XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 837 utakmica za dan
Nedelja, 22 Oktobar 2017

Fudbal

Partizan
Beograd
3 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Mladost
Lučani
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Sloboda
Užice
Tutin
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet
Ljubić
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Radan
Lebane
Trajal
Kruševac
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Timok
Zaječar
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Dunav
Prahovo
Budućnost (P)
Popovac
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Železničar
Pančevo
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
Grafičar
Beograd
5 : 0
Prva Iskra
Barič
Dragačevo
Guča
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
LFK Mladost
Lučani
2 : 0
Karađorđe (R)
Ribnica
Napredak
Markovac
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Proleter 1976
Jelovik
0 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
RSK
Rabrovo
5 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 4
Zvižd
Kučevo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Radnički Stobex
Klupci
0 : 2
Drina
Ljubovija
OFK Divci
Divci
3 : 2
Budućnost
Arilje
Radjevac
Krupanj
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Naša krila
Belotinac
0 : 1
Moravica
Subotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Bukovik
Razanj
Malošište
Malošište
4 : 2
BSK
Bogovina
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Kablovi
Zaječar
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Jastrebac
Blace
2 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Levač
Rekovac
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Župa
Aleksandrovac
4 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
ŽAK
Kikinda
0 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Jugović
Kać
1 : 4
Index
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 5
Borac (Š)
Šajkaš
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
BSK
Bački Brestovac
3 : 3
Radnički (S)
Sombor
Mladost (T)
Turija
4 : 0
Tavankut
Tavankut
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Turbina
Vreoci
Torlak
Kumodraž
0 : 3
Zvezdara
Beograd
Srem
Jakovo
3 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 1
Napredak
Medoševac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Lehel
Mužlja
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Banat
Čenta
8 : 0
Naftagas (B)
Boka
Hajduk
Čepure
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak
Zlatovo
0 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Juhor
Glavinci
3 : 2
Bratstvo
Međureč
Rembas
Resavica
2 : 1
Partizan
Glogovac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Resavac
Subotica
1 : 0
Kolare
Kolare
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 4
Strela
Ivanovo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Dolina
Padina
2 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Jugoslavija
Jabuka
1 : 4
Vojvodina (S)
Seleuš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Borac (St)
Starčevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Borac (M)
Martinci
0 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Jadran
Golubinci
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Partizan
Vitojevci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Napredak (P)
Popinci
7 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac (K)
Klenak
1 : 3
Graničar 1924
Adaševci
Budućnost (M)
Mladenovo
4 : 0
Kula
Kula
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 0
Lipar
Lipar
Budućnost (P)
Parage
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Rusin
Ruski Krstur
2 : 5
Hajduk Junior
Kula
Senta
Senta
2 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jadran
Feketić
5 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Bajša
Bajša
0 : 0
Napredak
Nadalj
Iskra
Kucura
1 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Slatina
Slatina Bor
4 : 0
Branik
Štubik
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Polom
Leskovo
Blizna
Blizna
4 : 1
BSK
Bukovče
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Borac (P)
Progar
Dunav
Veliko Selo
0 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Zmaj
Zemun
2 : 1
13. Maj
Zemun
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 2
Poštar Zvezdara
Krnjača
BSK
Baćevac
3 : 0
Urovci
Urovci
Budućnost
Dudovica
1 : 1
Lisović
Lisović
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Rušanj
Rušanj
Mladost (B)
Baroševac
0 : 3
Radnički (R)
Rudovci
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
0 : 3
Dunavac
Grocka
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Boleč
Boleč
0 : 1
Vinča
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 5
Kosmaj
Ralja
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 3
Sloga
Bogosavac
Duško
Klenje
2 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Mladi Borac
