XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 490 utakmica za dan
Subota, 28 Oktobar 2017

Fudbal

28.10.2017 19:00 Rad : Vojvodina
28.10.2017 14:30 Sloboda : Teleoptik
28.10.2017 13:30 Mladi radnik 1926 : FAP
28.10.2017 13:30 Mokra Gora : Jedinstvo (Ub)
28.10.2017 13:30 Proleter : Smederevo 1924
28.10.2017 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Karađorđe
28.10.2017 13:30 Sloga (P) : Šumadija (A)
28.10.2017 13:30 Šumadija 1903 : Polet
28.10.2017 13:30 Zlatibor : Tutin
28.10.2017 14:00 Radnički (S) : Rtanj
28.10.2017 14:00 Dunav : Budućnost (P)
28.10.2017 14:00 Tabane 1970 : Moravac Orion
28.10.2017 14:00 Timok : Jedinstvo (B)
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (P) : Pukovac
28.10.2017 14:00 Radan : Trajal
28.10.2017 14:00 Ozren : Car Konstantin
28.10.2017 14:00 Trstenik PPT : OFK Sinđelić
28.10.2017 14:00 Bečej 1918 : Bratstvo 1946
28.10.2017 14:00 Dinamo 1945 : Odžaci
28.10.2017 14:00 Crvena zvezda (NS) : Cement
28.10.2017 14:00 Mladost (BJ) : Omladinac (NB)
28.10.2017 14:00 Radnički (NP) : Bačka 1901
28.10.2017 14:00 Radnički (Š) : Radnički (SM)
28.10.2017 13:30 Prva Iskra : Lokomotiva
28.10.2017 10:00 BASK : Grafičar
28.10.2017 13:30 BSK Borča : Kolubara
28.10.2017 13:30 Radnički (NB) : IMT
28.10.2017 13:30 Takovo : Slavija
28.10.2017 13:30 Radnički (K) : Arsenal
28.10.2017 13:30 Sloga 33 : Morava (VP)
28.10.2017 13:30 VGSK : Rudar 2001
28.10.2017 13:30 Budućnost : Radjevac
28.10.2017 13:30 Drina : Radnički Gorenje
28.10.2017 13:30 Sloga (BB) : Spartak
28.10.2017 13:30 Sovljak : Sevojno
28.10.2017 14:00 Vranjska Banja : GFK Dubočica
28.10.2017 14:00 Sloga (L) : Lužnica
28.10.2017 14:00 Nebeski Andjeli : Polet 1980
28.10.2017 14:00 Brodoremont : Rudar Alpos
28.10.2017 14:00 Hajduk Veljko : Kablovi
28.10.2017 14:00 Timočanin : Svrljig
28.10.2017 14:00 BSK : Šarbanovac
28.10.2017 14:00 Bukovik : Malošište
28.10.2017 14:00 Moravica : Zaplanjac
28.10.2017 14:00 Sloga : Naša krila
28.10.2017 14:00 Majdanpek : Đerdap
28.10.2017 14:00 Sloga (D) : Kopaonik
28.10.2017 14:00 Morava 1918 : SFS Borac
28.10.2017 14:00 OFK Topličanin : Sloga (Ć)
28.10.2017 14:00 Kikinda 1909 : Vršac united
28.10.2017 14:00 Radnički (S) : Jedinstvo (NB)
28.10.2017 14:00 Radnički (K) : Proleter
28.10.2017 14:00 Budućnost : Sloga
28.10.2017 14:00 Kozara : ŽAK
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (BK) : Vojvodina 1928
28.10.2017 14:00 Sloga (E) : Jugović
28.10.2017 14:00 Sloga (T) : OFK Slavija
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (SP) : Hajduk (B)
28.10.2017 14:00 Polet (K) : Bačka (P)
