10.09
16:00
Sloga
Omladinac
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Omladinac | |||||
10.09
16:00
Cement
Radnički (Š)
3
1
|
10.09.2016 16:00 | Cement | 3 : 1 | Radnički (Š) | |||||
10.09
16:00
Vršac
Bratstvo 1946
0
3
|
10.09.2016 16:00 | Vršac | 0 : 3 | Bratstvo 1946 | |||||
10.09
16:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
0
2
|
10.09.2016 16:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Radnički (SM) | |||||
10.09
16:00
Crvena zvezda (NS)
TSC
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Crvena zvezda (NS) | 0 : 1 | TSC |
10.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
0
3
|
10.09.2016 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
10.09
16:00
Radnički 1923
Jedinstvo Putevi
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
10.09
16:00
Šapine
Karađorđe (T)
4
3
|
10.09.2016 16:00 | Šapine | 4 : 3 | Karađorđe (T) | |||||
10.09
16:00
Mokra Gora
Šumadija 1903
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Mokra Gora | 0 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
10.09
16:00
FAP
Sloga (P)
0
2
|
10.09.2016 16:00 | FAP | 0 : 2 | Sloga (P) |
10.09
16:00
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
10.09
16:00
Radnički (S)
Temnić 1924
1
3
|
10.09.2016 16:00 | Radnički (S) | 1 : 3 | Temnić 1924 | |||||
10.09
16:00
Sloga (D)
OFK Sinđelić
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
10.09
16:00
Timok
Radan
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Timok | 2 : 1 | Radan | |||||
10.09
16:00
Trstenik PPT
Car Konstantin
1
3
|
10.09.2016 16:00 | Trstenik PPT | 1 : 3 | Car Konstantin |
10.09
16:00
Teleoptik
BSK Batajnica
2
0
|
10.09.2016 16:00 | Teleoptik | 2 : 0 | BSK Batajnica | |||||
10.09
10:00
BASK
Žarkovo
2
2
|
10.09.2016 10:00 | BASK | 2 : 2 | Žarkovo | |||||
10.09
11:00
GSP Polet
Sopot
0
1
|
10.09.2016 11:00 | GSP Polet | 0 : 1 | Sopot | |||||
10.09
16:00
Rakovica
IMT
0
4
|
10.09.2016 16:00 | Rakovica | 0 : 4 | IMT |
10.09
16:00
Srbobran
Mladost APA
3
0
|
10.09.2016 16:00 | Srbobran | 3 : 0 | Mladost APA | |||||
10.09
16:00
Bečej 1918
Sloga (Č)
3
0
|
10.09.2016 16:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Sloga (Č) | |||||
10.09
16:00
OFK Vrbas
Mladost (T)
2
1
|
10.09.2016 16:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
10.09
16:00
Radnički (S)
Budućnost (G)
1
1
|
10.09.2016 16:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Budućnost (G) |
10.09
16:00
Proleter (BK)
Budućnost (SC)
2
0
|
10.09.2016 16:00 | Proleter (BK) | 2 : 0 | Budućnost (SC) | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo (NB)
Kozara
0
3
|
10.09.2016 16:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 3 | Kozara | |||||
10.09
16:00
Dinamo 1945
ŽAK
5
0
|
10.09.2016 16:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | ŽAK | |||||
10.09
16:00
Sloga
Vršac united
2
4
|
10.09.2016 16:00 | Sloga | 2 : 4 | Vršac united | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Polet (N)
0
2
|
10.09.2016 16:00 | Jedinstvo (BK) | 0 : 2 | Polet (N) | |||||
10.09
16:00
Sloboda
Radnički (S)
1
3
|
10.09.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 3 | Radnički (S) |
10.09
16:00
Sloga
Veternik
6
1
|
10.09.2016 16:00 | Sloga | 6 : 1 | Veternik | |||||
10.09
16:00
ŽSK
Kupinovo
0
1
|
10.09.2016 16:00 | ŽSK | 0 : 1 | Kupinovo | |||||
10.09
16:00
Sremac Vojka
Hajduk (B)
5
0
|
10.09.2016 16:00 | Sremac Vojka | 5 : 0 | Hajduk (B) | |||||
10.09
16:00
Mladost (BJ)
Sofeks
2
0
|
10.09.2016 16:00 | Mladost (BJ) | 2 : 0 | Sofeks |
10.09
16:00
Sloboda (Č)
Sušica
3
2
|
10.09.2016 16:00 | Sloboda (Č) | 3 : 2 | Sušica | |||||
10.09
16:00
Sloga
Bane
4
2
|
10.09.2016 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Bane | |||||
10.09
16:00
Ovčar
Dragačevo
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Ovčar | 2 : 1 | Dragačevo | |||||
10.09
16:00
Trepča
Miokovci
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Trepča | 1 : 0 | Miokovci |
10.09
16:00
VGSK
Napredak
2
0
|
10.09.2016 16:00 | VGSK | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.09
16:00
Morava
Radnički 1926
1
5
|
10.09.2016 16:00 | Morava | 1 : 5 | Radnički 1926 |
10.09
16:00
Sloga (S)
Radjevac
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Radjevac | |||||
10.09
16:00
Spartak 1924
Jedinstvo (Ub)
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Spartak 1924 | 0 : 1 | Jedinstvo (Ub) |
10.09
16:00
BSK
Malošište
3
1
|
10.09.2016 16:00 | BSK | 3 : 1 | Malošište | |||||
10.09
16:00
Napredak
Zaplanjac
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Zaplanjac | |||||
10.09
16:00
Svrljig
Bukovik
1
1
|
10.09.2016 16:00 | Svrljig | 1 : 1 | Bukovik | |||||
10.09
16:00
Brodoremont
Rtanj
1
2
|
10.09.2016 16:00 | Brodoremont | 1 : 2 | Rtanj |
10.09
16:00
OFK Kosanica
SFS Borac
3
1
|
10.09.2016 16:00 | OFK Kosanica | 3 : 1 | SFS Borac | |||||
10.09
16:00
Morava 1918
Poljoprivrednik
3
1
|
10.09.2016 16:00 | Morava 1918 | 3 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
10.09
16:00
OFK Topličanin
Žitorađa
4
1
|
10.09.2016 16:00 | OFK Topličanin | 4 : 1 | Žitorađa | |||||
10.09
16:00
Kopaonik
Sloga
2
2
|
10.09.2016 16:00 | Kopaonik | 2 : 2 | Sloga |
10.09
16:00
Sloga (L)
Morava (VH)
0
0
|
