17.05
16:30
Zvižd
Jedinstvo
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Zvižd | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.05
11:00
Polet
ŽelezniÄar
0
0
|
17.05.2015 11:00 | Polet | 0 : 0 | ŽelezniÄar |
17.05
16:30
Kopaonik
Radan
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Kopaonik | 2 : 0 | Radan |
17.05
16:30
Senta
RadniÄki (NP)
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Senta | 1 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
17.05
16:30
Dolina
RadniÄki (Å )
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Dolina | 2 : 1 | RadniÄki (Å ) | |||||
17.05
16:30
Dunav
Banat
0
1
|
17.05.2015 16:30 | Dunav | 0 : 1 | Banat |
17.05
11:00
DorÄol
Srem
2
1
|
17.05.2015 11:00 | DorÄol | 2 : 1 | Srem | |||||
17.05
11:00
Hajduk
IMT
1
2
|
17.05.2015 11:00 | Hajduk | 1 : 2 | IMT | |||||
17.05
11:00
Žarkovo
Turbina
2
0
|
17.05.2015 11:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Turbina |
17.05
16:30
Slavija
Partizan
1
2
|
17.05.2015 16:30 | Slavija | 1 : 2 | Partizan | |||||
17.05
16:30
Rudar (Bresnica)
Omladinac
0
3
|
17.05.2015 16:30 | Rudar (Bresnica) | 0 : 3 | Omladinac | |||||
17.05
16:30
DragaÄevo
Metalac
0
0
|
17.05.2015 16:30 | DragaÄevo | 0 : 0 | Metalac | |||||
17.05
16:30
BraÄa VukoviÄ
Orlovac
1
2
|
17.05.2015 16:30 | BraÄa VukoviÄ | 1 : 2 | Orlovac |
17.05
16:30
Sloboda
RSK
5
0
|
17.05.2015 16:30 | Sloboda | 5 : 0 | RSK | |||||
17.05
16:30
Napredak
Morava
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Morava | |||||
17.05
16:30
Homoljac
Mihajlovac 1934
1
2
|
17.05.2015 16:30 | Homoljac | 1 : 2 | Mihajlovac 1934 | |||||
17.05
16:30
Borac
Lepenica
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Borac | 4 : 0 | Lepenica | |||||
17.05
16:30
Basarac
ObiliÄ
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Basarac | 4 : 0 | ObiliÄ | |||||
17.05
16:30
Å umadinac (B)
Mladi radnik (R)
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Å umadinac (B) | 3 : 0 | Mladi radnik (R) |
17.05
16:30
Zadrugar
Ribnica
1
3
|
17.05.2015 16:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Ribnica | |||||
17.05
16:30
Brezovica
Sloga (S)
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Brezovica | 3 : 0 | Sloga (S) | |||||
17.05
16:30
Sloga 1940
RadniÄki (V)
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Sloga 1940 | 1 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
17.05
16:30
Polimlje
Zlatar
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Polimlje | 1 : 1 | Zlatar |
17.05
16:30
Župa
Jedinstvo (M)
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Župa | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
17.05
16:30
Kosanica
SFS Borac
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Kosanica | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
17.05
16:30
TemniÄ 1924
Juhor
2
1
|
17.05.2015 16:30 | TemniÄ 1924 | 2 : 1 | Juhor | |||||
17.05
16:30
Lugomir
Rembas
2
2
|
17.05.2015 16:30 | Lugomir | 2 : 2 | Rembas | |||||
17.05
16:30
Dragocvet
FUD
1
2
|
17.05.2015 16:30 | Dragocvet | 1 : 2 | FUD |
17.05
16:30
Rudar Alpos
BuÄje
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Rudar Alpos | 3 : 2 | BuÄje | |||||
17.05
16:30
Bukovik
Kablovi
6
1
|
17.05.2015 16:30 | Bukovik | 6 : 1 | Kablovi | |||||
17.05
16:30
Pukovac
BSK Bogovina
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Pukovac | 0 : 0 | BSK Bogovina |
17.05
16:30
BobiŔte
BSK Bujanovac
1
5
|
17.05.2015 16:30 | BobiŔte | 1 : 5 | BSK Bujanovac | |||||
17.05
16:30
Sloboda
Balkanski
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Balkanski | |||||
17.05
16:30
Vlasina
Jedinstvo (B)
1
2
|
17.05.2015 16:30 | Vlasina | 1 : 2 | Jedinstvo (B) |
17.05
16:30
BuduÄnost
Crvena zvezda
4
2
|
17.05.2015 16:30 | BuduÄnost | 4 : 2 | Crvena zvezda | |||||
17.05
10:00
Kabel
Kupinovo
1
2
|
17.05.2015 10:00 | Kabel | 1 : 2 | Kupinovo | |||||
17.05
16:30
Ljukovo
Hajduk
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Ljukovo | 3 : 2 | Hajduk | |||||
17.05
16:30
LSK LaÄarak
Borac
3
0
|
17.05.2015 16:30 | LSK LaÄarak | 3 : 0 | Borac |
17.05
16:30
Zadrugar
BaÄka (P)
6
1
|
17.05.2015 16:30 | Zadrugar | 6 : 1 | BaÄka (P) | |||||
17.05
16:30
Tisa
Subotica
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Tisa | 3 : 0 | Subotica | |||||
17.05
16:30
Preporod
OFK Odžaci
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Preporod | 1 : 1 | OFK Odžaci |
17.05
16:30
Borac (Sakule)
Borac (StarÄevo)
4
1
|
17.05.2015 16:30 | Borac (Sakule) | 4 : 1 | Borac (StarÄevo) |
17.05
16:30
Zvezdara
Lokomotiva
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Zvezdara | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
17.05
10:00
ŽelezniÄar
GrafiÄar
0
2
|
17.05.2015 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | GrafiÄar | |||||
17.05
16:30
PKB
VrÄin
0
0
|
17.05.2015 16:30 | PKB | 0 : 0 | VrÄin | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo
BaÄevac
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | BaÄevac |
17.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Ribnica
0
1
|
17.05.2015 17:30 | Kraljevo Hajduk | 0 : 1 | Ribnica | |||||
17.05
17:30
Ibar
BuduÄnost
1
1
|
17.05.2015 17:30 | Ibar | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
17.05
17:30
RadniÄki
Lazac
0
0
|
17.05.2015 17:30 | RadniÄki | 0 : 0 | Lazac | |||||
17.05
17:30
Mataruge
KaraÄorÄe
0
2
|
17.05.2015 17:30 | Mataruge | 0 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
17.05
17:30
OFK Ras
Gruža
4
2
|
17.05.2015 17:30 | OFK Ras | 4 : 2 | Gruža | |||||
17.05
17:30
Borac
Radnik
3
1
|
17.05.2015 17:30 | Borac | 3 : 1 | Radnik |
17.05
16:30
Å umadinac
Arsenal
4
2
|
17.05.2015 16:30 | Å umadinac | 4 : 2 | Arsenal | |||||
17.05
16:30
Kolonija
MarÅ”iÄ
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Kolonija | 3 : 0 | MarÅ”iÄ | |||||
17.05
16:30
KoriÄani
SuŔica
2
2
|
17.05.2015 16:30 | KoriÄani | 2 : 2 | SuÅ”ica |
17.05
16:30
ViŔesava
Jedinstvo
2
1
|
17.05.2015 16:30 | ViŔesava | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.05
16:30
ŽelezniÄar
Jasen
12
2
|
17.05.2015 16:30 | ŽelezniÄar | 12 : 2 | Jasen | |||||
17.05
16:30
Crnokosa
GP Zlatibor
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Crnokosa | 1 : 1 | GP Zlatibor | |||||
17.05
11:00
Ariljska rampa
Napredak
5
0
|
17.05.2015 11:00 | Ariljska rampa | 5 : 0 | Napredak | |||||
17.05
16:30
PeruÄac
Prvi partizan
6
1
|
17.05.2015 16:30 | PeruÄac | 6 : 1 | Prvi partizan | |||||
17.05
16:30
Äajetina
Polet
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Äajetina | 0 : 2 | Polet |
17.05
16:30
OFK Divci
Tulari
0
0
|
17.05.2015 16:30 | OFK Divci | 0 : 0 | Tulari | |||||
17.05
16:30
TeŔnjar
ZSK
1
1
|
17.05.2015 16:30 | TeŔnjar | 1 : 1 | ZSK |
17.05
17:00
Antimon
SindjeliÄ
1
3
|
17.05.2015 17:00 | Antimon | 1 : 3 | SindjeliÄ | |||||
17.05
17:00
Podrinje
Mladost (P)
2
4
|
17.05.2015 17:00 | Podrinje | 2 : 4 | Mladost (P) | |||||
17.05
17:00
Borac (L)
Jedinstvo (Å )
0
0
|
17.05.2015 17:00 | Borac (L) | 0 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
17.05
17:00
BMR PetlovaÄa
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
17.05.2015 17:00 | BMR PetlovaÄa | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
17.05
17:00
Hajduk Stanko
Drina
2
3
|
17.05.2015 17:00 | Hajduk Stanko | 2 : 3 | Drina |
17.05
16:30
Å umadinac (S)
Å umadinac (N)
2
4
|
17.05.2015 16:30 | Å umadinac (S) | 2 : 4 | Å umadinac (N) | |||||
17.05
16:30
Å atornja
BSK
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Å atornja | 3 : 1 | BSK | |||||
17.05
16:30
Partizan (D)
Banja
5
3
|
17.05.2015 16:30 | Partizan (D) | 5 : 3 | Banja | |||||
17.05
16:30
Junkovac
VinÄa
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Junkovac | 3 : 2 | VinÄa | |||||
17.05
10:00
Å umadija
ŽSK
5
2
|
17.05.2015 10:00 | Šumadija | 5 : 2 | ŽSK |
17.05
16:30
Mladost (B)
Zadrugar (T)
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
17.05
16:30
KrilaÅ”
Å apine
3
1
|
17.05.2015 16:30 | KrilaÅ” | 3 : 1 | Å apine | |||||
17.05
16:30
Mlava (B)
Mlava (ML)
1
3
|
17.05.2015 16:30 | Mlava (B) | 1 : 3 | Mlava (ML) | |||||
17.05
16:30
Petar Dobrnjac
RadniÄki 1926
2
3
|
17.05.2015 16:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 3 | RadniÄki 1926 | |||||
17.05
16:30
Makce
Sloga (B)
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Makce | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
17.05
16:30
Vojvoda Milenko
Rudar (K)
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Vojvoda Milenko | 3 : 2 | Rudar (K) |
17.05
16:30
BuduÄnost (R)
GlavaÅ”
4
0
|
17.05.2015 16:30 | BuduÄnost (R) | 4 : 0 | GlavaÅ” | |||||
17.05
16:30
ŽelezniÄar (K)
Osipaonica
2
0
|
17.05.2015 16:30 | ŽelezniÄar (K) | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
17.05
16:30
Å umadija
Sloga (M)
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Å umadija | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
17.05
11:00
ŽelezniÄar (S)
Proleter
0
5
|
17.05.2015 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 0 : 5 | Proleter | |||||
17.05
16:30
Udarnik
Vodice
1
0
|
17.05.2015 16:30 | Udarnik | 1 : 0 | Vodice | |||||
17.05
16:30
7. Juli
Jedinstvo (K)
3
2
|
17.05.2015 16:30 | 7. Juli | 3 : 2 | Jedinstvo (K) |
17.05
17:30
KuŔiljevo
Mladost (J)
4
1
|
17.05.2015 17:30 | KuŔiljevo | 4 : 1 | Mladost (J) | |||||
17.05
11:00
BSK
Sloga (DV)
2
0
|
17.05.2015 11:00 | BSK | 2 : 0 | Sloga (DV) | |||||
17.05
17:30
OFK Tekstilac
Mladost (K)
1
0
|
17.05.2015 17:30 | OFK Tekstilac | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
17.05
17:30
Morava
Sloga (V)
5
0
|
17.05.2015 17:30 | Morava | 5 : 0 | Sloga (V) | |||||
17.05
17:30
Napredak (D)
Bratstvo
4
1
|
17.05.2015 17:30 | Napredak (D) | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
17.05
17:30
Napredak (Z)
Mladi radnik
2
1
|
17.05.2015 17:30 | Napredak (Z) | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