28.10.2017 14:00 Potisje : Budućnost (G)
28.10.2017 14:00 Radnički (S) : Mladost (T)
28.10.2017 13:30 Napredak : Milutinac
28.10.2017 13:30 Leštane : Torlak
28.10.2017 13:30 Naftagas (E) : Banat
28.10.2017 13:30 Mladost (L) : Borac
28.10.2017 13:30 Proleter 2006 : Rusanda
28.10.2017 14:00 OFK Tekstilac : Resavac
28.10.2017 15:00 BAK : Crvena zvezda
28.10.2017 14:00 Partizan (U) : Jedinstvo (V)
28.10.2017 15:00 Dunav : Dolina
28.10.2017 Partizan : Sloboda (DT)
28.10.2017 Sloven : PSK Putinci
28.10.2017 Podrinje : Rudar
28.10.2017 13:30 Stanišić : Budućnost (P)
28.10.2017 13:30 Vojvodina : Krila Krajine
28.10.2017 13:30 Crvenka : Borac (BG)
28.10.2017 14:00 Njegoš : Horgoš 1911
28.10.2017 14:00 Radnički 1905 : Bajša
28.10.2017 14:00 OFK Vrbas : Vinogradar
28.10.2017 14:00 Proleter (RS) : Senta
28.10.2017 14:00 Brestovac : Nemetali
28.10.2017 14:00 Krivelj : Poreč
28.10.2017 13:30 Studenski Grad : Avala
28.10.2017 13:30 Burovo : Omladinac
28.10.2017 13:30 Vinča : Velika Krsna
28.10.2017 13:30 Mladenovac : Pudarci
28.10.2017 15:00 Mačva 2005 : Jedinstvo 1945 (VL)
28.10.2017 13:30 Lokomotiva : BSK
28.10.2017 14:30 Slatina : Spartak
28.10.2017 13:30 Đerdap : Rudar (K)
28.10.2017 13:30 Polet (SD) : Železničar
28.10.2017 13:30 Jedinstvo (Lj) : Trgovački
28.10.2017 14:00 Borac : Vladimir Durković
28.10.2017 14:00 Spartak : Jedinstvo
28.10.2017 13:30 Zlatar : Ježevica
28.10.2017 13:30 Crnokosa : Ariljska rampa
28.10.2017 13:30 Radnik : Tvrdojevac
28.10.2017 13:30 Vrelo Sport : Brezovica
28.10.2017 14:00 Jadran : Ćava
28.10.2017 14:00 Jedinstvo : Sloboda
28.10.2017 14:00 Palilula : Sloga
28.10.2017 14:00 AZ Borac 2014 : Čegar 2013
28.10.2017 14:00 Palilulac : Mladost (M)
28.10.2017 13:30 ŽSK : Fruškogorski partizan
28.10.2017 13:30 Omladinac : TSK
28.10.2017 13:30 OFK Futog : Šajkaš 1908
28.10.2017 13:30 Mladost : OFK Sirig
28.10.2017 Polet : Pobeda
28.10.2017 Trbunje : Dundjerski
28.10.2017 14:00 OFK Alakince : FSU Južna pruga
28.10.2017 14:00 OFK Rota : Lugina
28.10.2017 14:00 Mladost (S) : Vihor
28.10.2017 15:00 Ropotovo : Rudar
28.10.2017 15:00 Sloga : Morava
28.10.2017 15:00 Oskar : Izmornik
28.10.2017 15:00 Glama : Mineralac
28.10.2017 15:00 Sitnica : Ugljare
28.10.2017 15:00 Brezovica : Gračanica
28.10.2017 14:00 Ibar : Kopaonik
28.10.2017 14:00 Grdica : Jedinstvo (G)
28.10.2017 14:00 Beljanica : Borac 1805
28.10.2017 14:00 Rudar (SR) : Mladost (GM)
28.10.2017 14:00 Rudar (St) : Istok 63
28.10.2017 13:30 Jedinstvo : Zadrugar
28.10.2017 13:30 OFK Klek : Radnički 1911
28.10.2017 13:30 OFK Gradnulica : Potisje
28.10.2017 13:30 Tamiš : ŽFK Banat
