin
Terekveš
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Rusin | 3 : 1 | Terekveš | |||||
09.10
15:00
Krila Krajine
Stari Grad
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | Stari Grad | |||||
09.10
15:00
Slavija
Hercegovac
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Slavija | 1 : 1 | Hercegovac | |||||
09.10
15:00
BSK
Borac (BG)
8
0
|
09.10.2016 15:00 | BSK | 8 : 0 | Borac (BG) |
09.10
15:30
Jedinstvo (V)
Partizan (G)
2
0
|
09.10.2016 15:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
09.10
15:30
Polet
Mladost (O)
2
1
|
09.10.2016 15:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost (O) | |||||
09.10
15:30
Vulturul
BAK
0
2
|
09.10.2016 15:30 | Vulturul | 0 : 2 | BAK | |||||
09.10
15:30
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
2
1
|
09.10.2016 15:30 | Sloga (BNS) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
09.10
15:30
Strela
Jedinstvo Stević
1
0
|
09.10.2016 15:30 | Strela | 1 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
09.10
15:30
Borac (St)
Vojvodina (S)
1
2
|
09.10.2016 15:30 | Borac (St) | 1 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
09.10
15:30
Jugoslavija
Budućnost (A)
1
1
|
09.10.2016 15:30 | Jugoslavija | 1 : 1 | Budućnost (A) |
09.10
15:00
Jedinstvo
OFK Kikinda
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | OFK Kikinda | |||||
09.10
15:00
Lehel
Mladost (BD)
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Lehel | 1 : 0 | Mladost (BD) | |||||
09.10
15:00
C. Zvezda (VS)
Banat
3
0
|
09.10.2016 15:00 | C. Zvezda (VS) | 3 : 0 | Banat | |||||
09.10
15:00
Borac
Omladinac
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 4 : 1 | Omladinac |
09.10
15:30
Ljukovo
Hrtkovci
5
4
|
09.10.2016 15:30 | Ljukovo | 5 : 4 | Hrtkovci | |||||
09.10
15:30
Napredak
Sloboda
3
1
|
09.10.2016 15:30 | Napredak | 3 : 1 | Sloboda | |||||
09.10
15:30
FK Graničar 1924
Partizan
2
1
|
09.10.2016 15:30 | FK Graničar 1924 | 2 : 1 | Partizan | |||||
09.10
15:30
Hajduk
1. Maj Ruma
0
0
|
09.10.2016 15:30 | Hajduk | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
09.10
15:30
Donji Petrovci
Budućnost
1
0
|
09.10.2016 15:30 | Donji Petrovci | 1 : 0 | Budućnost |
09.10
15:00
TSK
Vinogradar
3
1
|
09.10.2016 15:00 | TSK | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
09.10
15:00
Borac
Mladost
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.10
15:00
Petrovaradin
Jedinstvo
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Petrovaradin | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Tatra
Miletić
3
0
|
09.10.2016 15:00 | Tatra | 3 : 0 | Miletić | |||||
09.10
15:00
Proleter
Bačka
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Bačka |
09.10
16:00
Radnik
Omladinac
2
0
|
09.10.2016 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Omladinac | |||||
09.10
16:00
Stubal
Novi Pazar 1928
1
0
|
09.10.2016 16:00 | Stubal | 1 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
09.10
16:00
Borac
Granit
2
1
|
09.10.2016 16:00 | Borac | 2 : 1 | Granit | |||||
09.10
16:00
Mataruge
Ibar
0
0
|
09.10.2016 16:00 | Mataruge | 0 : 0 | Ibar | |||||
09.10
16:00
Proleter
Magnohrom
4
2
|
09.10.2016 16:00 | Proleter | 4 : 2 | Magnohrom |
09.10
14:30
Omladinac (Z)
Polet (T)
2
3
|
09.10.2016 14:30 | Omladinac (Z) | 2 : 3 | Polet (T) | |||||
09.10
14:30
Brezak
Donja Vrbava
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Brezak | 3 : 1 | Donja Vrbava | |||||
09.10
14:30
Jedinstvo (K)
Prijevor
2
2
|
09.10.2016 14:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 2 | Prijevor | |||||
09.10
13:00
Napredak
Ozrem PMH
2
0
|
09.10.2016 13:00 | Napredak | 2 : 0 | Ozrem PMH | |||||
09.10
14:30
Zadrugar
LFK Mladost
1
4
|
09.10.2016 14:30 | Zadrugar | 1 : 4 | LFK Mladost | |||||
09.10
14:30
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Jedinstvo (GG) | 3 : 2 | Backovac Junajted |
09.10
15:00
Ibar
Rudar
11
0
|
09.10.2016 15:00 | Ibar | 11 : 0 | Rudar |
09.10
14:30
Podunavac
7. Juli
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Podunavac | 1 : 0 | 7. Juli | |||||
09.10
14:30
Pobeda
Polet
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Pobeda | 1 : 0 | Polet | |||||
09.10
14:30
Sloboda
Budućnost
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Sloboda | 3 : 1 | Budućnost | |||||
09.10
14:30
Sloga
Osipaonica
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Osipaonica | |||||
09.10
14:30
Omladinac
Crvena zvezda
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Omladinac | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
09.10
14:30
Šumadija
Cerovac 2013
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Šumadija | 1 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
09.10
14:30
SASK
Mladi borac
0
3
|
09.10.2016 14:30 | SASK | 0 : 3 | Mladi borac |
09.10
14:30
Vinča
Omladinac
2
2
|
09.10.2016 14:30 | Vinča | 2 : 2 | Omladinac | |||||
09.10
14:30
Proleter 1976
Banja 1957
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Proleter 1976 | 3 : 2 | Banja 1957 | |||||
09.10
10:00
Vitlina-Bokanja
OFK Šatornja
0
2
|
09.10.2016 10:00 | Vitlina-Bokanja | 0 : 2 | OFK Šatornja | |||||
09.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Junkovac
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 1 | Junkovac | |||||
09.10
14:30
ŽSK
Lokomotiva
1
0
|
09.10.2016 14:30 | ŽSK | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
09.10
14:30
OFK Aranđelovac
BSK
6
1
|
09.10.2016 14:30 | OFK Aranđelovac | 6 : 1 | BSK |
09.10
14:30
Radnik (S)
Trgovački
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Radnik (S) | 0 : 3 | Trgovački | |||||
09.10
14:30
Borac (K)
Budućnost (V)
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Borac (K) | 1 : 1 | Budućnost (V) | |||||
09.10
14:30
Sloga (B)
Napredak 1936
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Sloga (B) | 3 : 0 | Napredak 1936 | |||||
09.10
14:30
Makce
Mladost (B)
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Makce | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
09.10
14:30
Rudar (S)
Mlava (ML)
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Rudar (S) | 3 : 0 | Mlava (ML) | |||||
09.10
14:30
Krilaš
Polet (SD)
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Krilaš | 0 : 3 | Polet (SD) |
09.10
15:00
Hajduk Stanko
Borac (L)
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Borac (L) | |||||
09.10
15:00
Mladi Borac
Jevremovac
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Mladi Borac | 2 : 0 | Jevremovac | |||||
09.10
15:00
Borac (V)
Radnički Šabački
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Borac (V) | 2 : 2 | Radnički Šabački | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (P)
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mladost (P) | |||||
09.10
15:00
Podrinje
Mladost (PP)
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Podrinje | 2 : 1 | Mladost (PP) |
09.10
14:30
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Tvrdojevac | 0 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
09.10
14:30
ZSK
Sovljak
0
5
|
09.10.2016 14:30 | ZSK | 0 : 5 | Sovljak | |||||
09.10
14:30
Joševa
Trlić
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Joševa | 0 : 1 | Trlić | |||||
09.10
14:30
Iskra
Tulari
5
2
|
09.10.2016 14:30 | Iskra | 5 : 2 | Tulari |
09.10
14:30
Savinac
Polet
2
2
|
09.10.2016 14:30 | Savinac | 2 : 2 | Polet | |||||
09.10
14:30
Železničar
Ariljska rampa
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Železničar | 0 : 0 | Ariljska rampa | |||||
09.10
14:30
Lazarica
Ježevica
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Lazarica | 2 : 1 | Ježevica | |||||
09.10
14:30
Jedinstvo (K)
Jasen
2
2
|
09.10.2016 14:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 2 | Jasen |
09.10
15:30
Blizna
Čubra
1
2
|
09.10.2016 15:30 | Blizna | 1 : 2 | Čubra | |||||
09.10
15:30
Krivelj
Zlot
0
1
|
09.10.2016 15:30 | Krivelj | 0 : 1 | Zlot | |||||
09.10
15:30
BSK
Branik
0
2
|
09.10.2016 15:30 | BSK | 0 : 2 | Branik | |||||
09.10
15:30
Slatina
Sloga
1
0
|
09.10.2016 15:30 | Slatina | 1 : 0 | Sloga | |||||
09.10
11:00
Ključ
Poreč
2
1
|
09.10.2016 11:00 | Ključ | 2 : 1 | Poreč | |||||
09.10
15:30
Nemetali
Deli Jovan
2
1
|
09.10.2016 15:30 | Nemetali | 2 : 1 | Deli Jovan |
09.10
15:00
Zemljoradnik
Radnički 1924
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Zemljoradnik | 1 : 1 | Radnički 1924 | |||||
09.10
15:00
Mladost 1976
Crvena Zvezda
5
2
|
09.10.2016 15:00 | Mladost 1976 | 5 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
09.10
15:00
Doljevac 1971
Palilula
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Doljevac 1971 | 2 : 1 | Palilula | |||||
09.10
15:00
Mladost (Ba)
Moravac (ZT)
8
1
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (Ba) | 8 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
09.10
15:00
Naisus 1977
Rudar Alpos
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Naisus 1977 | 0 : 3 | Rudar Alpos | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo GVD
Morava (Ž)
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo GVD | 2 : 2 | Morava (Ž) | |||||
09.10
15:00
Naša krila
Rasovača
5
3
|
09.10.2016 15:00 | Naša krila | 5 : 3 | Rasovača | |||||
09.10
15:00
Radnički 1947
Orljane
3
5
|
09.10.2016 15:00 | Radnički 1947 | 3 : 5 | Orljane |
09.10
15:30
Omladinac
Malinik
2
1
|
09.10.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Malinik | |||||
09.10
15:30
Kablovi
Sloga
5
1
|
09.10.2016 15:30 | Kablovi | 5 : 1 | Sloga | |||||
09.10
15:30
Trebič
Radnički (L)
0
3
|
09.10.2016 15:30 | Trebič | 0 : 3 | Radnički (L) | |||||
09.10
15:30
Vratarnica
Bučje Topla
5
1
|
09.10.2016 15:30 | Vratarnica | 5 : 1 | Bučje Topla | |||||
09.10
15:30
Osnić
ŠSK
1
1
|
09.10.2016 15:30 | Osnić | 1 : 1 | ŠSK |
09.10
14:30
Bratstvo
Hajduk
1
4
|
09.10.2016 14:30 | Bratstvo | 1 : 4 | Hajduk | |||||
09.10
14:30
Kušiljevo
Juhor
5
0
|
09.10.2016 14:30 | Kušiljevo | 5 : 0 | Juhor | |||||
09.10
14:30
Dragocvet
Morava
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Dragocvet | 2 : 1 | Morava | |||||
09.10
14:30
Napredak (D)
Resavac
6
0
|
09.10.2016 14:30 | Napredak (D) | 6 : 0 | Resavac | |||||
09.10
14:30
Partizan
OFK Batinac
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Partizan | 2 : 1 | OFK Batinac | |||||
09.10
14:30
Napredak (Z)
OFK Bratstvo
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Napredak (Z) | 1 : 1 | OFK Bratstvo |
09.10
15:30
Parunovac
Mačkovac
1
0
|
09.10.2016 15:30 | Parunovac | 1 : 0 | Mačkovac | |||||
09.10
15:30
Ribnik
Čitluk
4
1
|
09.10.2016 15:30 | Ribnik | 4 : 1 | Čitluk | |||||
09.10
15:30
Šanac
Sloga
4
1
|
09.10.2016 15:30 | Šanac | 4 : 1 | Sloga | |||||
09.10
15:30
Kupci
Vinogradar
5
1
|
09.10.2016 15:30 | Kupci | 5 : 1 | Vinogradar |
09.10
15:00
Nikodije Stojanović Tatko
Jastreb
