10.10
14:00
Komovi
Petnjica
2
2
|
10.10.2016 14:00 | Komovi | 2 : 2 | Petnjica |
10.10
15:00
Bežanija
OFK Beograd
0
0
|
10.10.2016 15:00 | Bežanija | 0 : 0 | OFK Beograd |
10.10
16:00
Jedinstvo Stević
Stenli
4
2
|
10.10.2016 16:00 | Jedinstvo Stević | 4 : 2 | Stenli |
10.10
16:30
Policajac
GSP Polet
3
1
|
10.10.2016 16:30 | Policajac | 3 : 1 | GSP Polet | |||||
10.10
16:30
Vinča
Matiko
1
0
|
10.10.2016 16:30 | Vinča | 1 : 0 | Matiko | |||||
10.10
16:30
Mladenovac
Kosovo i Metohija
3
0
|
10.10.2016 16:30 | Mladenovac | 3 : 0 | Kosovo i Metohija | |||||
10.10
16:30
BUSK
Srem
1
1
|
10.10.2016 16:30 | BUSK | 1 : 1 | Srem | |||||
10.10
16:30
Resnik
Plavi 2000
3
7
|
10.10.2016 16:30 | Resnik | 3 : 7 | Plavi 2000 | |||||
10.10
16:30
BASK
Respect
4
3
|
10.10.2016 16:30 | BASK | 4 : 3 | Respect |
10.10
16:30
Beograd
Bubamara 2010
3
4
|
10.10.2016 16:30 | Beograd | 3 : 4 | Bubamara 2010 | |||||
10.10
16:30
Pinkelelektroplus
Duga
1
2
|
10.10.2016 16:30 | Pinkelelektroplus | 1 : 2 | Duga | |||||
10.10
16:30
Barajevo
Budućnost
2
0
|
10.10.2016 16:30 | Barajevo | 2 : 0 | Budućnost | |||||
10.10
16:30
Institut
Stefan Brown
0
0
|
10.10.2016 16:30 | Institut | 0 : 0 | Stefan Brown | |||||
10.10
16:30
TENT 1994
Dunavac
3
2
|
10.10.2016 16:30 | TENT 1994 | 3 : 2 | Dunavac | |||||
10.10
16:30
Jedinstvo
BSK
3
1
|
10.10.2016 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | BSK |
10.10
16:30
Torlak
Leštane
4
1
|
10.10.2016 16:30 | Torlak | 4 : 1 | Leštane | |||||
10.10
16:30
Slavija
Boleč
2
4
|
10.10.2016 16:30 | Slavija | 2 : 4 | Boleč | |||||
10.10
16:30
Dunav
Belo Polje
3
1
|
10.10.2016 16:30 | Dunav | 3 : 1 | Belo Polje | |||||
10.10
16:30
Sinđelić
Lokomotiva
5
1
|
10.10.2016 16:30 | Sinđelić | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.10
16:30
Mladost
Železnik
5
3
|
10.10.2016 16:30 | Mladost | 5 : 3 | Železnik | |||||
10.10
16:30
Šećeranac
Sremčica
6
4
|
10.10.2016 16:30 | Šećeranac | 6 : 4 | Sremčica |
10.10
16:30
Crvenka
Kovilovo
1
5
|
10.10.2016 16:30 | Crvenka | 1 : 5 | Kovilovo | |||||
10.10
16:30
Palilulac
Pola pola
3
2
|
10.10.2016 16:30 | Palilulac | 3 : 2 | Pola pola | |||||
10.10
16:30
Sveti Stefan
Zuce
3
0
|
10.10.2016 16:30 | Sveti Stefan | 3 : 0 | Zuce | |||||
10.10
16:30
Peks
Banja
2
2
|
10.10.2016 16:30 | Peks | 2 : 2 | Banja | |||||
10.10
16:30
Rekreativo
ŠF Rosenborg
1
1
|
10.10.2016 16:30 | Rekreativo | 1 : 1 | ŠF Rosenborg |
10.10
16:30
13. Maj
Republički organi
2
1
|
10.10.2016 16:30 | 13. Maj | 2 : 1 | Republički organi | |||||
10.10
16:30
Krajišnik
1913 Busk
7
4
|
10.10.2016 16:30 | Krajišnik | 7 : 4 | 1913 Busk | |||||
10.10
16:30
Obrenovac
