30.10
13:30
Šumadija (A)
Vujić voda
1
0
|
30.10.2010 13:30 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Vujić voda | |||||
30.10
13:30
Sloga (PM)
Sloga (P)
2
0
|
30.10.2010 13:30 | Sloga (PM) | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
30.10
13:30
Sloga (BB)
Sloboda (Č)
2
0
|
30.10.2010 13:30 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
30.10
13:30
Mačva
Sloga (K)
0
0
|
30.10.2010 13:30 | Mačva | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
30.10
13:30
Rudar (K)
Jedinstvo
1
0
|
30.10.2010 13:30 | Rudar (K) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.10
13:30
Budućnost
FAP
2
1
|
30.10.2010 13:30 | Budućnost | 2 : 1 | FAP |
30.10
14:00
Dubočica
Car Konstantin
2
1
|
30.10.2010 14:00 | Dubočica | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
30.10
14:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
0
2
|
30.10.2010 14:00 | Trstenik PPT | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
30.10
14:00
Timok
Svrljig
3
1
|
30.10.2010 14:00 | Timok | 3 : 1 | Svrljig | |||||
30.10
14:00
Radnički (N)
Kopaonik
4
0
|
30.10.2010 14:00 | Radnički (N) | 4 : 0 | Kopaonik | |||||
30.10
14:00
Žitorađa
Hajduk Veljko
3
0
|
30.10.2010 14:00 | Žitorađa | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
30.10
14:00
Radnički (S)
Sloga (D)
3
1
|
30.10.2010 14:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Sloga (D) |
30.10
14:30
Sloboda (NK)
Mladost (A)
3
0
|
30.10.2010 14:30 | Sloboda (NK) | 3 : 0 | Mladost (A) | |||||
30.10
14:30
Sloga (T)
Vršac
3
0
|
30.10.2010 14:30 | Sloga (T) | 3 : 0 | Vršac | |||||
30.10
14:30
ČSK Pivara
Dolina
0
0
|
30.10.2010 14:30 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Dolina | |||||
30.10
14:30
Radnički (NP)
Senta
1
0
|
30.10.2010 14:30 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Senta | |||||
30.10
14:30
Veternik Viskol
OFK Kikinda
7
0
|
30.10.2010 14:30 | Veternik Viskol | 7 : 0 | OFK Kikinda | |||||
30.10
14:30
Solunac
Mladost (BJ)
1
1
|
30.10.2010 14:30 | Solunac | 1 : 1 | Mladost (BJ) |
30.10
14:00
Dorćol
Balkan Mirijevo
2
1
|
30.10.2010 14:00 | Dorćol | 2 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
30.10
14:00
Mladenovac
Kovačevac
1
0
|
30.10.2010 14:00 | Mladenovac | 1 : 0 | Kovačevac |
30.10
13:30
Slavija
Metalac (K)
1
2
|
30.10.2010 13:30 | Slavija | 1 : 2 | Metalac (K) | |||||
30.10
13:30
Takovo
Polet (T)
3
1
|
30.10.2010 13:30 | Takovo | 3 : 1 | Polet (T) | |||||
30.10
13:30
Mokra Gora
Mladost (O)
5
2
|
30.10.2010 13:30 | Mokra Gora | 5 : 2 | Mladost (O) | |||||
30.10
13:30
Trepča
Tutin
1
0
|
30.10.2010 13:30 | Trepča | 1 : 0 | Tutin | |||||
30.10
13:30
Partizan (C)
Šumadija 1903
1
2
|
30.10.2010 13:30 | Partizan (C) | 1 : 2 | Šumadija 1903 |
30.10
13:30
Sloga (B)
Obilić
2
1
|
30.10.2010 13:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Obilić | |||||
30.10
13:30
Vrbovac
Morava (VP)
2
0
|
30.10.2010 13:30 | Vrbovac | 2 : 0 | Morava (VP) |
30.10
14:00
Jedinstvo (B)
Balkanski
1
6
|
30.10.2010 14:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 6 | Balkanski | |||||
30.10
14:00
Sloga
Mramor
2
0
|
30.10.2010 14:00 | Sloga | 2 : 0 | Mramor | |||||
30.10
14:00
Morava (VH)
Radan
2
1
|
30.10.2010 14:00 | Morava (VH) | 2 : 1 | Radan | |||||
30.10
14:00
Zloćudovo
Pusta Reka
2
0
|
30.10.2010 14:00 | Zloćudovo | 2 : 0 | Pusta Reka |
30.10
14:00
SFS Borac
Župa
1
1
|
30.10.2010 14:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Župa |
30.10
14:30
Dinamo
Radnički (Z)
2
0
|
30.10.2010 14:30 | Dinamo | 2 : 0 | Radnički (Z) | |||||
30.10
14:30
Budućnost
Bačka Topola
0
1
|
30.10.2010 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | Bačka Topola | |||||
30.10
14:30
Kozara
Proleter
2
0
|
30.10.2010 14:30 | Kozara | 2 : 0 | Proleter | |||||
30.10
14:30
Jedinstvo
AFK
2
1
|
30.10.2010 14:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | AFK | |||||
30.10
14:30
Obilić
Radnički (B)
2
0
|
30.10.2010 14:30 | Obilić | 2 : 0 | Radnički (B) |
30.10
14:30
Bačka (BP)
Dunav
2
0
|
30.10.2010 14:30 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Dunav | |||||
30.10
14:30
Metalac AV
Radnički (I)
1
1
|
30.10.2010 14:30 | Metalac AV | 1 : 1 | Radnički (I) | |||||
30.10
14:30
Jugović
Omladinac
1
0
|
30.10.2010 14:30 | Jugović | 1 : 0 | Omladinac | |||||
30.10
14:30
1. Maj
Radnički (SM)
3
1
|
30.10.2010 14:30 | 1. Maj | 3 : 1 | Radnički (SM) |
30.10
10:00
Slavija
Radnički (R)
1
0
|
