15.09
16:00
RadniÄki (ZR)
Kabel
0
0
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (ZR) | 0 : 0 | Kabel | |||||
15.09
16:00
OFK VrŔac
Omladinac
0
1
|
15.09.2018 16:00 | OFK VrŔac | 0 : 1 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Mladost
Dunav
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Dunav | |||||
15.09
16:00
ÄSK Pivara
Crvena zvezda
0
1
|
15.09.2018 16:00 | ÄSK Pivara | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
15.09
16:00
Dinamo 1945
BaÄka 1901
2
1
|
15.09.2018 16:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
15.09
16:00
RadniÄki (NP)
Hajduk 1912
0
2
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
15.09
16:00
RadniÄki (SM)
Bratstvo 1946
1
1
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | Bratstvo 1946 |
15.09
15:30
Mladi radnik 1926
Provo
4
0
|
15.09.2018 15:30 | Mladi radnik 1926 | 4 : 0 | Provo | |||||
15.09
15:30
Jedinstvo (Ub)
Å umadija (A)
0
2
|
15.09.2018 15:30 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 2 | Å umadija (A) | |||||
15.09
15:30
Smederevo 1924
Sloga 33
1
0
|
15.09.2018 15:30 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
15.09
15:30
Mokra Gora
Sloga (PŽ)
1
0
|
15.09.2018 15:30 | Mokra Gora | 1 : 0 | Sloga (PŽ) | |||||
15.09
15:30
FAP
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
15.09.2018 15:30 | FAP | 0 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
15.09
15:30
Loznica
Drina
0
0
|
15.09.2018 15:30 | Loznica | 0 : 0 | Drina | |||||
15.09
15:30
JoŔanica
Polet (LJ)
2
2
|
15.09.2018 15:30 | JoŔanica | 2 : 2 | Polet (LJ) |
15.09
16:00
Moravac Orion
SFS Borac
1
0
|
15.09.2018 16:00 | Moravac Orion | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (P)
Jagodina Tabane
0
2
|
15.09.2018 16:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Jagodina Tabane | |||||
15.09
16:00
GFK DuboÄica
Trstenik PPT
3
3
|
15.09.2018 16:00 | GFK DuboÄica | 3 : 3 | Trstenik PPT | |||||
15.09
16:00
RadniÄki (S)
Jedinstvo (B)
2
0
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (S) | 2 : 0 | Jedinstvo (B) |
15.09
16:00
IMT
RadniÄki (NB)
3
2
|
15.09.2018 16:00 | IMT | 3 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
15.09
10:00
GrafiÄar
Jedinstvo
5
1
|
15.09.2018 10:00 | GrafiÄar | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:00
RadniÄki (O)
OFK Beograd
0
2
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (O) | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
15.09
16:00
BSK BorÄa
BASK
7
2
|
15.09.2018 16:00 | BSK BorÄa | 7 : 2 | BASK | |||||
15.09
10:00
Brodarac
Prva Iskra
0
0
|
15.09.2018 10:00 | Brodarac | 0 : 0 | Prva Iskra |
15.09
16:00
RadniÄki (K)
Kikinda 1909
1
1
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (K) | 1 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
15.09
16:00
Sloboda
BuduÄnost
0
0
|
15.09.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
1
0
|
15.09.2018 16:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
15.09
16:00
RadniÄki (S)
Kozara
1
0
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Kozara | |||||
15.09
16:00
OFK Proleter
BAK
0
2
|
15.09.2018 16:00 | OFK Proleter | 0 : 2 | BAK |
15.09
16:00
Sloga (T)
JugoviÄ
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Sloga (T) | 0 : 1 | JugoviÄ | |||||
15.09
16:00
RadniÄki (Å )
Tatra
0
4
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki (Å ) | 0 : 4 | Tatra | |||||
15.09
16:00
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
1
0
|
15.09.2018 16:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) |
15.09
16:00
OFK Vrbas
Tavankut
3
1
|
15.09.2018 16:00 | OFK Vrbas | 3 : 1 | Tavankut | |||||
15.09
16:00
Polet (K)
Crvenka
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Polet (K) | 3 : 2 | Crvenka | |||||
15.09
16:00
Mladost APA
BSK
4
3
|
15.09.2018 16:00 | Mladost APA | 4 : 3 | BSK |
15.09
15:30
Gruža
Å umadija (T)
3
0
|
15.09.2018 15:30 | Gruža | 3 : 0 | Šumadija (T) | |||||
15.09
15:30
GoÄ
SuŔica
1
3
|
15.09.2018 15:30 | GoÄ | 1 : 3 | SuÅ”ica | |||||
15.09
15:30
TrepÄa
Vodojaža
1
2
|
15.09.2018 15:30 | TrepÄa | 1 : 2 | Vodojaža |
15.09
15:30
VGSK
Morava
3
1
|
15.09.2018 15:30 | VGSK | 3 : 1 | Morava | |||||
15.09
15:30
Mladi borac
KaraÄorÄe
2
1
|
15.09.2018 15:30 | Mladi borac | 2 : 1 | KaraÄorÄe |
15.09
15:30
Polimlje
LFK Mladost
3
3
|
15.09.2018 15:30 | Polimlje | 3 : 3 | LFK Mladost | |||||
15.09
15:30
Sloga (BB)
Polet (T)
3
1
|
15.09.2018 15:30 | Sloga (BB) | 3 : 1 | Polet (T) |
15.09
16:00
Pusta Reka
Jedinstvo (GS)
1
0
|
15.09.2018 16:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
15.09
16:00
PÄinja
Vlasina
4
0
|
15.09.2018 16:00 | PÄinja | 4 : 0 | Vlasina | |||||
15.09
16:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
0
2
|
15.09.2018 16:00 | Balkanski | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
15.09
16:00
BuduÄnost
OFK NiÅ”
6
2
|
15.09.2018 16:00 | BuduÄnost | 6 : 2 | OFK NiÅ” |
15.09
16:00
OFK Kosanica
Rembas
0
0
|
15.09.2018 16:00 | OFK Kosanica | 0 : 0 | Rembas |
15.09
16:00
Timok 1919
Majdanpek
2
0
|
15.09.2018 16:00 | Timok 1919 | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
15.09
16:00
BSK
Svrljig
3
1
|
15.09.2018 16:00 | BSK | 3 : 1 | Svrljig | |||||
15.09
16:00
Brodoremont
Rudar Alpos
2
1
|
15.09.2018 16:00 | Brodoremont | 2 : 1 | Rudar Alpos |
15.09
16:00
LeŔtane
Torlak
0
2
|
15.09.2018 16:00 | LeŔtane | 0 : 2 | Torlak | |||||
15.09
16:00
Sopot
BSK Batajnica
0
0
|
15.09.2018 16:00 | Sopot | 0 : 0 | BSK Batajnica | |||||
15.09
16:30
Studenski Grad
Turbina
4
0
|
15.09.2018 16:30 | Studenski Grad | 4 : 0 | Turbina | |||||
15.09
16:00
Milutinac
Mladenovac
3
1
|
15.09.2018 16:00 | Milutinac | 3 : 1 | Mladenovac |
15.09
16:00
Proleter 2006
Delija
1
2
|
15.09.2018 16:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Delija | |||||
15.09
16:00
Mladost (L)
Polet
1
0
|
15.09.2018 16:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Polet |
15.09
16:00
ŽAK
Hercegovac
2
0
|
15.09.2018 16:00 | ŽAK | 2 : 0 | Hercegovac | |||||
15.09
16:00
Vojvodina (T)
Slavija
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Vojvodina (T) | 3 : 2 | Slavija | |||||
15.09
16:00
Krila Krajine
BuduÄnost (P)
1
1
|
15.09.2018 16:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | BuduÄnost (P) |
15.09
16:30
Partizan
Borac (K)
6
2
|
15.09.2018 16:30 | Partizan | 6 : 2 | Borac (K) | |||||
15.09
16:30
Rudar
Jadran
0
1
|
15.09.2018 16:30 | Rudar | 0 : 1 | Jadran |
15.09
16:30
RFK Novi Sad 1921
BaÄka
2
0
|
15.09.2018 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | BaÄka | |||||
