22.04
16:00
TSC
Omladinac
1
1
|
22.04.2017 16:00 | TSC | 1 : 1 | Omladinac | |||||
22.04
16:00
Radnički (Zr)
Radnički (SM)
5
0
|
22.04.2017 16:00 | Radnički (Zr) | 5 : 0 | Radnički (SM) | |||||
22.04
16:00
Crvena zvezda (NS)
Bačka 1901
2
2
|
22.04.2017 16:00 | Crvena zvezda (NS) | 2 : 2 | Bačka 1901 | |||||
22.04
16:00
Radnički (NP)
Bratstvo 1946
0
1
|
22.04.2017 16:00 | Radnički (NP) | 0 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
22.04
16:00
Borac (S)
Radnički (Š)
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Borac (S) | 1 : 0 | Radnički (Š) | |||||
22.04
16:00
Vršac
Cement
0
1
|
22.04.2017 16:00 | Vršac | 0 : 1 | Cement |
22.04
16:00
Šumadija 1903
Smederevo 1924
3
1
|
22.04.2017 16:00 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
22.04
16:00
Sloga (P)
Jošanica
2
1
|
22.04.2017 16:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Jošanica | |||||
22.04
16:00
FAP
Karađorđe (T)
2
0
|
22.04.2017 16:00 | FAP | 2 : 0 | Karađorđe (T) | |||||
22.04
16:00
Mokra Gora
Jedinstvo Putevi
0
1
|
22.04.2017 16:00 | Mokra Gora | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
22.04
16:00
Železničar
Loznica
2
1
|
22.04.2017 16:00 | Železničar | 2 : 1 | Loznica | |||||
22.04
16:00
Šapine
Zlatibor (Č)
0
1
|
22.04.2017 16:00 | Šapine | 0 : 1 | Zlatibor (Č) | |||||
22.04
16:00
Radnički 1923
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
22.04.2017 16:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 |
22.04
16:30
Trstenik PPT
Ozren
1
2
|
22.04.2017 16:30 | Trstenik PPT | 1 : 2 | Ozren | |||||
22.04
16:30
Timok
Jedinstvo (B)
0
0
|
22.04.2017 16:30 | Timok | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
22.04
16:30
Sloga (D)
Dunav
2
2
|
22.04.2017 16:30 | Sloga (D) | 2 : 2 | Dunav |
22.04
11:00
GSP Polet
BASK
0
1
|
22.04.2017 11:00 | GSP Polet | 0 : 1 | BASK |
22.04
16:00
Radnički (S)
Mladost (T)
2
2
|
22.04.2017 16:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | Mladost (T) | |||||
22.04
16:00
OFK Vrbas
Bačka (P)
2
1
|
22.04.2017 16:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
22.04
16:00
Bečej 1918
Srbobran
3
1
|
22.04.2017 16:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Srbobran |
22.04
16:00
Radnički (S)
Vršac united
4
3
|
22.04.2017 16:00 | Radnički (S) | 4 : 3 | Vršac united | |||||
22.04
16:00
Sloboda
Radnički (K)
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
22.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Slavia
4
0
|
22.04.2017 16:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 0 | Slavia | |||||
22.04
16:00
Sloga
ŽAK
4
0
|
22.04.2017 16:00 | Sloga | 4 : 0 | ŽAK | |||||
22.04
16:00
Dinamo 1945
Jedinstvo (NB)
5
0
|
22.04.2017 16:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Jedinstvo (NB) |
22.04
16:00
Slavija
Kabel
0
1
|
22.04.2017 16:00 | Slavija | 0 : 1 | Kabel | |||||
22.04
16:00
Mladost (BJ)
Hajduk (B)
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Mladost (BJ) | 1 : 0 | Hajduk (B) | |||||
22.04
16:00
ŽSK
Sloga
2
1
|
22.04.2017 16:00 | ŽSK | 2 : 1 | Sloga |
22.04
16:00
Sloboda (Č)
Karađorđe
0
3
|
22.04.2017 16:00 | Sloboda (Č) | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
22.04
16:00
Takovo
Ovčar
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Takovo | 3 : 0 | Ovčar |
22.04
16:00
Šumadija (A)
RSK
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | RSK | |||||
22.04
16:00
Radnički 1926
Proleter
0
1
|
22.04.2017 16:00 | Radnički 1926 | 0 : 1 | Proleter | |||||
22.04
16:00
Gruža
Borac (Ž)
6
2
|
22.04.2017 16:00 | Gruža | 6 : 2 | Borac (Ž) |
22.04
16:00
Zadrugar
Polimlje
3
1
|
22.04.2017 16:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Polimlje | |||||
22.04
16:00
Jedinstvo 1945
Sloga (S)
1
2
|
22.04.2017 16:00 | Jedinstvo 1945 | 1 : 2 | Sloga (S) | |||||
22.04
16:00
Ribnica
OFK Divci
0
0
|
22.04.2017 16:00 | Ribnica | 0 : 0 | OFK Divci | |||||
22.04
16:00
Radnički Gorenje
Sevojno
2
0
|
22.04.2017 16:00 | Radnički Gorenje | 2 : 0 | Sevojno |
22.04
16:30
OFK Bor
Malošište
1
1
|
22.04.2017 16:30 | OFK Bor | 1 : 1 | Malošište | |||||
22.04
16:30
Brodoremont
Bukovik
3
1
|
22.04.2017 16:30 | Brodoremont | 3 : 1 | Bukovik | |||||
22.04
16:30
Svrljig
Đerdap
2
0
|
22.04.2017 16:30 | Svrljig | 2 : 0 | Đerdap |
22.04
16:30
OFK Topličanin
OFK Kosanica
3
0
|
22.04.2017 16:30 | OFK Topličanin | 3 : 0 | OFK Kosanica |
22.04
16:30
Budućnost (O)
Morava (VH)
3
0
|
22.04.2017 16:30 | Budućnost (O) | 3 : 0 | Morava (VH) | |||||
22.04
16:30
GFK Dubočica
Nebeski andjeli
5
2
|
22.04.2017 16:30 | GFK Dubočica | 5 : 2 | Nebeski andjeli | |||||
22.04
16:30
Pusta reka
Ropotovo
2
0
|
22.04.2017 16:30 | Pusta reka | 2 : 0 | Ropotovo | |||||
22.04
16:30
Balkanski
Budućnost (P)
0
4
|
22.04.2017 16:30 | Balkanski | 0 : 4 | Budućnost (P) | |||||
22.04
16:30
Pčinja
OFK Brzi Brod
3
0
|
22.04.2017 16:30 | Pčinja | 3 : 0 | OFK Brzi Brod |
22.04
16:00
Milutinac
Borac (O)
1
2
|
22.04.2017 16:00 | Milutinac | 1 : 2 | Borac (O) | |||||
22.04
16:00
Balkan Mirijevo
Zvezdara
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | Zvezdara | |||||
22.04
16:00
Lokomotiva
Torlak
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Torlak | |||||
22.04
16:00
Avala
PKB Padinska Skela
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Avala | 3 : 0 | PKB Padinska Skela |
22.04
17:00
Radnički 1905
Njegoš
2
2
|
22.04.2017 17:00 | Radnički 1905 | 2 : 2 | Njegoš |
22.04
16:00
ŽAK
Borac (BG)
2
3
|
22.04.2017 16:00 | ŽAK | 2 : 3 | Borac (BG) | |||||
22.04
16:00
Mladost (K)
OFK Šikara
4
2
|
22.04.2017 16:00 | Mladost (K) | 4 : 2 | OFK Šikara |
22.04
16:30
BAK
Jedinstvo (V)
1
1
|
22.04.2017 16:30 | BAK | 1 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
22.04
16:30
Jedinstvo Stević
Vulturul
6
0
|
22.04.2017 16:30 | Jedinstvo Stević | 6 : 0 | Vulturul |
22.04
16:00
OFK Kikinda
Naftagas (B)
4
0
|
22.04.2017 16:00 | OFK Kikinda | 4 : 0 | Naftagas (B) | |||||
22.04
16:00
Proleter 2006
Lehel
0
2
|
22.04.2017 16:00 | Proleter 2006 | 0 : 2 | Lehel | |||||
22.04
16:00
Mladost (L)
C. Zvezda (VS)
0
0
|
22.04.2017 16:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | C. Zvezda (VS) | |||||