Dublje
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Cerić
Miokus
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Bare
Bare
3 : 0
Partizan
Darosava
Šatornja
Šatornja
0 : 5
Aranđelovac
Aranđelovac
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac
Natalinci
0 : 0
Trnava
Donja Trnava
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 6
Vinča
Vinča (Topola)
Banja
Banja
2 : 3
Mladost MG
Saranovo
Junkovac
Junkovac
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Progres
Ladovica
2 : 2
Čekmin
Čekmin
Vučje
Vučje
1 : 0
Polet
Stajkovce
Sloga
Lipovica
6 : 3
OFK Brza
Brza
Železničar
Brestovac
0 : 2
Bobište
Bobište
Mladi borac
Živkovo
3 : 0
Mladost (V)
Vinarce
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 1
Umac
Miroševce
7. Juli
Vodanj
0 : 4
Sloga
Miloševac
Podunavac
Udovice
4 : 2
Cerovac
Cerovac
Sloboda
Lipe
3 : 1
Šumadija
Azanja
Borac
Ralja
2 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
SASK
Saraorci
Obilić
Staro Selo
1 : 5
Pobeda
Golobok
Proleter 1947
Vranovo
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Polet
Trnovče
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Brezak 1936
Pranjani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
5 : 3
Rudar
Bresnica
Prijevor
Prijevor
5 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Spartak
Trnava
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
Naupare
Naupare
1 : 1
Juhor
Obrež
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 1
FUD
Brus
Mačkovac
Mačkovac
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Kupci
Kupci
13. April
Lomnica
3 : 1
Šanac
Šanac
Sloga (M)
Majdevo
3 : 2
Sloga (D)
Dašnica
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Čitluk
Čitluk
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Makce
Makce
4 : 1
Radnik
Salakovac
Sloga (B)
Burovac
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Železničar
Požarevac
3 : 1
Đerdap
Golubac
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Padež
Petrovac
1 : 1
Spartak
Pirot
Jedinstvo
Pirot
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Mladost
Poljska Ržana
1 : 5
Gnjilan
Gnjilan
Radnik
Ušće
6 : 3
Stubal
Stubal
Polet
Ratina
3 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Real
Podunavci
4 : 0
Budućnost
Konarevo
Borac
Vraneši
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Proleter
Pečenog
1 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Ribnica
Jovac
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Rudar
Baljevac
Jasen
Brodarevo
1 : 2
Železničar
Požega
Savinac
Visibaba
3 : 0
Čajetina
Gostilje
Polet
Rasna
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
0 : 7
Crnokosa
Kosjerić
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Perućac
Perućac
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Lazarica
Prilipac
Višesava
Bajina Bašta
3 : 2
Lauš
Lopaš
Brezovica
Brezovica
3 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Kačer
Belanovica
Tulari
Tulari
1 : 3
Ribnikar
Pecka
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
ZSK
Valjevo
Jedinstvo
Petrovac
0 : 2
Partizan
Cerovac
Sloboda
Grbice
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
0 : 2
Srbija
Ilićevo
Zastava
Kragujevac
5 : 1
Borac (D)
Drenovac
Budućnost
Resnik
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Korićani
Korićani
1 : 4
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Sloga
Korman
3 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Naisus 1977
Rožina
1 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Orljane
Orljane
2 : 0
Palilula
Aleksinac
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Palilulac
Niš
Mladost (M)
Medoševac
6 : 1
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
0 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Čegar 2013
Kamenica
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Rudar
Jelašnica
OFK Sirig
Sirig
0 : 5
Jedinstvo (R)
Rumenka
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
OFK Futog
Futog
TSK
Temerin
2 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
Sofeks
Futog
2 : 0
ŽSK
Žabalj
Rgotina
Rgotina
2 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
Radnički (L)
Lubnica
6 : 0
OFK 019
Zaječar
Omladinac
Grezna
3 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Malinik
Podgorac
Osnić
Osnić
5 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
3 : 1
Sloga
Minićevo
Trebič
Sokobanja
8 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
NS Tatko
Stara Bozurna
5 : 2
Spartak
Gornja Trnava
Mladost 1982
Donji Drenovac
22.10
14:30
Trbunje
Trbunje
Dundjerski
Voljcinac
4 : 7
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
6 : 1
Partizanski put
Grudaš
Borac
Držanovac
4 : 2
Kosovac
Prokuplje
OFK Rota
Bujanovac
0 : 8
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Čelik
Belo polje
3 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