30.10.2010 10:00 | Slavija | 1 : 0 | Radnički (R) | |||||
30.10
14:00
Lokomotiva
Budućnost
2
0
|
30.10.2010 14:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Budućnost | |||||
30.10
14:00
Trudbenik
Crvena zvezda (MML)
2
1
|
30.10.2010 14:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Crvena zvezda (MML) | |||||
30.10
14:00
Vinča
Bulbulderac
1
1
|
30.10.2010 14:00 | Vinča | 1 : 1 | Bulbulderac | |||||
30.10
11:00
Radnički (NB)
Turbina
0
0
|
30.10.2010 11:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Turbina | |||||
30.10
14:00
IMT
PKB
0
0
|
30.10.2010 14:00 | IMT | 0 : 0 | PKB |
30.10
13:00
Goč
Braća Vuković
1
2
|
30.10.2010 13:00 | Goč | 1 : 2 | Braća Vuković | |||||
30.10
13:00
Kraljevo Hajduk
Proleter Lasta
5
0
|
30.10.2010 13:00 | Kraljevo Hajduk | 5 : 0 | Proleter Lasta | |||||
30.10
13:00
Grdica
Rudar
2
1
|
30.10.2010 13:00 | Grdica | 2 : 1 | Rudar |
30.10
13:30
VGSK
Bata Bulić
1
1
|
30.10.2010 13:30 | VGSK | 1 : 1 | Bata Bulić |
30.10
Selevac
Drugovac
1
0
|
30.10.2010 | Selevac | 1 : 0 | Drugovac | |||||
30.10
Glavaš
Lunjevac
2
1
|
30.10.2010 | Glavaš | 2 : 1 | Lunjevac |
30.10
13:30
Marjan
Šumadinac (N)
5
0
|
30.10.2010 13:30 | Marjan | 5 : 0 | Šumadinac (N) |
30.10
14:00
Mačva 2005
Radnički
4
2
|
30.10.2010 14:00 | Mačva 2005 | 4 : 2 | Radnički |
30.10
14:00
Kačer
OFK Jabučje
4
1
|
30.10.2010 14:00 | Kačer | 4 : 1 | OFK Jabučje |
30.10
GP Zlatibor
Ariljska rampa
2
1
|
30.10.2010 | GP Zlatibor | 2 : 1 | Ariljska rampa | |||||
30.10
Jasen
Jedinstvo
1
1
|
30.10.2010 | Jasen | 1 : 1 | Jedinstvo |
30.10
Knežica
Naša krila
3
4
|
30.10.2010 | Knežica | 3 : 4 | Naša krila | |||||
30.10
Napredak
Dobrič
2
0
|
30.10.2010 | Napredak | 2 : 0 | Dobrič |
30.10
14:00
OFK Vlasotince
Polet
1
1
|
30.10.2010 14:00 | OFK Vlasotince | 1 : 1 | Polet | |||||
30.10
14:00
SFK Moravac
Jedinstvo (G)
3
1
|
30.10.2010 14:00 | SFK Moravac | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
30.10
14:00
Gradac
Lemind Livnica
1
1
|
30.10.2010 14:00 | Gradac | 1 : 1 | Lemind Livnica |
30.10
14:30
Tanasko Rajić
Prčevac
2
2
|
30.10.2010 14:30 | Tanasko Rajić | 2 : 2 | Prčevac | |||||
30.10
14:30
Zadrugar
Jedinstvo (BP)
0
1
|
30.10.2010 14:30 | Zadrugar | 0 : 1 | Jedinstvo (BP) | |||||
30.10
14:30
Napredak
Gnjilan
4
1
|
30.10.2010 14:30 | Napredak | 4 : 1 | Gnjilan | |||||
30.10
14:30
Borac
Lužnica
0
8
|
30.10.2010 14:30 | Borac | 0 : 8 | Lužnica |
30.10
Jug Bogdan
Trbunje
8
2
|
30.10.2010 | Jug Bogdan | 8 : 2 | Trbunje | |||||
30.10
Dunđerski
Dobrič
0
3
|
30.10.2010 | Dunđerski | 0 : 3 | Dobrič | |||||
30.10
Topličanin
Partizanski put
6
0
|
30.10.2010 | Topličanin | 6 : 0 | Partizanski put | |||||
30.10
Borac
Polet
3
2
|
30.10.2010 | Borac | 3 : 2 | Polet |
30.10
Aluminjum
Omladinac
2
1
|
30.10.2010 | Aluminjum | 2 : 1 | Omladinac |
30.10
14:00
Zlot
Brestovac
1
2
|
30.10.2010 14:00 | Zlot | 1 : 2 | Brestovac | |||||
30.10
14:00
Rudna Glava
Dunav
1
2
|
30.10.2010 14:00 | Rudna Glava | 1 : 2 | Dunav | |||||
30.10
14:00
Poreč
Radnički (K)
2
1
|
30.10.2010 14:00 | Poreč | 2 : 1 | Radnički (K) |
30.10
Mladost
Mladost
4
1
|
30.10.2010 | Mladost | 4 : 1 | Mladost | |||||
30.10
Dedina
FUD
1
3
|
30.10.2010 | Dedina | 1 : 3 | FUD | |||||
30.10
Bošnjane
Poljoprivrednik
2
1
|
30.10.2010 | Bošnjane | 2 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
30.10
Sloga
Trudbenik
1
3
|
30.10.2010 | Sloga | 1 : 3 | Trudbenik | |||||
30.10
Sloga
Jedinstvo 1936
4
0
|
30.10.2010 | Sloga | 4 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
30.10
Temnić
Naupare
0
3
|
30.10.2010 | Temnić | 0 : 3 | Naupare | |||||
30.10
Čitluk
Blagotin
3
2
|
30.10.2010 | Čitluk | 3 : 2 | Blagotin | |||||
30.10
Velika Drenova
Jasika
1
0
|
30.10.2010 | Velika Drenova | 1 : 0 | Jasika |
30.10
13:30
Čoka
Jadran
0
2
|
30.10.2010 13:30 | Čoka | 0 : 2 | Jadran | |||||
30.10
13:30
Subotica
Krivaja
2
0
|
30.10.2010 13:30 | Subotica | 2 : 0 | Krivaja | |||||
30.10
13:30
Njegoš
Čantavir
3
1
|
30.10.2010 13:30 | Njegoš | 3 : 1 | Čantavir | |||||
30.10
13:30
Panonija IM Topola
Tavankut
1
0
|
30.10.2010 13:30 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | Tavankut |
30.10
14:00
Naftagas
Vojvodina
1
0
|
30.10.2010 14:00 | Naftagas | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
30.10
14:00
Borac
Potisje
1
0
|
30.10.2010 14:00 | Borac | 1 : 0 | Potisje | |||||
30.10
14:00
Mladost
Jedinstvo
0
0
|
30.10.2010 14:00 | Mladost | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.10
14:00
