25.04
16:00
Radnički (Š)
Bratstvo 1946
0
4
|
25.04.2018 16:00 | Radnički (Š) | 0 : 4 | Bratstvo 1946 | |||||
25.04
16:00
Radnički (NP)
Dunav
4
3
|
25.04.2018 16:00 | Radnički (NP) | 4 : 3 | Dunav | |||||
25.04
16:00
Borac (S)
Železničar
0
0
|
25.04.2018 16:00 | Borac (S) | 0 : 0 | Železničar | |||||
25.04
16:00
Mladost (BJ)
Radnički (SM)
2
0
|
25.04.2018 16:00 | Mladost (BJ) | 2 : 0 | Radnički (SM) | |||||
25.04
16:00
Crvena zvezda (NS)
Bačka 1901
3
2
|
25.04.2018 16:00 | Crvena zvezda (NS) | 3 : 2 | Bačka 1901 | |||||
25.04
16:00
Dinamo 1945
Radnički (ZR)
2
2
|
25.04.2018 16:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | Radnički (ZR) | |||||
25.04
16:00
Bečej 1918
Omladinac (NB)
3
1
|
25.04.2018 16:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Omladinac (NB) | |||||
25.04
16:00
Odžaci
Cement
1
1
|
25.04.2018 16:00 | Odžaci | 1 : 1 | Cement |
25.04
16:00
Kozara
OFK Vršac
0
1
|
25.04.2018 16:00 | Kozara | 0 : 1 | OFK Vršac | |||||
25.04
16:00
Budućnost
Jedinstvo (BK)
2
1
|
25.04.2018 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
25.04
16:00
Radnički (K)
Vojvodina 1928
3
4
|
25.04.2018 16:00 | Radnički (K) | 3 : 4 | Vojvodina 1928 | |||||
25.04
16:00
Radnički (S)
ŽAK
3
0
|
25.04.2018 16:00 | Radnički (S) | 3 : 0 | ŽAK | |||||
25.04
16:00
Mladost (O)
Sloga
2
0
|
25.04.2018 16:00 | Mladost (O) | 2 : 0 | Sloga | |||||
25.04
16:00
Polet
Proleter
5
4
|
25.04.2018 16:00 | Polet | 5 : 4 | Proleter | |||||
25.04
16:00
Kikinda 1909
Jedinstvo (NB)
1
3
|
25.04.2018 16:00 | Kikinda 1909 | 1 : 3 | Jedinstvo (NB) | |||||
25.04
16:00
Begej
Sloboda (NK)
1
1
|
25.04.2018 16:00 | Begej | 1 : 1 | Sloboda (NK) |
25.04
16:00
Hajduk (D)
Jugović
3
0
|
25.04.2018 16:00 | Hajduk (D) | 3 : 0 | Jugović | |||||
25.04
16:00
Hajduk (Č)
LSK Laćarak
7
2
|
25.04.2018 16:00 | Hajduk (Č) | 7 : 2 | LSK Laćarak | |||||
25.04
16:00
Podunavac
Borac (Š)
2
4
|
25.04.2018 16:00 | Podunavac | 2 : 4 | Borac (Š) | |||||
25.04
16:00
OFK Slavija
Index
3
1
|
25.04.2018 16:00 | OFK Slavija | 3 : 1 | Index | |||||
25.04
10:00
Kabel
Sloga (E)
1
1
|
25.04.2018 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Sloga (E) | |||||
25.04
16:00
Hajduk (B)
Borac (NS)
2
0
|
25.04.2018 16:00 | Hajduk (B) | 2 : 0 | Borac (NS) | |||||
25.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Sremac
3
1
|
25.04.2018 16:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Sremac | |||||
25.04
16:00
Kupinovo
Sloga (T)
2
1
|
25.04.2018 16:00 | Kupinovo | 2 : 1 | Sloga (T) |
25.04
16:00
Preporod
Bačka (P)
2
1
|
25.04.2018 16:00 | Preporod | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
25.04
16:00
Tisa
Mladost (BP)
2
1
|
25.04.2018 16:00 | Tisa | 2 : 1 | Mladost (BP) | |||||
25.04
16:00
Radnički (S)
Sloga (Č)
0
2
|
25.04.2018 16:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Sloga (Č) | |||||
25.04
16:00
Tavankut
Srbobran
0
3
|
25.04.2018 16:00 | Tavankut | 0 : 3 | Srbobran | |||||
25.04
16:00
Tekstilac
BSK
2
0
|
25.04.2018 16:00 | Tekstilac | 2 : 0 | BSK | |||||
25.04
16:00
Polet (K)
Zadrugar
0
0
|
25.04.2018 16:00 | Polet (K) | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
25.04
16:00
Budućnost (G)
Mladost Apa
2
1
|
25.04.2018 16:00 | Budućnost (G) | 2 : 1 | Mladost Apa |
25.04
17:00
RFK Novi Sad 1921
Sofeks
0
3
|
25.04.2018 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 3 | Sofeks | |||||
25.04
17:00
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
3
0
|
25.04.2018 17:00 | Petrovaradin | 3 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
25.04
17:00
Veternik
Tatra
1