10.09.2016 16:00 | Sloga (L) | 0 : 0 | Morava (VH) | |||||
10.09
16:00
Pčinja
Lužnica
2
0
|
10.09.2016 16:00 | Pčinja | 2 : 0 | Lužnica | |||||
10.09
16:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
2
0
|
10.09.2016 16:00 | Balkanski | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
10.09
16:00
Pusta reka
Budućnost (O)
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Pusta reka | 0 : 1 | Budućnost (O) |
10.09
16:00
Avala
Sremčica
2
0
|
10.09.2016 16:00 | Avala | 2 : 0 | Sremčica | |||||
10.09
16:00
Lokomotiva
Borac (O)
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Borac (O) | |||||
10.09
16:00
Balkan Mirijevo
Borac (L)
2
0
|
10.09.2016 16:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Borac (L) | |||||
10.09
16:00
Milutinac
Vrčin
3
1
|
10.09.2016 16:00 | Milutinac | 3 : 1 | Vrčin |
10.09
16:30
Njegoš
Preporod
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Njegoš | 1 : 1 | Preporod | |||||
10.09
16:30
Panonija IM Topola
Bajša
1
0
|
10.09.2016 16:30 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | Bajša | |||||
10.09
16:30
Obilić
Sutjeska
1
3
|
10.09.2016 16:30 | Obilić | 1 : 3 | Sutjeska |
10.09
16:00
ŽAK
Krila Krajine
2
1
|
10.09.2016 16:00 | ŽAK | 2 : 1 | Krila Krajine |
10.09
16:30
BAK
Partizan (G)
1
1
|
10.09.2016 16:30 | BAK | 1 : 1 | Partizan (G) |
10.09
16:30
Naftagas (E)
Banat
0
1
|
10.09.2016 16:30 | Naftagas (E) | 0 : 1 | Banat | |||||
10.09
16:30
Bilećanin
Mladost (L)
8
0
|
10.09.2016 16:30 | Bilećanin | 8 : 0 | Mladost (L) | |||||
10.09
16:30
Krajina
Begej
0
6
|
10.09.2016 16:30 | Krajina | 0 : 6 | Begej |
10.09
16:30
Sloven
Hrtkovci
1
2
|
10.09.2016 16:30 | Sloven | 1 : 2 | Hrtkovci | |||||
10.09
16:30
Mitros
1. Maj Ruma
0
0
|
10.09.2016 16:30 | Mitros | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
10.09
16:30
Podrinje
Budućnost
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Podrinje | 1 : 1 | Budućnost |
10.09
16:00
Mladost
OFK Sirig
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Mladost | 2 : 1 | OFK Sirig | |||||
10.09
16:00
OFK Futog
Omladinac
2
1
|
10.09.2016 16:00 | OFK Futog | 2 : 1 | Omladinac |
10.09
16:30
Goč
Stubal
2
2
|
10.09.2016 16:30 | Goč | 2 : 2 | Stubal |
10.09
17:00
Ćava
Sloga D
0
0
|
10.09.2016 17:00 | Ćava | 0 : 0 | Sloga D | |||||
10.09
17:00
Vinogradi DB
Jadran
0
1
|
10.09.2016 17:00 | Vinogradi DB | 0 : 1 | Jadran |
10.09
16:00
Parmenac
Ozrem PMH
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Parmenac | 1 : 0 | Ozrem PMH | |||||
10.09
16:00
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
3
2
|
10.09.2016 16:00 | Lunjevica | 3 : 2 | Jedinstvo (GG) |
10.09
16:00
Bresje Superior
Cerovac 2013
1
2
|
10.09.2016 16:00 | Bresje Superior | 1 : 2 | Cerovac 2013 |
10.09
16:00
Trgovački
Napredak 1936
0
0
|
10.09.2016 16:00 | Trgovački | 0 : 0 | Napredak 1936 | |||||
10.09
16:00
Rudar 2001
Mladost (B)
6
1
|
10.09.2016 16:00 | Rudar 2001 | 6 : 1 | Mladost (B) |
10.09
16:00
Mačva 2005
Mladost (P)
1
1
|
10.09.2016 16:00 | Mačva 2005 | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
10.09
16:00
Majur
Mladost (PP)
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Majur | 2 : 1 | Mladost (PP) |
10.09
16:30
Junior Novo Naselje
Iskra
3
0
|
10.09.2016 16:30 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | Iskra | |||||
10.09
16:30
Pepeljevac
OFK Jabučje
0
0
|
10.09.2016 16:30 | Pepeljevac | 0 : 0 | OFK Jabučje | |||||
10.09
16:30
Banjani
Radnik
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Banjani | 1 : 1 | Radnik |
10.09
16:00
Prvi partizan
Ariljska rampa
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Prvi partizan | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
10.09
11:00
Čajetina
Jedinstvo (K)
5
1
|
10.09.2016 11:00 | Čajetina | 5 : 1 | Jedinstvo (K) |
10.09
16:00
Rudna Glava
Radnički
5
4
|
10.09.2016 16:00 | Rudna Glava | 5 : 4 | Radnički |
10.09
16:00
Crvena Zvezda
Moravac (ZT)
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Moravac (ZT) | |||||
10.09
16:00
Mladost (Ba)
Orljane
3
0
|
10.09.2016 16:00 | Mladost (Ba) | 3 : 0 | Orljane | |||||
10.09
16:00
Jedinstvo GVD
Naša krila
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Jedinstvo GVD | 2 : 1 | Naša krila |
10.09
16:30
Midžor
ŠSK
2
4
|
10.09.2016 16:30 | Midžor | 2 : 4 | ŠSK | |||||
10.09
16:30
Rudar (G)
Osnić
4
0
|
10.09.2016 16:30 | Rudar (G) | 4 : 0 | Osnić | |||||
10.09
16:30
Rgotina
Vratarnica
5
1
|
10.09.2016 16:30 | Rgotina | 5 : 1 | Vratarnica |
10.09
16:00
Omladinac
Partizanski put
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Partizanski put |
10.09
16:00
AZ Borac 2014
Crvena zastava
0
0
|
10.09.2016 16:00 | AZ Borac 2014 | 0 : 0 | Crvena zastava | |||||
10.09
16:00
Rudar
Budućnost
5
2
|
10.09.2016 16:00 | Rudar | 5 : 2 | Budućnost |
10.09
16:30
Spartak
Tanasko Rajić
2
2
|
10.09.2016 16:30 | Spartak | 2 : 2 | Tanasko Rajić |
10.09
16:00
Levosoje
Pavlovac
2
3
|
10.09.2016 16:00 | Levosoje | 2 : 3 | Pavlovac | |||||
10.09
16:00
OFK Alakince
Trešnjevka
6
1
|
10.09.2016 16:00 | OFK Alakince | 6 : 1 | Trešnjevka |
10.09
15:30
Brodarac
PKB Kovilovo
2
0
|
10.09.2016 15:30 | Brodarac | 2 : 0 | PKB Kovilovo |
10.09
16:00
Zabrežje
Urovci
0
3
|
10.09.2016 16:00 | Zabrežje | 0 : 3 | Urovci | |||||