15.09
16:30
Mladost
MiletiÄ
4
0
|
15.09.2018 16:30 | Mladost | 4 : 0 | MiletiÄ |
15.09
16:00
Proleter (RS)
Proleter (Nj)
5
2
|
15.09.2018 16:00 | Proleter (RS) | 5 : 2 | Proleter (Nj) | |||||
15.09
16:00
ObiliÄ
Sloga
1
3
|
15.09.2018 16:00 | ObiliÄ | 1 : 3 | Sloga |
15.09
11:00
Rakovica
Borac (P)
5
1
|
15.09.2018 11:00 | Rakovica | 5 : 1 | Borac (P) |
15.09
16:00
Zvezda
RuŔanj
7
2
|
15.09.2018 16:00 | Zvezda | 7 : 2 | RuŔanj |
15.09
16:00
VinÄa
Å umadija
3
0
|
15.09.2018 16:00 | VinÄa | 3 : 0 | Å umadija |
15.09
16:00
Parmenac
Lunjevica
0
3
|
15.09.2018 16:00 | Parmenac | 0 : 3 | Lunjevica |
15.09
16:00
Varvarin
Sloga (M)
3
4
|
15.09.2018 16:00 | Varvarin | 3 : 4 | Sloga (M) | |||||
15.09
16:00
Ribnik
Å anac
1
0
|
15.09.2018 16:00 | Ribnik | 1 : 0 | Å anac | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo 1936
Kupci
8
0
|
15.09.2018 16:00 | Jedinstvo 1936 | 8 : 0 | Kupci |
15.09
16:00
Rudar 2001
ŽelezniÄar
2
1
|
15.09.2018 16:00 | Rudar 2001 | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
15.09
16:00
Makce
Äerdap
0
5
|
15.09.2018 16:00 | Makce | 0 : 5 | Äerdap | |||||
15.09
16:00
Polet (SD)
Jedinstvo (Lj)
2
0
|
15.09.2018 16:00 | Polet (SD) | 2 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
15.09
16:00
TrgovaÄki
Borac (Ž)
2
1
|
15.09.2018 16:00 | TrgovaÄki | 2 : 1 | Borac (Ž) |
15.09
16:00
OFK Napredak 1929
Sloga
3
0
|
15.09.2018 16:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Napredak 2012
Zemljoradnik
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Napredak 2012 | 0 : 1 | Zemljoradnik |
15.09
16:00
Bor 1919
Brestovac
4
0
|
15.09.2018 16:00 | Bor 1919 | 4 : 0 | Brestovac | |||||
15.09
16:00
Rudna Glava
Å arbanovac
2
0
|
15.09.2018 16:00 | Rudna Glava | 2 : 0 | Å arbanovac | |||||
15.09
16:00
Zlot
Polom
1
2
|
15.09.2018 16:00 | Zlot | 1 : 2 | Polom |
15.09
16:00
Trbunje
Real
3
0
|
15.09.2018 16:00 | Trbunje | 3 : 0 | Real | |||||
15.09
16:00
Polet
Mladost 1982
4
0
|
15.09.2018 16:00 | Polet | 4 : 0 | Mladost 1982 |
15.09
15:00
Pepeljevac
Tulari
3
2
|
15.09.2018 15:00 | Pepeljevac | 3 : 2 | Tulari | |||||
15.09
15:00
OFK BrÄanac
TeŔnjar
3
0
|
15.09.2018 15:00 | OFK BrÄanac | 3 : 0 | TeÅ”njar | |||||
15.09
15:00
OFK JabuÄje
Banjani
1
0
|
15.09.2018 15:00 | OFK JabuÄje | 1 : 0 | Banjani | |||||
15.09
15:00
Radnik
Mladost
1
3
|
15.09.2018 15:00 | Radnik | 1 : 3 | Mladost |
15.09
16:00
Sloga (D)
Å umadija 1934
0
2
|
15.09.2018 16:00 | Sloga (D) | 0 : 2 | Å umadija 1934 |
15.09
16:00
Prvi partizan
Jedinstvo
3
0
|
15.09.2018 16:00 | Prvi partizan | 3 : 0 | Jedinstvo |
15.09
16:00
Velika Jasikova
Omladinac
1
1
|
15.09.2018 16:00 | Velika Jasikova | 1 : 1 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
Midžor (K)
2
1
|
15.09.2018 16:00 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 2 : 1 | Midžor (K) |
15.09
16:00
Padež
Borac
6
0
|
15.09.2018 16:00 | Padež | 6 : 0 | Borac | |||||
15.09
16:00
Zadrugar
Vladimir DurkoviÄ
0
3
|
15.09.2018 16:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
15.09
16:00
DragoÅ”
Lužnica
4
0
|
15.09.2018 16:00 | DragoŔ | 4 : 0 | Lužnica |
15.09
16:00
Mladost
OFK Alakince
2
2
|
15.09.2018 16:00 | Mladost | 2 : 2 | OFK Alakince |
15.09
16:30
Rvati
Borac
1
4
|
15.09.2018 16:30 | Rvati | 1 : 4 | Borac | |||||
15.09
16:30
Pobednik
Skela
0
1
|
15.09.2018 16:30 | Pobednik | 0 : 1 | Skela | |||||
15.09
16:30
Rojkovac
Posavina
0
2
|
15.09.2018 16:30 | Rojkovac | 0 : 2 | Posavina |
15.09
16:30
Veternik
ŽelezniÄar
3
1
|
15.09.2018 16:30 | Veternik | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
15.09
16:30
OFK Futog
Vinogradar
3
0
|
15.09.2018 16:30 | OFK Futog | 3 : 0 | Vinogradar |
15.09
16:00
Gradina
Sloga (L)
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Gradina | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
15.09
16:00
Stari Trstenik
Trudbenik
3
1
|
15.09.2018 16:00 | Stari Trstenik | 3 : 1 | Trudbenik |
15.09
16:00
Mladost (G)
VinoraÄa
4
3
|
15.09.2018 16:00 | Mladost (G) | 4 : 3 | VinoraÄa | |||||
15.09
16:00
Å antarovac
Osaonica
0
2
|
15.09.2018 16:00 | Å antarovac | 0 : 2 | Osaonica | |||||
15.09
16:00
Kupinovac
Vinogradar
4
3
|
15.09.2018 16:00 | Kupinovac | 4 : 3 | Vinogradar |
15.09
16:00
Omladinski
Istok 63
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Omladinski | 3 : 2 | Istok 63 | |||||
15.09
16:00
Rudar (St)
RadniÄki
2
4
|
15.09.2018 16:00 | Rudar (St) | 2 : 4 | RadniÄki |
15.09
16:00
Mladost
OFK Gradnulica
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Mladost | 3 : 2 | OFK Gradnulica | |||||
15.09
16:00
Naftagas
OFK Klek
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Naftagas | 0 : 1 | OFK Klek | |||||
15.09
16:00
ASK
TamiÅ”
0
0
|
15.09.2018 16:00 | ASK | 0 : 0 | TamiÅ” | |||||
15.09
16:00
Zadrugar
Potisje
1
2
|
15.09.2018 16:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Potisje | |||||
15.09
16:00
MSK
BileÄanin
3
1
|
15.09.2018 16:00 | MSK | 3 : 1 | BileÄanin | |||||
15.09
16:00
ŽFK Banat
Jedinstvo
1
1
|
15.09.2018 16:00 | ŽFK Banat | 1 : 1 | Jedinstvo |
15.09
16:30
Stojnik
OFK RogaÄa
3
1
|
15.09.2018 16:30 | Stojnik | 3 : 1 | OFK RogaÄa | |||||
15.09
16:30
Mladost (G)
Vis
2
2
|
15.09.2018 16:30 | Mladost (G) | 2 : 2 | Vis |
15.09
16:00
Mladi radnik 1925
Borac (A)
4
1
|
15.09.2018 16:00 | Mladi radnik 1925 | 4 : 1 | Borac (A) |
15.09
15:30
Marjan
Sloga (Z)
1
1
|
15.09.2018 15:30 | Marjan | 1 : 1 | Sloga (Z) |
15.09
16:00
1.Oktobar
Terekves
4
2
|
15.09.2018 16:00 | 1.Oktobar | 4 : 2 | Terekves | |||||
15.09
16:00
Napredak (BT)
Proleter
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Napredak (BT) | 3 : 2 | Proleter | |||||
15.09
16:00
Roham
Bega
2
1
|
15.09.2018 16:00 | Roham | 2 : 1 | Bega | |||||
15.09
16:00
Napredak (Ä)
Omladinac
8
2
|
15.09.2018 16:00 | Napredak (Ä) | 8 : 2 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Vojvodina
Jedinstvo
4
3
|
15.09.2018 16:00 | Vojvodina | 4 : 3 | Jedinstvo |
15.09
16:00
Azbukovica
Jedinstvo
2
2
|
15.09.2018 16:00 | Azbukovica | 2 : 2 | Jedinstvo |
15.09
16:00
Todorovce
Mladost (B)
3
0
|
15.09.2018 16:00 | Todorovce | 3 : 0 | Mladost (B) |
15.09
16:00
OFK Å abac
Torpedo 1924
1
1
|
15.09.2018 16:00 | OFK Å abac | 1 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
15.09
16:00
Milicionar
Gorki
3
2
|
15.09.2018 16:00 | Milicionar | 3 : 2 | Gorki |
15.09
16:00
Polet (V)
Napredak (P)
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Polet (V) | 0 : 1 | Napredak (P) |
15.09
16:00
Strmovo
Bistrica
1
5
|