17.05
17:30
Mladost (D)
OFK Bratstvo
3
2
|
17.05.2015 17:30 | Mladost (D) | 3 : 2 | OFK Bratstvo |
17.05
17:00
Real
Partizanski put
0
0
|
17.05.2015 17:00 | Real | 0 : 0 | Partizanski put | |||||
17.05
17:00
Jastrebac
Trbunje
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Trbunje | |||||
17.05
17:00
Kosovac
Mladost 1982
1
3
|
17.05.2015 17:00 | Kosovac | 1 : 3 | Mladost 1982 | |||||
17.05
17:00
Omladinac
Polet
2
3
|
17.05.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Polet | |||||
17.05
17:00
DobriÄ
TopliÄanin
0
3
|
17.05.2015 17:00 | DobriÄ | 0 : 3 | TopliÄanin | |||||
17.05
17:00
Borac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
5
1
|
17.05.2015 17:00 | Borac | 5 : 1 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | |||||
17.05
17:00
Svetlost
DunÄerski
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Svetlost | 1 : 1 | DunÄerski |
17.05
17:00
MaÄkovac
Jedinstvo 1936
1
2
|
17.05.2015 17:00 | MaÄkovac | 1 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
17.05
17:00
BoŔnjane
Vinogradar
5
1
|
17.05.2015 17:00 | BoŔnjane | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
17.05
17:00
Omladinac
Å anac
0
3
|
17.05.2015 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Å anac | |||||
17.05
17:00
Trudbenik
Äitluk
5
4
|
17.05.2015 17:00 | Trudbenik | 5 : 4 | Äitluk | |||||
17.05
17:00
Mladi radnik
Sloga (Ä)
2
2
|
17.05.2015 17:00 | Mladi radnik | 2 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
17.05
17:00
Gornji StepoÅ”
Sloga (D)
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Gornji StepoÅ” | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
17.05
17:00
13. April
Naupare
6
2
|
17.05.2015 17:00 | 13. April | 6 : 2 | Naupare | |||||
17.05
17:00
Mladost
Jastrebac
1
3
|
17.05.2015 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Jastrebac |
17.05
17:00
MagliÄ
Sutjeska
3
1
|
17.05.2015 17:00 | MagliÄ | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
17.05
17:00
Hajduk
Mladost
3
3
|
17.05.2015 17:00 | Hajduk | 3 : 3 | Mladost | |||||
17.05
17:00
Mladost Radost
Krila Krajine
0
1
|
17.05.2015 17:00 | Mladost Radost | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
17.05
17:00
BuduÄnost
Titel
2
1
|
17.05.2015 17:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Titel | |||||
17.05
17:00
Stari Grad
Kulpin
4
0
|
17.05.2015 17:00 | Stari Grad | 4 : 0 | Kulpin | |||||
17.05
17:00
Borac
ObiliÄ
7
0
|
17.05.2015 17:00 | Borac | 7 : 0 | ObiliÄ |
17.05
17:00
Susek
Å ajkaÅ” 1908
5
0
|
17.05.2015 17:00 | Susek | 5 : 0 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
17.05
17:00
Vinogradar
Proleter
0
0
|
17.05.2015 17:00 | Vinogradar | 0 : 0 | Proleter | |||||
17.05
17:00
OFK Sirig
Jedinstvo
3
2
|
17.05.2015 17:00 | OFK Sirig | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.05
17:00
Tatra
Sofeks
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Tatra | 1 : 1 | Sofeks | |||||
17.05
17:00
TSK
OFK Slavija
0
1
|
17.05.2015 17:00 | TSK | 0 : 1 | OFK Slavija |
17.05
17:00
Sremac GraniÄar 1924
OFK Zeka BuljubaŔa
6
2
|
17.05.2015 17:00 | Sremac GraniÄar 1924 | 6 : 2 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | |||||
17.05
17:00
Napredak
Donji Petrovci
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Napredak | 1 : 2 | Donji Petrovci | |||||
17.05
17:00
Jadran
Partizan
0
1
|
17.05.2015 17:00 | Jadran | 0 : 1 | Partizan | |||||
17.05
17:00
Hajduk 1932
Hajduk (D)
0
3
|
17.05.2015 17:00 | Hajduk 1932 | 0 : 3 | Hajduk (D) | |||||
17.05
17:00
Hrtkovci
BuduÄnost
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Hrtkovci | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
17.05
17:00
PSK Putinci
Sloven
1
3
|
17.05.2015 17:00 | PSK Putinci | 1 : 3 | Sloven |
17.05
17:00
PaliÄ
BaÄka
0
5
|
17.05.2015 17:00 | PaliÄ | 0 : 5 | BaÄka | |||||
17.05
17:00
EÄÅ”eg
Proleter
3
4
|
17.05.2015 17:00 | EÄÅ”eg | 3 : 4 | Proleter |
17.05
17:00
Kula
BSK
6
1
|
17.05.2015 17:00 | Kula | 6 : 1 | BSK | |||||
17.05
17:00
Rusin
Lipar
0
0
|
17.05.2015 17:00 | Rusin | 0 : 0 | Lipar | |||||
17.05
17:00
Omladinac (B)
Kordun
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Omladinac (B) | 2 : 1 | Kordun | |||||
17.05
17:00
GraniÄar (R)
Hajduk
2
4
|
17.05.2015 17:00 | GraniÄar (R) | 2 : 4 | Hajduk | |||||
17.05
17:00
TerekveÅ”
Dunav
3
1
|
17.05.2015 17:00 | TerekveÅ” | 3 : 1 | Dunav |
17.05
17:30
Jugoslavija
BuduÄnost (A)
2
1
|
17.05.2015 17:30 | Jugoslavija | 2 : 1 | BuduÄnost (A) | |||||
17.05
17:30
Slavija
Mladost (O)
4
1
|
17.05.2015 17:30 | Slavija | 4 : 1 | Mladost (O) | |||||
17.05
17:30
Mladost (V)
RadniÄki (B)
1
1
|
17.05.2015 17:30 | Mladost (V) | 1 : 1 | RadniÄki (B) | |||||
17.05
17:30
Omladinac (D)
HajduÄica
3
0
|
17.05.2015 17:30 | Omladinac (D) | 3 : 0 | HajduÄica | |||||
17.05
17:30
Polet
Crvena zvezda
5
1
|
17.05.2015 17:30 | Polet | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.05
17:30
Sloga (BNS)
Partizan (G)
2
0
|
17.05.2015 17:30 | Sloga (BNS) | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
17.05
17:30
Vojvodina
Vulturul
4
0
|
17.05.2015 17:30 | Vojvodina | 4 : 0 | Vulturul |
17.05
16:30
Zadrugar
Mladost
2
3
|
17.05.2015 16:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Mladost | |||||
17.05
16:30
Omladinac
RadniÄki Zrenjanin
1
2
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | RadniÄki Zrenjanin | |||||
17.05
16:30
ŽAK
Crvena zvezda
3
0
|
17.05.2015 16:30 | ŽAK | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.05
16:30
Borac
Vojvodina (NM)
5
0
|
17.05.2015 16:30 | Borac | 5 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
17.05
16:30
Napredak
RadniÄki 1911
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Napredak | 3 : 0 | RadniÄki 1911 |
17.05
13:00
Brodarac
SindjeliÄ 2012(U)
3
0
|
17.05.2015 13:00 | Brodarac | 3 : 0 | SindjeliÄ 2012(U) | |||||
17.05
16:30
Banja (VB)
Borac (O)
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Banja (VB) | 2 : 1 | Borac (O) | |||||
17.05
11:00
13. maj
Resnik
7
2
|
17.05.2015 11:00 | 13. maj | 7 : 2 | Resnik | |||||
17.05
16:30
Zmaj 1953
PKB Kovilovo
4
3
|
17.05.2015 16:30 | Zmaj 1953 | 4 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
17.05
16:30
BSK 1925
Komgrap
7
0
|
17.05.2015 16:30 | BSK 1925 | 7 : 0 | Komgrap |
17.05
10:00
RadniÄki (R)
OFK Zabrežje
2
0
|
17.05.2015 10:00 | RadniÄki (R) | 2 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
17.05
16:30
Mladost (B)
Mladost (Ä)
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Mladost (Ä) | |||||
17.05
16:30
Å umadija (Å )
Veliki Borak
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Å umadija (Å ) | 2 : 1 | Veliki Borak | |||||
17.05
11:00
Prva Iskra
Borac (L)
5
0
|
17.05.2015 11:00 | Prva Iskra | 5 : 0 | Borac (L) | |||||
17.05
16:30
RuŔanj
Strelac
9
2
|
17.05.2015 16:30 | RuŔanj | 9 : 2 | Strelac | |||||
17.05
16:30
VraniÄ
BuduÄnost (Z)
1
1
|
17.05.2015 16:30 | VraniÄ | 1 : 1 | BuduÄnost (Z) |
17.05
16:30
VlaŔka
Pinosava
1
0
|
17.05.2015 16:30 | VlaŔka | 1 : 0 | Pinosava | |||||
17.05
16:30
OFK LeŔtane
Podunavac (R)
6
0
|
17.05.2015 16:30 | OFK LeŔtane | 6 : 0 | Podunavac (R) | |||||
17.05
16:30
KovaÄevac
Pudarci
3
0
|
17.05.2015 16:30 | KovaÄevac | 3 : 0 | Pudarci | |||||
17.05
16:30
Heroj 1925
Selo Mladenovac
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Heroj 1925 | 1 : 1 | Selo Mladenovac |
17.05
17:00
Orljane
Mladi radnik
6
4
|
17.05.2015 17:00 | Orljane | 6 : 4 | Mladi radnik | |||||
17.05
17:00
Rutevac
Zemljoradnik
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Rutevac | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
17.05
17:00
NaŔa krila 1936
Knežica
6
2
|
17.05.2015 17:00 | NaŔa krila 1936 | 6 : 2 | Knežica | |||||
17.05
17:00
Morava
RadniÄki 1947 (Ä)
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Morava | 2 : 1 | RadniÄki 1947 (Ä) | |||||
17.05
17:00
Mladost (B)
Palilula
3
3
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 3 : 3 | Palilula | |||||
17.05
17:00
RasovaÄa
Zaplanjac
2
1
|
17.05.2015 17:00 | RasovaÄa | 2 : 1 | Zaplanjac |
17.05
17:00
Mladost
Äekmin
3
4
|
17.05.2015 17:00 | Mladost | 3 : 4 | Äekmin | |||||
17.05
17:00
Umac
Jedinstvo (G)
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Umac | 2 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
17.05
17:00
Mladi borac
RadniÄki
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Mladi borac | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
17.05
17:00
Progres
Sloga
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Progres | 3 : 0 | Sloga | |||||
17.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Å umadija
5
3
|
17.05.2015 17:00 | Jedinstvo (GS) | 5 : 3 | Å umadija | |||||
17.05
17:00
ŽelezniÄar
VuÄje
4
1
|
17.05.2015 17:00 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | VuÄje | |||||
17.05
17:00
Plantaža
ZloÄudovo
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Plantaža | 1 : 1 | ZloÄudovo |
17.05
16:30
Padež
DragoÅ”
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Padež | 4 : 0 | DragoŔ | |||||
17.05
16:30
Zadrugar
Mladost
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Mladost | |||||
17.05
11:00
Jedinstvo
ŽeljuŔa
7
3
|
17.05.2015 11:00 | Jedinstvo | 7 : 3 | ŽeljuŔa |
17.05
11:00
KljuÄ
Slatina (B)
3
1
|
17.05.2015 11:00 | KljuÄ | 3 : 1 | Slatina (B) | |||||
17.05
16:30
Deli Jovan
Sloga
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Deli Jovan | 0 : 0 | Sloga | |||||
17.05
16:30
Blizna
Å arbanovac
0
3
|
17.05.2015 16:30 | Blizna | 0 : 3 | Å arbanovac | |||||
17.05
16:30
Branik
RadniÄki
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Branik | 2 : 0 | RadniÄki |
17.05
16:30
BuduÄnost (P)
Mladost
5
2
|
17.05.2015 16:30 | BuduÄnost (P) | 5 : 2 | Mladost | |||||
17.05
16:30
RadniÄki 1936
Proleter (M)
2
3
|