Bilećanin
Begej
4
1
|
30.10.2010 14:00 | Bilećanin | 4 : 1 | Begej | |||||
30.10
14:00
Mladost
Krajina
2
4
|
30.10.2010 14:00 | Mladost | 2 : 4 | Krajina |
30.10
14:00
BAK
Radnički (K)
1
1
|
30.10.2010 14:00 | BAK | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
30.10
14:00
Vršac United
Polet
2
0
|
30.10.2010 14:00 | Vršac United | 2 : 0 | Polet |
30.10
14:30
Mladost
Radnički
4
0
|
30.10.2010 14:30 | Mladost | 4 : 0 | Radnički | |||||
30.10
14:30
Borac
Polet
1
3
|
30.10.2010 14:30 | Borac | 1 : 3 | Polet |
30.10
Mladost
Vrbas
1
1
|
30.10.2010 | Mladost | 1 : 1 | Vrbas | |||||
30.10
Bečej
Srbobran
1
2
|
30.10.2010 | Bečej | 1 : 2 | Srbobran | |||||
30.10
Kabel
Stari Grad
2
0
|
30.10.2010 | Kabel | 2 : 0 | Stari Grad | |||||
30.10
Petrovaradin
Jedinstvo
2
1
|
30.10.2010 | Petrovaradin | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.10
Omladinac
ŽSK
1
0
|
30.10.2010 | Omladinac | 1 : 0 | ŽSK | |||||
30.10
Hercegovac
Slavija
2
1
|
30.10.2010 | Hercegovac | 2 : 1 | Slavija | |||||
30.10
Šajkaš
Tvrdjava
3
0
|
30.10.2010 | Šajkaš | 3 : 0 | Tvrdjava | |||||
30.10
Borac
Železničar
3
1
|
30.10.2010 | Borac | 3 : 1 | Železničar |
30.10
15:00
Ljukovo
Sloven
0
0
|
30.10.2010 15:00 | Ljukovo | 0 : 0 | Sloven | |||||
30.10
15:00
Železničar
Partizan
1
2
|
30.10.2010 15:00 | Železničar | 1 : 2 | Partizan | |||||
30.10
15:00
Zeka Buljubaša
Hajduk (Š)
1
0
|
30.10.2010 15:00 | Zeka Buljubaša | 1 : 0 | Hajduk (Š) | |||||
30.10
15:00
Mladost
Graničar
3
0
|
30.10.2010 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Graničar | |||||
30.10
15:00
Hajduk
Jadran
1
0
|
30.10.2010 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | Jadran | |||||
30.10
15:00
LSK Laćarak
Borac Sloga "Milšped"
5
0
|
30.10.2010 15:00 | LSK Laćarak | 5 : 0 | Borac Sloga "Milšped" | |||||
30.10
15:00
Podrinje
Jedinstvo
2
3
|
30.10.2010 15:00 | Podrinje | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.10
15:00
Fruškogorac
Hajduk (B)
1
1
|
30.10.2010 15:00 | Fruškogorac | 1 : 1 | Hajduk (B) |
30.10
14:00
Poštar - Zvezdara
Obilić
3
1
|
30.10.2010 14:00 | Poštar - Zvezdara | 3 : 1 | Obilić | |||||
30.10
14:00
PKB Kovilovo
Dunavac
0
0
|
30.10.2010 14:00 | PKB Kovilovo | 0 : 0 | Dunavac | |||||
30.10
14:00
Komgrap
Lepušnica
0
2
|
30.10.2010 14:00 | Komgrap | 0 : 2 | Lepušnica | |||||
30.10
14:00
BSK Batajnica
Prva Iskra
2
0
|
30.10.2010 14:00 | BSK Batajnica | 2 : 0 | Prva Iskra | |||||
30.10
14:00
Rudar
Železnik
0
1
|
30.10.2010 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Železnik |
30.10
Kopaonik
Rudar
0
3
|
30.10.2010 | Kopaonik | 0 : 3 | Rudar | |||||
30.10
Ibar
Radnik
2
1
|
30.10.2010 | Ibar | 2 : 1 | Radnik | |||||
30.10
Sočanica
Zvečan
2
2
|
30.10.2010 | Sočanica | 2 : 2 | Zvečan |
30.10
14:30
Mlada krila
Polet
0
2
|
30.10.2010 14:30 | Mlada krila | 0 : 2 | Polet |
30.10
14:00
Dobrača
Botunje
1
1
|
30.10.2010 14:00 | Dobrača | 1 : 1 | Botunje |
30.10
13:30
Đerdap
Makce
4
2
|
30.10.2010 13:30 | Đerdap | 4 : 2 | Makce |
30.10
Palanka
Beli Orlovi
0
3
|
30.10.2010 | Palanka | 0 : 3 | Beli Orlovi |
30.10
Prvi srpski ustanak
Radoje Domanović
1
3
|
30.10.2010 | Prvi srpski ustanak | 1 : 3 | Radoje Domanović |
30.10
14:00
Crnča
Granit
2
2
|
30.10.2010 14:00 | Crnča | 2 : 2 | Granit |
30.10
Borac
Mladi Borac
1
0
|
30.10.2010 | Borac | 1 : 0 | Mladi Borac |
30.10
16:00
Sloga
Polet
2
2
|
30.10.2010 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Polet |
30.10
14:00
Jedinstvo
Katun
3
1
|
30.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Katun | |||||
30.10
14:00
Mladi Radnik
Kraljevo
6
0
|
30.10.2010 14:00 | Mladi Radnik | 6 : 0 | Kraljevo | |||||
30.10
14:00
Palilula
Sloga
3
0
|
30.10.2010 14:00 | Palilula | 3 : 0 | Sloga | |||||
30.10
14:00
Polet (V)
Polet (R)
4
0
|
30.10.2010 14:00 | Polet (V) | 4 : 0 | Polet (R) | |||||
30.10
14:00
Draževac
Pobeda
8
0
|
30.10.2010 14:00 | Draževac | 8 : 0 | Pobeda | |||||
30.10
14:00
Crvena Zvezda
Gredetin
3
0
|
30.10.2010 14:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Gredetin | |||||
30.10
14:00
Vukašinovac
Tempo
4
0
|
30.10.2010 14:00 | Vukašinovac | 4 : 0 | Tempo |
30.10
Mladost
Jasunja
2
0
|
30.10.2010 | Mladost | 2 : 0 | Jasunja | |||||
30.10
Navalin
Omladinac
4
1
|
30.10.2010 | Navalin | 4 : 1 | Omladinac | |||||
30.10
Mladost
Mladi Borac
2
1
|
30.10.2010 | Mladost | 2 : 1 | Mladi Borac |
30.10
Nomanica
Umac
0
0
|
30.10.2010 | Nomanica | 0 : 0 | Umac | |||||
30.10
Gornje Krajince