22.04
16:00
Begej
Borac
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Begej | 3 : 0 | Borac |
22.04
16:00
Sloven
Ljukovo
2
3
|
22.04.2017 16:00 | Sloven | 2 : 3 | Ljukovo | |||||
22.04
16:00
Partizan
Podrinje
1
4
|
22.04.2017 16:00 | Partizan | 1 : 4 | Podrinje | |||||
22.04
16:00
1. Maj Ruma
Napredak
5
0
|
22.04.2017 16:00 | 1. Maj Ruma | 5 : 0 | Napredak | |||||
22.04
16:00
Rudar
Donji Petrovci
0
1
|
22.04.2017 16:00 | Rudar | 0 : 1 | Donji Petrovci |
22.04
17:00
OFK Sirig
Borac
0
2
|
22.04.2017 17:00 | OFK Sirig | 0 : 2 | Borac | |||||
22.04
17:00
Omladinac
Proleter
2
0
|
22.04.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Proleter | |||||
22.04
17:00
Šajkaš 1908
Jugović
2
2
|
22.04.2017 17:00 | Šajkaš 1908 | 2 : 2 | Jugović |
22.04
16:30
Omladinac
Polet
0
2
|
22.04.2017 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Polet | |||||
22.04
16:30
Novi Pazar 1928
Rudar
1
2
|
22.04.2017 16:30 | Novi Pazar 1928 | 1 : 2 | Rudar | |||||
22.04
16:30
Goč
Proleter
0
0
|
22.04.2017 16:30 | Goč | 0 : 0 | Proleter |
22.04
16:00
Partizan
Mladost
3
1
|
22.04.2017 16:00 | Partizan | 3 : 1 | Mladost |
22.04
16:00
Prijevor
Parmenac
0
2
|
22.04.2017 16:00 | Prijevor | 0 : 2 | Parmenac |
22.04
16:00
Podunavac
SASK
6
1
|
22.04.2017 16:00 | Podunavac | 6 : 1 | SASK |
22.04
16:00
Polet (SD)
Makce
5
1
|
22.04.2017 16:00 | Polet (SD) | 5 : 1 | Makce | |||||
22.04
16:00
Đerdap
Rudar (S)
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Đerdap | 3 : 0 | Rudar (S) | |||||
22.04
16:00
Sloga 33
Krilaš
5
1
|
22.04.2017 16:00 | Sloga 33 | 5 : 1 | Krilaš |
22.04
14:30
Radnički Šabački
Majur
2
0
|
22.04.2017 14:30 | Radnički Šabački | 2 : 0 | Majur |
22.04
16:00
Junior Novo Naselje
Sovljak
5
6
|
22.04.2017 16:00 | Junior Novo Naselje | 5 : 6 | Sovljak | |||||
22.04
16:00
Banjani
Pepeljevac
1
4
|
22.04.2017 16:00 | Banjani | 1 : 4 | Pepeljevac |
22.04
16:00
Brestovac
Blizna
6
2
|
22.04.2017 16:00 | Brestovac | 6 : 2 | Blizna | |||||
22.04
16:00
Zlot
Čubra
2
2
|
22.04.2017 16:00 | Zlot | 2 : 2 | Čubra | |||||
22.04
16:00
Poreč
Slatina
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Poreč | 3 : 0 | Slatina |
22.04
16:30
Crvena Zvezda
Zemljoradnik
4
2
|
22.04.2017 16:30 | Crvena Zvezda | 4 : 2 | Zemljoradnik | |||||
22.04
16:30
Palilula
Radnički 1924
3
2
|
22.04.2017 16:30 | Palilula | 3 : 2 | Radnički 1924 |
22.04
Radnički (L)
Malinik
3
2
|
22.04.2017 | Radnički (L) | 3 : 2 | Malinik |
22.04
17:00
Partizan
OFK Bratstvo
6
2
|
22.04.2017 17:00 | Partizan | 6 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
22.04
17:00
OFK Tekstilac
Morava
6
0
|
22.04.2017 17:00 | OFK Tekstilac | 6 : 0 | Morava |
22.04
12:00
Spartak
Dobrič
0
4
|
22.04.2017 12:00 | Spartak | 0 : 4 | Dobrič | |||||
22.04
16:30
Veterani Jastrebac
Jug Bogdan
1
2
|
22.04.2017 16:30 | Veterani Jastrebac | 1 : 2 | Jug Bogdan |
22.04
16:30
Vladimir Durković
Mladost (PR)
2
0
|
22.04.2017 16:30 | Vladimir Durković | 2 : 0 | Mladost (PR) | |||||
22.04
16:30
Zvezda
Gnjilan
2
4
|
22.04.2017 16:30 | Zvezda | 2 : 4 | Gnjilan |
22.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Plantaža
3
1
|
22.04.2017 16:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 1 | Plantaža |
22.04
16:00
OFK Alakince
BSK Bujanovac
8
1
|
22.04.2017 16:00 | OFK Alakince | 8 : 1 | BSK Bujanovac |
22.04
Brezovica
Sitnica
3
0
|
22.04.2017 | Brezovica | 3 : 0 | Sitnica | |||||
22.04
Gracko
Radnički
3
0
|
22.04.2017 | Gracko | 3 : 0 | Radnički | |||||
22.04
Čaglavica
Ugljare
1
2
|
22.04.2017 | Čaglavica | 1 : 2 | Ugljare |
22.04
11:00
Brodarac
Mladi proleter
2
0
|
22.04.2017 11:00 | Brodarac | 2 : 0 | Mladi proleter |
22.04
16:00
Burovo
Urovci
2
3
|
22.04.2017 16:00 | Burovo | 2 : 3 | Urovci | |||||
22.04
16:00
TEK Sloga
Zabrežje
2
0
|
22.04.2017 16:00 | TEK Sloga | 2 : 0 | Zabrežje |
22.04
16:00
Mladenovac
Leštane
0
9
|
22.04.2017 16:00 | Mladenovac | 0 : 9 | Leštane | |||||
22.04
16:00
Vinča
Dunavac
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Vinča | 1 : 0 | Dunavac |
22.04
17:00
Borac 1805
Rudar Stenjevac
3
0
|
22.04.2017 17:00 | Borac 1805 | 3 : 0 | Rudar Stenjevac | |||||
22.04
17:00
Radnički (T)
Napredak (S)
2
1
|
22.04.2017 17:00 | Radnički (T) | 2 : 1 | Napredak (S) |
22.04
17:00
Kolare
Mladost (D)
3
1
|
22.04.2017 17:00 | Kolare | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
22.04
17:00
Zenit
Kupinovac
1
0
|
22.04.2017 17:00 | Zenit | 1 : 0 | Kupinovac |
22.04
16:30
Napredak 2012
Jastrebac
7
3
|
22.04.2017 16:30 | Napredak 2012 | 7 : 3 | Jastrebac | |||||
22.04
16:30
Planinac 2015
Polet (R)
3
5
|
22.04.2017 16:30 | Planinac 2015 | 3 : 5 | Polet (R) | |||||
22.04
16:30
Ratar
OFK Draževac
0
5
|
22.04.2017 16:30 | Ratar | 0 : 5 | OFK Draževac |
22.04
16:30
Mladost
Sloboda 2013
3
0
|
22.04.2017 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Sloboda 2013 | |||||
22.04
20:00
Hajduk
Bukovik
2
2
|
22.04.2017 20:00 | Hajduk | 2 : 2 | Bukovik |
22.04
16:30
Marjan MB
Jedinstvo (G)
1
1
|
22.04.2017 16:30 | Marjan MB | 1 : 1 | Jedinstvo (G) |
22.04
16:00
Petrovčić
Šećeranac Ada
2
2
|
22.04.2017 16:00 | Petrovčić | 2 : 2 | Šećeranac Ada |
22.04
17:00
Tornjoš
Sloga
1
3
|
22.04.2017 17:00 | Tornjoš | 1 : 3 | Sloga |
22.04
16:30
Tvrdjava
Maglić
3
2
|
22.04.2017 16:30 | Tvrdjava | 3 : 2 | Maglić |
22.04
16:00
Delija
1.Oktobar
8
2
|
22.04.2017 16:00 | Delija | 8 : 2 | 1.Oktobar |
22.04
16:30
Centar
Čenej
2
1
|
22.04.2017 16:30 | Centar | 2 : 1 | Čenej | |||||
22.04
16:30
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo
1
0
|
22.04.2017 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Jedinstvo |
22.04
16:30
Grdica
Lazac
1
2
|
22.04.2017 16:30 | Grdica | 1 : 2 | Lazac |
22.04
16:00
Erdoglija
Zastava
2
2
|
22.04.2017 16:00 | Erdoglija | 2 : 2 | Zastava | |||||
22.04
16:00
OFK Bagremar
Seljak
2
0
|
22.04.2017 16:00 | OFK Bagremar | 2 : 0 | Seljak |
22.04
16:30
Bjelica
Gorušica
1
2
|
22.04.2017 16:30 | Bjelica | 1 : 2 | Gorušica |
22.04
16:00
Omladinac (V)
Pobeda (Đ)
4
1
|
22.04.2017 16:00 | Omladinac (V) | 4 : 1 | Pobeda (Đ) |
22.04
16:00
Mladost (R)
BSK
3
4
