19.10
14:30
Bane
Šumadija 1903
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Bane | 1 : 3 | Šumadija 1903 |
19.10
15:00
Timočanin
Sloga
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Timočanin | 3 : 0 | Sloga | |||||
19.10
13:00
Kopaonik
Car Konstantin
2
2
|
19.10.2014 13:00 | Kopaonik | 2 : 2 | Car Konstantin |
19.10
15:00
Dunav
Cement
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Dunav | 0 : 1 | Cement | |||||
19.10
15:00
Dolina
Bačka 1901
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Dolina | 0 : 0 | Bačka 1901 | |||||
19.10
15:00
Senta
PIK Prigrevica
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Senta | 2 : 0 | PIK Prigrevica |
19.10
11:00
Žarkovo
Budućnost
1
2
|
19.10.2014 11:00 | Žarkovo | 1 : 2 | Budućnost | |||||
19.10
11:00
Hajduk
BASK
2
2
|
19.10.2014 11:00 | Hajduk | 2 : 2 | BASK | |||||
19.10
11:00
Dorćol
Železnik Lasta
1
2
|
19.10.2014 11:00 | Dorćol | 1 : 2 | Železnik Lasta |
19.10
14:30
Tutin
Trepča
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Tutin | 3 : 0 | Trepča | |||||
19.10
14:30
Orlovac
Braća Vuković
1
0
|
19.10.2014 14:30 | Orlovac | 1 : 0 | Braća Vuković | |||||
19.10
14:30
Polet
Rudar (Baljevac)
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Polet | 2 : 0 | Rudar (Baljevac) | |||||
19.10
14:30
Vodojaža
Sloboda
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Vodojaža | 0 : 1 | Sloboda |
19.10
14:30
RSK
Sloboda
1
0
|
19.10.2014 14:30 | RSK | 1 : 0 | Sloboda | |||||
19.10
14:30
Mihajlovac 1934
Homoljac
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Mihajlovac 1934 | 3 : 0 | Homoljac | |||||
19.10
14:30
Lepenica
Borac
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Lepenica | 1 : 2 | Borac | |||||
19.10
14:30
Obilić
Basarac
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Obilić | 4 : 1 | Basarac | |||||
19.10
14:30
Železničar (P)
VGSK
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Železničar (P) | 3 : 2 | VGSK | |||||
19.10
14:30
Mladi radnik (R)
Šumadinac (B)
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Mladi radnik (R) | 1 : 2 | Šumadinac (B) |
19.10
14:30
Sloga (S)
Brezovica
0
0
|
19.10.2014 14:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Brezovica | |||||
19.10
14:30
Zlatar
Polimlje
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Zlatar | 0 : 1 | Polimlje | |||||
19.10
14:30
OFK Osečina
Jedinstvo 1945
3
2
|
19.10.2014 14:30 | OFK Osečina | 3 : 2 | Jedinstvo 1945 |
19.10
15:00
Župa
FUD
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Župa | 1 : 1 | FUD | |||||
19.10
15:00
Dragocvet
Rembas
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Dragocvet | 1 : 3 | Rembas | |||||
19.10
15:00
Lugomir
Levač
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Lugomir | 2 : 0 | Levač | |||||
19.10
15:00
Temnić 1924
SFS Borac
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Temnić 1924 | 4 : 1 | SFS Borac | |||||
19.10
15:00
Kosanica
Trajal
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Kosanica | 2 : 0 | Trajal |
19.10
15:00
Rudar Alpos
Brodoremont
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Brodoremont | |||||
19.10
15:00
Pukovac
Brestovac 1946
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Pukovac | 3 : 1 | Brestovac 1946 | |||||
19.10
15:00
Bukovik
Moravica
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Bukovik | 0 : 0 | Moravica |
19.10
15:00
Vlasina
Balkanski
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Vlasina | 2 : 0 | Balkanski | |||||
19.10
15:00
Sloboda
Mladost
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Mladost | |||||
19.10
15:00
Bobište
Jedinstvo (BP)
4
2
|
19.10.2014 15:00 | Bobište | 4 : 2 | Jedinstvo (BP) |
19.10
15:00
Budućnost
Borac
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Borac | |||||
19.10
15:00
LSK Laćarak
Index
1
0
|
19.10.2014 15:00 | LSK Laćarak | 1 : 0 | Index | |||||
19.10
15:00
Ljukovo
Jedinstvo (SP)
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Ljukovo | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.10
10:00
Kabel
Sloga
3
1
|
19.10.2014 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Sloga |
19.10
15:00
Preporod
Tavankut
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Preporod | 1 : 1 | Tavankut | |||||
19.10
15:00
Tisa
Mladost (T)
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Tisa | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
19.10
15:00
Zadrugar
OFK Mladost APA
4
3
|
19.10.2014 15:00 | Zadrugar | 4 : 3 | OFK Mladost APA |
19.10
15:00
Borac (Sakule)
Kozara
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Borac (Sakule) | 2 : 0 | Kozara |
19.10
14:30
Lepušnica
Zvezdara
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Lepušnica | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
19.10
10:00
Grafičar
Sremčica
2
1
|
19.10.2014 10:00 | Grafičar | 2 : 1 | Sremčica | |||||
19.10
14:30
Boleč
Crvena zvezda
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Boleč | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
19.10
14:30
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
0
2
|
19.10.2014 14:30 | Stepojevac Vaga | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.10
14:30
Vrčin
Baćevac
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Vrčin | 0 : 1 | Baćevac |
19.10
15:00
Ribnica
Kraljevo Hajduk
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Ribnica | 0 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
19.10
15:00
Budućnost
Ibar
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Ibar | |||||
19.10
15:00
Lazac
Radnički
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Lazac | 1 : 1 | Radnički | |||||
19.10
15:00
Karađorđe
Mataruge
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Mataruge | |||||
19.10
15:00
Granit
Pazar Juniors 2011
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Granit | 2 : 3 | Pazar Juniors 2011 | |||||
19.10
15:00
Polet
Goč
1
6
|
19.10.2014 15:00 | Polet | 1 : 6 | Goč | |||||
19.10
15:00
Radnik
Borac
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Borac |
19.10
15:00
Arsenal
Šumadinac
4
2
|
19.10.2014 15:00 | Arsenal | 4 : 2 | Šumadinac | |||||
19.10
15:00
Maršić
Kolonija
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Maršić | 2 : 1 | Kolonija | |||||
19.10
15:00
Sušica
Korićani
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Sušica | 1 : 3 | Korićani | |||||
19.10
15:00
Mladost (P)
Jedinstvo
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.10
15:00
Vinogradi DB
Sloga (D)
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Vinogradi DB | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.10
15:00
Budućnost
Ćava
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Ćava |
19.10
14:30
Višesava
Čajetina
3
4
|
19.10.2014 14:30 | Višesava | 3 : 4 | Čajetina | |||||
19.10
14:30
Perućac
Polet
2
2
|
19.10.2014 14:30 | Perućac | 2 : 2 | Polet | |||||
19.10
11:00
Ariljska rampa
Omladinac
3
0
|
19.10.2014 11:00 | Ariljska rampa | 3 : 0 | Omladinac | |||||
19.10
14:30
Crnokosa
Napredak
7
2
|
19.10.2014 14:30 | Crnokosa | 7 : 2 | Napredak | |||||
19.10
14:30
Železničar
GP Zlatibor
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Železničar | 2 : 0 | GP Zlatibor | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo
Jasen
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jasen |
19.10
14:30
Joševa
Mladost
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Joševa | 3 : 1 | Mladost | |||||
19.10
14:30
Tešnjar
Tulari
3
3
|
19.10.2014 14:30 | Tešnjar | 3 : 3 | Tulari | |||||
19.10
14:30
OFK Divci
Kačer
3
0
|
19.10.2014 14:30 | OFK Divci | 3 : 0 | Kačer | |||||
19.10
14:30
Kolubara
Trlić
0
4
|
19.10.2014 14:30 | Kolubara | 0 : 4 | Trlić |
19.10
15:00
Borac (V)
Jadar
4
2
|
19.10.2014 15:00 | Borac (V) | 4 : 2 | Jadar | |||||
19.10
15:00
Mladost (P)
Podrinje
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Borac (L)
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 0 | Borac (L) | |||||
19.10
15:00
Provo
Gučevo
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Provo | 2 : 0 | Gučevo | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
BMR Petlovača
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 2 | BMR Petlovača | |||||
19.10
15:00
Lipolist
Mačva 2005
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Lipolist | 0 : 2 | Mačva 2005 | |||||
19.10
15:00
Drina
Hajduk Stanko
0
3
|
19.10.2014 15:00 | Drina | 0 : 3 | Hajduk Stanko |
19.10
14:30
Šumadinac (N)
Šumadinac (S)
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Šumadinac (N) | 4 : 1 | Šumadinac (S) | |||||
19.10
14:30
BSK
Šatornja
1
4
|
19.10.2014 14:30 | BSK | 1 : 4 | Šatornja | |||||
19.10
14:30
Borac
Aranđelovac
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Borac | 3 : 1 | Aranđelovac | |||||
19.10
14:30
Vitlina-Bokanja
Karađorđe
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Vitlina-Bokanja | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
19.10
14:30
Banja
Partizan (D)
7
4
|
19.10.2014 14:30 | Banja | 7 : 4 | Partizan (D) | |||||
19.10
14:30
Vinča
Junkovac
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Vinča | 3 : 2 | Junkovac | |||||
19.10
14:30
ŽSK
Šumadija
0
3
|
19.10.2014 14:30 | ŽSK | 0 : 3 | Šumadija |
19.10
14:30
Rudar (K)
Zadrugar (T)
6
1
|
19.10.2014 14:30 | Rudar (K) | 6 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
19.10
14:30
Vojvoda Milenko
Sloga (B)
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Vojvoda Milenko | 4 : 1 | Sloga (B) | |||||
19.10
14:30
Makce
Integral
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Makce | 3 : 0 | Integral | |||||
19.10
14:30
Petar Dobrnjac
Mlava (ML)
4
0
|
19.10.2014 14:30 | Petar Dobrnjac | 4 : 0 | Mlava (ML) | |||||
19.10
14:30
Mlava (B)
Šapine
0
2
|
19.10.2014 14:30 | Mlava (B) | 0 : 2 | Šapine | |||||
19.10
14:30
Krilaš
Napredak 1936
1
0
|
19.10.2014 14:30 | Krilaš | 1 : 0 | Napredak 1936 | |||||
19.10
14:30
Trgovački
Đerdap
5
1
|
19.10.2014 14:30 | Trgovački | 5 : 1 | Đerdap |
19.10
15:00
Osipaonica
Železničar (K)
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Osipaonica | 2 : 1 | Železničar (K) | |||||
19.10
15:00
Pobeda
SASK
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Pobeda | 1 : 1 | SASK | |||||
19.10
15:00
Sloga (M)
Šumadija
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloga (M) | 2 : 0 | Šumadija | |||||
19.10
15:00
Budućnost (MK)
Mladi borac
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost (MK) | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
19.10
15:00
Proleter
Železničar (S)
6
0
|
19.10.2014 15:00 | Proleter | 6 : 0 | Železničar (S) | |||||
19.10
15:00
Vodice
Udarnik
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Vodice | 0 : 0 | Udarnik | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo (K)
7. Juli
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 2 | 7. Juli |
19.10
14:00
Kušiljevo
OFK Bratstvo
3
0
|
19.10.2014 14:00 | Kušiljevo | 3 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
19.10
14:00
Mladost (D)
Mladi radnik
1
2
|
19.10.2014 14:00 | Mladost (D) | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
19.10
14:00
Napredak (Z)
Bratstvo
2
0
|
19.10.2014 14:00 | Napredak (Z) | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
19.10
14:00
Napredak (D)
Sloga (V)
4
2
|
19.10.2014 14:00 | Napredak (D) | 4 : 2 | Sloga (V) | |||||
19.10
14:00
Morava
Mladost (K)
3
0
|
19.10.2014 14:00 | Morava | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
19.10
11:00
BSK
Mladost (J)
3
0
|
19.10.2014 11:00 | BSK | 3 : 0 | Mladost (J) |
19.10
15:00
Partizanski put
Kosovac
2
4
|
19.10.2014 15:00 | Partizanski put | 2 : 4 | Kosovac | |||||
19.10
15:00
Mladost 1982
Dobrič
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Mladost 1982 | 1 : 2 | Dobrič | |||||
19.10
15:00
Nikodije Stojanović Tatko
Kaćuša
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 0 : 0 | Kaćuša | |||||
19.10
15:00
Dunđerski
Pobeda
6
2
|
19.10.2014 15:00 | Dunđerski | 6 : 2 | Pobeda |
19.10
14:30
Mačkovac
Jastrebac
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Mačkovac | 4 : 1 | Jastrebac | |||||
19.10
14:30
Mladost
Naupare
1
0
|