15.09.2018 16:00 | Strmovo | 1 : 5 | Bistrica | |||||
15.09
16:00
Petka
Borac (A)
0
0
|
15.09.2018 16:00 | Petka | 0 : 0 | Borac (A) |
15.09
16:00
Pontes
Rtkovo
0
0
|
15.09.2018 16:00 | Pontes | 0 : 0 | Rtkovo |
15.09
15:30
Landol
Badljevica
2
1
|
15.09.2018 15:30 | Landol | 2 : 1 | Badljevica |
15.09
15:30
Zeppelin 026
Stari Hrast 2018
0
2
|
15.09.2018 15:30 | Zeppelin 026 | 0 : 2 | Stari Hrast 2018 |
15.09
16:00
Mladost
Pobeda
3
5
|
15.09.2018 16:00 | Mladost | 3 : 5 | Pobeda | |||||
15.09
16:00
Zvezda
NiŔavac
4
1
|
15.09.2018 16:00 | Zvezda | 4 : 1 | NiŔavac | |||||
15.09
16:00
Sloboda
ŽeljuŔa
2
7
|
15.09.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 7 | ŽeljuŔa |
15.09
16:00
OFK Rutevac 1908
Pobeda 1976
5
1
|
15.09.2018 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 5 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
15.09
16:00
Polet (V)
Polet (R)
4
3
|
15.09.2018 16:00 | Polet (V) | 4 : 3 | Polet (R) | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo
Gredetin
0
4
|
15.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Gredetin |
15.09
16:00
PaliÄ
OFK Mala Bosna 2015
1
3
|
15.09.2018 16:00 | PaliÄ | 1 : 3 | OFK Mala Bosna 2015 |
15.09
16:00
VelereÄ 94
Ozremica
1
0
|
15.09.2018 16:00 | VelereÄ 94 | 1 : 0 | Ozremica |
15.09
15:30
Jedinstvo
Mladost (NS)
1
1
|
15.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost (NS) | |||||
15.09
15:30
ObiliÄ
AF ÄokiÄ
5
0
|
15.09.2018 15:30 | ObiliÄ | 5 : 0 | AF ÄokiÄ |
15.09
16:30
Bjelica
Vrelo
5
1
|
15.09.2018 16:30 | Bjelica | 5 : 1 | Vrelo |
15.09
Soko
Zlatibor 2
|
15.09.2018 | Soko | : | Zlatibor 2 | |||||
15.09
GP Zlatibor
Policajac 92
|
15.09.2018 | GP Zlatibor | : | Policajac 92 |
15.09
16:30
Modrica
Globoder
2
1
|
15.09.2018 16:30 | Modrica | 2 : 1 | Globoder |
15.09
16:30
Napredak
Sokograd
3
0
|
15.09.2018 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Sokograd | |||||
15.09
16:30
Rtanj
Slemen
3
0
|
15.09.2018 16:30 | Rtanj | 3 : 0 | Slemen |
15.09
16:00
Belpos
Jedinstvo 2014
3
0
|
15.09.2018 16:00 | Belpos | 3 : 0 | Jedinstvo 2014 |
15.09
16:00
KSK Konak 1926
Zlatica
1
3
|
15.09.2018 16:00 | KSK Konak 1926 | 1 : 3 | Zlatica | |||||
15.09
16:00
Partizan
Tisa 1933
1
1
|
15.09.2018 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Tisa 1933 | |||||
15.09
16:00
Borac
Sloga
2
2
|
15.09.2018 16:00 | Borac | 2 : 2 | Sloga |
15.09
16:30
Milakovac 2018
Magnohrom
3
0
|
15.09.2018 16:30 | Milakovac 2018 | 3 : 0 | Magnohrom |
15.09
16:00
Å FU Derbi 2016
JaŔunja
3
3
|
15.09.2018 16:00 | ŠFU Derbi 2016 | 3 : 3 | JaŔunja | |||||
15.09
16:00
Mladost (DL)
Turekovac
5
2
|
15.09.2018 16:00 | Mladost (DL) | 5 : 2 | Turekovac | |||||
15.09
16:00
Gornje Krajince
Badince
2
4
|
15.09.2018 16:00 | Gornje Krajince | 2 : 4 | Badince |
15.09
16:00
Rudar
Žabar
1
1
|
15.09.2018 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Žabar | |||||
15.09
16:00
CeriÄ
Borac BTG
4
3
|
15.09.2018 16:00 | CeriÄ | 4 : 3 | Borac BTG |
15.09
16:00
Mladost (O)
Omladinac
2
4
|
15.09.2018 16:00 | Mladost (O) | 2 : 4 | Omladinac |
15.09
16:00
Napredak
DomaÄin
1
3
|
15.09.2018 16:00 | Napredak | 1 : 3 | DomaÄin |
15.09
16:00
Dunav
Mip Majdan
0
4
|
15.09.2018 16:00 | Dunav | 0 : 4 | Mip Majdan |
15.09
16:00
POFK Letnjikovac
Metaloplastika
3
0
|
15.09.2018 16:00 | POFK Letnjikovac | 3 : 0 | Metaloplastika | |||||
15.09
16:00
DumaÄa
Pocerina
5
0
|
15.09.2018 16:00 | DumaÄa | 5 : 0 | Pocerina | |||||
15.09
PetlovaÄa
OFK Letnjikovac 1983
4
0
|
15.09.2018 | PetlovaÄa | 4 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
15.09
CuljkoviÄ
Sloga
3
2
|
15.09.2018 | CuljkoviÄ | 3 : 2 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Partizan
8
2
|
15.09.2018 16:00 | Omladinac | 8 : 2 | Partizan | |||||
15.09
Napredak
Lipolist
0
4
|
15.09.2018 | Napredak | 0 : 4 | Lipolist |
15.09
16:00
Sport
Panonija
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Sport | 0 : 1 | Panonija | |||||
15.09
16:00
Borac (BG)
Lider
5
0
|
15.09.2018 16:00 | Borac (BG) | 5 : 0 | Lider |
15.09
16:00
Lovac
Å ljivar
2
3
|
15.09.2018 16:00 | Lovac | 2 : 3 | Å ljivar |
15.09
16:00
Dobrnje
Burovac
1
2
|
15.09.2018 16:00 | Dobrnje | 1 : 2 | Burovac | |||||
15.09
16:00
DragoÅ”
Soko
1
0
|
15.09.2018 16:00 | DragoÅ” | 1 : 0 | Soko | |||||
15.09
16:00
Radnik
Udarnik 2015
10
0
|
15.09.2018 16:00 | Radnik | 10 : 0 | Udarnik 2015 |
15.09
16:00
Napredak
Mladost
0
2
|
15.09.2018 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Mladost |
15.09
Polet
Mladost
1
2
|
15.09.2018 | Polet | 1 : 2 | Mladost | |||||
15.09
Äestin
Kotlenik (L)
0
1
|
15.09.2018 | Äestin | 0 : 1 | Kotlenik (L) | |||||
15.09
Kotlenik (G)
Beli Orlovi
2
2
|
15.09.2018 | Kotlenik (G) | 2 : 2 | Beli Orlovi | |||||
15.09
Grivac
Borac
0
1
|
15.09.2018 | Grivac | 0 : 1 | Borac |
15.09
16:30
Trstenica
Zadrugar
4
1
|
15.09.2018 16:30 | Trstenica | 4 : 1 | Zadrugar |
15.09
16:00
Crvena zvezda
Banat
1
3
|
15.09.2018 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Banat | |||||
15.09
16:00
Mladost
Solunac
4
0
|
15.09.2018 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Solunac | |||||
15.09
16:00
GraniÄar
NaŔa Krajina
4
1
|
15.09.2018 16:00 | GraniÄar | 4 : 1 | NaÅ”a Krajina |
15.09
16:00
NoÄaj
Sloboda
0
2
|
15.09.2018 16:00 | NoÄaj | 0 : 2 | Sloboda |
15.09
16:30
MakreŔane
Padež
2
1
|
15.09.2018 16:30 | MakreŔane | 2 : 1 | Padež | |||||
15.09
16:30
Zmajevac
Polet (K)
3
0
|
15.09.2018 16:30 | Zmajevac | 3 : 0 | Polet (K) | |||||
15.09
16:30
Lomnica
Vratare
0
1
|
15.09.2018 16:30 | Lomnica | 0 : 1 | Vratare |
15.09
16:00
Topoljak
Stara ÄarÅ”ija
4
1
|
15.09.2018 16:00 | Topoljak | 4 : 1 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
15.09
16:00
Borjak 2013
Omladinac
2
4
|
15.09.2018 16:00 | Borjak 2013 | 2 : 4 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Stevka Božurevka
Vinogradar
0
10
|
15.09.2018 16:00 | Stevka Božurevka | 0 : 10 | Vinogradar |
15.09
16:00
GuÄevo 1929
Mladost (DB)
1
0
|
15.09.2018 16:00 | GuÄevo 1929 | 1 : 0 | Mladost (DB) | |||||
15.09
16:00
Studenac
Mladost (G)
7
0
|
15.09.2018 16:00 | Studenac | 7 : 0 | Mladost (G) |
15.09
15:30
Mladost
BuduÄnost
3
0
|
15.09.2018 15:30 | Mladost | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
15.09
15:30
Borac
Pobeda 1953
1
0
|
15.09.2018 15:30 | Borac | 1 : 0 | Pobeda 1953 |
15.09
15:30
Mladost
Proleter
4
1
|
15.09.2018 15:30 | Mladost | 4 : 1 | Proleter | |||||
15.09
15:30
Udarnik
Jedinstvo
1
0
|
15.09.2018 15:30 | Udarnik | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.09