28.10.2017 13:30 ASK : MSK
28.10.2017 13:30 Zlatica : OFK Stajićevo
28.10.2017 13:30 Minel : Zaklopača
28.10.2017 15:00 Dušan Silni : Provo 2015
28.10.2017 14:00 ŠFU Derbi 2016 : OFK Morava
28.10.2017 13:30 Crvena Jabuka : Polet (DL)
28.10.2017 13:30 Velika Drenova : Trudbenik
28.10.2017 14:00 Maršić : OFK Bagremar
28.10.2017 14:30 Polet (R) : Borac
28.10.2017 14:30 Napredak 2012 : OFK Sloga
28.10.2017 14:30 OFK Napredak 1929 : Vukašinovac
28.10.2017 Polet : Hajduk
28.10.2017 13:30 Žitkovica 2017 : Dunavac (P)
28.10.2017 13:30 Polet (V) : Sirakovo
28.10.2017 13:30 Jasenovac : Omladinac (Š)
28.10.2017 13:30 Železničar : Moskva
28.10.2017 14:00 Tornjoš : Jadran
28.10.2017 14:00 Čoka : Hajduk
28.10.2017 14:00 Mladost : Rongo Siti
28.10.2017 14:00 Nišavac : Sloboda
28.10.2017 14:00 Neštin : Kulpin
28.10.2017 14:00 Maglić : Bačka
28.10.2017 14:00 Borac 46 : Sloga
28.10.2017 14:00 Tvrdjava : Krivanj
28.10.2017 14:00 Naša Zvezda : Borac
28.10.2017 14:30 Bjelica : Sloga
28.10.2017 13:30 Sloga (B) : Napredak (MK)
28.10.2017 14:00 Krtinska : Sloga
28.10.2017 14:00 Velika Jasikova : Šljivar
28.10.2017 14:00 Lovac : Nacional
28.10.2017 13:30 Cepelin 026 : Hajduk Veljko 1934
28.10.2017 14:00 Jasenica : Plana
28.10.2017 14:00 Jedinstvo : Bresje Superior
28.10.2017 14:00 AF Đokić : Mladost 1948
28.10.2017 14:30 Bukovik : Napredak
28.10.2017 14:30 Mladost : Rtanj
28.10.2017 14:30 Hajduk : Sloga
28.10.2017 14:30 OFK Sikole : OFK Tamnič
28.10.2017 13:30 Borac : Rasina
28.10.2017 13:30 Kapidžija : Bukovica
28.10.2017 13:30 Mrovska : Verko
28.10.2017 13:30 Belpos : Sloga (R)
28.10.2017 13:30 Radnički : Sloboda
28.10.2017 14:00 Sloboda : Donja Lomnica
28.10.2017 14:00 Mladost (DL) : Napredak
28.10.2017 16:30 Gornje Sinkovce : Navalin
28.10.2017 16:30 Veternica : Veliko Trnjane
28.10.2017 16:30 Turekovac : Gornje Krajince
28.10.2017 16:30 Todorovce : Nomanica
28.10.2017 13:30 Dunav : Rudar Kostolac 2008
28.10.2017 13:30 OFK Građanski : Mip Majdan
28.10.2017 14:00 Sloga : Granit
28.10.2017 14:00 Hajduk : Luk
28.10.2017 14:00 TE Gučevo : Mladost (G)
28.10.2017 14:00 Jelav : Jadar 1961
28.10.2017 14:00 Mladost (DB) : Studenac
28.10.2017 13:30 Mladost : Melnica
28.10.2017 13:30 Brana Paunović : Mlava Trgovački
28.10.2017 13:30 Jedinstvo : Napredak
28.10.2017 13:30 Mladi radnik : Proleter
28.10.2017 13:30 Radnik : Dobrnje
28.10.2017 13:30 Zabrđe 1936 : Burovac
28.10.2017 11:00 BSK : Dragoš
28.10.2017 13:30 Borac : Veliko Laole
28.10.2017 14:00 Rudar : Galeb
28.10.2017 14:00 Borac BTG : Mladost
28.10.2017 Sloga : Mladi Radnik
28.10.2017 Borac 1939 : Bečevica