19.10.2014 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Naupare | |||||
19.10
14:30
13. April
Sloga (D)
0
0
|
19.10.2014 14:30 | 13. April | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.10
14:30
Gornji Stepoš
Sloga (Ć)
0
4
|
19.10.2014 14:30 | Gornji Stepoš | 0 : 4 | Sloga (Ć) | |||||
19.10
14:30
Mladi radnik
Čitluk
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Mladi radnik | 2 : 0 | Čitluk | |||||
19.10
14:30
Trudbenik
Šanac
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Trudbenik | 1 : 2 | Šanac | |||||
19.10
14:30
Omladinac
Vinogradar
2
3
|
19.10.2014 14:30 | Omladinac | 2 : 3 | Vinogradar | |||||
19.10
14:30
Bošnjane
Gradina
8
1
|
19.10.2014 14:30 | Bošnjane | 8 : 1 | Gradina |
19.10
15:00
Maglić
Bečej 1918
1
8
|
19.10.2014 15:00 | Maglić | 1 : 8 | Bečej 1918 | |||||
19.10
15:00
Borac
Kulpin
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac | 4 : 1 | Kulpin | |||||
19.10
15:00
Stari Grad
Titel
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Stari Grad | 1 : 3 | Titel | |||||
19.10
15:00
Budućnost
Krila Krajine
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
19.10
15:00
Mladost Radost
Vojvodina
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Mladost Radost | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
19.10
15:00
Hajduk
Sutjeska
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Hajduk | 3 : 1 | Sutjeska |
19.10
14:30
Proleter
Vinogradar
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Proleter | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
19.10
14:30
Dinamo
Mladost
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Dinamo | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo
OFK Sirig
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK Sirig | |||||
19.10
14:30
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Petrovaradin | 4 : 1 | Fruškogorski partizan |
19.10
Radnički
Rudar
0
0
|
19.10.2014 | Radnički | 0 : 0 | Rudar | |||||
19.10
Hajduk 1925 Podunavac
Napredak
4
1
|
19.10.2014 | Hajduk 1925 Podunavac | 4 : 1 | Napredak | |||||
19.10
OFK Zeka Buljubaša
Jadran
4
0
|
19.10.2014 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 0 | Jadran | |||||
19.10
Donji Petrovci
Hajduk 1932
5
0
|
19.10.2014 | Donji Petrovci | 5 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
19.10
Hajduk (D)
PSK Putinci
2
1
|
19.10.2014 | Hajduk (D) | 2 : 1 | PSK Putinci | |||||
19.10
Budućnost
Sloven
4
0
|
19.10.2014 | Budućnost | 4 : 0 | Sloven |
19.10
14:30
Eđšeg
Vinogradar
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Eđšeg | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
19.10
14:30
Palić
Potisje
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Palić | 3 : 2 | Potisje |
19.10
14:00
Omladinac (D)
Polet (K)
0
2
|
19.10.2014 14:00 | Omladinac (D) | 0 : 2 | Polet (K) | |||||
19.10
14:00
BSK
Kula
3
0
|
19.10.2014 14:00 | BSK | 3 : 0 | Kula | |||||
19.10
14:00
Lipar
Rusin
2
3
|
19.10.2014 14:00 | Lipar | 2 : 3 | Rusin | |||||
19.10
14:00
Kordun
Omladinac (B)
1
1
|
19.10.2014 14:00 | Kordun | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
19.10
14:00
Hajduk
Graničar (R)
3
0
|
19.10.2014 14:00 | Hajduk | 3 : 0 | Graničar (R) | |||||
19.10
14:00
Dunav
Terekveš
0
1
|
19.10.2014 14:00 | Dunav | 0 : 1 | Terekveš |
19.10
15:00
Jugoslavija
Vulturul
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Jugoslavija | 2 : 1 | Vulturul | |||||
19.10
15:00
Vojvodina
Jedinstvo Stević
2
2
|
19.10.2014 15:00 | Vojvodina | 2 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
19.10
15:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
19.10
15:00
Polet
Hajdučica
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Polet | 4 : 0 | Hajdučica | |||||
19.10
15:00
Mladost (V)
Mladost (O)
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (V) | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
19.10
15:00
Slavija
Budućnost (A)
9
0
|
19.10.2014 15:00 | Slavija | 9 : 0 | Budućnost (A) |
19.10
15:00
Zadrugar
Begej
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Begej | |||||
19.10
15:00
Napredak
Vojvodina 1928
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Vojvodina 1928 | |||||
19.10
15:00
Borac
Crvena zvezda
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Borac | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
19.10
15:00
ŽAK
Radnički Zrenjanin
1
1
|
19.10.2014 15:00 | ŽAK | 1 : 1 | Radnički Zrenjanin | |||||
19.10
15:00
Omladinac
Mladost
1
4
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 1 : 4 | Mladost |
19.10
14:30
BSK 1925
PKB Kovilovo
0
3
|
19.10.2014 14:30 | BSK 1925 | 0 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
19.10
14:30
Zmaj 1953
Resnik
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Zmaj 1953 | 1 : 1 | Resnik | |||||
19.10
11:00
13. maj
Borac (O)
0
0
|
19.10.2014 11:00 | 13. maj | 0 : 0 | Borac (O) | |||||
19.10
14:30
Banja (VB)
Sindjelić 2012(U)
2
3
|
19.10.2014 14:30 | Banja (VB) | 2 : 3 | Sindjelić 2012(U) | |||||
19.10
14:30
Brodarac
Milutinac
0
4
|
19.10.2014 14:30 | Brodarac | 0 : 4 | Milutinac |
19.10
14:30
Budućnost (Z)
OFK Zabrežje
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Budućnost (Z) | 0 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
19.10
14:30
Vranić
Strelac
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Vranić | 4 : 1 | Strelac | |||||
19.10
14:30
Rušanj
Borac (L)
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Rušanj | 1 : 3 | Borac (L) | |||||
19.10
11:00
Prva Iskra
Veliki Borak
4
0
|
19.10.2014 11:00 | Prva Iskra | 4 : 0 | Veliki Borak | |||||
19.10
14:30
Šumadija (Š)
Mladost (C)
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Šumadija (Š) | 3 : 1 | Mladost (C) | |||||
19.10
14:30
Mladost (B)
Radnički (R)
7
1
|
19.10.2014 14:30 | Mladost (B) | 7 : 1 | Radnički (R) |
19.10
14:30
Heroj 1925
Torlak
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Heroj 1925 | 0 : 1 | Torlak | |||||
19.10
14:30
Kosmaj
Pudarci
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Kosmaj | 1 : 3 | Pudarci | |||||
19.10
14:30
Kovačevac
Podunavac (R)
1
0
|
19.10.2014 14:30 | Kovačevac | 1 : 0 | Podunavac (R) | |||||
19.10
14:30
OFK Leštane
Pinosava
1
1
|
19.10.2014 14:30 | OFK Leštane | 1 : 1 | Pinosava | |||||
19.10
14:30
Vlaška
Dunavac (G)
4
4
|
19.10.2014 14:30 | Vlaška | 4 : 4 | Dunavac (G) |
19.10
15:00
Mladi radnik
Orljane
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Mladi radnik | 0 : 1 | Orljane | |||||
19.10
15:00
Malošište
Radnički 1924 (K)
8
3
|
19.10.2014 15:00 | Malošište | 8 : 3 | Radnički 1924 (K) | |||||
19.10
15:00
Zemljoradnik
Rutevac
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Rutevac | |||||
19.10
15:00
Radnički 1947 (Č)
Morava
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 1 | Morava | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo
Borac (T)
5
1
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Borac (T) |
19.10
15:00
Čekmin
Mladost
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Čekmin | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo (G)
Umac
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Umac | |||||
19.10
15:00
Radnički
Mladi borac
3
3
|
19.10.2014 15:00 | Radnički | 3 : 3 | Mladi borac | |||||
19.10
15:00
Sloga
Progres
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Progres | |||||
19.10
15:00
Šumadija
Jedinstvo (GS)
3
3
|
19.10.2014 15:00 | Šumadija | 3 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
19.10
15:00
Vučje
Železničar
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Vučje | 1 : 0 | Železničar | |||||
19.10
15:00
Zloćudovo
Plantaža
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Zloćudovo | 3 : 2 | Plantaža |
19.10
15:00
Padež
Tanasko Rajić
0
3
|
19.10.2014 15:00 | Padež | 0 : 3 | Tanasko Rajić | |||||
19.10
15:00
Borac
Napredak
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac | 3 : 1 | Napredak | |||||
19.10
11:00
Jedinstvo
Vladimir Durković
6
1
|
19.10.2014 11:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Vladimir Durković | |||||
19.10
15:00
Zadrugar
Gnjilan
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Gnjilan | |||||
19.10
15:00
Dragoš
Mladost
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Dragoš | 4 : 1 | Mladost |
19.10
15:00
Slatina (B)
Ključ
7
2
|
19.10.2014 15:00 | Slatina (B) | 7 : 2 | Ključ | |||||
19.10
11:00
Sloga
Deli Jovan
2
1
|
19.10.2014 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Deli Jovan | |||||
19.10
15:00
Majdanpek
Poreč
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Majdanpek | 0 : 1 | Poreč | |||||
19.10
15:00
Šarbanovac
Blizna
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Šarbanovac | 2 : 1 | Blizna | |||||
19.10
15:00
Radnički
Branik
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Radnički | 1 : 3 | Branik |
19.10
15:00
Budućnost (P)
Morava
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost (P) | 1 : 0 | Morava | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo
Proleter (DV)
2
2
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Proleter (DV) | |||||
19.10
15:00
Vrtište
Palilulac
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Vrtište | 1 : 1 | Palilulac | |||||
19.10
15:00
Crvena zastava
Budućnost (PK)
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Crvena zastava | 2 : 1 | Budućnost (PK) | |||||
19.10
15:00
Rudar
Proleter (M)
5
0
|
19.10.2014 15:00 | Rudar | 5 : 0 | Proleter (M) | |||||
19.10
15:00
Radnički 1936
Mladost
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Radnički 1936 | 3 : 1 | Mladost |
19.10
15:00
Radnički
Sloga
3
3
|
19.10.2014 15:00 | Radnički | 3 : 3 | Sloga | |||||
19.10
15:00
ŠSK
Trebič
1
3
|
19.10.2014 15:00 | ŠSK | 1 : 3 | Trebič | |||||
19.10
15:00
Osnić
Borac
6
0
|
19.10.2014 15:00 | Osnić | 6 : 0 | Borac | |||||
19.10
15:00
Polet
Mladost
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Polet | 3 : 2 | Mladost | |||||
19.10
15:00
OFK Knjaz
OFK 019 Zaječar
2
3
|
19.10.2014 15:00 | OFK Knjaz | 2 : 3 | OFK 019 Zaječar |
19.10
15:00
Bukuroca
Mladost (S)
7
2
|
19.10.2014 15:00 | Bukuroca | 7 : 2 | Mladost (S) | |||||
19.10
15:00
Vihor
OFK Alakince
0
4
|
19.10.2014 15:00 | Vihor | 0 : 4 | OFK Alakince | |||||
19.10
15:00
Ternoci
Mladost (B)
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Ternoci | 3 : 2 | Mladost (B) | |||||
19.10
15:00
Vranjska Banja
Čelik
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Vranjska Banja | 2 : 1 | Čelik |
19.10
15:00
Vojvodina (S)
Dunav
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Vojvodina (S) | 3 : 1 | Dunav | |||||
19.10
15:00
Ratar
Vladimirovac
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Ratar | 2 : 1 | Vladimirovac | |||||
19.10
15:00
Karaš (J)
Potporanj
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Karaš (J) | 1 : 1 | Potporanj | |||||
19.10
15:00
Partizan (K)
Jedinstvo (V)
5
3
|
19.10.2014 15:00 | Partizan (K) | 5 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
19.10
15:00
Borac (VS)
Vojvodina (CC)
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac (VS) | 2 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
19.10
15:00
Borac (VG)
Dobrica
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Borac (VG) | 3 : 0 | Dobrica |
19.10
15:00
Kolonija
Borac (P)
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Kolonija | 1 : 3 | Borac (P) | |||||
19.10
15:00
Strela
Dolovo
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Strela | 1 : 1 | Dolovo | |||||
19.10
15:00
Dinamo 1945
BSK Bavanište
10
1
|
19.10.2014 15:00 | Dinamo 1945 | 10 : 1 | BSK Bavanište | |||||
19.10
15:00
Plavi Dunav 1932
Proleter
2
2
|
19.10.2014 15:00 | Plavi Dunav 1932 | 2 : 2 | Proleter | |||||
19.10
15:00
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
1
4
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost (BB) | 1 : 4 | Stari Tamiš |
19.10
15:00
Spartak 1911
Tempo
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Spartak 1911 | 1 : 0 | Tempo | |||||
19.10
15:00
Unirea
Pobeda
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Unirea | 3 : 0 | Pobeda | |||||
19.10
15:00
Glogonj
Polet
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Glogonj | 2 : 0 | Polet |