15:30
Polet
BSK
4
1
|
15.09.2018 15:30 | Polet | 4 : 1 | BSK |
15.09
15:30
Feniks
Napredak (MK)
5
1
|
15.09.2018 15:30 | Feniks | 5 : 1 | Napredak (MK) |
15.09
16:30
Prosvetar
0
3
|
15.09.2018 16:30 | Prosvetar | 0 : 3 | ||||||
15.09
16:30
Polet
Dragovo
3
0
|
15.09.2018 16:30 | Polet | 3 : 0 | Dragovo | |||||
15.09
16:30
Povratak otpisanih
GoŔa
4
0
|
15.09.2018 16:30 | Povratak otpisanih | 4 : 0 | GoŔa |
15.09
16:00
GFK StreliŔte
Jagodina
7
0
|
15.09.2018 16:00 | GFK StreliŔte | 7 : 0 | Jagodina |
15.09
20:00
Zrinjski
Å iroki Brijeg
0
0
|
15.09.2018 20:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Å iroki Brijeg | |||||
15.09
16:30
Zvijezda 09
Krupa
0
0
|
15.09.2018 16:30 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Krupa | |||||
15.09
19:30
Sarajevo
Tuzla City
2
0
|
15.09.2018 19:30 | Sarajevo | 2 : 0 | Tuzla City |
15.09
16:30
ŽeljezniÄar Sport Team
Drina
4
1
|
15.09.2018 16:30 | ŽeljezniÄar Sport Team | 4 : 1 | Drina | |||||
15.09
16:30
Sutjeska
Sloga
1
2
|
15.09.2018 16:30 | Sutjeska | 1 : 2 | Sloga | |||||
15.09
16:30
Kozara
Sloboda
2
0
|
15.09.2018 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Sloboda | |||||
15.09
19:00
Borac
Slavija
3
0
|
15.09.2018 19:00 | Borac | 3 : 0 | Slavija | |||||
15.09
16:30
Tekstilac
Alfa
1
1
|
15.09.2018 16:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Alfa | |||||
15.09
16:30
Podrinje
Rudar Prijedor
0
2
|
15.09.2018 16:30 | Podrinje | 0 : 2 | Rudar Prijedor |
15.09
15:30
Grbalj
BuduÄnost
0
1
|
15.09.2018 15:30 | Grbalj | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
15.09
15:30
LovÄen
Iskra
0
2
|
15.09.2018 15:30 | LovÄen | 0 : 2 | Iskra | |||||
15.09
15:30
Mornar
OFK Titograd
0
1
|
15.09.2018 15:30 | Mornar | 0 : 1 | OFK Titograd | |||||
15.09
15:30
OFK Petrovac
Rudar
3
1
|
15.09.2018 15:30 | OFK Petrovac | 3 : 1 | Rudar | |||||
15.09
15:30
Sutjeska
Zeta
0
1
|
15.09.2018 15:30 | Sutjeska | 0 : 1 | Zeta |
15.09
13:00
Äelik
Drezga
3
5
|
15.09.2018 13:00 | Äelik | 3 : 5 | Drezga |
15.09
13:30
Tottenham Hotspur
Liverpool
1
2
|
15.09.2018 13:30 | Tottenham Hotspur | 1 : 2 | Liverpool | |||||
15.09
16:00
AFC Bournemouth
Leicester
4
2
|
15.09.2018 16:00 | AFC Bournemouth | 4 : 2 | Leicester | |||||
15.09
16:00
Chelsea
Cardiff City
4
1
|
15.09.2018 16:00 | Chelsea | 4 : 1 | Cardiff City | |||||
15.09
16:00
Huddersfield Town
Crystal Palace
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Huddersfield Town | 0 : 1 | Crystal Palace | |||||
15.09
16:00
Manchester City
Fulham
3
0
|
15.09.2018 16:00 | Manchester City | 3 : 0 | Fulham | |||||
15.09
16:00
Newcastle United
Arsenal
1
2
|
15.09.2018 16:00 | Newcastle United | 1 : 2 | Arsenal | |||||
15.09
18:30
Watford
Manchester United
1
2
|
15.09.2018 18:30 | Watford | 1 : 2 | Manchester United |
15.09
13:00
AtlƩtico Madrid
Eibar
1
1
|
15.09.2018 13:00 | AtlƩtico Madrid | 1 : 1 | Eibar | |||||
15.09
16:15
Real Sociedad
Barcelona
1
2
|
15.09.2018 16:15 | Real Sociedad | 1 : 2 | Barcelona | |||||
15.09
18:30
Valencia
Real Betis
0
0
|
15.09.2018 18:30 | Valencia | 0 : 0 | Real Betis | |||||
15.09
20:45
Athletic Club
Real Madrid
1
1
|
15.09.2018 20:45 | Athletic Club | 1 : 1 | Real Madrid |
15.09
15:30
Bayern
Bayer Leverkusen
3
1
|
15.09.2018 15:30 | Bayern | 3 : 1 | Bayer Leverkusen | |||||
15.09
15:30
RB Leipzig
Hannover 96
3
2
|
15.09.2018 15:30 | RB Leipzig | 3 : 2 | Hannover 96 | |||||
15.09
15:30
Mainz 05
Augsburg
2
1
|
15.09.2018 15:30 | Mainz 05 | 2 : 1 | Augsburg | |||||
15.09
15:30
Wolfsburg
Hertha BSC
2
2
|
15.09.2018 15:30 | Wolfsburg | 2 : 2 | Hertha BSC | |||||
15.09
15:30
Fortuna
Hoffenheim
2
1
|
15.09.2018 15:30 | Fortuna | 2 : 1 | Hoffenheim | |||||
15.09
18:30
Borussia Mƶnchengladbach
Schalke 04
2
1
|
15.09.2018 18:30 | Borussia Mƶnchengladbach | 2 : 1 | Schalke 04 |
15.09
20:30
Frosinone
Sampdoria
0
5
|
15.09.2018 20:30 | Frosinone | 0 : 5 | Sampdoria | |||||
15.09
15:00
Internazionale
Parma
0
1
|
15.09.2018 15:00 | Internazionale | 0 : 1 | Parma | |||||
15.09
18:00
Napoli
Fiorentina
1
0
|
15.09.2018 18:00 | Napoli | 1 : 0 | Fiorentina |
15.09
20:00
Amiens SC
Lille
2
3
|
15.09.2018 20:00 | Amiens SC | 2 : 3 | Lille | |||||
15.09
17:00
Caen
Olympique Lyonnais
2
2
|
15.09.2018 17:00 | Caen | 2 : 2 | Olympique Lyonnais | |||||
15.09
20:00
Dijon
Angers
1
3
|
15.09.2018 20:00 | Dijon | 1 : 3 | Angers | |||||
15.09
20:00
Montpellier
Strasbourg
1
1
|
15.09.2018 20:00 | Montpellier | 1 : 1 | Strasbourg | |||||
15.09
20:00
Toulouse
Monaco
1
1
|
15.09.2018 20:00 | Toulouse | 1 : 1 | Monaco |
15.09
19:00
Dinamo
Rad
0
1
|
15.09.2018 19:00 | Dinamo | 0 : 1 | Rad | |||||
15.09
20:00
MaÄva
Zemun
0
2
|
15.09.2018 20:00 | MaÄva | 0 : 2 | Zemun | |||||
15.09
20:00
OFK BaÄka
Mladost
0
2
|
15.09.2018 20:00 | OFK BaÄka | 0 : 2 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Proleter
Partizan
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Partizan | |||||
15.09
20:30
Crvena zvezda
Radnik
6
0
|
15.09.2018 20:30 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Radnik |
15.09
16:00
Bežanija
InÄija
0
1
|
15.09.2018 16:00 | Bežanija | 0 : 1 | InÄija | |||||
15.09
16:00
TSC
BeÄej 1918
2
1
|
15.09.2018 16:00 | TSC | 2 : 1 | BeÄej 1918 |
15.09
15:30
Sloga 036
Slatke male
2
1
|
15.09.2018 15:30 | Sloga 036 | 2 : 1 | Slatke male | |||||
15.09
15:30
Jedinstvo
Heroj Polet
1
3
|
15.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Heroj Polet | |||||
15.09
15:30
ŽFK Una Fortuna
Å abac
2
3
|
15.09.2018 15:30 | ŽFK Una Fortuna | 2 : 3 | Šabac |
15.09
Spartak 2
Stajicevo
1
6
|
15.09.2018 | Spartak 2 | 1 : 6 | Stajicevo | |||||
15.09
Banat
Nova Kolonija
3
3
|
15.09.2018 | Banat | 3 : 3 | Nova Kolonija |
15.09
Jedinstvo 2014
Jagodina
5
1
|
15.09.2018 | Jedinstvo 2014 | 5 : 1 | Jagodina | |||||
15.09
Majdanpek
VuÄice
15
0
|
15.09.2018 | Majdanpek | 15 : 0 | VuÄice | |||||
15.09
LevaÄ
Knjaževac 2015
5
1
|
15.09.2018 | LevaÄ | 5 : 1 | Knjaževac 2015 |
15.09
16:00
Sloga
Požarevac
4
0
|
15.09.2018 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Požarevac | |||||
15.09
16:00
MaŔinac Trejs PZP
Spartak
0
3
|
15.09.2018 16:00 | MaŔinac Trejs PZP | 0 : 3 | Spartak |
15.09
13:00
Kolubara
Rad
1
2
|
15.09.2018 13:00 | Kolubara | 1 : 2 | Rad | |||||
15.09
15:30
RadniÄki 2012
TSC
1
3
|
15.09.2018 15:30 | RadniÄki 2012 | 1 : 3 | TSC |
15.09
13:00
RadniÄki 1923
Novi Pazar
2
1
|
15.09.2018 13:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 1 | Novi Pazar |
15.09
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