|
22.04.2017 16:00 | Mladost (R) | 3 : 4 | BSK |
22.04
16:00
Polet (V)
Jedinstvo (D)
4
1
|
22.04.2017 16:00 | Polet (V) | 4 : 1 | Jedinstvo (D) |
22.04
17:00
Torpedo
Duško
0
0
|
22.04.2017 17:00 | Torpedo | 0 : 0 | Duško | |||||
22.04
17:00
Milicionar
Sloga (D)
3
0
|
22.04.2017 17:00 | Milicionar | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
22.04
17:00
Drina
Omladinac
5
2
|
22.04.2017 17:00 | Drina | 5 : 2 | Omladinac |
22.04
17:00
Jadar (S)
Vidojevica
2
2
|
22.04.2017 17:00 | Jadar (S) | 2 : 2 | Vidojevica |
22.04
16:00
Mladost
Polet (DL)
1
1
|
22.04.2017 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Polet (DL) | |||||
22.04
16:00
Kalenić
Gunjevac
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Kalenić | 3 : 0 | Gunjevac | |||||
22.04
16:00
Rubribreza
Crvena Jabuka
6
2
|
22.04.2017 16:00 | Rubribreza | 6 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
22.04
16:00
Vrelo Sport
OFK Paljuvi
2
1
|
22.04.2017 16:00 | Vrelo Sport | 2 : 1 | OFK Paljuvi |
22.04
16:00
OFK Sikole
Slatina
0
2
|
22.04.2017 16:00 | OFK Sikole | 0 : 2 | Slatina |
22.04
16:30
Knez Lazar
Borac
5
0
|
22.04.2017 16:30 | Knez Lazar | 5 : 0 | Borac | |||||
22.04
16:30
Rasina
Sloga
0
1
|
22.04.2017 16:30 | Rasina | 0 : 1 | Sloga |
22.04
16:30
Stari Trstenik
Jugovići
1
1
|
22.04.2017 16:30 | Stari Trstenik | 1 : 1 | Jugovići |
22.04
14:00
Dedinje
Heroj Polet
1
4
|
22.04.2017 14:00 | Dedinje | 1 : 4 | Heroj Polet |
22.04
17:00
Mladost (MI)
Stojnik
6
0
|
22.04.2017 17:00 | Mladost (MI) | 6 : 0 | Stojnik |
22.04
16:00
Senjak
Željuša
2
1
|
22.04.2017 16:00 | Senjak | 2 : 1 | Željuša | |||||
22.04
16:00
Nišavac
Rajko Mitić
1
7
|
22.04.2017 16:00 | Nišavac | 1 : 7 | Rajko Mitić | |||||
22.04
16:00
Sloboda
Rongo Siti
1
2
|
22.04.2017 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | Rongo Siti |
22.04
Polet
Blagotin
3
1
|
22.04.2017 | Polet | 3 : 1 | Blagotin | |||||
22.04
Mladost
Goša
2
2
|
22.04.2017 | Mladost | 2 : 2 | Goša |
22.04
16:00
Moravac (P)
Gornje Sinkovce
2
1
|
22.04.2017 16:00 | Moravac (P) | 2 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
22.04
16:00
Gornje Krajince
Turekovac
7
0
|
22.04.2017 16:00 | Gornje Krajince | 7 : 0 | Turekovac |
22.04
16:00
Veliko Laole
Borac
1
7
|
22.04.2017 16:00 | Veliko Laole | 1 : 7 | Borac | |||||
22.04
16:00
Zabrđe 1936
Dobrnje
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Zabrđe 1936 | 1 : 0 | Dobrnje |
22.04
16:00
Manastirica
Napredak
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Manastirica | 3 : 0 | Napredak | |||||
22.04
16:00
Jedinstvo
Vukan
4
3
|
22.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Vukan | |||||
22.04
16:00
Brana Paunović 1933
Udarnik 2015
5
0
|
22.04.2017 16:00 | Brana Paunović 1933 | 5 : 0 | Udarnik 2015 |
22.04
17:00
Šumadija (MC)
Mladi Borac
1
3
|
22.04.2017 17:00 | Šumadija (MC) | 1 : 3 | Mladi Borac |
22.04
16:00
Rudar Kostolac 2008
Metalac
0
2
|
22.04.2017 16:00 | Rudar Kostolac 2008 | 0 : 2 | Metalac |
22.04
17:00
Hajduk
Omladinac
0
3
|
22.04.2017 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | Omladinac |
22.04
17:00
Planinac
Resavac
0
2
|
22.04.2017 17:00 | Planinac | 0 : 2 | Resavac |
22.04
16:30
Solunac
Crvena Zvezda
5
3
|
22.04.2017 16:30 | Solunac | 5 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
22.04
16:30
Naša Krajina
Graničar
1
4
|
22.04.2017 16:30 | Naša Krajina | 1 : 4 | Graničar | |||||
22.04
16:30
Mladost
Gaj
3
3
|
22.04.2017 16:30 | Mladost | 3 : 3 | Gaj |
22.04
16:30
Stara Čaršija
Velika Drenova
2
3
|
22.04.2017 16:30 | Stara Čaršija | 2 : 3 | Velika Drenova | |||||
22.04
16:30
Kamenorezac 76
Omladinac
3
2
|
22.04.2017 16:30 | Kamenorezac 76 | 3 : 2 | Omladinac | |||||
22.04
16:30
Mladost
Morava
2
3
|
22.04.2017 16:30 | Mladost | 2 : 3 | Morava |
22.04
TE Gučevo
Jadar 1961
1
0
|
22.04.2017 | TE Gučevo | 1 : 0 | Jadar 1961 | |||||
22.04
Mladost (G)
Hajduk
2
4
|
22.04.2017 | Mladost (G) | 2 : 4 | Hajduk |
22.04
16:30
Bogutovačka Banja
Morava
3
1
|
22.04.2017 16:30 | Bogutovačka Banja | 3 : 1 | Morava |
22.04
16:30
Sloga
Partizan
0
1
|
22.04.2017 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Partizan | |||||
22.04
16:30
Kotlenik
Mladost(P)
1
5
|
22.04.2017 16:30 | Kotlenik | 1 : 5 | Mladost(P) |
22.04
17:00
Omladinac
Premijer
0
5
|
22.04.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 5 | Premijer | |||||
22.04
17:00
Sloboda
Bair
6
0
|
22.04.2017 17:00 | Sloboda | 6 : 0 | Bair |
22.04
17:00
POFK Letnjikovac
Culjković
0
3
|
22.04.2017 17:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | Culjković | |||||
22.04
17:00
Metaloplastika
OFK Letnjikovac 1983
3
6
|
22.04.2017 17:00 | Metaloplastika | 3 : 6 | OFK Letnjikovac 1983 |
22.04
16:00
Zviždic
BSK 2015
4
1
|
22.04.2017 16:00 | Zviždic | 4 : 1 | BSK 2015 |
22.04
16:30
Velika Morava
Kostrež
2
0
|
22.04.2017 16:30 | Velika Morava | 2 : 0 | Kostrež |
22.04
16:00
OFK Homolje
Borac
4
5
|
22.04.2017 16:00 | OFK Homolje | 4 : 5 | Borac | |||||
22.04
16:00
Pobeda 1953
Budućnost
3
0
|
22.04.2017 16:00 | Pobeda 1953 | 3 : 0 | Budućnost |
22.04
16:00
Tulež
Vrbica
2
3
|
22.04.2017 16:00 | Tulež | 2 : 3 | Vrbica | |||||
22.04
Venčani
Misača
8
3
|
22.04.2017 | Venčani | 8 : 3 | Misača |
22.04
16:00
Meteor
Feniks
1
2
|
22.04.2017 16:00 | Meteor | 1 : 2 | Feniks | |||||
22.04
16:00
Šumadija
Karađorđe
3
4
|
22.04.2017 16:00 | Šumadija | 3 : 4 | Karađorđe | |||||
22.04
16:00
Napredak
Badnjevac
3
2
|
22.04.2017 16:00 | Napredak | 3 : 2 | Badnjevac |
22.04
17:00
Domaćin
Sloboda
3
2
|
22.04.2017 17:00 | Domaćin | 3 : 2 | Sloboda | |||||
22.04
17:00
Dobra Voda
Dražmirovac
3
2
|
22.04.2017 17:00 | Dobra Voda | 3 : 2 | Dražmirovac |
22.04
17:00
Skela
Crvena Zastava
6
1
|
22.04.2017 17:00 | Skela | 6 : 1 | Crvena Zastava | |||||
22.04
17:00
Trstenica
Munja
4
2
|
22.04.2017 17:00 | Trstenica | 4 : 2 | Munja |
22.04
17:00
Petka
Mladi Radnik
1
0
|
22.04.2017 17:00 | Petka | 1 : 0 | Mladi Radnik |
22.04
16:30
Dečić
Jedinstvo
2
1
|
22.04.2017 16:30 | Dečić | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.04
16:30
Sutjeska
Zeta
1
2
|
22.04.2017 16:30 | Sutjeska | 1 : 2 | Zeta | |||||
