12.06
17:30
Polet (LJ)
Mokra Gora
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Polet (LJ) | 1 : 2 | Mokra Gora | |||||
12.06
17:30
FAP
Jedinstvo
2
1
|
12.06.2016 17:30 | FAP | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:30
Smederevo 1924
Mačva
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Mačva | |||||
12.06
17:30
Šumadija (A)
Jedinstvo Putevi
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
12.06
17:30
Sloga (K)
Mihajlovac 1934
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Sloga (K) | 0 : 3 | Mihajlovac 1934 | |||||
12.06
17:30
Zvižd
Šumadija 1903
0
6
|
12.06.2016 17:30 | Zvižd | 0 : 6 | Šumadija 1903 |
12.06
Napredak
Homoljac
4
2
|
12.06.2016 | Napredak | 4 : 2 | Homoljac | |||||
12.06
Morava
Šapine
1
0
|
12.06.2016 | Morava | 1 : 0 | Šapine | |||||
12.06
Basarac
GFK Jasenica 1911
2
0
|
12.06.2016 | Basarac | 2 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
12.06
Radnički 1926
Rudar
3
1
|
12.06.2016 | Radnički 1926 | 3 : 1 | Rudar | |||||
12.06
VGSK
Proleter
3
2
|
12.06.2016 | VGSK | 3 : 2 | Proleter | |||||
12.06
Gruža
Sloga
3
0
|
12.06.2016 | Gruža | 3 : 0 | Sloga | |||||
12.06
RSK
Omladinac
4
3
|
12.06.2016 | RSK | 4 : 3 | Omladinac |
12.06
17:30
Sloga 1940 (BB)
Brezovica
6
0
|
12.06.2016 17:30 | Sloga 1940 (BB) | 6 : 0 | Brezovica | |||||
12.06
17:30
Budućnost
Provo
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Provo | |||||
12.06
17:30
Radnički Stobex
Rađevac
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Radnički Stobex | 1 : 1 | Rađevac | |||||
12.06
17:30
Sloga (S)
Zadrugar
2
0
|
12.06.2016 17:30 | Sloga (S) | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
12.06
17:30
Polimlje
Jedinstvo 1945
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Polimlje | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
12.06
17:30
Ribnica
OFK Osečina
5
1
|
12.06.2016 17:30 | Ribnica | 5 : 1 | OFK Osečina | |||||
12.06
17:30
Zlatar
Spartak 1924
2
0
|
12.06.2016 17:30 | Zlatar | 2 : 0 | Spartak 1924 |
12.06
17:30
Jošanica
Orlovac
6
2
|
12.06.2016 17:30 | Jošanica | 6 : 2 | Orlovac | |||||
12.06
17:30
Tutin
Dragačevo
4
0
|
12.06.2016 17:30 | Tutin | 4 : 0 | Dragačevo | |||||
12.06
17:30
Arsenal
Ovčar
6
0
|
12.06.2016 17:30 | Arsenal | 6 : 0 | Ovčar | |||||
12.06
17:30
Sloboda (Č)
Takovo
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Sloboda (Č) | 4 : 1 | Takovo | |||||
12.06
17:30
Polet (T)
Trepča
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Polet (T) | 1 : 0 | Trepča | |||||
12.06
17:30
Karađorđe
Omladinac (NS)
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Omladinac (NS) | |||||
12.06
17:30
Bane
Slavija (K)
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Bane | 3 : 1 | Slavija (K) |
12.06
17:30
Mladost (Batuš.)
Radnički 1924
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Mladost (Batuš.) | 3 : 1 | Radnički 1924 | |||||
12.06
17:30
Doljevac
Jedinstvo (B)
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Doljevac | 3 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
12.06
17:30
Koprijan 1975
Naša krila 1936
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Koprijan 1975 | 0 : 3 | Naša krila 1936 | |||||
12.06
17:30
Zemljoradnik
Malošište
6
2
|
12.06.2016 17:30 | Zemljoradnik | 6 : 2 | Malošište | |||||
12.06
17:30
Orljane
Morava
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Orljane | 2 : 1 | Morava | |||||
12.06
17:30
Mladost 1976 (Bilj.)
Polet
4
3
|
12.06.2016 17:30 | Mladost 1976 (Bilj.) | 4 : 3 | Polet | |||||
12.06
17:30
Radnički 1947 (Č)
Rasovača
3
3
|
12.06.2016 17:30 | Radnički 1947 (Č) | 3 : 3 | Rasovača |
12.06
17:30
Polom
Nemetali
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Polom | 1 : 0 | Nemetali | |||||
12.06
17:30
Čubra
Majdanpek
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Čubra | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
12.06
17:30
Poreč
Radnički
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Poreč | 1 : 2 | Radnički | |||||
12.06
17:30
Ključ
Rudna Glava
4
0
|
12.06.2016 17:30 | Ključ | 4 : 0 | Rudna Glava | |||||
12.06
17:30
Deli Jovan
Sloga
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Deli Jovan | 0 : 2 | Sloga | |||||
12.06
17:30
Krivelj
BSK
0
1
|
12.06.2016 17:30 | Krivelj | 0 : 1 | BSK | |||||
12.06
17:30
Blizna
Branik
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Blizna | 1 : 0 | Branik | |||||
12.06
17:30
Slatina
Zlot
5
0
|
12.06.2016 17:30 | Slatina | 5 : 0 | Zlot |
12.06
17:30
Rudar
Rgotina
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Rudar | 1 : 1 | Rgotina | |||||
12.06
17:30
BSK
Trebič
5
0
|
12.06.2016 17:30 | BSK | 5 : 0 | Trebič | |||||
12.06
17:30
Svrljiška Topla
OFK Knjaz
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Svrljiška Topla | 1 : 1 | OFK Knjaz | |||||
12.06
17:30
Polet
Vratarnica
1
7
|
12.06.2016 17:30 | Polet | 1 : 7 | Vratarnica | |||||
12.06
17:30
ŠSK
Omladinac
6
3
|
12.06.2016 17:30 | ŠSK | 6 : 3 | Omladinac | |||||
12.06
17:30
Mladost (S)
Malinik
1
5
|
12.06.2016 17:30 | Mladost (S) | 1 : 5 | Malinik | |||||
12.06
17:30
Midžor
Osnić
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Midžor | 2 : 1 | Osnić | |||||
12.06
17:30
Sloga
Grlište
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Sloga | 1 : 2 | Grlište |
12.06
17:30
Jedinstvo
Borac
3
3
|
12.06.2016 17:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Borac | |||||
12.06
17:30
Zadrugar
Gnjilan
1
3
|
12.06.2016 17:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Gnjilan | |||||