17.05.2015 16:30 | RadniÄki 1936 | 2 : 3 | Proleter (M) | |||||
17.05
16:30
Rudar
BuduÄnost (PK)
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Rudar | 1 : 1 | BuduÄnost (PK) | |||||
17.05
16:30
Crvena zastava
Palilulac
2
2
|
17.05.2015 16:30 | Crvena zastava | 2 : 2 | Palilulac | |||||
17.05
16:30
VrtiŔte
Proleter (DV)
4
1
|
17.05.2015 16:30 | VrtiŔte | 4 : 1 | Proleter (DV) | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo
OFK NiÅ”
0
3
|
17.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | OFK NiÅ” |
17.05
16:30
Sloga
Rgotina
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Rgotina | |||||
17.05
16:30
SvrljiŔka topla
Midžor
0
4
|
17.05.2015 16:30 | SvrljiŔka topla | 0 : 4 | Midžor | |||||
17.05
16:30
Omladinac
Å SK
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Å SK | |||||
17.05
16:30
TrebiÄ
Polet
6
0
|
17.05.2015 16:30 | TrebiÄ | 6 : 0 | Polet | |||||
17.05
16:30
Borac
OFK Knjaz
0
5
|
17.05.2015 16:30 | Borac | 0 : 5 | OFK Knjaz | |||||
17.05
16:30
Mladost
OFK 019 ZajeÄar
4
2
|
17.05.2015 16:30 | Mladost | 4 : 2 | OFK 019 ZajeÄar |
17.05
17:00
Mladost (S)
BiljaÄi
1
0
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | BiljaÄi | |||||
17.05
17:00
TreŔnjevka
Vihor
1
0
|
17.05.2015 17:00 | TreŔnjevka | 1 : 0 | Vihor | |||||
17.05
17:00
Mladost (B)
PÄinja
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | PÄinja | |||||
17.05
17:00
Äelik
Pavlovac
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Äelik | 1 : 2 | Pavlovac |
17.05
17:30
Dunav
Vojvodina (S)
0
3
|
17.05.2015 17:30 | Dunav | 0 : 3 | Vojvodina (S) | |||||
17.05
17:30
Å evac
Partizan (U)
2
4
|
17.05.2015 17:30 | Å evac | 2 : 4 | Partizan (U) | |||||
17.05
17:30
Vladimirovac
Ratar
1
1
|
17.05.2015 17:30 | Vladimirovac | 1 : 1 | Ratar | |||||
17.05
17:30
Potporanj
KaraÅ” (J)
1
0
|
17.05.2015 17:30 | Potporanj | 1 : 0 | KaraÅ” (J) | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo (V)
Partizan (K)
4
2
|
17.05.2015 17:30 | Jedinstvo (V) | 4 : 2 | Partizan (K) | |||||
17.05
17:30
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
3
3
|
17.05.2015 17:30 | Vojvodina (CC) | 3 : 3 | Borac (VS) | |||||
17.05
17:30
Dobrica
Borac (VG)
4
1
|
17.05.2015 17:30 | Dobrica | 4 : 1 | Borac (VG) |
17.05
17:30
Stari TamiÅ”
Borac (P)
9
0
|
17.05.2015 17:30 | Stari TamiÅ” | 9 : 0 | Borac (P) | |||||
17.05
17:30
BuduÄnost (BB)
Proleter
2
0
|
17.05.2015 17:30 | BuduÄnost (BB) | 2 : 0 | Proleter | |||||
17.05
17:30
Plavi Dunav 1932
BSK BavaniŔte
0
2
|
17.05.2015 17:30 | Plavi Dunav 1932 | 0 : 2 | BSK BavaniŔte | |||||
17.05
17:30
Dinamo 1945
Dolovo
1
1
|
17.05.2015 17:30 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Dolovo | |||||
17.05
17:30
Strela
Kolonija
2
1
|
17.05.2015 17:30 | Strela | 2 : 1 | Kolonija |
17.05
17:30
Spartak 1911
Glogonj
2
1
|
17.05.2015 17:30 | Spartak 1911 | 2 : 1 | Glogonj | |||||
17.05
17:30
Omladinac (O)
Unirea
7
0
|
17.05.2015 17:30 | Omladinac (O) | 7 : 0 | Unirea | |||||
17.05
17:30
Polet
Tempo
3
0
|
17.05.2015 17:30 | Polet | 3 : 0 | Tempo |
17.05
17:30
Napredak
Mladost
0
1
|
17.05.2015 17:30 | Napredak | 0 : 1 | Mladost | |||||
17.05
17:30
Crni Vrh
Kupinovac
6
4
|
17.05.2015 17:30 | Crni Vrh | 6 : 4 | Kupinovac | |||||
17.05
17:30
Resavac
Blagotin
6
1
|
17.05.2015 17:30 | Resavac | 6 : 1 | Blagotin | |||||
17.05
17:30
Zenit
Juhor
2
3
|
17.05.2015 17:30 | Zenit | 2 : 3 | Juhor | |||||
17.05
17:30
Morava
Kolare
4
0
|
17.05.2015 17:30 | Morava | 4 : 0 | Kolare | |||||
17.05
17:30
Partizan
Ursule
3
0
|
17.05.2015 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Ursule |
17.05
17:30
Javor
Resavac
6
1
|
17.05.2015 17:30 | Javor | 6 : 1 | Resavac | |||||
17.05
17:30
Istok 63
Mladost (S)
3
2
|
17.05.2015 17:30 | Istok 63 | 3 : 2 | Mladost (S) | |||||
17.05
17:30
Napredak (Sv)
Å umadija
3
1
|
17.05.2015 17:30 | Napredak (Sv) | 3 : 1 | Å umadija | |||||
17.05
17:30
Moravac
Rudar (S)
0
3
|
17.05.2015 17:30 | Moravac | 0 : 3 | Rudar (S) | |||||
17.05
17:30
OFK Batinac
Rudar (P)
3
2
|
17.05.2015 17:30 | OFK Batinac | 3 : 2 | Rudar (P) | |||||
17.05
17:30
Napredak (St)
Polet
2
3
|
17.05.2015 17:30 | Napredak (St) | 2 : 3 | Polet |
17.05
17:00
Borac (M)
Napredak
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Borac (M) | 1 : 2 | Napredak | |||||
17.05
17:00
Jedinstvo (P)
ŽelezniÄar
1
0
|
17.05.2015 17:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
17.05
17:00
FruŔkogorac
Jedinstvo (M)
2
1
|
17.05.2015 17:00 | FruŔkogorac | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
17.05
17:00
ÄSK 1939
ObiliÄ 1993
2
1
|
17.05.2015 17:00 | ÄSK 1939 | 2 : 1 | ObiliÄ 1993 | |||||
17.05
10:00
FruŔka Gora
GraniÄar (G)
3
2
|
17.05.2015 10:00 | FruÅ”ka Gora | 3 : 2 | GraniÄar (G) | |||||
17.05
17:00
NoÄaj
Podrinje
0
0
|
17.05.2015 17:00 | NoÄaj | 0 : 0 | Podrinje | |||||
17.05
17:00
OFK BrestaÄ
Borac (K)
2
0
|
17.05.2015 17:00 | OFK BrestaÄ | 2 : 0 | Borac (K) | |||||
17.05
17:00
Sloga
GraniÄar (K)
1
3
|
17.05.2015 17:00 | Sloga | 1 : 3 | GraniÄar (K) |
17.05
17:00
Jedinstvo (R)
Aleksa Å antiÄ
1
3
|
17.05.2015 17:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 3 | Aleksa Å antiÄ | |||||
17.05
17:00
OFK Metalac
Rastina 1918
3
3
|
17.05.2015 17:00 | OFK Metalac | 3 : 3 | Rastina 1918 | |||||
17.05
17:00
OFK Å ikara
Partizan
3
1
|
17.05.2015 17:00 | OFK Å ikara | 3 : 1 | Partizan |
17.05
16:30
ŽFK Banat BagljaŔ
Omladinac
3
0
|
17.05.2015 16:30 | ŽFK Banat BagljaŔ | 3 : 0 | Omladinac | |||||
17.05
16:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
2
1
|
17.05.2015 16:30 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | OFK Klek | |||||
17.05
16:30
Rusanda
Banat
0
1
|
17.05.2015 16:30 | Rusanda | 0 : 1 | Banat | |||||
17.05
16:30
Potisje
Lehel
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Potisje | 3 : 1 | Lehel | |||||
17.05
16:30
Naftagas
Borac
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Naftagas | 2 : 0 | Borac | |||||
17.05
16:30
ASK
Proleter 2006
2
0
|
17.05.2015 16:30 | ASK | 2 : 0 | Proleter 2006 |
17.05
17:30
Å umadija
Stubal
1
4
|
17.05.2015 17:30 | Å umadija | 1 : 4 | Stubal | |||||
17.05
17:30
BuduÄnost
Morava (S)
1
0
|
17.05.2015 17:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Morava (S) | |||||
17.05
17:30
Morava (M)
Äibukovac
0
3
|
17.05.2015 17:30 | Morava (M) | 0 : 3 | Äibukovac | |||||
17.05
17:30
Magnohrom
Partizan
1
1
|
17.05.2015 17:30 | Magnohrom | 1 : 1 | Partizan | |||||
17.05
17:30
Real
Napredak
2
0
|
17.05.2015 17:30 | Real | 2 : 0 | Napredak | |||||
17.05
17:30
Tavnik
Vrnjci
4
3
|
17.05.2015 17:30 | Tavnik | 4 : 3 | Vrnjci | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo
Zvezda
4
3
|
17.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Zvezda |
17.05
16:30
Napredak
BaÄka
1
2
|
17.05.2015 16:30 | Napredak | 1 : 2 | BaÄka | |||||
17.05
16:30
Vojvodina
Iskra
3
4
|
17.05.2015 16:30 | Vojvodina | 3 : 4 | Iskra | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo (BPS)
ObiliÄ
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Jedinstvo (BPS) | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
17.05
16:30
Hajduk
Mladost
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | Mladost | |||||
17.05
16:30
MiletiÄ
Jedinstvo (G)
0
0
|
17.05.2015 16:30 | MiletiÄ | 0 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
17.05
16:30
Sloga
BuduÄnost
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Sloga | 0 : 2 | BuduÄnost |
17.05
17:00
Navalin
Marjan MB
3
1
|
17.05.2015 17:00 | Navalin | 3 : 1 | Marjan MB | |||||
17.05
17:00
Gradac
Sloboda
2
5
|
17.05.2015 17:00 | Gradac | 2 : 5 | Sloboda | |||||
17.05
17:00
OFK Morava
Mladost (DL)
0
2
|
17.05.2015 17:00 | OFK Morava | 0 : 2 | Mladost (DL) | |||||
17.05
17:00
Moravac
Lemind 1953
3
2
|
17.05.2015 17:00 | Moravac | 3 : 2 | Lemind 1953 | |||||
17.05
17:00
Polet
Morava (G)
3
1
|
17.05.2015 17:00 | Polet | 3 : 1 | Morava (G) | |||||
17.05
17:00
Omladinac
Kumarevo 65
4
5
|
17.05.2015 17:00 | Omladinac | 4 : 5 | Kumarevo 65 |
17.05
17:00
BuduÄnost
Majur
0
3
|
17.05.2015 17:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Majur | |||||
17.05
17:00
Proleter
DuŔko
5
0
|
17.05.2015 17:00 | Proleter | 5 : 0 | DuŔko | |||||
17.05
17:00
Cer
Partizan
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Cer | 3 : 0 | Partizan | |||||
17.05
17:00
Radnik
Napredak
2
0
|
17.05.2015 17:00 | Radnik | 2 : 0 | Napredak | |||||
17.05
17:00
Sloga
Gorki
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Gorki | |||||
17.05
17:00
Drina
RadniÄki Å abaÄki
1
4
|
17.05.2015 17:00 | Drina | 1 : 4 | RadniÄki Å abaÄki |
17.05
17:00
Mladost (DB)
Mladost (B)
0
1
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (DB) | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
17.05
17:00
Borac
Jedinstvo
0
0
|
17.05.2015 17:00 | Borac | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.05
17:00
Cer
Studenac
0
1
|
17.05.2015 17:00 | Cer | 0 : 1 | Studenac | |||||
17.05
17:00
Sloga (S)
Velika Reka
2
4
|
17.05.2015 17:00 | Sloga (S) | 2 : 4 | Velika Reka | |||||
17.05
17:00
Cerova
Stolice
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Cerova | 2 : 1 | Stolice | |||||
17.05
17:00
ÄobanÄe
Sloga (LÅ )
5
4
|
17.05.2015 17:00 | ÄobanÄe | 5 : 4 | Sloga (LÅ ) |
17.05
17:00
Donji Kopaonik
Ribnik
3
2
|
17.05.2015 17:00 | Donji Kopaonik | 3 : 2 | Ribnik | |||||
17.05
17:00
Polet 57
Ratajac
5
6
|
17.05.2015 17:00 | Polet 57 | 5 : 6 | Ratajac | |||||
17.05
17:00
14. Oktobar
Beli Orlovi
2
1
|
17.05.2015 17:00 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
17.05
17:00
Župski biseri
Kostrež
6
0
|
17.05.2015 17:00 | Župski biseri | 6 : 0 | Kostrež | |||||
17.05
17:00
Mladost (DK)
Sloga
2
3
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (DK) | 2 : 3 | Sloga | |||||
17.05
17:00
Rubin (DS)
Stari Trstenik
6
1
|
17.05.2015 17:00 | Rubin (DS) | 6 : 1 | Stari Trstenik |
17.05
17:00