Goblen
3
1
|
30.10.2010 | Gornje Krajince | 3 : 1 | Goblen | |||||
30.10
Moravac
Bratstvo
2
1
|
30.10.2010 | Moravac | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
30.10
Veliko Trnjane
Real
5
1
|
30.10.2010 | Veliko Trnjane | 5 : 1 | Real |
30.10
14:00
Ursule
Mladi Radnik
4
2
|
30.10.2010 14:00 | Ursule | 4 : 2 | Mladi Radnik |
30.10
13:30
Tomislavci
Olimpija
1
0
|
30.10.2010 13:30 | Tomislavci | 1 : 0 | Olimpija |
30.10
14:00
Glogonj
Dolovo
4
4
|
30.10.2010 14:00 | Glogonj | 4 : 4 | Dolovo |
30.10
14:00
Fruškogorski partizan
Stražilovo Milan
0
6
|
30.10.2010 14:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 6 | Stražilovo Milan |
30.10
14:00
Lovac
Mladost
1
0
|
30.10.2010 14:00 | Lovac | 1 : 0 | Mladost | |||||
30.10
14:00
Kameni
Vitez
5
1
|
30.10.2010 14:00 | Kameni | 5 : 1 | Vitez | |||||
30.10
14:00
Srem
Šumar
1
2
|
30.10.2010 14:00 | Srem | 1 : 2 | Šumar | |||||
30.10
14:00
Napredak
Sloven
1
4
|
30.10.2010 14:00 | Napredak | 1 : 4 | Sloven | |||||
30.10
14:00
OFK Brestač
Graničar
6
2
|
30.10.2010 14:00 | OFK Brestač | 6 : 2 | Graničar | |||||
30.10
14:00
Sremac
Popinci
0
3
|
30.10.2010 14:00 | Sremac | 0 : 3 | Popinci |
30.10
14:00
Krtinska
Barajevo
4
0
|
30.10.2010 14:00 | Krtinska | 4 : 0 | Barajevo | |||||
30.10
14:00
Mladost (Č)
Napredak
2
1
|
30.10.2010 14:00 | Mladost (Č) | 2 : 1 | Napredak | |||||
30.10
14:00
Šumadija
Borac
3
0
|
30.10.2010 14:00 | Šumadija | 3 : 0 | Borac |
30.10
14:30
Bogutovačka Banja
Omladinac
2
4
|
30.10.2010 14:30 | Bogutovačka Banja | 2 : 4 | Omladinac |
30.10
14:00
Zastava
Mladost
1
7
|
30.10.2010 14:00 | Zastava | 1 : 7 | Mladost |
30.10
13:00
Homolje
Kaona
4
2
|
30.10.2010 13:00 | Homolje | 4 : 2 | Kaona |
30.10
13:30
Napredak (P)
Dizel
3
0
|
30.10.2010 13:30 | Napredak (P) | 3 : 0 | Dizel |
30.10
13:30
Stig (MC)
Napredak
6
1
|
30.10.2010 13:30 | Stig (MC) | 6 : 1 | Napredak |
30.10
14:30
Burovac
Zadrugar
1
3
|
30.10.2010 14:30 | Burovac | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
30.10
14:30
Obilić
B.S.K.
1
1
|
30.10.2010 14:30 | Obilić | 1 : 1 | B.S.K. | |||||
30.10
14:30
Laolac
Radnik
4
3
|
30.10.2010 14:30 | Laolac | 4 : 3 | Radnik | |||||
30.10
14:30
Dobrnje
7 juli
1
4
|
30.10.2010 14:30 | Dobrnje | 1 : 4 | 7 juli | |||||
30.10
14:30
Soko
Mlava
2
3
|
30.10.2010 14:30 | Soko | 2 : 3 | Mlava | |||||
30.10
14:30
Budućnost
Busur
3
0
|
30.10.2010 14:30 | Budućnost | 3 : 0 | Busur |
30.10
14:30
Rudar
Vukan
4
1
|
30.10.2010 14:30 | Rudar | 4 : 1 | Vukan | |||||
30.10
14:30
Sloboda
Melnica
5
1
|
30.10.2010 14:30 | Sloboda | 5 : 1 | Melnica | |||||
30.10
14:30
Mladost
Rade Milošević
4
0
|
30.10.2010 14:30 | Mladost | 4 : 0 | Rade Milošević | |||||
30.10
14:30
Napredak
Trgovački
1
4
|
30.10.2010 14:30 | Napredak | 1 : 4 | Trgovački |
30.10
14:00
Mladost
Polet
1
2
|
30.10.2010 14:00 | Mladost | 1 : 2 | Polet |
30.10
13:30
Vrbica
Ranilović
3
0
|
30.10.2010 13:30 | Vrbica | 3 : 0 | Ranilović | |||||
30.10
13:30
Brezovac
Kopljari
3
2
|
30.10.2010 13:30 | Brezovac | 3 : 2 | Kopljari | |||||
30.10
13:30
22 Februar
Venčani
4
1
|
30.10.2010 13:30 | 22 Februar | 4 : 1 | Venčani |
30.10
14:00
Mladost (L)
Hajduk
5
2
|
30.10.2010 14:00 | Mladost (L) | 5 : 2 | Hajduk | |||||
30.10
14:00
Borac (L)
Mladost (B)
0
0
|
30.10.2010 14:00 | Borac (L) | 0 : 0 | Mladost (B) |
30.10
15:00
Zadrugar Milkivit
Napredak (R)
4
0
|
30.10.2010 15:00 | Zadrugar Milkivit | 4 : 0 | Napredak (R) | |||||
30.10
15:00
Napredak (S)
Cer
3
0
|
30.10.2010 15:00 | Napredak (S) | 3 : 0 | Cer | |||||
30.10
15:00
Savacium
POFK Letnjikovac
4
0
|
30.10.2010 15:00 | Savacium | 4 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
30.10
15:00
Fortuna
Culjkovic
2
0
|
30.10.2010 15:00 | Fortuna | 2 : 0 | Culjkovic |
30.10
Jedinstvo
Mladost
3
2
|
30.10.2010 | Jedinstvo | 3 : 2 | Mladost | |||||
30.10
Metlić
Zablaće
4
2
|
30.10.2010 | Metlić | 4 : 2 | Zablaće | |||||
30.10
Draginje
Mladost s
5
0
|
30.10.2010 | Draginje | 5 : 0 | Mladost s | |||||
30.10
Sava
Cerić
2
0
|
30.10.2010 | Sava | 2 : 0 | Cerić |
30.10
16:00
Mladost
Stari Trstenik
1
2
|
30.10.2010 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Stari Trstenik | |||||
30.10
16:00
Omladinac
Stara Čaršija
2
2
|
30.10.2010 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Stara Čaršija | |||||
30.10
16:00
Jugovići
Ribnik
5
0
|
30.10.2010 16:00 | Jugovići | 5 : 0 | Ribnik |
30.10
16:00
Padez
Parunovac
1
2
|
30.10.2010 16:00 | Padez | 1 : 2 | Parunovac | |||||