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 2 : 2 | Jastreb | |||||
09.10
15:00
Jug Bogdan
Veterani Jastrebac
4
0
|
09.10.2016 15:00 | Jug Bogdan | 4 : 0 | Veterani Jastrebac |
09.10
15:00
Omladinac
Mladost 1982
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | Mladost 1982 | |||||
09.10
15:00
Dunđerski
Partizanski put
6
1
|
09.10.2016 15:00 | Dunđerski | 6 : 1 | Partizanski put |
09.10
15:00
Rudar
Crvena zastava
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
09.10
15:00
Vrtište
Proleter (M)
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Vrtište | 4 : 1 | Proleter (M) | |||||
09.10
15:00
Mladost
AZ Borac 2014
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 0 | AZ Borac 2014 | |||||
09.10
15:00
Sloga 1948
Proleter (DV)
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Sloga 1948 | 0 : 1 | Proleter (DV) | |||||
09.10
15:00
Sloboda
Budućnost
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | Budućnost |
09.10
15:30
Gnjilan
Dragoš
2
1
|
09.10.2016 15:30 | Gnjilan | 2 : 1 | Dragoš | |||||
09.10
15:30
Padež
Vladimir Durković
3
2
|
09.10.2016 15:30 | Padež | 3 : 2 | Vladimir Durković | |||||
09.10
15:30
Napredak
Borac
2
8
|
09.10.2016 15:30 | Napredak | 2 : 8 | Borac |
09.10
15:30
Kumarevo 65
Jedinstvo (GS)
3
1
|
09.10.2016 15:30 | Kumarevo 65 | 3 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
09.10
15:30
Brza
Omladinac (DS)
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Brza | 3 : 0 | Omladinac (DS) | |||||
09.10
15:30
Mladi Borac
Bobište
2
2
|
09.10.2016 15:30 | Mladi Borac | 2 : 2 | Bobište | |||||
09.10
15:30
Plantaža
Jedinstvo (Š)
4
1
|
09.10.2016 15:30 | Plantaža | 4 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
09.10
15:30
Vučje
Čekmin
1
2
|
09.10.2016 15:30 | Vučje | 1 : 2 | Čekmin | |||||
09.10
15:30
Polet
Sloga
1
3
|
09.10.2016 15:30 | Polet | 1 : 3 | Sloga | |||||
09.10
15:30
Železničar
Zloćudovo
3
1
|
09.10.2016 15:30 | Železničar | 3 : 1 | Zloćudovo | |||||
09.10
15:30
Jablanica
Umac
4
0
|
09.10.2016 15:30 | Jablanica | 4 : 0 | Umac | |||||
09.10
15:30
Radnički (P)
Progres
2
1
|
09.10.2016 15:30 | Radnički (P) | 2 : 1 | Progres |
09.10
15:00
Vihor
Pavlovac
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Vihor | 1 : 1 | Pavlovac | |||||
09.10
15:00
Južna pruga
Mladost (B)
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Južna pruga | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
09.10
13:00
OFK Alakince
Levosoje
3
0
|
09.10.2016 13:00 | OFK Alakince | 3 : 0 | Levosoje | |||||
09.10
15:00
Lugina
BSK Bujanovac
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Lugina | 4 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
09.10
15:00
Mladost (S)
Biljači
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (S) | 1 : 1 | Biljači | |||||
09.10
15:00
Čelik
Trešnjevka
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Čelik | 1 : 0 | Trešnjevka |
09.10
15:30
Morava
Rudar 1969
0
0
|
09.10.2016 15:30 | Morava | 0 : 0 | Rudar 1969 | |||||
09.10
15:30
Izmornik
Mineralac
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Izmornik | 3 : 0 | Mineralac | |||||
09.10
15:30
Sloga
Glama
1
4
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 4 | Glama |
09.10
14:30
Borac
Brodarac
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Borac | 3 : 2 | Brodarac | |||||
09.10
14:30
Banja
Mladi proleter
2
0
|
09.10.2016 14:30 | Banja | 2 : 0 | Mladi proleter | |||||
09.10
14:30
Lepušnica
Sinđelić 2012
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Lepušnica | 2 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
09.10
14:30
Komgrap
Zmaj 1953
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Komgrap | 2 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
09.10
14:30
Poštar Zvezdara
PKB Kovilovo
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
09.10
14:30
Šumadinac
Dunav
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Šumadinac | 3 : 1 | Dunav | |||||
09.10
14:30
Institut
13. Maj Zemun
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Institut | 0 : 0 | 13. Maj Zemun |
09.10
14:30
Mladost (B)
TEK Sloga
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | TEK Sloga | |||||
09.10
14:30
BSK
Zabrežje
5
0
|
09.10.2016 14:30 | BSK | 5 : 0 | Zabrežje | |||||
09.10
10:00
Radnički
Urovci
2
1
|
09.10.2016 10:00 | Radnički | 2 : 1 | Urovci | |||||
09.10
14:30
Strelac
Barajevo
4
2
|
09.10.2016 14:30 | Strelac | 4 : 2 | Barajevo | |||||
09.10
14:30
Polet
Šumadija
1
3
|
09.10.2016 14:30 | Polet | 1 : 3 | Šumadija |
09.10
10:00
Selo Mladenovac
Boleč
0
2
|
09.10.2016 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 2 | Boleč | |||||
09.10
14:30
Velika Krsna
Hajduk
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Velika Krsna | 2 : 1 | Hajduk | |||||
09.10
14:30
Mladost
Kosmaj
1
5
|
09.10.2016 14:30 | Mladost | 1 : 5 | Kosmaj | |||||
09.10
14:30
Ropočevo
Dunavac
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Ropočevo | 0 : 3 | Dunavac | |||||
09.10
14:30
Pudarci
Leštane
3
5
|
09.10.2016 14:30 | Pudarci | 3 : 5 | Leštane |
09.10
14:30
Vinorača
Sloga
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Vinorača | 1 : 1 | Sloga | |||||
09.10
14:30
Morava
Šumadinac
5
2
|
09.10.2016 14:30 | Morava | 5 : 2 | Šumadinac | |||||
09.10
14:30
Mladost (K)
Kupinovac
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Mladost (K) | 3 : 2 | Kupinovac | |||||
09.10
14:30
Kolare
Osaonica
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Kolare | 1 : 0 | Osaonica | |||||
09.10
14:30
Sinđelić 1934
Mladost (D)
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Sinđelić 1934 | 1 : 1 | Mladost (D) | |||||
09.10
14:30
Mladost (G)
Mladi radnik
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Mladost (G) | 0 : 2 | Mladi radnik |
09.10
15:00
Borac
Pobeda 1976
4
2
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 4 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
09.10
11:00
Polet (R)
Napredak 2012
2
0
|
09.10.2016 11:00 | Polet (R) | 2 : 0 | Napredak 2012 | |||||
09.10
15:00
OFK Draževac
Planinac 2015
0
1
|
09.10.2016 15:00 | OFK Draževac | 0 : 1 | Planinac 2015 |
09.10
15:30
Hajduk
Rtanj
5
2
|
09.10.2016 15:30 | Hajduk | 5 : 2 | Rtanj | |||||
09.10
15:30
Palilulac
Bukovik
0
3
|
09.10.2016 15:30 | Palilulac | 0 : 3 | Bukovik | |||||
09.10
15:30
Sloga
Sloboda 2013
0
1
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 0 : 1 | Sloboda 2013 |
09.10
15:00
Sušica 2012
Mladost (DL)
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Sušica 2012 | 2 : 1 | Mladost (DL) | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (G)
Marjan MB
2
3
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 3 | Marjan MB | |||||
09.10
15:00
Mladost (V)
BSK
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (V) | 3 : 1 | BSK | |||||
09.10
15:00
Atletiko
Lemind
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Atletiko | 1 : 1 | Lemind | |||||
09.10
15:00
Sloboda (DB)
OFK Morava
1
2
|
09.10.2016 15:00 | Sloboda (DB) | 1 : 2 | OFK Morava | |||||
09.10
15:00
Šumadija
Mladost (B)
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Šumadija | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
09.10
15:00
Real
Navalin
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Real | 4 : 1 | Navalin |
09.10
14:30
BUSK
Atakante
2
0
|
09.10.2016 14:30 | BUSK | 2 : 0 | Atakante | |||||
09.10
14:30
Rekreativo 011
Sparta Železnik
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Rekreativo 011 | 3 : 0 | Sparta Železnik | |||||
09.10
14:30
Busije
011
2
0
|
09.10.2016 14:30 | Busije | 2 : 0 | 011 | |||||
09.10
11:00
Petrovčić
Studenski Grad
0
6
|
09.10.2016 11:00 | Petrovčić | 0 : 6 | Studenski Grad | |||||
09.10
14:30
Posavac Tišma
Šećeranac Ada
1
3
|
09.10.2016 14:30 | Posavac Tišma | 1 : 3 | Šećeranac Ada |
09.10
15:00
Palić
Bratstvo
1
3
|
09.10.2016 15:00 | Palić | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
09.10
15:00
Elektrovojvodina
Bikovo
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Elektrovojvodina | 2 : 1 | Bikovo | |||||
09.10
15:00
Solid
Đurđin
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Solid | 1 : 0 | Đurđin | |||||
09.10
15:00
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik Višnjevac
1
5
|
09.10.2016 15:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 5 | Udarnik Višnjevac | |||||
09.10
15:00
Hajduk
Lokomotiva
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Hajduk | 0 : 3 | Lokomotiva |
09.10
15:30
Iskra
Budućnost
7
1
|
09.10.2016 15:30 | Iskra | 7 : 1 | Budućnost | |||||
09.10
15:30
Pobeda
Mladost Radost
1
5
|
09.10.2016 15:30 | Pobeda | 1 : 5 | Mladost Radost | |||||
09.10
15:30
Tomislavci
Sloboda
9
2
|
09.10.2016 15:30 | Tomislavci | 9 : 2 | Sloboda | |||||
09.10
15:30
Mladost
Obilić
1
2
|
09.10.2016 15:30 | Mladost | 1 : 2 | Obilić |
09.10
15:00
Graničar
AFK
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Graničar | 2 : 1 | AFK | |||||
09.10
15:00
Slavija
Jedinstvo (M)
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Slavija | 2 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
09.10
15:00
Hajduk
Čoka
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Hajduk | 3 : 1 | Čoka | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (SK)
Tornjoš
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo (SK) | 0 : 3 | Tornjoš | |||||
09.10
15:00
Horgoš 1911
Tisa
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Horgoš 1911 | 2 : 1 | Tisa |
09.10
15:00
Aleksa Šantić
Dunav
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Aleksa Šantić | 2 : 1 | Dunav | |||||
09.10
15:00
Omladinac (D)
Kordun
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Omladinac (D) | 0 : 0 | Kordun | |||||
09.10
15:00
Omladinac (B)
Kula
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Kula | |||||
09.10
15:00
Graničar (R)
Stanišić
0
2
|
09.10.2016 15:00 | Graničar (R) | 0 : 2 | Stanišić | |||||
09.10
15:00
Radnički 1918
Crvenka
2
3
|
09.10.2016 15:00 | Radnički 1918 | 2 : 3 | Crvenka |
09.10
15:00
Borac
Soko
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 2 : 1 | Soko | |||||
09.10
15:00
Budućnost
Naša Zvezda
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Naša Zvezda | |||||
09.10
15:00
Neštin
Tvrdjava
3
0
|
09.10.2016 15:00 | Neštin | 3 : 0 | Tvrdjava | |||||
09.10
15:00
Maglić
Kulpin
4
2
|
09.10.2016 15:00 | Maglić | 4 : 2 | Kulpin |
09.10
15:30
Partizan (K)
Borac (VS)
1
1
|
09.10.2016 15:30 | Partizan (K) | 1 : 1 | Borac (VS) | |||||
09.10
15:30
Ševac
Borac (VG)
2
0
|
09.10.2016 15:30 | Ševac | 2 : 0 | Borac (VG) | |||||
09.10
15:30
Hajdučica
Potporanj
2
0
|
09.10.2016 15:30 | Hajdučica | 2 : 0 | Potporanj | |||||
09.10
15:30
Karaš (K)
Vladimirovac
2
0
|
09.10.2016 15:30 | Karaš (K) | 2 : 0 | Vladimirovac | |||||
09.10
15:30
Vojvodina (CC)
Dunav
3
1
|