19.10
14:00
Mladost
Napredak
0
2
|
19.10.2014 14:00 | Mladost | 0 : 2 | Napredak | |||||
19.10
14:00
Kupinovac
Crni Vrh
2
3
|
19.10.2014 14:00 | Kupinovac | 2 : 3 | Crni Vrh | |||||
19.10
14:00
Blagotin
Resavac
2
1
|
19.10.2014 14:00 | Blagotin | 2 : 1 | Resavac | |||||
19.10
14:00
Vinogradar
Vinorača
3
1
|
19.10.2014 14:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Vinorača | |||||
19.10
14:00
Juhor
Zenit
2
1
|
19.10.2014 14:00 | Juhor | 2 : 1 | Zenit | |||||
19.10
14:00
Kolare
Morava
1
3
|
19.10.2014 14:00 | Kolare | 1 : 3 | Morava |
19.10
14:00
Resavac
Javor
2
2
|
19.10.2014 14:00 | Resavac | 2 : 2 | Javor | |||||
19.10
14:00
Mladost (S)
Istok 63
4
3
|
19.10.2014 14:00 | Mladost (S) | 4 : 3 | Istok 63 | |||||
19.10
14:00
Šumadija
Napredak (Sv)
2
1
|
19.10.2014 14:00 | Šumadija | 2 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
19.10
14:00
Rudar (S)
Moravac
3
6
|
19.10.2014 14:00 | Rudar (S) | 3 : 6 | Moravac | |||||
19.10
14:00
Rudar (P)
OFK Batinac
0
1
|
19.10.2014 14:00 | Rudar (P) | 0 : 1 | OFK Batinac | |||||
19.10
14:00
Polet
Napredak (St)
0
2
|
19.10.2014 14:00 | Polet | 0 : 2 | Napredak (St) | |||||
19.10
14:00
Hajduk
Radnički
3
0
|
19.10.2014 14:00 | Hajduk | 3 : 0 | Radnički |
19.10
Napredak
Jedinstvo (P)
2
0
|
19.10.2014 | Napredak | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
19.10
Borac (M)
Fruškogorac
3
0
|
19.10.2014 | Borac (M) | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
19.10
Jedinstvo (M)
Fruška Gora
2
1
|
19.10.2014 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Fruška Gora | |||||
19.10
Obilić 1993
Noćaj
1
1
|
19.10.2014 | Obilić 1993 | 1 : 1 | Noćaj | |||||
19.10
Graničar (G)
OFK Brestač
0
0
|
19.10.2014 | Graničar (G) | 0 : 0 | OFK Brestač | |||||
19.10
Borac (K)
Graničar (K)
2
1
|
19.10.2014 | Borac (K) | 2 : 1 | Graničar (K) |
19.10
14:00
OFK Metalac
Aleksa Šantić
0
2
|
19.10.2014 14:00 | OFK Metalac | 0 : 2 | Aleksa Šantić |
19.10
15:00
Omladinac
ŽFK Banat Bagljaš
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | ŽFK Banat Bagljaš | |||||
19.10
15:00
OFK Klek
OFK Gradnulica
4
0
|
19.10.2014 15:00 | OFK Klek | 4 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
19.10
15:00
Banat
Rusanda
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Banat | 3 : 0 | Rusanda | |||||
19.10
15:00
Lehel
Potisje
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Lehel | 1 : 0 | Potisje | |||||
19.10
15:00
Borac
Naftagas
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac | 1 : 1 | Naftagas | |||||
19.10
15:00
Proleter 2006
ASK
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | ASK |
19.10
15:00
Stubal
Šumadija
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Stubal | 1 : 2 | Šumadija | |||||
19.10
15:00
Morava (S)
Budućnost
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Morava (S) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
19.10
15:00
Partizan
Magnohrom
2
5
|
19.10.2014 15:00 | Partizan | 2 : 5 | Magnohrom | |||||
19.10
15:00
Napredak
Real
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Real | |||||
19.10
15:00
Proleter
Grdica
4
2
|
19.10.2014 15:00 | Proleter | 4 : 2 | Grdica | |||||
19.10
15:00
Vrnjci
Tavnik
4
2
|
19.10.2014 15:00 | Vrnjci | 4 : 2 | Tavnik | |||||
19.10
15:00
Zvezda
Jedinstvo
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Zvezda | 1 : 1 | Jedinstvo |
19.10
15:00
Sloga
Bačka
0
6
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 0 : 6 | Bačka | |||||
19.10
15:00
Miletić
Budućnost
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Miletić | 4 : 1 | Budućnost | |||||
19.10
15:00
Hajduk
Jedinstvo (G)
0
6
|
19.10.2014 15:00 | Hajduk | 0 : 6 | Jedinstvo (G) | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo (BPS)
Mladost
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (BPS) | 2 : 0 | Mladost | |||||
19.10
15:00
Vojvodina
Obilić
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Obilić | |||||
19.10
15:00
Napredak
Iskra
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Iskra |
19.10
Mladost (B)
Jedinstvo
1
3
|
19.10.2014 | Mladost (B) | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.10
Marjan MB
Navalin
3
0
|
19.10.2014 | Marjan MB | 3 : 0 | Navalin | |||||
19.10
Sloboda
Gradac
3
0
|
19.10.2014 | Sloboda | 3 : 0 | Gradac | |||||
19.10
Mladost (DL)
OFK Morava
1
0
|
19.10.2014 | Mladost (DL) | 1 : 0 | OFK Morava | |||||
19.10
11:00
Lemind 1953
Moravac
6
2
|
19.10.2014 11:00 | Lemind 1953 | 6 : 2 | Moravac | |||||
19.10
Morava (G)
Polet
2
1
|
19.10.2014 | Morava (G) | 2 : 1 | Polet | |||||
19.10
Kumarevo 65
Omladinac
1
1
|
19.10.2014 | Kumarevo 65 | 1 : 1 | Omladinac |
19.10
15:00
Budućnost
Drina
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost | 3 : 2 | Drina | |||||
19.10
15:00
Sloga
Radnički Šabački
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Radnički Šabački | |||||
19.10
15:00
Radnik
Mladi Borac
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Mladi Borac | |||||
19.10
15:00
Cer
Napredak
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Cer | 3 : 0 | Napredak | |||||
19.10
15:00
Proleter
Partizan
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Proleter | 0 : 2 | Partizan | |||||
19.10
15:00
Budućnost
Duško
1
4
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost | 1 : 4 | Duško |
19.10
15:00
Mladost (DB)
Čobanče
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (DB) | 3 : 2 | Čobanče | |||||
19.10
15:00
7. Juli
Sloga (LŠ)
0
1
|
19.10.2014 15:00 | 7. Juli | 0 : 1 | Sloga (LŠ) | |||||
19.10
15:00
Sloga (S)
Stolice
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Sloga (S) | 4 : 1 | Stolice | |||||
19.10
15:00
Cer
Velika Reka
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Cer | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
19.10
15:00
Borac
Studenac
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Borac | 1 : 2 | Studenac | |||||
19.10
15:00
Mladost (B)
Jedinstvo
0
4
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (B) | 0 : 4 | Jedinstvo |
19.10
14:30
Stari Trstenik
Rubin (Z)
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Stari Trstenik | 3 : 1 | Rubin (Z) | |||||
19.10
14:30
Rubin (DS)
Sloga
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Rubin (DS) | 4 : 1 | Sloga | |||||
19.10
14:30
Mladost (DK)
Kostrež
7
0
|
19.10.2014 14:30 | Mladost (DK) | 7 : 0 | Kostrež | |||||
19.10
14:30
Župski biseri
Beli Orlovi
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Župski biseri | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
19.10
14:30
14. Oktobar
Ratajac
8
2
|
19.10.2014 14:30 | 14. Oktobar | 8 : 2 | Ratajac | |||||
19.10
14:30
Polet 57
Ribnik
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Polet 57 | 1 : 3 | Ribnik | |||||
19.10
14:30
Donji Kopaonik
Varvarin
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Donji Kopaonik | 4 : 1 | Varvarin |
19.10
15:00
Fruškogorac
Borac
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Fruškogorac | 1 : 0 | Borac | |||||
19.10
15:00
Sremac Beomal
RFK NS 1921
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Sremac Beomal | 1 : 1 | RFK NS 1921 |
19.10
11:00
Ratar
Sloga
0
3
|
19.10.2014 11:00 | Ratar | 0 : 3 | Sloga | |||||
19.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Napredak 2012
1
0
|
19.10.2014 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 0 | Napredak 2012 | |||||
19.10
11:00
Vukašinovac
Kraljevo
0
1
|
19.10.2014 11:00 | Vukašinovac | 0 : 1 | Kraljevo | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo GVD
Crvena Zvezda
6
1
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo GVD | 6 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
19.10
11:00
Tempo
OFK Sloga
2
5
|
19.10.2014 11:00 | Tempo | 2 : 5 | OFK Sloga | |||||
19.10
13:00
Gredetin
OFK Draževac
3
2
|
19.10.2014 13:00 | Gredetin | 3 : 2 | OFK Draževac |
19.10
15:30
2. Oktobar
Polet
0
2
|
19.10.2014 15:30 | 2. Oktobar | 0 : 2 | Polet |
19.10
11:00
Jadar 2013
Rajac
2
0
|
19.10.2014 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 0 | Rajac | |||||
19.10
14:30
Iskra
Ribnikar
0
2
|
19.10.2014 14:30 | Iskra | 0 : 2 | Ribnikar | |||||
19.10
14:30
Polet
Liplje
6
1
|
19.10.2014 14:30 | Polet | 6 : 1 | Liplje | |||||
19.10
14:30
Milenko Pavlović
Kolubara 2
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Milenko Pavlović | 2 : 0 | Kolubara 2 | |||||
19.10
14:30
Komanice
Gradac
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Komanice | 0 : 1 | Gradac | |||||
19.10
14:30
Borac
Beloševac
1
0
|
19.10.2014 14:30 | Borac | 1 : 0 | Beloševac |
19.10
14:30
Žabare
Maskar
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Žabare | 1 : 1 | Maskar | |||||
19.10
14:30
Jasenica
Proleter
0
5
|
19.10.2014 14:30 | Jasenica | 0 : 5 | Proleter | |||||
19.10
14:30
Plaskovac
Kopljari
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Plaskovac | 2 : 1 | Kopljari | |||||
19.10
14:30
Mladost
Misača
0
0
|
19.10.2014 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Misača | |||||
19.10
14:30
Sloga
Mladi rudar
2
3
|
19.10.2014 14:30 | Sloga | 2 : 3 | Mladi rudar |
19.10
14:30
Rudar
Omladinac (Š)
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Rudar | 1 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
19.10
14:30
Napredak 1927
Borac
3
4
|
19.10.2014 14:30 | Napredak 1927 | 3 : 4 | Borac | |||||
19.10
14:30
Radnički
BSK 1924
4
3
|
19.10.2014 14:30 | Radnički | 4 : 3 | BSK 1924 | |||||
19.10
14:30
Mladost
Rade Milošević
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Rade Milošević | |||||
19.10
14:30
Omladinac (S)
Dragoš
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Omladinac (S) | 3 : 2 | Dragoš | |||||
19.10
14:30
Polet
Omladinac (B)
5
1
|
19.10.2014 14:30 | Polet | 5 : 1 | Omladinac (B) |
19.10
14:30
Vajska
Mladost
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Vajska | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.10
14:30
Borac 46
Neštin
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Borac 46 | 3 : 2 | Neštin | |||||
19.10
14:30
Krivanj
Bački Hajduk
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Krivanj | 1 : 2 | Bački Hajduk | |||||
19.10
14:30
Slavija
Soko
6
1
|
19.10.2014 14:30 | Slavija | 6 : 1 | Soko |
19.10
14:30
Jedinstvo (D)
Napredak (B)
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 2 | Napredak (B) | |||||
19.10
14:30
Borac (K)
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
19.10
14:30
Napredak 1934
Polet (V)
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Polet (V) | |||||
19.10
14:30
Vihor
Sloga (Ć)
3
3
|
19.10.2014 14:30 | Vihor | 3 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
19.10
14:30
Sloga (D)
OFK Braničevo
1
7
|
19.10.2014 14:30 | Sloga (D) | 1 : 7 | OFK Braničevo | |||||
19.10
14:30
Kurjače
Dunavac
5
0
|
19.10.2014 14:30 | Kurjače | 5 : 0 | Dunavac |
19.10
15:00
Lugovi
Strelac
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Lugovi | 1 : 0 | Strelac | |||||
19.10
15:00
Kej
Premeća
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Kej | 2 : 1 | Premeća | |||||
19.10
15:00
Vujan
Budućnost
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Vujan | 1 : 2 | Budućnost | |||||
19.10
15:00
BIP
Čačak 94
1
1
|
19.10.2014 15:00 | BIP | 1 : 1 | Čačak 94 | |||||
19.10
15:00
Planinac
Morava (M)
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Planinac | 2 : 3 | Morava (M) | |||||
19.10
15:00
Rakova
Zadrugar
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Rakova | 1 : 1 | Zadrugar |
19.10
14:30
Horgoš 1911
Šampion
6
0
|
19.10.2014 14:30 | Horgoš 1911 | 6 : 0 | Šampion | |||||
19.10
10:00
Jedinstvo
Tisa B
1
2
|
19.10.2014 10:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Tisa B |
19.10
14:30
Tolić
Orao
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Tolić | 3 : 0 | Orao | |||||
19.10
14:30
Gornji Lajkovac
Popadić
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Gornji Lajkovac | 1 : 2 | Popadić | |||||
19.10
14:30
Mladost
Toplica
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Toplica | |||||
19.10
14:30
Stari drugari
Vojvode