1
4
|
15.09.2018 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 4 | RadniÄki (SM) | |||||
15.09
10:00
Hajduk 1912
Dinamo 1945
5
0
|
15.09.2018 10:00 | Hajduk 1912 | 5 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
15.09
10:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
4
0
|
15.09.2018 10:00 | Vojvodina | 4 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
15.09
10:00
TSC
OFK VrŔac
2
1
|
15.09.2018 10:00 | TSC | 2 : 1 | OFK VrŔac |
15.09
10:00
Napredak
Kopernikus ŽeležniÄar
2
0
|
15.09.2018 10:00 | Napredak | 2 : 0 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
15.09
10:00
Napredak 1929
Trstenik PPT
1
2
|
15.09.2018 10:00 | Napredak 1929 | 1 : 2 | Trstenik PPT | |||||
15.09
11:00
RadniÄki (P)
Car Konstantin
3
0
|
15.09.2018 11:00 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Car Konstantin | |||||
15.09
16:00
OFK Lugomir
Dubocica
2
6
|
15.09.2018 16:00 | OFK Lugomir | 2 : 6 | Dubocica |
15.09
10:00
Å umadija 1903
Jasenica 2017
1
0
|
15.09.2018 10:00 | Å umadija 1903 | 1 : 0 | Jasenica 2017 |
15.09
15:30
Jedinstvo Putevi
FAP
2
2
|
15.09.2018 15:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 2 | FAP | |||||
15.09
15:30
Polet
Tutin
1
0
|
15.09.2018 15:30 | Polet | 1 : 0 | Tutin | |||||
15.09
15:30
BIP
Sloboda
0
1
|
15.09.2018 15:30 | BIP | 0 : 1 | Sloboda |
15.09
15:30
RadniÄki Å abaÄki
Brezovica
14
1
|
15.09.2018 15:30 | RadniÄki Å abaÄki | 14 : 1 | Brezovica | |||||
15.09
15:30
Provo
Vrelo sport
2
0
|
15.09.2018 15:30 | Provo | 2 : 0 | Vrelo sport | |||||
15.09
15:30
RadniÄki
Drina
4
0
|
15.09.2018 15:30 | RadniÄki | 4 : 0 | Drina |
15.09
10:00
RadniÄki 1912
Kabel
3
0
|
15.09.2018 10:00 | RadniÄki 1912 | 3 : 0 | Kabel | |||||
15.09
10:00
Bratstvo 1946
Polet (K)
6
1
|
15.09.2018 10:00 | Bratstvo 1946 | 6 : 1 | Polet (K) |
15.09
16:00
Dunav
Partizan (G)
7
2
|
15.09.2018 16:00 | Dunav | 7 : 2 | Partizan (G) | |||||
15.09
11:00
Borac (P)
Kolonija
1
6
|
15.09.2018 11:00 | Borac (P) | 1 : 6 | Kolonija | |||||
15.09
10:30
Dolovo
Vulturul
1
12
|
15.09.2018 10:30 | Dolovo | 1 : 12 | Vulturul |
15.09
17:00
Mladost
Borac
0
4
|
15.09.2018 17:00 | Mladost | 0 : 4 | Borac | |||||
15.09
16:00
Omladinac 1927
Jugoslavija
1
0
|
15.09.2018 16:00 | Omladinac 1927 | 1 : 0 | Jugoslavija | |||||
15.09
16:30
Dolina
Tempo
4
2
|
15.09.2018 16:30 | Dolina | 4 : 2 | Tempo |
15.09
Slavija
Mladost APA
0
1
|
15.09.2018 | Slavija | 0 : 1 | Mladost APA | |||||
15.09
10:00
Hajduk
OFK Odžaci
2
0
|
15.09.2018 10:00 | Hajduk | 2 : 0 | OFK Odžaci | |||||
15.09
10:30
Mladost (BP)
Sloga
2
0
|
15.09.2018 10:30 | Mladost (BP) | 2 : 0 | Sloga | |||||
15.09
11:00
Crvenka
Omladinac
13
1
|
15.09.2018 11:00 | Crvenka | 13 : 1 | Omladinac |
15.09
13:00
Posavina
Polet
4
2
|
15.09.2018 13:00 | Posavina | 4 : 2 | Polet | |||||
15.09
13:00
Rvati
Crvena Zastava
5
4
|
15.09.2018 13:00 | Rvati | 5 : 4 | Crvena Zastava | |||||
15.09
13:00
Jedinstvo
Prva Iskra
5
1
|
15.09.2018 13:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Prva Iskra | |||||
15.09
13:00
BuduÄnost
Strelac
2
5
|
15.09.2018 13:00 | BuduÄnost | 2 : 5 | Strelac |
15.09
Senta
AFK
7
1
|
15.09.2018 | Senta | 7 : 1 | AFK |
15.09
11:00
InÄija
Voždovac
0
0
|
15.09.2018 11:00 | InÄija | 0 : 0 | Voždovac | |||||
15.09
11:00
BASK
Jedinstvo
1
1
|
15.09.2018 11:00 | BASK | 1 : 1 | Jedinstvo |
15.09
IMT
Partizan
0
3
|
15.09.2018 | IMT | 0 : 3 | Partizan | |||||
15.09
Crvena zvezda
GrafiÄar
1
1
|
15.09.2018 | Crvena zvezda | 1 : 1 | GrafiÄar | |||||
15.09
OFK Beograd
Lokomotiva
3
1
|
15.09.2018 | OFK Beograd | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
15.09
BSK BorÄa
Zemun
0
2
|
15.09.2018 | BSK BorÄa | 0 : 2 | Zemun | |||||
15.09
Internacional
Voždovac
0
3
|
15.09.2018 | Internacional | 0 : 3 | Voždovac | |||||
15.09
Brodarac
Rad
2
3
|
15.09.2018 | Brodarac | 2 : 3 | Rad | |||||
15.09
SinÄeliÄ
RadniÄki
3
4
|
15.09.2018 | SinÄeliÄ | 3 : 4 | RadniÄki |
15.09
SremÄica
OFK Zabrežje
|
15.09.2018 | SremÄica | : | OFK Zabrežje | |||||
15.09
Bežanija
SinÄeliÄ 2
4
2
|
15.09.2018 | Bežanija | 4 : 2 | SinÄeliÄ 2 | |||||
15.09
OFK Beograd 2
Zvezdara
1
1
|
15.09.2018 | OFK Beograd 2 | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
15.09
DIF
LeŔtane
6
4
|
15.09.2018 | DIF | 6 : 4 | LeŔtane | |||||
15.09
Stepojevac Vaga
Rad 2
2
6
|
15.09.2018 | Stepojevac Vaga | 2 : 6 | Rad 2 | |||||
15.09
OFK Žarkovo
Komgrap
|
15.09.2018 | OFK Žarkovo | : | Komgrap | |||||
15.09
Zmaj 1953
Lokomotiva 2
0
4
|
15.09.2018 | Zmaj 1953 | 0 : 4 | Lokomotiva 2 |
15.09
11:00
RadniÄki 1923
Novi Pazar
0
1
|
15.09.2018 11:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | Novi Pazar |
15.09
12:00
ŽelezniÄar
Spartak
0
7
|
15.09.2018 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 7 | Spartak | |||||
15.09
12:00
Hajduk 1912
Dinamo 1945
2
3
|
15.09.2018 12:00 | Hajduk 1912 | 2 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
15.09
10:30
Borac (NS)
InÄija
1
1
|
15.09.2018 10:30 | Borac (NS) | 1 : 1 | InÄija | |||||
15.09
12:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
1
1
|
15.09.2018 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | RFK N.S. 1921 | |||||
15.09
12:00
TSC
OFK VrŔac
3
3
|
15.09.2018 12:00 | TSC | 3 : 3 | OFK VrŔac |
15.09
11:00
Bor
Kopernikus ŽeležniÄar
4
1
|
15.09.2018 11:00 | Bor | 4 : 1 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
15.09
12:00
Trajal
Radnik
9
1
|
15.09.2018 12:00 | Trajal | 9 : 1 | Radnik | |||||
15.09
16:30
Real 2
Nacional
5
0
|
15.09.2018 16:30 | Real 2 | 5 : 0 | Nacional |
15.09
Studenski grad
Internacional
2
2
|
15.09.2018 | Studenski grad | 2 : 2 | Internacional | |||||
15.09
SinÄeliÄ
Teleoptik
0
6
|
15.09.2018 | SinÄeliÄ | 0 : 6 | Teleoptik | |||||
15.09
Bežanija
IMT
1
0
|
15.09.2018 | Bežanija | 1 : 0 | IMT | |||||
15.09
GrafiÄar
BSK BorÄa
8
0
|
15.09.2018 | GrafiÄar | 8 : 0 | BSK BorÄa | |||||
15.09
Lokomotiva
011
0
3
|
15.09.2018 | Lokomotiva | 0 : 3 | 011 | |||||
15.09
RadniÄki (NB)
Kolubara
2
1
|
15.09.2018 | RadniÄki (NB) | 2 : 1 | Kolubara | |||||
15.09
BSK 1925
DIF
2
0
|
15.09.2018 | BSK 1925 | 2 : 0 | DIF |
15.09
KruŔevac
RadniÄki
1
5
|
15.09.2018 | KruÅ”evac | 1 : 5 | RadniÄki | |||||
15.09
TopliÄanin
Vlasina
1
1
|
15.09.2018 | TopliÄanin | 1 : 1 | Vlasina | |||||
15.09
Å ampion 2014
TimoÄanin
5
2
|
15.09.2018 | Å ampion 2014 | 5 : 2 | TimoÄanin | |||||
15.09
Trajal
Sloga
3
0
|
15.09.2018 | Trajal | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.09
Nacional 2
Äerdap
5
1
|