10.09
16:00
TEK Sloga
Barajevo
4
1
|
10.09.2016 16:00 | TEK Sloga | 4 : 1 | Barajevo | |||||
10.09
16:00
Burovo
Rušanj
5
1
|
10.09.2016 16:00 | Burovo | 5 : 1 | Rušanj |
10.09
16:00
Vinča
Pudarci
4
0
|
10.09.2016 16:00 | Vinča | 4 : 0 | Pudarci |
10.09
16:00
Radnički (T)
Rudar
2
2
|
10.09.2016 16:00 | Radnički (T) | 2 : 2 | Rudar |
10.09
16:00
Zenit
Mladi radnik
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Zenit | 2 : 1 | Mladi radnik |
10.09
16:00
Sloga (K)
Gredetin
3
2
|
10.09.2016 16:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | Gredetin | |||||
10.09
16:00
OFK Rutevac 1908
OFK Sloga (D)
0
0
|
10.09.2016 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 0 | OFK Sloga (D) | |||||
10.09
16:00
Jastrebac
Planinac 2015
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Jastrebac | 1 : 0 | Planinac 2015 |
10.09
16:00
Bratstvo
Real
5
2
|
10.09.2016 16:00 | Bratstvo | 5 : 2 | Real |
10.09
16:00
Sparta Železnik
Studenski Grad
1
2
|
10.09.2016 16:00 | Sparta Železnik | 1 : 2 | Studenski Grad |
10.09
16:30
Jedinstvo (M)
Šampion
2
4
|
10.09.2016 16:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 4 | Šampion | |||||
10.09
16:30
Sloga
Horgoš 1911
0
3
|
10.09.2016 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Horgoš 1911 |
10.09
16:30
Tvrdjava
Naša Zvezda
0
1
|
10.09.2016 16:30 | Tvrdjava | 0 : 1 | Naša Zvezda | |||||
10.09
16:30
Vojvodina
Budućnost
1
3
|
10.09.2016 16:30 | Vojvodina | 1 : 3 | Budućnost |
10.09
16:30
Napredak (BT)
Delija
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Napredak (BT) | 1 : 1 | Delija |
10.09
16:00
Železničar
Susek
1
1
|
10.09.2016 16:00 | Železničar | 1 : 1 | Susek | |||||
10.09
16:00
Fruškogorski partizan
Centar
3
2
|
10.09.2016 16:00 | Fruškogorski partizan | 3 : 2 | Centar |
10.09
16:30
Grdica
Metalac
4
2
|
10.09.2016 16:30 | Grdica | 4 : 2 | Metalac |
10.09
17:00
Erdoglija
Korićani
2
0
|
10.09.2016 17:00 | Erdoglija | 2 : 0 | Korićani | |||||
10.09
17:00
Azbest
Kremenac
6
1
|
10.09.2016 17:00 | Azbest | 6 : 1 | Kremenac | |||||
10.09
17:00
Hajduk
21. oktobar
0
3
|
10.09.2016 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | 21. oktobar | |||||
10.09
17:00
OFK Žeželj
Seljak
1
0
|
10.09.2016 17:00 | OFK Žeželj | 1 : 0 | Seljak | |||||
10.09
17:00
OFK Bagremar
Divostin
3
1
|
10.09.2016 17:00 | OFK Bagremar | 3 : 1 | Divostin | |||||
10.09
17:00
Maršić
Košutnjak
3
0
|
10.09.2016 17:00 | Maršić | 3 : 0 | Košutnjak |
10.09
16:00
Sparta
Jablanica
2
2
|
10.09.2016 16:00 | Sparta | 2 : 2 | Jablanica | |||||
10.09
16:00
Ozremica
Mladost 09
3
3
|
10.09.2016 16:00 | Ozremica | 3 : 3 | Mladost 09 |
10.09
16:00
Mladost (R)
Omladinac (Š)
0
0
|
10.09.2016 16:00 | Mladost (R) | 0 : 0 | Omladinac (Š) |
10.09
16:00
Kalenić
Mladost
4
4
|
10.09.2016 16:00 | Kalenić | 4 : 4 | Mladost | |||||
10.09
16:00
Polet (DL)
Rubribreza
0
0
|
10.09.2016 16:00 | Polet (DL) | 0 : 0 | Rubribreza |
10.09
15:00
GP Zlatibor
Tara
6
1
|
10.09.2016 15:00 | GP Zlatibor | 6 : 1 | Tara | |||||
10.09
15:00
Višesava
Raketa
4
2
|
10.09.2016 15:00 | Višesava | 4 : 2 | Raketa |
10.09
16:30
Kapidžija
Sebečevac
3
0
|
10.09.2016 16:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Sebečevac | |||||
10.09
16:30
Dedina
Knez Lazar
0
6
|
10.09.2016 16:30 | Dedina | 0 : 6 | Knez Lazar | |||||
10.09
16:30
Borac
BSK
1
0
|
10.09.2016 16:30 | Borac | 1 : 0 | BSK |
10.09
16:30
Varvarin
Polet 57
2
0
|
10.09.2016 16:30 | Varvarin | 2 : 0 | Polet 57 |
10.09
16:00
Poštar
Podunavac
2
2
|
10.09.2016 16:00 | Poštar | 2 : 2 | Podunavac |
10.09
17:00
Vis
OFK Slatina
6
0
|
10.09.2016 17:00 | Vis | 6 : 0 | OFK Slatina |
10.09
16:30
Mladost
Pobeda
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Pobeda |
10.09
16:30
Sport
Panonija
0
0
|
10.09.2016 16:30 | Sport | 0 : 0 | Panonija |
10.09
16:00
Dupljaj
OFK Povlen
4
2
|
10.09.2016 16:00 | Dupljaj | 4 : 2 | OFK Povlen | |||||
10.09
16:00
Rakac Stave
Sloga Gorić
7
1
|
10.09.2016 16:00 | Rakac Stave | 7 : 1 | Sloga Gorić | |||||
10.09
16:00
Beloševac
Lukavac
3
2
|
10.09.2016 16:00 | Beloševac | 3 : 2 | Lukavac | |||||
10.09
16:00
Mali korak
Mladi radnik
1
1
|
10.09.2016 16:00 | Mali korak | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
10.09
16:00
Žabari
Paune
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Žabari | 0 : 1 | Paune | |||||
10.09
16:00
Gradac Pričević
Bujačić
1
8
|
10.09.2016 16:00 | Gradac Pričević | 1 : 8 | Bujačić | |||||
10.09
16:00
Zadrugar
Dupljaj 2016
0
5
|
10.09.2016 16:00 | Zadrugar | 0 : 5 | Dupljaj 2016 |
10.09
16:30
Kruševica
Meševo
0
2
|
10.09.2016 16:30 | Kruševica | 0 : 2 | Meševo | |||||
10.09
16:30
Pasjak 2013
Vratare
4
2
|
10.09.2016 16:30 | Pasjak 2013 | 4 : 2 | Vratare |
10.09
16:30
Moravac (P)
Badince
6
3
|
10.09.2016 16:30 | Moravac (P) | 6 : 3 | Badince | |||||
10.09
16:30
ŠFU Derbi 2016
Rudar 1973
2
2
|
10.09.2016 16:30 | ŠFU Derbi 2016 | 2 : 2 | Rudar 1973 |
10.09
16:00
Soko
Veliko Laole
5
2
|
10.09.2016 16:00 | Soko | 5 : 2 | Veliko Laole | |||||
10.09
16:00
Burovac
Zabrđe 1936
0
3
|
10.09.2016 16:00 | Burovac | 0 : 3 | Zabrđe 1936 | |||||
10.09
16:00
Dobrnje
Radnik
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Dobrnje | 1 : 0 | Radnik |
10.09