Biljači
Biljača
4 : 4
Vihor
Žbevac
Gracko
Staro Gracko
5 : 0
Sitnica
Lepina
Kopaonik
Lešak
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Mladost
Vrdila
Mineral 2015
Rudno
1 : 5
Metalac
Kraljevo
Partizan
Vrba
1 : 2
Borac (A)
Adrani
Magnohrom
Kraljevo
0 : 6
Napredak
Gračac
Gruža
Vitanovac
5 : 1
Tavnik
Tavnik
Lazac
Lazac
0 : 2
Grdica
Grdica
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
Lasta
Vitkovac
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Istok 63
Plana
1 : 2
Javor
Sladaja
Moravac
Krušar
2 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Mladost (J)
Jovac
6 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Beljanica
Strmosten
Borac 1805
Ivankovac
3 : 1
Omladinski
Paraćin
Sloga
Voljavče
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
Šantarovac
Šantarovac
4 : 0
Morava (R)
Ribare
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 3
Šumadinac
Dragovo
Kupinovac
Kupinovac
1 : 4
Mladost (D)
Dublje
Mladost (G)
Gložane
2 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Morava (KS)
Kočino Selo
5 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Ursule
Ursule
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
OFK Brestač
Brestač
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Polet
Novi Karlovci
5 : 0
Fruška Gora
Ruma
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
Graničar (O)
Obrež
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 3
Hajduk
Višnjićevo
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
5 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Vinogradar
Gudurica
2 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
Dobrica
Dobrica
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Polet
Izbište
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
3 : 1
Potporanj
Potporanj
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Janošik
Janošik
Slavia
Kovačica
4 : 0
Tempo
Sefkerin
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
1 : 0
Polet
Idvor
Omladinac 1927
Opovo
0 : 1
Mundial
Pančevo
Borac (P)
Pločica
5 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Dolovo
Dolovo
6 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Jedinstvo
Dubovac
7 : 5
Proleter
Mramorak
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 2
Kolonija
Kovin
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Stolice
Krupanj
Antimon
Zajača
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
Mladost (BR)
Brezjak
0 : 4
Borac
Kozjak
Sloga (ST)
Straža
1 : 4
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Rudar
Brasina
1 : 0
Jadar
Stupnica
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
Dedinje
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
2 : 1
011
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 3
Atakante
Rakovica
BUSK
Beograd
2 : 2
Busije
Zemun
Sparta Železnik
Beograd
1 : 4
Rekreativo 011
Beograd
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Mladost
Jabučki Rit
4 : 1
Podunavac
Ritopek
Pinosava
Pinosava
6 : 0
Hajduk
Kamendol
PKB (K)
Kovilovo
1 : 0
Poštar
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Crvenka
Borča
Umčari
Umčari
0 : 9
Minel
Ripanj
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Guncate
Guncati
0 : 3
Beljina
Beljina
Barajevo
Barajevo
0 : 4
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 4
Gorki
Glušci
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Drina
Badovinci
Premijer
Badovinci
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Provo 2015
Provo
0 : 2
Karađorđe
Mišar
Sloga
Krnić
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 1
Dobrava
Vukošić
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 1
Pocerina
Jevremovac
Šipurske livade
Šabac
6 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Radnički
Koceljeva
4 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 3
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajina
7 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
OFK Morava
Leskovac
2 : 2
Šumadija
Razgojna
Gradac
Konopnica
2 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Mladost (B)
Batulovce
1 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
Milanovo
Milanovo
Radnički
Pertate
2 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Vrelo
Vrelo
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Gunjevac
Gunjevac
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Čučuge
Čučuge
4 : 2
Polet (T)
Takovo
OFK Paljuvi
Paljuvi
6 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 1
Kalenić
Kalenić
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Borac
Rajković
1 : 0
Bujačić
Bujačić
Polet
Popučke
4 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Mladost (L)
Latković
Jadar 2013
Valjevo
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Komanice
Komanice
2 : 3
Kotešica
Kotešica
14. Oktobar
Izbenica
1 : 1
Gradina
Pejovac
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 2