12.06
17:30
Vladimir Durković
Tanasko Rajić
5
1
|
12.06.2016 17:30 | Vladimir Durković | 5 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
12.06
17:30
Mladost
Željuša
4
3
|
12.06.2016 17:30 | Mladost | 4 : 3 | Željuša | |||||
12.06
17:30
Padež
Spartak
2
2
|
12.06.2016 17:30 | Padež | 2 : 2 | Spartak | |||||
12.06
17:30
Napredak
Zvezda
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Napredak | 3 : 1 | Zvezda |
12.06
17:30
Levosoje
Pavlovac
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Levosoje | 0 : 3 | Pavlovac | |||||
12.06
17:30
Mladost (S)
Ternoci
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | Ternoci | |||||
12.06
17:30
Lugina
OFK Alakince
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Lugina | 0 : 3 | OFK Alakince | |||||
12.06
17:30
Biljači
Pčinja
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Biljači | 1 : 2 | Pčinja | |||||
12.06
17:30
Samolica
Levosoje Talenat
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Samolica | 0 : 3 | Levosoje Talenat | |||||
12.06
17:30
Trešnjevka
Vihor
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Trešnjevka | 1 : 1 | Vihor | |||||
12.06
17:30
Bukuroca
Corrotica
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Bukuroca | 0 : 3 | Corrotica | |||||
12.06
17:30
Mladost (B)
Čelik
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Čelik |
12.06
17:00
Kumarevo
Zloćudovo
4
3
|
12.06.2016 17:00 | Kumarevo | 4 : 3 | Zloćudovo | |||||
12.06
17:00
Sloga (L)
Sloboda D.B
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Sloboda D.B | |||||
12.06
17:00
Umac
GFK Dubočica
2
1
|
12.06.2016 17:00 | Umac | 2 : 1 | GFK Dubočica | |||||
12.06
17:00
Čekmin
Jedinstvo GS
1
3
|
12.06.2016 17:00 | Čekmin | 1 : 3 | Jedinstvo GS | |||||
12.06
17:00
Radnički (P)
Mladi Borac
3
5
|
12.06.2016 17:00 | Radnički (P) | 3 : 5 | Mladi Borac | |||||
12.06
17:00
Vučje
Progres
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Vučje | 3 : 1 | Progres | |||||
12.06
17:00
Šumadija
Mladost V
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Mladost V | |||||
12.06
17:00
Plantaža
Železničar
3
0
|
12.06.2016 17:00 | Plantaža | 3 : 0 | Železničar | |||||
12.06
17:00
Omladinac
Brza
3
2
|
12.06.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Brza |
12.06
17:30
Vrtište
Radnički
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Vrtište | 2 : 1 | Radnički | |||||
12.06
17:30
Mladost
Crvena zastava
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Crvena zastava | |||||
12.06
17:30
OFK Niš
Sloboda
1
2
|
12.06.2016 17:30 | OFK Niš | 1 : 2 | Sloboda | |||||
12.06
17:30
Palilulac
Rudar
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Palilulac | 4 : 1 | Rudar | |||||
12.06
17:30
Proleter
Aluminjum
0
1
|
12.06.2016 17:30 | Proleter | 0 : 1 | Aluminjum | |||||
12.06
17:30
Mramor
Jedinstvo (GM)
3
4
|
12.06.2016 17:30 | Mramor | 3 : 4 | Jedinstvo (GM) | |||||
12.06
17:30
Budućnost
Vulkan
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Vulkan | |||||
12.06
17:30
Morava
Brzi Brod
3
5
|
12.06.2016 17:30 | Morava | 3 : 5 | Brzi Brod |
12.06
18:00
Partizan (U)
Jedinstvo Stević
5
4
|
12.06.2016 18:00 | Partizan (U) | 5 : 4 | Jedinstvo Stević | |||||
12.06
18:00
Dinamo 1945
Jugoslavija
1
0
|
12.06.2016 18:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Jugoslavija | |||||
12.06
18:00
Budućnost (A)
Partizan (G)
4
1
|
12.06.2016 18:00 | Budućnost (A) | 4 : 1 | Partizan (G) | |||||
12.06
18:00
Mladost (V)
Borac (S)
4
3
|
12.06.2016 18:00 | Mladost (V) | 4 : 3 | Borac (S) | |||||
12.06
18:00
Sloga (BNS)
Vojvodina
4
2
|
12.06.2016 18:00 | Sloga (BNS) | 4 : 2 | Vojvodina | |||||
12.06
18:00
Crvena zvezda
BAK
2
2
|
12.06.2016 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | BAK | |||||
12.06
18:00
Vulturul
Vladimirovac
10
0
|
12.06.2016 18:00 | Vulturul | 10 : 0 | Vladimirovac |
12.06
17:00
Polet
Napredak
3
0
|
12.06.2016 17:00 | Polet | 3 : 0 | Napredak | |||||
12.06
17:00
Kikinda 1909
Borac Aleksandrovo
6
3
|
12.06.2016 17:00 | Kikinda 1909 | 6 : 3 | Borac Aleksandrovo | |||||
12.06
17:00
Banat
Bilećanin
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Banat | 3 : 1 | Bilećanin | |||||
12.06
17:00
Naftagas
Radnički 1911
2
1
|
12.06.2016 17:00 | Naftagas | 2 : 1 | Radnički 1911 | |||||
12.06
17:00
Proleter 2006
Roham
4
1
|
12.06.2016 17:00 | Proleter 2006 | 4 : 1 | Roham | |||||
12.06
17:00
Mladost
Zadrugar
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
12.06
17:00
Begej
Vojvodina 1928
0
3
|
12.06.2016 17:00 | Begej | 0 : 3 | Vojvodina 1928 | |||||
12.06
17:00
Crvena zvezda
Krajina
3
4
|
12.06.2016 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 4 | Krajina |
12.06
17:00
Hajduk
Terekveš
4
2
|
12.06.2016 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | Terekveš | |||||
12.06
17:00
Graničar (G)
Mladost
5
4
|
12.06.2016 17:00 | Graničar (G) | 5 : 4 | Mladost | |||||
12.06
17:00
Polet
Stanišić
4
1
|
12.06.2016 17:00 | Polet | 4 : 1 | Stanišić | |||||
12.06
17:00
Omladinac (D)
Rusin
4
0
|
12.06.2016 17:00 | Omladinac (D) | 4 : 0 | Rusin | |||||
12.06
17:00
Lipar
Omladinac (B)
4
1
|
12.06.2016 17:00 | Lipar | 4 : 1 | Omladinac (B) | |||||
12.06
17:00
OFK Šikara
Kordun
8
2
|
12.06.2016 17:00 | OFK Šikara | 8 : 2 | Kordun | |||||
12.06
17:00
Radnički 1918
BSK
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Radnički 1918 | 3 : 1 | BSK | |||||
12.06
17:00
Borac
Kula
2
3
|
12.06.2016 17:00 | Borac | 2 : 3 | Kula |
12.06
17:30
Partizan
Ljukovo