09.10.2016 15:30 | Vojvodina (CC) | 3 : 1 | Dunav | |||||
09.10
15:30
Banat
Dobrica
0
1
|
09.10.2016 15:30 | Banat | 0 : 1 | Dobrica | |||||
09.10
15:30
Ratar
Radnički 1927
5
1
|
09.10.2016 15:30 | Ratar | 5 : 1 | Radnički 1927 |
09.10
15:30
Mladost
Polet
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Polet | |||||
09.10
15:30
Tempo
Radnički (B)
0
1
|
09.10.2016 15:30 | Tempo | 0 : 1 | Radnički (B) | |||||
09.10
15:30
Spartak 1911
Glogonj
1
0
|
09.10.2016 15:30 | Spartak 1911 | 1 : 0 | Glogonj | |||||
09.10
15:30
Pobeda
Unirea
0
6
|
09.10.2016 15:30 | Pobeda | 0 : 6 | Unirea |
09.10
15:30
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
2
4
|
09.10.2016 15:30 | Budućnost (BB) | 2 : 4 | Stari Tamiš | |||||
09.10
15:30
Kolonija
Omladinac (D)
3
3
|
09.10.2016 15:30 | Kolonija | 3 : 3 | Omladinac (D) | |||||
09.10
15:30
Dolovo
Borac
8
1
|
09.10.2016 15:30 | Dolovo | 8 : 1 | Borac | |||||
09.10
15:30
Proleter
Jedinstvo
8
1
|
09.10.2016 15:30 | Proleter | 8 : 1 | Jedinstvo |
09.10
15:00
ASK
Jedinstvo
3
3
|
09.10.2016 15:00 | ASK | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
OFK Klek
Rusanda
1
2
|
09.10.2016 15:00 | OFK Klek | 1 : 2 | Rusanda | |||||
09.10
15:00
Zlatica
Potisje
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Zlatica | 1 : 1 | Potisje | |||||
09.10
15:00
Omladinac
ŽFK Banat
9
0
|
09.10.2016 15:00 | Omladinac | 9 : 0 | ŽFK Banat | |||||
09.10
15:00
OFK Stajićevo
Radnički 1911
1
1
|
09.10.2016 15:00 | OFK Stajićevo | 1 : 1 | Radnički 1911 | |||||
09.10
15:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
2
0
|
09.10.2016 15:00 | OFK Gradnulica | 2 : 0 | Zadrugar |
09.10
15:00
Bega
Borac (I)
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Bega | 4 : 1 | Borac (I) | |||||
09.10
15:00
Roham
Terekves
1
3
|
09.10.2016 15:00 | Roham | 1 : 3 | Terekves | |||||
09.10
15:00
Proleter
Vojvodina (B)
2
11
|
09.10.2016 15:00 | Proleter | 2 : 11 | Vojvodina (B) | |||||
09.10
15:00
1.Oktobar
Napredak (Č)
2
5
|
09.10.2016 15:00 | 1.Oktobar | 2 : 5 | Napredak (Č) |
09.10
15:30
OFK Brestač
Mladost
4
0
|
09.10.2016 15:30 | OFK Brestač | 4 : 0 | Mladost | |||||
09.10
15:30
Graničar (K)
PSK Putinci
0
2
|
09.10.2016 15:30 | Graničar (K) | 0 : 2 | PSK Putinci | |||||
09.10
15:30
Graničar (O)
Fruškogorac
3
2
|
09.10.2016 15:30 | Graničar (O) | 3 : 2 | Fruškogorac | |||||
09.10
15:30
Železničar
Jedinstvo (M)
12
0
|
09.10.2016 15:30 | Železničar | 12 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo (P)
OFK Zeka Buljubaša
3
4
|
09.10.2016 15:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 4 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
09.10
15:30
Napredak
Borac
1
2
|
09.10.2016 15:30 | Napredak | 1 : 2 | Borac | |||||
09.10
15:30
Sloga
Obilić 1993
2
0
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Obilić 1993 |
09.10
15:00
Obilić
Železničar
4
2
|
09.10.2016 15:00 | Obilić | 4 : 2 | Železničar | |||||
09.10
15:00
Čenej
Bačka
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Čenej | 4 : 1 | Bačka | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
Susek
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Susek | |||||
09.10
15:00
Moskva
Centar
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Moskva | 0 : 0 | Centar | |||||
09.10
15:00
Borac
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
09.10
16:30
Lazac
Borac (A)
2
0
|
09.10.2016 16:30 | Lazac | 2 : 0 | Borac (A) | |||||
09.10
16:30
Mladost (V)
Gruža
5
3
|
09.10.2016 16:30 | Mladost (V) | 5 : 3 | Gruža | |||||
09.10
16:30
Napredak (G)
Grdica
3
2
|
09.10.2016 16:30 | Napredak (G) | 3 : 2 | Grdica |
09.10
14:30
Lugovi
Planinac
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Lugovi | 0 : 3 | Planinac | |||||
09.10
14:30
Vujan
Morava (K)
2
6
|
09.10.2016 14:30 | Vujan | 2 : 6 | Morava (K) | |||||
09.10
11:00
Rakova
Rudar
0
6
|
09.10.2016 11:00 | Rakova | 0 : 6 | Rudar | |||||
09.10
14:30
Kej
Budućnost
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Kej | 1 : 2 | Budućnost | |||||
09.10
14:30
Morava (M)
Malba
4
0
|
09.10.2016 14:30 | Morava (M) | 4 : 0 | Malba | |||||
09.10
14:30
Čačak 94
Gavrilo Princip
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Čačak 94 | 0 : 0 | Gavrilo Princip |
09.10
15:00
Voćar
Bjelica
3
2
|
09.10.2016 15:00 | Voćar | 3 : 2 | Bjelica | |||||
09.10
15:00
Jelica
Gorušica
1
4
|
09.10.2016 15:00 | Jelica | 1 : 4 | Gorušica | |||||
09.10
15:00
Sloga
Brezova
1
3
|
09.10.2016 15:00 | Sloga | 1 : 3 | Brezova | |||||
09.10
11:00
Prilike
Vrelo
3
1
|
09.10.2016 11:00 | Prilike | 3 : 1 | Vrelo | |||||
09.10
15:00
Gradina
Jedinstvo
2
3
|
09.10.2016 15:00 | Gradina | 2 : 3 | Jedinstvo |
09.10
14:30
Šilopaj
Takovski Ustanak
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Šilopaj | 1 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
09.10
14:30
Šumadija
Jablanica
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Šumadija | 2 : 1 | Jablanica | |||||
09.10
14:30
Mladost 09
Omladinac
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Mladost 09 | 3 : 1 | Omladinac |
09.10
14:30
Vrbovac
Jezava
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Vrbovac | 1 : 1 | Jezava | |||||
09.10
14:30
Budućnost
OFK Slavija
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Budućnost | 3 : 0 | OFK Slavija | |||||
09.10
14:30
Vučak
Skobalj
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Vučak | 1 : 1 | Skobalj | |||||
09.10
14:30
Hajduk Veljko 1934
Železničar
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 1 | Železničar |
09.10
14:30
Lunjevac
Badljevica
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Lunjevac | 3 : 0 | Badljevica | |||||
09.10
14:30
Kolarac
Petrijevac
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Kolarac | 3 : 0 | Petrijevac | |||||
09.10
14:30
Landol
Omladinac
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Landol | 1 : 0 | Omladinac |
09.10
15:00
Udarnik
Železničar Kusadak
3
2
|
09.10.2016 15:00 | Udarnik | 3 : 2 | Železničar Kusadak | |||||
09.10
15:00
Beli Orlovi
Selevac
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Selevac |
09.10
15:00
Mladost 1948
Obilić
1
3
|
09.10.2016 15:00 | Mladost 1948 | 1 : 3 | Obilić |
09.10
14:30
Jasenica
Ranilović
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Jasenica | 3 : 2 | Ranilović | |||||
09.10
11:00
B 2000
Kopljari
3
0
|
09.10.2016 11:00 | B 2000 | 3 : 0 | Kopljari | |||||
09.10
11:00
Šumadinac (S)
Šamot
6
2
|
09.10.2016 11:00 | Šumadinac (S) | 6 : 2 | Šamot | |||||
09.10
14:30
Brezovac
Sloga
1
4
|
09.10.2016 14:30 | Brezovac | 1 : 4 | Sloga | |||||
09.10
14:30
Budućnost
Šumadinac (N)
0
6
|
09.10.2016 14:30 | Budućnost | 0 : 6 | Šumadinac (N) | |||||
09.10
14:30
Partizan
Žabare
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Partizan | 3 : 0 | Žabare | |||||
09.10
14:30
Mladi rudar
Plaskovac
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Mladi rudar | 3 : 0 | Plaskovac |
09.10
14:30
Marjan
Udarnik
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Marjan | 3 : 1 | Udarnik | |||||
09.10
14:30
Bare
Sloga (M)
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Bare | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
09.10
14:30
Pobeda (Đ)
Mladost MG
2
3
|
09.10.2016 14:30 | Pobeda (Đ) | 2 : 3 | Mladost MG | |||||
09.10
14:30
BSK
Kotlenik
6
3
|
09.10.2016 14:30 | BSK | 6 : 3 | Kotlenik | |||||
09.10
14:30
Crvena zvezda
Omladinac (V)
5
1
|
09.10.2016 14:30 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Omladinac (V) | |||||
09.10
14:30
Mladost (R)
Karađorđe
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Mladost (R) | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
09.10
14:30
Grivac
Pobeda (S)
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Grivac | 1 : 2 | Pobeda (S) |
09.10
14:30
Stig (MC)
Bata Bulić
2
3
|
09.10.2016 14:30 | Stig (MC) | 2 : 3 | Bata Bulić | |||||
09.10
14:30
Integral
Zadrugar (T)
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Integral | 3 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
09.10
14:30
Napredak (S)
BSK
4
3
|
09.10.2016 14:30 | Napredak (S) | 4 : 3 | BSK | |||||
09.10
14:30
Dragoš
Omladinac (Š)
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Dragoš | 0 : 2 | Omladinac (Š) |
09.10
14:30
Kurjače
Žika Marković Uča
1
3
|
09.10.2016 14:30 | Kurjače | 1 : 3 | Žika Marković Uča | |||||
09.10
14:30
Železničar
Napredak (P)
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Železničar | 0 : 2 | Napredak (P) | |||||
09.10
14:30
Dunavac (P)
Napredak 1934
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Dunavac (P) | 0 : 1 | Napredak 1934 | |||||
09.10
14:30
Radnički (P)
Jedinstvo (D)
2
0
|
09.10.2016 14:30 | Radnički (P) | 2 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
09.10
14:30
Sloga (Ć)
Obilić
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Sloga (Ć) | 1 : 2 | Obilić |
09.10
15:00
Budućnost (PD)
Napredak
2
5
|
09.10.2016 15:00 | Budućnost (PD) | 2 : 5 | Napredak | |||||
09.10
15:00
Borac (Š)
Proleter
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Borac (Š) | 2 : 1 | Proleter | |||||
09.10
15:00
Duško
Gorki
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Duško | 2 : 0 | Gorki | |||||
09.10
15:00
Sloga (D)
Cer
1
4
|
09.10.2016 15:00 | Sloga (D) | 1 : 4 | Cer | |||||
09.10
15:00
Mladost (MM)
Torpedo
3
0
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (MM) | 3 : 0 | Torpedo | |||||
09.10
15:00
Omladinac
Milicionar
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 2 | Milicionar | |||||
09.10
15:00
Drina
Sloga (B)
1
4
|
09.10.2016 15:00 | Drina | 1 : 4 | Sloga (B) |
09.10
15:00
Radnički (К)
Vlašić
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Radnički (К) | 1 : 0 | Vlašić | |||||
09.10
15:00
Trešnjevka
Mladost 2013
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Trešnjevka | 3 : 1 | Mladost 2013 | |||||
09.10
15:30
Šipurske Livade
OFK Jelen
1
1
|
09.10.2016 15:30 | Šipurske Livade | 1 : 1 | OFK Jelen | |||||
09.10
15:00
Cerić
Miloš Pocerac 2013
4
0
|
09.10.2016 15:00 | Cerić | 4 : 0 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
09.10
15:00
Torpedo
Karađorđe
1
3
|
09.10.2016 15:00 | Torpedo | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
09.10
15:00
Sloga (K)
Varna 012
6
0
|
09.10.2016 15:00 | Sloga (K) | 6 : 0 | Varna 012 | |||||
09.10
15:00
Dobrava
Rankovac
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Dobrava | 1 : 1 | Rankovac |
09.10
15:00
Gučevo
7. Juli
6
2
|
09.10.2016 15:00 | Gučevo | 6 : 2 | 7. Juli | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Stolice
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 0 | Stolice | |||||
09.10
15:00
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (Z)
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Sloga (LŠ) | 3 : 1 | Jedinstvo (Z) | |||||
09.10
11:00