28.10.2017 Mladost : Kotlenik
28.10.2017 Grivac : Jedinstvo
28.10.2017 16:30 Kamenorezac 76 : Borjak 2013
28.10.2017 16:30 Omladinac : Rujišnik
28.10.2017 16:30 Stara Čaršija : Topoljak
28.10.2017 16:30 Vinogradar : Stevka Božurevka
28.10.2017 16:30 Omladinac : Mladost
28.10.2017 13:30 Sport : Dinamo
28.10.2017 14:00 POFK Letnjikovac : Partizan
28.10.2017 14:00 Metaloplastika : Zadrugar
28.10.2017 14:00 Lipolist : OFK Letnjikovac 1983
28.10.2017 15:00 Pobeda : Neresnica
28.10.2017 15:00 Zviždić : Radenka
28.10.2017 Šumadija : Dragovo
28.10.2017 Blagotin : Levač 2
28.10.2017 Prosvetar : Polet
28.10.2017 Goša : Povratak otpisanih
28.10.2017 13:30 OFK Homolje : Budućnost
28.10.2017 13:30 Borac : Pobeda 1953
28.10.2017 14:30 KMF Aranđelovac : Trešnjevica
28.10.2017 14:30 Misača : Tulež
28.10.2017 14:00 PSS-192 : Dražmirovac
28.10.2017 13:30 Budućnost : Grbalj
28.10.2017 13:30 Dečić : Rudar
28.10.2017 13:30 Iskra : OFK Petrovac
28.10.2017 13:30 Kom : Mladost
28.10.2017 13:30 Sutjeska : Zeta
28.10.2017 13:30 Polimlje : Pljevlja 97
28.10.2017 13:30 Fair Play : Radnički
28.10.2017 14:30 Krupa : Vitez
28.10.2017 14:30 Radnik : Sloboda
28.10.2017 14:30 Široki Brijeg : Zrinjski
28.10.2017 14:30 Sarajevo : Čelik
28.10.2017 14:30 Borac : GOŠK
28.10.2017 14:30 Željezničar : Mladost
28.10.2017 17:30 Zvijezda 09 : Drina
28.10.2017 17:30 Sloboda : Sutjeska
28.10.2017 17:30 Rudar Prijedor : Podrinje
28.10.2017 17:30 Sloga : Napredak
28.10.2017 17:30 Slavija : Tekstilac
28.10.2017 17:30 Kozara : Željezničar
28.10.2017 13:30 Manchester Utd : Tottenham
28.10.2017 16:00 Arsenal : Swansea
28.10.2017 16:00 Crystal Palace : West Ham
28.10.2017 16:00 Liverpool : Huddersfield
28.10.2017 16:00 Watford : Stoke
28.10.2017 16:00 WBA : Manchester City
28.10.2017 18:30 Bournemouth : Chelsea
28.10.2017 18:30 Bayern : RB Leipzig
28.10.2017 15:30 Hoffenheim : Borussia Mönchengladbach
28.10.2017 15:30 Hertha BSC : Hamburger SV
28.10.2017 15:30 Schalke 04 : Wolfsburg
28.10.2017 15:30 Bayer Leverkusen : Köln
28.10.2017 15:30 Hannover 96 : Borussia Dortmund
28.10.2017 18:00 Milan : Juventus
28.10.2017 20:45 Roma : Bologna
28.10.2017 17:00 Bordeaux : Monaco
28.10.2017 20:00 Caen : Troyes
28.10.2017 20:00 Dijon : Nantes
28.10.2017 20:00 Guingamp : Amiens SC
28.10.2017 20:00 Montpellier : Rennes
28.10.2017 20:00 Strasbourg : Angers
28.10.2017 Požarevac : Rad
28.10.2017 Mašinac : Napredak
28.10.2017 Spartak : Sloga Radnički
28.10.2017 Crvena zvezda : Vojvodina
28.10.2017 Knjaževac 2015 : Kolibri
28.10.2017 Majdanpek : Jagodina
28.10.2017 Krstarica : Levač
28.10.2017 011 : IM Rakovica