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Partizan | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
12.06
17:30
Hrtkovci
OFK Zeka Buljubaša
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Hrtkovci | 2 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
12.06
17:30
Podrinje
Graničar 1924
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Podrinje | 2 : 1 | Graničar 1924 | |||||
12.06
17:30
Sloven
Donji Petrovci
3
4
|
12.06.2016 17:30 | Sloven | 3 : 4 | Donji Petrovci | |||||
12.06
17:30
Rudar
OFK Brestač
4
0
|
12.06.2016 17:30 | Rudar | 4 : 0 | OFK Brestač | |||||
12.06
17:30
Napredak (P)
1. Maj Ruma
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Napredak (P) | 0 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
12.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jadran
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | Jadran | |||||
12.06
17:30
Hajduk (D)
Hajduk 1925 Podunavac
1
4
|
12.06.2016 17:30 | Hajduk (D) | 1 : 4 | Hajduk 1925 Podunavac |
12.06
17:00
Budućnost
Omladinac
2
0
|
12.06.2016 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Omladinac | |||||
12.06
17:00
7. Juli
Šumadija
3
4
|
12.06.2016 17:00 | 7. Juli | 3 : 4 | Šumadija | |||||
12.06
17:00
Sloga
Pobeda
0
2
|
12.06.2016 17:00 | Sloga | 0 : 2 | Pobeda | |||||
12.06
17:00
Sloboda
Mladi borac
2
1
|
12.06.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
12.06
17:00
Osipaonica
Mladi radnik
3
2
|
12.06.2016 17:00 | Osipaonica | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
12.06
17:00
Bačinac
Bresje Superior
0
3
|
12.06.2016 17:00 | Bačinac | 0 : 3 | Bresje Superior | |||||
12.06
17:00
Železničar
SASK
6
0
|
12.06.2016 17:00 | Železničar | 6 : 0 | SASK | |||||
12.06
17:00
Udarnik
Borac (R)
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Udarnik | 3 : 1 | Borac (R) |
12.06
17:30
Makce
Trgovački
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Makce | 4 : 1 | Trgovački | |||||
12.06
17:30
Đerdap
Napredak
3
2
|
12.06.2016 17:30 | Đerdap | 3 : 2 | Napredak | |||||
12.06
17:30
Sloga (Ć)
Mlava
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Sloga (Ć) | 2 : 1 | Mlava | |||||
12.06
17:30
Dizel
Budućnost
3
3
|
12.06.2016 17:30 | Dizel | 3 : 3 | Budućnost | |||||
12.06
17:30
Železničar
Borac
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Železničar | 0 : 3 | Borac | |||||
12.06
17:30
Krilaš
Polet
5
3
|
12.06.2016 17:30 | Krilaš | 5 : 3 | Polet | |||||
12.06
17:30
Mladost
Rudar
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Mladost | 3 : 1 | Rudar | |||||
12.06
17:30
Vojvoda Milenko
Petar Dobrnjac
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
12.06
17:30
Sloga (B)
Integral
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Sloga (B) | 3 : 0 | Integral |
12.06
17:30
Vitlina-Bokanja
Aranđelovac
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Vitlina-Bokanja | 0 : 2 | Aranđelovac | |||||
12.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Vinča
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 1 | Vinča | |||||
12.06
17:30
Karađorđe
Lepenica
1
5
|
12.06.2016 17:30 | Karađorđe | 1 : 5 | Lepenica | |||||
12.06
17:30
Šatornja
BSK
1
3
|
12.06.2016 17:30 | Šatornja | 1 : 3 | BSK | |||||
12.06
17:30
Šumadija
Junkovac
2
3
|
12.06.2016 17:30 | Šumadija | 2 : 3 | Junkovac | |||||
12.06
17:30
Šumadinac
Borac
0
1
|
12.06.2016 17:30 | Šumadinac | 0 : 1 | Borac | |||||
12.06
17:30
Trnava
ŽSK
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Trnava | 3 : 1 | ŽSK | |||||
12.06
17:30
Banja
Pobeda
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Banja | 3 : 1 | Pobeda |
12.06
17:30
Prvi partizan
Perućac
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Prvi partizan | 0 : 3 | Perućac | |||||
12.06
17:30
Soko
Čajetina
3
7
|
12.06.2016 17:30 | Soko | 3 : 7 | Čajetina | |||||
12.06
17:30
Višesava
Crnokosa
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Višesava | 2 : 1 | Crnokosa | |||||
12.06
17:30
Jasen
Železničar
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Jasen | 3 : 0 | Železničar | |||||
12.06
17:30
Sevojno
Savinac
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Sevojno | 3 : 0 | Savinac | |||||
12.06
17:30
Polet
Jedinstvo
5
1
|
12.06.2016 17:30 | Polet | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:30
Napredak
Ariljska rampa
0
4
|
12.06.2016 17:30 | Napredak | 0 : 4 | Ariljska rampa |
12.06
18:00
Mladost (PP)
BMR Petlovača
3
1
|
12.06.2016 18:00 | Mladost (PP) | 3 : 1 | BMR Petlovača | |||||
12.06
18:00
Hajduk Stanko
Radnički Šabački
2
5
|
12.06.2016 18:00 | Hajduk Stanko | 2 : 5 | Radnički Šabački | |||||
12.06
18:00
Borac (V)
Mladost (P)
2
1
|
12.06.2016 18:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Mladost (P) | |||||
12.06
18:00
Podrinje
Mačva 2005
3
4
|
12.06.2016 18:00 | Podrinje | 3 : 4 | Mačva 2005 | |||||
12.06
18:00
Jedinstvo (Z)
Jedinstvo (Š)
0
1
|
12.06.2016 18:00 | Jedinstvo (Z) | 0 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
12.06
15:30
Borac (L)
Antimon
3
1
|
12.06.2016 15:30 | Borac (L) | 3 : 1 | Antimon | |||||
12.06
18:00
Drina
Lipolist
4
0
|
12.06.2016 18:00 | Drina | 4 : 0 | Lipolist |
12.06
17:30
Kolubara
Banjani
2
5
|
12.06.2016 17:30 | Kolubara | 2 : 5 | Banjani | |||||
12.06
17:30
Joševa
Tešnjar
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Joševa | 1 : 1 | Tešnjar | |||||
12.06
17:30
Sovljak
Kačer
6
0
|
12.06.2016 17:30 | Sovljak | 6 : 0 | Kačer | |||||
12.06
17:30
Mladost
ZSK
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Mladost | 2 : 1 | ZSK | |||||