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Stari drugari | 3 : 0 | Vojvode | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo
Paštrić
6
2
|
19.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | Paštrić |
19.10
15:00
OFK Bagremar
Azbest
2
2
|
19.10.2014 15:00 | OFK Bagremar | 2 : 2 | Azbest | |||||
19.10
15:00
Žeželj
Botunje
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Žeželj | 0 : 1 | Botunje | |||||
19.10
15:00
Sloga
Kremenac
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Kremenac | |||||
19.10
15:00
Šumadija 1934
Hajduk
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Šumadija 1934 | 2 : 0 | Hajduk | |||||
19.10
15:00
Zastava
Šumarice 2008
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Zastava | 1 : 2 | Šumarice 2008 | |||||
19.10
15:00
Srbija
21. oktobar
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Srbija | 0 : 0 | 21. oktobar | |||||
19.10
15:00
Mladost Teferič
Kutlovo
0
6
|
19.10.2014 15:00 | Mladost Teferič | 0 : 6 | Kutlovo | |||||
19.10
15:00
Košutnjak
Seljak
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Košutnjak | 1 : 1 | Seljak |
19.10
15:00
Terekves
Roham
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Terekves | 1 : 1 | Roham | |||||
19.10
15:00
1.Oktobar
Budućnost
4
1
|
19.10.2014 15:00 | 1.Oktobar | 4 : 1 | Budućnost | |||||
19.10
15:00
Olimpija
Proleter
5
1
|
19.10.2014 15:00 | Olimpija | 5 : 1 | Proleter |
19.10
14:30
Obilić
Bresje Superior
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Obilić | 1 : 3 | Bresje Superior | |||||
19.10
14:30
Mladost 1948
Polet
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Mladost 1948 | 2 : 1 | Polet | |||||
19.10
14:30
Karadjordje
Omladinac
2
3
|
19.10.2014 14:30 | Karadjordje | 2 : 3 | Omladinac |
19.10
15:00
Čegar 1946 (DM)
Sloga 1948 (M)
1
4
|
19.10.2014 15:00 | Čegar 1946 (DM) | 1 : 4 | Sloga 1948 (M) | |||||
19.10
15:00
Mladost (DK)
Sečanica
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (DK) | 4 : 1 | Sečanica | |||||
19.10
15:00
Delijski Vis
Mramor 1927
0
3
|
19.10.2014 15:00 | Delijski Vis | 0 : 3 | Mramor 1927 | |||||
19.10
15:00
Čegar 2013 (K)
Vulkan 1963
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Čegar 2013 (K) | 3 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
19.10
15:00
Stevan Nešticki
Mladost 1954 (DM)
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Stevan Nešticki | 0 : 1 | Mladost 1954 (DM) | |||||
19.10
15:00
Supovac
Morava 1949
2
5
|
19.10.2014 15:00 | Supovac | 2 : 5 | Morava 1949 |
19.10
12:30
Šećeranac Ada
Posavac
2
3
|
19.10.2014 12:30 | Šećeranac Ada | 2 : 3 | Posavac | |||||
19.10
14:30
OFK Petrovčić
BUSK
5
1
|
19.10.2014 14:30 | OFK Petrovčić | 5 : 1 | BUSK | |||||
19.10
14:30
Šumadinac (B)
Busije
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Šumadinac (B) | 3 : 1 | Busije | |||||
19.10
14:30
Borac (P)
Institut
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Borac (P) | 2 : 1 | Institut |
19.10
14:30
Dunavac (D)
Mladost (JR)
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Dunavac (D) | 2 : 1 | Mladost (JR) |
19.10
15:00
Avijatičar
Glumač
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Avijatičar | 0 : 2 | Glumač | |||||
19.10
13:00
Trešnjica
Lazarica
1
2
|
19.10.2014 13:00 | Trešnjica | 1 : 2 | Lazarica | |||||
19.10
15:00
Ježevica
Bakionica
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Ježevica | 3 : 0 | Bakionica | |||||
19.10
15:00
Borac
Plavi Tok
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac | 4 : 1 | Plavi Tok | |||||
19.10
15:00
Pobeda
Savinac 1933
1
8
|
19.10.2014 15:00 | Pobeda | 1 : 8 | Savinac 1933 | |||||
19.10
15:00
Gorobilje
Sečica
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Gorobilje | 1 : 2 | Sečica | |||||
19.10
12:30
Dobrinjac
Duškovci
5
2
|
19.10.2014 12:30 | Dobrinjac | 5 : 2 | Duškovci |
19.10
14:30
Takovski Ustanak
Šilopaj
2
5
|
19.10.2014 14:30 | Takovski Ustanak | 2 : 5 | Šilopaj | |||||
19.10
14:30
Majdan
Omladinac
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Majdan | 2 : 0 | Omladinac | |||||
19.10
14:30
Jablanica
Šumadija
1
0
|
19.10.2014 14:30 | Jablanica | 1 : 0 | Šumadija | |||||
19.10
14:30
Mladost 09
Brezak
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Mladost 09 | 2 : 1 | Brezak | |||||
19.10
14:30
Velereč 94
Ozremica
0
4
|
19.10.2014 14:30 | Velereč 94 | 0 : 4 | Ozremica |
19.10
11:00
Miloševo
Samarinovac
7
0
|
19.10.2014 11:00 | Miloševo | 7 : 0 | Samarinovac | |||||
19.10
11:00
Malajnica
Kovilovo
0
3
|
19.10.2014 11:00 | Malajnica | 0 : 3 | Kovilovo | |||||
19.10
15:00
Polet
Čubra
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Polet | 1 : 2 | Čubra | |||||
19.10
15:00
Urovica
Ratar
5
2
|
19.10.2014 15:00 | Urovica | 5 : 2 | Ratar | |||||
19.10
15:00
Srbovo
BSK 1934
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Srbovo | 2 : 1 | BSK 1934 | |||||
19.10
15:00
Graničar
OFK Tamnič
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Graničar | 1 : 3 | OFK Tamnič | |||||
19.10
15:00
Smedovac
OFK Sikole
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Smedovac | 1 : 2 | OFK Sikole |
19.10
14:30
Minel
Avalski venac
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Minel | 1 : 1 | Avalski venac |
19.10
15:00
Sloga
Sloboda
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda | |||||
19.10
15:00
Temac
Pobeda
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Temac | 1 : 2 | Pobeda |
19.10
14:30
Hajduk
Udarnik
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | Udarnik | |||||
19.10
14:30
Lokomotiva
Elektrovojvodina
0
6
|
19.10.2014 14:30 | Lokomotiva | 0 : 6 | Elektrovojvodina | |||||
19.10
14:30
Bikovo
Žednik
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Bikovo | 1 : 2 | Žednik | |||||
19.10
14:30
Solid
Đurđin
5
4
|
19.10.2014 14:30 | Solid | 5 : 4 | Đurđin |
19.10
15:00
Mala Vrbica
Velika reka
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Velika reka | |||||
19.10
15:00
Napredak
Rtkovo
0
3
|
19.10.2014 15:00 | Napredak | 0 : 3 | Rtkovo | |||||
19.10
15:00
Omladinac
Lovćen
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Lovćen | |||||
19.10
15:00
Velika Vrbica
Egeta
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Velika Vrbica | 2 : 3 | Egeta | |||||
19.10
15:00
Koča Andjelković
Kladušnica
1
4
|
19.10.2014 15:00 | Koča Andjelković | 1 : 4 | Kladušnica | |||||
19.10
15:00
Pontes
Lokomotiva
5
2
|
19.10.2014 15:00 | Pontes | 5 : 2 | Lokomotiva |
19.10
14:30
Gunjevac
Tvrdojevac
3
5
|
19.10.2014 14:30 | Gunjevac | 3 : 5 | Tvrdojevac | |||||
19.10
14:30
Stepanje
Polet
1
4
|
19.10.2014 14:30 | Stepanje | 1 : 4 | Polet | |||||
19.10
14:30
Omladinac
Proleter
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Proleter | |||||
19.10
14:30
Polet
OFK Stublenica
6
3
|
19.10.2014 14:30 | Polet | 6 : 3 | OFK Stublenica |
19.10
15:00
Lovac
Deli Jovan
2
2
|
19.10.2014 15:00 | Lovac | 2 : 2 | Deli Jovan | |||||
19.10
15:00
Kosovo
Timok
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Kosovo | 2 : 1 | Timok |
19.10
14:30
Udarnik
Cerovac 2013
0
3
|
19.10.2014 14:30 | Udarnik | 0 : 3 | Cerovac 2013 | |||||
19.10
14:30
Bačinac
Budućnost
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Bačinac | 3 : 1 | Budućnost |
19.10
14:30
Gorušica
Sloga
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Gorušica | 2 : 1 | Sloga | |||||
19.10
11:00
Prilike
Dedinje Junajted
1
0
|
19.10.2014 11:00 | Prilike | 1 : 0 | Dedinje Junajted | |||||
19.10
14:30
Jelica
Gradina
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Jelica | 2 : 1 | Gradina | |||||
19.10
14:30
Radnički
Brezova
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Radnički | 3 : 0 | Brezova |
19.10
15:00
Moravac (Č)
Pobeda
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Moravac (Č) | 3 : 0 | Pobeda | |||||
19.10
15:00
Dušnik
Toplica
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Dušnik | 2 : 3 | Toplica |
19.10
14:30
Karađorđe
Mladost (R)
0
0
|
19.10.2014 14:30 | Karađorđe | 0 : 0 | Mladost (R) | |||||
19.10
14:30
BSK
Mladost MG
1
1
|
19.10.2014 14:30 | BSK | 1 : 1 | Mladost MG | |||||
19.10
14:30
Pobeda
Kusovac
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Pobeda | 1 : 1 | Kusovac | |||||
19.10
14:30
Lokomotiva
Kotlenik
9
0
|
19.10.2014 14:30 | Lokomotiva | 9 : 0 | Kotlenik | |||||
19.10
14:30
Grivac
Sloga
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Grivac | 1 : 2 | Sloga | |||||
19.10
14:30
Beli Orlovi
Marjan
0
3
|
19.10.2014 14:30 | Beli Orlovi | 0 : 3 | Marjan |
19.10
13:30
Vrbovac
Skobalj
2
3
|
19.10.2014 13:30 | Vrbovac | 2 : 3 | Skobalj | |||||
19.10
13:30
Hajduk Veljko 1934
Vučak
0
2
|
19.10.2014 13:30 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 2 | Vučak |
19.10
14:30
Crvena zvezda
Lunjevac
5
0
|
19.10.2014 14:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Lunjevac | |||||
19.10
14:30
Podunavac
Drugovac
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Podunavac | 2 : 1 | Drugovac |
19.10
15:00
Jedinstvo (O)
Pobeda
2
2
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (O) | 2 : 2 | Pobeda | |||||
19.10
15:00
Omladinac
Hajduk
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | Hajduk | |||||
19.10
15:00
Vitorul
Vinogradar
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Vitorul | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
19.10
15:00
Karaš (K)
Banat
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Karaš (K) | 1 : 2 | Banat |
19.10
15:00
Zlatica
Tamiš
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Zlatica | 2 : 1 | Tamiš | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo
Sloga
6
0
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Sloga | |||||
19.10
15:00
Proleter
OFK Stajićevo
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Proleter | 3 : 0 | OFK Stajićevo | |||||
19.10
15:00
Mladost
MSK
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Mladost | 2 : 3 | MSK |
19.10
14:30
Sloga (L)
Proleter
4
0
|
19.10.2014 14:30 | Sloga (L) | 4 : 0 | Proleter | |||||
19.10
14:30
Ljubičevo
Napredak (P)
1
4
|
19.10.2014 14:30 | Ljubičevo | 1 : 4 | Napredak (P) | |||||
19.10
14:30
Pobeda
Sloga (D)
11
0
|
19.10.2014 14:30 | Pobeda | 11 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.10
14:30
Stig 1955
Dunavac
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Stig 1955 | 2 : 1 | Dunavac |
19.10
15:00
Mladost (B)
Torpedo
6
2
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (B) | 6 : 2 | Torpedo | |||||
19.10
15:00
Hajduk
Mladost 2013
3
5
|
19.10.2014 15:00 | Hajduk | 3 : 5 | Mladost 2013 | |||||
19.10
15:00
Sloga 1949
Dragojevac
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Sloga 1949 | 1 : 1 | Dragojevac | |||||
19.10
15:00
Skupljen 2013
Sloga (R)
4
1
|
19.10.2014 15:00 | Skupljen 2013 | 4 : 1 | Sloga (R) |
19.10
11:00
Grušić
Mladost (S)
1
1
|
19.10.2014 11:00 | Grušić | 1 : 1 | Mladost (S) |
19.10
14:30
Borac
Naša Zvezda
3
4
|
19.10.2014 14:30 | Borac | 3 : 4 | Naša Zvezda | |||||
19.10
14:30
Slavija
Sloga
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Slavija | 3 : 0 | Sloga | |||||
19.10
14:30
Jednota 1950
Budućnost
2
2
|
19.10.2014 14:30 | Jednota 1950 | 2 : 2 | Budućnost |
19.10
14:30
Mladi borac
Polet
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Polet | |||||
19.10
14:30
Budućnost
Lazarevac
10
0
|
19.10.2014 14:30 | Budućnost | 10 : 0 | Lazarevac | |||||
19.10
14:30
Bistrica
OFK Radnički
0
2
|
19.10.2014 14:30 | Bistrica | 0 : 2 | OFK Radnički |
19.10
14:00
Buljane
Jedinstvo
2
1
|
19.10.2014 14:00 | Buljane | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.10
14:00
ISK Izvor
Radnik
0
3
|
19.10.2014 14:00 | ISK Izvor | 0 : 3 | Radnik | |||||
19.10
14:00
Heroj
Zlatica Taun
2
1
|
19.10.2014 14:00 | Heroj | 2 : 1 | Zlatica Taun | |||||
19.10
14:00
Sloboda
Omladinac
0
2
|
19.10.2014 14:00 | Sloboda | 0 : 2 | Omladinac | |||||
19.10
14:00
OFK Borac
Popovac
4
1
|
19.10.2014 14:00 | OFK Borac | 4 : 1 | Popovac | |||||
19.10
14:00
Budućnost (L)
Železničar
3
0
|
19.10.2014 14:00 | Budućnost (L) | 3 : 0 | Železničar |
19.10
15:00
Vlasina 2014
OFK Bobište
3
5
|
19.10.2014 15:00 | Vlasina 2014 | 3 : 5 | OFK Bobište |
19.10
15:00
Mladost (B)
Sremski vitezovi