28.10.2017 Bežanija : Brodarac 2
28.10.2017 Radnički (NB) : Grafičar
28.10.2017 IMT : Radnički (O)
28.10.2017 Zemun : Kolubara
28.10.2017 Sindjelć : BSK Borča
28.10.2017 Siti Sport Klub : BASK
28.10.2017 Studentski Grad : Lokomotiva
28.10.2017 13:30 Morava (VP) : Mihajlovac 1934
28.10.2017 13:30 Karadjordje : Mladi borac
28.10.2017 13:30 Šumadija (A) : Mladi radnik 1926
28.10.2017 13:30 Smederevo 1924 : Proleter
28.10.2017 13:30 Mladi radnik 1940 : Jasenica 2017
28.10.2017 13:30 Pobeda : Sloga
28.10.2017 13:30 Radnik : Morava
28.10.2017 13:30 Šumadija : 7.juli
28.10.2017 10:00 Vinogradar : Preporod
28.10.2017 10:00 Subotica : Tavankut
28.10.2017 13:30 AS : Sport Klub 99
28.10.2017 13:30 Slavija : OFK Ras
28.10.2017 13:30 Radnički 1923 : Jošanica
28.10.2017 13:30 Šumadija 1903 : Sloga
28.10.2017 13:30 Tutin : Bane
28.10.2017 11:00 Crvena Zastava : Strelac
28.10.2017 14:00 Rudar : Hrtkovci
28.10.2017 14:00 Radnički : PSK Putinci
28.10.2017 14:00 Borac : Mladost
28.10.2017 14:00 Partizan : Donji Petrovci
28.10.2017 14:00 Fruška Gora : Jedinstvo
28.10.2017 14:00 1. Maj : Napredak
28.10.2017 Potisje : AFK
28.10.2017 Tisa : Senta
28.10.2017 09:00 Napredak : Obilić
28.10.2017 13:30 Sloboda : Budućnost
28.10.2017 11:00 Arena Su : Njerš Ištvan
28.10.2017 Novi Pazar : Sport Klub 99
28.10.2017 OFK AS 2003 : Apolon
28.10.2017 Pazar Juniors : Šumadija 1903
28.10.2017 Radnički 1923 : Bane
28.10.2017 Kiker : Bubamara
28.10.2017 Arsenal : Kosmet
28.10.2017 OFK National AG : Apolon 4
28.10.2017 Sinđelić : Cer
28.10.2017 Jedinstvo : Jadar 07 1
28.10.2017 Podrinje : Jadar 07 2
28.10.2017 Pčelinjo : Radnički Stobeks
28.10.2017 Sloga : Loznica
28.10.2017 Vidojevica : Antimon
28.10.2017 Tornjoš : Tisa
28.10.2017 Zvižd : Homoljac
28.10.2017 Petar Dobrnjac : Kostolac 2008
28.10.2017 10:00 Derbi 2017 : Venčani
28.10.2017 12:00 KMF Aranđelovac : Proleter 1976
28.10.2017 12:00 Aranđelovac : Mladi Rudar
28.10.2017 11:00 Partizan 1945 : Banja 1957
28.10.2017 Kolubara : Leštane
28.10.2017 Rad : Crvena zvezda
28.10.2017 Sloga Radnički : Obilić
28.10.2017 09:30 TSC : Subotica
28.10.2017 11:00 Bajša : Spartak '05
28.10.2017 10:00 Obilić : Bačka 1901
28.10.2017 Pazar Juniors : Trepča
28.10.2017 OFK AS 3 : 1 Kosmet
28.10.2017 Sport Klub 99 : OFK National AG
28.10.2017 ND 2011 : OFK Ras
28.10.2017 10:00 Rvati : Duboko
28.10.2017 10:00 Urovci : Radnički
28.10.2017 10:00 Krtinska : Zvezda
28.10.2017 10:00 Posavina : Partizan
28.10.2017 10:00 ŽSK : OFK Senjak
28.10.2017 10:00 Budućnost Krušik : Ribnica
28.10.2017 10:00 Omladinac : Jedinstvo
28.10.2017 10:00 OFK Osečina : Radnički (V)