30.10
16:00
Globoder
Zabare
3
2
|
30.10.2010 16:00 | Globoder | 3 : 2 | Zabare | |||||
30.10
16:00
Srnje
Sanac
0
3
|
30.10.2010 16:00 | Srnje | 0 : 3 | Sanac | |||||
30.10
16:00
Dušan Ristić
Kruševica
6
0
|
30.10.2010 16:00 | Dušan Ristić | 6 : 0 | Kruševica | |||||
30.10
16:00
BSK
Mačkovac
1
3
|
30.10.2010 16:00 | BSK | 1 : 3 | Mačkovac |
30.10
16:00
Ribare
Kapidzija
1
2
|
30.10.2010 16:00 | Ribare | 1 : 2 | Kapidzija | |||||
30.10
16:00
Modrica
Dvorane
2
1
|
30.10.2010 16:00 | Modrica | 2 : 1 | Dvorane | |||||
30.10
16:00
Mladost
Zdravinje
1
4
|
30.10.2010 16:00 | Mladost | 1 : 4 | Zdravinje |
30.10
14:00
Napredak
Graničar
2
4
|
30.10.2010 14:00 | Napredak | 2 : 4 | Graničar | |||||
30.10
14:00
Solunac
Krajina
2
1
|
30.10.2010 14:00 | Solunac | 2 : 1 | Krajina |
30.10
16:00
Mladost (G)
Ropočevo
2
2
|
30.10.2010 16:00 | Mladost (G) | 2 : 2 | Ropočevo | |||||
30.10
16:00
Nemenikuće
4 juli (MP)
2
0
|
30.10.2010 16:00 | Nemenikuće | 2 : 0 | 4 juli (MP) | |||||
30.10
16:00
Crvena Zvezda
Sibnica
6
0
|
30.10.2010 16:00 | Crvena Zvezda | 6 : 0 | Sibnica | |||||
30.10
16:00
Stojnik
Slatina
1
0
|
30.10.2010 16:00 | Stojnik | 1 : 0 | Slatina | |||||
30.10
16:00
Vis
Kosmaj
2
2
|
30.10.2010 16:00 | Vis | 2 : 2 | Kosmaj | |||||
30.10
16:00
Mladost (MI)
Rogača
8
0
|
30.10.2010 16:00 | Mladost (MI) | 8 : 0 | Rogača |
30.10
11:00
GAK
Mabat
7
0
|
30.10.2010 11:00 | GAK | 7 : 0 | Mabat |
30.10
16:30
Mladost
Strmovo
3
1
|
30.10.2010 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Strmovo | |||||
30.10
16:30
Petka
Mladi Borac
1
4
|
30.10.2010 16:30 | Petka | 1 : 4 | Mladi Borac | |||||
30.10
16:30
Dimitrije Tucovic
Sokolovo
6
2
|
30.10.2010 16:30 | Dimitrije Tucovic | 6 : 2 | Sokolovo | |||||
30.10
16:30
Rasadnik
Proleter
2
2
|
30.10.2010 16:30 | Rasadnik | 2 : 2 | Proleter |
30.10
13:30
Inđija
Čukarički Stankom
0
0
|
30.10.2010 13:30 | Inđija | 0 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
30.10
13:30
Metalac
Javor
1
3
|
30.10.2010 13:30 | Metalac | 1 : 3 | Javor | |||||
30.10
13:30
Sloboda PS
BSK Borča
2
1
|
30.10.2010 13:30 | Sloboda PS | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
30.10
16:00
Partizan
Jagodina
3
0
|
30.10.2010 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Jagodina | |||||
30.10
13:30
OFK Beograd
Smederevo
2
2
|
30.10.2010 13:30 | OFK Beograd | 2 : 2 | Smederevo | |||||
30.10
13:30
Borac
Spartak ZV
0
0
|
30.10.2010 13:30 | Borac | 0 : 0 | Spartak ZV |
30.10
14:00
Radnički (S)
Kolubara
1
0
|
30.10.2010 14:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Kolubara | |||||
30.10
14:00
Bežanija
Mladost (L)
0
0
|
30.10.2010 14:00 | Bežanija | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
30.10
14:00
BASK
Mladi radnik
1
0
|
30.10.2010 14:00 | BASK | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
30.10
14:00
Novi Sad
Big bul Radnički
0
5
|
30.10.2010 14:00 | Novi Sad | 0 : 5 | Big bul Radnički | |||||
30.10
14:00
Zemun
Teleoptik
1
2
|
30.10.2010 14:00 | Zemun | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
30.10
14:00
Banat
Sinđelić
2
2
|
30.10.2010 14:00 | Banat | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
30.10
14:00
Napredak
Dinamo
2
0
|
30.10.2010 14:00 | Napredak | 2 : 0 | Dinamo |
30.10
11:00
Novi Bečej
Spartak Jaffa
0
11
|
30.10.2010 11:00 | Novi Bečej | 0 : 11 | Spartak Jaffa | |||||
30.10
13:00
Mačva
Napredak
0
7
|
30.10.2010 13:00 | Mačva | 0 : 7 | Napredak | |||||
30.10
13:30
Požarevac
Sloga
5
0
|
30.10.2010 13:30 | Požarevac | 5 : 0 | Sloga |
30.10
12:30
Mladost
Radnički
2
0
|
30.10.2010 12:30 | Mladost | 2 : 0 | Radnički | |||||
30.10
12:30
Borac
Polet
2
10
|
30.10.2010 12:30 | Borac | 2 : 10 | Polet |
30.10
11:00
Novi Pazar
Radnički (NB)
1
0
|
30.10.2010 11:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Radnički (NB) | |||||
30.10
11:00
Čukarički Stankom
Banat
1
2
|
30.10.2010 11:00 | Čukarički Stankom | 1 : 2 | Banat |
30.10
14:00
Akademija
Senta
3
1
|
30.10.2010 14:00 | Akademija | 3 : 1 | Senta | |||||
30.10
10:00
Lokomotiva
AFK
1
8
|
30.10.2010 10:00 | Lokomotiva | 1 : 8 | AFK |
30.10
11:30
Čoka
Jadran
10
0
|
30.10.2010 11:30 | Čoka | 10 : 0 | Jadran | |||||
30.10
11:30
Subotica
Krivaja
4
0
|
30.10.2010 11:30 | Subotica | 4 : 0 | Krivaja | |||||
30.10
11:30
Njegoš
Čantavir
2
4
|
30.10.2010 11:30 | Njegoš | 2 : 4 | Čantavir | |||||
30.10
11:30
Panonija IM Topola
Tavankut
1
7
|
30.10.2010 11:30 | Panonija IM Topola | 1 : 7 | Tavankut |