15.09.2018 | Nacional 2 | 5 : 1 | Äerdap |
15.09
Omladinac
Postar 1930
2
2
|
15.09.2018 | Omladinac | 2 : 2 | Postar 1930 | |||||
15.09
Balkan
BuduÄnost
3
2
|
15.09.2018 | Balkan | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
15.09
Palilulac
Novi Beograd
3
2
|
15.09.2018 | Palilulac | 3 : 2 | Novi Beograd | |||||
15.09
BASK
Beograd 1929
13
1
|
15.09.2018 | BASK | 13 : 1 | Beograd 1929 | |||||
15.09
OLE
Jedinstvo
2
3
|
15.09.2018 | OLE | 2 : 3 | Jedinstvo |
15.09
12:00
ŽelezniÄar
Sunrise
0
0
|
15.09.2018 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Sunrise | |||||
15.09
11:00
RaÄevac
Provo
2
5
|
15.09.2018 11:00 | RaÄevac | 2 : 5 | Provo |
15.09
15:30
Zlatar
Polimlje
0
7
|
15.09.2018 15:30 | Zlatar | 0 : 7 | Polimlje | |||||
15.09
15:30
Zlatibor
FAP
0
4
|
15.09.2018 15:30 | Zlatibor | 0 : 4 | FAP | |||||
15.09
15:30
Sloga (S)
Jedinstvo Putevi
4
0
|
15.09.2018 15:30 | Sloga (S) | 4 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
15.09
Sloga (BB)
Prvi Partizan
|
15.09.2018 | Sloga (BB) | : | Prvi Partizan |
15.09
15:30
Sloboda
BuduÄnost
2
0
|
15.09.2018 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
15.09
BIP
GoÄ
|
15.09.2018 | BIP | : | GoÄ | |||||
15.09
15:30
Polet
Apolon
2
1
|
15.09.2018 15:30 | Polet | 2 : 1 | Apolon | |||||
15.09
15:30
Takovo
ÄaÄak 94
2
0
|
15.09.2018 15:30 | Takovo | 2 : 0 | ÄaÄak 94 |
15.09
10:00
Napredak
VGSK
5
2
|
15.09.2018 10:00 | Napredak | 5 : 2 | VGSK | |||||
15.09
OFK AranÄelovac 1979
Homoljac
6
0
|
15.09.2018 | OFK AranÄelovac 1979 | 6 : 0 | Homoljac | |||||
15.09
Partizan 1945
Zvižd
3
2
|
15.09.2018 | Partizan 1945 | 3 : 2 | Zvižd | |||||
15.09
11:00
RSK
Jasenica 2017
0
6
|
15.09.2018 11:00 | RSK | 0 : 6 | Jasenica 2017 | |||||
15.09
KaraÄorÄe
Sloga 33
2
3
|
15.09.2018 | KaraÄorÄe | 2 : 3 | Sloga 33 |
15.09
15:00
Jedinstvo
OFK Ras
0
1
|
15.09.2018 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | OFK Ras |
15.09
12:30
Index
Prof. Bolesnikov
3
0
|
15.09.2018 12:30 | Index | 3 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
15.09
12:00
Petar PuaÄa
Proleter (NS)
2
3
|
15.09.2018 12:00 | Petar PuaÄa | 2 : 3 | Proleter (NS) |
15.09
10:00
Sloga (BNS)
RadniÄki (NP)
3
2
|
15.09.2018 10:00 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
15.09
10:00
OFK Banat
Podrinje
1
5
|
15.09.2018 10:00 | OFK Banat | 1 : 5 | Podrinje |
15.09
11:00
Borac (Å )
Mladost APA
0
1
|
15.09.2018 11:00 | Borac (Å ) | 0 : 1 | Mladost APA |
15.09
PetliÄ
Avala 1939
|
15.09.2018 | PetliÄ | : | Avala 1939 | |||||
15.09
Banja
Institut
|
15.09.2018 | Banja | : | Institut | |||||
15.09
Zvezdara
Minel
2
1
|
15.09.2018 | Zvezdara | 2 : 1 | Minel |
15.09
11:00
Partizan (U)
Sloga
0
4
|
15.09.2018 11:00 | Partizan (U) | 0 : 4 | Sloga | |||||
15.09
11:00
Jedinstvo (D)
BAK
1
2
|
15.09.2018 11:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | BAK |
15.09
10:00
NjerŔ IŔtvan
Tavankut
7
2
|
15.09.2018 10:00 | NjerŔ IŔtvan | 7 : 2 | Tavankut | |||||
15.09
16:00
RadniÄki 1905
BaÄka 1901
0
4
|
15.09.2018 16:00 | RadniÄki 1905 | 0 : 4 | BaÄka 1901 |
15.09
10:00
Cer
GuÄevo 1929
0
3
|
15.09.2018 10:00 | Cer | 0 : 3 | GuÄevo 1929 | |||||
15.09
10:00
Borac
RadniÄki Stobex
0
11
|
15.09.2018 10:00 | Borac | 0 : 11 | RadniÄki Stobex | |||||
15.09
10:00
Sloga
Mladost
6
4
|
15.09.2018 10:00 | Sloga | 6 : 4 | Mladost | |||||
15.09
10:00
Loznica B
Podrinje
2
3
|
15.09.2018 10:00 | Loznica B | 2 : 3 | Podrinje | |||||
15.09
14:00
Drina
Rudar
2
0
|
15.09.2018 14:00 | Drina | 2 : 0 | Rudar |
15.09
10:00
Duboko
BuduÄnost
10
0
|
15.09.2018 10:00 | Duboko | 10 : 0 | BuduÄnost | |||||
15.09
11:00
Polet
Zvezda
1
1
|
15.09.2018 11:00 | Polet | 1 : 1 | Zvezda |
15.09
09:00
ÄukariÄki MK
O11 MK
13
1
|
15.09.2018 09:00 | ÄukariÄki MK | 13 : 1 | O11 MK | |||||
15.09
12:00
SinÄeliÄ MK
Rad MK
2
6
|
15.09.2018 12:00 | SinÄeliÄ MK | 2 : 6 | Rad MK | |||||
15.09
14:00
Crvena zvezda MK
Voždovac MK
1
2
|
15.09.2018 14:00 | Crvena zvezda MK | 1 : 2 | Voždovac MK | |||||
15.09
17:00
Studentski Grad MK
Lokomotiva MK
1
7
|
15.09.2018 17:00 | Studentski Grad MK | 1 : 7 | Lokomotiva MK |
15.09
Voždovac MK
Brodarac MK
0
2
|
15.09.2018 | Voždovac MK | 0 : 2 | Brodarac MK | |||||
15.09
011 B MK
Obrenovac 1905 MK
0
2
|
15.09.2018 | 011 B MK | 0 : 2 | Obrenovac 1905 MK | |||||
15.09
OFK Beograd MK
Napredak
8
0
|
15.09.2018 | OFK Beograd MK | 8 : 0 | Napredak | |||||
15.09
DIF MK
Rad MK
0
1
|
15.09.2018 | DIF MK | 0 : 1 | Rad MK | |||||
15.09
Kolubara MK
Zemun MK
1
1
|
15.09.2018 | Kolubara MK | 1 : 1 | Zemun MK | |||||
15.09
GrafiÄar MK
RadniÄki (NB) MK
2
0
|
15.09.2018 | GrafiÄar MK | 2 : 0 | RadniÄki (NB) MK | |||||
15.09
IMT
Dunavac
7
2
|
15.09.2018 | IMT | 7 : 2 | Dunavac |
15.09
Rakovica MK
RadniÄki PDM MK
2
5
|
15.09.2018 | Rakovica MK | 2 : 5 | RadniÄki PDM MK | |||||
15.09
SinÄeliÄ 2012
VinÄa MK
2
2
|
15.09.2018 | SinÄeliÄ 2012 | 2 : 2 | VinÄa MK | |||||
15.09
BoleÄ MK
Sopot MK
3
0
|
15.09.2018 | BoleÄ MK | 3 : 0 | Sopot MK | |||||
15.09
OFK Beograd MK
Zemun MK-V
|
15.09.2018 | OFK Beograd MK | : | Zemun MK-V | |||||
15.09
Rad MK
Srem MK
5
1
|
15.09.2018 | Rad MK | 5 : 1 | Srem MK | |||||
15.09
Borac MK
Prva Iskra MK
0
2
|
15.09.2018 | Borac MK | 0 : 2 | Prva Iskra MK | |||||
15.09
Brodarac MK
Crvena Zvezda MML MK
0
2
|
15.09.2018 | Brodarac MK | 0 : 2 | Crvena Zvezda MML MK |
15.09
10:00
Borac (S)
BeÄkerek 023
2
16
|
15.09.2018 10:00 | Borac (S) | 2 : 16 | BeÄkerek 023 |
15.09
10:00
InÄija
Petrika
1
6
|
15.09.2018 10:00 | InÄija | 1 : 6 | Petrika | |||||
15.09
10:00
Petar PuaÄa
Srem
5
2
|
15.09.2018 10:00 | Petar PuaÄa | 5 : 2 | Srem | |||||
15.09
10:00
GFK Sloven
Vojvodina
1
8
|
15.09.2018 10:00 | GFK Sloven | 1 : 8 | Vojvodina |
15.09
11:30
BaÄka 1901
BajŔa
4
3
|
15.09.2018 11:30 | BaÄka 1901 | 4 : 3 | BajÅ”a | |||||
15.09
10:30
Spartak
Preporod
16
0
|
15.09.2018 10:30 | Spartak | 16 : 0 | Preporod | |||||
15.09
10:00
ObiliÄ
RadniÄki 1905
6
0
|
15.09.2018 10:00 | ObiliÄ | 6 : 0 | RadniÄki 1905 |
15.09
16:00
Mladost APA
Crvenka
1
3
|
15.09.2018 16:00 | Mladost APA | 1 : 3 | Crvenka | |||||
15.09
10:00
Arena Su
Spartak
1
3
|
15.09.2018 10:00 | Arena Su | 1 : 3 | Spartak |
15.09
10:00
Jedinstvo
Sloga
5
0
|
15.09.2018 10:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Sloga | |||||
15.09
11:00
Zvezda
Partizan
4
2
|
15.09.2018 11:00 | Zvezda | 4 : 2 | Partizan | |||||
15.09
10:00
RadniÄki
Duboko
6
2
|
15.09.2018 10:00 | RadniÄki | 6 : 2 | Duboko |
15.09
Partizan
Zemun
4
1
|
15.09.2018 | Partizan | 4 : 1 | Zemun | |||||
15.09
ÄukariÄki