Velika Reka
Prva Iskra
4
2
|
09.10.2016 11:00 | Velika Reka | 4 : 2 | Prva Iskra | |||||
09.10
15:00
Milan Orlić
Jadar (S)
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Milan Orlić | 1 : 0 | Jadar (S) | |||||
09.10
15:00
Cerova
Sloga (S)
4
2
|
09.10.2016 15:00 | Cerova | 4 : 2 | Sloga (S) |
09.10
14:30
Gunjevac
Mladost
5
0
|
09.10.2016 14:30 | Gunjevac | 5 : 0 | Mladost | |||||
09.10
14:30
OFK Paljuvi
Kalenić
3
2
|
09.10.2016 14:30 | OFK Paljuvi | 3 : 2 | Kalenić | |||||
09.10
14:30
Polet (T)
Rubribreza
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Polet (T) | 0 : 2 | Rubribreza | |||||
09.10
14:30
Proleter
Vrelo Sport
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Proleter | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
09.10
14:30
OFK Stublenica
Dimitrije Tucović
2
2
|
09.10.2016 14:30 | OFK Stublenica | 2 : 2 | Dimitrije Tucović |
09.10
14:30
Kotešica
Polet
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Kotešica | 3 : 2 | Polet | |||||
09.10
14:30
Borac
Liplje
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Borac | 3 : 1 | Liplje | |||||
09.10
14:30
Kolubara 2
Ribnikar
1
3
|
09.10.2016 14:30 | Kolubara 2 | 1 : 3 | Ribnikar | |||||
09.10
14:30
OFK Brđanac
Mladost
3
1
|
09.10.2016 14:30 | OFK Brđanac | 3 : 1 | Mladost | |||||
09.10
14:30
Milenko Pavlović
Komanice
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Milenko Pavlović | 0 : 1 | Komanice | |||||
09.10
11:00
Jadar 2013
Rajac
1
0
|
09.10.2016 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 0 | Rajac |
09.10
15:30
Napredak
Glumač
1
11
|
09.10.2016 15:30 | Napredak | 1 : 11 | Glumač | |||||
09.10
15:30
Sečica
Dobrinjac
4
3
|
09.10.2016 15:30 | Sečica | 4 : 3 | Dobrinjac | |||||
09.10
12:30
Pobeda
Plavi Tok
1
3
|
09.10.2016 12:30 | Pobeda | 1 : 3 | Plavi Tok | |||||
09.10
12:30
Trešnjica
Duškovci
2
3
|
09.10.2016 12:30 | Trešnjica | 2 : 3 | Duškovci | |||||
09.10
15:30
Bakionica
Omladinac
0
2
|
09.10.2016 15:30 | Bakionica | 0 : 2 | Omladinac | |||||
09.10
15:30
Gorobilje
Borac
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Gorobilje | 3 : 0 | Borac | |||||
09.10
15:30
Lauš
Avijatičar
2
2
|
09.10.2016 15:30 | Lauš | 2 : 2 | Avijatičar |
09.10
15:00
Napredak
Velika Vrbica
9
0
|
09.10.2016 15:00 | Napredak | 9 : 0 | Velika Vrbica | |||||
09.10
15:00
Pontes
Koča Andjelković
0
2
|
09.10.2016 15:00 | Pontes | 0 : 2 | Koča Andjelković | |||||
09.10
15:00
Egeta
Milutinovac
7
1
|
09.10.2016 15:00 | Egeta | 7 : 1 | Milutinovac | |||||
09.10
15:00
Mala Vrbica
Rtkovo
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Mala Vrbica | 3 : 1 | Rtkovo | |||||
09.10
15:00
Kladušnica
Omladinac
8
2
|
09.10.2016 15:00 | Kladušnica | 8 : 2 | Omladinac |
09.10
16:00
Kovilovo
Rečka
0
2
|
09.10.2016 16:00 | Kovilovo | 0 : 2 | Rečka | |||||
09.10
16:00
Ratar
Slatina
0
6
|
09.10.2016 16:00 | Ratar | 0 : 6 | Slatina | |||||
09.10
11:00
Malajnica
Urovica
2
2
|
09.10.2016 11:00 | Malajnica | 2 : 2 | Urovica | |||||
09.10
16:00
OFK Tamnič
Miloševo
0
1
|
09.10.2016 16:00 | OFK Tamnič | 0 : 1 | Miloševo |
09.10
15:30
Bukovica
Sebečevac
2
3
|
09.10.2016 15:30 | Bukovica | 2 : 3 | Sebečevac | |||||
09.10
15:30
Žabare
Knez Lazar
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Žabare | 3 : 0 | Knez Lazar | |||||
09.10
15:30
Čarapan
Mladost VPD
1
4
|
09.10.2016 15:30 | Čarapan | 1 : 4 | Mladost VPD | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo 1936
BSK
2
0
|
09.10.2016 15:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 0 | BSK | |||||
09.10
15:30
Sloga
Gornji Stepoš
4
2
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 4 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
09.10
15:30
Rasina
Budućnost
1
0
|
09.10.2016 15:30 | Rasina | 1 : 0 | Budućnost |
09.10
15:30
Rubin (DS)
Stari Trstenik
3
2
|
09.10.2016 15:30 | Rubin (DS) | 3 : 2 | Stari Trstenik | |||||
09.10
15:30
Sloga
Mladost
1
1
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 1 | Mladost | |||||
09.10
15:30
Polet 57
Beli Orlovi
4
1
|
09.10.2016 15:30 | Polet 57 | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
09.10
15:30
Trudbenik
Gradina
6
1
|
09.10.2016 15:30 | Trudbenik | 6 : 1 | Gradina | |||||
09.10
15:30
Donji Kopaonik
Omladinac
4
2
|
09.10.2016 15:30 | Donji Kopaonik | 4 : 2 | Omladinac |
09.10
11:00
Dunavac
Poštar
1
5
|
09.10.2016 11:00 | Dunavac | 1 : 5 | Poštar | |||||
09.10
14:30
Sveti Stefan
Crvenka
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Sveti Stefan | 1 : 0 | Crvenka | |||||
09.10
14:30
Minel
Podunavac
8
0
|
09.10.2016 14:30 | Minel | 8 : 0 | Podunavac | |||||
09.10
11:30
Dedinje
Pinosava
2
1
|
09.10.2016 11:30 | Dedinje | 2 : 1 | Pinosava | |||||
09.10
14:30
Mladost
Heroj Polet
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Heroj Polet |
09.10
13:30
Vojvoda
Mladost (G)
10
1
|
09.10.2016 13:30 | Vojvoda | 10 : 1 | Mladost (G) | |||||
09.10
11:00
Popović
OFK Slatina
4
6
|
09.10.2016 11:00 | Popović | 4 : 6 | OFK Slatina | |||||
09.10
16:00
OFK Rogača
Rudar 2012
1
1
|
09.10.2016 16:00 | OFK Rogača | 1 : 1 | Rudar 2012 |
09.10
15:30
Željuša
Veliki Suvodol
9
0
|
09.10.2016 15:30 | Željuša | 9 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
09.10
15:30
Jerma
Lokomotiva
1
1
|
09.10.2016 15:30 | Jerma | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
09.10
15:30
Rajko Mitić
Senjak
2
2
|
09.10.2016 15:30 | Rajko Mitić | 2 : 2 | Senjak | |||||
09.10
15:30
Sloga
Pobeda
1
3
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 3 | Pobeda | |||||
09.10
15:30
Rongo Siti
Nišavac
2
0
|
09.10.2016 15:30 | Rongo Siti | 2 : 0 | Nišavac |
09.10
15:00
Morava 1949
Omladinac
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Morava 1949 | 4 : 1 | Omladinac | |||||
09.10
15:00
Delijski Vis
Supovac
6
2
|
09.10.2016 15:00 | Delijski Vis | 6 : 2 | Supovac | |||||
09.10
15:00
Čegar 2013
Sečanica
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Čegar 2013 | 2 : 2 | Sečanica | |||||
09.10
15:00
Radnički 1936
Durlan Siti
6
0
|
09.10.2016 15:00 | Radnički 1936 | 6 : 0 | Durlan Siti | |||||
09.10
15:00
Stevan Nešticki
Čegar 1946
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Stevan Nešticki | 2 : 1 | Čegar 1946 |
09.10
15:30
Šljivar
Deli Jovan
5
2
|
09.10.2016 15:30 | Šljivar | 5 : 2 | Deli Jovan | |||||
09.10
15:30
Polet 1959
Mladost
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Polet 1959 | 3 : 0 | Mladost | |||||
09.10
15:30
Timok 1928
Kosovo
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Timok 1928 | 3 : 0 | Kosovo | |||||
09.10
15:30
OFK Rtanj 2016
Nacional
3
0
|
09.10.2016 15:30 | OFK Rtanj 2016 | 3 : 0 | Nacional |
09.10
15:00
Padina 1989
Koprijan 1975
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Padina 1989 | 2 : 0 | Koprijan 1975 |
09.10
15:30
OFK Metalac
Dinamo (S)
0
0
|
09.10.2016 15:30 | OFK Metalac | 0 : 0 | Dinamo (S) | |||||
09.10
15:30
Partizan
Dinamo 1923
5
1
|
09.10.2016 15:30 | Partizan | 5 : 1 | Dinamo 1923 | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo (R)
Panonija
2
1
|
09.10.2016 15:30 | Jedinstvo (R) | 2 : 1 | Panonija |
09.10
15:00
Sloga Trgošped
Hajduk
2
3
|
09.10.2016 15:00 | Sloga Trgošped | 2 : 3 | Hajduk | |||||
09.10
15:00
Provo 2015
Verko
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Provo 2015 | 2 : 0 | Verko | |||||
09.10
15:00
Skupljen 2013
Dragojevac
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Skupljen 2013 | 2 : 2 | Dragojevac | |||||
09.10
15:00
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Petrovac 74 | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
09.10
15:00
Mrovska
Sloga 1949
4
1
|
09.10.2016 15:00 | Mrovska | 4 : 1 | Sloga 1949 | |||||
09.10
11:00
Mladost (Z)
Sloga (R)
3
2
|
09.10.2016 11:00 | Mladost (Z) | 3 : 2 | Sloga (R) | |||||
09.10
11:00
Polet
Mladost (B)
0
4
|
09.10.2016 11:00 | Polet | 0 : 4 | Mladost (B) |
09.10
15:00
Tisa 1933
Borac
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Tisa 1933 | 1 : 0 | Borac | |||||
09.10
15:00
Proleter
Partizan
6
1
|
09.10.2016 15:00 | Proleter | 6 : 1 | Partizan | |||||
09.10
15:00
Mladost
Sloga
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloga | |||||
09.10
15:00
KSK Konak 1926
Tamiš
2
1
|
09.10.2016 15:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 1 | Tamiš |
09.10
14:30
Belo Polje
Krtinska
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Belo Polje | 3 : 0 | Krtinska | |||||
09.10
14:30
Duboko
Borac
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Duboko | 3 : 0 | Borac | |||||
09.10
14:30
Rekreativo
Zvezda
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Rekreativo | 0 : 3 | Zvezda | |||||
09.10
14:30
Omladinac
Ljubinić
6
0
|
09.10.2016 14:30 | Omladinac | 6 : 0 | Ljubinić | |||||
09.10
14:30
Posavina
Sloga
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Posavina | 3 : 1 | Sloga | |||||
09.10
14:30
Rvati
Jedinstvo
0
0
|
09.10.2016 14:30 | Rvati | 0 : 0 | Jedinstvo |
09.10
14:30
Beloševac
OFK Povlen
0
4
|
09.10.2016 14:30 | Beloševac | 0 : 4 | OFK Povlen | |||||
09.10
14:30
Mali korak
Rakac Stave
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Mali korak | 1 : 2 | Rakac Stave | |||||
09.10
14:30
Žabari
Dupljaj
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Žabari | 0 : 1 | Dupljaj | |||||
09.10
14:30
Gradac Pričević
Sloga Gorić
1
6
|
09.10.2016 14:30 | Gradac Pričević | 1 : 6 | Sloga Gorić | |||||
09.10
14:30
Zadrugar
Lukavac
0
5
|
09.10.2016 14:30 | Zadrugar | 0 : 5 | Lukavac | |||||
09.10
14:30
Dupljaj 2016
Mladi radnik
2
0
|
09.10.2016 14:30 | Dupljaj 2016 | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
09.10
11:00
Bujačić
Paune
1
1
|
09.10.2016 11:00 | Bujačić | 1 : 1 | Paune |
09.10
15:30
Vitorul
Karaš
6
1
|
09.10.2016 15:30 | Vitorul | 6 : 1 | Karaš | |||||
09.10
15:30
Vinogradar
Hajduk
4
1
|
09.10.2016 15:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Hajduk | |||||
09.10
15:30
Omladinac
Pobeda
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Pobeda |
09.10
15:30
Doljane Meševo
Zdravinje
1
7
|
09.10.2016 15:30 | Doljane Meševo | 1 : 7 | Zdravinje | |||||
09.10
15:30
Mudrakovac
Polet (Š)
9
2
|
09.10.2016 15:30 | Mudrakovac | 9 : 2 | Polet (Š) | |||||
09.10
15:30
Polet (K)
Grkljane
2
3
|
09.10.2016 15:30 | Polet (K) | 2 : 3 | Grkljane | |||||
09.10
15:30
Zmajevac
Štitari
3
1
|
09.10.2016 15:30 | Zmajevac | 3 : 1 | Štitari |
09.10
11:00
Srnje
Globoder
4
1
|
09.10.2016 11:00 | Srnje | 4 : 1 | Globoder | |||||
09.10
11:00
Vratare
Meševo
2
8
|
09.10.2016 11:00 | Vratare | 2 : 8 | Meševo |
09.10
10:00
Jašunja
Turekovac
2
2
|
09.10.2016 10:00 | Jašunja | 2 : 2 | Turekovac | |||||
09.10
11:00
Badince
Todorovce
5
2
|
09.10.2016 11:00 | Badince | 5 : 2 | Todorovce |
09.10
14:30
Borac
Soko
6
1
|
09.10.2016 14:30 | Borac | 6 : 1 | Soko | |||||
09.10
11:00
B.S.K.