12.06
17:30
Polet
OFK Divci
0
7
|
12.06.2016 17:30 | Polet | 0 : 7 | OFK Divci | |||||
12.06
17:30
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Tvrdojevac | 3 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
12.06
17:30
Tulari
Trlić
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Tulari | 2 : 1 | Trlić |
12.06
17:00
Pobeda
Srbija
3
0
|
12.06.2016 17:00 | Pobeda | 3 : 0 | Srbija | |||||
12.06
17:00
Vodojaža
Šumadinac
7
2
|
12.06.2016 17:00 | Vodojaža | 7 : 2 | Šumadinac | |||||
12.06
17:00
Kolonija
Jedinstvo
0
4
|
12.06.2016 17:00 | Kolonija | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:00
Sloboda
Borac
1
1
|
12.06.2016 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Borac |
12.06
18:00
Stubal
Real
3
0
|
12.06.2016 18:00 | Stubal | 3 : 0 | Real | |||||
12.06
18:00
Borac
Granit
2
1
|
12.06.2016 18:00 | Borac | 2 : 1 | Granit | |||||
12.06
18:00
Ibar
Polet
1
1
|
12.06.2016 18:00 | Ibar | 1 : 1 | Polet | |||||
12.06
18:00
OFK Ras
Mataruge
0
0
|
12.06.2016 18:00 | OFK Ras | 0 : 0 | Mataruge | |||||
12.06
18:00
Rudar
Ribnica
3
2
|
12.06.2016 18:00 | Rudar | 3 : 2 | Ribnica | |||||
12.06
18:00
Radnik
Radnički
3
3
|
12.06.2016 18:00 | Radnik | 3 : 3 | Radnički | |||||
12.06
18:00
Pazar Juniors 2011
Budućnost
0
1
|
12.06.2016 18:00 | Pazar Juniors 2011 | 0 : 1 | Budućnost |
12.06
17:30
Slatina
Napredak
0
1
|
12.06.2016 17:30 | Slatina | 0 : 1 | Napredak | |||||
12.06
17:30
Miokovci
Jedinstvo
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Miokovci | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:30
Majdan
Spartak
2
5
|
12.06.2016 17:30 | Majdan | 2 : 5 | Spartak | |||||
12.06
17:30
Lunjevica
Mladost
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Lunjevica | 4 : 1 | Mladost | |||||
12.06
17:30
Omladinac
Donja Vrbava
10
0
|
12.06.2016 17:30 | Omladinac | 10 : 0 | Donja Vrbava |
12.06
17:30
Gredetin
OFK Sloga
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Gredetin | 1 : 0 | OFK Sloga | |||||
12.06
17:30
OFK Draževac
OFK Rutevac 1908
4
0
|
12.06.2016 17:30 | OFK Draževac | 4 : 0 | OFK Rutevac 1908 |
12.06
17:30
Marina Kutina
Grkinja
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Marina Kutina | 3 : 1 | Grkinja | |||||
12.06
11:00
Knežica
Klisura
2
1
|
12.06.2016 11:00 | Knežica | 2 : 1 | Klisura | |||||
12.06
17:30
Toplica
4. Juli
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Toplica | 3 : 0 | 4. Juli | |||||
12.06
17:30
Moravac (ZT)
Dušnik
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Moravac (ZT) | 4 : 1 | Dušnik | |||||
12.06
17:30
Moravac (Č)
Pobeda
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Moravac (Č) | 4 : 1 | Pobeda |
12.06
17:30
Kladušnica
Napredak
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Kladušnica | 1 : 1 | Napredak | |||||
12.06
17:30
Lovćen
Lokomotiva
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Lovćen | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
12.06
17:30
Rtkovo
Mala Vrbica
1
3
|
12.06.2016 17:30 | Rtkovo | 1 : 3 | Mala Vrbica | |||||
12.06
17:30
Pontes
Omladinac
2
3
|
12.06.2016 17:30 | Pontes | 2 : 3 | Omladinac | |||||
12.06
17:30
Koča Andjelković
Velika Vrbica
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Koča Andjelković | 4 : 1 | Velika Vrbica | |||||
12.06
17:30
Egeta
Milutinovac
7
1
|
12.06.2016 17:30 | Egeta | 7 : 1 | Milutinovac |
12.06
17:00
Moravac
Morava
3
0
|
12.06.2016 17:00 | Moravac | 3 : 0 | Morava | |||||
12.06
17:00
BSK
Mladost (DL)
6
0
|
12.06.2016 17:00 | BSK | 6 : 0 | Mladost (DL) | |||||
12.06
17:00
Lemind 1953
Polet
2
1
|
12.06.2016 17:00 | Lemind 1953 | 2 : 1 | Polet | |||||
12.06
17:00
Jedinstvo (G)
Navalin
3
2
|
12.06.2016 17:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Navalin | |||||
12.06
17:00
Mladost (B)
Real
8
1
|
12.06.2016 17:00 | Mladost (B) | 8 : 1 | Real | |||||
12.06
17:00
Napredak
OFK Morava
3
2
|
12.06.2016 17:00 | Napredak | 3 : 2 | OFK Morava |
12.06
18:00
Hajdučica
Karaš (K)
3
1
|
12.06.2016 18:00 | Hajdučica | 3 : 1 | Karaš (K) | |||||
12.06
18:00
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
2
1
|
12.06.2016 18:00 | Vojvodina (CC) | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
12.06
18:00
Vojvodina (S)
Banat (I)
4
3
|
12.06.2016 18:00 | Vojvodina (S) | 4 : 3 | Banat (I) | |||||
12.06
18:00
Karaš (J)
Ratar
0
3
|
12.06.2016 18:00 | Karaš (J) | 0 : 3 | Ratar | |||||
12.06
18:00
Potporanj
Dunav
1
0
|
12.06.2016 18:00 | Potporanj | 1 : 0 | Dunav | |||||
12.06
18:00
Partizan (K)
Ševac
4
3
|
12.06.2016 18:00 | Partizan (K) | 4 : 3 | Ševac | |||||
12.06
18:00
Jedinstvo
Borac (VG)
6
3
|
12.06.2016 18:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | Borac (VG) |
12.06
17:00
Hajduk Junior
Partizan
7
1
|
12.06.2016 17:00 | Hajduk Junior | 7 : 1 | Partizan | |||||
12.06
17:00
Rastina 1918
Jedinstvo (R)
3
2
|
12.06.2016 17:00 | Rastina 1918 | 3 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
12.06
17:00
Graničar
KFK Kula
7
0
|
12.06.2016 17:00 | Graničar | 7 : 0 | KFK Kula | |||||
12.06
17:00
Dinamo
OFK Metalac
7
0
|
12.06.2016 17:00 | Dinamo | 7 : 0 | OFK Metalac | |||||
12.06
17:00
Dunav
Jedinstvo 1947
2
0
|
12.06.2016 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
12.06
17:00
Telečka
Crvenka
2
11
|
12.06.2016 17:00 | Telečka | 2 : 11 | Crvenka |
12.06
17:30
Borac (M)
Graničar
1
0
|
12.06.2016 17:30 | Borac (M) | 1 : 0 | Graničar | |||||
12.06
17:30
Borac (S)
Napredak
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Borac (S) | 4 : 1 | Napredak | |||||