Teleoptik
3
0
|
15.09.2018 | ÄukariÄki | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
15.09
Vozdovac
Rad
1
2
|
15.09.2018 | Vozdovac | 1 : 2 | Rad | |||||
15.09
011
Brodarac
0
3
|
15.09.2018 | 011 | 0 : 3 | Brodarac | |||||
15.09
Internacional
BSK
3
1
|
15.09.2018 | Internacional | 3 : 1 | BSK | |||||
15.09
Crvena zvezda
OFK Beograd
5
0
|
15.09.2018 | Crvena zvezda | 5 : 0 | OFK Beograd |
15.09
RadniÄki
BASK
11
2
|
15.09.2018 | RadniÄki | 11 : 2 | BASK | |||||
15.09
BSK 1925
Studentski Grad
4
0
|
15.09.2018 | BSK 1925 | 4 : 0 | Studentski Grad | |||||
15.09
Ada
SinÄeliÄ
4
2
|
15.09.2018 | Ada | 4 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
15.09
RadniÄki NB
OLE
4
0
|
15.09.2018 | RadniÄki NB | 4 : 0 | OLE | |||||
15.09
IMT
Kolubara
3
1
|
15.09.2018 | IMT | 3 : 1 | Kolubara | |||||
15.09
Lokomotiva
DIF
0
1
|
15.09.2018 | Lokomotiva | 0 : 1 | DIF |
15.09
Rakovica
Jedinstvo
4
1
|
15.09.2018 | Rakovica | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
Graficar
Novi Beograd
4
1
|
15.09.2018 | Graficar | 4 : 1 | Novi Beograd | |||||
15.09
Žarkovo
Milutinac
0
2
|
15.09.2018 | Žarkovo | 0 : 2 | Milutinac | |||||
15.09
Bežanija
OFK Zabrežje
1
3
|
15.09.2018 | Bežanija | 1 : 3 | OFK Zabrežje |
15.09
Mladenovac
Trudbenik
|
15.09.2018 | Mladenovac | : | Trudbenik | |||||
15.09
Lestane
GSP Polet
1
9
|
15.09.2018 | Lestane | 1 : 9 | GSP Polet | |||||
15.09
Banja
Palilulac
2
4
|
15.09.2018 | Banja | 2 : 4 | Palilulac | |||||
15.09
Postar 1930
Vrcin
1
1
|
15.09.2018 | Postar 1930 | 1 : 1 | Vrcin | |||||
15.09
Hajduk
Kovacevac
3
2
|
15.09.2018 | Hajduk | 3 : 2 | Kovacevac |
15.09
15:30
LFK Mladost
Sloboda (Ä)
0
0
|
15.09.2018 15:30 | LFK Mladost | 0 : 0 | Sloboda (Ä) | |||||
15.09
15:30
ÄaÄak 94
Mladost (L)
0
1
|
15.09.2018 15:30 | ÄaÄak 94 | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
15.09
15:30
Sloboda (U)
Sloga (P)
3
0
|
15.09.2018 15:30 | Sloboda (U) | 3 : 0 | Sloga (P) | |||||
15.09
15:30
Kinder
Javor
1
5
|
15.09.2018 15:30 | Kinder | 1 : 5 | Javor | |||||
15.09
15:30
Borac
Jedinstvo Putevi
3
0
|
15.09.2018 15:30 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
15.09
15:30
FAP
Metalac
3
2
|
15.09.2018 15:30 | FAP | 3 : 2 | Metalac | |||||
15.09
15:30
GauÄosi
Sloga (BB)
3
1
|
15.09.2018 15:30 | GauÄosi | 3 : 1 | Sloga (BB) |
15.09
15:30
Savacijum
Å abac
0
3
|
15.09.2018 15:30 | Savacijum | 0 : 3 | Å abac | |||||
15.09
15:30
RadniÄki
Drina
2
2
|
15.09.2018 15:30 | RadniÄki | 2 : 2 | Drina | |||||
15.09
15:30
Senjak
Vojvode
1
0
|
15.09.2018 15:30 | Senjak | 1 : 0 | Vojvode | |||||
15.09
15:30
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
OFK OseÄina
4
1
|
15.09.2018 15:30 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | 4 : 1 | OFK OseÄina | |||||
15.09
15:30
Loznica
PÄelinjo
0
1
|
15.09.2018 15:30 | Loznica | 0 : 1 | PÄelinjo | |||||
15.09
15:30
Jedinstvo
MaÄva
3
1
|
15.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | MaÄva | |||||
15.09
15:30
ŽelezniÄar
MaÄva 2005
0
1
|
15.09.2018 15:30 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | MaÄva 2005 |
15.09
10:00
Banat (I)
Jedinstvo (V)
2
9
|
15.09.2018 10:00 | Banat (I) | 2 : 9 | Jedinstvo (V) |
15.09
16:30
Borac (P)
BSK
2
4
|
15.09.2018 16:30 | Borac (P) | 2 : 4 | BSK | |||||
15.09
16:30
Proleter (M)
Stari TamiÅ”
17
0
|
15.09.2018 16:30 | Proleter (M) | 17 : 0 | Stari TamiÅ” |
15.09
12:30
Sloga
Omladinac 1927
18
1
|
15.09.2018 12:30 | Sloga | 18 : 1 | Omladinac 1927 |
15.09
12:00
Mladost (O)
Mundial
2
3
|
15.09.2018 12:00 | Mladost (O) | 2 : 3 | Mundial | |||||
15.09
10:00
Spartak 1911
Jedinstvo SteviÄ
2
7
|
15.09.2018 10:00 | Spartak 1911 | 2 : 7 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
15.09
16:00
Voja GaÄiÄ
Borac (St)
4
2
|
15.09.2018 16:00 | Voja GaÄiÄ | 4 : 2 | Borac (St) |
15.09
Duel Juniors
OFK RadniÄki
0
6
|
15.09.2018 | Duel Juniors | 0 : 6 | OFK RadniÄki | |||||
15.09
Timok
Trstenik PTT
3
0
|
15.09.2018 | Timok | 3 : 0 | Trstenik PTT | |||||
15.09
SFS Borac
Napredak
1
9
|
15.09.2018 | SFS Borac | 1 : 9 | Napredak | |||||
15.09
RadniÄki (N)
Kopernikus ŽelezniÄar
0
3
|
15.09.2018 | RadniÄki (N) | 0 : 3 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
15.09
Jagodina
RadniÄki (P)
8
0
|
15.09.2018 | Jagodina | 8 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
15.09
TimoÄanin
Trajal
0
0
|
15.09.2018 | TimoÄanin | 0 : 0 | Trajal | |||||
15.09
Nacional
Real
0
10
|
15.09.2018 | Nacional | 0 : 10 | Real | |||||
15.09
Lider MGM
Dinamo
1
4
|
15.09.2018 | Lider MGM | 1 : 4 | Dinamo |
15.09
Hajduk Veljko
Djerdap
1
0
|
15.09.2018 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Djerdap | |||||
15.09
Prosoker
TemniÄ 1924
3
0
|
15.09.2018 | Prosoker | 3 : 0 | TemniÄ 1924 | |||||
15.09
Bor
OFK Napredak
1
1
|
15.09.2018 | Bor | 1 : 1 | OFK Napredak | |||||
15.09
Car Lazar
Morava
0
3
|
15.09.2018 | Car Lazar | 0 : 3 | Morava | |||||
15.09
Župa
Mali Bor
5
1
|
15.09.2018 | Župa | 5 : 1 | Mali Bor | |||||
15.09
RadniÄki
Dunav
1
4
|
15.09.2018 | RadniÄki | 1 : 4 | Dunav | |||||
15.09
Junior
Kopaonik
5
0
|
15.09.2018 | Junior | 5 : 0 | Kopaonik |
15.09
Mladi Borac
Radnik
2
1
|
15.09.2018 | Mladi Borac | 2 : 1 | Radnik | |||||
15.09
DuboÄica
Kosanica
3
0
|
15.09.2018 | DuboÄica | 3 : 0 | Kosanica | |||||
15.09
Å ampion
OFK RadniÄki
7
1
|
15.09.2018 | Å ampion | 7 : 1 | OFK RadniÄki | |||||
15.09
Lugina
Vlasina
6
3
|
15.09.2018 | Lugina | 6 : 3 | Vlasina | |||||
15.09
SinÄeliÄ
Real
0
8
|
15.09.2018 | SinÄeliÄ | 0 : 8 | Real | |||||
15.09
Sloga
Ternoci
3
0
|
15.09.2018 | Sloga | 3 : 0 | Ternoci |
15.09
Jedinstvo
Sloga
11
0
|
15.09.2018 | Jedinstvo | 11 : 0 | Sloga | |||||
15.09
HorgoÅ” 1911
AFK
0
5
|
15.09.2018 | HorgoÅ” 1911 | 0 : 5 | AFK | |||||
15.09
Senta
BaÄka
5
1
|
15.09.2018 | Senta | 5 : 1 | BaÄka | |||||
15.09
Kevi
Tisa
2
0
|
15.09.2018 | Kevi | 2 : 0 | Tisa |
15.09
Internacional
011
0
3
|
15.09.2018 | Internacional | 0 : 3 | 011 | |||||
15.09
OFK Beograd
Partizan
1
1
|
15.09.2018 | OFK Beograd | 1 : 1 | Partizan | |||||
15.09
ÄukariÄki
Rad
6
2
|
15.09.2018 | ÄukariÄki | 6 : 2 | Rad | |||||
15.09
Crvena zvezda
Voždovac
10
0
|
15.09.2018 | Crvena zvezda | 10 : 0 | Voždovac | |||||
15.09
SinÄeliÄ
Brodarac
1
2
|
15.09.2018 | SinÄeliÄ | 1 : 2 | Brodarac | |||||
15.09
RadniÄki (NB)
RadniÄki (O)
1
1
|
15.09.2018 | RadniÄki (NB) | 1 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
15.09
BSK BorÄa
Zemun
1
3
|
15.09.2018 | BSK BorÄa | 1 : 3 | Zemun |
15.09
Teleoptik
Zemun
14
0
|