Omladinac
Pojate
Mladi Gorani
Dupci
1 : 4
Velika Drenova
Velika Drenova
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Polet 57
Milutovac
Napredak Č
Čestereg
1 : 0
Proleter
Međa
Terekves
Hetin
8 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Roham
Nova Crnja
Napredak BT
Banatska Topola
6 : 1
Bega
Novi Itebej
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
OFK Draževac
Draževac
1 : 3
Polet (R)
Radevac
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Gredetin
Gredetin
1 : 7
Jastrebac
Tešica
Škriljac
Bradarac
1 : 5
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
Polet
Sivac
Hajduk
Stapar
8 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Kordun
Kljajićevo
0 : 3
Partizan
Kupusina
Šumadinac
Stojnik
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
Sloga
Zagorica
Brezovac
Brezovac
4 : 1
B 2000
Aranđelovac
Plaskovac
Plaskovac
8 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Dizel
Bare
3 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Desine
Desine
2 : 3
Polet (V)
Voluja
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Radnički (P)
Požeženo
0 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Dunavac (P)
Petka
Napredak (S)
Simićevo
1 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Integral
Batuša
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (B)
Busur
1 : 2
Radnički (K)
Knežica
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 1
Palić
Palić
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Solid
Subotica
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Čantavir
Čantavir
5 : 0
Žednik
Stari Žednik
Bikovo
Bikovo
3 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 2
Bratstvo
Ljutovo
OFK Slatina
Slatina
0 : 4
OFK Rogača
Rogača
Popović
Popovići
3 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 1
Vojvoda
Dučina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 1
Stojnik
Stojnik
Dinamo
Budisava
0 : 1
Obilić
Vilovo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 0
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
0 : 2
Miletić
Mošorin
Susek
Susek
0 : 6
Železničar
Novi Sad
Moskva
Budisava
2 : 1
Titel
Titel
Jadran
Sanad
6 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Graničar
Đala
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 2
Čoka
Čoka
Tisa
Padej
3 : 1
Tromedja
Majdan
AFK
Ada
3 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Mladost
Radičević
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 4
Željuša
Željuša
Jerma
Sukovo
1 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Pobeda
Držina
3 : 0
Nišavac
Staničenje
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 7
Jedinstvo
Puhovo
Jelica
Goračići
3 : 3
Voćar
Kotraža
Gradina
Rti
3 : 8
Bjelica
Milatovići
Sloga
Kaona
6 : 3
Radnički
Turica
Budućnost
Stančići
7 : 0
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
1 : 4
Lugovi
Čačak
Planinac
Vujetinci
1 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Prijatelji
Čačak
2 : 4
Morava (K)
Katrga
Malba
Žaočani
1 : 3
Mladost (A)
Atenica
Rakova
Rakova
3 : 3
Kej
Čačak
Sloga (M)
Milatovac
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 3
BSK
Borač
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
Veteran 2015
Popović
2 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
Ozremica
Beršići
0 : 4
Takovski Ustanak
Takovo
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Ozrem
Ozrem
Pontes
Kostol
2 : 2
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
1 : 4
Kladušnica
Kladušnica
Lokomotiva
Novi Sip
10 : 1
Dunavac
Velesnica
Milutinovac
Milutinovac
0 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Lovćen
Petrovo selo
3 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 6
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Napredak
Međulužje
0 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Kosmajac
Koraćica
3 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Markovac
Markovac
1 : 1
OFK Student
Mladenovac
Sloga
Granice
6 : 0
Dedinje
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
5 : 1
Borac
Amerić
Jedinstvo
Dren
1 : 1
Posavina
Stubline
Duboko
Mala Moštanica
6 : 1
Krtinska
Krtinska
Sloga
Ratari
4 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Polet
Grabovac
Zvezda
Konatice
1 : 2
Rvati
Obrenovac
Ljubinić
Ljubinić
0 : 7
Borac
Ušće
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 1
Bistrica
Bistrica
BSK
Brajkovac
0 : 2
Rudar
Zeoke
Vreoci
Vreoci
1 : 1
Sloga
Lukavica
Polet
Mirosaljci
0 : 6
Sloboda
Stubica
Plavi Tok
Dražinovići
5 : 6
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
2 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
0 : 3
Sečica
Seča reka
Avijatičar
Vranjani
0 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Glumač
Glumač
3 : 5
Duškovci
Duškovci
Skobalj
Skobalj
1 : 4
Jezava
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