Zabrđe 1936
1
2
|
09.10.2016 11:00 | B.S.K. | 1 : 2 | Zabrđe 1936 |
09.10
11:00
Vukan
Omladinac B
6
0
|
09.10.2016 11:00 | Vukan | 6 : 0 | Omladinac B | |||||
09.10
11:00
Udarnik 2015
Manastirica
0
3
|
09.10.2016 11:00 | Udarnik 2015 | 0 : 3 | Manastirica | |||||
09.10
11:00
Mladost (L)
Jedinstvo
0
3
|
09.10.2016 11:00 | Mladost (L) | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
09.10
11:00
Melnica
Brana Paunović 1933
2
0
|
09.10.2016 11:00 | Melnica | 2 : 0 | Brana Paunović 1933 |
09.10
15:00
Sloboda
Sloga
1
4
|
09.10.2016 15:00 | Sloboda | 1 : 4 | Sloga | |||||
09.10
15:00
BSK
Rudar
1
2
|
09.10.2016 15:00 | BSK | 1 : 2 | Rudar | |||||
09.10
15:00
Mladi Borac
Polet
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Polet |
09.10
14:30
Toplica
Stari drugari
1
4
|
09.10.2016 14:30 | Toplica | 1 : 4 | Stari drugari | |||||
09.10
14:30
Babajić
Paštrić
2
0
|
09.10.2016 14:30 | Babajić | 2 : 0 | Paštrić | |||||
09.10
14:30
Mladost
Proleter
17
0
|
09.10.2016 14:30 | Mladost | 17 : 0 | Proleter | |||||
09.10
14:30
Tolić
Gornji Mušić
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Tolić | 1 : 1 | Gornji Mušić | |||||
09.10
14:30
Gornji Lajkovac
Orao
6
3
|
09.10.2016 14:30 | Gornji Lajkovac | 6 : 3 | Orao |
09.10
14:30
Sloga (Du)
Dunav
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Sloga (Du) | 0 : 2 | Dunav | |||||
09.10
14:30
Sopot
Rudar Kostolac 2008
9
1
|
09.10.2016 14:30 | Sopot | 9 : 1 | Rudar Kostolac 2008 | |||||
09.10
14:30
Proleter 1932
Sloga (L)
0
5
|
09.10.2016 14:30 | Proleter 1932 | 0 : 5 | Sloga (L) |
09.10
14:30
Beli Orao
Vojvoda Milenko
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Beli Orao | 0 : 3 | Vojvoda Milenko | |||||
09.10
14:30
Napredak (B)
Stig 1955
1
4
|
09.10.2016 14:30 | Napredak (B) | 1 : 4 | Stig 1955 | |||||
09.10
14:30
Mlava (B)
Vihor
1
4
|
09.10.2016 14:30 | Mlava (B) | 1 : 4 | Vihor | |||||
09.10
14:30
Pobeda (SK)
Zemljoradnik 1932
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Pobeda (SK) | 2 : 1 | Zemljoradnik 1932 |
09.10
15:00
Morava
Partizan
2
0
|
09.10.2016 15:00 | Morava | 2 : 0 | Partizan | |||||
09.10
15:00
Mladost
Trnava
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Mladost | 2 : 2 | Trnava | |||||
09.10
15:00
Napredak
OFK Borac
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Napredak | 1 : 1 | OFK Borac | |||||
09.10
15:00
Hajduk
Jedinstvo
1
4
|
09.10.2016 15:00 | Hajduk | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Šantarovac
Omladinac
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Šantarovac | 3 : 1 | Omladinac |
09.10
14:30
Zelenika
Resavac
1
3
|
09.10.2016 14:30 | Zelenika | 1 : 3 | Resavac | |||||
09.10
14:30
Resava
Beljanica
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Resava | 3 : 0 | Beljanica | |||||
09.10
14:30
Orlovi
Sindjelić
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Orlovi | 0 : 2 | Sindjelić | |||||
09.10
14:30
Mladi radnik
Mladi borac
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | Mladi borac |
09.10
15:30
Janošik
Mladost
5
4
|
09.10.2016 15:30 | Janošik | 5 : 4 | Mladost |
09.10
15:30
Morava
Stara Čaršija
5
1
|
09.10.2016 15:30 | Morava | 5 : 1 | Stara Čaršija | |||||
09.10
15:30
Rujišnik
Kamenorezac 76
3
0
|
09.10.2016 15:30 | Rujišnik | 3 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
09.10
15:30
Borjak 2013
Mladost
5
0
|
09.10.2016 15:30 | Borjak 2013 | 5 : 0 | Mladost |
09.10
15:00
Brgule
OFK Takovo
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Brgule | 0 : 0 | OFK Takovo | |||||
09.10
12:30
Vukona
Vrelo
2
3
|
09.10.2016 12:30 | Vukona | 2 : 3 | Vrelo | |||||
09.10
11:00
Kolubara
Omladinac
3
4
|
09.10.2016 11:00 | Kolubara | 3 : 4 | Omladinac |
09.10
14:00
Zvizdar 2012
Murgaš 2012
0
4
|
09.10.2016 14:00 | Zvizdar 2012 | 0 : 4 | Murgaš 2012 | |||||
09.10
15:00
Dokmir
Šarbane
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Dokmir | 1 : 1 | Šarbane |
09.10
15:00
Popovac
Heroj
1
2
|
09.10.2016 15:00 | Popovac | 1 : 2 | Heroj | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
Polet
10
0
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 10 : 0 | Polet | |||||
09.10
15:00
Budućnost
Radnik
6
0
|
09.10.2016 15:00 | Budućnost | 6 : 0 | Radnik | |||||
09.10
15:00
Napredak
Donja Mutnica
7
0
|
09.10.2016 15:00 | Napredak | 7 : 0 | Donja Mutnica | |||||
09.10
15:00
Vihor
OFK Juhor 2016
1
4
|
09.10.2016 15:00 | Vihor | 1 : 4 | OFK Juhor 2016 |
09.10
15:00
Sloga
Mladost (B)
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Sloga | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
09.10
15:00
Jadar 1961
Jelav
7
1
|
09.10.2016 15:00 | Jadar 1961 | 7 : 1 | Jelav | |||||
09.10
15:00
Mladost (DB)
Hajduk
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (DB) | 0 : 1 | Hajduk |
09.10
16:00
Šumadija
Vrnjci
0
0
|
09.10.2016 16:00 | Šumadija | 0 : 0 | Vrnjci | |||||
09.10
16:00
Jovo Kursula
Lasta
0
3
|
09.10.2016 16:00 | Jovo Kursula | 0 : 3 | Lasta | |||||
09.10
16:00
Zgodačica
Jedinstvo
0
1
|
09.10.2016 16:00 | Zgodačica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.10
16:00
Stara Čaršija
Mladost 1981
1
1
|
09.10.2016 16:00 | Stara Čaršija | 1 : 1 | Mladost 1981 | |||||
09.10
16:00
Kablar
Miločajac
1
4
|
09.10.2016 16:00 | Kablar | 1 : 4 | Miločajac |
09.10
16:00
Mineral 2015
BSK 2014
4
2
|
09.10.2016 16:00 | Mineral 2015 | 4 : 2 | BSK 2014 | |||||
09.10
16:00
Morava
National AG
0
5
|
09.10.2016 16:00 | Morava | 0 : 5 | National AG | |||||
09.10
16:00
Budućnost
Bogutovačka Banja
0
3
|
09.10.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | Bogutovačka Banja | |||||
09.10
16:00
Progorelica
Studen Vitez
2
1
|
09.10.2016 16:00 | Progorelica | 2 : 1 | Studen Vitez |
09.10
11:00
Mladost (J)
Maskar
3
0
|
09.10.2016 11:00 | Mladost (J) | 3 : 0 | Maskar | |||||
09.10
11:00
Jarmenovci
Borac
3
0
|
09.10.2016 11:00 | Jarmenovci | 3 : 0 | Borac | |||||
09.10
10:00
Kralj Petar I
Mladost (R)
3
1
|
09.10.2016 10:00 | Kralj Petar I | 3 : 1 | Mladost (R) |
09.10
15:30
Sloven
Mladost
3
2
|
09.10.2016 15:30 | Sloven | 3 : 2 | Mladost | |||||
09.10
15:30
Vitez
Srem
0
4
|
09.10.2016 15:30 | Vitez | 0 : 4 | Srem | |||||
09.10
15:30
Donji Srem 2015
Šumar
4
0
|
09.10.2016 15:30 | Donji Srem 2015 | 4 : 0 | Šumar | |||||
09.10
15:30
Sremac
Lovac
3
3
|
09.10.2016 15:30 | Sremac | 3 : 3 | Lovac | |||||
09.10
15:30
Kameni
Hajduk
0
4
|
09.10.2016 15:30 | Kameni | 0 : 4 | Hajduk |
09.10
15:30
Beli Orlovi
Mladi Radnik
1
2
|
09.10.2016 15:30 | Beli Orlovi | 1 : 2 | Mladi Radnik |
09.10
15:00
Sloga
Proleter
3
1
|
09.10.2016 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Proleter | |||||
09.10
15:00
Slavija
Labudnjača
0
6
|
09.10.2016 15:00 | Slavija | 0 : 6 | Labudnjača | |||||
09.10
15:00
Borac
OFK Bačka 1945
5
3
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 5 : 3 | OFK Bačka 1945 | |||||
09.10
15:00
Bački Hajduk
Bačka
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Bački Hajduk | 1 : 1 | Bačka |
09.10
11:00
Šumice
Radnik
1
1
|
09.10.2016 11:00 | Šumice | 1 : 1 | Radnik |
09.10
14:30
Pečanica
Kumane
2
0
|
09.10.2016 14:30 | Pečanica | 2 : 0 | Kumane | |||||
09.10
14:30
Srednjevo
Sirakovo
0
1
|
09.10.2016 14:30 | Srednjevo | 0 : 1 | Sirakovo | |||||
09.10
14:30
Sloga-TOP
Mladi Borac
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Sloga-TOP | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
09.10
14:30
Baštovan 2015
Stiški Kurjak
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Baštovan 2015 | 3 : 2 | Stiški Kurjak | |||||
09.10
14:30
Ram
Dunavac 1929
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Ram | 0 : 2 | Dunavac 1929 | |||||
09.10
14:30
Pek
Mirko Tomić
4
0
|
09.10.2016 14:30 | Pek | 4 : 0 | Mirko Tomić |
09.10
15:00
27. Oktobar