12.06
17:30
PSK Putinci
Radnički
1
1
|
12.06.2016 17:30 | PSK Putinci | 1 : 1 | Radnički | |||||
12.06
17:30
Obilić 1993
Sloga
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Obilić 1993 | 4 : 1 | Sloga | |||||
12.06
17:30
Omladinac
Mitros
1
8
|
12.06.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 8 | Mitros | |||||
12.06
17:30
Hajduk 1932
Noćaj
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Hajduk 1932 | 0 : 3 | Noćaj | |||||
12.06
17:30
Fruškogorac
Jedinstvo
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Fruškogorac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:30
Borac (K)
Sloboda
3
3
|
12.06.2016 17:30 | Borac (K) | 3 : 3 | Sloboda |
12.06
17:00
Mladost
Jedinstvo
3
0
|
12.06.2016 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo |
12.06
17:30
Centar
Bačka
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Centar | 2 : 1 | Bačka | |||||
12.06
17:30
Borac
Čenej
7
0
|
12.06.2016 17:30 | Borac | 7 : 0 | Čenej | |||||
12.06
17:30
Sremac
RFK Novi Sad 1921
0
9
|
12.06.2016 17:30 | Sremac | 0 : 9 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
12.06
17:30
Fruškogorac
Kabel - Štrand
5
1
|
12.06.2016 17:30 | Fruškogorac | 5 : 1 | Kabel - Štrand |
12.06
17:30
Napredak 1934
Kurjače
2
0
|
12.06.2016 17:30 | Napredak 1934 | 2 : 0 | Kurjače | |||||
12.06
17:30
Žitkovica
Braničevo
7
2
|
12.06.2016 17:30 | Žitkovica | 7 : 2 | Braničevo | |||||
12.06
17:30
Polet (B)
Mlava (B)
7
3
|
12.06.2016 17:30 | Polet (B) | 7 : 3 | Mlava (B) | |||||
12.06
17:30
Napredak (B)
Vihor
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Napredak (B) | 3 : 0 | Vihor | |||||
12.06
17:30
Desine
Borac (K)
2
0
|
12.06.2016 17:30 | Desine | 2 : 0 | Borac (K) | |||||
12.06
17:30
Napredak (P)
Polet (V)
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Napredak (P) | 3 : 0 | Polet (V) | |||||
12.06
17:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (Lj)
4
4
|
12.06.2016 17:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 4 | Jedinstvo (Lj) |
12.06
17:30
Radnički
Zadrugar
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Radnički | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
12.06
17:30
Napredak
Radnik
0
4
|
12.06.2016 17:30 | Napredak | 0 : 4 | Radnik | |||||
12.06
17:30
Dragoš
Omladinac (Š)
3
4
|
12.06.2016 17:30 | Dragoš | 3 : 4 | Omladinac (Š) | |||||
12.06
17:30
BSK
Rade Milošević
4
2
|
12.06.2016 17:30 | BSK | 4 : 2 | Rade Milošević | |||||
12.06
17:30
Mladost
Rudar
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Rudar | |||||
12.06
17:30
Bata Bulić
Sloga 1952
3
2
|
12.06.2016 17:30 | Bata Bulić | 3 : 2 | Sloga 1952 | |||||
12.06
17:30
Omladinac (S)
Polet
5
1
|
12.06.2016 17:30 | Omladinac (S) | 5 : 1 | Polet |
12.06
18:00
Mrovska
Vlašić
2
1
|
12.06.2016 18:00 | Mrovska | 2 : 1 | Vlašić | |||||
12.06
18:00
Trešnjevka
Cerić
2
0
|
12.06.2016 18:00 | Trešnjevka | 2 : 0 | Cerić | |||||
12.06
18:00
Dobrava
Pričinović
1
0
|
12.06.2016 18:00 | Dobrava | 1 : 0 | Pričinović | |||||
12.06
18:00
Sloga
Dušan Silni
2
1
|
12.06.2016 18:00 | Sloga | 2 : 1 | Dušan Silni | |||||
12.06
18:00
Radnički
Mladost 2013
3
3
|
12.06.2016 18:00 | Radnički | 3 : 3 | Mladost 2013 | |||||
12.06
18:00
OFK Jelen
Karađorđe
2
1
|
12.06.2016 18:00 | OFK Jelen | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
12.06
18:00
Vojvoda Stepa Step.
Jevremovac
0
5
|
12.06.2016 18:00 | Vojvoda Stepa Step. | 0 : 5 | Jevremovac |
12.06
18:00
Crnča
Cer
3
7
|
12.06.2016 18:00 | Crnča | 3 : 7 | Cer | |||||
12.06
18:00
Mladost (DB)
Studenac
3
3
|
12.06.2016 18:00 | Mladost (DB) | 3 : 3 | Studenac | |||||
12.06
18:00
Sloga (LŠ)
Sloga (S)
3
2
|
12.06.2016 18:00 | Sloga (LŠ) | 3 : 2 | Sloga (S) | |||||
12.06
18:00
Cerova
Jedinstvo
3
0
|
12.06.2016 18:00 | Cerova | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.06
18:00
Velika Reka
Stolice
4
3
|
12.06.2016 18:00 | Velika Reka | 4 : 3 | Stolice | |||||
12.06
15:00
Krasava
Borac
0
5
|
12.06.2016 15:00 | Krasava | 0 : 5 | Borac | |||||
12.06
18:00
Vidojevica
Gučevo
1
0
|
12.06.2016 18:00 | Vidojevica | 1 : 0 | Gučevo | |||||
12.06
18:00
Milan Orlić
Čobanče
4
0
|
12.06.2016 18:00 | Milan Orlić | 4 : 0 | Čobanče |
12.06
18:00
Mladi Borac
Borac
3
4
|
12.06.2016 18:00 | Mladi Borac | 3 : 4 | Borac | |||||
12.06
18:00
Drina
Cer
4
2
|
12.06.2016 18:00 | Drina | 4 : 2 | Cer | |||||
12.06
18:00
Duško
Milicionar
4
0
|
12.06.2016 18:00 | Duško | 4 : 0 | Milicionar | |||||
12.06
18:00
Partizan
Omladinac 2013
3
2
|
12.06.2016 18:00 | Partizan | 3 : 2 | Omladinac 2013 | |||||
12.06
18:00
Gorki
Sloga
3
4
|
12.06.2016 18:00 | Gorki | 3 : 4 | Sloga | |||||
12.06
18:00
Proleter
Budućnost (PD)
4
3
|
12.06.2016 18:00 | Proleter | 4 : 3 | Budućnost (PD) | |||||
12.06
18:00
Mladost (MM)
Torpedo 1924
3
1
|
12.06.2016 18:00 | Mladost (MM) | 3 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
12.06
18:00
Majur
Budućnost (Z)
2
1
|
12.06.2016 18:00 | Majur | 2 : 1 | Budućnost (Z) |
12.06
17:30
Jadar 2013
Gradac
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Jadar 2013 | 3 : 0 | Gradac | |||||
12.06
17:30
Iskra
Komanice
1
5
|
12.06.2016 17:30 | Iskra | 1 : 5 | Komanice | |||||
12.06
17:30
Borac
Milenko Pavlović
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Borac | 3 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
12.06
17:30
Rajac
Liplje
4
4
|
12.06.2016 17:30 | Rajac | 4 : 4 | Liplje | |||||
12.06
17:30
Kolubara 2
Ribnikar
2
5
|
12.06.2016 17:30 | Kolubara 2 | 2 : 5 | Ribnikar | |||||
12.06
17:30
Popadić