0 : 0
Sloga
Lugavčina
Vučak
Vučak
1 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Omladinac
Seone
3 : 0
Landol
Landol
Lunjevac
Lunjevac
2 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
0 : 0
Kolarac
Kolari
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
10. februar
Šajinovac
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 0
Klisura
Klisura
Mekiš
Mekiš
3 : 2
Grkinja
Grkinja
Pobeda
Rusna
1 : 4
Toplica
Šarlinac
Železničar
Kusadak
4 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 0
Budućnost
Ratari
Udarnik
Baničina
4 : 1
Bačinac
Bačinac
Sloga
Žučkovac
3 : 0
Gol
Sokobanja
Jedinstvo
Mužinac
2 : 3
Mladost
Resnik
Urovica
Urovica
4 : 1
Miloševo
Miloševo
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Polet
Jabukovac
Slatina
Slatina
5 : 3
OFK Sikole
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Malajnica
Malajnica
Tara
Kremna
2 : 1
Kapedunum
Užice
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 2
Čarapan
Kruševac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
7 : 3
Konjuh
Konjuh
Sebečevac
Sebečevac
6 : 1
Žabare
Žabare
Zdravinje
Zdravinje
5 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Koprijan
Gradište
2 : 0
Banaćanin
Aleksandrovo
Arbanasce
Arbanasce
2 : 2
Sloga
Jovanovac
Timok 1928
Trnavac
3 : 0
Lovac
Mali Izvor
Šljivar
Šljivar
6 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Sloga 1949
Matijevac
2 : 0
Belpos
Belotić
Sloga (R)
Ridjake
2 : 2
Polet
Jalovik
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 4
Mrovska
Mrovska
Verko
Suvo Selo
1 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 3
Hajduk
Debrc
Sloboda
Krežbinac
1 : 2
Heroj
Busilovac
BSK Buljane
Buljane
1 : 1
Razvitak
Mirilovac
Napredak (St)
Stubica
3 : 1
Budućnost
Lebina
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 4
OFK Juhor 2016
Potočac
Vihor
Golubovac
0 : 2
Jedinstvo
Ratare
Mladost (K)
Kutles
2 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Rudar 1973
Rudare
0 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Bojić
Bojić
0 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost
Slatina
3 : 0
OFK Varna
Varna
Rankovac
Nakučani
1 : 0
Volujac
Volujac
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 1
Beloševac
Beloševac
Dupljaj 2016
Dupljaj
2 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
1 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
4 : 0
Sloga Gorić
Valjevo
Dokmir
Dokmir
0 : 3
Kolubara
Liso Polje
Pambukovica
Pambukovica
1 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 1
Strelac 001
Kožuar
Vukona
Vukona
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
OFK Takovo
Takovo
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Sloga
Vrhovine
1 : 3
Brgule
Brgule
Progorelica
Progorelica
6 : 2
Morava (M)
Mrsać
Budućnost (S)
Samaila
1 : 2
Studen Vitez
Studenica
Koštam Polje
Delimeđe
1 : 1
Bane 1931
Raška
Šumadija (Š)
Šumarice
3 : 3
Mladost 1925
Oplanići
Miločajac
Miločaj
4 : 3
Zgodačica
Godačica
Mladost 1981
Štulac
0 : 0
Stara čaršija
Kraljevo
Partizan
Majur
3 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Crni Vrh
Deonica
1 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Trnava
Trnava
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
OFK Borac
Lovci
1 : 0
Omladinac
Bunar
Resava
Bukovac
2 : 2
Rudar
Plazane
Mladi Borac
Trucevac
0 : 12
Orlovi
Jasenovo
Resavac
Veliki Popović
2 : 2
Zelenika
Vitance
Planinac
Panjevac
1 : 3
Mladi Radnik
Grabovica
Sopot
Požarevac
0 : 7
Proleter 1932
Požarevac
Sloga (Du)
Dubravica
2 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 3
Sloga (L)
Lučica
Napredak (Bu)
Bubušinac
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Sloga (Dr)
Drmno
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Metalac
Požarevac
0 : 5
Vihor
Маljurevac
Dobra
Dobra
2 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
OFK Vinci
Vinci
0 : 4
Barič
Barič
Električar
Šuvajić
2 : 0
Polet
Bikinje
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Krćevac 04
Krćevac
2 : 1
Budućnost (B)
Blaznava
Maskar
Maskar
3 : 5
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
Skela
Skela
1 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Lazarevac
Lazarevac
0 : 4
Mladi radnik
Junkovac
Mladost
Svileuva
5 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Galeb
Cerovac
2 : 1
Korman
Korman (Šabac)
Žabar
Žabar
1 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Bečevica
Bečevica
0 : 3
Sloga
Zabojnica
Pek (K)
Kusiće
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Stiški Kurjak
Kurjače
6 : 4
Ram
Ram
Sloga Top
Topolovnik
1 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Dunavac 1929
Kisiljevo
4 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
Banat (D)
Dupljaja
2 : 3
Pobeda
Parta
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Stig (C)
Crljenac
4 : 1
Napredak 1927
Toponica
OFK Metalac
Sombor
2 : 1
Graničar
Riđica
OFK Šikara