Centar
Sremac Beomal
8
1
|
17.05.2015 17:00 | Centar | 8 : 1 | Sremac Beomal | |||||
17.05
17:00
Äenej
FruŔkogorac
0
0
|
17.05.2015 17:00 | Äenej | 0 : 0 | FruÅ”kogorac |
17.05
14:00
Gredetin
OFK Sloga
1
1
|
17.05.2015 14:00 | Gredetin | 1 : 1 | OFK Sloga | |||||
17.05
14:00
Tempo
Polet (R)
4
7
|
17.05.2015 14:00 | Tempo | 4 : 7 | Polet (R) | |||||
17.05
11:00
Jastrebac
Crvena Zvezda
1
1
|
17.05.2015 11:00 | Jastrebac | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
17.05
17:00
VukaŔinovac
Napredak 2012
4
1
|
17.05.2015 17:00 | VukaŔinovac | 4 : 1 | Napredak 2012 | |||||
17.05
16:00
Polet (V)
Ratar
5
0
|
17.05.2015 16:00 | Polet (V) | 5 : 0 | Ratar |
17.05
11:00
Jadar 2013
Borac
2
0
|
17.05.2015 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 0 | Borac | |||||
17.05
16:30
Komanice
BeloŔevac
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Komanice | 1 : 1 | BeloŔevac | |||||
17.05
16:30
Milenko PavloviÄ
Gradac
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Milenko PavloviÄ | 4 : 0 | Gradac | |||||
17.05
16:30
Polet
Kolubara 2
4
3
|
17.05.2015 16:30 | Polet | 4 : 3 | Kolubara 2 | |||||
17.05
16:30
Iskra
Liplje
6
1
|
17.05.2015 16:30 | Iskra | 6 : 1 | Liplje | |||||
17.05
16:30
Rajac
Ribnikar
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Rajac | 3 : 1 | Ribnikar |
17.05
16:30
Maskar
Žabare
3
4
|
17.05.2015 16:30 | Maskar | 3 : 4 | Žabare | |||||
17.05
16:30
Proleter
Jasenica
2
3
|
17.05.2015 16:30 | Proleter | 2 : 3 | Jasenica | |||||
17.05
16:30
Radoje DomanoviÄ
RaniloviÄ
6
1
|
17.05.2015 16:30 | Radoje DomanoviÄ | 6 : 1 | RaniloviÄ | |||||
17.05
16:30
Kopljari
Plaskovac
0
1
|
17.05.2015 16:30 | Kopljari | 0 : 1 | Plaskovac | |||||
17.05
17:00
B 2000
Trnava
1
3
|
17.05.2015 17:00 | B 2000 | 1 : 3 | Trnava | |||||
17.05
16:30
MisaÄa
Mladost
1
5
|
17.05.2015 16:30 | MisaÄa | 1 : 5 | Mladost |
17.05
16:30
Omladinac (Å )
Rudar
1
0
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac (Å ) | 1 : 0 | Rudar | |||||
17.05
16:30
Borac
Napredak 1927
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Borac | 3 : 1 | Napredak 1927 | |||||
17.05
16:30
BSK 1924
RadniÄki
4
0
|
17.05.2015 16:30 | BSK 1924 | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
17.05
16:30
DragoÅ”
Omladinac (S)
3
2
|
17.05.2015 16:30 | DragoÅ” | 3 : 2 | Omladinac (S) | |||||
17.05
16:30
Omladinac (B)
Polet
0
4
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac (B) | 0 : 4 | Polet |
17.05
17:30
Krivanj
Soko
3
1
|
17.05.2015 17:30 | Krivanj | 3 : 1 | Soko | |||||
17.05
17:30
Borac 46
BaÄki Hajduk
3
1
|
17.05.2015 17:30 | Borac 46 | 3 : 1 | BaÄki Hajduk | |||||
17.05
17:30
Vajska
NeŔtin
3
1
|
17.05.2015 17:30 | Vajska | 3 : 1 | NeŔtin | |||||
17.05
17:30
BaÄka
Mladost
2
3
|
17.05.2015 17:30 | BaÄka | 2 : 3 | Mladost |
17.05
16:30
Napredak (B)
Jedinstvo (D)
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Napredak (B) | 0 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
17.05
16:30
Sloga (Ä)
Vihor
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Sloga (Ä) | 3 : 2 | Vihor | |||||
17.05
16:30
OFK BraniÄevo
Sloga (D)
9
0
|
17.05.2015 16:30 | OFK BraniÄevo | 9 : 0 | Sloga (D) | |||||
17.05
16:30
Dizel
Žitkovica
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Dizel | 3 : 1 | Žitkovica | |||||
17.05
16:30
Dunavac
KurjaÄe
4
4
|
17.05.2015 16:30 | Dunavac | 4 : 4 | KurjaÄe |
17.05
Strelac
Lugovi
2
1
|
17.05.2015 | Strelac | 2 : 1 | Lugovi | |||||
17.05
PremeÄa
Kej
0
3
|
17.05.2015 | PremeÄa | 0 : 3 | Kej | |||||
17.05
BuduÄnost
Vujan
8
0
|
17.05.2015 | BuduÄnost | 8 : 0 | Vujan | |||||
17.05
ÄaÄak 94
BIP
0
2
|
17.05.2015 | ÄaÄak 94 | 0 : 2 | BIP | |||||
17.05
Morava (M)
Planinac
3
2
|
17.05.2015 | Morava (M) | 3 : 2 | Planinac | |||||
17.05
Zadrugar
Rakova
2
1
|
17.05.2015 | Zadrugar | 2 : 1 | Rakova |
17.05
16:30
ToliÄ
Jedinstvo
3
3
|
17.05.2015 16:30 | ToliÄ | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.05
16:30
Gornji MuÅ”iÄ
Vojvode
6
2
|
17.05.2015 16:30 | Gornji MuÅ”iÄ | 6 : 2 | Vojvode |
17.05
16:30
Azbest
OFK Bagremar
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Azbest | 2 : 1 | OFK Bagremar | |||||
17.05
16:30
Botunje
Žeželj
1
3
|
17.05.2015 16:30 | Botunje | 1 : 3 | Žeželj | |||||
17.05
16:30
Kremenac
Sloga
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Kremenac | 2 : 1 | Sloga | |||||
17.05
16:30
Hajduk
Å umadija 1934
0
4
|
17.05.2015 16:30 | Hajduk | 0 : 4 | Å umadija 1934 | |||||
17.05
16:30
21. oktobar
Srbija
1
1
|
17.05.2015 16:30 | 21. oktobar | 1 : 1 | Srbija | |||||
17.05
16:30
Kutlovo
Mladost TeferiÄ
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Kutlovo | 1 : 1 | Mladost TeferiÄ | |||||
17.05
16:30
Seljak
KoŔutnjak
8
0
|
17.05.2015 16:30 | Seljak | 8 : 0 | KoŔutnjak |
17.05
16:30
Proleter
Bega
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Proleter | 3 : 2 | Bega |
17.05
16:30
Supovac
Sloga 1948 (M)
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Supovac | 3 : 2 | Sloga 1948 (M) | |||||
17.05
16:30
Stevan NeŔticki
Morava 1949
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Stevan NeŔticki | 3 : 1 | Morava 1949 | |||||
17.05
16:30
Äegar 2013 (K)
AZ Borac 2014
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Äegar 2013 (K) | 1 : 1 | AZ Borac 2014 | |||||
17.05
16:30
Delijski Vis
Vulkan 1963
1
4
|
17.05.2015 16:30 | Delijski Vis | 1 : 4 | Vulkan 1963 | |||||
17.05
16:30
Mladost (DK)
Mramor 1927
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (DK) | 3 : 2 | Mramor 1927 | |||||
17.05
16:30
Äegar 1946 (DM)
SeÄanica
2
2
|
17.05.2015 16:30 | Äegar 1946 (DM) | 2 : 2 | SeÄanica |
17.05
12:30
Å eÄeranac Ada
Institut
1
0
|
17.05.2015 12:30 | Å eÄeranac Ada | 1 : 0 | Institut | |||||
17.05
16:30
Borac (P)
Busije
1
0
|
17.05.2015 16:30 | Borac (P) | 1 : 0 | Busije | |||||
17.05
16:30
Å umadinac (B)
ObiliÄ
2
4
|
17.05.2015 16:30 | Å umadinac (B) | 2 : 4 | ObiliÄ | |||||
17.05
16:30
OFK PetrovÄiÄ
Posavac
4
1
|
17.05.2015 16:30 | OFK PetrovÄiÄ | 4 : 1 | Posavac |
17.05
15:30
Dedinje
OFK Crvenka
5
1
|
17.05.2015 15:30 | Dedinje | 5 : 1 | OFK Crvenka |
17.05
16:30
Sloga
NepriÄava
0
9
|
17.05.2015 16:30 | Sloga | 0 : 9 | NepriÄava | |||||
17.05
16:30
Strmovo 1968
Lajkovac
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Strmovo 1968 | 0 : 0 | Lajkovac |
17.05
17:00
GlumaÄ
Lazarica
4
2
|
17.05.2015 17:00 | GlumaÄ | 4 : 2 | Lazarica | |||||
17.05
17:00
Bakionica
AvijatiÄar
0
3
|
17.05.2015 17:00 | Bakionica | 0 : 3 | AvijatiÄar | |||||
17.05
17:00
Plavi Tok
TreŔnjica
3
4
|
17.05.2015 17:00 | Plavi Tok | 3 : 4 | TreŔnjica | |||||
17.05
17:00
Savinac 1933
Ježevica
4
2
|
17.05.2015 17:00 | Savinac 1933 | 4 : 2 | Ježevica | |||||
17.05
17:00
SeÄica
Pobeda
11
0
|
17.05.2015 17:00 | SeÄica | 11 : 0 | Pobeda | |||||
17.05
17:00
DuŔkovci
Blagaja
4
2
|
17.05.2015 17:00 | DuŔkovci | 4 : 2 | Blagaja | |||||
17.05
17:00
Dobrinjac
Gorobilje
3
2
|
17.05.2015 17:00 | Dobrinjac | 3 : 2 | Gorobilje |
17.05
16:30
Ozrem PMH
Å ilopaj
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Ozrem PMH | 1 : 1 | Å ilopaj | |||||
17.05
16:30
Omladinac
Mladi rudar
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Mladi rudar | |||||
17.05
16:30
Å umadija
Takovski Ustanak
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Å umadija | 1 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
17.05
16:30
Brezak
Majdan
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Brezak | 0 : 0 | Majdan | |||||
17.05
16:30
VelereÄ 94
Mladost 09
2
1
|
17.05.2015 16:30 | VelereÄ 94 | 2 : 1 | Mladost 09 |
17.05
17:00
Samarinovac
Kovilovo
0
6
|
17.05.2015 17:00 | Samarinovac | 0 : 6 | Kovilovo | |||||
17.05
17:00
Äubra
MiloŔevo
4
1
|
17.05.2015 17:00 | Äubra | 4 : 1 | MiloÅ”evo | |||||
17.05
17:00
Ratar
Malajnica
1
7
|
17.05.2015 17:00 | Ratar | 1 : 7 | Malajnica | |||||
17.05
17:00
BSK 1934
Polet
1
0
|
17.05.2015 17:00 | BSK 1934 | 1 : 0 | Polet | |||||
17.05
17:00
OFK TamniÄ
Urovica
1
2
|
17.05.2015 17:00 | OFK TamniÄ | 1 : 2 | Urovica | |||||
17.05
17:00
Smedovac
GraniÄar
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Smedovac | 3 : 0 | GraniÄar |
17.05
16:30
Hajduk
Avala 1939
0
8
|
17.05.2015 16:30 | Hajduk | 0 : 8 | Avala 1939 |
17.05
16:30
Jerma
Temac
4
3
|
17.05.2015 16:30 | Jerma | 4 : 3 | Temac | |||||
17.05
16:30
Provalija
Pobeda
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Provalija | 3 : 0 | Pobeda | |||||
17.05
16:30
Lokomotiva
Rongo Siti
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Rongo Siti | |||||
17.05
16:30
Sloga
Veliki Suvodol
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Veliki Suvodol |
17.05
17:00
Solid
Žednik
3
4
|
17.05.2015 17:00 | Solid | 3 : 4 | Žednik | |||||
17.05
17:00
Bratstvo
Elektrovojvodina
2
4
|
17.05.2015 17:00 | Bratstvo | 2 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
17.05
17:00
Lokomotiva
Udarnik
4
0
|
17.05.2015 17:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Udarnik | |||||
17.05
17:00
Hajduk
Äantavir
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Äantavir |
17.05
16:30
Lokomotiva
Velika reka
6
4
|
17.05.2015 16:30 | Lokomotiva | 6 : 4 | Velika reka | |||||
17.05
16:30
Pontes
KladuŔnica
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Pontes | 3 : 0 | KladuŔnica | |||||
17.05
16:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Egeta
2
2
|
17.05.2015 16:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 2 : 2 | Egeta | |||||
17.05
16:30
Velika Vrbica
LovÄen
0
3
|
17.05.2015 16:30 | Velika Vrbica | 0 : 3 | LovÄen | |||||
17.05
16:30
Omladinac
Rtkovo
0
3
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Rtkovo | |||||
17.05
16:30
Napredak
Mala Vrbica
1
2
|
17.05.2015 16:30 | Napredak | 1 : 2 | Mala Vrbica |
17.05
16:30
Gunjevac
Polet
1
0
|
17.05.2015 16:30 | Gunjevac | 1 : 0 | Polet | |||||
17.05
16:30