Mladost
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Popadić | 1 : 2 | Mladost |
12.06
17:30
Crvena Jabuka
Polet (T)
4
4
|
12.06.2016 17:30 | Crvena Jabuka | 4 : 4 | Polet (T) | |||||
12.06
17:30
Rudar
Polet (DL)
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Rudar | 0 : 2 | Polet (DL) | |||||
12.06
17:30
OFK Stublenica
Rubribreza
1
1
|
12.06.2016 17:30 | OFK Stublenica | 1 : 1 | Rubribreza | |||||
12.06
17:30
Stepanje
Proleter
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Stepanje | 0 : 2 | Proleter | |||||
12.06
17:30
Dimitrije Tucović
Gunjevac
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 1 | Gunjevac |
12.06
17:00
Kremenac
Azbest
3
0
|
12.06.2016 17:00 | Kremenac | 3 : 0 | Azbest | |||||
12.06
17:00
Kutlovo
OFK Žeželj
1
2
|
12.06.2016 17:00 | Kutlovo | 1 : 2 | OFK Žeželj | |||||
12.06
17:00
Botunje
Divostin
3
3
|
12.06.2016 17:00 | Botunje | 3 : 3 | Divostin | |||||
12.06
17:00
Hajduk
Zastava
5
2
|
12.06.2016 17:00 | Hajduk | 5 : 2 | Zastava | |||||
12.06
17:00
Košutnjak
21. oktobar
0
0
|
12.06.2016 17:00 | Košutnjak | 0 : 0 | 21. oktobar |
12.06
18:00
Zvezda
Napredak
0
4
|
12.06.2016 18:00 | Zvezda | 0 : 4 | Napredak | |||||
12.06
18:00
Proleter
Lazac
3
2
|
12.06.2016 18:00 | Proleter | 3 : 2 | Lazac | |||||
12.06
18:00
Tavnik
Magnohrom
5
6
|
12.06.2016 18:00 | Tavnik | 5 : 6 | Magnohrom | |||||
12.06
18:00
Mladost
Vrnjci
4
1
|
12.06.2016 18:00 | Mladost | 4 : 1 | Vrnjci | |||||
12.06
18:00
Borac
Šumadija
0
2
|
12.06.2016 18:00 | Borac | 0 : 2 | Šumadija | |||||
12.06
18:00
Morava
Budućnost
2
0
|
12.06.2016 18:00 | Morava | 2 : 0 | Budućnost |
12.06
17:30
Takovski Ustanak
Jablanica
2
5
|
12.06.2016 17:30 | Takovski Ustanak | 2 : 5 | Jablanica | |||||
12.06
17:30
Brezak
Šumadija
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Brezak | 3 : 0 | Šumadija | |||||
12.06
17:30
Mladost 09
Ozremica
0
6
|
12.06.2016 17:30 | Mladost 09 | 0 : 6 | Ozremica | |||||
12.06
17:30
Omladinac
Sparta Grabovica
1
3
|
12.06.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 3 | Sparta Grabovica | |||||
12.06
17:30
Velereč 94
Šilopaj
1
1
|
12.06.2016 17:30 | Velereč 94 | 1 : 1 | Šilopaj |
12.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jadran
0
9
|
12.06.2016 17:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 9 | Jadran | |||||
12.06
17:30
Šampion
Čoka
2
0
|
12.06.2016 17:30 | Šampion | 2 : 0 | Čoka | |||||
12.06
17:30
Tromedja
Slavija
0
0
|
12.06.2016 17:30 | Tromedja | 0 : 0 | Slavija | |||||
12.06
17:30
Hajduk
Graničar
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Hajduk | 2 : 1 | Graničar | |||||
12.06
17:30
Horgoš 1911
Jedinstvo (SK)
0
0
|
12.06.2016 17:30 | Horgoš 1911 | 0 : 0 | Jedinstvo (SK) | |||||
12.06
17:30
Tisa (P)
Tisa B
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Tisa (P) | 3 : 1 | Tisa B |
12.06
17:30
Mladost
Proleter DV
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Mladost | 4 : 1 | Proleter DV | |||||
12.06
17:30
AZ Borac 2014
Moravac 1948
6
3
|
12.06.2016 17:30 | AZ Borac 2014 | 6 : 3 | Moravac 1948 | |||||
12.06
17:30
Morava
Delijski Vis
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Morava | 3 : 0 | Delijski Vis | |||||
12.06
17:30
Čegar 2013
Sloga 1948
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Čegar 2013 | 2 : 1 | Sloga 1948 | |||||
12.06
17:30
Supovac
Čegar 1946
1
6
|
12.06.2016 17:30 | Supovac | 1 : 6 | Čegar 1946 | |||||
12.06
17:30
Durlan siti
Stevan Nešticki
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Durlan siti | 0 : 2 | Stevan Nešticki |
12.06
17:30
Kovilovo
Rečka
5
0
|
12.06.2016 17:30 | Kovilovo | 5 : 0 | Rečka |
12.06
18:00
Banaćanin
Sloga
3
6
|
12.06.2016 18:00 | Banaćanin | 3 : 6 | Sloga |
12.06
17:30
Prijevor
Prijatelji
6
0
|
12.06.2016 17:30 | Prijevor | 6 : 0 | Prijatelji | |||||
12.06
17:30
Lugovi
Rudar
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Lugovi | 0 : 3 | Rudar | |||||
12.06
17:30
Strelac
Budućnost
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Strelac | 0 : 3 | Budućnost |
12.06
17:30
Jedinstvo
Premeća
|
12.06.2016 17:30 | Jedinstvo | : | Premeća | |||||
12.06
17:30
BIP
Kej
|
12.06.2016 17:30 | BIP | : | Kej | |||||
12.06
17:30
Morava
Mladost
|
12.06.2016 17:30 | Morava | : | Mladost |
12.06
17:30
Mladost
OFK Borac
3
4
|
12.06.2016 17:30 | Mladost | 3 : 4 | OFK Borac | |||||
12.06
17:30
Buljane
Heroj
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Buljane | 2 : 1 | Heroj | |||||
12.06
17:30
Popovac
Radnik
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Popovac | 3 : 0 | Radnik | |||||
12.06
15:00
ISK Izvor
Budućnost
2
2
|
12.06.2016 15:00 | ISK Izvor | 2 : 2 | Budućnost | |||||
12.06
17:30
Zemljoradnik
Železničar
6
1
|
12.06.2016 17:30 | Zemljoradnik | 6 : 1 | Železničar | |||||
12.06
17:30
Razvitak
Jedinstvo
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Razvitak | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:30
Vihor
Sloboda
0
5
|
12.06.2016 17:30 | Vihor | 0 : 5 | Sloboda |
12.06
16:30
Morava
Jugovići
0
3
|
12.06.2016 16:30 | Morava | 0 : 3 | Jugovići | |||||
12.06
16:30
Stragari
Sloboda 1948
3
0
|
12.06.2016 16:30 | Stragari | 3 : 0 | Sloboda 1948 | |||||
12.06
16:30
Velika Drenova
Stevka Božurevka
3
0
|
12.06.2016 16:30 | Velika Drenova | 3 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
12.06
16:30
Vinogradar
Topoljak
0
1
|
12.06.2016 16:30 | Vinogradar | 0 : 1 | Topoljak |
12.06
17:00
Atletiko
Veternica
|
12.06.2016 17:00 | Atletiko | : | Veternica | |||||
12.06
17:00
Badince