16:00
Omladinac B
Jedinstvo
0
5
|
10.09.2016 16:00 | Omladinac B | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
10.09
16:00
Napredak
Brana Paunović 1933
4
0
|
10.09.2016 16:00 | Napredak | 4 : 0 | Brana Paunović 1933 |
10.09
16:30
Mladost (Č)
Polet
2
1
|
10.09.2016 16:30 | Mladost (Č) | 2 : 1 | Polet | |||||
10.09
16:30
Borac (A)
Bistrica
0
3
|
10.09.2016 16:30 | Borac (A) | 0 : 3 | Bistrica |
10.09
16:00
Dunav
Sloga (L)
2
3
|
10.09.2016 16:00 | Dunav | 2 : 3 | Sloga (L) |
10.09
16:00
Planinac
Mladi borac
3
1
|
10.09.2016 16:00 | Planinac | 3 : 1 | Mladi borac |
10.09
16:30
Crvena Zvezda
Naša Krajina
0
4
|
10.09.2016 16:30 | Crvena Zvezda | 0 : 4 | Naša Krajina | |||||
10.09
16:30
Solunac
Mladost
4
3
|
10.09.2016 16:30 | Solunac | 4 : 3 | Mladost | |||||
10.09
16:30
Graničar
Janošik
4
0
|
10.09.2016 16:30 | Graničar | 4 : 0 | Janošik | |||||
10.09
16:30
Gaj
Sloga
0
1
|
10.09.2016 16:30 | Gaj | 0 : 1 | Sloga |
10.09
16:30
Velika Drenova
Kamenorezac 76
3
0
|
10.09.2016 16:30 | Velika Drenova | 3 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
10.09
17:00
Stara Čaršija
Mladost
2
0
|
10.09.2016 17:00 | Stara Čaršija | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.09
17:00
Rujišnik
Vinogradar
2
0
|
10.09.2016 17:00 | Rujišnik | 2 : 0 | Vinogradar |
10.09
16:00
Razvitak
Radnik
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Razvitak | 1 : 0 | Radnik |
10.09
16:00
TE Gučevo
Luk
1
0
|
10.09.2016 16:00 | TE Gučevo | 1 : 0 | Luk | |||||
10.09
16:00
Mladost (G)
Mladost (DB)
0
3
|
10.09.2016 16:00 | Mladost (G) | 0 : 3 | Mladost (DB) |
10.09
16:30
Bane 1931
Budućnost
4
1
|
10.09.2016 16:30 | Bane 1931 | 4 : 1 | Budućnost |
10.09
16:00
Budućnost MI
Kralj Petar I
2
3
|
10.09.2016 16:00 | Budućnost MI | 2 : 3 | Kralj Petar I |
10.09
16:30
Culjković
Partizan
4
7
|
10.09.2016 16:30 | Culjković | 4 : 7 | Partizan | |||||
10.09
16:30
OFK Letnjikovac 1983
OFK Šabac
2
4
|
10.09.2016 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 4 | OFK Šabac | |||||
10.09
16:30
Napredak
Metaloplastika
0
1
|
10.09.2016 16:30 | Napredak | 0 : 1 | Metaloplastika |
10.09
16:00
Polet
Jedinstvo
1
3
|
10.09.2016 16:00 | Polet | 1 : 3 | Jedinstvo |
10.09
16:00
Selanac
Čobanče
4
1
|
10.09.2016 16:00 | Selanac | 4 : 1 | Čobanče | |||||
10.09
16:00
Vrhpolje
Crnča
5
2
|
10.09.2016 16:00 | Vrhpolje | 5 : 2 | Crnča |
10.09
16:00
Mrčkovac
Električar
3
0
|
10.09.2016 16:00 | Mrčkovac | 3 : 0 | Električar |
10.09
16:30
Mladost
Badnjevac
2
2
|
10.09.2016 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Badnjevac | |||||
10.09
16:30
Napredak
Karađorđe
7
0
|
10.09.2016 16:30 | Napredak | 7 : 0 | Karađorđe | |||||
10.09
16:30
Šumadija
Feniks
3
2
|
10.09.2016 16:30 | Šumadija | 3 : 2 | Feniks |
10.09
Strmovo 1968
Lajkovac
3
0
|
10.09.2016 | Strmovo 1968 | 3 : 0 | Lajkovac | |||||
10.09
Sloga
Ratkovac
1
4
|
10.09.2016 | Sloga | 1 : 4 | Ratkovac |
10.09
16:00
Oniks
Domaćin
0
0
|
10.09.2016 16:00 | Oniks | 0 : 0 | Domaćin | |||||
10.09
16:00
Dobra Voda
Lipar
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Dobra Voda | 1 : 0 | Lipar | |||||
10.09
16:00
Dražmirovac
Sloboda
1
2
|
10.09.2016 16:00 | Dražmirovac | 1 : 2 | Sloboda |
10.09
16:30
Tornado
Crvena Zastava
6
1
|
10.09.2016 16:30 | Tornado | 6 : 1 | Crvena Zastava | |||||
10.09
16:30
Proleter
Munja
0
0
|
10.09.2016 16:30 | Proleter | 0 : 0 | Munja | |||||
10.09
16:30
Roma
Skela
3
0
|
10.09.2016 16:30 | Roma | 3 : 0 | Skela |
10.09
16:30
Mladi Radnik
Dimitrije Tucović
4
1
|
10.09.2016 16:30 | Mladi Radnik | 4 : 1 | Dimitrije Tucović |
10.09
16:00
Grbalj
Jedinstvo
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Grbalj | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.09
16:00
Lovćen
OFK Petrovac
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Lovćen | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
10.09
16:00
Mladost
Iskra
0
0
|
10.09.2016 16:00 | Mladost | 0 : 0 | Iskra | |||||
10.09
16:00
Bokelj
Budućnost
2
2
|
10.09.2016 16:00 | Bokelj | 2 : 2 | Budućnost | |||||
10.09
16:00
Zeta
Dečić
0
1
|
10.09.2016 16:00 | Zeta | 0 : 1 | Dečić |
10.09
16:00
Gorštak
Drezga
4
1
|
10.09.2016 16:00 | Gorštak | 4 : 1 | Drezga |
10.09
19:00
Napredak
Čukarički
2
1
|
10.09.2016 19:00 | Napredak | 2 : 1 | Čukarički | |||||
10.09
16:30
Spartak ŽK
Javor Matis
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
10.09
19:00
Crvena zvezda
OFK Bačka
2
0
|
10.09.2016 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | OFK Bačka | |||||
10.09
19:00
Metalac
Novi Pazar
0
0
|
10.09.2016 19:00 | Metalac | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
10.09
19:00
Mladost
Radnik
2
0
|
10.09.2016 19:00 | Mladost | 2 : 0 | Radnik | |||||
10.09
19:00
Voždovac
Radnički (N)
1
4
|
10.09.2016 19:00 | Voždovac | 1 : 4 | Radnički (N) |
10.09
16:30
OFK Beograd
Inđija
1
0
|
10.09.2016 16:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | Inđija | |||||
10.09
16:30
Budućnost
Sindjelić
1
0
|
10.09.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
10.09
16:30
Jagodina
ČSK Pivara
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Jagodina | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
10.09
16:30
Mačva
Kolubara
1
0
|