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Sremski vitezovi | |||||
19.10
15:00
Fruškogorac
Sremac
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Fruškogorac | 1 : 1 | Sremac | |||||
19.10
15:00
Polet
OFK Kraljevci
7
0
|
19.10.2014 15:00 | Polet | 7 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
19.10
15:00
27. Oktobar
Borac
4
2
|
19.10.2014 15:00 | 27. Oktobar | 4 : 2 | Borac | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo
Vojvodina
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
19.10
15:00
Planinac
Car Uroš
0
4
|
19.10.2014 15:00 | Planinac | 0 : 4 | Car Uroš | |||||
19.10
15:00
Sloga
Mladost (P)
7
2
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 7 : 2 | Mladost (P) |
19.10
15:00
Atletiko
Radnik 2013
3
4
|
19.10.2014 15:00 | Atletiko | 3 : 4 | Radnik 2013 | |||||
19.10
15:00
Rudar 1973
Turekovac
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Rudar 1973 | 2 : 1 | Turekovac |
19.10
14:00
Graničar
Kameni
0
0
|
19.10.2014 14:00 | Graničar | 0 : 0 | Kameni | |||||
19.10
14:00
Sloven
Šumar
4
0
|
19.10.2014 14:00 | Sloven | 4 : 0 | Šumar | |||||
19.10
14:00
Sremac
Srem
2
2
|
19.10.2014 14:00 | Sremac | 2 : 2 | Srem | |||||
19.10
14:00
Sloboda
Lovac
3
1
|
19.10.2014 14:00 | Sloboda | 3 : 1 | Lovac | |||||
19.10
14:00
Vitez
Mladost
0
3
|
19.10.2014 14:00 | Vitez | 0 : 3 | Mladost |
19.10
15:00
Borac (J)
Polet
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac (J) | 1 : 1 | Polet | |||||
19.10
15:00
Krušedol
Borac (S)
5
1
|
19.10.2014 15:00 | Krušedol | 5 : 1 | Borac (S) | |||||
19.10
15:00
Sloga
Fruškogorac
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Fruškogorac |
19.10
14:30
Mitros
Sloboda
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Mitros | 2 : 0 | Sloboda | |||||
19.10
14:30
OFK Bosut
Borac (R)
6
0
|
19.10.2014 14:30 | OFK Bosut | 6 : 0 | Borac (R) | |||||
19.10
14:30
Sloga (Č)
Sloga (Z)
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Sloga (Č) | 3 : 1 | Sloga (Z) | |||||
19.10
14:30
Srem
Borac (VR)
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Srem | 2 : 1 | Borac (VR) | |||||
19.10
14:30
BSK
Sremac
5
1
|
19.10.2014 14:30 | BSK | 5 : 1 | Sremac | |||||
19.10
14:30
Grgurevci
Planinac
5
1
|
19.10.2014 14:30 | Grgurevci | 5 : 1 | Planinac |
19.10
15:00
OFK Bačinci
Omladinac (B)
3
1
|
19.10.2014 15:00 | OFK Bačinci | 3 : 1 | Omladinac (B) | |||||
19.10
15:00
Sinđelić
Jedinstvo
7
4
|
19.10.2014 15:00 | Sinđelić | 7 : 4 | Jedinstvo | |||||
19.10
15:00
Jednota
Omladinac (M)
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Jednota | 2 : 0 | Omladinac (M) | |||||
19.10
15:00
Hajduk
OFK Bikić
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Hajduk | 2 : 3 | OFK Bikić | |||||
19.10
15:00
Napredak
Graničar
5
0
|
19.10.2014 15:00 | Napredak | 5 : 0 | Graničar | |||||
19.10
15:00
Sremac
Bratstvo
5
0
|
19.10.2014 15:00 | Sremac | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
19.10
15:00
OFK Bingula
Borac
0
4
|
19.10.2014 15:00 | OFK Bingula | 0 : 4 | Borac |
19.10
14:30
Paune
Mladi radnik
6
2
|
19.10.2014 14:30 | Paune | 6 : 2 | Mladi radnik | |||||
19.10
11:00
Bujačić
Dupljaj
3
1
|
19.10.2014 11:00 | Bujačić | 3 : 1 | Dupljaj | |||||
19.10
11:00
Žabari
Brđanac
1
2
|
19.10.2014 11:00 | Žabari | 1 : 2 | Brđanac | |||||
19.10
14:30
OFK Povlen
Lukavac
0
0
|
19.10.2014 14:30 | OFK Povlen | 0 : 0 | Lukavac | |||||
19.10
14:30
Mali korak
Rakac Stave
2
2
|
19.10.2014 14:30 | Mali korak | 2 : 2 | Rakac Stave | |||||
19.10
14:30
Kotešica
Mladost (VK)
0
3
|
19.10.2014 14:30 | Kotešica | 0 : 3 | Mladost (VK) |
19.10
14:30
Beljina
OFK Borac
0
3
|
19.10.2014 14:30 | Beljina | 0 : 3 | OFK Borac |
19.10
15:00
BSK 2014
Žiča
1
2
|
19.10.2014 15:00 | BSK 2014 | 1 : 2 | Žiča | |||||
19.10
15:00
Studen Vitez
Mladost
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Studen Vitez | 1 : 3 | Mladost |
19.10
15:00
Jedinstvo
Mladost 1981
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladost 1981 |
19.10
14:30
Jedinstvo
OFK Borac
0
2
|
19.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Borac | |||||
19.10
14:30
Omladinac
Osaonica
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Omladinac | 3 : 2 | Osaonica | |||||
19.10
14:30
Sloboda
Trnava
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Sloboda | 0 : 1 | Trnava | |||||
19.10
14:30
Partizan (M)
Kolonija
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Partizan (M) | 1 : 1 | Kolonija |
19.10
14:30
Omladinac
Zvezda
0
0
|
19.10.2014 14:30 | Omladinac | 0 : 0 | Zvezda | |||||
19.10
14:30
Krtinska
Borac
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Krtinska | 2 : 1 | Borac | |||||
19.10
14:30
OFK Urovci
Duboko
1
3
|
19.10.2014 14:30 | OFK Urovci | 1 : 3 | Duboko | |||||
19.10
14:30
Trstenica
Posavina
1
5
|
19.10.2014 14:30 | Trstenica | 1 : 5 | Posavina | |||||
19.10
14:30
Poljane
Rvati
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Poljane | 3 : 1 | Rvati | |||||
19.10
14:30
Belo Polje
Jedinstvo
4
3
|
19.10.2014 14:30 | Belo Polje | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.10
14:30
Polet
Vukićevica
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Polet | 2 : 1 | Vukićevica |
19.10
10:00
Gorski car
Trešnjevica
2
2
|
19.10.2014 10:00 | Gorski car | 2 : 2 | Trešnjevica | |||||
19.10
10:00
Prvi srpski ustanak II
Vrbica
1
3
|
19.10.2014 10:00 | Prvi srpski ustanak II | 1 : 3 | Vrbica |
19.10
15:00
Prva Iskra
Mladost (G)
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Mladost (G) | |||||
19.10
15:00
Hajduk
Vidojevica
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Hajduk | 0 : 1 | Vidojevica |
19.10
14:00
15. Avgust 1950
Planinac
2
1
|
19.10.2014 14:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 1 | Planinac | |||||
19.10
Rudar
Beljanica
2
0
|
19.10.2014 | Rudar | 2 : 0 | Beljanica | |||||
19.10
14:00
Mladi radnik
Zelenika
2
0
|
19.10.2014 14:00 | Mladi radnik | 2 : 0 | Zelenika |
19.10
17:00
Stragari
Stara Čaršija
0
2
|
19.10.2014 17:00 | Stragari | 0 : 2 | Stara Čaršija | |||||
19.10
17:00
Stevka Božurevka
Jugovići
1
8
|
19.10.2014 17:00 | Stevka Božurevka | 1 : 8 | Jugovići | |||||
19.10
17:00
Omladinac
Mladost
3
2
|
19.10.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Mladost | |||||
19.10
17:00
Borjak 2013
Vinogradar
7
0
|
19.10.2014 17:00 | Borjak 2013 | 7 : 0 | Vinogradar | |||||
19.10
17:00
Kamenorezac 76
Morava
1
0
|
19.10.2014 17:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 0 | Morava |
19.10
13:00
Azbukovica
Lonjin
1
2
|
19.10.2014 13:00 | Azbukovica | 1 : 2 | Lonjin | |||||
19.10
13:00
Mladost
OFK Donja Ljuboviđa
5
0
|
19.10.2014 13:00 | Mladost | 5 : 0 | OFK Donja Ljuboviđa |
19.10
11:00
Bair
Mladost (MM)
2
3
|
19.10.2014 11:00 | Bair | 2 : 3 | Mladost (MM) |
19.10
15:00
Banat
Naša Krajina
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Banat | 3 : 0 | Naša Krajina | |||||
19.10
15:00
Janošik
Solunac
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Janošik | 3 : 0 | Solunac |
19.10
15:30
Stojnik
Sloga 2012
3
0
|
19.10.2014 15:30 | Stojnik | 3 : 0 | Sloga 2012 | |||||
19.10
15:30
Mladost
Vojvoda
|
19.10.2014 15:30 | Mladost | : | Vojvoda | |||||
19.10
15:30
Drlupa
Ropočevo
4
1
|
19.10.2014 15:30 | Drlupa | 4 : 1 | Ropočevo |
19.10
14:00
Karadjordje 2013
Meteor
2
1
|
19.10.2014 14:00 | Karadjordje 2013 | 2 : 1 | Meteor | |||||
19.10
14:00
Mladost (B)
Napredak
2
2
|
19.10.2014 14:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Napredak | |||||
19.10
14:00
Šumadija
Feniks
2
3
|
19.10.2014 14:00 | Šumadija | 2 : 3 | Feniks |
19.10
15:00
Rad 1974
Jugovići 1976
5
1
|
19.10.2014 15:00 | Rad 1974 | 5 : 1 | Jugovići 1976 | |||||
19.10
10:00
Borac
Mladost 1976
0
1
|
19.10.2014 10:00 | Borac | 0 : 1 | Mladost 1976 |
19.10
11:00
Korman
Jedinstvo
3
0
|
19.10.2014 11:00 | Korman | 3 : 0 | Jedinstvo |
19.10
15:00
Jedinstvo
Budućnost
0
4
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Budućnost | |||||
19.10
15:00
Udarnik
Sloga
6
0
|
19.10.2014 15:00 | Udarnik | 6 : 0 | Sloga | |||||
19.10
15:00
Proleter
Mladost
2
5
|
19.10.2014 15:00 | Proleter | 2 : 5 | Mladost | |||||
19.10
15:00
Napredak
BSK
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Napredak | 2 : 1 | BSK |
19.10
10:00
Mlava
Zvezda
0
1
|
19.10.2014 10:00 | Mlava | 0 : 1 | Zvezda |
19.10
14:00
Parcane
Gradac
3
1
|
19.10.2014 14:00 | Parcane | 3 : 1 | Gradac | |||||
19.10
14:00
Čukarički
Velika Morava
1
3
|
19.10.2014 14:00 | Čukarički | 1 : 3 | Velika Morava | |||||
19.10
14:00
Pobeda
Borac
3
0
|
19.10.2014 14:00 | Pobeda | 3 : 0 | Borac | |||||
19.10
14:00
OFK Orašje
Mladost
3
2
|
19.10.2014 14:00 | OFK Orašje | 3 : 2 | Mladost |
19.10
14:30
Srednjevo
Pečanica
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Srednjevo | 2 : 0 | Pečanica | |||||
19.10
14:30
Pek
Ram
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Pek | 2 : 1 | Ram | |||||
19.10
14:30
Radnički
Graničar 2013
9
2
|
19.10.2014 14:30 | Radnički | 9 : 2 | Graničar 2013 | |||||
19.10
14:30
Desine
Mladi Borac
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Desine | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
19.10
14:30
Kumane
Carevac
3
3
|
19.10.2014 14:30 | Kumane | 3 : 3 | Carevac |
19.10
Meševo
Kruševica
4
0
|
19.10.2014 | Meševo | 4 : 0 | Kruševica | |||||
19.10
14:30
Čarapan
Konjuh
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Čarapan | 3 : 0 | Konjuh | |||||
19.10
11:00
Mladost VPD
Pasjak
2
0
|
19.10.2014 11:00 | Mladost VPD | 2 : 0 | Pasjak | |||||
19.10
14:30
Vratare
Padež
0
2
|
19.10.2014 14:30 | Vratare | 0 : 2 | Padež |
19.10
11:00
Modrica
Polet (K)
5
1
|
19.10.2014 11:00 | Modrica | 5 : 1 | Polet (K) | |||||
19.10
14:30
Grkljane
Štitari
2
2
|
19.10.2014 14:30 | Grkljane | 2 : 2 | Štitari | |||||
19.10
14:30
Jablanica
Vitanovac 08
2
3
|
19.10.2014 14:30 | Jablanica | 2 : 3 | Vitanovac 08 |
19.10
10:00
Budućnost
Borac
1
0
|
19.10.2014 10:00 | Budućnost | 1 : 0 | Borac | |||||
19.10
10:00
Krćevac 04
ZT Gorovič
4
1
|
19.10.2014 10:00 | Krćevac 04 | 4 : 1 | ZT Gorovič |
19.10
14:30
Šumadinac
Petka
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Šumadinac | 3 : 2 | Petka | |||||
19.10
14:30
Dimitrije Tucović
20. Oktobar
3
4
|
19.10.2014 14:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 4 | 20. Oktobar |
19.10
14:30
OFK Dragoševac
Mladost
2
0
|
19.10.2014 14:30 | OFK Dragoševac | 2 : 0 | Mladost | |||||
19.10
14:30
Crnovršanin
Belica
5
2
|
19.10.2014 14:30 | Crnovršanin | 5 : 2 | Belica | |||||
19.10
14:30
Hajduk
Oniks
5
0
|
19.10.2014 14:30 | Hajduk | 5 : 0 | Oniks |
19.10
14:00
Zeta
Budućnost
1
2
|
19.10.2014 14:00 | Zeta | 1 : 2 | Budućnost |
19.10
15:00
Široki Brijeg
Čelik
7
2
|
19.10.2014 15:00 | Široki Brijeg | 7 : 2 | Čelik | |||||
19.10
15:00
Slavija
Travnik
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Slavija | 1 : 0 | Travnik | |||||
19.10
15:00
Željezničar
Velež
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | Velež |
19.10
15:00
Sloboda (MG)
Krupa
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Krupa |
19.10
15:00
Zvijezda Brgule
Radnički
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Zvijezda Brgule | 4 : 0 | Radnički | |||||
19.10
15:00
Ilićka 01
Lokomotiva
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Ilićka 01 | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.10
15:00
Gorica
Mladost (BS)
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Gorica | 2 : 1 | Mladost (BS) | |||||
19.10
15:00
Proleter
Velež
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Proleter | 4 : 0 | Velež | |||||
19.10
15:00
Mladost (R)
Famos
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (R) | 3 : 2 | Famos |
19.10
15:00
Liješće
Mladost
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Liješće | 3 : 1 | Mladost | |||||
19.10
11:00
Jedinstvo
Sloga
2
1
|
19.10.2014 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga |
19.10
15:00
Dubrave
Naprijed Horizont
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Dubrave | 1 : 1 | Naprijed Horizont |
19.10
15:00
Crvena zvijezda (O)
Posavina
4
2
|
19.10.2014 15:00 | Crvena zvijezda (O) | 4 : 2 | Posavina | |||||
19.10
15:00
Ozren
Budućnost