Gornje Krajince
|
12.06.2016 17:00 | Badince | : | Gornje Krajince |
12.06
17:00
Sremac
Vojvodina
2
2
|
12.06.2016 17:00 | Sremac | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
12.06
17:00
Car Uroš
Fruška Gora
3
5
|
12.06.2016 17:00 | Car Uroš | 3 : 5 | Fruška Gora | |||||
12.06
17:00
27. Oktobar
Graničar
6
3
|
12.06.2016 17:00 | 27. Oktobar | 6 : 3 | Graničar | |||||
12.06
17:00
Fruškogorac
Sloga
3
2
|
12.06.2016 17:00 | Fruškogorac | 3 : 2 | Sloga | |||||
12.06
17:00
Mladost (B)
Jedinstvo
2
0
|
12.06.2016 17:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:00
Planinac
Jedinstvo (R)
2
5
|
12.06.2016 17:00 | Planinac | 2 : 5 | Jedinstvo (R) | |||||
12.06
17:00
Polet
Mladost (P)
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Polet | 3 : 1 | Mladost (P) |
12.06
17:30
Napredak
Grgurevci
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Napredak | 3 : 0 | Grgurevci | |||||
12.06
17:30
OFK Bosut
Planinac
4
1
|
12.06.2016 17:30 | OFK Bosut | 4 : 1 | Planinac | |||||
12.06
17:30
Sremac
Borac (VR)
7
4
|
12.06.2016 17:30 | Sremac | 7 : 4 | Borac (VR) | |||||
12.06
17:30
Sloboda
Sloga (Z)
5
0
|
12.06.2016 17:30 | Sloboda | 5 : 0 | Sloga (Z) | |||||
12.06
17:30
Sloga (Č)
Srem
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Sloga (Č) | 2 : 1 | Srem |
12.06
17:30
Dunavac
Mip Majdan
5
2
|
12.06.2016 17:30 | Dunavac | 5 : 2 | Mip Majdan | |||||
12.06
17:30
Sopot
Proleter
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Sopot | 3 : 0 | Proleter | |||||
12.06
17:30
Sloga (L)
Pobeda
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Pobeda | |||||
12.06
17:00
Ljubičevo
Sloga (Dr)
2
0
|
12.06.2016 17:00 | Ljubičevo | 2 : 0 | Sloga (Dr) | |||||
12.06
17:30
Metalac
Zemljoradnik
4
3
|
12.06.2016 17:30 | Metalac | 4 : 3 | Zemljoradnik | |||||
12.06
17:30
Sloga (Du)
Dunav
0
4
|
12.06.2016 17:30 | Sloga (Du) | 0 : 4 | Dunav |
12.06
10:00
Plaskovac
Mladost (J)
5
2
|
12.06.2016 10:00 | Plaskovac | 5 : 2 | Mladost (J) | |||||
12.06
10:00
Borac
Krćevac 04
4
1
|
12.06.2016 10:00 | Borac | 4 : 1 | Krćevac 04 | |||||
12.06
17:00
Kralj Petar I
Mladost (R)
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Kralj Petar I | 3 : 1 | Mladost (R) |
12.06
Trešnjevica
Venčani
|
12.06.2016 | Trešnjevica | : | Venčani | |||||
12.06
Tulež
Brezovac
|
12.06.2016 | Tulež | : | Brezovac |
12.06
11:00
Mladost (B)
Verko
4
0
|
12.06.2016 11:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Verko | |||||
12.06
11:00
Sloga (R)
Torpedo
1
4
|
12.06.2016 11:00 | Sloga (R) | 1 : 4 | Torpedo | |||||
12.06
18:00
Sloga Trgošped
Petrovac 74
1
2
|
12.06.2016 18:00 | Sloga Trgošped | 1 : 2 | Petrovac 74 | |||||
12.06
18:00
Polet
Dragojevac
0
0
|
12.06.2016 18:00 | Polet | 0 : 0 | Dragojevac | |||||
12.06
18:00
Provo 2015
Skupljen 2013
7
0
|
12.06.2016 18:00 | Provo 2015 | 7 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
12.06
18:00
Hajduk
Krnule 09
2
3
|
12.06.2016 18:00 | Hajduk | 2 : 3 | Krnule 09 |
12.06
17:30
Beloševac
OFK Brđanac
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Beloševac | 0 : 3 | OFK Brđanac | |||||
12.06
17:30
Dupljaj
Bujačić
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Dupljaj | 0 : 3 | Bujačić | |||||
12.06
17:30
Mladi radnik
Kotešica
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Mladi radnik | 0 : 2 | Kotešica | |||||
12.06
17:30
Lukavac
OFK Povlen
5
0
|
12.06.2016 17:30 | Lukavac | 5 : 0 | OFK Povlen | |||||
12.06
17:30
Zadrugar
Paune
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Paune |
12.06
17:00
Šumarice 2008
Bukorovac
2
2
|
12.06.2016 17:00 | Šumarice 2008 | 2 : 2 | Bukorovac | |||||
12.06
17:00
Borac
Erdoglija
6
2
|
12.06.2016 17:00 | Borac | 6 : 2 | Erdoglija | |||||
12.06
17:00
Dobrača
Mladost Teferič
3
1
|
12.06.2016 17:00 | Dobrača | 3 : 1 | Mladost Teferič |
12.06
17:30
Ram
Radnički
|
12.06.2016 17:30 | Ram | : | Radnički | |||||
12.06
17:30
Kumane
Pečanica
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Kumane | 3 : 0 | Pečanica | |||||
12.06
17:30
Baštovan 2015
Dunavac
|
12.06.2016 17:30 | Baštovan 2015 | : | Dunavac | |||||
12.06
17:30
Sirakovo
Srednjevo
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Sirakovo | 3 : 0 | Srednjevo | |||||
12.06
17:30
Pek
Mladi Borac
|
12.06.2016 17:30 | Pek | : | Mladi Borac |
12.06
17:30
Bakionica
Sečica
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Bakionica | 0 : 2 | Sečica | |||||
12.06
Duškovci
Trešnjica
5
4
|
12.06.2016 | Duškovci | 5 : 4 | Trešnjica | |||||
12.06
17:30
Ježevica
Pobeda
10
2
|
12.06.2016 17:30 | Ježevica | 10 : 2 | Pobeda | |||||
12.06
17:30
Blagaja
Gorobilje
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Blagaja | 0 : 2 | Gorobilje | |||||
12.06
15:00
Lazarica
Glumač
10
4
|
12.06.2016 15:00 | Lazarica | 10 : 4 | Glumač | |||||
12.06
17:30
Lauš
Avijatičar Vranjani
0
5
|
12.06.2016 17:30 | Lauš | 0 : 5 | Avijatičar Vranjani | |||||
12.06
15:00
Omladinac
Plavi Tok
4
2
|
12.06.2016 15:00 | Omladinac | 4 : 2 | Plavi Tok | |||||
12.06
15:00
Borac
Dobrinjac
1
3
|
12.06.2016 15:00 | Borac | 1 : 3 | Dobrinjac |
12.06
11:00
Šipurske livade
Pocerina
3
0
|
12.06.2016 11:00 | Šipurske livade | 3 : 0 | Pocerina |
12.06
11:00
Galeb
Sava
3
5
|
12.06.2016 11:00 | Galeb | 3 : 5 | Sava | |||||
12.06
11:00
Miloš Pocerac 2013
Zablaće
3
0
|
12.06.2016 11:00 | Miloš Pocerac 2013 | 3 : 0 | Zablaće |
12.06
18:00
Mladost (B)
Bratstvo
2
3
|
12.06.2016 18:00 | Mladost (B) | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
12.06
18:00
Tamaris
Milan