10.09.2016 16:30 | Mačva | 1 : 0 | Kolubara | |||||
10.09
16:30
Zemun
Proleter
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Zemun | 1 : 1 | Proleter |
10.09
18:30
Liverpool
Leicester
4
1
|
10.09.2016 18:30 | Liverpool | 4 : 1 | Leicester | |||||
10.09
16:00
Arsenal
Southampton
2
1
|
10.09.2016 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Southampton | |||||
10.09
16:00
Bournemouth
WBA
1
0
|
10.09.2016 16:00 | Bournemouth | 1 : 0 | WBA | |||||
10.09
16:00
Burnley
Hull
1
1
|
10.09.2016 16:00 | Burnley | 1 : 1 | Hull | |||||
10.09
16:00
Middlesbrough
Crystal Palace
1
2
|
10.09.2016 16:00 | Middlesbrough | 1 : 2 | Crystal Palace | |||||
10.09
16:00
Stoke
Tottenham
0
4
|
10.09.2016 16:00 | Stoke | 0 : 4 | Tottenham | |||||
10.09
16:00
West Ham
Watford
2
4
|
10.09.2016 16:00 | West Ham | 2 : 4 | Watford | |||||
10.09
13:30
Manchester Utd
Manchester City
1
2
|
10.09.2016 13:30 | Manchester Utd | 1 : 2 | Manchester City |
10.09
15:30
Bayer Leverkusen
Hamburger SV
3
1
|
10.09.2016 15:30 | Bayer Leverkusen | 3 : 1 | Hamburger SV | |||||
10.09
15:30
Wolfsburg
Köln
0
0
|
10.09.2016 15:30 | Wolfsburg | 0 : 0 | Köln | |||||
10.09
15:30
Ingolstadt
Hertha BSC
0
2
|
10.09.2016 15:30 | Ingolstadt | 0 : 2 | Hertha BSC | |||||
10.09
15:30
Darmstadt 98
Eintracht
1
0
|
10.09.2016 15:30 | Darmstadt 98 | 1 : 0 | Eintracht | |||||
10.09
15:30
Freiburg
Borussia M'gladbach
3
1
|
10.09.2016 15:30 | Freiburg | 3 : 1 | Borussia M'gladbach | |||||
10.09
18:30
RB Leipzig
Borussia Dortmund
1
0
|
10.09.2016 18:30 | RB Leipzig | 1 : 0 | Borussia Dortmund |
10.09
18:00
Juventus
Sassuolo
3
1
|
10.09.2016 18:00 | Juventus | 3 : 1 | Sassuolo | |||||
10.09
20:45
Palermo
Napoli
0
3
|
10.09.2016 20:45 | Palermo | 0 : 3 | Napoli |
10.09
17:00
Lyon
Bordeaux
1
3
|
10.09.2016 17:00 | Lyon | 1 : 3 | Bordeaux | |||||
10.09
20:00
Lorient
Nancy
0
2
|
10.09.2016 20:00 | Lorient | 0 : 2 | Nancy | |||||
10.09
20:00
Lille
Monaco
1
4
|
10.09.2016 20:00 | Lille | 1 : 4 | Monaco | |||||
10.09
20:00
Bastia
Toulouse
2
1
|
10.09.2016 20:00 | Bastia | 2 : 1 | Toulouse | |||||
10.09
20:00
Angers
Dijon
3
1
|
10.09.2016 20:00 | Angers | 3 : 1 | Dijon | |||||
10.09
20:00
Guingamp
Montpellier
1
1
|
10.09.2016 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Montpellier |
10.09
13:00
Celta Vigo
Atlético Madrid
0
4
|
10.09.2016 13:00 | Celta Vigo | 0 : 4 | Atlético Madrid | |||||
10.09
16:00
Real Madrid
Osasuna
5
2
|
10.09.2016 16:00 | Real Madrid | 5 : 2 | Osasuna | |||||
10.09
18:15
Málaga
Villarreal
0
2
|
10.09.2016 18:15 | Málaga | 0 : 2 | Villarreal | |||||
10.09
18:15
Sevilla
Las Palmas
2
1
|
10.09.2016 18:15 | Sevilla | 2 : 1 | Las Palmas | |||||
10.09
20:30
Barcelona
Alavés
1
2
|
10.09.2016 20:30 | Barcelona | 1 : 2 | Alavés |
10.09
Knjaževac 2015
Krstarica
0
2
|
10.09.2016 | Knjaževac 2015 | 0 : 2 | Krstarica | |||||
10.09
Majdanpek
Levač
6
1
|
10.09.2016 | Majdanpek | 6 : 1 | Levač |
10.09
16:30
Unafortuna
Požega
0
2
|
10.09.2016 16:30 | Unafortuna | 0 : 2 | Požega | |||||
10.09
16:30
Karađorđe
Kolubara
2
1
|
10.09.2016 16:30 | Karađorđe | 2 : 1 | Kolubara | |||||
10.09
16:30
Bukovička Banja
Slatke male
0
10
|
10.09.2016 16:30 | Bukovička Banja | 0 : 10 | Slatke male | |||||
10.09
16:30
Sloga 036
Šabac
0
1
|
10.09.2016 16:30 | Sloga 036 | 0 : 1 | Šabac |
10.09
13:00
Crvena zvezda
Napredak
4
1
|
10.09.2016 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Napredak | |||||
10.09
13:00
Radnički (P)
Vojvodina
0
4
|
10.09.2016 13:00 | Radnički (P) | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
10.09
13:00
Čukarički
Radnički (V)
2
0
|
10.09.2016 13:00 | Čukarički | 2 : 0 | Radnički (V) |
10.09
17:00
Rudar
Budućnost (K)
0
6
|
10.09.2016 17:00 | Rudar | 0 : 6 | Budućnost (K) | |||||
10.09
11:00
Jošanica
Sloga (K)
5
2
|
10.09.2016 11:00 | Jošanica | 5 : 2 | Sloga (K) |
10.09
14:00
Jedinstvo
Loznica
1
4
|
10.09.2016 14:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Loznica | |||||
10.09
10:00
Radnički Stobex
Radnički Šabački
3
2
|
10.09.2016 10:00 | Radnički Stobex | 3 : 2 | Radnički Šabački |
10.09
16:30
Sloga 33
Smederevo 1924
0
5
|
10.09.2016 16:30 | Sloga 33 | 0 : 5 | Smederevo 1924 | |||||
10.09
16:30
Homoljac
Radnički 1926
7
1
|
10.09.2016 16:30 | Homoljac | 7 : 1 | Radnički 1926 | |||||
10.09
16:30
Mladi borac
Karadjordje
1
4
|
10.09.2016 16:30 | Mladi borac | 1 : 4 | Karadjordje | |||||
10.09
16:30
Šumadija
Mihajlovac
3
1
|
10.09.2016 16:30 | Šumadija | 3 : 1 | Mihajlovac | |||||
10.09
16:30
VGSK
Šapine
1
3
|
10.09.2016 16:30 | VGSK | 1 : 3 | Šapine |
10.09
10:00
Siti Sport Klub
Brodarac 2
0
2
|
10.09.2016 10:00 | Siti Sport Klub | 0 : 2 | Brodarac 2 | |||||
10.09
13:00
Bežanija
Internacional
0
4
|
10.09.2016 13:00 | Bežanija | 0 : 4 | Internacional | |||||
10.09
10:00
Kolubara
Radnički (NB)
3
2
|
10.09.2016 10:00 | Kolubara | 3 : 2 | Radnički (NB) | |||||
10.09
09:30
BSK Borča
IMT
3
0
|
10.09.2016 09:30 | BSK Borča | 3 : 0 | IMT | |||||
10.09
17:00
Žarkovo
Balkan
2
3
|
10.09.2016 17:00 | Žarkovo | 2 : 3 | Balkan | |||||
10.09
17:30
BASK
Sindjelic
1
2
|
10.09.2016 17:30 | BASK | 1 : 2 | Sindjelic |
10.09
10:00
OFK Hajduk
Inđija
1
1
|
10.09.2016 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 1 | Inđija |