22.04
16:30
Grbalj
Mladost
0
0
|
22.04.2017 16:30 | Grbalj | 0 : 0 | Mladost | |||||
22.04
16:30
OFK Petrovac
Budućnost
1
0
|
22.04.2017 16:30 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Budućnost | |||||
22.04
16:30
Rudar
Lovćen
2
0
|
22.04.2017 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Lovćen | |||||
22.04
16:30
Iskra
Bokelj
0
0
|
22.04.2017 16:30 | Iskra | 0 : 0 | Bokelj |
22.04
18:30
Radnički
Bratstvo
2
4
|
22.04.2017 18:30 | Radnički | 2 : 4 | Bratstvo |
22.04
16:00
Gorštak
Crvena stijena
4
0
|
22.04.2017 16:00 | Gorštak | 4 : 0 | Crvena stijena |
22.04
19:00
Napredak
Crvena zvezda
1
2
|
22.04.2017 19:00 | Napredak | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
22.04
17:00
Partizan
Vojvodina
1
0
|
22.04.2017 17:00 | Partizan | 1 : 0 | Vojvodina |
22.04
17:00
Borac
Čukarički
0
1
|
22.04.2017 17:00 | Borac | 0 : 1 | Čukarički | |||||
22.04
17:00
Radnik
Spartak ŽK
3
0
|
22.04.2017 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
22.04
17:00
Novi Pazar
Rad
3
0
|
22.04.2017 17:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Rad |
22.04
16:00
Zemun
OFK Odžaci
1
0
|
22.04.2017 16:00 | Zemun | 1 : 0 | OFK Odžaci | |||||
22.04
16:00
Sloboda
BSK Borča
2
1
|
22.04.2017 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
22.04
16:00
Mačva
ČSK Pivara
2
2
|
22.04.2017 16:00 | Mačva | 2 : 2 | ČSK Pivara |
22.04
16:00
Bournemouth
Middlesbrough
4
0
|
22.04.2017 16:00 | Bournemouth | 4 : 0 | Middlesbrough | |||||
22.04
16:00
Hull
Watford
2
0
|
22.04.2017 16:00 | Hull | 2 : 0 | Watford | |||||
22.04
16:00
Swansea
Stoke
2
0
|
22.04.2017 16:00 | Swansea | 2 : 0 | Stoke | |||||
22.04
16:00
West Ham
Everton
0
0
|
22.04.2017 16:00 | West Ham | 0 : 0 | Everton |
22.04
15:30
Bayern
Mainz 05
2
2
|
22.04.2017 15:30 | Bayern | 2 : 2 | Mainz 05 | |||||
22.04
18:30
Borussia M'gladbach
Borussia Dortmund
2
3
|
22.04.2017 18:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 3 | Borussia Dortmund | |||||
22.04
15:30
Hertha BSC
Wolfsburg
1
0
|
22.04.2017 15:30 | Hertha BSC | 1 : 0 | Wolfsburg | |||||
22.04
15:30
Hamburger SV
Darmstadt 98
1
2
|
22.04.2017 15:30 | Hamburger SV | 1 : 2 | Darmstadt 98 | |||||
22.04
15:30
Ingolstadt
Werder
2
4
|
22.04.2017 15:30 | Ingolstadt | 2 : 4 | Werder | |||||
22.04
15:30
Eintracht
Augsburg
3
1
|
22.04.2017 15:30 | Eintracht | 3 : 1 | Augsburg |
22.04
18:00
Atalanta
Bologna
3
2
|
22.04.2017 18:00 | Atalanta | 3 : 2 | Bologna | |||||
22.04
20:45
Fiorentina
Internazionale
5
4
|
22.04.2017 20:45 | Fiorentina | 5 : 4 | Internazionale |
22.04
20:00
Lorient
Metz
5
1
|
22.04.2017 20:00 | Lorient | 5 : 1 | Metz | |||||
22.04
20:00
Bordeaux
Bastia
2
0
|
22.04.2017 20:00 | Bordeaux | 2 : 0 | Bastia | |||||
22.04
20:00
Lille
Guingamp
3
0
|
22.04.2017 20:00 | Lille | 3 : 0 | Guingamp | |||||
22.04
17:00
PSG
Montpellier
2
0
|
22.04.2017 17:00 | PSG | 2 : 0 | Montpellier | |||||
22.04
20:00
Dijon
Angers
3
2
|
22.04.2017 20:00 | Dijon | 3 : 2 | Angers | |||||
22.04
20:00
Caen
Nantes
0
2
|
22.04.2017 20:00 | Caen | 0 : 2 | Nantes |
22.04
16:15
Villarreal
Leganés
2
1
|
22.04.2017 16:15 | Villarreal | 2 : 1 | Leganés | |||||
22.04
20:45
Espanyol
Atlético Madrid
0
1
|
22.04.2017 20:45 | Espanyol | 0 : 1 | Atlético Madrid | |||||
22.04
18:30
Osasuna
Sporting Gijón
2
2
|
22.04.2017 18:30 | Osasuna | 2 : 2 | Sporting Gijón | |||||
22.04
13:00
Málaga
Valencia
2
0
|
22.04.2017 13:00 | Málaga | 2 : 0 | Valencia |
22.04
15:00
Mašinac Trejs PZP
Crvena zvezda
2
2
|
22.04.2017 15:00 | Mašinac Trejs PZP | 2 : 2 | Crvena zvezda |
22.04
13:00
Polet
ŽGFK Lavice Dubočica
0
0
|
22.04.2017 13:00 | Polet | 0 : 0 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
22.04
13:00
Jagodina
Kolibri
0
2
|
22.04.2017 13:00 | Jagodina | 0 : 2 | Kolibri |
22.04
16:30
Knjaževac 2015
Radnički 2012
2
1
|
22.04.2017 16:30 | Knjaževac 2015 | 2 : 1 | Radnički 2012 |
22.04
Bačka Žabalj
Radnički 1919
|
22.04.2017 | Bačka Žabalj | : | Radnički 1919 | |||||
22.04
16:00
Metalmania
Sremice
4
1
|
22.04.2017 16:00 | Metalmania | 4 : 1 | Sremice |
22.04
13:00
Radnički (N)
Lokomotiva
1
0
|
22.04.2017 13:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
22.04
14:00
Čukarički
Vojvodina
2
2
|
22.04.2017 14:00 | Čukarički | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
22.04
13:00
Partizan
Napredak
3
0
|
22.04.2017 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Napredak | |||||
22.04
11:30
OFK Beograd
Voždovac
3
0
|
22.04.2017 11:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | Voždovac | |||||
22.04
13:00
Radnički (P)
Rad
1
0
|
22.04.2017 13:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | Rad |
22.04
11:00
Šumadija 1903
Partizan
1
1
|
22.04.2017 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Partizan |
22.04
10:00
Radnički Stobex
Jedinstvo
|
22.04.2017 10:00 | Radnički Stobex | : | Jedinstvo |
22.04
11:00
Mihajlovac
Radnički 1926
6
1
|
22.04.2017 11:00 | Mihajlovac | 6 : 1 | Radnički 1926 | |||||
22.04
10:00
VGSK
Morava
5
1
|
22.04.2017 10:00 | VGSK | 5 : 1 | Morava | |||||
22.04
Šumadija
Sloga 33
3
0
|
22.04.2017 | Šumadija | 3 : 0 | Sloga 33 | |||||
22.04
Mladi borac
Homoljac
2
0
|
22.04.2017 | Mladi borac | 2 : 0 | Homoljac |
22.04
11:30
Siti Sport Klub
Studentski Grad
0
1
|
22.04.2017 11:30 | Siti Sport Klub | 0 : 1 | Studentski Grad | |||||
22.04
10:00
IM Rakovica
Kolubara
1
0
|
22.04.2017 10:00 | IM Rakovica | 1 : 0 | Kolubara | |||||
22.04
10:00
IMT
BASK
2
1
|
22.04.2017 10:00 | IMT | 2 : 1 | BASK |
22.04
16:00
BSK
Stari Tamiš
1
3
|
22.04.2017 16:00 | BSK | 1 : 3 | Stari Tamiš | |||||
22.04
16:00
Proleter
Partizan
0
6
|
22.04.2017 16:00 | Proleter | 0 : 6 | Partizan |
22.04
16:00
Strela
Borac (Sa)
13
1
|
22.04.2017 16:00 | Strela | 13 : 1 | Borac (Sa) | |||||
22.04
16:00
Polet
Omladinac 1927
2
3
|
22.04.2017 16:00 | Polet | 2 : 3 | Omladinac 1927 | |||||
22.04
16:00
Borac (St)
Dolina
4
0
|
22.04.2017 16:00 | Borac (St) | 4 : 0 | Dolina | |||||
22.04
16:00
Jugoslavija
Glogonj
6
2
|
22.04.2017 16:00 | Jugoslavija | 6 : 2 | Glogonj |
22.04
16:00
Osipaonica
Mladi radnik 1940
0
4
|