30.10
11:00
Rad
Napredak
3
1
|
30.10.2010 11:00 | Rad | 3 : 1 | Napredak | |||||
30.10
11:00
Teleoptik
Partizan
3
4
|
30.10.2010 11:00 | Teleoptik | 3 : 4 | Partizan | |||||
30.10
12:00
Vojvodina
Loznica
3
1
|
30.10.2010 12:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Loznica |
30.10
10:00
Senta
Čoka
0
1
|
30.10.2010 10:00 | Senta | 0 : 1 | Čoka | |||||
30.10
11:00
Čantavir
Bačka
2
2
|
30.10.2010 11:00 | Čantavir | 2 : 2 | Bačka | |||||
30.10
10:00
Tavankut
Preporod
4
2
|
30.10.2010 10:00 | Tavankut | 4 : 2 | Preporod | |||||
30.10
11:00
Spartak Zlatibor voda
Tisa
5
1
|
30.10.2010 11:00 | Spartak Zlatibor voda | 5 : 1 | Tisa |
30.10
Zvižd
MIP Presing
2
1
|
30.10.2010 | Zvižd | 2 : 1 | MIP Presing | |||||
30.10
Seljak
Panter
4
2
|
30.10.2010 | Seljak | 4 : 2 | Panter | |||||
30.10
Mladi radnik (R)
Sloga
0
1
|
30.10.2010 | Mladi radnik (R) | 0 : 1 | Sloga |
30.10
11:00
Sloga
Jagodina
2
1
|
30.10.2010 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Jagodina | |||||
30.10
13:00
Rad
Napredak
1
0
|
30.10.2010 13:00 | Rad | 1 : 0 | Napredak | |||||
30.10
13:00
Radnički 1923
OFK Paraćin
3
1
|
30.10.2010 13:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | OFK Paraćin | |||||
30.10
13:00
Kruševac
Crvena zvezda
1
3
|
30.10.2010 13:00 | Kruševac | 1 : 3 | Crvena zvezda |
30.10
10:00
Bačka Topola
Bačka 1901 99
9
0
|
30.10.2010 10:00 | Bačka Topola | 9 : 0 | Bačka 1901 99 | |||||
30.10
10:00
Spartak Zlatibor voda 99
Senta
9
0
|
30.10.2010 10:00 | Spartak Zlatibor voda 99 | 9 : 0 | Senta | |||||
30.10
09:30
Čantavir
Bačka
1
1
|
30.10.2010 09:30 | Čantavir | 1 : 1 | Bačka | |||||
30.10
09:30
Spartak Zlatibor voda 98
Bačka 1901 98
3
0
|
30.10.2010 09:30 | Spartak Zlatibor voda 98 | 3 : 0 | Bačka 1901 98 | |||||
30.10
10:00
Vinogradar
Palić
9
0
|
30.10.2010 10:00 | Vinogradar | 9 : 0 | Palić |
30.10
Radnički
Duga
20
0
|
30.10.2010 | Radnički | 20 : 0 | Duga | |||||
30.10
Sport Key
Jedinstvo
0
20
|
30.10.2010 | Sport Key | 0 : 20 | Jedinstvo | |||||
30.10
Nova Pazova
Stara Pazova
72
74
|
30.10.2010 | Nova Pazova | 72 : 74 | Stara Pazova | |||||
30.10
Dunav
Vrbas
96
93
|
30.10.2010 | Dunav | 96 : 93 | Vrbas | |||||
30.10
Odžaci
Novi Sad MT
106
89
|
30.10.2010 | Odžaci | 106 : 89 | Novi Sad MT | |||||
30.10
Veternik
Meridiana
72
80
|
30.10.2010 | Veternik | 72 : 80 | Meridiana | |||||
30.10
Topola
Mladost Teletehnika
64
101
|
30.10.2010 | Topola | 64 : 101 | Mladost Teletehnika |
30.10
20:30
Zdravlje 09
Ergonom
97
49
|
30.10.2010 20:30 | Zdravlje 09 | 97 : 49 | Ergonom |
30.10
20:15
Široki TT Kabeli
Budućnost m:tel
69
61
|
30.10.2010 20:15 | Široki TT Kabeli | 69 : 61 | Budućnost m:tel | |||||
30.10
17:30
Cedevita
Hemofarm Štada
89
97
|
30.10.2010 17:30 | Cedevita | 89 : 97 | Hemofarm Štada | |||||
30.10
16:00
CEZ Nymburk
Krka
57
77
|
30.10.2010 16:00 | CEZ Nymburk | 57 : 77 | Krka | |||||
30.10
19:00
Radnički
Igokea
71
78
|
30.10.2010 19:00 | Radnički | 71 : 78 | Igokea |
30.10
18:00
OKK Beograd
Novi Sad
88
75
|
30.10.2010 18:00 | OKK Beograd | 88 : 75 | Novi Sad | |||||
30.10
19:00
Sloboda
Crnokosa
89
85
|
30.10.2010 19:00 | Sloboda | 89 : 85 | Crnokosa | |||||
30.10
18:30
Tamiš Petrohemija
Mega Vizura
72
80
|
30.10.2010 18:30 | Tamiš Petrohemija | 72 : 80 | Mega Vizura | |||||
30.10
19:30
Metalac
Borac
92
71
|
30.10.2010 19:30 | Metalac | 92 : 71 | Borac | |||||
30.10
20:00
Napredak Rubin
FMP
81
93
|
30.10.2010 20:00 | Napredak Rubin | 81 : 93 | FMP | |||||
30.10
18:00
Vojvodina Srbijagas
Proleter Naftagas
83
66
|
30.10.2010 18:00 | Vojvodina Srbijagas | 83 : 66 | Proleter Naftagas |
30.10
17:00
Smederevo Vizura
Radnički KG 06
101
73
|
30.10.2010 17:00 | Smederevo Vizura | 101 : 73 | Radnički KG 06 | |||||
30.10
19:00
Jagodina
Viva Basket
85
87
|
30.10.2010 19:00 | Jagodina | 85 : 87 | Viva Basket | |||||
30.10
17:00
Spartak
KG Student UK
90
84
|
30.10.2010 17:00 | Spartak | 90 : 84 | KG Student UK | |||||
30.10
19:00
Niš
Mladost
76
80
|
30.10.2010 19:00 | Niš | 76 : 80 | Mladost | |||||
30.10
18:30
Železničar
BKK Radnički
54
72
|
30.10.2010 18:30 | Železničar | 54 : 72 | BKK Radnički |
30.10
19:00
Jolly JBS Šibenik
Medveščak
86
61
|
30.10.2010 19:00 | Jolly JBS Šibenik | 86 : 61 | Medveščak | |||||
30.10
20:30
Voždovac
Vojvodina NIS
51
66
|
30.10.2010 20:30 | Voždovac | 51 : 66 | Vojvodina NIS | |||||
30.10
19:00
Celje
Radivoj Korać
60
52
|
30.10.2010 19:00 | Celje | 60 : 52 | Radivoj Korać | |||||