1
4
|
12.06.2016 18:00 | Tamaris | 1 : 4 | Milan | |||||
12.06
18:00
Kozara
Sloboda
2
3
|
12.06.2016 18:00 | Kozara | 2 : 3 | Sloboda | |||||
12.06
18:00
Borac (Š)
Mladi Krajišnik
3
1
|
12.06.2016 18:00 | Borac (Š) | 3 : 1 | Mladi Krajišnik | |||||
12.06
18:00
Ratar
Torpedo
2
0
|
12.06.2016 18:00 | Ratar | 2 : 0 | Torpedo | |||||
12.06
18:00
Biseri
Borac (M)
2
4
|
12.06.2016 18:00 | Biseri | 2 : 4 | Borac (M) |
12.06
18:00
Gredice
Sveti Jovan
6
2
|
12.06.2016 18:00 | Gredice | 6 : 2 | Sveti Jovan | |||||
12.06
18:00
Mladost 2003
Slijepčevići
3
0
|
12.06.2016 18:00 | Mladost 2003 | 3 : 0 | Slijepčevići | |||||
12.06
18:00
Grčica
Obilić
2
2
|
12.06.2016 18:00 | Grčica | 2 : 2 | Obilić | |||||
12.06
18:00
Mladost (T)
Mladost (L)
4
3
|
12.06.2016 18:00 | Mladost (T) | 4 : 3 | Mladost (L) | |||||
12.06
18:00
Omladinac
Sava 04
5
1
|
12.06.2016 18:00 | Omladinac | 5 : 1 | Sava 04 | |||||
12.06
18:00
OFK Brezik
Jugović
6
0
|
12.06.2016 18:00 | OFK Brezik | 6 : 0 | Jugović |
12.06
17:30
Semberija
Sloga 94
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Semberija | 3 : 0 | Sloga 94 | |||||
12.06
17:30
Balatun
Sloboda
3
2
|
12.06.2016 17:30 | Balatun | 3 : 2 | Sloboda | |||||
12.06
17:30
Priboj
SFK Akademac UIS
4
2
|
12.06.2016 17:30 | Priboj | 4 : 2 | SFK Akademac UIS | |||||
12.06
17:30
Drina
Međaši
13
0
|
12.06.2016 17:30 | Drina | 13 : 0 | Međaši | |||||
12.06
17:30
Miloš Obilić
Novo doba
2
0
|
12.06.2016 17:30 | Miloš Obilić | 2 : 0 | Novo doba | |||||
12.06
17:30
Majevica
Jedinstvo
0
1
|
12.06.2016 17:30 | Majevica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:30
Sloga
BSK Ledinci
5
1
|
12.06.2016 17:30 | Sloga | 5 : 1 | BSK Ledinci |
12.06
18:30
Crni vrh
Budućnost
1
4
|
12.06.2016 18:30 | Crni vrh | 1 : 4 | Budućnost | |||||
12.06
18:30
Vrbas
Crvena zemlja
1
0
|
12.06.2016 18:30 | Vrbas | 1 : 0 | Crvena zemlja | |||||
12.06
18:30
Studenac
Biseri
4
1
|
12.06.2016 18:30 | Studenac | 4 : 1 | Biseri |
12.06
17:30
BSK
OFK Zborište
2
3
|
12.06.2016 17:30 | BSK | 2 : 3 | OFK Zborište | |||||
12.06
17:30
Vučijak
27. Juli
3
0
|
12.06.2016 17:30 | Vučijak | 3 : 0 | 27. Juli | |||||
12.06
17:30
Borac 1975
Hajduk
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Borac 1975 | 0 : 3 | Hajduk | |||||
12.06
17:30
Željezničar
Borac (L)
6
0
|
12.06.2016 17:30 | Željezničar | 6 : 0 | Borac (L) | |||||
12.06
17:30
Polet
Zadrugar
7
0
|
12.06.2016 17:30 | Polet | 7 : 0 | Zadrugar |
12.06
17:30
Stević Jovan
Magnojević 2001
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Stević Jovan | 3 : 1 | Magnojević 2001 | |||||
12.06
17:30
Obarska
Koridor 2011
2
1
|
12.06.2016 17:30 | Obarska | 2 : 1 | Koridor 2011 | |||||
12.06
17:30
Jedinstvo
Proleter
1
2
|
12.06.2016 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Proleter | |||||
12.06
17:30
Ljeljenča
Građanski
3
1
|
12.06.2016 17:30 | Ljeljenča | 3 : 1 | Građanski | |||||
12.06
17:30
OFK Magnojević
Sloboda
0
3
|
12.06.2016 17:30 | OFK Magnojević | 0 : 3 | Sloboda | |||||
12.06
17:30
Omladinac
Panteri
0
2
|
12.06.2016 17:30 | Omladinac | 0 : 2 | Panteri |
12.06
17:30
Modran
VSK
2
2
|
12.06.2016 17:30 | Modran | 2 : 2 | VSK | |||||
12.06
17:30
Bjeloševac
Tavna
1
6
|
12.06.2016 17:30 | Bjeloševac | 1 : 6 | Tavna | |||||
12.06
17:30
Kolektiv
OFK Batković
4
1
|
12.06.2016 17:30 | Kolektiv | 4 : 1 | OFK Batković | |||||
12.06
17:30
Brodac
Glogovac
5
0
|
12.06.2016 17:30 | Brodac | 5 : 0 | Glogovac | |||||
12.06
17:30
Drina
Mladost
6
3
|
12.06.2016 17:30 | Drina | 6 : 3 | Mladost | |||||
12.06
17:30
Sloga
OFK Janja 2009
0
3
|
12.06.2016 17:30 | Sloga | 0 : 3 | OFK Janja 2009 |
12.06
Moravac Orion
Rad
1
3
|
12.06.2016 | Moravac Orion | 1 : 3 | Rad |
12.06
11:00
Vršac
Sloga (P)
3
0
|
12.06.2016 11:00 | Vršac | 3 : 0 | Sloga (P) |
12.06
11:00
Mladost
Šumadija 1903
4
3
|
12.06.2016 11:00 | Mladost | 4 : 3 | Šumadija 1903 |
12.06
11:00
Rad
Novi Pazar
0
2
|
12.06.2016 11:00 | Rad | 0 : 2 | Novi Pazar |
12.06
10:00
Proleter 2006
Radnički (K)
3
0
|
12.06.2016 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Radnički (K) |
12.06
12:00
Radnički Šabački
Šampion
3
2
|
12.06.2016 12:00 | Radnički Šabački | 3 : 2 | Šampion |
12.06
10:00
Obilić
Tornjoš
6
1
|
12.06.2016 10:00 | Obilić | 6 : 1 | Tornjoš |
12.06
Borac
Zuce
0
3
|
12.06.2016 | Borac | 0 : 3 | Zuce | |||||
12.06
Dorćol
Apolon 2010
3
5
|
12.06.2016 | Dorćol | 3 : 5 | Apolon 2010 |
12.06
10:00
Radnički
Donjošorac
0
3
|
12.06.2016 10:00 | Radnički | 0 : 3 | Donjošorac |
12.06
13:00
011
OFK Beograd
0
1
|
12.06.2016 13:00 | 011 | 0 : 1 | OFK Beograd |
12.06
09:00
Borac O.
Vranić
0
3
|
12.06.2016 09:00 | Borac O. | 0 : 3 | Vranić |
12.06
10:00
Jedinstvo (Š)
OFK Atletiko
3
0
|
12.06.2016 10:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | OFK Atletiko |
12.06
10:00
POFK Savacium
Mačva (Š)
9
0
|
12.06.2016 10:00 | POFK Savacium | 9 : 0 | Mačva (Š) |
12.06
13:00
OFK Beograd
Čukarički
5
2
|
12.06.2016 13:00 | OFK Beograd | 5 : 2 | Čukarički |
12.06
18:00
TSC
Spartak '04
3
0
|
12.06.2016 18:00 | TSC | 3 : 0 | Spartak '04 |
12.06
20:00
Mega Leks
FMP
81
73
|
12.06.2016 20:00 | Mega Leks | 81 : 73 | FMP | 3:2 |
12.06
16:00
Vidre
Sharks
13
14
|
12.06.2016 16:00 | Vidre | 13 : 14 | Sharks |
12.06
11:00
Angel Warriors
Black Hornets
14
13
|
12.06.2016 11:00 | Angel Warriors | 14 : 13 | Black Hornets | |||||
12.06
17:00
Mammoths
Pastuvi
14
10
|
12.06.2016 17:00 | Mammoths | 14 : 10 | Pastuvi | |||||
12.06
16:00
Lavovi
Pirates
32
13
|
12.06.2016 16:00 | Lavovi | 32 : 13 | Pirates |