XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 612 utakmica za dan
Subota, 21 Oktobar 2017

Fudbal

21.10.2017 15:00 Mačva 1 : 0 Borac
21.10.2017 17:00 Javor Matis 1 : 0 Radnik
21.10.2017 15:00 Spartak ŽK 0 : 0 Čukarički
21.10.2017 17:00 Voždovac 3 : 0 Rad
21.10.2017 17:00 Napredak 2 : 1 Zemun
21.10.2017 14:30 TSC 1 : 0 Budućnost
21.10.2017 14:30 Metalac 0 : 2 Dinamo
21.10.2017 14:30 Jagodina 2 : 2 Proleter
21.10.2017 14:30 Sinđelić 2 : 0 Radnički (P)
21.10.2017 14:30 Loznica 1 : 2 Zlatibor
21.10.2017 14:30 Šumadija (A) 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
21.10.2017 14:30 Karađorđe 0 : 1 Proleter
21.10.2017 14:30 FAP 0 : 0 Provo
21.10.2017 15:00 Rtanj 1 : 0 Trstenik PPT
21.10.2017 15:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Ozren
21.10.2017 15:00 Jedinstvo (B) 3 : 0 Tabane 1970
21.10.2017 15:00 Bratstvo 1946 4 : 0 Dunav
21.10.2017 15:00 Radnički (SM) 1 : 3 Radnički (NP)
21.10.2017 15:00 Bačka 1901 0 : 2 Borac (S)
21.10.2017 15:00 Radnički (ZR) 5 : 1 Mladost (BJ)
21.10.2017 15:00 Omladinac (NB) 3 : 1 Crvena zvezda (NS)
21.10.2017 15:00 Cement 0 : 1 Dinamo 1945
21.10.2017 15:00 Odžaci 0 : 2 Bečej 1918
21.10.2017 13:30 Sopot 0 : 1 Radnički (NB)
21.10.2017 13:30 IMT 0 : 0 BSK Batajnica
21.10.2017 13:30 Radnički (O) 1 : 1 Stepojevac Vaga
21.10.2017 13:30 OFK Beograd 1 : 2 Žarkovo
21.10.2017 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 1 BSK Borča
21.10.2017 13:30 Kolubara 2 : 2 BASK
21.10.2017 13:30 Lokomotiva 1 : 1 Jedinstvo
21.10.2017 14:30 Slavija 2 : 1 Orlovac
21.10.2017 14:30 Goč 0 : 0 Jošanica
21.10.2017 14:30 Ovčar 2 : 1 Bane
21.10.2017 14:30 Trepča 5 : 1 Sušica
21.10.2017 14:30 Sloga (K) 3 : 2 Radnički (K)
21.10.2017 14:30 Arsenal 0 : 3 Takovo
21.10.2017 14:30 Rudar 2001 2 : 1 Šumadija
21.10.2017 14:30 Gruža 2 : 2 Udarnik
21.10.2017 14:30 Zadrugar 4 : 0 Sovljak
21.10.2017 14:30 Sevojno 0 : 1 Borac
21.10.2017 14:30 Ribnica 1 : 0 Sloga (BB)
21.10.2017 14:30 Spartak 3 : 0 OFK Osečina
21.10.2017 14:30 Radnički Gorenje 1 : 0 Sloga (S)
21.10.2017 15:00 Budućnost (O) 4 : 0 Nebeski Andjeli
21.10.2017 15:00 Pusta Reka 3 : 2 Sloga (L)
21.10.2017 15:00 Lužnica 3 : 0 Jablanica
21.10.2017 15:00 Balkanski 3 : 0 Vranjska Banja
21.10.2017 15:00 GFK Dubočica 4 : 0 Vlasina
21.10.2017 15:00 Pčinja 2 : 0 OFK Brzi Brod
21.10.2017 15:00 Morava (VH) 2 : 0 Tanasko Rajić
21.10.2017 15:00 Đerdap 0 : 0 Sloga
21.10.2017 15:00 Svrljig 3 : 3 Hajduk Veljko
21.10.2017 15:00 SFS Borac 2 : 1 Bošnjane
21.10.2017 15:00 OFK Kosanica 2 : 0 Sloga (D)
21.10.2017 15:00 Kopaonik 1 : 0 Napredak
21.10.2017 15:00 Vršac united 6 : 0 Jedinstvo (BK)
21.10.2017 15:00 Sloga 4 : 2 Radnički (K)
21.10.2017 15:00 Proleter 2 : 1 Radnički (S)
21.10.2017 15:00 Sloboda (NK) 1 : 0 Polet
21.10.2017 15:00 Begej 3 : 3 Kikinda 1909
21.10.2017 15:00 Hajduk (D) 0 : 0 Jedinstvo (SP)
21.10.2017 15:00 OFK Slavija 2 : 1 Sremac
21.10.2017 15:00 Sloga (Č) 2 : 2 Preporod