10.09
10:00
Bačka
ČSK Pivara
1
1
|
10.09.2016 10:00 | Bačka | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
10.09
10:00
Njerš Ištvan
Krila Krajine
0
2
|
10.09.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 0 : 2 | Krila Krajine |
10.09
11:00
Borac (Sa)
Glogonj
9
0
|
10.09.2016 11:00 | Borac (Sa) | 9 : 0 | Glogonj | |||||
10.09
17:00
Dolina
Jugoslavija
2
6
|
10.09.2016 17:00 | Dolina | 2 : 6 | Jugoslavija | |||||
10.09
13:00
Omladinac 1927
Borac (St)
1
3
|
10.09.2016 13:00 | Omladinac 1927 | 1 : 3 | Borac (St) |
10.09
16:30
Udarnik
Sloboda
0
5
|
10.09.2016 16:30 | Udarnik | 0 : 5 | Sloboda |
10.09
09:00
011
Zmaj 1953
4
1
|
10.09.2016 09:00 | 011 | 4 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
10.09
09:30
BSK 1925
Budućnost
5
2
|
10.09.2016 09:30 | BSK 1925 | 5 : 2 | Budućnost | |||||
10.09
10:00
Omladinac
Vrčin
2
2
|
10.09.2016 10:00 | Omladinac | 2 : 2 | Vrčin |
10.09
10:00
Sremcica
Seceranac Ada
0
2
|
10.09.2016 10:00 | Sremcica | 0 : 2 | Seceranac Ada | |||||
10.09
12:00
Dunavac Grocka
Milutinac
6
2
|
10.09.2016 12:00 | Dunavac Grocka | 6 : 2 | Milutinac | |||||
10.09
10:00
Minel
Vinča
0
11
|
10.09.2016 10:00 | Minel | 0 : 11 | Vinča |
10.09
11:30
BSK Borča MK
BASK MK
0
2
|
10.09.2016 11:30 | BSK Borča MK | 0 : 2 | BASK MK | |||||
10.09
15:00
Rad MK
011 MK
3
0
|
10.09.2016 15:00 | Rad MK | 3 : 0 | 011 MK |
10.09
11:00
Stepojevac Vaga MK
Brodarac 1947 MK
0
0
|
10.09.2016 11:00 | Stepojevac Vaga MK | 0 : 0 | Brodarac 1947 MK | |||||
10.09
11:30
Zemun B MK
Šumadinac MK
1
6
|
10.09.2016 11:30 | Zemun B MK | 1 : 6 | Šumadinac MK |
10.09
13:00
Kiker
Studentski Grad
1
1
|
10.09.2016 13:00 | Kiker | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
10.09
11:00
Crvena zvezda
Teleoptik
1
2
|
10.09.2016 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
10.09
15:00
Čukarički
Novi Pazar
10
0
|
10.09.2016 15:00 | Čukarički | 10 : 0 | Novi Pazar |
10.09
14:00
Tutin
Apolon 4
1
1
|
10.09.2016 14:00 | Tutin | 1 : 1 | Apolon 4 | |||||
10.09
Jošanica
Sloga (K)
0
3
|
10.09.2016 | Jošanica | 0 : 3 | Sloga (K) |
10.09
12:00
Jedinstvo
Loznica
1
3
|
10.09.2016 12:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Loznica | |||||
10.09
12:00
Savacium
Mačva 2005
5
0
|
10.09.2016 12:00 | Savacium | 5 : 0 | Mačva 2005 | |||||
10.09
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Senjak
0
1
|
10.09.2016 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 0 : 1 | Senjak |
10.09
16:30
Petar Dobrnjac
Petlić 2006
1
0
|
10.09.2016 16:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Petlić 2006 | |||||
10.09
16:30
Radnički 1926
Karadjordje
1
2
|
10.09.2016 16:30 | Radnički 1926 | 1 : 2 | Karadjordje | |||||
10.09
16:30
Šumadija
Mihajlovac 1934
1
1
|
10.09.2016 16:30 | Šumadija | 1 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
10.09
16:30
Smederevo 1924
Šapine
1
3
|
10.09.2016 16:30 | Smederevo 1924 | 1 : 3 | Šapine |
10.09
10:00
PKB
BASK
5
0
|
10.09.2016 10:00 | PKB | 5 : 0 | BASK | |||||
10.09
11:00
011
BSK
3
2
|
10.09.2016 11:00 | 011 | 3 : 2 | BSK | |||||
10.09
15:00
Internacional
Radnicki (NB)
1
2
|
10.09.2016 15:00 | Internacional | 1 : 2 | Radnicki (NB) | |||||
10.09
11:30
BSK 1925
Lokomotiva
1
1
|
10.09.2016 11:30 | BSK 1925 | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.09
13:00
Kolubara
Sindjelic
3
3
|
10.09.2016 13:00 | Kolubara | 3 : 3 | Sindjelic |
10.09
12:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
0
0
|
10.09.2016 12:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | Dinamo 1945 |
10.09
12:00
Petar Puača
Vojvodina
1
4
|
10.09.2016 12:00 | Petar Puača | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
10.09
12:00
Inđija
Indeks
2
1
|
10.09.2016 12:00 | Inđija | 2 : 1 | Indeks |
10.09
12:00
Spartak
Radnički (S)
0
0
|
10.09.2016 12:00 | Spartak | 0 : 0 | Radnički (S) |
10.09
16:30
Budućnost
Omladinac
16
0
|
10.09.2016 16:30 | Budućnost | 16 : 0 | Omladinac | |||||
10.09
10:00
Bresje Superior
Mladi borac
1
5
|
10.09.2016 10:00 | Bresje Superior | 1 : 5 | Mladi borac | |||||
10.09
16:30
Šumadija
Polet
4
0
|
10.09.2016 16:30 | Šumadija | 4 : 0 | Polet |
10.09
16:30
Mladost
Napredak
0
7
|
10.09.2016 16:30 | Mladost | 0 : 7 | Napredak | |||||
10.09
16:30
Jedinstvo
PSK Putinci
1
0
|
10.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | PSK Putinci |
10.09
13:00
Subotica
Vinogradar
5
1
|
10.09.2016 13:00 | Subotica | 5 : 1 | Vinogradar |
10.09
Radnički
Borac
3
3
|
10.09.2016 | Radnički | 3 : 3 | Borac | |||||
10.09
17:00
Slavia
Tempo
3
3
|
10.09.2016 17:00 | Slavia | 3 : 3 | Tempo |
10.09
15:00
Podrinje
Cer
5
2
|
10.09.2016 15:00 | Podrinje | 5 : 2 | Cer | |||||
10.09
10:00
Borac
Jadar 1961
2
1
|
10.09.2016 10:00 | Borac | 2 : 1 | Jadar 1961 | |||||
10.09
15:00
Jedinstvo
Jadar
4
2
|
10.09.2016 15:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Jadar | |||||
10.09
15:00
Mladost
Loznica
1
7
|
10.09.2016 15:00 | Mladost | 1 : 7 | Loznica |
10.09
10:00
Bežanija
Žarkovo
4
2
|
10.09.2016 10:00 | Bežanija | 4 : 2 | Žarkovo | |||||
10.09
14:00
GSP Polet
Vinca
0
6
|
10.09.2016 14:00 | GSP Polet | 0 : 6 | Vinca |
10.09
11:00
Palilulac
OLE
4
3
|
10.09.2016 11:00 | Palilulac | 4 : 3 | OLE | |||||
10.09