Omladinac
OFK Stublenica
1
4
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | OFK Stublenica | |||||
17.05
16:30
Stepanje
Proleter
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Stepanje | 3 : 2 | Proleter | |||||
17.05
16:30
Tvrdojevac
Dimitrije TucoviÄ
6
0
|
17.05.2015 16:30 | Tvrdojevac | 6 : 0 | Dimitrije TucoviÄ |
17.05
16:30
Kosovo
GrliŔte
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Kosovo | 0 : 2 | GrliŔte | |||||
17.05
16:30
Lovac
Timok
2
6
|
17.05.2015 16:30 | Lovac | 2 : 6 | Timok | |||||
17.05
16:30
Polet 1959
Deli Jovan
2
2
|
17.05.2015 16:30 | Polet 1959 | 2 : 2 | Deli Jovan |
17.05
17:00
RadniÄki
Jedinstvo
1
2
|
17.05.2015 17:00 | RadniÄki | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.05
17:00
Jelica
Brezova
0
2
|
17.05.2015 17:00 | Jelica | 0 : 2 | Brezova | |||||
17.05
11:00
Prilike
Gradina
2
1
|
17.05.2015 11:00 | Prilike | 2 : 1 | Gradina | |||||
17.05
17:00
GoruŔica
Vrelo
1
3
|
17.05.2015 17:00 | GoruŔica | 1 : 3 | Vrelo |
17.05
MekiÅ”
Moravac (ZT)
0
2
|
17.05.2015 | MekiÅ” | 0 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
17.05
DuŔnik
Moravac (Ä)
3
0
|
17.05.2015 | DuÅ”nik | 3 : 0 | Moravac (Ä) |
17.05
16:30
Mladost (R)
KaraÄorÄe
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
17.05
16:30
Mladost MG
BSK
1
0
|
17.05.2015 16:30 | Mladost MG | 1 : 0 | BSK | |||||
17.05
16:30
Bare
Crvena zvezda
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Bare | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.05
16:30
Kusovac
Pobeda
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Kusovac | 0 : 2 | Pobeda | |||||
17.05
16:30
Kotlenik
Lokomotiva
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Kotlenik | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
17.05
16:30
Sloga
Grivac
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Grivac | |||||
17.05
16:30
Marjan
Beli Orlovi
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Marjan | 0 : 2 | Beli Orlovi |
17.05
16:00
Borac 1932
OFK Slavija
8
0
|
17.05.2015 16:00 | Borac 1932 | 8 : 0 | OFK Slavija | |||||
17.05
16:00
Skobalj
Vrbovac
5
0
|
17.05.2015 16:00 | Skobalj | 5 : 0 | Vrbovac | |||||
17.05
16:00
VuÄak
Hajduk Veljko 1934
6
0
|
17.05.2015 16:00 | VuÄak | 6 : 0 | Hajduk Veljko 1934 |
17.05
16:00
Lunjevac
Crvena zvezda
2
3
|
17.05.2015 16:00 | Lunjevac | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
17.05
16:00
Drugovac
Podunavac
2
1
|
17.05.2015 16:00 | Drugovac | 2 : 1 | Podunavac |
17.05
17:30
Hajduk
RadniÄki 1927
4
0
|
17.05.2015 17:30 | Hajduk | 4 : 0 | RadniÄki 1927 | |||||
17.05
17:30
Vinogradar
Jedinstvo (O)
4
0
|
17.05.2015 17:30 | Vinogradar | 4 : 0 | Jedinstvo (O) | |||||
17.05
17:30
Banat
Omladinac
3
2
|
17.05.2015 17:30 | Banat | 3 : 2 | Omladinac | |||||
17.05
17:30
KaraÅ” (K)
Vitorul
3
0
|
17.05.2015 17:30 | KaraÅ” (K) | 3 : 0 | Vitorul |
17.05
16:30
OFK StajiÄevo
Sloga
5
2
|
17.05.2015 16:30 | OFK StajiÄevo | 5 : 2 | Sloga | |||||
17.05
16:30
TamiÅ”
Mladost
2
1
|
17.05.2015 16:30 | TamiÅ” | 2 : 1 | Mladost | |||||
17.05
16:30
Proleter
Zlatica
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Zlatica | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo
MSK
2
2
|
17.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | MSK |
17.05
16:30
Metalac
Dunavac
1
0
|
17.05.2015 16:30 | Metalac | 1 : 0 | Dunavac | |||||
17.05
16:30
Stig 1955
Sloga (D)
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Stig 1955 | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
17.05
16:30
Pobeda
Napredak (P)
1
0
|
17.05.2015 16:30 | Pobeda | 1 : 0 | Napredak (P) | |||||
17.05
16:30
LjubiÄevo
Proleter
2
2
|
17.05.2015 16:30 | LjubiÄevo | 2 : 2 | Proleter | |||||
17.05
16:30
Sloga (L)
Napredak 1947
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Napredak 1947 |
17.05
17:00
Skupljen 2013
Polet
3
2
|
17.05.2015 17:00 | Skupljen 2013 | 3 : 2 | Polet | |||||
17.05
17:00
Sloga 1949
Petrovac 74
2
4
|
17.05.2015 17:00 | Sloga 1949 | 2 : 4 | Petrovac 74 | |||||
17.05
17:00
Hajduk
Dragojevac
4
1
|
17.05.2015 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Dragojevac | |||||
17.05
17:00
Verko
Torpedo
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Verko | 1 : 1 | Torpedo |
17.05
11:00
Mladost (S)
Pocerina
0
5
|
17.05.2015 11:00 | Mladost (S) | 0 : 5 | Pocerina | |||||
17.05
11:00
SinoÅ”eviÄ
GruÅ”iÄ
1
2
|
17.05.2015 11:00 | SinoÅ”eviÄ | 1 : 2 | GruÅ”iÄ |
17.05
17:30
NaŔa Zvezda
Borac
4
0
|
17.05.2015 17:30 | NaŔa Zvezda | 4 : 0 | Borac | |||||
17.05
17:30
Sloga
Slavija
3
2
|
17.05.2015 17:30 | Sloga | 3 : 2 | Slavija | |||||
17.05
17:30
BuduÄnost
Jednota 1950
4
1
|
17.05.2015 17:30 | BuduÄnost | 4 : 1 | Jednota 1950 |
17.05
17:30
Polet
Mladi borac
6
2
|
17.05.2015 17:30 | Polet | 6 : 2 | Mladi borac | |||||
17.05
11:00
Vreoci
Mladi radnik
4
1
|
17.05.2015 11:00 | Vreoci | 4 : 1 | Mladi radnik | |||||
17.05
17:30
Rudar
TEK Sloga
1
0
|
17.05.2015 17:30 | Rudar | 1 : 0 | TEK Sloga | |||||
17.05
17:30
BSK
OFK Burovo
3
0
|
17.05.2015 17:30 | BSK | 3 : 0 | OFK Burovo | |||||
17.05
17:30
Lazarevac
BuduÄnost
3
5
|
17.05.2015 17:30 | Lazarevac | 3 : 5 | BuduÄnost | |||||
17.05
17:30
OFK RadniÄki
Bistrica
2
2
|
17.05.2015 17:30 | OFK RadniÄki | 2 : 2 | Bistrica |
17.05
17:30
Omladinac
Heroj
6
0
|
17.05.2015 17:30 | Omladinac | 6 : 0 | Heroj | |||||
17.05
17:30
Popovac
Omladinski
1
1
|
17.05.2015 17:30 | Popovac | 1 : 1 | Omladinski | |||||
17.05
17:30
ŽelezniÄar
Sloboda
1
0
|
17.05.2015 17:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Sloboda | |||||
17.05
17:30
BuduÄnost (L)
OFK Borac
3
0
|
17.05.2015 17:30 | BuduÄnost (L) | 3 : 0 | OFK Borac |
17.05
Vlasina 2014
Badince
0
0
|
17.05.2015 | Vlasina 2014 | 0 : 0 | Badince |
17.05
Sremski vitezovi
Mladost (B)
0
6
|
17.05.2015 | Sremski vitezovi | 0 : 6 | Mladost (B) | |||||
17.05
Sremac
FruŔkogorac
2
1
|
17.05.2015 | Sremac | 2 : 1 | FruŔkogorac | |||||
17.05
OFK Kraljevci
Polet
0
3
|
17.05.2015 | OFK Kraljevci | 0 : 3 | Polet | |||||
17.05
Borac
27. Oktobar
9
0
|
17.05.2015 | Borac | 9 : 0 | 27. Oktobar | |||||
17.05
Vojvodina
Jedinstvo
1
1
|
17.05.2015 | Vojvodina | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.05
Car UroÅ”
Planinac
5
1
|
17.05.2015 | Car UroÅ” | 5 : 1 | Planinac | |||||
17.05
Mladost (P)
Sloga
1
3
|
17.05.2015 | Mladost (P) | 1 : 3 | Sloga |
17.05
Veternica 1926
Veliko Trnjane
3
0
|
17.05.2015 | Veternica 1926 | 3 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
17.05
BSK
Radnik 2013
6
5
|
17.05.2015 | BSK | 6 : 5 | Radnik 2013 | |||||
17.05
Real
Milanovo
7
2
|
17.05.2015 | Real | 7 : 2 | Milanovo |
17.05
11:00
Tolisavac - VT
Bratstvo
2
0
|
17.05.2015 11:00 | Tolisavac - VT | 2 : 0 | Bratstvo |
17.05
17:00
GraniÄar
Vitez
1
1
|
17.05.2015 17:00 | GraniÄar | 1 : 1 | Vitez | |||||
17.05
17:00
Sloboda
Mladost
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Mladost | |||||
17.05
17:00
Sremac
Lovac
2
2
|
17.05.2015 17:00 | Sremac | 2 : 2 | Lovac | |||||
17.05
17:00
Sloven
Srem
3
6
|
17.05.2015 17:00 | Sloven | 3 : 6 | Srem | |||||
17.05
17:00
Kameni
Å umar
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Kameni | 3 : 0 | Å umar |
17.05
KruŔedol
Borac (S)
3
1
|
17.05.2015 | KruŔedol | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
17.05
FruŔkogorac
Dunav
3
0
|
17.05.2015 | FruŔkogorac | 3 : 0 | Dunav | |||||
17.05
Polet
Borac (J)
6
1
|
17.05.2015 | Polet | 6 : 1 | Borac (J) |
17.05
17:00
BSK
Planinac
3
1
|
17.05.2015 17:00 | BSK | 3 : 1 | Planinac | |||||
17.05
17:00
Srem
Sremac
3
2
|
17.05.2015 17:00 | Srem | 3 : 2 | Sremac | |||||
17.05
17:00
Sloga (Ä)
Borac (VR)
5
0
|
17.05.2015 17:00 | Sloga (Ä) | 5 : 0 | Borac (VR) | |||||
17.05
17:00
OFK Bosut
Sloga (Z)
5
0
|
17.05.2015 17:00 | OFK Bosut | 5 : 0 | Sloga (Z) | |||||
17.05
17:00
Mitros
Borac (R)
9
1
|
17.05.2015 17:00 | Mitros | 9 : 1 | Borac (R) | |||||
17.05
17:00
Napredak
Sloboda
0
2
|
17.05.2015 17:00 | Napredak | 0 : 2 | Sloboda |
17.05
17:00
OFK BaÄinci
OFK Bingula
4
0
|
17.05.2015 17:00 | OFK BaÄinci | 4 : 0 | OFK Bingula | |||||
17.05
17:00
Sremac
Borac
2
5
|
17.05.2015 17:00 | Sremac | 2 : 5 | Borac | |||||
17.05
17:00
Napredak
Bratstvo
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
17.05
17:00
Hajduk
GraniÄar
3
1
|
17.05.2015 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
17.05
17:00
Jednota
OFK BikiÄ
4
3
|
17.05.2015 17:00 | Jednota | 4 : 3 | OFK BikiÄ | |||||
17.05
17:00
SinÄeliÄ
Omladinac (M)
1
3
|
17.05.2015 17:00 | SinÄeliÄ | 1 : 3 | Omladinac (M) | |||||
17.05
17:00
Omladinac (B)
Jedinstvo
4
2
|
17.05.2015 17:00 | Omladinac (B) | 4 : 2 | Jedinstvo |
17.05
16:30
Mladi radnik
Paune
0
2
|
17.05.2015 16:30 | Mladi radnik | 0 : 2 | Paune | |||||
17.05
16:30
Dupljaj
BujaÄiÄ
1
3
|
17.05.2015 16:30 | Dupljaj | 1 : 3 | BujaÄiÄ | |||||
17.05
16:30
Lukavac
OFK Povlen
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Lukavac | 3 : 0 | OFK Povlen | |||||
17.05
16:30
Rakac Stave
Mali korak
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Rakac Stave | 2 : 0 | Mali korak | |||||
17.05
16:30
Mladost (VK)
KoteŔica
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (VK) | 3 : 1 | KoteŔica |
17.05
16:30
Jedinstvo
Vukan
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Vukan | |||||
17.05
16:30
Mladost (L)
Bata BuliÄ
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (L) | 3 : 2 | Bata BuliÄ | |||||
17.05
16:30
Brana PaunoviÄ
Mladost (R)
6
0
|
17.05.2015 16:30 | Brana PaunoviÄ | 6 : 0 | Mladost (R) |
17.05
16:30
BSK
Radnik
2
1
|
17.05.2015 16:30 | BSK | 2 : 1 | Radnik | |||||
17.05
16:30
Burovac
Omladinac B
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Burovac | 3 : 0 | Omladinac B |
17.05
16:30
OFK Meljak
OFK Borac
0
2
|
17.05.2015 16:30 | OFK Meljak | 0 : 2 | OFK Borac |
17.05
17:30
Progorelica
BogutovaÄka Banja
4
1
|