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Ozren | 1 : 0 | Budućnost | |||||
19.10
15:00
Skugrić
Pridjel
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Skugrić | 3 : 1 | Pridjel | |||||
19.10
15:00
Naša krila
Rudanka
2
2
|
19.10.2014 15:00 | Naša krila | 2 : 2 | Rudanka | |||||
19.10
15:00
Crvena zvijezda (G)
Željezničar
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Crvena zvijezda (G) | 1 : 2 | Željezničar |
19.10
15:00
Proleter-RJ
Jardan
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Proleter-RJ | 3 : 1 | Jardan | |||||
19.10
15:00
Birač
Guber
0
3
|
19.10.2014 15:00 | Birač | 0 : 3 | Guber | |||||
19.10
15:00
Majevica
Zadrugar
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Majevica | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
19.10
15:00
Podrinje
Šekovići
7
1
|
19.10.2014 15:00 | Podrinje | 7 : 1 | Šekovići | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo (R)
Lokanj
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (R) | 2 : 1 | Lokanj |
19.10
15:00
Vrbas
Krajina
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Vrbas | 0 : 1 | Krajina | |||||
19.10
15:00
Željezničar
Čelinac
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | Čelinac | |||||
19.10
15:00
Rekreativo
Borac (ID)
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Rekreativo | 2 : 1 | Borac (ID) | |||||
19.10
15:00
Gorica
Omladinac
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Gorica | 1 : 1 | Omladinac | |||||
19.10
15:00
Polet Krajišnik
Mladost
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Polet Krajišnik | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.10
15:00
Borac 1926
Džaja
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Borac 1926 | 1 : 3 | Džaja |
19.10
15:00
Kladari Gornji
Mladost (D)
1
6
|
19.10.2014 15:00 | Kladari Gornji | 1 : 6 | Mladost (D) | |||||
19.10
15:00
Zadrugar
Sloboda
5
1
|
19.10.2014 15:00 | Zadrugar | 5 : 1 | Sloboda | |||||
19.10
15:00
Rudar
Crkvina
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Crkvina | |||||
19.10
15:00
Pelagićevo
Borac
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Pelagićevo | 1 : 3 | Borac | |||||
19.10
15:00
Mladost (T)
Sloga (J)
2
5
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (T) | 2 : 5 | Sloga (J) | |||||
19.10
15:00
Zvijezda
Sloga (DP)
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Zvijezda | 2 : 3 | Sloga (DP) | |||||
19.10
15:00
Bratstvo
Ukrina
6
0
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo | 6 : 0 | Ukrina |
19.10
15:00
Sloboda
Mladost (B)
4
3
|
19.10.2014 15:00 | Sloboda | 4 : 3 | Mladost (B) | |||||
19.10
15:00
Borac (M)
Kozara
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac (M) | 0 : 1 | Kozara | |||||
19.10
15:00
Tamaris
Mladi Krajišnik
0
3
|
19.10.2014 15:00 | Tamaris | 0 : 3 | Mladi Krajišnik | |||||
19.10
15:00
Borac (Š)
Sloga DIPO
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Borac (Š) | 1 : 3 | Sloga DIPO | |||||
19.10
15:00
Torpedo
Mladost (G)
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Torpedo | 0 : 0 | Mladost (G) |
19.10
15:00
Budućnost (P)
Branjevo
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Budućnost (P) | 1 : 2 | Branjevo |
19.10
15:00
Sloga
Željezničar
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Željezničar | |||||
19.10
15:00
Kozara
Brzi
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Kozara | 3 : 2 | Brzi | |||||
19.10
15:00
Radnik Urije
Mrakovica
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Radnik Urije | 1 : 2 | Mrakovica | |||||
19.10
15:00
Bratstvo
Gomjenica
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Gomjenica | |||||
19.10
15:00
Knežopoljac
Plamen
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Knežopoljac | 0 : 0 | Plamen | |||||
19.10
15:00
Slaven
Berek 1975
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Slaven | 1 : 2 | Berek 1975 |
19.10
15:00
BUK
Partizan
2
1
|
19.10.2014 15:00 | BUK | 2 : 1 | Partizan | |||||
19.10
15:00
Međaši
BSK Ledinci
0
5
|
19.10.2014 15:00 | Međaši | 0 : 5 | BSK Ledinci | |||||
19.10
15:00
Priboj
Semberija
3
2
|
19.10.2014 15:00 | Priboj | 3 : 2 | Semberija | |||||
19.10
15:00
Novo Doba
Jedinstvo
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Novo Doba | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.10
15:00
Balatun
Magnojević 01
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Balatun | 1 : 3 | Magnojević 01 |
19.10
15:00
Jedinstvo (O)
Jedinstvo (C)
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Jedinstvo (O) | 1 : 3 | Jedinstvo (C) | |||||
19.10
15:00
Sloga
Bosna
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Bosna |
19.10
15:00
Borac 1975
Borac (K)
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Borac 1975 | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
19.10
15:00
Željezničar
27. Juli
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Željezničar | 0 : 2 | 27. Juli | |||||
19.10
15:00
4. Juli
Vučijak
0
2
|
19.10.2014 15:00 | 4. Juli | 0 : 2 | Vučijak | |||||
19.10
15:00
Borac (L)
Zborište
5
0
|
19.10.2014 15:00 | Borac (L) | 5 : 0 | Zborište | |||||
19.10
15:00
Hajduk
Zvijezda
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Hajduk | 1 : 2 | Zvijezda | |||||
19.10
15:00
Polet
BSK
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Polet | 3 : 0 | BSK |
19.10
15:00
Mladost
Skugrić 1964
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Skugrić 1964 | |||||
19.10
15:00
Sloga 73
Omladinac
6
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloga 73 | 6 : 0 | Omladinac | |||||
19.10
15:00
Radnički
Zadrugar
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Radnički | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
19.10
15:00
Bosna 1977
Sloga (KG)
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Bosna 1977 | 4 : 0 | Sloga (KG) | |||||
19.10
15:00
Trebavac
Partizan
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Trebavac | 1 : 0 | Partizan |
19.10
15:00
13 Skojevki
Polet
3
1
|
19.10.2014 15:00 | 13 Skojevki | 3 : 1 | Polet | |||||
19.10
15:00
Novi Napredak
Laminci
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Novi Napredak | 1 : 2 | Laminci | |||||
19.10
15:00
Bratstvo (O)
Borac
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo (O) | 1 : 3 | Borac | |||||
19.10
15:00
Romanovci
Stevan Dukić
1
3
|
19.10.2014 15:00 | Romanovci | 1 : 3 | Stevan Dukić | |||||
19.10
15:00
Bratstvo (K)
Vilusi
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Bratstvo (K) | 3 : 1 | Vilusi | |||||
19.10
15:00
Obradovac
Omladinac
5
1
|
19.10.2014 15:00 | Obradovac | 5 : 1 | Omladinac |
19.10
15:00
Rasavci
Radnik
0
6
|
19.10.2014 15:00 | Rasavci | 0 : 6 | Radnik | |||||
19.10
15:00
Kiseljak
Partizan
2
4
|
19.10.2014 15:00 | Kiseljak | 2 : 4 | Partizan | |||||
19.10
15:00
Omladinac
Podgrmeč
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Podgrmeč | |||||
19.10
15:00
Svodna
Moštanica
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Svodna | 1 : 2 | Moštanica | |||||
19.10
15:00
Rudar
Blatna
5
1
|
19.10.2014 15:00 | Rudar | 5 : 1 | Blatna |
19.10
17:30
Crni vrh
Bratstvo
1
1
|
19.10.2014 17:30 | Crni vrh | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
19.10
17:30
Crvena zemlja
Studenac
3
0
|
19.10.2014 17:30 | Crvena zemlja | 3 : 0 | Studenac | |||||
19.10
17:30
Kladari
Biseri
6
2
|
19.10.2014 17:30 | Kladari | 6 : 2 | Biseri | |||||
19.10
17:30
Vrbas
Budućnost
1
1
|
19.10.2014 17:30 | Vrbas | 1 : 1 | Budućnost |
19.10
15:00
Sloga
Radnik
1
6
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 1 : 6 | Radnik | |||||
19.10
15:00
Stig (C)
Kobilje
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Stig (C) | 1 : 1 | Kobilje |
19.10
Električar
Polet
0
2
|
19.10.2014 | Električar | 0 : 2 | Polet |
19.10
14:00
Vrelo
Sloga
2
1
|
19.10.2014 14:00 | Vrelo | 2 : 1 | Sloga | |||||
19.10
14:00
Brgule
OFK Takovo
1
2
|
19.10.2014 14:00 | Brgule | 1 : 2 | OFK Takovo | |||||
19.10
14:00
Vukona
Kolubara
2
3
|
19.10.2014 14:00 | Vukona | 2 : 3 | Kolubara | |||||
19.10
14:00
Strelac 001
Radnik
0
3
|
19.10.2014 14:00 | Strelac 001 | 0 : 3 | Radnik |
19.10
14:30
Mladost (L)
Grčica
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Mladost (L) | 1 : 3 | Grčica | |||||
19.10
15:00
Grčica
Crvena zvijezda
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Grčica | 2 : 1 | Crvena zvijezda | |||||
19.10
15:30
Jugović
Mladost (L)
3
0
|
19.10.2014 15:30 | Jugović | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
19.10
15:00
Obilić
Sava 04
7
3
|
19.10.2014 15:00 | Obilić | 7 : 3 | Sava 04 | |||||
19.10
15:00
Krbeti
Brezik
0
1
|
19.10.2014 15:00 | Krbeti | 0 : 1 | Brezik | |||||
19.10
15:00
Sveti Jovan
Gredice
1
4
|
19.10.2014 15:00 | Sveti Jovan | 1 : 4 | Gredice | |||||
19.10
15:00
Mladost 2003
Omladinac
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Mladost 2003 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
19.10
15:00
Mladost (T)
Mladost (S)
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Mladost (S) |
19.10
14:00
Sloga
Dokmir
1
2
|
19.10.2014 14:00 | Sloga | 1 : 2 | Dokmir | |||||
19.10
12:00
OFK Paljuvi
Šarbane
1
2
|
19.10.2014 12:00 | OFK Paljuvi | 1 : 2 | Šarbane | |||||
19.10
14:00
Zvizdar
Murgaš 2012
2
2
|
19.10.2014 14:00 | Zvizdar | 2 : 2 | Murgaš 2012 | |||||
19.10
14:00
Čučuge
Pambukovica
2
2
|
19.10.2014 14:00 | Čučuge | 2 : 2 | Pambukovica |
19.10
15:00
Borac
Đuriselac
0
4
|
19.10.2014 15:00 | Borac | 0 : 4 | Đuriselac |
19.10
14:00
Beočić
Šumadija
1
2
|
19.10.2014 14:00 | Beočić | 1 : 2 | Šumadija |
19.10
15:00
Njegoš B
Mićunovo
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Njegoš B | 3 : 0 | Mićunovo | |||||
19.10
15:00
Pobeda
Sokolac
2
0
|
19.10.2014 15:00 | Pobeda | 2 : 0 | Sokolac |
19.10
15:00
Sloga
Napredak 1976
4
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Napredak 1976 | |||||
19.10
15:00
Slemen
Jedinstvo 1952
6
0
|
19.10.2014 15:00 | Slemen | 6 : 0 | Jedinstvo 1952 | |||||
19.10
15:00
Omladinac
Palilulac
0
6
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 0 : 6 | Palilulac |
19.10
14:30
Mladi Gorani
Vražogrnac
3
0
|
19.10.2014 14:30 | Mladi Gorani | 3 : 0 | Vražogrnac | |||||
19.10
14:30
Garevina
OFK Gnjila
6
1
|
19.10.2014 14:30 | Garevina | 6 : 1 | OFK Gnjila | |||||
19.10
14:30
Baštovan
Mladost (R)
3
5
|
19.10.2014 14:30 | Baštovan | 3 : 5 | Mladost (R) |
19.10
14:30
OFK Student
Sloga
2
3
|
19.10.2014 14:30 | OFK Student | 2 : 3 | Sloga | |||||
19.10
14:30
Šepšin
Ivanča
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Šepšin | 3 : 1 | Ivanča | |||||
19.10
14:30
Napredak (M)
Šumadija 1962
0
1
|
19.10.2014 14:30 | Napredak (M) | 0 : 1 | Šumadija 1962 | |||||
19.10
14:30
Omladinac
Markovac
3
2
|
19.10.2014 14:30 | Omladinac | 3 : 2 | Markovac |
19.10
15:00
Krušar
Supska
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Krušar | 3 : 0 | Supska | |||||
19.10
15:00
Sloga
Polet
1
2
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Polet |
19.10
15:00
Galeb
Karađorđe
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Galeb | 0 : 2 | Karađorđe | |||||
19.10
15:00
Pričinović
Mladost (PP)
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Pričinović | 0 : 2 | Mladost (PP) | |||||
19.10
15:00
Sloga Trgošped
Vlašić
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Sloga Trgošped | 0 : 2 | Vlašić | |||||
19.10
15:00
Trešnjevka
Mladost (Z)
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | Mladost (Z) | |||||
19.10
15:00
Cerić
Radnički (K)
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Cerić | 2 : 1 | Radnički (K) | |||||
19.10
15:00
Volujac
Mrovska
2
1
|
19.10.2014 15:00 | Volujac | 2 : 1 | Mrovska | |||||
19.10
15:00
Dobrava
Sloga (K)
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Dobrava | 1 : 0 | Sloga (K) |
19.10
14:30
Radnički
Brezovica
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Radnički | 1 : 1 | Brezovica | |||||
19.10
14:30
Gracko
Gračanica
2
0
|
19.10.2014 14:30 | Gracko | 2 : 0 | Gračanica |
19.10
15:00
Izmornik
Morava
3
0
|
19.10.2014 15:00 | Izmornik | 3 : 0 | Morava | |||||
19.10
15:00
Sloga
Kriva Reka
0
0
|
19.10.2014 15:00 | Sloga | 0 : 0 | Kriva Reka | |||||