10:00
Postar 1930
Torlak
0
3
|
10.09.2016 10:00 | Postar 1930 | 0 : 3 | Torlak |
10.09
09:00
Rad MK
Voždovac MK
2
0
|
10.09.2016 09:00 | Rad MK | 2 : 0 | Voždovac MK | |||||
10.09
09:00
Teleoptik MK
OFK Beograd MK
1
1
|
10.09.2016 09:00 | Teleoptik MK | 1 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
10.09
10:00
Čukarički MK
BSK Borča MK
4
0
|
10.09.2016 10:00 | Čukarički MK | 4 : 0 | BSK Borča MK | |||||
10.09
14:00
Sinđelić MK
Radnički NB MK
1
0
|
10.09.2016 14:00 | Sinđelić MK | 1 : 0 | Radnički NB MK | |||||
10.09
15:00
Crvena zvezda MK
Brodarac MK
7
0
|
10.09.2016 15:00 | Crvena zvezda MK | 7 : 0 | Brodarac MK |
10.09
Rad MK
IMT MK
3
0
|
10.09.2016 | Rad MK | 3 : 0 | IMT MK | |||||
10.09
Lokomotiva MK
FSFV MK
|
10.09.2016 | Lokomotiva MK | : | FSFV MK | |||||
10.09
Voždovac MK
011 MK
1
6
|
10.09.2016 | Voždovac MK | 1 : 6 | 011 MK | |||||
10.09
Leštane MK
Crvena Zvezda MML MK
1
4
|
10.09.2016 | Leštane MK | 1 : 4 | Crvena Zvezda MML MK | |||||
10.09
Šumadija 1962 MK
Brodarac MK
3
1
|
10.09.2016 | Šumadija 1962 MK | 3 : 1 | Brodarac MK | |||||
10.09
OFK Beograd MK
Internacional MK
|
10.09.2016 | OFK Beograd MK | : | Internacional MK |
10.09
09:00
13. Maj MK
Srem MK
1
2
|
10.09.2016 09:00 | 13. Maj MK | 1 : 2 | Srem MK | |||||
10.09
09:00
Novi Beograd MK
OFK Beograd V MK
2
2
|
10.09.2016 09:00 | Novi Beograd MK | 2 : 2 | OFK Beograd V MK | |||||
10.09
13:00
011 V MK
Zmaj 1953 MK
4
2
|
10.09.2016 13:00 | 011 V MK | 4 : 2 | Zmaj 1953 MK | |||||
10.09
16:00
DIF MK
OFK Zabrežje MK
1
0
|
10.09.2016 16:00 | DIF MK | 1 : 0 | OFK Zabrežje MK |
10.09
10:00
Kosmet
Tutin
1
0
|
10.09.2016 10:00 | Kosmet | 1 : 0 | Tutin | |||||
10.09
15:00
Sport Klub 99
Bane
1
0
|
10.09.2016 15:00 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | Bane | |||||
10.09
13:00
Pazar Juniors
Apolon 4
0
2
|
10.09.2016 13:00 | Pazar Juniors | 0 : 2 | Apolon 4 | |||||
10.09
11:00
Kiker
Novi Pazar
6
1
|
10.09.2016 11:00 | Kiker | 6 : 1 | Novi Pazar | |||||
10.09
11:00
Radnički 1923
Šumadija 1903
1
2
|
10.09.2016 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
10.09
15:00
Jošanica
Sloga (K)
1
2
|
10.09.2016 15:00 | Jošanica | 1 : 2 | Sloga (K) |
10.09
10:00
Jedinstvo
Loznica
4
0
|
10.09.2016 10:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Loznica | |||||
10.09
10:00
Savacijum
Mačva 2005
4
1
|
10.09.2016 10:00 | Savacijum | 4 : 1 | Mačva 2005 | |||||
10.09
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Ribnica
7
0
|
10.09.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 7 : 0 | Ribnica |
10.09
16:30
Kolonija 11421
AF Djokić
3
1
|
10.09.2016 16:30 | Kolonija 11421 | 3 : 1 | AF Djokić | |||||
10.09
16:30
Morava
AF Duljaj
1
3
|
10.09.2016 16:30 | Morava | 1 : 3 | AF Duljaj | |||||
10.09
16:30
Petlić 2006
Bačinac
3
1
|
10.09.2016 16:30 | Petlić 2006 | 3 : 1 | Bačinac | |||||
10.09
16:30
Presing
Sloga 33
5
1
|
10.09.2016 16:30 | Presing | 5 : 1 | Sloga 33 | |||||
10.09
16:30
Cepelin 026
Plana
3
0
|
10.09.2016 16:30 | Cepelin 026 | 3 : 0 | Plana | |||||
10.09
16:30
Šumadija
Zvižd
2
1
|
10.09.2016 16:30 | Šumadija | 2 : 1 | Zvižd | |||||
10.09
16:30
Smederevo 1924
GFK Jasenica 1911
2
0
|
10.09.2016 16:30 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | GFK Jasenica 1911 |
10.09
19:00
Čukarički
OFK Beograd
3
0
|
10.09.2016 19:00 | Čukarički | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
10.09
18:00
Brodarac
Rad
1
3
|
10.09.2016 18:00 | Brodarac | 1 : 3 | Rad |
10.09
10:00
Petar Puača
Vojvodina
1
4
|
10.09.2016 10:00 | Petar Puača | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
10.09
10:00
Inđija
Indeks
3
2
|
10.09.2016 10:00 | Inđija | 3 : 2 | Indeks | |||||
10.09
10:00
Srem
RFK N.S. 1921
3
0
|
10.09.2016 10:00 | Srem | 3 : 0 | RFK N.S. 1921 |
10.09
10:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
1
2
|
10.09.2016 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
10.09
16:00
Bečkerek 023
Radnički (K)
3
0
|
10.09.2016 16:00 | Bečkerek 023 | 3 : 0 | Radnički (K) |
10.09
10:00
Spartak
Radnički (S)
6
0
|
10.09.2016 10:00 | Spartak | 6 : 0 | Radnički (S) |
10.09
16:30
Proleter
Sloga
0
0
|
10.09.2016 16:30 | Proleter | 0 : 0 | Sloga | |||||
10.09
16:30
Udarnik
Sloboda
10
1
|
10.09.2016 16:30 | Udarnik | 10 : 1 | Sloboda |
10.09
10:00
Arena Su
Spartak
2
1
|
10.09.2016 10:00 | Arena Su | 2 : 1 | Spartak |
10.09
11:00
Kolonija
Železničar
4
4
|
10.09.2016 11:00 | Kolonija | 4 : 4 | Železničar | |||||
10.09
11:00
Budućnost
Sloga
1
2
|
10.09.2016 11:00 | Budućnost | 1 : 2 | Sloga |
10.09
17:00
Spartak 1911
Jedinstvo Stević
4
1
|
10.09.2016 17:00 | Spartak 1911 | 4 : 1 | Jedinstvo Stević |
10.09
Hajdučica
Crvena zvezda
1
6
|
10.09.2016 | Hajdučica | 1 : 6 | Crvena zvezda |
10.09
16:30
Lola
Borac
6
0
|
10.09.2016 16:30 | Lola | 6 : 0 | Borac |
10.09
10:00
OLE
Balkan
3
0
|
10.09.2016 10:00 | OLE | 3 : 0 | Balkan | |||||
10.09
10:00
Palilulac
Postar 1930
3
0
|
10.09.2016 10:00 | Palilulac | 3 : 0 | Postar 1930 | |||||
10.09
10:00
Banja
Beograd 1929
0
6
|
10.09.2016 10:00 | Banja | 0 : 6 | Beograd 1929 |
10.09
11:00
Sindjelic
Studentski Grad
2
1
|
10.09.2016 11:00 | Sindjelic | 2 : 1 | Studentski Grad | |||||
10.09
11:00
Dominus
Internacional
2
3
|