28.10.2017 Slobodan tim : Sloga
28.10.2017 Gučevo : Loznica 1
28.10.2017 Jadar 07 : Pčelinjo
28.10.2017 Podrinje : Radnički Stobeks
28.10.2017 Loznica 2 : Jedinstvo

Košarka

28.10.2017 17:00 Mega Bemax : Cedevita
28.10.2017 Sloboda : Napredak Bosphorus
28.10.2017 Smederevo 1953 : Proleter Naftagas
28.10.2017 Novi Pazar : Pirot
28.10.2017 Plana : Mladost (SP)
28.10.2017 Klik : Akademik
28.10.2017 Konstantin : Kolubara LA 2003
28.10.2017 Zdravlje Leskovac : Žarkovo
28.10.2017 Srem : Jedinstvo
28.10.2017 Nova Pazova : Futog Tupanjac MD
28.10.2017 Omladinac : Sloven
28.10.2017 Mladost Veternik : Topola
28.10.2017 Sveti Đorđe : Dunav 2014
28.10.2017 Radnički : Vrbas
28.10.2017 Kris Kros : Hajduk
28.10.2017 Zlatar : Radnički VA
28.10.2017 Mileševac : Jagodina
28.10.2017 Student : Polet
28.10.2017 Crnokosa : Paraćin
28.10.2017 Zekas 75 : Prva Petoletka
28.10.2017 Napredak Junior : Radnički 1950
28.10.2017 Železničar : Priboj
28.10.2017 Jastrebac : Rtanj
28.10.2017 Dimitrovgrad : Mladost Vesna
28.10.2017 Jablanica : Sokobanja
28.10.2017 Bor RTB : Jugbasket
28.10.2017 Morava : Radan
28.10.2017 Radnik : Niš
28.10.2017 Prokuplje : Junior
28.10.2017 Beko : BKK Radnički
28.10.2017 Slodes : Radnički (O)
28.10.2017 Ras : Torlak
28.10.2017 Borac : Astra
28.10.2017 Zemun Fitofarmacija : BASK
28.10.2017 Žitko Basket : Borča
28.10.2017 Sivac : Petrovgrad
28.10.2017 Tisa : Karađorđevo
28.10.2017 Sloboda (NS) : Budućnost (NS)
28.10.2017 Crvenka : Vojvodina (BŠ)
28.10.2017 Spartak OKK : SO Koš
28.10.2017 Kadet : Star
28.10.2017 Velika Kikinda : Bagljaš
28.10.2017 Jedinstvo : Pink
28.10.2017 Jadran : Šimanovci
28.10.2017 BNS : Dinamo
28.10.2017 Stara Pazova : Opovo 99
28.10.2017 RU Koš : Železničar
28.10.2017 Lokomotiva 2016 : Vojka
28.10.2017 M015 : Ub
28.10.2017 Šabac : Osečina
28.10.2017 Mix : Mladost 2014
28.10.2017 Student 014 : Rađevac
28.10.2017 Vladimirci : Železničar
28.10.2017 Čačak 94 : Užice
28.10.2017 Sloga : Mladost
28.10.2017 Ivanjica : GM-032
28.10.2017 Play off : Morava
28.10.2017 Goč : Požarevac
28.10.2017 Sloga (PM) : Trepča
28.10.2017 Sloga (D) : Sloga Elite
28.10.2017 Svilajnac : Stari Ras
28.10.2017 Zicer 2014 : Despot
28.10.2017 Bane : Stragari Šumadija
28.10.2017 Pusta Reka : Hisar
28.10.2017 Fair Play : Zicer
28.10.2017 Hajduk Veljko : Mladost
28.10.2017 Actavis Academy : Đerdap
28.10.2017 Kuršumlija : Vlasotince
28.10.2017 Vršac : Crvena zvezda
28.10.2017 Partizan 1953 : Šabac
28.10.2017 Spartak : Beočin
28.10.2017 Radivoj Korać : Bor
28.10.2017 Student : Vrbas Medela
28.10.2017 Kraljevo : Šumadija