15.09.2018 | Teleoptik | 14 : 0 | Zemun | |||||
15.09
Ada
RadniÄki PDM
9
0
|
15.09.2018 | Ada | 9 : 0 | RadniÄki PDM | |||||
15.09
DIF
BSK 1925
0
6
|
15.09.2018 | DIF | 0 : 6 | BSK 1925 | |||||
15.09
OFK Beograd
Obrenovac 1905
3
0
|
15.09.2018 | OFK Beograd | 3 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
15.09
Rad
Lokomotiva
0
4
|
15.09.2018 | Rad | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
15.09
Kolubara
Olimpik
3
1
|
15.09.2018 | Kolubara | 3 : 1 | Olimpik |
15.09
Lokomotiva
Karioke
3
0
|
15.09.2018 | Lokomotiva | 3 : 0 | Karioke | |||||
15.09
Ole MK
VraniÄ MK
1
6
|
15.09.2018 | Ole MK | 1 : 6 | VraniÄ MK | |||||
15.09
Žarkovo MK
011 MK-B
0
1
|
15.09.2018 | Žarkovo MK | 0 : 1 | 011 MK-B | |||||
15.09
Prva Iskra MK
Zmaj 1953
2
3
|
15.09.2018 | Prva Iskra MK | 2 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
15.09
Crveni Orao
Institut MK
4
0
|
15.09.2018 | Crveni Orao | 4 : 0 | Institut MK |
15.09
Voždovac MK-B
011 MK
2
1
|
15.09.2018 | Voždovac MK-B | 2 : 1 | 011 MK | |||||
15.09
IMT MK
BoleÄ MK
2
1
|
15.09.2018 | IMT MK | 2 : 1 | BoleÄ MK | |||||
15.09
Dunav MK
PKB MK
1
4
|
15.09.2018 | Dunav MK | 1 : 4 | PKB MK | |||||
15.09
Crvena Zvezda MML
SinÄeliÄ MK-B
3
0
|
15.09.2018 | Crvena Zvezda MML | 3 : 0 | SinÄeliÄ MK-B | |||||
15.09
Rakovica MK
Kormoran
1
1
|
15.09.2018 | Rakovica MK | 1 : 1 | Kormoran |
15.09
15:30
Požarevac
MaÄva
8
0
|
15.09.2018 15:30 | Požarevac | 8 : 0 | MaÄva | |||||
15.09
15:30
Ad Drinum
Savac
0
6
|
15.09.2018 15:30 | Ad Drinum | 0 : 6 | Savac | |||||
15.09
15:30
Å ampion
Jedinstvo
1
0
|
15.09.2018 15:30 | Å ampion | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.09
15:30
Požega
Radnicki 1923
0
8
|
15.09.2018 15:30 | Požega | 0 : 8 | Radnicki 1923 | |||||
15.09
15:30
KaraÄordje
Plana
1
3
|
15.09.2018 15:30 | KaraÄordje | 1 : 3 | Plana | |||||
15.09
15:30
Sloga 036
Å abac
3
1
|
15.09.2018 15:30 | Sloga 036 | 3 : 1 | Å abac |
15.09
Jagodina
Napredak junior 2018
0
3
|
15.09.2018 | Jagodina | 0 : 3 | Napredak junior 2018 | |||||
15.09
Lavice DuboÄica
Kolibri
8
0
|
15.09.2018 | Lavice DuboÄica | 8 : 0 | Kolibri | |||||
15.09
MaŔinac
Krstarica
1
1
|
15.09.2018 | MaŔinac | 1 : 1 | Krstarica | |||||
15.09
Majdanpek
VuÄice
1
0
|
15.09.2018 | Majdanpek | 1 : 0 | VuÄice | |||||
15.09
LevaÄ
Rosulja 2014
5
1
|
15.09.2018 | LevaÄ | 5 : 1 | Rosulja 2014 | |||||
15.09
Jedinstvo 2014
Morava
2
1
|
15.09.2018 | Jedinstvo 2014 | 2 : 1 | Morava |
15.09
Polet
TSC
1
5
|
15.09.2018 | Polet | 1 : 5 | TSC | |||||
15.09
Vojvodina
Banat
8
0
|
15.09.2018 | Vojvodina | 8 : 0 | Banat | |||||
15.09
StajiÄevo 2017
Spartak
0
14
|
15.09.2018 | StajiÄevo 2017 | 0 : 14 | Spartak | |||||
15.09
InÄija
Mladost
|
15.09.2018 | InÄija | : | Mladost |
15.09
10:00
Arena SU
BajŔa
3
1
|
15.09.2018 10:00 | Arena SU | 3 : 1 | BajŔa | |||||
15.09
10:00
Subotica
TSC
0
5
|
15.09.2018 10:00 | Subotica | 0 : 5 | TSC | |||||
15.09
09:00
Spartak '07
Spartak '06
1
2
|
15.09.2018 09:00 | Spartak '07 | 1 : 2 | Spartak '06 | |||||
15.09
10:00
Äantavir
Vinogradar
1
2
|
15.09.2018 10:00 | Äantavir | 1 : 2 | Vinogradar |
15.09
15:30
Olimpik
Milutinac
4
0
|
15.09.2018 15:30 | Olimpik | 4 : 0 | Milutinac | |||||
15.09
12:00
Zemun B
SinÄeliÄ
10
0
|
15.09.2018 12:00 | Zemun B | 10 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
15.09
09:00
Bežanija
Å umadinac
6
1
|
15.09.2018 09:00 | Bežanija | 6 : 1 | Šumadinac | |||||
15.09
10:00
IMT
Srem
11
0
|
15.09.2018 10:00 | IMT | 11 : 0 | Srem | |||||
15.09
14:00
Jedinstvo
BuduÄnost
5
1
|
15.09.2018 14:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | BuduÄnost |
15.09
11:00
Kosmet
OFK Ras
3
0
|
15.09.2018 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
15.09
OFK AS
OFK National AG
2
2
|
15.09.2018 | OFK AS | 2 : 2 | OFK National AG | |||||
15.09
KolaŔin
JoŔanica
1
4
|
15.09.2018 | KolaŔin | 1 : 4 | JoŔanica | |||||
15.09
Sport Klub 99
Pazar Juniors
5
4
|
15.09.2018 | Sport Klub 99 | 5 : 4 | Pazar Juniors |
15.09
BuduÄnost KruÅ”ik
RadniÄki (V)
3
0
|
15.09.2018 | BuduÄnost KruÅ”ik | 3 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
15.09
Omladinac
ŽelezniÄar
9
0
|
15.09.2018 | Omladinac | 9 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
15.09
Senjak 1
Senjak 2
2
1
|
15.09.2018 | Senjak 1 | 2 : 1 | Senjak 2 | |||||
15.09
OFK OseÄina
Vojvode
4
4
|
15.09.2018 | OFK OseÄina | 4 : 4 | Vojvode | |||||
15.09
TeŔnjar
Jedinstvo
0
9
|
15.09.2018 | TeŔnjar | 0 : 9 | Jedinstvo |
15.09
14:00
Sport Club 99 B
Rudar
2
4
|
15.09.2018 14:00 | Sport Club 99 B | 2 : 4 | Rudar |
15.09
Rad
Kolubara
4
0
|
15.09.2018 | Rad | 4 : 0 | Kolubara | |||||
15.09
Teleoptik
RadniÄki
9
0
|
15.09.2018 | Teleoptik | 9 : 0 | RadniÄki | |||||
15.09
Brodarac 1947
Crvena Zvezda
1
1
|
15.09.2018 | Brodarac 1947 | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
15.09
Lokomotiva
Cukaricki
1
5
|
15.09.2018 | Lokomotiva | 1 : 5 | Cukaricki | |||||
15.09
Zemun
Vozdovac
7
0
|
15.09.2018 | Zemun | 7 : 0 | Vozdovac | |||||
15.09
OLE
Partizan
0
5
|
15.09.2018 | OLE | 0 : 5 | Partizan | |||||
15.09
Radnicki
OFK Beograd
2
1
|
15.09.2018 | Radnicki | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
15.09
BSK 1925
BSK BorÄa
2
0
|
15.09.2018 | BSK 1925 | 2 : 0 | BSK BorÄa |
15.09
Loznica 2
Jedinstvo
|
15.09.2018 | Loznica 2 | : | Jedinstvo | |||||
15.09
Jadar 07
PÄelinjo 2
2
0
|
15.09.2018 | Jadar 07 | 2 : 0 | PÄelinjo 2 | |||||
15.09
GuÄevo 1929
Loznica
0
1
|
15.09.2018 | GuÄevo 1929 | 0 : 1 | Loznica | |||||
15.09
RadniÄki Stobeks
Podrinje
2
2
|
15.09.2018 | RadniÄki Stobeks | 2 : 2 | Podrinje |
15.09
Loznica
GuÄevo
4
1
|
15.09.2018 | Loznica | 4 : 1 | GuÄevo | |||||
15.09
Jadar
AD Drinum
4
0
|
15.09.2018 | Jadar | 4 : 0 | AD Drinum |
15.09
Stobex
Podrinje
3
0
|
15.09.2018 | Stobex | 3 : 0 | Podrinje | |||||
15.09
PÄelinjo
Respekt
1
3
|
15.09.2018 | PÄelinjo | 1 : 3 | Respekt |
15.09
20:00
Dalmatinac
Crepaja
30
27
|
15.09.2018 20:00 | Dalmatinac | 30 : 27 | Crepaja |
15.09
19:00
Vranje
Ekonomac
3
6
|
15.09.2018 19:00 | Vranje | 3 : 6 | Ekonomac | |||||
15.09
20:30
Vinter sport
FON
3
3
|
15.09.2018 20:30 | Vinter sport | 3 : 3 | FON |
15.09
16:30
DorÄol
Crvena Zvezda
12
58
|
15.09.2018 16:30 | DorÄol | 12 : 58 | Crvena Zvezda |
15.09
14:00
Partizan
Rad Mozzart
22
10
|
15.09.2018 14:00 | Partizan | 22 : 10 | Rad Mozzart |
15.09
18:30
MedveÅ”Äak
Mladost
3
2
|
15.09.2018 18:30 | MedveÅ”Äak | E 3 : 2 | Mladost | |||||
15.09
18:30
Triglav
Slavija Junior
2
0
|
15.09.2018 18:30 | Triglav | 2 : 0 | Slavija Junior |