19.10
15:00
Glama
Rudar
6
5
|
19.10.2014 15:00 | Glama | 6 : 5 | Rudar | |||||
19.10
15:00
Oskar
Kusce
0
4
|
19.10.2014 15:00 | Oskar | 0 : 4 | Kusce |
19.10
13:30
Kopaonik
Zvečan
0
3
|
19.10.2014 13:30 | Kopaonik | 0 : 3 | Zvečan |
19.10
14:30
Slavija
Jedinstvo
0
0
|
19.10.2014 14:30 | Slavija | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.10
14:30
Graničar
Jadran
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Graničar | 3 : 1 | Jadran | |||||
19.10
14:30
Tromedja
Tisa
0
12
|
19.10.2014 14:30 | Tromedja | 0 : 12 | Tisa |
19.10
14:30
Cetinje
Kom
4
1
|
19.10.2014 14:30 | Cetinje | 4 : 1 | Kom | |||||
19.10
14:30
Igalo
Zabjelo
2
1
|
19.10.2014 14:30 | Igalo | 2 : 1 | Zabjelo | |||||
19.10
14:30
Radnički
Jezero
1
2
|
19.10.2014 14:30 | Radnički | 1 : 2 | Jezero | |||||
19.10
14:30
Bratstvo
Dečić
1
3
|
19.10.2014 14:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Dečić | |||||
19.10
14:30
Iskra
Ibar
1
0
|
19.10.2014 14:30 | Iskra | 1 : 0 | Ibar | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo
Arsenal
1
1
|
19.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Arsenal |
19.10
Čelik
Budućnost Red Star
2
0
|
19.10.2014 | Čelik | 2 : 0 | Budućnost Red Star | |||||
19.10
Jedinstvo
Sloboda
2
2
|
19.10.2014 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sloboda | |||||
19.10
Borac
Bobetino Brdo
0
3
|
19.10.2014 | Borac | 0 : 3 | Bobetino Brdo | |||||
19.10
Zadrugar
Stanovi
3
0
|
19.10.2014 | Zadrugar | 3 : 0 | Stanovi |
19.10
19:00
Napredak
Radnički (N)
3
1
|
19.10.2014 19:00 | Napredak | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
19.10
19:00
Borac
Vojvodina
1
1
|
19.10.2014 19:00 | Borac | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
19.10
15:00
Rad
OFK Beograd
1
1
|
19.10.2014 15:00 | Rad | 1 : 1 | OFK Beograd |
19.10
15:00
Jerina
Gradac
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Jerina | 1 : 0 | Gradac | |||||
19.10
13:30
Šabac
Užice
2
0
|
19.10.2014 13:30 | Šabac | 2 : 0 | Užice | |||||
19.10
12:00
Slatke Male
Una Fortuna
0
6
|
19.10.2014 12:00 | Slatke Male | 0 : 6 | Una Fortuna |
19.10
15:00
Zvijezda Gradačac
Drina
2
2
|
19.10.2014 15:00 | Zvijezda Gradačac | 2 : 2 | Drina | |||||
19.10
14:00
Sloboda
Borac
2
2
|
19.10.2014 14:00 | Sloboda | 2 : 2 | Borac | |||||
19.10
15:00
Radnik
Sarajevo
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Radnik | 0 : 2 | Sarajevo |
19.10
14:30
Lovćen
Cetinje
9
1
|
19.10.2014 14:30 | Lovćen | 9 : 1 | Cetinje | |||||
19.10
14:30
Grbalj
Ibar
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Grbalj | 3 : 1 | Ibar | |||||
19.10
14:30
Rudar
Sutjeska
1
6
|
19.10.2014 14:30 | Rudar | 1 : 6 | Sutjeska | |||||
19.10
14:30
Mornar
Mladost
0
3
|
19.10.2014 14:30 | Mornar | 0 : 3 | Mladost | |||||
19.10
14:30
OFK Petrovac
Bokelj
2
0
|
19.10.2014 14:30 | OFK Petrovac | 2 : 0 | Bokelj |
19.10
11:00
Jagodina
Spartak
4
1
|
19.10.2014 11:00 | Jagodina | 4 : 1 | Spartak | |||||
19.10
11:00
Metalac
BSK Borča
2
0
|
19.10.2014 11:00 | Metalac | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
19.10
11:00
Vojvodina
Novi Pazar
3
1
|
19.10.2014 11:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
19.10
10:00
Partizan
Rad
1
3
|
19.10.2014 10:00 | Partizan | 1 : 3 | Rad | |||||
19.10
11:00
Radnički 1923
Napredak
4
2
|
19.10.2014 11:00 | Radnički 1923 | 4 : 2 | Napredak | |||||
19.10
18:00
Čukarički
OFK Beograd
2
1
|
19.10.2014 18:00 | Čukarički | 2 : 1 | OFK Beograd |
19.10
Car Konstantin
Radnički (S)
|
19.10.2014 | Car Konstantin | : | Radnički (S) |
19.10
14:00
Polet
Jedinstvo putevi
2
3
|
19.10.2014 14:00 | Polet | 2 : 3 | Jedinstvo putevi | |||||
19.10
14:00
Goc
Metalac
1
0
|
19.10.2014 14:00 | Goc | 1 : 0 | Metalac | |||||
19.10
14:00
Rudar
Mladost
5
0
|
19.10.2014 14:00 | Rudar | 5 : 0 | Mladost |
19.10
09:00
Sinđelić
BASK
1
2
|
19.10.2014 09:00 | Sinđelić | 1 : 2 | BASK | |||||
19.10
09:30
Radnički (NB)
Mladenovac
1
0
|
19.10.2014 09:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Mladenovac | |||||
19.10
10:00
Bežanija
Policajac
2
1
|
19.10.2014 10:00 | Bežanija | 2 : 1 | Policajac | |||||
19.10
10:00
Kolubara
Lokomotiva
2
3
|
19.10.2014 10:00 | Kolubara | 2 : 3 | Lokomotiva | |||||
19.10
11:00
PKB
Brodarac 2
0
2
|
19.10.2014 11:00 | PKB | 0 : 2 | Brodarac 2 | |||||
19.10
12:00
Radnički (O)
Internacional
1
0
|
19.10.2014 12:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Internacional | |||||
19.10
12:00
Voždovac
Zemun
0
1
|
19.10.2014 12:00 | Voždovac | 0 : 1 | Zemun | |||||
19.10
15:00
Žarkovo
Jedinstvo
1
0
|
19.10.2014 15:00 | Žarkovo | 1 : 0 | Jedinstvo |
19.10
14:00
GFK Jasenica 1911
Pinkum
2
1
|
19.10.2014 14:00 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 1 | Pinkum |
19.10
12:00
Sloga
Osipaonica
3
5
|
19.10.2014 12:00 | Sloga | 3 : 5 | Osipaonica | |||||
19.10
12:00
Borac
Podunavac
3
0
|
19.10.2014 12:00 | Borac | 3 : 0 | Podunavac | |||||
19.10
12:00
7. Juli
Budućnost
4
0
|
19.10.2014 12:00 | 7. Juli | 4 : 0 | Budućnost |
19.10
12:00
Udarnik
Sloga
2
5
|
19.10.2014 12:00 | Udarnik | 2 : 5 | Sloga | |||||
19.10
12:00
Šumadija
Vodice
0
2
|
19.10.2014 12:00 | Šumadija | 0 : 2 | Vodice | |||||
19.10
12:00
Železničar
Budućnost
7
0
|
19.10.2014 12:00 | Železničar | 7 : 0 | Budućnost |
19.10
12:00
Strela
Dolovo
4
0
|
19.10.2014 12:00 | Strela | 4 : 0 | Dolovo | |||||
19.10
14:00
Borac (St)
Proleter (BK)
1
2
|
19.10.2014 14:00 | Borac (St) | 1 : 2 | Proleter (BK) |
19.10
13:00
Maglić
Bečej
0
13
|
19.10.2014 13:00 | Maglić | 0 : 13 | Bečej | |||||
19.10
13:00
Borac
Kulpin
5
0
|
19.10.2014 13:00 | Borac | 5 : 0 | Kulpin | |||||
19.10
13:00
Stari Grad
Titel
7
0
|
19.10.2014 13:00 | Stari Grad | 7 : 0 | Titel | |||||
19.10
13:00
Budućnost
Krila Krajine
0
13
|
19.10.2014 13:00 | Budućnost | 0 : 13 | Krila Krajine | |||||
19.10
13:00
Mladost Radost
Vojvodina
1
0
|
19.10.2014 13:00 | Mladost Radost | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
19.10
13:00
Hajduk
Sutjeska
0
1
|
19.10.2014 13:00 | Hajduk | 0 : 1 | Sutjeska |
19.10
13:00
Radnički (B)
Slavija
0
3
|
19.10.2014 13:00 | Radnički (B) | 0 : 3 | Slavija |
19.10
Hajduk Veljko
Vučak
2
0
|
19.10.2014 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Vučak |
19.10
12:30
Omladinac
Kolarac
5
1
|
19.10.2014 12:30 | Omladinac | 5 : 1 | Kolarac |
19.10
14:00
Mačva
Budućnost Krušik 2014
2
2
|
19.10.2014 14:00 | Mačva | 2 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
19.10
13:00
Zvijezda Gradačac
Drina
3
1
|
19.10.2014 13:00 | Zvijezda Gradačac | 3 : 1 | Drina | |||||
19.10
12:00
Sloboda
Borac
0
2
|
19.10.2014 12:00 | Sloboda | 0 : 2 | Borac | |||||
19.10
13:00
Radnik
Sarajevo
0
2
|
19.10.2014 13:00 | Radnik | 0 : 2 | Sarajevo |
19.10
13:30
Jagodina
Spartak
4
2
|
19.10.2014 13:30 | Jagodina | 4 : 2 | Spartak | |||||
19.10
13:00
Sloga
Zemun
4
1
|
19.10.2014 13:00 | Sloga | 4 : 1 | Zemun | |||||
19.10
11:00
Vojvodina
Teleoptik
3
0
|
19.10.2014 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
19.10
13:00
Mačva
Napredak
2
4
|
19.10.2014 13:00 | Mačva | 2 : 4 | Napredak | |||||
19.10
15:00
Čukarički
OFK Beograd
2
3
|
19.10.2014 15:00 | Čukarički | 2 : 3 | OFK Beograd |
19.10
12:00
Železničar
Mladost (V)
6
0
|
19.10.2014 12:00 | Železničar | 6 : 0 | Mladost (V) |
19.10
10:00
Obilić
Senta
0
4
|
19.10.2014 10:00 | Obilić | 0 : 4 | Senta |
19.10
12:00
Šabac
Savacium
1
0
|
19.10.2014 12:00 | Šabac | 1 : 0 | Savacium | |||||
19.10
12:00
Jedinstvo
Železničar
0
2
|
19.10.2014 12:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Železničar |
19.10
VGSK
Zvižd
1
7
|
19.10.2014 | VGSK | 1 : 7 | Zvižd | |||||
19.10
Basarac
Borac
0
3
|
19.10.2014 | Basarac | 0 : 3 | Borac |
19.10
14:00
GSP Polet
Železnik Lasta
2
0
|
19.10.2014 14:00 | GSP Polet | 2 : 0 | Železnik Lasta |
19.10
11:00
Sloga
Real
3
7
|
19.10.2014 11:00 | Sloga | 3 : 7 | Real | |||||
19.10
11:00
Red Star
Kruševac
4
2
|
19.10.2014 11:00 | Red Star | 4 : 2 | Kruševac | |||||
19.10
11:00
Napredak
Radnički (P)
1
1
|
19.10.2014 11:00 | Napredak | 1 : 1 | Radnički (P) |
19.10
AFK
Čoka
3
2
|
19.10.2014 | AFK | 3 : 2 | Čoka |
19.10
11:00
Karaš (J)
Ševac
13
2
|
19.10.2014 11:00 | Karaš (J) | 13 : 2 | Ševac | |||||
19.10
12:00
Vulturul
Polet
2
1
|
19.10.2014 12:00 | Vulturul | 2 : 1 | Polet | |||||
19.10
14:00
Radnički 1927
Hajdučica
4
0
|
19.10.2014 14:00 | Radnički 1927 | 4 : 0 | Hajdučica |
19.10
13:00
Smederevo 1924
Dinamo
1
3
|
19.10.2014 13:00 | Smederevo 1924 | 1 : 3 | Dinamo |
19.10
12:00
Radnički (K)
Petar Urošev
7
1
|
19.10.2014 12:00 | Radnički (K) | 7 : 1 | Petar Urošev | |||||
19.10
10:00
Proleter (BK)
Borac
2
8
|
19.10.2014 10:00 | Proleter (BK) | 2 : 8 | Borac | |||||
19.10
09:30
Mika Antić
Dinamo 1945
2
9
|
19.10.2014 09:30 | Mika Antić | 2 : 9 | Dinamo 1945 | |||||
19.10
10:00
Železničar
BAK
4
0
|
19.10.2014 10:00 | Železničar | 4 : 0 | BAK |
19.10
10:00
Sloga
Osipaonica
4
3
|
19.10.2014 10:00 | Sloga | 4 : 3 | Osipaonica | |||||
19.10
10:00
Borac
Podunavac
|
19.10.2014 10:00 | Borac | : | Podunavac | |||||
19.10
10:00
7. Juli
Budućnost
8
1
|
19.10.2014 10:00 | 7. Juli | 8 : 1 | Budućnost |
19.10
10:00
Udarnik
Sloga
9
1
|
19.10.2014 10:00 | Udarnik | 9 : 1 | Sloga | |||||
19.10
10:00
Mladi borac
Napredak
0
1
|
19.10.2014 10:00 | Mladi borac | 0 : 1 | Napredak | |||||
19.10
10:00
Šumadija
Vodice
6
4
|
19.10.2014 10:00 | Šumadija | 6 : 4 | Vodice | |||||
19.10
10:00
Železničar
Budućnost
3
1
|
19.10.2014 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Budućnost |
19.10
11:00
Bane
Šumadija 1903
2
3
|
19.10.2014 11:00 | Bane | 2 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
19.10
11:00
Pazar Juniors
Vrnjačka Banja
6
0
|
19.10.2014 11:00 | Pazar Juniors | 6 : 0 | Vrnjačka Banja |
19.10
11:00
Akademac
Železničar
3
0
|
19.10.2014 11:00 | Akademac | 3 : 0 | Železničar |
19.10
11:00
Jedinstvo 1945
Provo
5
2
|
19.10.2014 11:00 | Jedinstvo 1945 | 5 : 2 | Provo | |||||
19.10
11:00
Mladost 2013
Borac
5
2
|
19.10.2014 11:00 | Mladost 2013 | 5 : 2 | Borac |
19.10
15:00
Omladinac
Takovo
0
2
|
19.10.2014 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | Takovo |
19.10
12:30
Pionir 028
Tutin
|
19.10.2014 12:30 | Pionir 028 | : | Tutin | |||||
19.10
12:30
OFK Vlada Dimitrijević
Pazar Juniors
1
3
|
19.10.2014 12:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 3 | Pazar Juniors | |||||
19.10
11:00
Rudar (KM)
Pionir 028
4
0
|
19.10.2014 11:00 | Rudar (KM) | 4 : 0 | Pionir 028 |
19.10
10:00
BMR Petlovača
POFK Savacium
1
15
|
19.10.2014 10:00 | BMR Petlovača | 1 : 15 | POFK Savacium | |||||
19.10
10:00
POFK Letnjikovac
Jevremovac
|
19.10.2014 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Jevremovac | |||||
19.10
10:00
OFK Šabac
Mladost
2
3
|
19.10.2014 10:00 | OFK Šabac | 2 : 3 | Mladost | |||||
19.10
10:00
Lipolist
Donjošorac
0
10
|
19.10.2014 10:00 | Lipolist | 0 : 10 | Donjošorac |
19.10
10:00
Zvižd
RSK
|
19.10.2014 10:00 | Zvižd | : | RSK | |||||
19.10
10:00
MIP Majdan
VGSK
1
2
|
19.10.2014 10:00 | MIP Majdan | 1 : 2 | VGSK |
19.10
09:00
FSFV
Vinča
4
2
|
19.10.2014 09:00 | FSFV | 4 : 2 | Vinča | |||||
19.10
10:00
Beograd 1929
Crvena Zvezda MML
4
2
|
19.10.2014 10:00 | Beograd 1929 | 4 : 2 | Crvena Zvezda MML | |||||
19.10
11:00
Internacional
Sinđelić
3
0
|
19.10.2014 11:00 | Internacional | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
19.10
13:00
Balkan
Hajduk
0
1
|
19.10.2014 13:00 | Balkan | 0 : 1 | Hajduk |
19.10
10:00
Tavankut
Obilić
0
1
|
19.10.2014 10:00 | Tavankut | 0 : 1 | Obilić | |||||
19.10
09:30
Bačka 1901
Spartak '03
8
1
|
19.10.2014 09:30 | Bačka 1901 | 8 : 1 | Spartak '03 |
19.10
15:00
Takovo
Metalac
2
9
|
19.10.2014 15:00 | Takovo | 2 : 9 | Metalac |
19.10
Bane
ND 2011
1
3
|
19.10.2014 | Bane | 1 : 3 | ND 2011 | |||||
19.10
ND 2011
Trepča
2
2
|
19.10.2014 | ND 2011 | 2 : 2 | Trepča | |||||
19.10
Pazar Juniors
Tutin
0
1
|
19.10.2014 | Pazar Juniors | 0 : 1 | Tutin |
19.10
13:30
Sopot
Obrenovac 1905
3
0
|
19.10.2014 13:30 | Sopot | 3 : 0 | Obrenovac 1905 |
19.10
Banja Koviljača
Radnički Stobex
5
1
|
19.10.2014 | Banja Koviljača | 5 : 1 | Radnički Stobex | |||||
19.10
Cer
Podrinje
1
4
|
19.10.2014 | Cer | 1 : 4 | Podrinje |