22.04.2017 16:00 | Osipaonica | 0 : 4 | Mladi radnik 1940 | |||||
22.04
Sloga
Sloboda
0
4
|
22.04.2017 | Sloga | 0 : 4 | Sloboda |
22.04
17:30
Brodarac 1947
Srem
6
0
|
22.04.2017 17:30 | Brodarac 1947 | 6 : 0 | Srem | |||||
22.04
11:00
Omladinac
011
0
4
|
22.04.2017 11:00 | Omladinac | 0 : 4 | 011 | |||||
22.04
10:15
BSK 1925
PKB
5
0
|
22.04.2017 10:15 | BSK 1925 | 5 : 0 | PKB |
22.04
10:00
Postar 1930
Vinča
1
0
|
22.04.2017 10:00 | Postar 1930 | 1 : 0 | Vinča | |||||
22.04
08:30
DIF
Milutinac
0
0
|
22.04.2017 08:30 | DIF | 0 : 0 | Milutinac | |||||
22.04
11:00
Minel
Dunavac Grocka
0
0
|
22.04.2017 11:00 | Minel | 0 : 0 | Dunavac Grocka |
22.04
09:00
Sinđelić MK
Radnički MK
6
3
|
22.04.2017 09:00 | Sinđelić MK | 6 : 3 | Radnički MK | |||||
22.04
09:00
Rad MK
Studenski Grad MK
9
0
|
22.04.2017 09:00 | Rad MK | 9 : 0 | Studenski Grad MK | |||||
22.04
14:00
Lokomotiva MK
BASK MK
2
1
|
22.04.2017 14:00 | Lokomotiva MK | 2 : 1 | BASK MK | |||||
22.04
13:00
Voždovac MK
BSK Borča MK
1
0
|
22.04.2017 13:00 | Voždovac MK | 1 : 0 | BSK Borča MK |
22.04
11:30
Čukarički
Vojvodina
3
3
|
22.04.2017 11:30 | Čukarički | 3 : 3 | Vojvodina |
22.04
10:00
Spartak
Borac (NS)
1
2
|
22.04.2017 10:00 | Spartak | 1 : 2 | Borac (NS) |
22.04
12:00
Inđija
Novi Sad 1921
0
2
|
22.04.2017 12:00 | Inđija | 0 : 2 | Novi Sad 1921 |
22.04
14:00
Bačka (BP)
Radnički (S)
5
2
|
22.04.2017 14:00 | Bačka (BP) | 5 : 2 | Radnički (S) | |||||
22.04
12:00
Hajduk junior
ŽAK junior
1
0
|
22.04.2017 12:00 | Hajduk junior | 1 : 0 | ŽAK junior |
22.04
17:00
Nacional AG
Apolon
1
1
|
22.04.2017 17:00 | Nacional AG | 1 : 1 | Apolon | |||||
22.04
11:00
Sloga (K)
Apolon 4
2
0
|
22.04.2017 11:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Apolon 4 |
22.04
12:00
Drina
Radnički (V)
|
22.04.2017 12:00 | Drina | : | Radnički (V) | |||||
22.04
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Mačva 2005
|
22.04.2017 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | : | Mačva 2005 | |||||
22.04
12:00
Savacium
Jedinstvo
|
22.04.2017 12:00 | Savacium | : | Jedinstvo |
22.04
14:00
Sindjelic
Radnicki (NB)
2
0
|
22.04.2017 14:00 | Sindjelic | 2 : 0 | Radnicki (NB) | |||||
22.04
12:15
BSK 1925
BSK
1
4
|
22.04.2017 12:15 | BSK 1925 | 1 : 4 | BSK | |||||
22.04
09:00
Internacional
BASK
1
1
|
22.04.2017 09:00 | Internacional | 1 : 1 | BASK |
22.04
16:00
7.juli
Bresje Superior
5
4
|
22.04.2017 16:00 | 7.juli | 5 : 4 | Bresje Superior | |||||
22.04
16:00
Omladinac
Crvena zvezda
0
16
|
22.04.2017 16:00 | Omladinac | 0 : 16 | Crvena zvezda | |||||
22.04
11:00
Podunavac
Šumadija
8
1
|
22.04.2017 11:00 | Podunavac | 8 : 1 | Šumadija | |||||
22.04
Pobeda
Polet
|
22.04.2017 | Pobeda | : | Polet |
22.04
PSK Putinci
Napredak
3
0
|
22.04.2017 | PSK Putinci | 3 : 0 | Napredak | |||||
22.04
16:00
Jedinstvo
Borac
2
1
|
22.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Borac | |||||
22.04
16:00
Mladost
Hrtkovci
0
4
|
22.04.2017 16:00 | Mladost | 0 : 4 | Hrtkovci |
22.04
Tempo
Mladost (V)
1
1
|
22.04.2017 | Tempo | 1 : 1 | Mladost (V) | |||||
22.04
Borac
Mladost (O)
0
7
|
22.04.2017 | Borac | 0 : 7 | Mladost (O) |
22.04
13:00
Polet
Crvena Zastava
3
3
|
22.04.2017 13:00 | Polet | 3 : 3 | Crvena Zastava | |||||
22.04
13:00
Posavina
Strelac
2
3
|
22.04.2017 13:00 | Posavina | 2 : 3 | Strelac | |||||
22.04
10:00
Jedinstvo
Rvati
3
2
|
22.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Rvati |
22.04
17:00
Mladost
Jadar
2
3
|
22.04.2017 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Jadar | |||||
22.04
17:00
Jedinstvo
Jadar 1961
9
0
|
22.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 9 : 0 | Jadar 1961 | |||||
22.04
10:00
Borac
Podrinje
1
5
|
22.04.2017 10:00 | Borac | 1 : 5 | Podrinje |
22.04
14:00
GSP Polet
Dorcol
1
1
|
22.04.2017 14:00 | GSP Polet | 1 : 1 | Dorcol |
22.04
10:00
Studentski grad MK
Čukarički MK
0
1
|
22.04.2017 10:00 | Studentski grad MK | 0 : 1 | Čukarički MK | |||||
22.04
14:30
OFK Beograd MK
BASK MK
8
0
|
22.04.2017 14:30 | OFK Beograd MK | 8 : 0 | BASK MK |
22.04
10:00
Leštane MK
Lokomotiva MK
2
3
|
22.04.2017 10:00 | Leštane MK | 2 : 3 | Lokomotiva MK | |||||
22.04
11:00
Rad MK
Brodarac MK
5
0
|
22.04.2017 11:00 | Rad MK | 5 : 0 | Brodarac MK | |||||
22.04
11:30
FSFV MK
Šumadija 1962 MK
0
3
|
22.04.2017 11:30 | FSFV MK | 0 : 3 | Šumadija 1962 MK | |||||
22.04
12:00
Internacional MK
Crvena Zvezda MML MK
0
3
|
22.04.2017 12:00 | Internacional MK | 0 : 3 | Crvena Zvezda MML MK |
22.04
11:00
Zemun MK-V
OFK Beograd V MK
4
1
|
22.04.2017 11:00 | Zemun MK-V | 4 : 1 | OFK Beograd V MK |
22.04
10:00
Vojvodina
Železničar
2
0
|
22.04.2017 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Železničar | |||||
22.04
12:00
Spartak
Petar Puača
4
2
|
22.04.2017 12:00 | Spartak | 4 : 2 | Petar Puača | |||||
22.04
11:00
Proleter 2006
CFK
2
2
|
22.04.2017 11:00 | Proleter 2006 | 2 : 2 | CFK |
22.04
10:00
Inđija
Novi Sad 1921
1
2
|
22.04.2017 10:00 | Inđija | 1 : 2 | Novi Sad 1921 |
22.04
10:00
Hajduk junior
TSC
0
5
|
22.04.2017 10:00 | Hajduk junior | 0 : 5 | TSC |
22.04
11:00
Kosmet
Šumadija 1903
3
0
|
22.04.2017 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
22.04
14:00
Sloga (K)
Novi Pazar
1
0
|
22.04.2017 14:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
22.04
10:30
Radnički 1923
Apolon 4
3
2
|
22.04.2017 10:30 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Apolon 4 | |||||
22.04
16:00
Kiker
Bane
6
0
|
22.04.2017 16:00 | Kiker | 6 : 0 | Bane |
22.04
11:00
OFK Osečina
Savacijum
1
3
|
22.04.2017 11:00 | OFK Osečina | 1 : 3 | Savacijum | |||||
22.04
10:00
Jedinstvo
Mačva (Š)
2
4
|
22.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Mačva (Š) | |||||
22.04
10:00
Železničar
OFK Šabac
1
3
|
22.04.2017 10:00 | Železničar | 1 : 3 | OFK Šabac | |||||
22.04
12:00
Loznica
Budućnost-Krušik 2014
2
4
|
22.04.2017 12:00 | Loznica | 2 : 4 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
22.04
10:00
Donjošorac Sunrise
Drina
2
3
|
22.04.2017 10:00 | Donjošorac Sunrise | 2 : 3 | Drina |
22.04
Kolonija 11421
Zvižd
1
7
|
22.04.2017 | Kolonija 11421 | 1 : 7 | Zvižd | |||||
22.04