10.09.2016 11:00 | Dominus | 2 : 3 | Internacional | |||||
10.09
13:00
Radnički
BSK 1925
1
3
|
10.09.2016 13:00 | Radnički | 1 : 3 | BSK 1925 |
10.09
14:00
Sopot
Žarkovo
2
1
|
10.09.2016 14:00 | Sopot | 2 : 1 | Žarkovo | |||||
10.09
13:00
Sremcica
Nord Star
3
0
|
10.09.2016 13:00 | Sremcica | 3 : 0 | Nord Star | |||||
10.09
12:00
Avala 1939
Vinca
1
6
|
10.09.2016 12:00 | Avala 1939 | 1 : 6 | Vinca |
10.09
13:00
Rad MK
BSK Borča MK
5
1
|
10.09.2016 13:00 | Rad MK | 5 : 1 | BSK Borča MK | |||||
10.09
11:00
Teleoptik MK
Partizan MK
0
3
|
10.09.2016 11:00 | Teleoptik MK | 0 : 3 | Partizan MK |
10.09
10:00
Dunavac MK
Vrčin MK
3
0
|
10.09.2016 10:00 | Dunavac MK | 3 : 0 | Vrčin MK | |||||
10.09
16:00
Kosmaj MK
Ole MK
1
1
|
10.09.2016 16:00 | Kosmaj MK | 1 : 1 | Ole MK | |||||
10.09
Selo Mladenovac MK
Beograd 1929 MK
13
1
|
10.09.2016 | Selo Mladenovac MK | 13 : 1 | Beograd 1929 MK |
10.09
13:00
PKB MK
Voždovac B MK
1
4
|
10.09.2016 13:00 | PKB MK | 1 : 4 | Voždovac B MK | |||||
10.09
13:00
DIF MK
Prva Iskra MK
3
0
|
10.09.2016 13:00 | DIF MK | 3 : 0 | Prva Iskra MK | |||||
10.09
20:00
OFK Beograd B MK
Napredak MK
1
2
|
10.09.2016 20:00 | OFK Beograd B MK | 1 : 2 | Napredak MK |
10.09
ŽFK Crvena zvezda MK
Dušanovac MK
1
4
|
10.09.2016 | ŽFK Crvena zvezda MK | 1 : 4 | Dušanovac MK | |||||
10.09
Sinđelić MK
Radnički NB
1
0
|
10.09.2016 | Sinđelić MK | 1 : 0 | Radnički NB | |||||
10.09
Mungosi MK
Tempo MK
2
1
|
10.09.2016 | Mungosi MK | 2 : 1 | Tempo MK | |||||
10.09
Borac MK
Fer Plej 06 MK
3
12
|
10.09.2016 | Borac MK | 3 : 12 | Fer Plej 06 MK |
10.09
13:00
Čukarički
Brodarac 1947
4
0
|
10.09.2016 13:00 | Čukarički | 4 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
10.09
11:30
Zemun
Kolubara
5
0
|
10.09.2016 11:30 | Zemun | 5 : 0 | Kolubara |
10.09
14:00
Pčelinjo
Jedinstvo
20
0
|
10.09.2016 14:00 | Pčelinjo | 20 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.09
10:00
Radnički Stobeks
Loznica I
0
8
|
10.09.2016 10:00 | Radnički Stobeks | 0 : 8 | Loznica I |
10.09
11:00
TSC
Spartak
2
0
|
10.09.2016 11:00 | TSC | 2 : 0 | Spartak | |||||
10.09
09:30
Bajša
Vinogradar
8
0
|
10.09.2016 09:30 | Bajša | 8 : 0 | Vinogradar |
10.09
10:00
POFK Letnjikovac
Jedinstvo 1945
|
10.09.2016 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Jedinstvo 1945 | |||||
10.09
10:00
Mačva 2005
POFK Čivija
3
4
|
10.09.2016 10:00 | Mačva 2005 | 3 : 4 | POFK Čivija | |||||
10.09
10:00
Rađevac
Donjošorac
|
10.09.2016 10:00 | Rađevac | : | Donjošorac |
10.09
10:00
Potisje
Horgoš 1911
1
4
|
10.09.2016 10:00 | Potisje | 1 : 4 | Horgoš 1911 | |||||
10.09
10:00
Njerš Ištvan
Kevi
8
1
|
10.09.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 8 : 1 | Kevi |
10.09
09:00
Dominus
Srem
4
1
|
10.09.2016 09:00 | Dominus | 4 : 1 | Srem | |||||
10.09
09:00
Olimpik
Jedinstvo
6
0
|
10.09.2016 09:00 | Olimpik | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.09
10:00
Sinjdjelic
Lola
4
2
|
10.09.2016 10:00 | Sinjdjelic | 4 : 2 | Lola | |||||
10.09
15:00
Ada
Bezanija
7
0
|
10.09.2016 15:00 | Ada | 7 : 0 | Bezanija |
10.09
13:00
Postar
Lepusnica
2
3
|
10.09.2016 13:00 | Postar | 2 : 3 | Lepusnica | |||||
10.09
09:00
Sindjelic
Zvezdara
1
1
|
10.09.2016 09:00 | Sindjelic | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
10.09
15:00
Atakante
Banja
3
0
|
10.09.2016 15:00 | Atakante | 3 : 0 | Banja |
10.09
11:00
Trijumf
Komgrap
5
0
|
10.09.2016 11:00 | Trijumf | 5 : 0 | Komgrap | |||||
10.09
10:00
Rusanj
DIF
0
3
|
10.09.2016 10:00 | Rusanj | 0 : 3 | DIF | |||||
10.09
09:00
Borac
BSK 1926
0
2
|
10.09.2016 09:00 | Borac | 0 : 2 | BSK 1926 |
10.09
17:00
Mladi Proleter
Crvena Zvezda MML
1
1
|
10.09.2016 17:00 | Mladi Proleter | 1 : 1 | Crvena Zvezda MML | |||||
10.09
14:00
Dorcol
Petlic
2
0
|
10.09.2016 14:00 | Dorcol | 2 : 0 | Petlic |
10.09
10:00
IMT
Torlak
7
0
|
10.09.2016 10:00 | IMT | 7 : 0 | Torlak | |||||
10.09
10:00
Zmaj 1953
Forza
1
12
|
10.09.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 1 : 12 | Forza |
10.09
Jadar
Radnički Stobeks 07
7
1
|
10.09.2016 | Jadar | 7 : 1 | Radnički Stobeks 07 | |||||
10.09
ŠF Lipnica - Bradić
Sloga
0
1
|
10.09.2016 | ŠF Lipnica - Bradić | 0 : 1 | Sloga |
10.09
Borac
Pčelinjo
0
3
|
10.09.2016 | Borac | 0 : 3 | Pčelinjo | |||||
10.09
Gučevo
Loznica 07
1
2
|
10.09.2016 | Gučevo | 1 : 2 | Loznica 07 |
10.09
19:00
Šamot 65
Vojvodina
23
23
|
10.09.2016 19:00 | Šamot 65 | 23 : 23 | Vojvodina | |||||
10.09
19:00
Jugović
Spartak Vojput
19
32
|
10.09.2016 19:00 | Jugović | 19 : 32 | Spartak Vojput | |||||
10.09
19:00
Dinamo
Morava
31
25
|
10.09.2016 19:00 | Dinamo | 31 : 25 | Morava | |||||
10.09
19:30
Crvena zvezda
Rudar
33
26
|
10.09.2016 19:30 | Crvena zvezda | 33 : 26 | Rudar |
10.09
19:00
Sloga
Kikinda
23
32
|
10.09.2016 19:00 | Sloga | 23 : 32 | Kikinda | |||||
10.09
17:30
Junior
Jagodina
24
28
|
10.09.2016 17:30 | Junior | 24 : 28 | Jagodina | |||||
10.09
18:30
Naisa
Železničar
33
22
|
10.09.2016 18:30 | Naisa | 33 : 22 | Železničar |
10.09
17:30
Hokej klub Beograd
ASC Corona Brasov
1
5
|
10.09.2016 17:30 | Hokej klub Beograd | 1 : 5 | ASC Corona Brasov | |||||
10.09
18:30
Debreceni HK
Dunarea Galati
2
1
|
10.09.2016 18:30 | Debreceni HK | E 2 : 1 | Dunarea Galati |