21.10.2017 15:00 Srbobran 0 : 0 Tisa
21.10.2017 15:00 Mladost Apa 2 : 2 Potisje
21.10.2017 10:30 Rakovica 0 : 1 Sremčica
21.10.2017 13:30 Balkan Mirijevo 4 : 1 Borac
21.10.2017 16:00 TEK Sloga 2 : 1 Leštane
21.10.2017 13:30 Milutinac 2 : 3 Crvena Zvezda
21.10.2017 14:30 Bilećanin 2 : 5 Crvena Zvezda (RS)
21.10.2017 14:30 Krajina 2 : 0 Naftagas (E)
21.10.2017 15:00 Jedinstvo Stević 4 : 4 Partizan (U)
21.10.2017 15:00 Rudar 4 : 1 Sloven
21.10.2017 15:00 1. Maj Ruma 2 : 2 Železničar
21.10.2017 14:00 Borac (BG) 1 : 4 Vojvodina
21.10.2017 14:00 ŽAK 1 : 2 Stanišić
21.10.2017 14:00 Mladost (K) 2 : 2 Slavija
21.10.2017 14:30 Obilić 3 : 0 Proleter (RS)
21.10.2017 14:30 Panonija IM Topola 0 : 1 OFK Vrbas
21.10.2017 15:00 Poreč 3 : 2 Brestovac
21.10.2017 15:00 Zlot 5 : 1 Ključ
21.10.2017 15:00 Rudna Glava 1 : 3 Čubra
21.10.2017 13:30 Avala 1 : 4 Komgrap
21.10.2017 13:30 PKB Padinska Skela 2 : 0 Šumadinac
21.10.2017 13:30 Borac (O) 5 : 0 Heroj Polet
21.10.2017 13:30 Šumadija 1 : 1 Strelac
21.10.2017 13:30 Omladinac 2 : 2 Zabrežje
21.10.2017 15:00 Sindjelić 3 : 1 Majur
21.10.2017 14:30 BSK 1 : 0 Borac
21.10.2017 15:00 Parmenac 2 : 2 Slatina
21.10.2017 14:30 Blagotin 6 : 2 Donji Kopaonik
21.10.2017 14:30 Trgovački 2 : 0 Budućnost (V)
21.10.2017 14:30 Vladimir Durković 2 : 2 Dragoš
21.10.2017 14:30 Senjak 3 : 1 Zadrugar
21.10.2017 14:30 Zvezda 2 : 2 Rajko Mitić
21.10.2017 14:00 Omladinac 1 : 0 Popovići
21.10.2017 14:30 Prvi partizan 1 : 2 Zlatar
21.10.2017 13:30 Vrelo Sport 3 : 0 Mladost
21.10.2017 13:30 Pepeljevac 3 : 6 Trlić
21.10.2017 13:30 OFK Jabučje 3 : 1 Radnik
21.10.2017 13:30 Banjani 2 : 0 Junior Novo Naselje
21.10.2017 15:00 Ćava 1 : 0 Sloga (D)
21.10.2017 15:00 Jedinstvo GVD 1 : 2 Doljevac 1971
21.10.2017 15:00 Rasovača 1 : 0 Radnički 1924
21.10.2017 15:00 Vulkan 1963 5 : 3 Budućnost
21.10.2017 14:30 RFK Novi Sad 1921 2 : 0 Mladost
21.10.2017 14:30 Šajkaš 1908 2 : 1 Omladinac
21.10.2017 14:30 Veternik 1 : 0 Proleter
21.10.2017 14:30 Fruškogorski partizan 1 : 1 Tatra
21.10.2017 15:00 Midžor 3 : 0 Mladost
21.10.2017 14:30 Svetlost Badnjevac 2 : 0 Real
21.10.2017 14:30 Kaćuša 2 : 1 Omladinac
21.10.2017 15:00 OFK Alakince 4 : 1 Lugina
21.10.2017 15:00 OFK Rota : Ternoci
21.10.2017 15:00 Mladost (S) : Trešnjevka
21.10.2017 15:00 Mineralac 3 : 0 Rudar
21.10.2017 15:00 Oskar 0 : 1 Glama
21.10.2017 15:00 Ropotovo 6 : 0 Sloga
21.10.2017 15:00 Izmornik 4 : 1 Morava
21.10.2017 15:00 Gračanica 2 : 1 Radnički
21.10.2017 15:00 Ugljare 1 : 2 Čaglavica
21.10.2017 14:00 Radnik : Rudar
21.10.2017 14:00 Zenit 6 : 2 Vinorača
21.10.2017 14:30 Zlatica 3 : 4 Jedinstvo
21.10.2017 14:30 OFK Stajićevo 5 : 3 ASK
21.10.2017 14:30 MSK 1 : 4 Tamiš
21.10.2017 14:30 ŽFK Banat 1 : 0 OFK Gradnulica
21.10.2017 14:30 Potisje 1 : 0 OFK Klek
21.10.2017 14:30 Radnički 1911 7 : 0 Zadrugar
21.10.2017 13:30 Ajaks 2 : 0 Posavac Tišma
21.10.2017 13:30 Petrovčić 1 : 6 Novi Beograd