GFK Jasenica 1911
Plana
1
4
|
22.04.2017 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 4 | Plana | |||||
22.04
Šumadija
Sloga 33
6
2
|
22.04.2017 | Šumadija | 6 : 2 | Sloga 33 | |||||
22.04
Cepelin 026
Bačinac
3
0
|
22.04.2017 | Cepelin 026 | 3 : 0 | Bačinac | |||||
22.04
Pinkum
AF Duljaj
9
1
|
22.04.2017 | Pinkum | 9 : 1 | AF Duljaj | |||||
22.04
Presing
AF Djokić
6
0
|
22.04.2017 | Presing | 6 : 0 | AF Djokić | |||||
22.04
Petlić 2006
Morava
9
0
|
22.04.2017 | Petlić 2006 | 9 : 0 | Morava |
22.04
13:00
FSFV
Rad
3
0
|
22.04.2017 13:00 | FSFV | 3 : 0 | Rad | |||||
22.04
09:00
011
OFK Beograd
0
0
|
22.04.2017 09:00 | 011 | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
22.04
10:00
Vozdovac
Čukarički
1
5
|
22.04.2017 10:00 | Vozdovac | 1 : 5 | Čukarički |
22.04
SASK
Proleter
7
3
|
22.04.2017 | SASK | 7 : 3 | Proleter | |||||
22.04
Borac 1932
Udarnik
1
0
|
22.04.2017 | Borac 1932 | 1 : 0 | Udarnik | |||||
22.04
Sloga
Sloboda
18
0
|
22.04.2017 | Sloga | 18 : 0 | Sloboda |
22.04
11:00
Proleter
Subotica
1
10
|
22.04.2017 11:00 | Proleter | 1 : 10 | Subotica |
22.04
16:00
Sloga
Dinamo 1945
1
3
|
22.04.2017 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
22.04
16:00
Borac
Kolonija
9
0
|
22.04.2017 16:00 | Borac | 9 : 0 | Kolonija | |||||
22.04
16:00
Železničar
Omladinac
7
2
|
22.04.2017 16:00 | Železničar | 7 : 2 | Omladinac |
22.04
09:00
Belo Polje
Buducnost
0
3
|
22.04.2017 09:00 | Belo Polje | 0 : 3 | Buducnost |
22.04
11:00
Rudar Kostolac 2008
RSK
3
0
|
22.04.2017 11:00 | Rudar Kostolac 2008 | 3 : 0 | RSK |
22.04
19:30
IMT
Buducnost
4
3
|
22.04.2017 19:30 | IMT | 4 : 3 | Buducnost | |||||
22.04
10:00
Borac
Graficar
3
1
|
22.04.2017 10:00 | Borac | 3 : 1 | Graficar | |||||
22.04
13:00
Lola
GSP Polet
10
0
|
22.04.2017 13:00 | Lola | 10 : 0 | GSP Polet | |||||
22.04
10:00
Institut
13. Maj
1
2
|
22.04.2017 10:00 | Institut | 1 : 2 | 13. Maj | |||||
22.04
11:00
Zuce
Dorcol
5
1
|
22.04.2017 11:00 | Zuce | 5 : 1 | Dorcol |
22.04
16:30
Beograd 1929
Postar 1930
3
1
|
22.04.2017 16:30 | Beograd 1929 | 3 : 1 | Postar 1930 | |||||
22.04
16:00
Palilulac
OLE
0
2
|
22.04.2017 16:00 | Palilulac | 0 : 2 | OLE |
22.04
10:00
Kolubara
Radnički NB
3
1
|
22.04.2017 10:00 | Kolubara | 3 : 1 | Radnički NB | |||||
22.04
10:00
Dominus
Sindjelic
2
1
|
22.04.2017 10:00 | Dominus | 2 : 1 | Sindjelic |
22.04
10:00
Vinca
Nord Star
4
3
|
22.04.2017 10:00 | Vinca | 4 : 3 | Nord Star | |||||
22.04
12:00
Avala 1939
Žarkovo
1
2
|
22.04.2017 12:00 | Avala 1939 | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
22.04
12:00
Trijumf
Seceranac Ada
0
3
|
22.04.2017 12:00 | Trijumf | 0 : 3 | Seceranac Ada | |||||
22.04
13:00
Sremcica
Sopot
0
1
|
22.04.2017 13:00 | Sremcica | 0 : 1 | Sopot |
22.04
OFK Beograd MK
Studenski grad MK
8
0
|
22.04.2017 | OFK Beograd MK | 8 : 0 | Studenski grad MK | |||||
22.04
Rad MK
Čukarički MK
0
2
|
22.04.2017 | Rad MK | 0 : 2 | Čukarički MK | |||||
22.04
Zemun MK
Voždovac MK
1
1
|
22.04.2017 | Zemun MK | 1 : 1 | Voždovac MK | |||||
22.04
BSK Borča MK
Teleoptik MK
2
4
|
22.04.2017 | BSK Borča MK | 2 : 4 | Teleoptik MK | |||||
22.04
Altina MK
Crvena zvezda MK
1
7
|
22.04.2017 | Altina MK | 1 : 7 | Crvena zvezda MK | |||||
22.04
011 MK
Partizan MK
0
9
|
22.04.2017 | 011 MK | 0 : 9 | Partizan MK |
22.04
17:00
Selo Mladenovac MK
Dunav MK
3
0
|
22.04.2017 17:00 | Selo Mladenovac MK | 3 : 0 | Dunav MK | |||||
22.04
16:00
Kosmaj MK
Ada MK
4
2
|
22.04.2017 16:00 | Kosmaj MK | 4 : 2 | Ada MK | |||||
22.04
11:00
Dunavac MK
Sinđelić MK
3
0
|
22.04.2017 11:00 | Dunavac MK | 3 : 0 | Sinđelić MK |
22.04
14:30
PKB MK
Napredak MK
0
3
|
22.04.2017 14:30 | PKB MK | 0 : 3 | Napredak MK | |||||
22.04
18:00
Lokomotiva MK
Obrenovac 1905 MK
2
2
|
22.04.2017 18:00 | Lokomotiva MK | 2 : 2 | Obrenovac 1905 MK | |||||
22.04
09:00
OFK Beograd B MK
Voždovac B MK
6
1
|
22.04.2017 09:00 | OFK Beograd B MK | 6 : 1 | Voždovac B MK | |||||
22.04
09:00
BASK MK
DIF MK
1
6
|
22.04.2017 09:00 | BASK MK | 1 : 6 | DIF MK |
22.04
11:00
Borac MK
Olimpik MK
1
8
|
22.04.2017 11:00 | Borac MK | 1 : 8 | Olimpik MK | |||||
22.04
12:00
Sinđelić MK
Bežanija MK
2
3
|
22.04.2017 12:00 | Sinđelić MK | 2 : 3 | Bežanija MK | |||||
22.04
17:00
ŽFK Crvena zvezda MK
Tempo MK
0
3
|
22.04.2017 17:00 | ŽFK Crvena zvezda MK | 0 : 3 | Tempo MK |
22.04
Mašinac
Majdanpek
3
0
|
22.04.2017 | Mašinac | 3 : 0 | Majdanpek |
22.04
11:00
Čukarički
Teleoptik
2
0
|
22.04.2017 11:00 | Čukarički | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
22.04
13:00
Kolubara
BSK 1925
4
0
|
22.04.2017 13:00 | Kolubara | 4 : 0 | BSK 1925 |
22.04
10:00
Jedinstvo
Loznica I
1
1
|
22.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Loznica I | |||||
22.04
10:00
Loznica II
Radnički Stobeks
7
1
|
22.04.2017 10:00 | Loznica II | 7 : 1 | Radnički Stobeks |
22.04
11:00
TSC
CFK
1
0
|
22.04.2017 11:00 | TSC | 1 : 0 | CFK | |||||
22.04
17:00
Vinogradar
Subotica
0
7
|
22.04.2017 17:00 | Vinogradar | 0 : 7 | Subotica | |||||
22.04
09:30
Bajša
Bačka 1901
5
1
|
22.04.2017 09:30 | Bajša | 5 : 1 | Bačka 1901 |
22.04
10:00
Urovci
Zabrezje
1
6
|
22.04.2017 10:00 | Urovci | 1 : 6 | Zabrezje | |||||
22.04
12:00
Obrenovac 1905
Duboko
1
4
|
22.04.2017 12:00 | Obrenovac 1905 | 1 : 4 | Duboko | |||||
22.04
10:00
Rvati
Zvezda
13
0
|
22.04.2017 10:00 | Rvati | 13 : 0 | Zvezda |
22.04
Jedinstvo
OFK Senjak
1
0
|
22.04.2017 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK Senjak | |||||
22.04
Radnički
Ribnica
3
0
|
22.04.2017 | Radnički | 3 : 0 | Ribnica | |||||
22.04
OFK Osečina
Šampion
2
1
|
22.04.2017 | OFK Osečina | 2 : 1 | Šampion | |||||
22.04
Omladinac
Železničar
5
1
|
22.04.2017 | Omladinac | 5 : 1 | Železničar | |||||
22.04
Budućnost Krušik
Polet
5
0
|
22.04.2017 | Budućnost Krušik | 5 : 0 | Polet |
22.04
Potisje
Sloga
3
1
|
22.04.2017 | Potisje | 3 : 1 | Sloga |
22.04
FK Napredak
FK Petlić
|
22.04.2017 | FK Napredak | : | FK Petlić | |||||
22.04
FK AF Đokić
FK Trgovački
|
22.04.2017 | FK AF Đokić | : | FK Trgovački | |||||
22.04
FK Presing
FK Strai Grad
|
22.04.2017 | FK Presing | : | FK Strai Grad | |||||
22.04