17.05.2015 17:30 | Progorelica | 4 : 1 | BogutovaÄka Banja | |||||
17.05
17:30
ŽiÄa
BSK 2014
5
2
|
17.05.2015 17:30 | ŽiÄa | 5 : 2 | BSK 2014 | |||||
17.05
17:30
Omladinac
Mlada krila
2
3
|
17.05.2015 17:30 | Omladinac | 2 : 3 | Mlada krila | |||||
17.05
17:30
Mladost
Studen Vitez
2
2
|
17.05.2015 17:30 | Mladost | 2 : 2 | Studen Vitez |
17.05
17:30
Borac
Stara ÄarÅ”ija
5
1
|
17.05.2015 17:30 | Borac | 5 : 1 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
17.05
17:30
Mladost 1981
Jedinstvo
0
2
|
17.05.2015 17:30 | Mladost 1981 | 0 : 2 | Jedinstvo |
17.05
17:30
Morava (R)
Bresje
1
5
|
17.05.2015 17:30 | Morava (R) | 1 : 5 | Bresje | |||||
17.05
17:30
OFK Borac
Jedinstvo
4
1
|
17.05.2015 17:30 | OFK Borac | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.05
17:30
Osaonica
Omladinac
4
0
|
17.05.2015 17:30 | Osaonica | 4 : 0 | Omladinac | |||||
17.05
17:30
Trnava
Sloboda
4
3
|
17.05.2015 17:30 | Trnava | 4 : 3 | Sloboda |
17.05
16:30
Zvezda
Krtinska
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Zvezda | 0 : 0 | Krtinska | |||||
17.05
16:30
Omladinac
OFK Urovci
1
4
|
17.05.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | OFK Urovci | |||||
17.05
16:30
Borac
Trstenica
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Borac | 3 : 2 | Trstenica | |||||
17.05
16:30
Duboko
Poljane
3
0
|
17.05.2015 16:30 | Duboko | 3 : 0 | Poljane | |||||
17.05
16:30
Posavina
Belo Polje
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Posavina | 2 : 1 | Belo Polje | |||||
17.05
16:30
Rvati
Polet
1
4
|
17.05.2015 16:30 | Rvati | 1 : 4 | Polet | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo
VukiÄevica
3
3
|
17.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | VukiÄevica |
17.05
16:30
TreŔnjevica
Gorski car
5
0
|
17.05.2015 16:30 | TreŔnjevica | 5 : 0 | Gorski car | |||||
17.05
16:30
Vrbica
Prvi srpski ustanak II
2
2
|
17.05.2015 16:30 | Vrbica | 2 : 2 | Prvi srpski ustanak II | |||||
17.05
16:30
Brezovac
Tulež
5
0
|
17.05.2015 16:30 | Brezovac | 5 : 0 | Tulež |
17.05
Hajduk
Luk
3
5
|
17.05.2015 | Hajduk | 3 : 5 | Luk | |||||
17.05
Prva Iskra
Mladost (DD)
2
0
|
17.05.2015 | Prva Iskra | 2 : 0 | Mladost (DD) |
17.05
17:00
Resava
SindjeliÄ
3
2
|
17.05.2015 17:00 | Resava | 3 : 2 | SindjeliÄ | |||||
17.05
17:00
Zelenika
Mladi radnik
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Zelenika | 1 : 2 | Mladi radnik |
17.05
17:00
JugoviÄi
Stevka Božurevka
4
1
|
17.05.2015 17:00 | JugoviÄi | 4 : 1 | Stevka Božurevka | |||||
17.05
17:00
Vinogradar
Borjak 2013
1
3
|
17.05.2015 17:00 | Vinogradar | 1 : 3 | Borjak 2013 |
17.05
11:00
Bair
Stojan Lazarac
0
3
|
17.05.2015 11:00 | Bair | 0 : 3 | Stojan Lazarac | |||||
17.05
11:00
Sloboda
Mladost (MM)
0
4
|
17.05.2015 11:00 | Sloboda | 0 : 4 | Mladost (MM) |
17.05
17:00
Sibnica
RopoÄevo
0
4
|
17.05.2015 17:00 | Sibnica | 0 : 4 | RopoÄevo | |||||
17.05
17:00
Drlupa
OFK Slatina
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Drlupa | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
17.05
17:00
Mladost
Rudar 2012
|
17.05.2015 17:00 | Mladost | : | Rudar 2012 | |||||
17.05
14:00
Stojnik
Vis
0
10
|
17.05.2015 14:00 | Stojnik | 0 : 10 | Vis |
17.05
16:30
Karadjordje 2013
Badnjevac
2
0
|
17.05.2015 16:30 | Karadjordje 2013 | 2 : 0 | Badnjevac | |||||
17.05
16:30
Å umadija
Mladost (CK)
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Å umadija | 1 : 1 | Mladost (CK) | |||||
17.05
16:30
Mladost (B)
Feniks
4
0
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Feniks |
17.05
16:30
Rad 1974
DobriÄ 1974
6
1
|
17.05.2015 16:30 | Rad 1974 | 6 : 1 | DobriÄ 1974 | |||||
17.05
16:30
Belfast
Sloga 1980
1
3
|
17.05.2015 16:30 | Belfast | 1 : 3 | Sloga 1980 | |||||
17.05
16:30
BaliÄevac 1974
Mladost 1976
3
5
|
17.05.2015 16:30 | BaliÄevac 1974 | 3 : 5 | Mladost 1976 |
17.05
11:00
Torpedo 1924
Metaloplastika
3
2
|
17.05.2015 11:00 | Torpedo 1924 | 3 : 2 | Metaloplastika |
17.05
11:00
MiloÅ” Pocerac 2013
Korman
1
5
|
17.05.2015 11:00 | MiloÅ” Pocerac 2013 | 1 : 5 | Korman |
17.05
16:30
Napredak
Sloga
5
0
|
17.05.2015 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Sloga | |||||
17.05
16:30
Proleter
BSK
2
5
|
17.05.2015 16:30 | Proleter | 2 : 5 | BSK | |||||
17.05
16:30
Udarnik
Pomoravlje
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Udarnik | 2 : 1 | Pomoravlje | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo
Mladost
8
2
|
17.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 8 : 2 | Mladost |
17.05
OFK OraŔje
Gradac
0
3
|
17.05.2015 | OFK OraŔje | 0 : 3 | Gradac | |||||
17.05
Pobeda
Mladost
2
1
|
17.05.2015 | Pobeda | 2 : 1 | Mladost | |||||
17.05
ÄukariÄki
Borac
5
5
|
17.05.2015 | ÄukariÄki | 5 : 5 | Borac | |||||
17.05
Parcane
Velika Morava
3
0
|
17.05.2015 | Parcane | 3 : 0 | Velika Morava |
17.05
Ram
Pek
1
2
|
17.05.2015 | Ram | 1 : 2 | Pek | |||||
17.05
GraniÄar 2013
RadniÄki
5
1
|
17.05.2015 | GraniÄar 2013 | 5 : 1 | RadniÄki | |||||
17.05
Mladi Borac
Desine
0
4
|
17.05.2015 | Mladi Borac | 0 : 4 | Desine | |||||
17.05
Carevac
Kumane
1
0
|
17.05.2015 | Carevac | 1 : 0 | Kumane |
17.05
Konjuh
Äarapan
1
5
|
17.05.2015 | Konjuh | 1 : 5 | Äarapan | |||||
17.05
Rasinac
Gaglovo
0
3
|
17.05.2015 | Rasinac | 0 : 3 | Gaglovo | |||||
17.05
Srnje
Globoder
2
3
|
17.05.2015 | Srnje | 2 : 3 | Globoder | |||||
17.05
Padež
Vratare
2
1
|
17.05.2015 | Padež | 2 : 1 | Vratare |
17.05
17:00
Pepeljevac 1947
Lipovac
3
1
|
17.05.2015 17:00 | Pepeljevac 1947 | 3 : 1 | Lipovac | |||||
17.05
17:00
Polet (K)
Modrica
3
3
|
17.05.2015 17:00 | Polet (K) | 3 : 3 | Modrica | |||||
17.05
17:00
Å titari
Grkljane
4
3
|
17.05.2015 17:00 | Å titari | 4 : 3 | Grkljane | |||||
17.05
17:00
Polet (Å )
Zmajevac
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Polet (Å ) | 2 : 1 | Zmajevac |
17.05
12:30
KrÄevac 04
OFK Jarmenovci
4
3
|
17.05.2015 12:30 | KrÄevac 04 | 4 : 3 | OFK Jarmenovci | |||||
17.05
10:00
BuduÄnost
ZT GoroviÄ
3
0
|
17.05.2015 10:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | ZT GoroviÄ |
17.05
17:30
Dimitrije TucoviÄ
20. Oktobar
6
0
|
17.05.2015 17:30 | Dimitrije TucoviÄ | 6 : 0 | 20. Oktobar | |||||
17.05
17:30
Borac
Petka
3
0
|
17.05.2015 17:30 | Borac | 3 : 0 | Petka | |||||
17.05
17:30
Sloga
Strmovo
3
2
|
17.05.2015 17:30 | Sloga | 3 : 2 | Strmovo |
17.05
17:30
Belica
OFK DragoŔevac
3
1
|
17.05.2015 17:30 | Belica | 3 : 1 | OFK DragoŔevac | |||||
17.05
Oniks
Dražmirovac
0
1
|
17.05.2015 | Oniks | 0 : 1 | Dražmirovac | |||||
17.05
Hajduk
CrnovrŔanin
1
2
|
17.05.2015 | Hajduk | 1 : 2 | CrnovrŔanin |
17.05
16:30
Tekstilac
Sloboda (NG)
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Sloboda (NG) |
17.05
Jedinstvo
Glasinac 2011
4
1
|
17.05.2015 | Jedinstvo | 4 : 1 | Glasinac 2011 | |||||
17.05
16:00
Sloga Junajted
Rudar
2
2
|
17.05.2015 16:00 | Sloga Junajted | 2 : 2 | Rudar | |||||
17.05
Mladost (BS)
Gorica
4
3
|
17.05.2015 | Mladost (BS) | 4 : 3 | Gorica | |||||
17.05
Velež
Proleter
3
2
|
17.05.2015 | Velež | 3 : 2 | Proleter |
17.05
16:30
Mladost
LijeÅ”Äe
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Mladost | 3 : 1 | LijeÅ”Äe | |||||
17.05
16:30
Omarska
LjubiÄ
4
1
|
17.05.2015 16:30 | Omarska | 4 : 1 | LjubiÄ | |||||
17.05
16:30
Borac (KD)
BSK
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Borac (KD) | 0 : 0 | BSK | |||||
17.05
16:30
Mineral
ModriÄa
0
1
|
17.05.2015 16:30 | Mineral | 0 : 1 | ModriÄa | |||||
17.05
16:30
Ozren
Borac (Å )
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Ozren | 2 : 1 | Borac (Å ) |
17.05
16:30
Potkozarje
Gomionica
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Potkozarje | 2 : 1 | Gomionica | |||||
17.05
16:30
Mladost (KV)
Naprijed Horizont
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Mladost (KV) | 2 : 1 | Naprijed Horizont | |||||
17.05
16:30
Dubrave
BuduÄnost
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Dubrave | 1 : 1 | BuduÄnost |
17.05
17:00
Posavina
Crvena zvijezda (O)
7
1
|
17.05.2015 17:00 | Posavina | 7 : 1 | Crvena zvijezda (O) | |||||
17.05
17:00
BuduÄnost
Ozren
1
3
|
17.05.2015 17:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Ozren | |||||
17.05
17:00
Rudanka
NaŔa krila
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Rudanka | 1 : 1 | NaŔa krila | |||||
17.05
17:00
Vranjak
Trebava
4
1
|
17.05.2015 17:00 | Vranjak | 4 : 1 | Trebava | |||||
17.05
17:00
Hajduk
Polet 1926
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Polet 1926 |
17.05
16:30
Hercegovac
Rudar
3
2
|
17.05.2015 16:30 | Hercegovac | 3 : 2 | Rudar | |||||
17.05
16:30
Stakorina
Rudo
2
1
|
17.05.2015 16:30 | Stakorina | 2 : 1 | Rudo | |||||
17.05
16:30
Romanija
Željeznica
0
0
|
17.05.2015 16:30 | Romanija | 0 : 0 | Željeznica |
17.05
Rekreativo
Äelinac
0
1
|
17.05.2015 | Rekreativo | 0 : 1 | Äelinac |
17.05
Rudar
Sloga (DP)
3
0
|
17.05.2015 | Rudar | 3 : 0 | Sloga (DP) | |||||
17.05
17:00
Mladost (D)
Kladari Gornji
2
0
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Kladari Gornji | |||||
17.05
17:00
Sloboda
Zadrugar
5
1
|
17.05.2015 17:00 | Sloboda | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
17.05
17:00
Crkvina
Rudar
3
1
|
17.05.2015 17:00 | Crkvina | 3 : 1 | Rudar | |||||
17.05
17:00
Borac
PelagiÄevo
7
0
|
17.05.2015 17:00 | Borac | 7 : 0 | PelagiÄevo | |||||
17.05
17:00
Sloga (J)
Mladost (T)
6
1
|
17.05.2015 17:00 | Sloga (J) | 6 : 1 | Mladost (T) | |||||
17.05
17:00
Sloga (DP)
Zvijezda
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Sloga (DP) | 3 : 0 | Zvijezda | |||||
17.05
17:00
Ukrina
Bratstvo
5
2
|
17.05.2015 17:00 | Ukrina | 5 : 2 | Bratstvo |
17.05
17:00
Mladost (B)
Sloboda
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Sloboda | |||||
17.05
17:00
Kozara
Borac (M)
3
4
|
17.05.2015 17:00 | Kozara | 3 : 4 | Borac (M) | |||||
17.05
17:00
Biseri
Jablanica
4
1
|
17.05.2015 17:00 | Biseri | 4 : 1 | Jablanica | |||||