Polet
0
2
|
09.10.2016 15:00 | 27. Oktobar | 0 : 2 | Polet | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (R)
Vojvodina
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
09.10
15:00
Planinac
Car Uroš
0
0
|
09.10.2016 15:00 | Planinac | 0 : 0 | Car Uroš | |||||
09.10
15:00
S.V.Radnički
Borac
4
0
|
09.10.2016 15:00 | S.V.Radnički | 4 : 0 | Borac | |||||
09.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Sremac
Fruškogorac
1
1
|
09.10.2016 15:00 | Sremac | 1 : 1 | Fruškogorac |
09.10
15:00
Jednota
Napredak
1
2
|
09.10.2016 15:00 | Jednota | 1 : 2 | Napredak | |||||
09.10
15:00
Sinđelić
OFK Bačinci
2
2
|
09.10.2016 15:00 | Sinđelić | 2 : 2 | OFK Bačinci | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
OFK Bikić
0
2
|
09.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Bikić | |||||
09.10
15:00
Borac
Sremac
4
4
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 4 : 4 | Sremac | |||||
09.10
15:00
Omladinac
Graničar
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Omladinac | 1 : 0 | Graničar |
09.10
15:00
Krušedol
Sloga (M)
7
1
|
09.10.2016 15:00 | Krušedol | 7 : 1 | Sloga (M) | |||||
09.10
15:00
ČSK 1939
Fruškogorac
2
1
|
09.10.2016 15:00 | ČSK 1939 | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
09.10
15:00
Borac (J)
Sloga (K)
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Borac (J) | 0 : 1 | Sloga (K) |
09.10
15:30
OFK Bosut
Srem
1
2
|
09.10.2016 15:30 | OFK Bosut | 1 : 2 | Srem | |||||
09.10
15:30
Grgurevci
Planinac
1
4
|
09.10.2016 15:30 | Grgurevci | 1 : 4 | Planinac | |||||
09.10
15:30
BSK
Poletarac
8
1
|
09.10.2016 15:30 | BSK | 8 : 1 | Poletarac |
09.10
15:30
Sloboda
Borac (R)
6
0
|
09.10.2016 15:30 | Sloboda | 6 : 0 | Borac (R) | |||||
09.10
15:30
Noćaj
Borac (VR)
0
2
|
09.10.2016 15:30 | Noćaj | 0 : 2 | Borac (VR) | |||||
09.10
15:30
Sremac
Sloga
1
3
|
09.10.2016 15:30 | Sremac | 1 : 3 | Sloga |
09.10
11:00
Volujac
Maovi MH
2
0
|
09.10.2016 11:00 | Volujac | 2 : 0 | Maovi MH |
09.10
14:30
Kosmajac
Ivanča
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Kosmajac | 1 : 0 | Ivanča | |||||
09.10
14:30
Omladinac
Sloga
3
2
|
09.10.2016 14:30 | Omladinac | 3 : 2 | Sloga | |||||
09.10
14:30
Rabrovac
Napredak
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Rabrovac | 1 : 2 | Napredak | |||||
09.10
14:30
OFK Student
Šumadija 1962
0
5
|
09.10.2016 14:30 | OFK Student | 0 : 5 | Šumadija 1962 | |||||
09.10
14:30
Šepšin
Vlaška 1950
0
2
|
09.10.2016 14:30 | Šepšin | 0 : 2 | Vlaška 1950 |
09.10
11:00
Jedinstvo
Pričinović
0
6
|
09.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Pričinović | |||||
09.10
11:00
Korman
Sava
0
1
|
09.10.2016 11:00 | Korman | 0 : 1 | Sava | |||||
09.10
11:00
Žabar
Borac BTG
4
1
|
09.10.2016 11:00 | Žabar | 4 : 1 | Borac BTG |
09.10
15:30
Parcane
Mladost
3
1
|
09.10.2016 15:30 | Parcane | 3 : 1 | Mladost |
09.10
14:30
Udarnik
Mladost
4
4
|
09.10.2016 14:30 | Udarnik | 4 : 4 | Mladost | |||||
09.10
14:30
Pomoravlje
Polet
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Pomoravlje | 1 : 0 | Polet | |||||
09.10
14:30
Budućnost
BSK
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Budućnost | 3 : 1 | BSK | |||||
09.10
14:30
Proleter
Jedinstvo
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo |
09.10
14:30
Polet
Slavija 1915
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Polet | 0 : 3 | Slavija 1915 | |||||
09.10
14:30
Dobricevo
Pomoravlje
0
5
|
09.10.2016 14:30 | Dobricevo | 0 : 5 | Pomoravlje | |||||
09.10
14:30
Sloga
Budućnost
3
3
|
09.10.2016 14:30 | Sloga | 3 : 3 | Budućnost |
09.10
14:30
OFK Vinci
Barič
0
2
|
09.10.2016 14:30 | OFK Vinci | 0 : 2 | Barič | |||||
09.10
14:30
Mladost 1970
Električar
2
1
|
09.10.2016 14:30 | Mladost 1970 | 2 : 1 | Električar | |||||
09.10
14:30
Polet
Borac 2016
5
2
|
09.10.2016 14:30 | Polet | 5 : 2 | Borac 2016 |
09.10
16:00
Šumarice 2008
Bukorovac
0
3
|
09.10.2016 16:00 | Šumarice 2008 | 0 : 3 | Bukorovac | |||||
09.10
16:00
Pobeda 1926
Borac
8
0
|
09.10.2016 16:00 | Pobeda 1926 | 8 : 0 | Borac | |||||
09.10
16:00
Seljak 1928
Dobrača
1
1
|
09.10.2016 16:00 | Seljak 1928 | 1 : 1 | Dobrača |
09.10
14:30
Meteor
Mladost
5
0
|
09.10.2016 14:30 | Meteor | 5 : 0 | Mladost | |||||
09.10
14:30
Veteran
Badnjevac
3
0
|
09.10.2016 14:30 | Veteran | 3 : 0 | Badnjevac |
09.10
11:00
Proleter
Crvena Zastava
3
0
|
09.10.2016 11:00 | Proleter | 3 : 0 | Crvena Zastava |
09.10
15:00
Vreoci
Proleter
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Vreoci | 2 : 1 | Proleter | |||||
09.10
15:00
Dimitrije Tucović
Lazarevac
0
4
|
09.10.2016 15:00 | Dimitrije Tucović | 0 : 4 | Lazarevac | |||||
09.10
15:00
Strmovo
Petka
1
3
|
09.10.2016 15:00 | Strmovo | 1 : 3 | Petka |
09.10
14:30
Berane
Igalo
3
1
|
09.10.2016 14:30 | Berane | 3 : 1 | Igalo | |||||
09.10
14:30
Ibar
Jezero
1
0
|
09.10.2016 14:30 | Ibar | 1 : 0 | Jezero | |||||
09.10
14:30
Bratstvo
Mornar
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Mornar | |||||
09.10
14:30
Cetinje
Kom
0
3
|
09.10.2016 14:30 | Cetinje | 0 : 3 | Kom | |||||
09.10
14:30
Otrant Olympic
Radnički
2
0
|
09.10.2016 14:30 | Otrant Olympic | 2 : 0 | Radnički |
09.10
14:00
Gusinje
OFK Borac
2
2
|
09.10.2016 14:00 | Gusinje | 2 : 2 | OFK Borac |
09.10
15:00
Ribnica
Crvena stijena
2
1
|
09.10.2016 15:00 | Ribnica | 2 : 1 | Crvena stijena |
09.10
15:00
Dinamo
Budućnost
1
2
|
09.10.2016 15:00 | Dinamo | 1 : 2 | Budućnost | |||||
09.10
15:00
Radnički
Kolubara
1
0
|
09.10.2016 15:00 | Radnički | 1 : 0 | Kolubara |
09.10
15:30
Mašinac Trejs PZP
Spartak
0
1
|
09.10.2016 15:30 | Mašinac Trejs PZP | 0 : 1 | Spartak | |||||
09.10
14:30
Požarevac
Sloga Radnički
2
3
|
09.10.2016 14:30 | Požarevac | 2 : 3 | Sloga Radnički | |||||
09.10
15:30
Vojvodina
Napredak
0
0
|
09.10.2016 15:30 | Vojvodina | 0 : 0 | Napredak |
09.10
13:00
Mačva
Jagodina
2
0
|
09.10.2016 13:00 | Mačva | 2 : 0 | Jagodina | |||||
09.10
15:00
Polet
Rad
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Polet | 0 : 3 | Rad | |||||
09.10
11:30
Trijumf
ŽGFK Lavice Dubočica
2
0
|
09.10.2016 11:30 | Trijumf | 2 : 0 | ŽGFK Lavice Dubočica |
09.10
12:00
Jagodina
Vojvodina
0
2
|
09.10.2016 12:00 | Jagodina | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
09.10
11:00
Radnički (V)
Lokomotiva
0
0
|
09.10.2016 11:00 | Radnički (V) | 0 : 0 | Lokomotiva |
09.10
Radnički 1923
Goč
4
3
|
09.10.2016 | Radnički 1923 | 4 : 3 | Goč | |||||
09.10
15:30
Sloga (K)
Novi Pazar
2
2
|
09.10.2016 15:30 | Sloga (K) | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
09.10
Šumadija 1903
Partizan
0
1
|
09.10.2016 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Partizan |
09.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Železničar
3
0
|
09.10.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 0 | Železničar | |||||
09.10
11:00
Radnički Šabački
Jedinstvo
0
2
|
09.10.2016 11:00 | Radnički Šabački | 0 : 2 | Jedinstvo |
09.10
10:00
Radnički (NB)
Balkan
6
0
|
09.10.2016 10:00 | Radnički (NB) | 6 : 0 | Balkan | |||||
09.10
17:00
Brodarac 2
Žarkovo
3
0
|
09.10.2016 17:00 | Brodarac 2 | 3 : 0 | Žarkovo |
09.10
10:00
Dinamo 1945
Železničar
3
0
|
09.10.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Železničar | |||||
09.10
10:00
Begej
Jedinstvo (SP)
2
3
|
09.10.2016 10:00 | Begej | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) |
09.10
10:00
Inđija
Veternik
2
0
|
09.10.2016 10:00 | Inđija | 2 : 0 | Veternik | |||||
09.10
10:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
3
0
|
09.10.2016 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Radnički (NP) |
09.10
10:00
ČSK Pivara
Hajduk junior
1
0
|
09.10.2016 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Hajduk junior |
09.10
15:00
Prva Iskra
Srem
0
3
|