28.10.2017 15:00 Šabac 2 (v.k.) : Play Off
28.10.2017 15:00 Ljubovija : Prijepolje
28.10.2017 15:00 ČA basket : Železničar
28.10.2017 15:00 Užice : Zvečan
28.10.2017 15:00 Lim : Loznica
28.10.2017 15:00 Duga : Mileševka
28.10.2017 15:00 Radnički 2016 : Paraćin
28.10.2017 15:00 Gimnazijalac : Actavis academy
28.10.2017 15:00 Bagdala : Palanka 2012
28.10.2017 15:00 Topličanin 2012 : Hajduk Veljko
28.10.2017 15:00 Trstenik : Radnički (KG)
28.10.2017 Voša : Girl Basket
28.10.2017 Čelarevo : Srbobran
28.10.2017 Njegoš : Karađorđevo
28.10.2017 SO Koš : Karaburma
28.10.2017 Delfin : Stara Pazova
28.10.2017 Bežanija : Crvena zvezda 2
28.10.2017 Novosadska ŽKA : Topolčanka
28.10.2017 Proleter (NS) : Radnički (NB)
28.10.2017 Sivac : Jedinstvo (NB)

Odbojka

28.10.2017 Toplički Vitezovi : Novi Sad
28.10.2017 Užice : Banat
28.10.2017 Bečej : Srem Iton
28.10.2017 Loznica : Bavanište
28.10.2017 FAP Livnica : Dubočica
28.10.2017 SFS Borac : Timok
28.10.2017 Gračac : Partizan
28.10.2017 Putevi : Ribnica 2
28.10.2017 Metalac Takovo : Gračanica
28.10.2017 Antena : Lotus

Rukomet

28.10.2017 18:00 Pirot : Paraćin
28.10.2017 18:00 Jastrebac : Progres
28.10.2017 18:00 Rtanj : Hisar
28.10.2017 Radnički (JT) : Radnički 1958
28.10.2017 Nova Pazova 1957 : Zrenjanin
28.10.2017 Dalmatinac : Metalac
28.10.2017 Potisje Pleteks : Budućnost
28.10.2017 Vojvoda Stepa : PIK Prigrevica
28.10.2017 Titel : ORK Pančevo
28.10.2017 Somborelektro : Slavija
28.10.2017 SDG Užice : Sloga 2 Zmart Force
28.10.2017 Arilje : Užice
28.10.2017 Beli andjeo : Zlatar 2
28.10.2017 Hajduk Veljko 2 : Rembas
28.10.2017 Jagodina : Rudar
28.10.2017 Mladost 1949 : Arif Knjaz 1957
28.10.2017 Spartak : Temerin
28.10.2017 Petrovaradin : Ravangrad
28.10.2017 Mokrin : Jadran
28.10.2017 Želja : Radnički
28.10.2017 Sloven : Deronje
28.10.2017 Laki : Mladost
28.10.2017 Radnički : Naisa 2
28.10.2017 Rtanj : Vlasotince
28.10.2017 Đerdap : Dubočica
28.10.2017 Vranje : Žitorađa
28.10.2017 Jagodina 2 : Radan
28.10.2017 Topličanin : ARIF Osice
28.10.2017 Beograd 2 : VGSK
28.10.2017 Radnički BG : Crvena Zvezda
28.10.2017 Voždovac 1955 2 : Kolubara

Vaterpolo

28.10.2017 21:00 Jadran Split : Jadran Carine
28.10.2017 19:00 Primorac : Jug CO
28.10.2017 18:00 HAVK Mladost : Mornar BS
28.10.2017 19:30 OVK POŠK : Budva
28.10.2017 18:00 Valjevo : Šabac
28.10.2017 19:45 Medveščak : Zadar 1952
28.10.2017 19:00 Vojvodina : VA Cattaro
28.10.2017 20:00 Nais : BVK Crvena zvezda

Futsal

28.10.2017 Flash : Ekonomac 2
28.10.2017 Kosjerić : Partenon
28.10.2017 Olimp : Zlatar 033
28.10.2017 Raška : Kragujevac 2011
28.10.2017 Župski Rubin : Borac