Sombor
5 : 3
Panonija
Lalić
Telečka
Telečka
1 : 5
Sport
Bezdan
Dinamo
Sonta
8 : 2
KFK Kula
Kula
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 0
BSK
Brzohode
Budućnost
Kočetin
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Proleter
Četereže
0 : 6
Udarnik
Sibnica
Napredak
Vašica
8 : 0
OFK Bingula
Bingula
OFK Bačinci
Bačinci
5 : 4
Omladinac
Batrovci
Graničar
Jamena
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Sinđelić
Gibarac
1 : 7
Obilić 1993
Kukujevci
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Jednota
Šid
4 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Polet
Senje
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Dobričevo
Dobričevo
2 : 1
Sloga
Isakovo
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 1
Mladost (CK)
Crni kao
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 1
Padež
Padež
Globoder
Globoder
5 : 0
Vratare
Vratare
Grkljane
Grkljane
3 : 1
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
2 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Polet (Š)
Šavrane
4 : 3
Lomnica
Lomnica
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 0
Napredak
Staro Lanište
Mladost
Podgorica
3 : 3
Budućnost
Podgorica
Berane
Berane
1 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Bokelj
Kotor
3 : 1
Otrant
Ulcinj
Cetinje
Cetinje
2 : 2
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Ibar
Rožaje
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Čelik
Nikšić
Mornar
Bar
3 : 0
Lovćen
Cetinje
Bratstvo
Ljajkovići
2 : 0
Gorštak
Kolašin
Kom Eurozox 2
Podgorica
4 : 0
Crvena stijena
Podgorica
Petnjica
Petnjica
3 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
OFK Borac
Bijelo Polje
8 : 3
Napredak
Berane
GOŠK
Gabela
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Željezničar
Banja Luka
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Everton
Liverpool
2 : 5
Arsenal
London
Tottenham
London
4 : 1
Liverpool
Liverpool
Villarreal
Villarreal
4 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Real Madrid
Madrid
3 : 0
Eibar
Eibar
Leganés
Leganés
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
Celta Vigo
Vigo
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Köln
Köln
0 : 0
Werder
Bremen
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Atalanta
Bergamo
1 : 0
Bologna
Bologna
Benevento
Benevento
0 : 3
Fiorentina
Firenze
Chievo
Verona
3 : 2
Verona
Verona
Lazio
Roma
3 : 0
Cagliari
Cagliari
Milan
Milano
0 : 0
Genoa
Genova
SPAL
Ferrara
0 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Torino
Torino
0 : 1
Roma
Roma
Udinese
Udine
2 : 6
Juventus
Torino
Nice
Nice
1 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Troyes
Troyes
0 : 5
Lyon
Lyon
Marseille
Marseille
2 : 2
PSG
Paris
Napredak
Kruševac
1 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Kolibri
Kuršumlija
10 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Spartak
Subotica
3 : 0
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
IMT
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 5
Morava (VP)
Velika Plana
BSK 1925
Beograd
6 : 0
Srem
Jakovo
Budućnost
Dobanovci
4 : 2
Balkan
Beograd
GSP Polet
Beograd
5 : 0
Avala
Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 1
Internacional MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 2
Radnički MK
Novi Beograd
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
Veternik
Veternik
Crvena zvezda
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
ŽAK junior
Sombor
0 : 2
Hajduk junior
Kula
Bačka 1901
Subotica
7 : 1
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Torlak MK
Beograd
0 : 1
Voždovac MK
Beograd
Borac MK
Lazarevac
1 : 2
Bežanija MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Spartak
Subotica
1 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Brodarac
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
011
Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
OLE
Zemun
5 : 1
Žarkovo
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 3
DIF
Beograd
Palilulac
Beograd
5 : 0
Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
1 : 2
Beograd 1929
Beograd
Proleter
Vranovo
4 : 4
Šumadija
Azanja
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Morava
Velika Plana
5 : 1
Pobeda
Golobok
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Tavankut
Tavankut
Apolon
Kraljevo
8 : 0
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
6 : 0
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Crvena zvezda
Pavliš
10 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Vojvodina
Seleuš
0 : 9
Polet
Izbište
Jedinstvo
Dren
14 : 0
Polet
Grabovac
Rad B MK
Beograd
10 : 2
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Voždovac B MK
Beograd
9 : 2
Nord Star MK
Beograd
IMT
Novi Beograd
6 : 3
Lola MK
Beograd
DIF MK
Beograd
0 : 4
OFK Beograd B MK
Beograd
Sopot MK
Sopot
2 : 1
Institut MK
Zemun Polje
Bežanija MK