17.05
17:00
Mladi KrajiŔnik
Tamaris
4
0
|
17.05.2015 17:00 | Mladi KrajiŔnik | 4 : 0 | Tamaris | |||||
17.05
17:00
Sloga DIPO
Borac (Å )
6
1
|
17.05.2015 17:00 | Sloga DIPO | 6 : 1 | Borac (Å ) | |||||
17.05
17:00
Mladost (G)
Torpedo
3
3
|
17.05.2015 17:00 | Mladost (G) | 3 : 3 | Torpedo |
17.05
17:00
MiliÄi
BuduÄnost (P)
0
0
|
17.05.2015 17:00 | MiliÄi | 0 : 0 | BuduÄnost (P) | |||||
17.05
17:00
Jasenica
Tabanci
0
4
|
17.05.2015 17:00 | Jasenica | 0 : 4 | Tabanci | |||||
17.05
17:00
Branjevo
Jadar
5
0
|
17.05.2015 17:00 | Branjevo | 5 : 0 | Jadar | |||||
17.05
17:00
BuduÄnost (S)
Srpski Soko
8
2
|
17.05.2015 17:00 | BuduÄnost (S) | 8 : 2 | Srpski Soko |
17.05
ŽeljezniÄar
Sloga
0
5
|
17.05.2015 | ŽeljezniÄar | 0 : 5 | Sloga | |||||
17.05
Brzi
Kozara
0
2
|
17.05.2015 | Brzi | 0 : 2 | Kozara | |||||
17.05
Mrakovica
Radnik Urije
2
1
|
17.05.2015 | Mrakovica | 2 : 1 | Radnik Urije | |||||
17.05
Gomjenica
Bratstvo
2
3
|
17.05.2015 | Gomjenica | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
17.05
Plamen
Knežopoljac
2
0
|
17.05.2015 | Plamen | 2 : 0 | Knežopoljac | |||||
17.05
Berek 1975
Slaven
2
1
|
17.05.2015 | Berek 1975 | 2 : 1 | Slaven |
17.05
Sloboda
Akademac-UIS
3
0
|
17.05.2015 | Sloboda | 3 : 0 | Akademac-UIS | |||||
17.05
Drina Amajlije
Sloga 94
3
0
|
17.05.2015 | Drina Amajlije | 3 : 0 | Sloga 94 | |||||
17.05
BSK Ledinci
MeÄaÅ”i
4
1
|
17.05.2015 | BSK Ledinci | 4 : 1 | MeÄaÅ”i | |||||
17.05
17:00
Semberija
Priboj
4
0
|
17.05.2015 17:00 | Semberija | 4 : 0 | Priboj | |||||
17.05
Jedinstvo
Novo Doba
5
2
|
17.05.2015 | Jedinstvo | 5 : 2 | Novo Doba | |||||
17.05
MagnojeviÄ 01
Balatun
1
2
|
17.05.2015 | MagnojeviÄ 01 | 1 : 2 | Balatun |
17.05
17:00
Jedinstvo (C)
Jedinstvo (O)
3
0
|
17.05.2015 17:00 | Jedinstvo (C) | 3 : 0 | Jedinstvo (O) | |||||
17.05
17:00
Bosna
Sloga
3
2
|
17.05.2015 17:00 | Bosna | 3 : 2 | Sloga |
17.05
Rasavci
Rudar
0
2
|
17.05.2015 | Rasavci | 0 : 2 | Rudar | |||||
17.05
Svodna
Blatna
2
1
|
17.05.2015 | Svodna | 2 : 1 | Blatna | |||||
17.05
Omladinac
MoŔtanica
2
1
|
17.05.2015 | Omladinac | 2 : 1 | MoŔtanica | |||||
17.05
Kiseljak
PodgrmeÄ
1
3
|
17.05.2015 | Kiseljak | 1 : 3 | PodgrmeÄ | |||||
17.05
Radnik
Partizan
1
4
|
17.05.2015 | Radnik | 1 : 4 | Partizan |
17.05
17:00
Studenac
Crni vrh
4
3
|
17.05.2015 17:00 | Studenac | 4 : 3 | Crni vrh | |||||
17.05
17:30
Biseri
Bratstvo
0
1
|
17.05.2015 17:30 | Biseri | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
17.05
17:30
BuduÄnost
Crvena zemlja
7
2
|
17.05.2015 17:30 | BuduÄnost | 7 : 2 | Crvena zemlja | |||||
17.05
17:30
Vrbas
Kladari
3
9
|
17.05.2015 17:30 | Vrbas | 3 : 9 | Kladari |
17.05
11:00
Radnik
Stig (MC)
4
0
|
17.05.2015 11:00 | Radnik | 4 : 0 | Stig (MC) |
17.05
17:00
Strelac 001
Kolubara
1
5
|
17.05.2015 17:00 | Strelac 001 | 1 : 5 | Kolubara | |||||
17.05
17:00
Vukona
OFK Takovo
0
2
|
17.05.2015 17:00 | Vukona | 0 : 2 | OFK Takovo | |||||
17.05
17:00
Brgule
Sloga
0
2
|
17.05.2015 17:00 | Brgule | 0 : 2 | Sloga | |||||
17.05
17:00
Vrelo
Jedinstvo
4
0
|
17.05.2015 17:00 | Vrelo | 4 : 0 | Jedinstvo |
17.05
Crvena zvijezda
GrÄica
0
0
|
17.05.2015 | Crvena zvijezda | 0 : 0 | GrÄica | |||||
17.05
Sava 04
ObiliÄ
4
1
|
17.05.2015 | Sava 04 | 4 : 1 | ObiliÄ | |||||
17.05
Omladinac
Mladost 2003
0
3
|
17.05.2015 | Omladinac | 0 : 3 | Mladost 2003 |
17.05
11:00
Dokmir
Sloga
3
2
|
17.05.2015 11:00 | Dokmir | 3 : 2 | Sloga | |||||
17.05
11:00
Å arbane
OFK Paljuvi
0
2
|
17.05.2015 11:00 | Å arbane | 0 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
17.05
MurgaÅ” 2012
Zvizdar
3
1
|
17.05.2015 | MurgaÅ” 2012 | 3 : 1 | Zvizdar | |||||
17.05
Pambukovica
ÄuÄuge
0
3
|
17.05.2015 | Pambukovica | 0 : 3 | ÄuÄuge |
17.05
Äuriselac
Divostin
2
5
|
17.05.2015 | Äuriselac | 2 : 5 | Divostin |
17.05
17:30
BeoÄiÄ
Polet
2
2
|
17.05.2015 17:30 | BeoÄiÄ | 2 : 2 | Polet | |||||
17.05
17:30
Å umadija
GoŔa
2
2
|
17.05.2015 17:30 | Šumadija | 2 : 2 | GoŔa |
17.05
16:30
Sokolac
Tomislavci
1
1
|
17.05.2015 16:30 | Sokolac | 1 : 1 | Tomislavci |
17.05
16:30
Rtanj
Jedinstvo 1952
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Rtanj | 3 : 1 | Jedinstvo 1952 | |||||
17.05
16:30
Sloga
Slemen
2
2
|
17.05.2015 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Slemen |
17.05
Mladost (G)
OFK Gnjila
1
3
|
17.05.2015 | Mladost (G) | 1 : 3 | OFK Gnjila | |||||
17.05
Mladost (R)
BaŔtovan
4
2
|
17.05.2015 | Mladost (R) | 4 : 2 | BaŔtovan | |||||
17.05
Vražogrnac
Mladi Gorani
2
0
|
17.05.2015 | Vražogrnac | 2 : 0 | Mladi Gorani |
17.05
16:30
Sloga
OFK Student
2
6
|
17.05.2015 16:30 | Sloga | 2 : 6 | OFK Student | |||||
17.05
16:30
Napredak (D)
OFK Mladenovac
0
1
|
17.05.2015 16:30 | Napredak (D) | 0 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
17.05
16:30
IvanÄa
ŠepŔin
1
0
|
17.05.2015 16:30 | IvanÄa | 1 : 0 | Å epÅ”in | |||||
17.05
16:30
Å umadija 1962
Napredak (M)
3
1
|
17.05.2015 16:30 | Å umadija 1962 | 3 : 1 | Napredak (M) | |||||
17.05
16:30
Markovac
Omladinac
1
4
|
17.05.2015 16:30 | Markovac | 1 : 4 | Omladinac |
17.05
16:00
Polet
Mladost Virine
6
3
|
17.05.2015 16:00 | Polet | 6 : 3 | Mladost Virine | |||||
17.05
16:00
KruŔar
BuduÄnost
5
1
|
17.05.2015 16:00 | KruÅ”ar | 5 : 1 | BuduÄnost | |||||
17.05
16:00
Supska
Sloga
6
3
|
17.05.2015 16:00 | Supska | 6 : 3 | Sloga |
17.05
17:00
Galeb
Dobrava
0
4
|
17.05.2015 17:00 | Galeb | 0 : 4 | Dobrava | |||||
17.05
17:00
Volujac
Sloga (K)
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Volujac | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
17.05
17:00
CeriÄ
Mrovska
3
0
|
17.05.2015 17:00 | CeriÄ | 3 : 0 | Mrovska | |||||
17.05
17:00
TreŔnjevka
RadniÄki (K)
1
2
|
17.05.2015 17:00 | TreÅ”njevka | 1 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
17.05
17:00
Sloga TrgoŔped
Mladost (Z)
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Sloga TrgoŔped | 1 : 2 | Mladost (Z) | |||||
17.05
17:00
PriÄinoviÄ
VlaÅ”iÄ
3
2
|
17.05.2015 17:00 | PriÄinoviÄ | 3 : 2 | VlaÅ”iÄ | |||||
17.05
17:00
Jevremovac
Mladost (PP)
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Jevremovac | 2 : 1 | Mladost (PP) | |||||
17.05
17:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
KaraÄorÄe
2
1
|
17.05.2015 17:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 2 : 1 | KaraÄorÄe |
17.05
17:00
RadniÄki
GraÄanica
|
17.05.2015 17:00 | RadniÄki | : | GraÄanica | |||||
17.05
17:00
Äaglavica
Ugljare
|
17.05.2015 17:00 | Äaglavica | : | Ugljare | |||||
17.05
17:00
Sitnica
Brezovica
|
17.05.2015 17:00 | Sitnica | : | Brezovica | |||||
17.05
17:00
Gracko
Polet
|
17.05.2015 17:00 | Gracko | : | Polet |
17.05
16:30
MoŔa
Ibar
0
3
|
17.05.2015 16:30 | MoŔa | 0 : 3 | Ibar |
17.05
17:30
DeÄiÄ
Bratstvo
2
0
|
17.05.2015 17:30 | DeÄiÄ | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
17.05
17:30
Igalo
Iskra
3
2
|
17.05.2015 17:30 | Igalo | 3 : 2 | Iskra | |||||
17.05
17:30
Kom
Arsenal
0
1
|
17.05.2015 17:30 | Kom | 0 : 1 | Arsenal | |||||
17.05
17:30
Cetinje
Ibar
0
1
|
17.05.2015 17:30 | Cetinje | 0 : 1 | Ibar | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo
Zabjelo
3
1
|
17.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Zabjelo | |||||
17.05
17:30
RadniÄki
Jezero
2
1
|
17.05.2015 17:30 | RadniÄki | 2 : 1 | Jezero |
17.05
17:00
SindjeliÄ
BuduÄnost
0
3
|
17.05.2015 17:00 | SindjeliÄ | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
17.05
17:00
Mladi Radnik
Jedinstvo
1
2
|
17.05.2015 17:00 | Mladi Radnik | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.05
17:30
BuduÄnost
SindjeliÄ
2
3
|
17.05.2015 17:30 | BuduÄnost | 2 : 3 | SindjeliÄ | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo
Mladi Radnik
3
4
|
17.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 3 : 4 | Mladi Radnik |
17.05
Borac
Stanovi
6
1
|
17.05.2015 | Borac | 6 : 1 | Stanovi | |||||
17.05
Jedinstvo
Bobetino Brdo
2
3
|
17.05.2015 | Jedinstvo | 2 : 3 | Bobetino Brdo | |||||
17.05
Äelik
Sloboda
2
1
|
17.05.2015 | Äelik | 2 : 1 | Sloboda | |||||
17.05
SlijepÄeviÄi
BuduÄnost Red Star
8
1
|
17.05.2015 | SlijepÄeviÄi | 8 : 1 | BuduÄnost Red Star |
17.05
11:00
Jerina
Una Fortuna
4
1
|
17.05.2015 11:00 | Jerina | 4 : 1 | Una Fortuna | |||||
17.05
14:00
Slatke Male
Užice
3
0
|
17.05.2015 14:00 | Slatke Male | 3 : 0 | Užice | |||||
17.05
14:00
Å umadija 1903
Gradac
3
0
|
17.05.2015 14:00 | Å umadija 1903 | 3 : 0 | Gradac |
17.05
17:00
MaŔinac
Spartak
1
1
|
17.05.2015 17:00 | MaŔinac | 1 : 1 | Spartak |
17.05
16:30
Trijumf
Požarevac
1
4
|
17.05.2015 16:30 | Trijumf | 1 : 4 | Požarevac |
17.05
13:00
Spartak
Jagodina
3
1
|
17.05.2015 13:00 | Spartak | 3 : 1 | Jagodina | |||||
17.05
11:00
BSK BorÄa
Metalac
0
0
|
17.05.2015 11:00 | BSK BorÄa | 0 : 0 | Metalac | |||||
17.05
12:00
Novi Pazar
Vojvodina
1
2
|
17.05.2015 12:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
17.05
10:00
OFK Beograd
ÄukariÄki
2
1
|
17.05.2015 10:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | ÄukariÄki | |||||
17.05
15:00
RadniÄki (N)
Borac
2
0
|
17.05.2015 15:00 | RadniÄki (N) | 2 : 0 | Borac |
17.05
Car Konstantin
Palilulac
1
1
|
17.05.2015 | Car Konstantin | 1 : 1 | Palilulac |
17.05
Goc
Jedinstvo putevi
3
1
|
17.05.2015 | Goc | 3 : 1 | Jedinstvo putevi |
17.05
09:30
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
1
1
|
17.05.2015 09:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
17.05
10:00
Kolubara
BASK
2
2
|
17.05.2015 10:00 | Kolubara | 2 : 2 | BASK | |||||
17.05
12:00
SinÄeliÄ
Jedinstvo
2
1
|
17.05.2015 12:00 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.05
12:00
Voždovac
Brodarac 2
2
3
|
17.05.2015 12:00 | Voždovac | 2 : 3 | Brodarac 2 | |||||
17.05
14:30
Žarkovo
Zemun
1
0
|
17.05.2015 14:30 | Žarkovo | 1 : 0 | Zemun |
17.05
12:00
GlavaÅ”
Mladi borac
0
6
|
17.05.2015 12:00 | GlavaÅ” | 0 : 6 | Mladi borac |
17.05