FK Plana
FK Sloga 33
|
22.04.2017 | FK Plana | : | FK Sloga 33 |
22.04
10:00
Sinjdjelic
Srem
3
2
|
22.04.2017 10:00 | Sinjdjelic | 3 : 2 | Srem | |||||
22.04
09:00
Olimpik
Buducnost
19
1
|
22.04.2017 09:00 | Olimpik | 19 : 1 | Buducnost | |||||
22.04
14:00
Bezanija
Jedinstvo
2
0
|
22.04.2017 14:00 | Bezanija | 2 : 0 | Jedinstvo |
22.04
11:00
Hajduk
Zvezdara
10
0
|
22.04.2017 11:00 | Hajduk | 10 : 0 | Zvezdara | |||||
22.04
12:00
Sindjelic
OLE
1
3
|
22.04.2017 12:00 | Sindjelic | 1 : 3 | OLE | |||||
22.04
13:00
Postar
IMT B
0
4
|
22.04.2017 13:00 | Postar | 0 : 4 | IMT B |
22.04
10:30
Trijumf
DIF
0
3
|
22.04.2017 10:30 | Trijumf | 0 : 3 | DIF | |||||
22.04
11:00
BSK 1926
Rakovica
8
2
|
22.04.2017 11:00 | BSK 1926 | 8 : 2 | Rakovica | |||||
22.04
10:00
Borac
Karioke
1
2
|
22.04.2017 10:00 | Borac | 1 : 2 | Karioke | |||||
22.04
10:00
Rusanj
Komgrap
1
11
|
22.04.2017 10:00 | Rusanj | 1 : 11 | Komgrap |
22.04
10:00
Vinca
Petlic
2
4
|
22.04.2017 10:00 | Vinca | 2 : 4 | Petlic |
22.04
Gučevo 2016
Loznica 06
2
7
|
22.04.2017 | Gučevo 2016 | 2 : 7 | Loznica 06 | |||||
22.04
Radnički Stobeks 07
Jadar
1
5
|
22.04.2017 | Radnički Stobeks 07 | 1 : 5 | Jadar | |||||
22.04
Sloga
ŠF Lipnica - Bradić
4
3
|
22.04.2017 | Sloga | 4 : 3 | ŠF Lipnica - Bradić |
22.04
Radnički Stobeks 06
Podrinje
0
3
|
22.04.2017 | Radnički Stobeks 06 | 0 : 3 | Podrinje | |||||
22.04
Pčelinjo
Borac
1
0
|
22.04.2017 | Pčelinjo | 1 : 0 | Borac | |||||
22.04
Loznica 07
Gučevo
1
0
|
22.04.2017 | Loznica 07 | 1 : 0 | Gučevo |
22.04
10:00
Duboko
Buducnost
0
7
|
22.04.2017 10:00 | Duboko | 0 : 7 | Buducnost | |||||
22.04
11:00
Radnicki
Skela
4
2
|
22.04.2017 11:00 | Radnicki | 4 : 2 | Skela | |||||
22.04
12:00
Feniks
Pobeda
6
1
|
22.04.2017 12:00 | Feniks | 6 : 1 | Pobeda |
22.04
FK Sloga 33
FK Napredak
|
22.04.2017 | FK Sloga 33 | : | FK Napredak | |||||
22.04
FK Stari Grad
FK Plana
|
22.04.2017 | FK Stari Grad | : | FK Plana | |||||
22.04
FK Trgovački
FK Presing
|
22.04.2017 | FK Trgovački | : | FK Presing | |||||
22.04
FK Petlić
FK AF Đokić
|
22.04.2017 | FK Petlić | : | FK AF Đokić |
22.04
17:30
Zuce
IM Rakovica
2
2
|
22.04.2017 17:30 | Zuce | 2 : 2 | IM Rakovica |
22.04
18:30
Radnički
Železničar
66
103
|
22.04.2017 18:30 | Radnički | 66 : 103 | Železničar | |||||
22.04
17:00
Nova Pazova
Vrbas
20
0
|
22.04.2017 17:00 | Nova Pazova | 20 : 0 | Vrbas |
22.04
19:30
Klik
Železničar
92
85
|
22.04.2017 19:30 | Klik | 92 : 85 | Železničar | |||||
22.04
14:00
Polet
Mileševac
55
76
|
22.04.2017 14:00 | Polet | 55 : 76 | Mileševac | |||||
22.04
19:00
Zlatar
Prva Petoletka
97
83
|
22.04.2017 19:00 | Zlatar | 97 : 83 | Prva Petoletka | |||||
22.04
18:00
KKK Radnički
Novi Pazar
79
82
|
22.04.2017 18:00 | KKK Radnički | 79 : 82 | Novi Pazar |
22.04
20:00
Dimitrovgrad
Radan
82
71
|
22.04.2017 20:00 | Dimitrovgrad | 82 : 71 | Radan | |||||
22.04
16:30
Kuršumlija
Jablanica
74
63
|
22.04.2017 16:30 | Kuršumlija | 74 : 63 | Jablanica |
22.04
20:00
Velika Kikinda
Petrovgrad
92
76
|
22.04.2017 20:00 | Velika Kikinda | 92 : 76 | Petrovgrad | |||||
22.04
14:15
Bagljaš
Sivac
100
86
|
22.04.2017 14:15 | Bagljaš | 100 : 86 | Sivac | |||||
22.04
16:30
Mladost Veternik
Karađorđevo
104
54
|
22.04.2017 16:30 | Mladost Veternik | 104 : 54 | Karađorđevo |
22.04
20:30
Umka 2009
Vizura Shark
88
75
|
22.04.2017 20:30 | Umka 2009 | 88 : 75 | Vizura Shark | |||||
22.04
Lazarevac
Eko Sport
71
94
|
22.04.2017 | Lazarevac | 71 : 94 | Eko Sport |
22.04
18:00
Dynamic BG
Borac
64
75
|
22.04.2017 18:00 | Dynamic BG | 64 : 75 | Borac |
22.04
19:30
Kolubara LA 2003
Pirot
72
102
|
22.04.2017 19:30 | Kolubara LA 2003 | 72 : 102 | Pirot | |||||
22.04
19:00
Napredak Bosphorus
Radnički 1950
79
71
|
22.04.2017 19:00 | Napredak Bosphorus | 79 : 71 | Radnički 1950 | |||||
22.04
19:00
Futog Tupanjac MD
Srem
94
72
|
22.04.2017 19:00 | Futog Tupanjac MD | 94 : 72 | Srem | |||||
22.04
19:00
Mladost
Zlatibor
88
93
|
22.04.2017 19:00 | Mladost | 88 : 93 | Zlatibor | |||||
22.04
19:00
Jagodina
Rtanj
93
88
|
22.04.2017 19:00 | Jagodina | 93 : 88 | Rtanj |
22.04
20:00
Gimnazijalac
Duga
65
60
|
22.04.2017 20:00 | Gimnazijalac | 65 : 60 | Duga |
22.04
18:00
Beočin
Karaburma
92
85
|
22.04.2017 18:00 | Beočin | 92 : 85 | Karaburma |
22.04
17:00
Borac
Loznica
0
3
|
22.04.2017 17:00 | Borac | 0 : 3 | Loznica | |||||
22.04
19:30
Knez Lazar
Banat
1
3
|
22.04.2017 19:30 | Knez Lazar | 1 : 3 | Banat |
22.04
18:00
Proleter
Šid
3
2
|
22.04.2017 18:00 | Proleter | 3 : 2 | Šid |
22.04
Mladost
Vest
0
3
|
22.04.2017 | Mladost | 0 : 3 | Vest | |||||
22.04
Merkur
Vojvodina 3
3
1
|
22.04.2017 | Merkur | 3 : 1 | Vojvodina 3 | |||||
22.04
Stražilovo
Inđija
1
3
|
22.04.2017 | Stražilovo | 1 : 3 | Inđija |
22.04
Vrbas
Sloven
3
2
|
22.04.2017 | Vrbas | 3 : 2 | Sloven | |||||
22.04
Klek Srbijašume 2
Novi Sad 2
3
1
|
22.04.2017 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 1 | Novi Sad 2 | |||||
22.04
Maglić 1953
Partizan
3
1
|
22.04.2017 | Maglić 1953 | 3 : 1 | Partizan |
22.04
16:30
Kralj
Partizan
3
0
|
22.04.2017 16:30 | Kralj | 3 : 0 | Partizan | |||||
22.04
19:00
Bor
Zlatibor
0
3
|
22.04.2017 19:00 | Bor | 0 : 3 | Zlatibor |
22.04
Štrand Volej
NS Tim
0
3
|
22.04.2017 | Štrand Volej | 0 : 3 | NS Tim | |||||
22.04
Lavice 07
Libero
1
3
|
22.04.2017 | Lavice 07 | 1 : 3 | Libero | |||||
22.04
NS Volej tim
Beočin Metal
3
0
|
22.04.2017 | NS Volej tim | 3 : 0 | Beočin Metal | |||||
22.04
Grbić
Dunav Volej
3
0
|
22.04.2017 | Grbić | 3 : 0 | Dunav Volej | |||||
22.04
Star
Slavija
3
2
|
22.04.2017 | Star | 3 : 2 | Slavija |
22.04
Mitrovica 2
Sloga
0
3
|
22.04.2017 | Mitrovica 2 | 0 : 3 | Sloga | |||||
22.04
Mitrovica
Sirmium
3
0
|
22.04.2017 | Mitrovica | 3 : 0 | Sirmium | |||||
22.04
Prvi Tempo
Radinci Volej
2
3
|
22.04.2017 | Prvi Tempo | 2 : 3 | Radinci Volej |
22.04
18:00
Kikinda
Sivac
40
22
|
22.04.2017 18:00 | Kikinda | 40 : 22 | Sivac | |||||
22.04
19:00
Banatski Karlovac
Jedinstvo
24
18
|
22.04.2017 19:00 | Banatski Karlovac | 24 : 18 | Jedinstvo | |||||
22.04
19:00
Mladost
Crvenka
31
27
|
22.04.2017 19:00 | Mladost | 31 : 27 | Crvenka | |||||
22.04