Novi Beograd
6 : 1
Kosmaj MK
Ralja
Radnički NB B
Novi Beograd
22.10
10:00
OFK Beograd MK
Beograd
011 MK
Beograd
4 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 0
BSK Borča MK
Borča
Zemun MK
Zemun
6 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 1
Radnički NB MK
Novi Beograd
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 3
OFK Vršac
Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Voždovac
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 6
Partizan
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
1 : 2
Zemun MK
Zemun
Radnički (O) MK
Obrenovac
1 : 4
Čukarički MK
Beograd
Boleč
Bolec
5 : 1
Palilulac
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 4
Ada
Beograd
Rakovica
Beograd
1 : 3
Napredak (M)
Medoševac
Vrčin MK
Vrčin
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
GSP Polet MK
Beograd
3 : 2
Milutinac MK
Zemun
PKB MK
Padinska Skela
1 : 4
Olimpik MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
2 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
CFK
Vrbas
1 : 0
Arena Su
Subotica
Tekstilac
Odžaci
1 : 5
Spartak
Subotica
Bečej 1918
Bečej
1 : 5
Radnički (S)
Sombor
Partizan (U)
Uljma
5 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Mladost
Velika Greda
15 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Jedinstvo Stević
Kačarevo
8 : 0
Slavia
Kovačica
Zadrugar
Orasac
4 : 3
Urovci
Urovci
Posavina
Stubline
6 : 0
Zvezda
Konatice
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Duboko
Mala Mostanica
IMT
Beograd
2 : 0
Hajduk
Beograd
Borac
Progar
5 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
6 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
AFK
Ada
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
Senta
Senta
1 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Tisa
Adorjan
3 : 0
Bačka
Mol
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Žarkovo MK
Žarkovo
0 : 7
BASK MK
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Beograd
9 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Srem MK
Jakovo
3 : 2
Ole MK
Zemun
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 4
Rudar 2001
Kostolac
Vučje
Vučje
2 : 2
Rosulja 2014
Vlasotince
Majdanpek
Majdanpek
0 : 5
Lavice Dubočica
Leskovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Spartak '06
Subotica
Spartak '05
Subotica
11 : 0
Subotica
Subotica
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Sindjelic 2012
Beograd
IMT
Beograd
0 : 8
Dominus
Beograd
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Lola
Beograd
Torlak
Beograd
7 : 0
Palilulac
Beograd
Banja
Beograd
0 : 2
Balkan
Beograd
Beograd 1929
Beograd
15 : 0
Dunav
Veliko Selo
Žarkovo
Žarkovo
1 : 1
Nord Star
Beograd
Kormoran
Beograd
1 : 5
Boleč
Boleč
Zemun
Zemun
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Varga
Beograd
4 : 1
Zemun
Zemun
Partizan
Drazevac
0 : 8
Omladinac
Veliko Polje
Buducnost
Zvecka
2 : 1
Skela
Skela
Crvenka
Beograd
4 : 1
Banja
Beograd

Košarka

Cedevita
Zagreb
79 : 74
Crvena zvezda MTS
Beograd
Hajduk
Kula
85 : 77
Radnički
Kovin
Železničar
Čačak
74 : 66
Zlatar
Nova Varoš
Paraćin
Paraćin
73 : 107
Student
Bajina Bašta
Jagodina
Jagodina
95 : 87
Radnički VA
Valjevo
Sokobanja
Sokobanja
85 : 76
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Borča
Beograd
81 : 95
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Astra
Beograd
78 : 84
Ras
Beograd
Petrovgrad
Zrenjanin
63 : 62
Velika Kikinda
Kikinda
Bagljaš
Zrenjanin
80 : 71
Kadet
Novi Sad
Joker
Sombor
90 : 82
Crvenka
Crvenka
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
55 : 68
Sloboda (NS)
Novi Sad
Budućnost (NS)
Novi Sad
67 : 75
Tisa
Bečej
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
79 : 70
Sivac
Sivac
Železničar
Inđija
87 : 62
Stara Pazova
Stara Pazova
Dinamo
Pančevo
74 : 69
Jadran
Golubinci
Ub
Ub
130 : 77
Vladimirci
Vladimirci
Železničar
Lajkovac
87 : 53
Student 014
Valjevo
Mix
Majur
78 : 46
Rađevac
Krupanj
Loznica
Loznica
80 : 50
M015
Šabac
Stragari Šumadija
Aranđelovac
91 : 84
Zicer 2014
Gruža
Stari Ras
Novi Pazar
72 : 77
Sloga (D)
Despotovac
Sloga Elite
Kraljevo
90 : 54
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Hisar
Leskovac
72 : 90
Kuršumlija
Kuršumlija
Vlasotince
Vlasotince
54 : 94
Actavis Academy
Leskovac
Đerdap
Kladovo
28 : 78
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Zaječar
60 : 85
Fair Play
Niš
Zicer
Bor
66 : 42
Pusta Reka
Bojnik
Vrbas Medela
Vrbas
67 : 70
Radivoj Korać
Beograd
Bor
Bor
81 : 50
Spartak
Subotica
Play Off
Užice
34 : 78
Duga
Šabac
Banovci Dunav
Banovci Dunav
50 : 42
Joker
Sombor
Karaburma
Beograd
72 : 65
Proleter 023
Zrenjanin
Ruma 92
Ruma
75 : 51
Sivac
Sivac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 20
Proleter (NS)
Novi Sad

Odbojka

Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
VA-014 Gorenje
Valjevo
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Borac
Paraćin