09.10.2016 15:00 | Prva Iskra | 0 : 3 | Srem | |||||
09.10
11:00
Trudbenik
Vrčin
0
2
|
09.10.2016 11:00 | Trudbenik | 0 : 2 | Vrčin |
09.10
12:30
Novi Beograd
Dunavac Grocka
4
2
|
09.10.2016 12:30 | Novi Beograd | 4 : 2 | Dunavac Grocka |
09.10
15:30
Lokomotiva MK
Brodarac MK
5
0
|
09.10.2016 15:30 | Lokomotiva MK | 5 : 0 | Brodarac MK | |||||
09.10
09:00
Internacional MK
BASK MK
1
2
|
09.10.2016 09:00 | Internacional MK | 1 : 2 | BASK MK |
09.10
11:00
Palilulac MK
Stepojevac Vaga MK
1
6
|
09.10.2016 11:00 | Palilulac MK | 1 : 6 | Stepojevac Vaga MK | |||||
09.10
11:00
Šumadinac MK
IMT MK
1
4
|
09.10.2016 11:00 | Šumadinac MK | 1 : 4 | IMT MK | |||||
09.10
18:00
Brodarac 1947 MK
Zuce MK
2
2
|
09.10.2016 18:00 | Brodarac 1947 MK | 2 : 2 | Zuce MK |
09.10
15:00
Real Niš
Kiker
0
1
|
09.10.2016 15:00 | Real Niš | 0 : 1 | Kiker | |||||
09.10
13:00
OFK Beograd
Rad
0
0
|
09.10.2016 13:00 | OFK Beograd | 0 : 0 | Rad | |||||
09.10
14:30
Jagodina
Vojvodina
1
1
|
09.10.2016 14:30 | Jagodina | 1 : 1 | Vojvodina |
09.10
12:00
Rudar
Tutin
3
0
|
09.10.2016 12:00 | Rudar | 3 : 0 | Tutin | |||||
09.10
Radnički 1923
Bane
4
1
|
09.10.2016 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Bane |
09.10
12:00
Mačva 2005
Drina
5
0
|
09.10.2016 12:00 | Mačva 2005 | 5 : 0 | Drina | |||||
09.10
12:00
Železničar
Budućnost-Krušik 2014
0
7
|
09.10.2016 12:00 | Železničar | 0 : 7 | Budućnost-Krušik 2014 |
09.10
12:00
Železničar
Dinamo 1945
0
2
|
09.10.2016 12:00 | Železničar | 0 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
09.10
13:00
Kikinda 1909
Vršac United
2
2
|
09.10.2016 13:00 | Kikinda 1909 | 2 : 2 | Vršac United | |||||
09.10
12:00
Radnički (Z)
Proleter 2006
3
0
|
09.10.2016 12:00 | Radnički (Z) | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
09.10
12:00
Vršac
Radnički (K)
2
3
|
09.10.2016 12:00 | Vršac | 2 : 3 | Radnički (K) |
09.10
11:00
Borac
Petar Puača
3
3
|
09.10.2016 11:00 | Borac | 3 : 3 | Petar Puača | |||||
09.10
12:00
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
0
0
|
09.10.2016 12:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 0 | Radnički (SM) |
09.10
12:00
Bečej 1918
Vrbas
3
1
|
09.10.2016 12:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Vrbas |
09.10
10:00
Crvena zvezda
Budućnost
2
2
|
09.10.2016 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Budućnost | |||||
09.10
11:00
Cerovac 2013
7.juli
3
2
|
09.10.2016 11:00 | Cerovac 2013 | 3 : 2 | 7.juli |
09.10
15:30
Rudar
Hrtkovci
6
0
|
09.10.2016 15:30 | Rudar | 6 : 0 | Hrtkovci | |||||
09.10
15:30
Sloven
Napredak
4
3
|
09.10.2016 15:30 | Sloven | 4 : 3 | Napredak |
09.10
10:00
Bačka 1901
Subotica
2
0
|
09.10.2016 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Subotica |
09.10
13:00
Dunav
Polet
10
0
|
09.10.2016 13:00 | Dunav | 10 : 0 | Polet |
09.10
Slavia
Radnički
5
0
|
09.10.2016 | Slavia | 5 : 0 | Radnički |
09.10
10:00
Crvena Zastava
Polet
3
7
|
09.10.2016 10:00 | Crvena Zastava | 3 : 7 | Polet |
09.10
16:00
GSP Polet
Bežanija
0
6
|
09.10.2016 16:00 | GSP Polet | 0 : 6 | Bežanija | |||||
09.10
12:00
Avala 1939
Dorcol
0
4
|
09.10.2016 12:00 | Avala 1939 | 0 : 4 | Dorcol | |||||
09.10
10:00
OFK Balkan
Žarkovo
1
3
|
09.10.2016 10:00 | OFK Balkan | 1 : 3 | Žarkovo | |||||
09.10
11:00
Hajduk
IMT
1
5
|
09.10.2016 11:00 | Hajduk | 1 : 5 | IMT |
09.10
10:00
DIF
OLE
5
0
|
09.10.2016 10:00 | DIF | 5 : 0 | OLE |
09.10
11:00
Lokomotiva MK
BASK MK
2
1
|
09.10.2016 11:00 | Lokomotiva MK | 2 : 1 | BASK MK | |||||
09.10
12:00
Studentski grad MK
Crvena zvezda MK
0
2
|
09.10.2016 12:00 | Studentski grad MK | 0 : 2 | Crvena zvezda MK | |||||
09.10
14:30
Zemun MK
Teleoptik MK
1
2
|
09.10.2016 14:30 | Zemun MK | 1 : 2 | Teleoptik MK |
09.10
10:00
Novi Beograd MK
011 V MK
7
1
|
09.10.2016 10:00 | Novi Beograd MK | 7 : 1 | 011 V MK |
09.10
12:00
Sloga (K)
Apolon
1
3
|
09.10.2016 12:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | Apolon | |||||
09.10
Šumadija 1903
Novi Pazar
5
0
|
09.10.2016 | Šumadija 1903 | 5 : 0 | Novi Pazar |
09.10
10:00
Mačva 2005
Drina
4
2
|
09.10.2016 10:00 | Mačva 2005 | 4 : 2 | Drina | |||||
09.10
10:00
Železničar
Budućnost-Krušik 2014
1
3
|
09.10.2016 10:00 | Železničar | 1 : 3 | Budućnost-Krušik 2014 |
09.10
10:00
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
0
3
|
09.10.2016 10:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 3 | Radnički (SM) |
09.10
10:00
Železničar
Dinamo 1945
3
1
|
09.10.2016 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
09.10
11:00
Kikinda 1909
Bečkerek 023
3
0
|
09.10.2016 11:00 | Kikinda 1909 | 3 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
09.10
10:00
Radnički (Z)
Proleter 2006
0
6
|
09.10.2016 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 6 | Proleter 2006 | |||||
09.10
10:00
Vršac
Radnički (K)
4
0
|
09.10.2016 10:00 | Vršac | 4 : 0 | Radnički (K) |
09.10
10:00
Bečej 1918
Vrbas
7
0
|
09.10.2016 10:00 | Bečej 1918 | 7 : 0 | Vrbas |
09.10
10:00
Borac
Jadar 07 II
2
6
|
09.10.2016 10:00 | Borac | 2 : 6 | Jadar 07 II |
09.10
10:00
Spartak
Subotica
2
3
|
09.10.2016 10:00 | Spartak | 2 : 3 | Subotica |
09.10
10:00
Vulturul
Hajdučica
5
5
|
09.10.2016 10:00 | Vulturul | 5 : 5 | Hajdučica | |||||
09.10
10:00
Sloga
Partizan
8
3
|
09.10.2016 10:00 | Sloga | 8 : 3 | Partizan | |||||
09.10
10:00
Vojvodina
Crvena zvezda
2
10
|
09.10.2016 10:00 | Vojvodina | 2 : 10 | Crvena zvezda |
09.10
10:00
Podrinje
Jadar 07 I
0
1
|
09.10.2016 10:00 | Podrinje | 0 : 1 | Jadar 07 I | |||||
09.10
10:00
Jedinstvo
Luk-Kompenzatori
12
1
|
09.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 12 : 1 | Luk-Kompenzatori |
09.10
10:00
Pobeda
Obrenovac 1905
0
7
|
09.10.2016 10:00 | Pobeda | 0 : 7 | Obrenovac 1905 | |||||
09.10
10:00
Posavina
Polet
3
0
|
09.10.2016 10:00 | Posavina | 3 : 0 | Polet |
09.10
16:45
Rudar
Mineral
3
0
|
09.10.2016 16:45 | Rudar | 3 : 0 | Mineral | |||||
09.10
09:00
OFK National AG
Sport Klub 99
1
2
|
09.10.2016 09:00 | OFK National AG | 1 : 2 | Sport Klub 99 |
09.10
11:00
Šapine
RSK
1
0
|
09.10.2016 11:00 | Šapine | 1 : 0 | RSK |
09.10
10:00
Hajduk
Provo
1
0
|
09.10.2016 10:00 | Hajduk | 1 : 0 | Provo |
09.10
12:00
IMT
Zuce
5
3
|
09.10.2016 12:00 | IMT | 5 : 3 | Zuce | |||||
09.10
11:00
Buducnost
Graficar
1
0
|
09.10.2016 11:00 | Buducnost | 1 : 0 | Graficar |
09.10
16:00
Hajduk
OLE
2
4
|
09.10.2016 16:00 | Hajduk | 2 : 4 | OLE | |||||
09.10
10:30
Rakovica
Postar 1930
5
2
|
09.10.2016 10:30 | Rakovica | 5 : 2 | Postar 1930 |
09.10
09:00
Lokomotiva
Sindjelic
7
1
|
09.10.2016 09:00 | Lokomotiva | 7 : 1 | Sindjelic | |||||
09.10
10:00
Kolubara
Internacional
2
0
|
09.10.2016 10:00 | Kolubara | 2 : 0 | Internacional |
09.10
10:00
Avala 1939
Seceranac Ada
1
5
|
09.10.2016 10:00 | Avala 1939 | 1 : 5 | Seceranac Ada |
09.10
09:00
Brodarac MK
Crvena zvezda MK
0
6
|
09.10.2016 09:00 | Brodarac MK | 0 : 6 | Crvena zvezda MK | |||||
09.10
17:00
Zemun MK
Teleoptik MK
3
2
|
09.10.2016 17:00 | Zemun MK | 3 : 2 | Teleoptik MK | |||||
09.10
10:00
OFK Beograd MK
Čukarički MK
3
0
|
09.10.2016 10:00 | OFK Beograd MK | 3 : 0 | Čukarički MK |
09.10
10:00
Beograd 1929 MK
Dunav MK
5
1
|
09.10.2016 10:00 | Beograd 1929 MK | 5 : 1 | Dunav MK |
09.10
15:30
PKB MK
BASK MK
2
4
|
09.10.2016 15:30 | PKB MK | 2 : 4 | BASK MK | |||||
09.10
11:00
Napredak MK
Obrenovac 1905 MK
5
1
|
09.10.2016 11:00 | Napredak MK | 5 : 1 | Obrenovac 1905 MK |
09.10
10:00
Radnički (O)
Vozdovac
0
0
|
09.10.2016 10:00 | Radnički (O) | 0 : 0 | Vozdovac | |||||
09.10
10:00
Radnički (NB)
Brodarac 1947
1
1
|
09.10.2016 10:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
09.10
10:00
Zemun
OFK Beograd
0
1
|
09.10.2016 10:00 | Zemun | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
09.10
10:00
Teleoptik