20:30
Jabuka
Srem Sm
31
21
|
22.04.2017 20:30 | Jabuka | 31 : 21 | Srem Sm |
22.04
18:00
Sloga
Jedinstvo 1974
24
23
|
22.04.2017 18:00 | Sloga | 24 : 23 | Jedinstvo 1974 | |||||
22.04
20:30
Rekreativo
Sportski Centar Voždovac 2012
19
19
|
22.04.2017 20:30 | Rekreativo | 19 : 19 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
22.04
BSK Heba
Hisar
42
37
|
22.04.2017 | BSK Heba | 42 : 37 | Hisar | |||||
22.04
Planinka
Vlasotince
44
13
|
22.04.2017 | Planinka | 44 : 13 | Vlasotince | |||||
22.04
Jagodina
Hajduk Veljko
25
24
|
22.04.2017 | Jagodina | 25 : 24 | Hajduk Veljko | |||||
22.04
19:00
Bela Palanka
ORK Bor
49
27
|
22.04.2017 19:00 | Bela Palanka | 49 : 27 | ORK Bor | |||||
22.04
Žitorađa
Radnički
31
29
|
22.04.2017 | Žitorađa | 31 : 29 | Radnički | |||||
22.04
Aleksinac
Jastrebac
26
22
|
22.04.2017 | Aleksinac | 26 : 22 | Jastrebac |
22.04
19:00
Lokomotiva
Karađorđe
28
30
|
22.04.2017 19:00 | Lokomotiva | 28 : 30 | Karađorđe | |||||
22.04
19:00
Župa 54
Mladost
30
26
|
22.04.2017 19:00 | Župa 54 | 30 : 26 | Mladost | |||||
22.04
20:00
Metalac
Trepča
27
20
|
22.04.2017 20:00 | Metalac | 27 : 20 | Trepča | |||||
22.04
19:00
Prva Petoletka
Napredak
33
34
|
22.04.2017 19:00 | Prva Petoletka | 33 : 34 | Napredak |
22.04
20:00
Dalmatinac
Vladimirovac
36
23
|
22.04.2017 20:00 | Dalmatinac | 36 : 23 | Vladimirovac |
22.04
17:00
Lazarevac
Gučevo
38
24
|
22.04.2017 17:00 | Lazarevac | 38 : 24 | Gučevo | |||||
22.04
14:00
Prva Iskra Barič
Smederevo
31
30
|
22.04.2017 14:00 | Prva Iskra Barič | 31 : 30 | Smederevo |
22.04
19:00
Rtanj
Knjaževac
37
32
|
22.04.2017 19:00 | Rtanj | 37 : 32 | Knjaževac | |||||
22.04
20:30
Bor 2
Mladost 1949
36
22
|
22.04.2017 20:30 | Bor 2 | 36 : 22 | Mladost 1949 | |||||
22.04
18:30
Majdanpek
Rembas
43
20
|
22.04.2017 18:30 | Majdanpek | 43 : 20 | Rembas |
22.04
14:30
Radnički 1964 2
Zlatar 2
22
16
|
22.04.2017 14:30 | Radnički 1964 2 | 22 : 16 | Zlatar 2 | |||||
22.04
19:00
Bane
Hidroelektrana
37
24
|
22.04.2017 19:00 | Bane | 37 : 24 | Hidroelektrana |
22.04
15:00
Graničar
Vojput 2
23
22
|
22.04.2017 15:00 | Graničar | 23 : 22 | Vojput 2 |
22.04
17:00
Jedinstvo
Senta
30
25
|
22.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 30 : 25 | Senta |
22.04
20:45
Radnički
Vojka
30
34
|
22.04.2017 20:45 | Radnički | 30 : 34 | Vojka | |||||
22.04
19:00
Hajduk
Jedinstvo
29
22
|
22.04.2017 19:00 | Hajduk | 29 : 22 | Jedinstvo |
22.04
19:00
Šamot 65
Sloga
34
30
|
22.04.2017 19:00 | Šamot 65 | 34 : 30 | Sloga | |||||
22.04
18:30
Vojvodina
Spartak Vojput
28
23
|
22.04.2017 18:30 | Vojvodina | 28 : 23 | Spartak Vojput | |||||
22.04
19:00
Dinamo
Crvena zvezda
25
26
|
22.04.2017 19:00 | Dinamo | 25 : 26 | Crvena zvezda |
22.04
19:00
Jugović
Morava
25
22
|
22.04.2017 19:00 | Jugović | 25 : 22 | Morava | |||||
22.04
19:00
Rudar
Požarevac
32
27
|
22.04.2017 19:00 | Rudar | 32 : 27 | Požarevac | |||||
22.04
18:30
Metaloplastika
Partizan
35
31
|
22.04.2017 18:30 | Metaloplastika | 35 : 31 | Partizan |
22.04
19:00
Dubočica 54
Sindjelić
29
22
|
22.04.2017 19:00 | Dubočica 54 | 29 : 22 | Sindjelić | |||||
22.04
19:30
Novi Pazar
Proleter
27
24
|
22.04.2017 19:30 | Novi Pazar | 27 : 24 | Proleter | |||||
22.04
19:00
Mokra Gora
Priboj
32
23
|
22.04.2017 19:00 | Mokra Gora | 32 : 23 | Priboj |
22.04
18:00
Pirot
Žitorađa
28
21
|
22.04.2017 18:00 | Pirot | 28 : 21 | Žitorađa | |||||
22.04
15:30
Mladost
Rtanj
29
19
|
22.04.2017 15:30 | Mladost | 29 : 19 | Rtanj | |||||
22.04
18:00
Topličanin
Đerdap
24
20
|
22.04.2017 18:00 | Topličanin | 24 : 20 | Đerdap |
22.04
18:00
Prijepolje
Napredak 12
20
19
|
22.04.2017 18:00 | Prijepolje | 20 : 19 | Napredak 12 | |||||
22.04
18:00
Košutnjak
Bekament Bukovička Banja 2
14
46
|
22.04.2017 18:00 | Košutnjak | 14 : 46 | Bekament Bukovička Banja 2 | |||||
22.04
18:00
Metalac AD
Sočanica
31
20
|
22.04.2017 18:00 | Metalac AD | 31 : 20 | Sočanica |
22.04
17:00
Sloven
Jadran Lider
27
20
|
22.04.2017 17:00 | Sloven | 27 : 20 | Jadran Lider | |||||
22.04
20:00
Mladost
Petrovaradin
29
24
|
22.04.2017 20:00 | Mladost | 29 : 24 | Petrovaradin | |||||
22.04
19:00
Laki
Srem
34
25
|
22.04.2017 19:00 | Laki | 34 : 25 | Srem |
22.04
16:00
Apatin
Želja
27
32
|
22.04.2017 16:00 | Apatin | 27 : 32 | Želja |
22.04
Hajduk Veljko
Vranje
24
17
|
22.04.2017 | Hajduk Veljko | 24 : 17 | Vranje | |||||
22.04
Dubočica 2
Jagodina 2
18
32
|
22.04.2017 | Dubočica 2 | 18 : 32 | Jagodina 2 | |||||
22.04
Vlasotince
Bor - RTB 2
34
16
|
22.04.2017 | Vlasotince | 34 : 16 | Bor - RTB 2 | |||||
22.04
Morava Han
Niška Banja
25
21
|
22.04.2017 | Morava Han | 25 : 21 | Niška Banja |
22.04
19:00
Bor RTB
Železničar
31
17
|
22.04.2017 19:00 | Bor RTB | 31 : 17 | Železničar | |||||
22.04
20:00
Sloga
Kikinda
19
21
|
22.04.2017 20:00 | Sloga | 19 : 21 | Kikinda |
22.04
17:45
Vrbas
Metalac
38
27
|
22.04.2017 17:45 | Vrbas | 38 : 27 | Metalac | |||||
22.04
19:00
Mladi radnik
Požarevac
22
23
|
22.04.2017 19:00 | Mladi radnik | 22 : 23 | Požarevac | |||||
22.04
17:00
Pančevo
Župa
36
21
|
22.04.2017 17:00 | Pančevo | 36 : 21 | Župa |
22.04
Crvena zvezda
Valjevo Gorenje
12
4
|
22.04.2017 | Crvena zvezda | 12 : 4 | Valjevo Gorenje | |||||
22.04
Partizan Raiffeisen
Šabac
12
4
|
22.04.2017 | Partizan Raiffeisen | 12 : 4 | Šabac | |||||
22.04
Vojvodina
Stari Grad
12
9
|
22.04.2017 | Vojvodina | 12 : 9 | Stari Grad |
22.04
18:00
Apa Futsal
Hajduk
3
4
|
22.04.2017 18:00 | Apa Futsal | 3 : 4 | Hajduk |
22.04
20:00
Dolap
As
4
3
|
22.04.2017 20:00 | Dolap | 4 : 3 | As |
22.04
Radnički 2010
Akademac
4
5
|
22.04.2017 | Radnički 2010 | 4 : 5 | Akademac |
22.04
18:30
Kalča
Leteći Holandjanin
7
7
|
22.04.2017 18:30 | Kalča | 7 : 7 | Leteći Holandjanin | |||||
22.04
17:00
Nova Pazova
FON
6
5
|
22.04.2017 17:00 | Nova Pazova | 6 : 5 | FON |
22.04
16:00
Radnički
Dorćol
16
12
|
22.04.2017 16:00 | Radnički | 16 : 12 | Dorćol | |||||
22.04
16:30
Partizan
Crvena Zvezda
30
32
|
22.04.2017 16:30 | Partizan | 30 : 32 | Crvena Zvezda |
22.04
16:30
GAT Dukes Novi Sad
Wild Boars Kragujevac
12
20
|
22.04.2017 16:30 | GAT Dukes Novi Sad | 12 : 20 | Wild Boars Kragujevac |