19.10
17:00
Šabac
Svilajnac
90
75
|
19.10.2014 17:00 | Šabac | 90 : 75 | Svilajnac | |||||
19.10
18:00
Student BB
Zlatar
68
81
|
19.10.2014 18:00 | Student BB | 68 : 81 | Zlatar | |||||
19.10
18:00
Železničar
Priboj
79
80
|
19.10.2014 18:00 | Železničar | 79 : 80 | Priboj | |||||
19.10
16:00
Novi Pazar
Sloga (D)
89
87
|
19.10.2014 16:00 | Novi Pazar | 89 : 87 | Sloga (D) |
19.10
21:15
BASK
Beko
63
89
|
19.10.2014 21:15 | BASK | 63 : 89 | Beko | |||||
19.10
13:30
Umka 2009
Slodes
66
85
|
19.10.2014 13:30 | Umka 2009 | 66 : 85 | Slodes | |||||
19.10
20:20
Žarkovo
Torlak
56
63
|
19.10.2014 20:20 | Žarkovo | 56 : 63 | Torlak |
19.10
19:30
Odžaci
Futog MD Tupanjac
64
60
|
19.10.2014 19:30 | Odžaci | 64 : 60 | Futog MD Tupanjac | |||||
19.10
18:00
Ruma
Železničar
93
96
|
19.10.2014 18:00 | Ruma | 93 : 96 | Železničar |
19.10
18:00
Rtanj
Mladost Vesna
71
62
|
19.10.2014 18:00 | Rtanj | 71 : 62 | Mladost Vesna |
19.10
12:30
Čačak 94
M015
75
80
|
19.10.2014 12:30 | Čačak 94 | 75 : 80 | M015 |
19.10
16:30
Grocka
Milan Trivić 2
102
70
|
19.10.2014 16:30 | Grocka | 102 : 70 | Milan Trivić 2 | |||||
19.10
13:30
Zvezda
Borča
64
62
|
19.10.2014 13:30 | Zvezda | 64 : 62 | Borča |
19.10
20:00
Bagljaš
Kadet
83
56
|
19.10.2014 20:00 | Bagljaš | 83 : 56 | Kadet | |||||
19.10
14:30
Vojvodina NM
Selekta
83
89
|
19.10.2014 14:30 | Vojvodina NM | 83 : 89 | Selekta |
19.10
16:30
Dinamo
Nova Pazova
77
68
|
19.10.2014 16:30 | Dinamo | 77 : 68 | Nova Pazova | |||||
19.10
16:30
Pink
LSK
64
130
|
19.10.2014 16:30 | Pink | 64 : 130 | LSK | |||||
19.10
18:00
Jadran
Omladinac
74
81
|
19.10.2014 18:00 | Jadran | 74 : 81 | Omladinac |
19.10
17:00
Ibar
Teodo
60
72
|
19.10.2014 17:00 | Ibar | 60 : 72 | Teodo | |||||
19.10
18:00
Ulcinj
Zeta 2011
63
67
|
19.10.2014 18:00 | Ulcinj | 63 : 67 | Zeta 2011 |
19.10
17:00
Union Olimpija
Partizan NIS
87
58
|
19.10.2014 17:00 | Union Olimpija | 87 : 58 | Partizan NIS | |||||
19.10
19:00
Cedevita
Metalac Farmakom
79
66
|
19.10.2014 19:00 | Cedevita | 79 : 66 | Metalac Farmakom | |||||
19.10
17:00
Levski Sofija
Budućnost VOLI
75
92
|
19.10.2014 17:00 | Levski Sofija | 75 : 92 | Budućnost VOLI | |||||
19.10
21:00
Crvena zvezda Telekom
Mega Leks
93
77
|
19.10.2014 21:00 | Crvena zvezda Telekom | 93 : 77 | Mega Leks |
19.10
17:00
Velika Kikinda
Stara Pazova
70
61
|
19.10.2014 17:00 | Velika Kikinda | 70 : 61 | Stara Pazova | |||||
19.10
18:00
Basket Star
Proleter (ZR)
83
84
|
19.10.2014 18:00 | Basket Star | 83 : 84 | Proleter (ZR) | |||||
19.10
16:30
Proleter (NS)
Kovin
75
80
|
19.10.2014 16:30 | Proleter (NS) | 75 : 80 | Kovin |
19.10
19:00
Partizan
Vrbas Medela
64
68
|
19.10.2014 19:00 | Partizan | 64 : 68 | Vrbas Medela | |||||
19.10
17:00
Bor
Radivoj Korać
55
76
|
19.10.2014 17:00 | Bor | 55 : 76 | Radivoj Korać |
19.10
15:00
Gračanica
Metalac Takovo
0
3
|
19.10.2014 15:00 | Gračanica | 0 : 3 | Metalac Takovo |
19.10
16:00
Borac
Toplički Vitezovi
3
1
|
19.10.2014 16:00 | Borac | 3 : 1 | Toplički Vitezovi |
19.10
18:45
Vojvodina 2
Dunav Volley
3
1
|
19.10.2014 18:45 | Vojvodina 2 | 3 : 1 | Dunav Volley |
19.10
14:00
Loznica
Mladenovac
1
3
|
19.10.2014 14:00 | Loznica | 1 : 3 | Mladenovac |
19.10
18:00
Tutin
Novi Pazar Junior
1
3
|
19.10.2014 18:00 | Tutin | 1 : 3 | Novi Pazar Junior |
19.10
17:00
Kneginja Milica Trstenik
Goč
3
1
|
19.10.2014 17:00 | Kneginja Milica Trstenik | 3 : 1 | Goč | |||||
19.10
15:00
Knez Lazar
Župa
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Knez Lazar | 3 : 1 | Župa |
19.10
18:00
Vest
Partizan
0
3
|
19.10.2014 18:00 | Vest | 0 : 3 | Partizan | |||||
19.10
15:30
Merkur
Botafogo
3
1
|
19.10.2014 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Botafogo |
19.10
Flaka
MOK Topličanin 97
0
3
|
19.10.2014 | Flaka | 0 : 3 | MOK Topličanin 97 |
19.10
12:00
Student
Maglić
3
2
|
19.10.2014 12:00 | Student | 3 : 2 | Maglić | |||||
19.10
16:00
Drina
Ljubinje
0
3
|
19.10.2014 16:00 | Drina | 0 : 3 | Ljubinje | |||||
19.10
15:00
Gradiška
Crvena zvijezda
3
1
|
19.10.2014 15:00 | Gradiška | 3 : 1 | Crvena zvijezda |
19.10
19:00
Ribnica
Crvena Zvezda
0
3
|
19.10.2014 19:00 | Ribnica | 0 : 3 | Crvena Zvezda |
19.10
19:00
Jedinstvo
Novi Sad
3
2
|
19.10.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
19.10
17:00
Užice
VA 014
0
3
|
19.10.2014 17:00 | Užice | 0 : 3 | VA 014 |
19.10
14:00
Libero ČA
Tara
3
0
|
19.10.2014 14:00 | Libero ČA | 3 : 0 | Tara | |||||
19.10
14:00
Tajm
Putevi Trendteks
0
3
|
19.10.2014 14:00 | Tajm | 0 : 3 | Putevi Trendteks |
19.10
17:00
Omladinac
Ruma
0
3
|
19.10.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Ruma | |||||
19.10
15:30
Vršac
Eaton Srem Tempo 2
3
2
|
19.10.2014 15:30 | Vršac | 3 : 2 | Eaton Srem Tempo 2 |
19.10
16:00
Smederevo
Mladi Radnik
3
1
|
19.10.2014 16:00 | Smederevo | 3 : 1 | Mladi Radnik |
19.10
17:00
Gimnazijalac 2
Napredak 037
3
0
|
19.10.2014 17:00 | Gimnazijalac 2 | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
19.10
21:00
Trstenik
Tehničar
3
0
|
19.10.2014 21:00 | Trstenik | 3 : 0 | Tehničar |
19.10
17:30
Bane
Leposavić
1
3
|
19.10.2014 17:30 | Bane | 1 : 3 | Leposavić | |||||
19.10
14:30
Raška
Koteks
3
1
|
19.10.2014 14:30 | Raška | 3 : 1 | Koteks |
19.10
12:00
Forma
Priboj
3
2
|
19.10.2014 12:00 | Forma | 3 : 2 | Priboj | |||||
19.10
16:00
Lučani
Zlatar
0
3
|
19.10.2014 16:00 | Lučani | 0 : 3 | Zlatar | |||||
19.10
16:00
Stars
Borac 2
3
0
|
19.10.2014 16:00 | Stars | 3 : 0 | Borac 2 |
19.10
18:00
Ravno
Paraćin
0
3
|
19.10.2014 18:00 | Ravno | 0 : 3 | Paraćin |
19.10
16:15
Novi Sad
VST
3
1
|
19.10.2014 16:15 | Novi Sad | 3 : 1 | VST | |||||
19.10
20:00
Žabalj Volej
Grbić
3
0
|
19.10.2014 20:00 | Žabalj Volej | 3 : 0 | Grbić |
19.10
18:00
Bečej
NIS Spartak 2
0
3
|
19.10.2014 18:00 | Bečej | 0 : 3 | NIS Spartak 2 |
19.10
18:00
Odbojka 013
Volejstars
3
0
|
19.10.2014 18:00 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Volejstars |
19.10
12:00
Laktaši
Glasinac
0
3
|
19.10.2014 12:00 | Laktaši | 0 : 3 | Glasinac | |||||
19.10
14:00
Jahorina
Derventa
0
3
|
19.10.2014 14:00 | Jahorina | 0 : 3 | Derventa |
19.10
19:00
Železničar
Vizura
0
3
|
19.10.2014 19:00 | Železničar | 0 : 3 | Vizura | |||||
19.10
16:00
Crvena zvezda
Dinamo
3
2
|
19.10.2014 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Dinamo |
19.10
18:00
Klek Srbijašume
Jedinstvo
0
3
|
19.10.2014 18:00 | Klek Srbijašume | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.10
17:00
MD Zrenjanin
Jagodina
3
0
|
19.10.2014 17:00 | MD Zrenjanin | 3 : 0 | Jagodina |
19.10
18:00
BSK Heba
ORK Bor
36
30
|
19.10.2014 18:00 | BSK Heba | 36 : 30 | ORK Bor | |||||
19.10
19:30
ORK Bela Palanka
Knjaževac
28
27
|
19.10.2014 19:30 | ORK Bela Palanka | 28 : 27 | Knjaževac | |||||
19.10
18:00
Žitorađa
Dubočica 54
30
29
|
19.10.2014 18:00 | Žitorađa | 30 : 29 | Dubočica 54 |
19.10
19:00
Primus
Loznica
34
26
|
19.10.2014 19:00 | Primus | 34 : 26 | Loznica | |||||
19.10
12:30
Partizan 2
Sportski Centar Voždovac 2012
21
25
|
19.10.2014 12:30 | Partizan 2 | 21 : 25 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
19.10
14:30
Bask Soko
Rekreativo
22
24
|
19.10.2014 14:30 | Bask Soko | 22 : 24 | Rekreativo |
19.10
17:00
Lokomotiva
Beli andjeo
38
26
|
19.10.2014 17:00 | Lokomotiva | 38 : 26 | Beli andjeo | |||||
19.10
18:00
Arilje
Trepča
29
22
|
19.10.2014 18:00 | Arilje | 29 : 22 | Trepča | |||||
19.10
12:00
Knez Lazar
Šamot 65
32
37
|
19.10.2014 12:00 | Knez Lazar | 32 : 37 | Šamot 65 |
19.10
17:30
Srem Sm
Kljajićevo
32
25
|
19.10.2014 17:30 | Srem Sm | 32 : 25 | Kljajićevo | |||||
19.10
17:00
Radnički (K)
Radnički (JT)
33
30
|
19.10.2014 17:00 | Radnički (K) | 33 : 30 | Radnički (JT) | |||||
19.10
17:00
Sivac 69
|
19.10.2014 17:00 | Sivac 69 | : |
19.10
17:30
Niška Banja
Železničar 2
40
23
|
19.10.2014 17:30 | Niška Banja | 40 : 23 | Železničar 2 | |||||
19.10
14:00
Radan
Aleksinac
35
18
|
19.10.2014 14:00 | Radan | 35 : 18 | Aleksinac |
19.10
16:30
Mačva
Prva Iskra Barič
34
16
|
19.10.2014 16:30 | Mačva | 34 : 16 | Prva Iskra Barič | |||||
19.10
18:00
Umčari
Mladost
37
21
|
19.10.2014 18:00 | Umčari | 37 : 21 | Mladost | |||||
19.10
17:00
Jedinstvo 1974
Ub
24
25
|
19.10.2014 17:00 | Jedinstvo 1974 | 24 : 25 | Ub | |||||
19.10
18:00
Kosmaj
Zemun 1957
|
19.10.2014 18:00 | Kosmaj | : | Zemun 1957 |
19.10
19:00
Radnički
Rtanj
24
22
|
19.10.2014 19:00 | Radnički | 24 : 22 | Rtanj |
19.10
18:00
Vojput 2
Grafičar (B)
21
31
|
19.10.2014 18:00 | Vojput 2 | 21 : 31 | Grafičar (B) | |||||
19.10
17:00
Dalmatinac
Prigrevica
23
22
|
19.10.2014 17:00 | Dalmatinac | 23 : 22 | Prigrevica | |||||
19.10
16:30
Borac
Sombor
33
22
|
19.10.2014 16:30 | Borac | 33 : 22 | Sombor |
19.10
11:30
Eret
Bačka Palanka
|
19.10.2014 11:30 | Eret | : | Bačka Palanka | |||||
19.10
19:00
Sloga
Vojka
36
24
|
19.10.2014 19:00 | Sloga | 36 : 24 | Vojka |
19.10
15:00
Partizan (I)
Naftagas
28
33
|
19.10.2014 15:00 | Partizan (I) | 28 : 33 | Naftagas | |||||
19.10
16:00
Partizan (H)
Gradnulica
18
37
|
19.10.2014 16:00 | Partizan (H) | 18 : 37 | Gradnulica |
19.10
14:30
Metaloplastika 3
Gučevo
49
25
|
19.10.2014 14:30 | Metaloplastika 3 | 49 : 25 | Gučevo |
19.10
19:30
Crvena Zvezda
Partizan
28
24
|
19.10.2014 19:30 | Crvena Zvezda | 28 : 24 | Partizan | |||||
19.10
19:00
Kolubara
Jugović
23
31
|
19.10.2014 19:00 | Kolubara | 23 : 31 | Jugović | |||||
19.10
18:00
Požarevac
Rudar
21
22
|
19.10.2014 18:00 | Požarevac | 21 : 22 | Rudar |
19.10
19:00
Crvena Zvezda
Dinamo
30
26
|
19.10.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 30 : 26 | Dinamo | |||||
19.10
18:00
Metalac
Crvenka Jaffa
31
24
|
19.10.2014 18:00 | Metalac | 31 : 24 | Crvenka Jaffa |
19.10
20:00
Mačva
Voždovac 1955
25
33
|
19.10.2014 20:00 | Mačva | 25 : 33 | Voždovac 1955 |
19.10
20:00
Mladost
Spartak
29
24
|
19.10.2014 20:00 | Mladost | 29 : 24 | Spartak | |||||
19.10
19:00
Ravangrad
Srem
31
27
|
19.10.2014 19:00 | Ravangrad | 31 : 27 | Srem | |||||
19.10
15:30
Radnički
Temerin
22
19
|
19.10.2014 15:30 | Radnički | 22 : 19 | Temerin | |||||
19.10
20:30
Sloven
Petrovaradin
19
18
|
19.10.2014 20:30 | Sloven | 19 : 18 | Petrovaradin |
19.10
Bor RTB
Rtanj
33
20
|
19.10.2014 | Bor RTB | 33 : 20 | Rtanj |
19.10
17:00
Rudar
Petrovac
13
31
|
19.10.2014 17:00 | Rudar | 13 : 31 | Petrovac | |||||
19.10
11:30
Avala
Radnički BG
20
12
|
19.10.2014 11:30 | Avala | 20 : 12 | Radnički BG | |||||
19.10
18:00
Mladost
Cepelin
29
23
|
19.10.2014 18:00 | Mladost | 29 : 23 | Cepelin |
19.10
17:00
Jadran
Dolovo
26
25
|
19.10.2014 17:00 | Jadran | 26 : 25 | Dolovo | |||||
19.10
12:00
Miletić
Jedinstvo
29
21
|
19.10.2014 12:00 | Miletić | 29 : 21 | Jedinstvo | |||||
19.10
19:00
Jabuka 95
Tikvara
23
39
|
19.10.2014 19:00 | Jabuka 95 | 23 : 39 | Tikvara |
19.10
16:00
Obilić
Sloga
8
29
|
19.10.2014 16:00 | Obilić | 8 : 29 | Sloga |
19.10
14:30
Železničar 2
Sonta
16
30
|
19.10.2014 14:30 | Železničar 2 | 16 : 30 | Sonta |
19.10
17:00
Katarina
Lokomotiva
25
27
|
19.10.2014 17:00 | Katarina | 25 : 27 | Lokomotiva | |||||
19.10
17:00
Bihać
Mira
25
28
|
19.10.2014 17:00 | Bihać | 25 : 28 | Mira | |||||
19.10
18:00
Vrbas
Zrinjski
|
19.10.2014 18:00 | Vrbas | : | Zrinjski |
19.10
17:00
Junior
Radnički KG
23
30
|
19.10.2014 17:00 | Junior | 23 : 30 | Radnički KG |
19.10
19:00
Hajduk
Leteći Holandjanin
0
2
|
19.10.2014 19:00 | Hajduk | 0 : 2 | Leteći Holandjanin | |||||
19.10
19:00
Kikinda
Srbobran
4
4
|
19.10.2014 19:00 | Kikinda | 4 : 4 | Srbobran |
19.10
19:00
Sombor
Kraljevićevo
6
14
|
19.10.2014 19:00 | Sombor | 6 : 14 | Kraljevićevo | |||||
19.10
16:00
TFK
Kruna
3
1
|
19.10.2014 16:00 | TFK | 3 : 1 | Kruna |
19.10
13:30
Leotar
Centar
4
4
|
19.10.2014 13:30 | Leotar | 4 : 4 | Centar | |||||
19.10
20:00
Sokrates
Tango
4
6
|
19.10.2014 20:00 | Sokrates | 4 : 6 | Tango |
19.10
16:30
Kopernikus
Mungosi
6
1
|
19.10.2014 16:30 | Kopernikus | 6 : 1 | Mungosi | |||||
19.10
19:00
Smederevo
Ekonomac
7
3
|
19.10.2014 19:00 | Smederevo | 7 : 3 | Ekonomac | |||||
19.10
17:00
Nova Pazova
Novi Pazar
3
3
|
19.10.2014 17:00 | Nova Pazova | 3 : 3 | Novi Pazar |
19.10
Arsenal Porto Montenegro
Čelik
10
60
|
19.10.2014 | Arsenal Porto Montenegro | 10 : 60 | Čelik |