BSK 1925
3
2
|
09.10.2016 10:00 | Teleoptik | 3 : 2 | BSK 1925 |
09.10
10:00
Vinogradar
Spartak
1
1
|
09.10.2016 10:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Spartak |
09.10
10:00
Partizan
Zvezda
5
0
|
09.10.2016 10:00 | Partizan | 5 : 0 | Zvezda |
09.10
10:30
Tutin
Trepča
0
2
|
09.10.2016 10:30 | Tutin | 0 : 2 | Trepča |
09.10
Omladinac
OFK Senjak
0
3
|
09.10.2016 | Omladinac | 0 : 3 | OFK Senjak | |||||
09.10
OFK Osečina
Budućnost Krušik
0
2
|
09.10.2016 | OFK Osečina | 0 : 2 | Budućnost Krušik | |||||
09.10
Radnički
Polet
15
1
|
09.10.2016 | Radnički | 15 : 1 | Polet | |||||
09.10
Jedinstvo
Železničar
5
0
|
09.10.2016 | Jedinstvo | 5 : 0 | Železničar | |||||
09.10
Ribnica
Šampion
3
0
|
09.10.2016 | Ribnica | 3 : 0 | Šampion |
09.10
14:00
Kolašin
KMF Raška
4
2
|
09.10.2016 14:00 | Kolašin | 4 : 2 | KMF Raška | |||||
09.10
15:30
Rudar
Mineral
1
1
|
09.10.2016 15:30 | Rudar | 1 : 1 | Mineral | |||||
09.10
10:30
Rudar
Luna
3
2
|
09.10.2016 10:30 | Rudar | 3 : 2 | Luna |
09.10
10:00
Sunrise Šabac
Mačva
3
2
|
09.10.2016 10:00 | Sunrise Šabac | 3 : 2 | Mačva |
09.10
10:00
Obilić
Senta
3
1
|
09.10.2016 10:00 | Obilić | 3 : 1 | Senta | |||||
09.10
10:00
Horgoš 1911
Sloga
1
0
|
09.10.2016 10:00 | Horgoš 1911 | 1 : 0 | Sloga |
09.10
10:00
Bezanija
Studentski Grad
0
3
|
09.10.2016 10:00 | Bezanija | 0 : 3 | Studentski Grad |
09.10
09:30
BSK 1926
Karioke
2
1
|
09.10.2016 09:30 | BSK 1926 | 2 : 1 | Karioke |
09.10
12:00
Mladi Proleter
Dorcol
1
2
|
09.10.2016 12:00 | Mladi Proleter | 1 : 2 | Dorcol | |||||
09.10
16:30
Sopot
Petlic
2
0
|
09.10.2016 16:30 | Sopot | 2 : 0 | Petlic |
09.10
16:30
Forza
Lokomotiva V
8
0
|
09.10.2016 16:30 | Forza | 8 : 0 | Lokomotiva V |
09.10
16:30
IM Rakovica
Zvezdara
5
2
|
09.10.2016 16:30 | IM Rakovica | 5 : 2 | Zvezdara |
09.10
17:00
Kris Kros
Hajduk
77
87
|
09.10.2016 17:00 | Kris Kros | 77 : 87 | Hajduk | |||||
09.10
16:00
Železničar
Topola
59
67
|
09.10.2016 16:00 | Železničar | 59 : 67 | Topola |
09.10
18:00
Student
Novi Pazar
73
91
|
09.10.2016 18:00 | Student | 73 : 91 | Novi Pazar | |||||
09.10
13:00
Polet
Prva Petoletka
77
69
|
09.10.2016 13:00 | Polet | 77 : 69 | Prva Petoletka | |||||
09.10
19:00
Priboj
Mileševac
76
70
|
09.10.2016 19:00 | Priboj | 76 : 70 | Mileševac |
09.10
19:15
Mladost
Zdravlje Leskovac
61
73
|
09.10.2016 19:15 | Mladost | 61 : 73 | Zdravlje Leskovac | |||||
09.10
18:00
Niš
Radan
70
69
|
09.10.2016 18:00 | Niš | 70 : 69 | Radan |
09.10
21:00
Žitko Basket
Borča
81
76
|
09.10.2016 21:00 | Žitko Basket | 81 : 76 | Borča | |||||
09.10
18:00
LA Basket
BKK Radnički
67
88
|
09.10.2016 18:00 | LA Basket | 67 : 88 | BKK Radnički |
09.10
18:15
SO Koš
Bagljaš
64
82
|
09.10.2016 18:15 | SO Koš | 64 : 82 | Bagljaš | |||||
09.10
18:00
Sloboda NS
Kadet
86
67
|
09.10.2016 18:00 | Sloboda NS | 86 : 67 | Kadet | |||||
09.10
19:00
Odžaci
Tisa
62
83
|
09.10.2016 19:00 | Odžaci | 62 : 83 | Tisa |
09.10
21:00
MZT Skopje Aerodrom
Cibona
85
89
|
09.10.2016 21:00 | MZT Skopje Aerodrom | 85 : 89 | Cibona | |||||
09.10
19:00
Union Olimpija
Mornar
81
72
|
09.10.2016 19:00 | Union Olimpija | 81 : 72 | Mornar | |||||
09.10
21:00
Budućnost VOLI
Krka
91
62
|
09.10.2016 21:00 | Budućnost VOLI | 91 : 62 | Krka | |||||
09.10
17:00
Crvena zvezda MTS
Mega Leks
96
76
|
09.10.2016 17:00 | Crvena zvezda MTS | 96 : 76 | Mega Leks |
09.10
12:00
Ljubovija
Užice
119
24
|
09.10.2016 12:00 | Ljubovija | 119 : 24 | Užice | |||||
09.10
16:00
ČA basket
Mileševac
65
55
|
09.10.2016 16:00 | ČA basket | 65 : 55 | Mileševac |
09.10
19:00
Partizan 1953
Radivoj Korać
77
67
|
09.10.2016 19:00 | Partizan 1953 | 77 : 67 | Radivoj Korać |
09.10
19:00
Hercegovina
Kikinda
22
25
|
09.10.2016 19:00 | Hercegovina | 22 : 25 | Kikinda | |||||
09.10
19:00
Banatski Karlovac
Mladost
35
23
|
09.10.2016 19:00 | Banatski Karlovac | 35 : 23 | Mladost | |||||
09.10
19:00
Sivac
Jabuka
24
24
|
09.10.2016 19:00 | Sivac | 24 : 24 | Jabuka |
09.10
17:00
Rekreativo
Jedinstvo 1974
35
24
|
09.10.2016 17:00 | Rekreativo | 35 : 24 | Jedinstvo 1974 |
09.10
18:00
Jagodina
ORK Bor
31
31
|
09.10.2016 18:00 | Jagodina | 31 : 31 | ORK Bor | |||||
09.10
19:00
BSK Heba
Aleksinac
29
25
|
09.10.2016 19:00 | BSK Heba | 29 : 25 | Aleksinac |
09.10
19:00
Trepča
Radnički 2
28
38
|
09.10.2016 19:00 | Trepča | 28 : 38 | Radnički 2 | |||||
09.10
16:00
Metalac
Karađorđe
28
44
|
09.10.2016 16:00 | Metalac | 28 : 44 | Karađorđe | |||||
09.10
19:00
Župa 54
Lokomotiva
33
30
|
09.10.2016 19:00 | Župa 54 | 33 : 30 | Lokomotiva |
09.10
18:30
Metalac
Vladimirovac
35
31
|
09.10.2016 18:30 | Metalac | 35 : 31 | Vladimirovac |
09.10
17:30
Beograd
Palanka
36
24
|
09.10.2016 17:30 | Beograd | 36 : 24 | Palanka | |||||
09.10
18:30
Metaloplastika 2
Ub
40
30
|
09.10.2016 18:30 | Metaloplastika 2 | 40 : 30 | Ub |
09.10
19:00
Vojvoda Stepa
Radnički
33
14
|
09.10.2016 19:00 | Vojvoda Stepa | 33 : 14 | Radnički | |||||
09.10
16:00
Obilić
Gradnulica
23
29
|
09.10.2016 16:00 | Obilić | 23 : 29 | Gradnulica |
09.10
17:00
Unirea
Glogonj
41
12
|
09.10.2016 17:00 | Unirea | 41 : 12 | Glogonj |
09.10
19:00
Spartak Vojput
Rudar
25
25
|
09.10.2016 19:00 | Spartak Vojput | 25 : 25 | Rudar | |||||
09.10
19:00
Partizan
Crvena zvezda
33
34
|
09.10.2016 19:00 | Partizan | 33 : 34 | Crvena zvezda |
09.10
18:00
Novi Pazar
Dubočica 54
20
20
|
09.10.2016 18:00 | Novi Pazar | 20 : 20 | Dubočica 54 | |||||
09.10
18:00
Inđija
Priboj
28
21
|
09.10.2016 18:00 | Inđija | 28 : 21 | Priboj |
09.10
17:30
ORK Loznica
Petrovac
31
32
|
09.10.2016 17:30 | ORK Loznica | 31 : 32 | Petrovac | |||||
09.10
18:30
Radnički
Metalac 2015
34
28
|
09.10.2016 18:30 | Radnički | 34 : 28 | Metalac 2015 |
09.10
19:00
Žitorađa
Đerdap
31
26
|
09.10.2016 19:00 | Žitorađa | 31 : 26 | Đerdap | |||||
09.10
14:00
Radan
Knjaževac
21
18
|
09.10.2016 14:00 | Radan | 21 : 18 | Knjaževac |
09.10
20:00
Prijepolje
Čačak
38
18
|
09.10.2016 20:00 | Prijepolje | 38 : 18 | Čačak |
09.10
19:00
Partizan
Radnički
29
33
|
09.10.2016 19:00 | Partizan | 29 : 33 | Radnički | |||||
09.10
18:00
Srem
Halas Jožef
24
24
|
09.10.2016 18:00 | Srem | 24 : 24 | Halas Jožef |
09.10
16:00
Dolovo
Deronje
30
15
|
09.10.2016 16:00 | Dolovo | 30 : 15 | Deronje | |||||
09.10
19:30
Mokrin
Jedinstvo
22
20
|
09.10.2016 19:30 | Mokrin | 22 : 20 | Jedinstvo | |||||
09.10
18:00
Želja
Apatin
37
30
|
09.10.2016 18:00 | Želja | 37 : 30 | Apatin |
09.10
16:00
Naftagas
Gradnulica
21
22
|
09.10.2016 16:00 | Naftagas | 21 : 22 | Gradnulica | |||||
09.10
17:00
Sonta
Lehel
41
11
|
09.10.2016 17:00 | Sonta | 41 : 11 | Lehel | |||||
09.10
14:00
Obilić
Mladost
11
25
|
09.10.2016 14:00 | Obilić | 11 : 25 | Mladost |
09.10
20:00
Metalac
Pančevo
25
30
|
09.10.2016 20:00 | Metalac | 25 : 30 | Pančevo |
09.10
17:30
International
Bečej 2003
5
3
|
09.10.2016 17:30 | International | 5 : 3 | Bečej 2003 |
09.10
15:00
Raška
Požarevac
2
7
|
09.10.2016 15:00 | Raška | 2 : 7 | Požarevac | |||||
09.10
18:00
Partenon
Olimp
3
1
|
09.10.2016 18:00 | Partenon | 3 : 1 | Olimp | |||||
09.10
14:30
Ekonomac 2
Kragujevac 2011
8
0
|
09.10.2016 14:30 | Ekonomac 2 | 8 : 0 | Kragujevac 2011 | |||||
09.10
18:00
Bellatores
Mašinac
0
1
|
09.10.2016 18:00 | Bellatores | 0 : 1 | Mašinac | |||||
09.10
21:00
Župski rubin
Ivanjica
4
4
|
09.10.2016 21:00 | Župski rubin | 4 : 4 | Ivanjica |
09.10
19:00
Zlatar 033
Kosjerić
4
2
|
09.10.2016 19:00 | Zlatar 033 | 4 : 2 | Kosjerić |
09.10
19:00
Jastrebac
Metalac Kolorado
4
1
|
09.10.2016 19:00 | Jastrebac | 4 : 1 | Metalac Kolorado |
09.10
17:30
Fehérvári Titánok
Ferencvárosi TC
3
2
|
09.10.2016 17:30 | Fehérvári Titánok | E 3 : 2 | Ferencvárosi TC | |||||
09.10
18:00
MAC Budapest
Dunarea Galati
3
4
|
09.10.2016 18:00 | MAC Budapest | E 3 : 4 | Dunarea Galati |