17:00
MaÄva
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
0
|
17.05.2015 17:00 | MaÄva | 3 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
17.05
15:00
Spartak
Jagodina
1
1
|
17.05.2015 15:00 | Spartak | 1 : 1 | Jagodina | |||||
17.05
13:00
Zemun
Sloga
3
0
|
17.05.2015 13:00 | Zemun | 3 : 0 | Sloga | |||||
17.05
11:00
RadniÄki 1923
Crvena zvezda
2
0
|
17.05.2015 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.05
10:00
Rad
Partizan
1
2
|
17.05.2015 10:00 | Rad | 1 : 2 | Partizan | |||||
17.05
13:00
RadniÄki (N)
Borac
1
0
|
17.05.2015 13:00 | RadniÄki (N) | 1 : 0 | Borac |
17.05
Å umadija 1903
Rudar
4
0
|
17.05.2015 | Å umadija 1903 | 4 : 0 | Rudar |
17.05
10:00
Dinamo
Mladost (V)
9
0
|
17.05.2015 10:00 | Dinamo | 9 : 0 | Mladost (V) |
17.05
13:00
FenerbahÄe
TrepÄa
0
1
|
17.05.2015 13:00 | FenerbahÄe | 0 : 1 | TrepÄa |
17.05
10:00
ŽelezniÄar
Loznica
1
1
|
17.05.2015 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Loznica | |||||
17.05
12:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Å abac
0
2
|
17.05.2015 12:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 2 | Å abac |
17.05
10:00
Palilulac
Siti Sport Klub
0
4
|
17.05.2015 10:00 | Palilulac | 0 : 4 | Siti Sport Klub | |||||
17.05
10:00
Studentski Grad
GSP Polet
1
0
|
17.05.2015 10:00 | Studentski Grad | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
17.05
11:00
Zvezdara
Banja
6
2
|
17.05.2015 11:00 | Zvezdara | 6 : 2 | Banja | |||||
17.05
17:00
PKB Kovilovo
Balkan
3
0
|
17.05.2015 17:00 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | Balkan | |||||
17.05
17:30
Mladenovac
Komgrap
2
0
|
17.05.2015 17:30 | Mladenovac | 2 : 0 | Komgrap |
17.05
10:00
Heroj 1925
Novi Beograd
2
1
|
17.05.2015 10:00 | Heroj 1925 | 2 : 1 | Novi Beograd | |||||
17.05
11:00
BuduÄnost (D)
RadniÄki (O)
2
3
|
17.05.2015 11:00 | BuduÄnost (D) | 2 : 3 | RadniÄki (O) | |||||
17.05
12:30
IM Rakovica
BaÄevac
13
0
|
17.05.2015 12:30 | IM Rakovica | 13 : 0 | BaÄevac | |||||
17.05
17:00
IMT
Železnik Lasta
12
1
|
17.05.2015 17:00 | IMT | 12 : 1 | Železnik Lasta |
17.05
10:00
IM Rakovica
Brodarac 1947
2
5
|
17.05.2015 10:00 | IM Rakovica | 2 : 5 | Brodarac 1947 | |||||
17.05
10:00
BoleÄ
Železnik Lasta
|
17.05.2015 10:00 | BoleÄ | : | Železnik Lasta | |||||
17.05
11:00
IMT
BSK
0
5
|
17.05.2015 11:00 | IMT | 0 : 5 | BSK |
17.05
11:00
Trstenik PPT
RadniÄki (P)
|
17.05.2015 11:00 | Trstenik PPT | : | RadniÄki (P) | |||||
17.05
11:00
Hajduk Veljko
TimoÄanin
|
17.05.2015 11:00 | Hajduk Veljko | : | TimoÄanin | |||||
17.05
11:00
SFS Borac
RadniÄki (N)
|
17.05.2015 11:00 | SFS Borac | : | RadniÄki (N) | |||||
17.05
11:00
Dinamo
Sloga
|
17.05.2015 11:00 | Dinamo | : | Sloga |
17.05
10:00
Å ampion
Äoka
1
10
|
17.05.2015 10:00 | Å ampion | 1 : 10 | Äoka | |||||
17.05
10:00
Jedinstvo (BPS)
Slavija
7
1
|
17.05.2015 10:00 | Jedinstvo (BPS) | 7 : 1 | Slavija | |||||
17.05
10:00
Sloga
AFK
0
5
|
17.05.2015 10:00 | Sloga | 0 : 5 | AFK |
17.05
15:00
RadniÄki 1927
Sloga
1
1
|
17.05.2015 15:00 | RadniÄki 1927 | 1 : 1 | Sloga | |||||
17.05
10:00
Vladimirovac
HajduÄica
3
2
|
17.05.2015 10:00 | Vladimirovac | 3 : 2 | HajduÄica | |||||
17.05
11:00
BuduÄnost (A)
Polet
6
1
|
17.05.2015 11:00 | BuduÄnost (A) | 6 : 1 | Polet | |||||
17.05
10:00
Å evac
VrŔac
1
8
|
17.05.2015 10:00 | Ševac | 1 : 8 | VrŔac |
17.05
11:00
Polet
Vojvodina
0
3
|
17.05.2015 11:00 | Polet | 0 : 3 | Vojvodina |
17.05
10:00
RadniÄki (K)
ŽelezniÄar
3
1
|
17.05.2015 10:00 | RadniÄki (K) | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
17.05
10:00
Mika AntiÄ
Jedinstvo SteviÄ
1
3
|
17.05.2015 10:00 | Mika AntiÄ | 1 : 3 | Jedinstvo SteviÄ |
17.05
10:00
GlavaÅ”
Mladi borac
1
2
|
17.05.2015 10:00 | GlavaÅ” | 1 : 2 | Mladi borac |
17.05
11:00
Hajduk
Mladost 2013
3
2
|
17.05.2015 11:00 | Hajduk | 3 : 2 | Mladost 2013 |
17.05
15:30
Tutin
Pazar Juniors
0
1
|
17.05.2015 15:30 | Tutin | 0 : 1 | Pazar Juniors | |||||
17.05
OFK Nacional AG
Mokra Gora
4
0
|
17.05.2015 | OFK Nacional AG | 4 : 0 | Mokra Gora | |||||
17.05
OFK Ras
Kosmet
0
2
|
17.05.2015 | OFK Ras | 0 : 2 | Kosmet | |||||
17.05
Sport Klub 1999
TrepÄa
3
1
|
17.05.2015 | Sport Klub 1999 | 3 : 1 | TrepÄa |
17.05
10:00
Spartak
Subotica
5
2
|
17.05.2015 10:00 | Spartak | 5 : 2 | Subotica |
17.05
09:00
Internacional
Trudbenik
4
1
|
17.05.2015 09:00 | Internacional | 4 : 1 | Trudbenik |
17.05
10:00
RadniÄki
Fer Plej
3
2
|
17.05.2015 10:00 | RadniÄki | 3 : 2 | Fer Plej | |||||
17.05
11:00
Turbina
Lokomotiva
0
4
|
17.05.2015 11:00 | Turbina | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
17.05
15:00
Mladenovac
Futsal Kolubara
0
0
|
17.05.2015 15:00 | Mladenovac | 0 : 0 | Futsal Kolubara |
17.05
11:00
Å umadija 1903
Požega
3
2
|
17.05.2015 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 2 | Požega |
17.05
10:00
Äoka
Spartak '02
0
6
|
17.05.2015 10:00 | Äoka | 0 : 6 | Spartak '02 | |||||
17.05
09:30
ObiliÄ
Tavankut
3
2
|
17.05.2015 09:30 | ObiliÄ | 3 : 2 | Tavankut |
17.05
Sport Klub 99
TrepÄa
1
2
|
17.05.2015 | Sport Klub 99 | 1 : 2 | TrepÄa | |||||
17.05
OFK Ras
Kosmet
5
1
|
17.05.2015 | OFK Ras | 5 : 1 | Kosmet |
17.05
10:00
ÄukariÄki
Rad
2
1
|
17.05.2015 10:00 | ÄukariÄki | 2 : 1 | Rad | |||||
17.05
12:00
Partizan
Bežanija
9
0
|
17.05.2015 12:00 | Partizan | 9 : 0 | Bežanija | |||||
17.05
15:00
BSK BorÄa
Voždovac
1
3
|
17.05.2015 15:00 | BSK BorÄa | 1 : 3 | Voždovac | |||||
17.05
15:00
SindjeliÄ
Teleoptik
1
3
|
17.05.2015 15:00 | SindjeliÄ | 1 : 3 | Teleoptik |
17.05
13:00
Å umadinac
Fer Plej 06
0
3
|
17.05.2015 13:00 | Å umadinac | 0 : 3 | Fer Plej 06 | |||||
17.05
09:00
BuduÄnost (D)
IMT
3
2
|
17.05.2015 09:00 | BuduÄnost (D) | 3 : 2 | IMT | |||||
17.05
16:00
Studentski Grad
Institut
2
0
|
17.05.2015 16:00 | Studentski Grad | 2 : 0 | Institut |
17.05
10:00
Crvena Zvezda MML
Zvezdara
1
2
|
17.05.2015 10:00 | Crvena Zvezda MML | 1 : 2 | Zvezdara | |||||
17.05
14:00
PKB Kovilovo
Internacional
0
6
|
17.05.2015 14:00 | PKB Kovilovo | 0 : 6 | Internacional | |||||
17.05
14:00
Hajduk
OLE
1
7
|
17.05.2015 14:00 | Hajduk | 1 : 7 | OLE |
17.05
10:00
Milenium
SremÄica
5
2
|
17.05.2015 10:00 | Milenium | 5 : 2 | SremÄica | |||||
17.05
11:00
Policajac
Resnik
4
2
|
17.05.2015 11:00 | Policajac | 4 : 2 | Resnik |
17.05
10:00
Dunav VS
VinÄa
1
10
|
17.05.2015 10:00 | Dunav VS | 1 : 10 | VinÄa | |||||
17.05
10:00
Kosmaj
Zemun B
1
2
|
17.05.2015 10:00 | Kosmaj | 1 : 2 | Zemun B | |||||
17.05
17:30
Sopot
OFK Beograd B
4
2
|
17.05.2015 17:30 | Sopot | 4 : 2 | OFK Beograd B |
17.05
17:00
Selo Mladenovac
BSK 1925
1
1
|
17.05.2015 17:00 | Selo Mladenovac | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
17.05
17:00
Sity Sport Club
Fair Play 06
2
4
|
17.05.2015 17:00 | Sity Sport Club | 2 : 4 | Fair Play 06 | |||||
17.05
18:00
Bežanija
OFK Beograd
1
3
|
17.05.2015 18:00 | Bežanija | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
17.05
19:00
Zemun
Selo Mladenovac
7
1
|
17.05.2015 19:00 | Zemun | 7 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
17.05
19:00
VinÄa
BSK 1925
0
2
|
17.05.2015 19:00 | VinÄa | 0 : 2 | BSK 1925 |
17.05
18:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
2
|
17.05.2015 18:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Crvena zvezda |
17.05
19:00
Plavi 2000
Mladenovac
6
2
|
17.05.2015 19:00 | Plavi 2000 | 6 : 2 | Mladenovac |
17.05
18:00
Sloboda
BSK
5
0
|
17.05.2015 18:00 | Sloboda | 5 : 0 | BSK |
17.05
19:00
Župa 54
RadniÄki 2
33
27
|
17.05.2015 19:00 | Župa 54 | 33 : 27 | RadniÄki 2 | |||||
17.05
16:00
Arilje
Priboj
26
29
|
17.05.2015 16:00 | Arilje | 26 : 29 | Priboj | |||||
17.05
11:00
Beli andjeo
Mladost
34
28
|
17.05.2015 11:00 | Beli andjeo | 34 : 28 | Mladost | |||||
17.05
19:00
TrepÄa
Novi Pazar
29
29
|
17.05.2015 19:00 | TrepÄa | 29 : 29 | Novi Pazar |
17.05
20:30
Srem Sm
Hajduk
40
33
|
17.05.2015 20:30 | Srem Sm | 40 : 33 | Hajduk | |||||
17.05
17:00
RadniÄki 1958
Vrbas Karneks 2
29
26
|
17.05.2015 17:00 | RadniÄki 1958 | 29 : 26 | Vrbas Karneks 2 |
17.05
16:00
GoÄ Merkur
Å trpce Tandems
26
16
|
17.05.2015 16:00 | GoÄ Merkur | 26 : 16 | Å trpce Tandems | |||||
17.05
17:00
Metalac
Bane
27
23
|
17.05.2015 17:00 | Metalac | 27 : 23 | Bane |
17.05
19:30
Atenica
Mladost 2
38
32
|
17.05.2015 19:30 | Atenica | 38 : 32 | Mladost 2 |
17.05
18:00
Sonta
Rusin
27
40
|
17.05.2015 18:00 | Sonta | 27 : 40 | Rusin | |||||
17.05
20:00
Prigrevica
Dalmatinac
27
25
|
17.05.2015 20:00 | Prigrevica | 27 : 25 | Dalmatinac |
17.05
19:00
Metaloplastika
Vojvodina
23
24
|
17.05.2015 19:00 | Metaloplastika | 23 : 24 | Vojvodina | |||||
17.05
19:00
RadniÄki
JugoviÄ
39
30
|
17.05.2015 19:00 | RadniÄki | 39 : 30 | JugoviÄ | |||||
17.05
19:00
Partizan
Spartak Vojput
34
28
|
17.05.2015 19:00 | Partizan | 34 : 28 | Spartak Vojput |
17.05
19:00
Kolubara
Rudar
22
36
|
17.05.2015 19:00 | Kolubara | 22 : 36 | Rudar | |||||
17.05
19:00
Crvena Zvezda
ŽelezniÄar 1949
33
26
|
17.05.2015 19:00 | Crvena Zvezda | 33 : 26 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
17.05
19:00
Požarevac
Planinka
30
23
|
17.05.2015 19:00 | Požarevac | 30 : 23 | Planinka |
17.05
Mladost (NP)
Sloga
24
43
|
17.05.2015 | Mladost (NP) | 24 : 43 | Sloga | |||||
17.05
KuÄevo
Bor RTB
41
24
|
17.05.2015 | KuÄevo | 41 : 24 | Bor RTB | |||||
17.05
Metalac
TopliÄanin
33
28
|
17.05.2015 | Metalac | 33 : 28 | TopliÄanin |
17.05
18:00
Partizan
Rad Mozzart
10
24
|
17.05.2015 18:00 | Partizan | 10 : 24 | Rad Mozzart |
17.05
16:00
Imperatori NiÅ”
Wild Boars Kragujevac
16
14
|
17.05.2015 16:00 | Imperatori NiÅ” | 16 : 14 | Wild Boars Kragujevac | |||||
17.05
16:00
Panthers PanÄevo
SBB Vukovi Beograd
13
14
|
17.05.2015 16:00 | Panthers PanÄevo | 13 : 14 | SBB Vukovi Beograd | |||||
17.05
16:00
Indians InÄija
Angel Warriors ÄaÄak
42
16
|
17.05.2015 16:00 | Indians InÄija | 42 : 16 | Angel Warriors ÄaÄak |