30.10
18:00
Gospić CO
Čelik Zenica
103
65
|
30.10.2010 18:00 | Gospić CO | 103 : 65 | Čelik Zenica | |||||
30.10
17:00
AJM Maribor
Lupa Promotion
89
81
|
30.10.2010 17:00 | AJM Maribor | 89 : 81 | Lupa Promotion |
30.10
19:30
Spartak
Radnički (K)
73
60
|
30.10.2010 19:30 | Spartak | 73 : 60 | Radnički (K) | |||||
30.10
19:00
Čelarevo
Loznica
85
57
|
30.10.2010 19:00 | Čelarevo | 85 : 57 | Loznica | |||||
30.10
17:00
Hemofarm Štada
Proleter
89
54
|
30.10.2010 17:00 | Hemofarm Štada | 89 : 54 | Proleter |
30.10
18:00
Stara Pazova
Basket Stars
100
73
|
30.10.2010 18:00 | Stara Pazova | 100 : 73 | Basket Stars |
30.10
Dubočica
Đerdap
2
3
|
30.10.2010 | Dubočica | 2 : 3 | Đerdap | |||||
30.10
Pirot
Radan
0
3
|
30.10.2010 | Pirot | 0 : 3 | Radan | |||||
30.10
Vranje
SFS Borac
0
3
|
30.10.2010 | Vranje | 0 : 3 | SFS Borac | |||||
30.10
Desetka
Knjaževac
2
3
|
30.10.2010 | Desetka | 2 : 3 | Knjaževac |
30.10
15:00
Kosovska Mitrovica
Partizan
2
3
|
30.10.2010 15:00 | Kosovska Mitrovica | 2 : 3 | Partizan | |||||
30.10
17:00
Lučani
Užice
3
1
|
30.10.2010 17:00 | Lučani | 3 : 1 | Užice |
30.10
19:00
Mladi radnik
Jedinstvo
1
3
|
30.10.2010 19:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.10
19:00
Železničar
Smederevo
3
1
|
30.10.2010 19:00 | Železničar | 3 : 1 | Smederevo |
30.10
19:00
Obilić
Bavanište
1
3
|
30.10.2010 19:00 | Obilić | 1 : 3 | Bavanište | |||||
30.10
16:00
Niš
VGSK
1
3
|
30.10.2010 16:00 | Niš | 1 : 3 | VGSK | |||||
30.10
19:00
Klek Srbijašume
Borac
3
0
|
30.10.2010 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Borac | |||||
30.10
16:00
Jagodina
Mladost
3
0
|
30.10.2010 16:00 | Jagodina | 3 : 0 | Mladost |
30.10
16:00
Dinamo Azotara
Jedinstvo
1
3
|
30.10.2010 16:00 | Dinamo Azotara | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.10
19:00
Tent
Klek
3
0
|
30.10.2010 19:00 | Tent | 3 : 0 | Klek |
30.10
16:00
Lazarevac
Varadin BMG-Gradnja
1
3
|
30.10.2010 16:00 | Lazarevac | 1 : 3 | Varadin BMG-Gradnja | |||||
30.10
17:00
Novi Sad Pionir Petrol
Radnički
3
0
|
30.10.2010 17:00 | Novi Sad Pionir Petrol | 3 : 0 | Radnički |
30.10
Potisje Pleteks
Radnički
36
29
|
30.10.2010 | Potisje Pleteks | 36 : 29 | Radnički | |||||
30.10
Titel Džon Dir
Hajduk
28
20
|
30.10.2010 | Titel Džon Dir | 28 : 20 | Hajduk | |||||
30.10
Jabuka
Apatin
28
30
|
30.10.2010 | Jabuka | 28 : 30 | Apatin | |||||
30.10
Železničar
Ruma
31
29
|
30.10.2010 | Železničar | 31 : 29 | Ruma | |||||
30.10
Radnički-Cement
Sombor
44
25
|
30.10.2010 | Radnički-Cement | 44 : 25 | Sombor | |||||
30.10
Metalac Asko Vidak
ŽSK
24
27
|
30.10.2010 | Metalac Asko Vidak | 24 : 27 | ŽSK | |||||
30.10
Jedinstvo
Banatski Karlovac
33
30
|
30.10.2010 | Jedinstvo | 33 : 30 | Banatski Karlovac |
30.10
Zemun
Radnički
27
25
|
30.10.2010 | Zemun | 27 : 25 | Radnički | |||||
30.10
Studentski grad
Smederevo 2
37
27
|
30.10.2010 | Studentski grad | 37 : 27 | Smederevo 2 | |||||
30.10
Novi Beograd
Šamot 65
35
33
|
30.10.2010 | Novi Beograd | 35 : 33 | Šamot 65 | |||||
30.10
Stari grad
Majdanpek
26
25
|
30.10.2010 | Stari grad | 26 : 25 | Majdanpek | |||||
30.10
Sindjelić
Sloga
34
26
|
30.10.2010 | Sindjelić | 34 : 26 | Sloga | |||||
30.10
Radnički Morava
Mladost Palanački Kiseljak
36
29
|
30.10.2010 | Radnički Morava | 36 : 29 | Mladost Palanački Kiseljak | |||||
30.10
Kolubara 2
Morava Dunav Osiguranje
28
41
|
30.10.2010 | Kolubara 2 | 28 : 41 | Morava Dunav Osiguranje |
30.10
Bane
Đerdap
35
27
|
30.10.2010 | Bane | 35 : 27 | Đerdap | |||||
30.10
Trepča
Bor 2
24
23
|
30.10.2010 | Trepča | 24 : 23 | Bor 2 | |||||
30.10
Žitorađa
Jastrebac
34
26
|
30.10.2010 | Žitorađa | 34 : 26 | Jastrebac | |||||
30.10
Topličanin
Dubočica 54
28
23
|
30.10.2010 | Topličanin | 28 : 23 | Dubočica 54 |
30.10
13:00
Radnički 2
Karadjordje
33
24
|
30.10.2010 13:00 | Radnički 2 | 33 : 24 | Karadjordje | |||||
30.10
13:30
Udarnik
Osipaonica
38
19
|
30.10.2010 13:30 | Udarnik | 38 : 19 | Osipaonica |
30.10
20:45
Partizan Dunav osigiranje 2
Junior
42
31
|
30.10.2010 20:45 | Partizan Dunav osigiranje 2 | 42 : 31 | Junior | |||||
30.10
18:00
Ub
Loznica
33
31
|
30.10.2010 18:00 | Ub | 33 : 31 | Loznica | |||||
30.10
18:00
Umčari
Primus Car Dušan
22
34
|
30.10.2010 18:00 | Umčari | 22 : 34 | Primus Car Dušan | |||||
30.10
17:00
Kosmaj
Železničar
28
26
|
30.10.2010 17:00 | Kosmaj | 28 : 26 | Železničar |
30.10
19:00
Beli andjeo
Mokra gora 2
38
23
|
30.10.2010 19:00 | Beli andjeo | 38 : 23 | Mokra gora 2 | |||||