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Bečej
Bečej
Banat
Vršac
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Lotus
Čačak
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
Gračac
Gračac
Pirot
Pirot
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Desetka
Niš
Niš 2
Niš
1 : 3
Vranje
Vranje
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Dunav Volley
Novi Sad
Stig
Kurjače
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Vizura
Ruma
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
FOK
Novi Sad
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Desetka
Niš
Pirot
Pirot
3 : 2
Kuršumlija
Kuršumlija
Student
Niš
0 : 3
Panda
Vranje
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Tutin
Tutin
Tara
Bajina Bašta
3 : 1
Trstenik
Trstenik
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Crnokosa Artos
Kosjerić
Bambi volej
Prijepolje
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Mladost (NP)
Nova Pazova
Ruma
Ruma
3 : 0
Panonija
Bačka Palanka
Kikinda
Kikinda
2 : 3
Maks
Šid
Ribnica
Mionica
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Tehničar
Smederevo
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Fortuna Plus
Aranđelovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Imlek
Beograd
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Krajišnik
Krajišnik
Banat
Vršac
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Beočin
Beočin
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 1
Trijumf 2013
Šid
Štrand Volej
Novi Sad
1 : 3
Blok Aut
Temerin
Partizan 2
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Železničar
Beograd
1 : 3
AS
Beograd
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Blok Aut
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Partizan
Beograd
3 : 1
Sterija
Novi Beograd
Kralj
Beograd
2 : 3
TENT
Obrenovac
Volleyland
Rakovica
0 : 3
Beograd
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Vizurine Ajkulice
Beograd

Rukomet

Mladost TSK
Bački Jarak
31 : 29
Hercegovina
Sečanj
Sivac 69
Sivac
29 : 20
Mladost (V)
Vršac
Metalac Gorenje
Valjevo
24 : 35
Metaloplastika 2
Šabac
Novi Beograd
Beograd
27 : 22
BASK Soko
Beograd
Radnički
Obrenovac
38 : 34
SC Voždovac 2012
Beograd
Rekreativo
Beograd
25 : 19
Smederevo
Smederevo
Radnički
Ćuprija
23 : 26
Rtanj
Boljevac
Slavija
Novi Sad
27 : 27
Titel
Titel
ORK Pančevo
Pančevo
29 : 26
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Metalac
Futog
30 : 26
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Zrenjanin
Zrenjanin
25 : 26
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Mokra gora 2
Zubin Potok
27 : 10
Lokomotiva 2
Lapovo
Radnički 1964 2
Kragujevac
28 : 39
Šamot 65 2
Aranđelovac
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
32 : 29
Jagodina
Jagodina
Palanka
Smederevska Palanka
34 : 32
Rudar 2
Kostolac
Umčari
Umčari
29 : 24
Smederevo 2
Smederevo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
41 : 28
Udarnik
Lozovik
Lazarevac
Lazarevac
28 : 25
Gučevo
Banja Koviljača
Loznica 2
Loznica
23 : 32
Ub
Ub
Rakovica
Rakovica
36 : 31
Prva Iskra Barič
Barič
Vranje 1957 - 2
Vranje
33 : 25
Planinka PV - 2
Kuršumlija
Kolubara
Lazarevac
34 : 29
Morava
Velika Plana
Lokomotiva
Lapovo
23 : 23
Priboj
Priboj
Topličanin
Prokuplje
31 : 22
Karađorđe
Topola
Rusin
Ruski Krstur
35 : 33
Graničar
Gakovo
Vladimirovac
Vladimirovac
16 : 24
Crepaja
Crepaja
Unirea
Uzdin
30 : 22
Radnički
Kovin
Beočin
Beočin
28 : 29
Hajduk
Čurug
Radnički
Novi Sad
37 : 32
Inđija 2
Inđija
Kučevo
Kučevo
30 : 28
Požarevac
Požarevac
Laki
Crvenka
32 : 28
Spartak
Debeljača
Deronje
Deronje
33 : 28
Želja
Žabalj
Radnički
Bajmok
23 : 29
Mokrin
Mokrin
Jadran
Feketić
27 : 26
Petrovaradin
Petrovaradin
Radan
Lebane
36 : 19
Vranje
Vranje
Rudar
Kostolac
11 : 17
Mladi radnik
Radinac
Beograd
Beograd
31 : 29
Loznica Grad
Loznica
Mačva
Šabac
29 : 31
ORK Loznica
Loznica
Lehel
Mužlja
21 : 12
Obilić
Novi Kneževac
Partizan
Iđoš
27 : 21
Jabuka (Ž)
Jabuka
Gradnulica
Zrenjanin
19 : 37
Dolovo (Ž)
Dolovo
Miletić
Mošorin
16 : 28
Klenak 09
Klenak
Srem
Sremska Mitrovica
32 : 17
Apatin (Ž)
Apatin
Rusin
Ruski Krstur
16 : 42
Jugović (Ž)
Kać
Bor - RTB 2
Bor
19 : 18
Remesiana
Bela Palanka

Futsal

Jastrebac
Blace
5 : 3
International
Novi Sad
Ekonomist
Beograd
3 : 4
Vranje
Vranje
Vinter sport
Niš
1 : 3
Put-inženjering
Niš
Pčinja
Karavukovo
1 : 9
Mićko trend
Beočin
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 0
Hajduk
Kula
Ekonomac 2
Kragujevac
13 : 1
Župski Rubin
Prijepolje
Zlatar 033
Nova Varoš
4 : 1
Kosjerić
Kosjerić
Zufo
Bujanovac
11 : 2
Miners
Majdanpek
Ekonomist
Niš
2 : 0
Radnički 2010
Niš
Bele crkve
Kuršumlija
2 : 6
Bor
Bor
Leskovac
Leskovac
6 : 2
Niš 92
Niš
AS
Bujanovac
4 : 5
Aleksinac 2015
Aleksinac
RB 2
Valjevo
4 : 1
PP 192
Prijepolje
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 2
Šljivići
Ivanjica
PP 192
Prijepolje
3 : 6
Bezbednost 192
Valjevo