4
|
25.04.2018 17:00 | Veternik | 1 : 4 | Tatra | |||||
25.04
17:00
TSK
ŽSK
2
2
|
25.04.2018 17:00 | TSK | 2 : 2 | ŽSK | |||||
25.04
17:00
Šajkaš 1908
Bačka 1923
1
1
|
25.04.2018 17:00 | Šajkaš 1908 | 1 : 1 | Bačka 1923 | |||||
25.04
17:00
Vinogradar
Proleter
0
3
|
25.04.2018 17:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Proleter | |||||
25.04
17:00
OFK Sirig
Jedinstvo (G)
3
2
|
25.04.2018 17:00 | OFK Sirig | 3 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
25.04
17:00
Mladost
Omladinac
4
0
|
25.04.2018 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Omladinac | |||||
25.04
17:00
Jedinstvo (R)
OFK Futog
3
0
|
25.04.2018 17:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 0 | OFK Futog |
25.04
13:00
Osnić
Omladinac
2
0
|
25.04.2018 13:00 | Osnić | 2 : 0 | Omladinac |
25.04
17:00
Šumadija
Javor
1
3
|
25.04.2018 17:00 | Šumadija | 1 : 3 | Javor |
25.04
16:00
Real
Moravac (P)
3
0
|
25.04.2018 16:00 | Real | 3 : 0 | Moravac (P) |
25.04
16:30
Timok 1928
Grlište
1
0
|
25.04.2018 16:30 | Timok 1928 | 1 : 0 | Grlište | |||||
25.04
16:30
Nacional
Kastrum
0
3
|
25.04.2018 16:30 | Nacional | 0 : 3 | Kastrum |
25.04
Polet
Povratak otpisanih
3
1
|
25.04.2018 | Polet | 3 : 1 | Povratak otpisanih |
25.04
18:45
Caen
Toulouse
0
0
|
25.04.2018 18:45 | Caen | 0 : 0 | Toulouse |
25.04
18:00
Crvena Zvezda
Čukarički
3
0
|
25.04.2018 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Čukarički | |||||
25.04
18:00
Voždovac
Vojvodina
2
1
|
25.04.2018 18:00 | Voždovac | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
25.04
18:00
Spartak
Napredak
2
1
|
25.04.2018 18:00 | Spartak | 2 : 1 | Napredak |
25.04
18:00
Radnik
Bačka
2
0
|
25.04.2018 18:00 | Radnik | 2 : 0 | Bačka | |||||
25.04
18:00
Mladost
Javor
3
1
|
25.04.2018 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Javor | |||||
25.04
16:00
Zemun
Borac
2
1
|
25.04.2018 16:00 | Zemun | 2 : 1 | Borac | |||||
25.04
18:00
Mačva
Rad
0
0
|
25.04.2018 18:00 | Mačva | 0 : 0 | Rad |
25.04
10:00
BSK Borča
Bežanija
1
3
|
25.04.2018 10:00 | BSK Borča | 1 : 3 | Bežanija | |||||
25.04
13:00
BASK
Radnički (NB)
3
1
|
25.04.2018 13:00 | BASK | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
25.04
12:00
Lokomotiva
IMT
7
0
|
25.04.2018 12:00 | Lokomotiva | 7 : 0 | IMT | |||||
25.04
16:00
Siti Sport Klub
Sindjelć
3
5
|
25.04.2018 16:00 | Siti Sport Klub | 3 : 5 | Sindjelć |
25.04
11:00
Zmaj 1953
Omladinac
3
4
|
25.04.2018 11:00 | Zmaj 1953 | 3 : 4 | Omladinac |
25.04
13:30
Vojvodina
Partizan
0
4
|
25.04.2018 13:30 | Vojvodina | 0 : 4 | Partizan | |||||
25.04
10:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
0
2
|
25.04.2018 10:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Crvena zvezda |
25.04
09:00
011 MK
DIF MK
1
7
|
25.04.2018 09:00 | 011 MK | 1 : 7 | DIF MK |
25.04
18:00
FMP
Vojvodina
94
71
|
25.04.2018 18:00 | FMP | 94 : 71 | Vojvodina | |||||
25.04
20:00
Dynamic
Partizan
82
93
|
25.04.2018 20:00 | Dynamic | 82 : 93 | Partizan | |||||
25.04
18:00
Vršac
Metalac
109
79
|
25.04.2018 18:00 | Vršac | 109 : 79 | Metalac |
25.04
17:00
Mileševka
Radnički
65
90
|
25.04.2018 17:00 | Mileševka | 65 : 90 | Radnički | |||||
25.04
19:30
Ljubovija
Radnički 2016
69
55
|
25.04.2018 19:30 | Ljubovija | 69 : 55 | Radnički 2016 |
25.04
19:00
Crvena zvezda
Železničar 1949
27
31
|
25.04.2018 19:00 | Crvena zvezda | 27 : 31 | Železničar 1949 |
25.04
20:30
Sloven
Radnički
29
28
|
25.04.2018 20:30 | Sloven | 29 : 28 | Radnički |
25.04
Valjevo Gorenje
Partizan
10
19
|
25.04.2018 | Valjevo Gorenje | 10 : 19 | Partizan |