Umka
1
4
|
10.10.2016 16:30 | Obrenovac | 1 : 4 | Umka | |||||
10.10
16:30
Posavina
Strelac
0
4
|
10.10.2016 16:30 | Posavina | 0 : 4 | Strelac | |||||
10.10
16:30
Sinđelić
Rušanj
3
0
|
10.10.2016 16:30 | Sinđelić | 3 : 0 | Rušanj | |||||
10.10
16:30
Veterani 78
Hajduk
3
2
|
10.10.2016 16:30 | Veterani 78 | 3 : 2 | Hajduk | |||||
10.10
16:30
Lavirint Company
BSK 1925
4
2
|
10.10.2016 16:30 | Lavirint Company | 4 : 2 | BSK 1925 |
10.10
17:00
Omladinac
Mladi Radnik
4
2
|
10.10.2016 17:00 | Omladinac | 4 : 2 | Mladi Radnik | |||||
10.10
17:00
Radnički-Vojska
Borac
5
2
|
10.10.2016 17:00 | Radnički-Vojska | 5 : 2 | Borac | |||||
10.10
17:00
Mihajlovac
Selevac
5
3
|
10.10.2016 17:00 | Mihajlovac | 5 : 3 | Selevac | |||||
10.10
17:00
Železničar
Vučak
3
0
|
10.10.2016 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Vučak | |||||
10.10
17:00
Podunavac
Smederevo
0
2
|
10.10.2016 17:00 | Podunavac | 0 : 2 | Smederevo |
10.10
17:00
Drugovac
Osipaonica
2
1
|
10.10.2016 17:00 | Drugovac | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
10.10
17:00
Crvena Zvezda
BSK
1
2
|
10.10.2016 17:00 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | BSK | |||||
10.10
17:00
Kolonija
Jezava
6
5
|
10.10.2016 17:00 | Kolonija | 6 : 5 | Jezava | |||||
10.10
17:00
Dunav Osiguranje
Sloboda
2
1
|
10.10.2016 17:00 | Dunav Osiguranje | 2 : 1 | Sloboda |
10.10
18:00
Karpoš Sokoli
Partizan NIS
77
84
|
10.10.2016 18:00 | Karpoš Sokoli | 77 : 84 | Partizan NIS | |||||
10.10
21:00
FMP
Igokea
76
81
|
10.10.2016 21:00 | FMP | 76 : 81 | Igokea |
10.10
19:30
OKK Beograd
Napredak Rubin
73
61
|
10.10.2016 19:30 | OKK Beograd | 73 : 61 | Napredak Rubin |
10.10
21:00
Čelarevo
Sivac
67
55
|
10.10.2016 21:00 | Čelarevo | 67 : 55 | Sivac |
10.10
18:00
Titel
Vojka
21
13
|
10.10.2016 18:00 | Titel | 21 : 13 | Vojka |
10.10
17:30
Voždovac 1955
Minaqua Vojvodina
31
27
|
10.10.2016 17:30 | Voždovac 1955 | 31 : 27 | Minaqua Vojvodina |
10.10
19:00
OŠ Karađorđe
92
7
5
|
10.10.2016 19:00 | OŠ Karađorđe | 7 : 5 | 92 | |||||
10.10
19:00
Oplenac
Flach
5
8
|
10.10.2016 19:00 | Oplenac | 5 : 8 | Flach | |||||
10.10
18:30
Karanovac
Šljivici
5
3
|
10.10.2016 18:30 | Karanovac | 5 : 3 | Šljivici |
10.10
21:00
Kalča
Nova Pazova
4
3
|
10.10.2016 21:00 | Kalča | 4 : 3 | Nova Pazova |
10.10
18:00
UTE
Sport Club Csíkszereda
4
3
|
10.10.2016 18:00 | UTE | 4 : 3 | Sport Club Csíkszereda | |||||
10.10
18:00
Debreceni HK
ASC Corona Brasov
4
5
|
10.10.2016 18:00 | Debreceni HK | E 4 : 5 | ASC Corona Brasov | |||||
10.10
19:00
Ferencvárosi TC
Dunarea Galati
3
0
|
10.10.2016 19:00 | Ferencvárosi TC | 3 : 0 | Dunarea Galati |