30.10
19:00
Prva Petoletka
Goč Merkur
27
30
|
30.10.2010 19:00 | Prva Petoletka | 27 : 30 | Goč Merkur |
30.10
15:00
Radan
Pirot
27
22
|
30.10.2010 15:00 | Radan | 27 : 22 | Pirot | |||||
30.10
17:00
Niška Banja
Rtanj
27
25
|
30.10.2010 17:00 | Niška Banja | 27 : 25 | Rtanj | |||||
30.10
19:00
Paraćin
Bela Palanka
46
30
|
30.10.2010 19:00 | Paraćin | 46 : 30 | Bela Palanka | |||||
30.10
19:00
Radnički
BSK Heba
31
39
|
30.10.2010 19:00 | Radnički | 31 : 39 | BSK Heba |
30.10
17:30
Bask Soko
Obilić
22
31
|
30.10.2010 17:30 | Bask Soko | 22 : 31 | Obilić | |||||
30.10
18:00
Zaječar
Spartak Vojput
15
15
|
30.10.2010 18:00 | Zaječar | 15 : 15 | Spartak Vojput | |||||
30.10
20:00
Crvena Zvezda
Vrbas Carnex
33
20
|
30.10.2010 20:00 | Crvena Zvezda | 33 : 20 | Vrbas Carnex | |||||
30.10
17:30
Napredak
Zlatar
33
22
|
30.10.2010 17:30 | Napredak | 33 : 22 | Zlatar | |||||
30.10
19:00
Novi Pazar
Mladost TSK
29
25
|
30.10.2010 19:00 | Novi Pazar | 29 : 25 | Mladost TSK | |||||
30.10
19:00
Rudar
Mokra Gora
38
34
|
30.10.2010 19:00 | Rudar | 38 : 34 | Mokra Gora |
30.10
18:00
Radnički
Zemun
29
28
|
30.10.2010 18:00 | Radnički | 29 : 28 | Zemun | |||||
30.10
18:00
Mladi Radnik
Crvena Zvezda 2
19
30
|
30.10.2010 18:00 | Mladi Radnik | 19 : 30 | Crvena Zvezda 2 | |||||
30.10
18:00
Jagodina 2
Loznica grad
23
21
|
30.10.2010 18:00 | Jagodina 2 | 23 : 21 | Loznica grad | |||||
30.10
18:00
Železnik 1963
Sloga
18
27
|
30.10.2010 18:00 | Železnik 1963 | 18 : 27 | Sloga |
30.10
Mladost
Lehel
31
24
|
30.10.2010 | Mladost | 31 : 24 | Lehel | |||||
30.10
Srem-Morović
Apatin
44
8
|
30.10.2010 | Srem-Morović | 44 : 8 | Apatin | |||||
30.10
Jabuka 95
Temerin
28
21
|
30.10.2010 | Jabuka 95 | 28 : 21 | Temerin | |||||
30.10
Radnički
Ravangrad
33
20
|
30.10.2010 | Radnički | 33 : 20 | Ravangrad | |||||
30.10
Vrbas
Spartak
23
22
|
30.10.2010 | Vrbas | 23 : 22 | Spartak | |||||
30.10
Kikinda II
Vojvodina
29
27
|
30.10.2010 | Kikinda II | 29 : 27 | Vojvodina |
30.10
17:00
Naisa 3
Knjaževac
23
22
|
30.10.2010 17:00 | Naisa 3 | 23 : 22 | Knjaževac | |||||
30.10
17:00
RTB Bor
Župa
28
29
|
30.10.2010 17:00 | RTB Bor | 28 : 29 | Župa | |||||
30.10
17:00
Metalac
Đerdap
36
31
|
30.10.2010 17:00 | Metalac | 36 : 31 | Đerdap |
30.10
18:00
Milenijum
Knjaz Miloš 2
33
27
|
30.10.2010 18:00 | Milenijum | 33 : 27 | Knjaz Miloš 2 |
30.10
18:00
Čačak 2
Goč
32
13
|
30.10.2010 18:00 | Čačak 2 | 32 : 13 | Goč | |||||
30.10
18:00
Prijepolje
Loznica
30
35
|
30.10.2010 18:00 | Prijepolje | 30 : 35 | Loznica |
30.10
19:00
Crvena Zvezda
Cepelin
37
18
|
30.10.2010 19:00 | Crvena Zvezda | 37 : 18 | Cepelin | |||||
30.10
19:00
Knjaz Miloš
Jagodina
26
31
|
30.10.2010 19:00 | Knjaz Miloš | 26 : 31 | Jagodina |
30.10
18:00
Kučevo
Železnicar Metal Cinkara
20
29
|
30.10.2010 18:00 | Kučevo | 20 : 29 | Železnicar Metal Cinkara | |||||
30.10
15:00
Kikinda
Pirot
28
29
|
30.10.2010 15:00 | Kikinda | 28 : 29 | Pirot | |||||
30.10
19:00
Halas Jožef
Radnički Lepenica
19
28
|
30.10.2010 19:00 | Halas Jožef | 19 : 28 | Radnički Lepenica |
30.10
17:30
Singidunum
Niš
9
6
|
30.10.2010 17:30 | Singidunum | 9 : 6 | Niš | |||||
30.10
20:30
Crvena Zvezda VET
Vojvodina
3
5
|
30.10.2010 20:30 | Crvena Zvezda VET | 3 : 5 | Vojvodina |
30.10
Telep
Kepa 9
6
3
|
30.10.2010 | Telep | 6 : 3 | Kepa 9 | |||||
30.10
Sombor
Kraljevićevo
0
3
|
30.10.2010 | Sombor | 0 : 3 | Kraljevićevo | |||||
30.10
Forum
Adice
4
2
|
30.10.2010 | Forum | 4 : 2 | Adice | |||||
30.10
Tango
Hajduk
2
0
|
30.10.2010 | Tango | 2 : 0 | Hajduk |
30.10
Ekonomist
TMF
2
10
|
30.10.2010 | Ekonomist | 2 : 10 | TMF | |||||
30.10
Zemun
Adaneks
6
8
|
30.10.2010 | Zemun | 6 : 8 | Adaneks | |||||
30.10
Espreso Intermeco
Konjarnik
4
12
|
30.10.2010 | Espreso Intermeco | 4 : 12 | Konjarnik | |||||
30.10
Slodes
Tempo Pekson
5
2
|
30.10.2010 | Slodes | 5 : 2 | Tempo Pekson |
30.10
Ekonomist
Rekreativo
6
6
|
30.10.2010 | Ekonomist | 6 : 6 | Rekreativo | |||||
30.10
Dolap
As
4
2
|
30.10.2010 | Dolap | 4 : 2 | As | |||||
30.10
Akademac
Vintersport
0
5
|
30.10.2010 | Akademac | 0 : 5 | Vintersport | |||||
30.10
Bor
Temnić
8
6
|
30.10.2010 | Bor | 8 : 6 | Temnić |
30.10
18:30
Leteći Holandjanin
Novi Beograd
5
4
|
30.10.2010 18:30 | Leteći Holandjanin | 5 : 4 | Novi Beograd | |||||
30.10
19:00
Vranje
Bečej
9
4
|
30.10.2010 19:00 | Vranje | 9 : 4 | Bečej | |||||
30.10
15:30
Ekonomac
SAS
8
2
|
30.10.2010 15:30 | Ekonomac | 8 : 2 | SAS |