21.10.2017 15:00 OFK Šabac 3 : 1 Omladinac 2013
21.10.2017 15:00 Milicionar 0 : 3 Hajduk Stanko
21.10.2017 15:00 Torpedo 1924 4 : 2 Proleter
21.10.2017 13:30 Rudar 0 : 0 Joševa
21.10.2017 13:30 OFK Brđanac 3 : 0 Stari drugari
21.10.2017 14:30 Jugovići 5 : 1 Ušće
21.10.2017 14:30 Varvarin 4 : 0 Beli Orlovi
21.10.2017 14:30 Delija 12 : 1 1.Oktobar
21.10.2017 15:00 OFK Bagremar 1 : 4 Pobeda
21.10.2017 15:00 OFK Sloga 2 : 0 OFK Rutevac 1908
21.10.2017 15:00 Polet (V) 11 : 1 Tempo
21.10.2017 15:00 Jedinstvo (B) 0 : 2 Borac
21.10.2017 Rastina 1918 1 : 2 Radnički 1918
21.10.2017 14:30 Kralj Petar I 3 : 1 Šamot
21.10.2017 14:30 Mladost (R) 4 : 3 BSK 1924
21.10.2017 14:30 Rade Milošević 2 : 2 Jasenovac
21.10.2017 15:30 Rudar 2012 3 : 0 Drlupa
21.10.2017 14:00 Centar 3 : 0 Bačka
21.10.2017 14:30 Hajduk 1 : 0 Bačka
21.10.2017 15:00 Krivaja 2 : 1 Sloboda
21.10.2017 14:30 Rongo Siti : Lokomotiva
21.10.2017 14:30 Napredak 1 : 0 Temac
21.10.2017 14:30 Sloboda 2 : 1 Mladost
21.10.2017 14:30 Kulpin 5 : 0 Naša Zvezda
21.10.2017 14:30 Borac 2 : 0 Tvrdjava
21.10.2017 14:30 Krivanj 4 : 0 Borac 46
21.10.2017 14:30 Sloga 2 : 3 Maglić
21.10.2017 14:30 Bačka 0 : 0 Neštin
21.10.2017 14:00 Velereč 94 3 : 0 Mladost 09
21.10.2017 13:30 Radnički PDM 6 : 1 Omladinac
21.10.2017 14:00 Rojkovac 4 : 1 Partizan
21.10.2017 14:00 Petka 3 : 3 Mladi borac
21.10.2017 14:00 Mladost (Č) 1 : 2 Šumadija (MC)
21.10.2017 15:00 Kastrum 2 : 3 Borac
21.10.2017 15:00 Nacional 0 : 4 Velika Jasikova
21.10.2017 14:30 Badljevica 4 : 1 Drugovac
21.10.2017 14:00 Mladost 1948 4 : 1 Jedinstvo
21.10.2017 14:00 Bresje Superior 5 : 0 Jasenica
21.10.2017 15:00 Rtanj 0 : 2 Bukovik
21.10.2017 15:00 Napredak 1 : 2 Slemen
21.10.2017 15:30 Soko 0 : 3 Kriva Reka
21.10.2017 13:30 Rasina : Mladost VPD
21.10.2017 15:00 Jugovići 2 : 3 Padina
21.10.2017 14:30 Sparta 1 : 4 Torpedo
21.10.2017 14:30 Mladost 2013 3 : 3 Petrovac 74
21.10.2017 13:30 Radnik 0 : 4 Radnički
21.10.2017 14:30 Gornje Sinkovce 2 : 1 Napredak
21.10.2017 14:30 Mladost (DL) 3 : 0 Moravac
21.10.2017 14:30 Sloboda 10 : 1 Jašunja
21.10.2017 16:30 Todorovce 4 : 2 Gornje Krajince
21.10.2017 16:30 Turekovac 1 : 0 Atletiko
21.10.2017 16:30 Veternica 2 : 2 Badince
21.10.2017 14:00 Bogutovačka Banja 3 : 2 Omladinac (D)
21.10.2017 14:00 Vrnjci 1 : 5 Jovo Kursula
21.10.2017 14:00 Dobra Voda 9 : 0 Belica
21.10.2017 14:00 Viner DSV 1 : 5 Sindjelić
21.10.2017 14:30 Rudar Kostolac 2008 1 : 4 Batovac
21.10.2017 15:00 Mladost (DB) 1 : 0 Sloga
21.10.2017 15:00 Studenac 2 : 1 Jelav
21.10.2017 15:00 Jadar 1961 3 : 1 TE Gučevo
21.10.2017 15:00 Mladost (G) 1 : 4 Hajduk
21.10.2017 15:00 Luk 5 : 0 Granit
21.10.2017 14:30 Usije 3 : 3 Mladost 1970
21.10.2017 14:30 Borac 7 : 1 Jarmenovci
21.10.2017 13:30 Napredak 1 : 3 Vukan
21.10.2017 11:00 Mlava Trgovački 0 : 1 Mladost
21.10.2017 11:00 Melnica 3 : 2 Udarnik 2015
21.10.2017 14:00 Pobednik 1 : 2 Proleter
21.10.2017 14:00 Borac (A) 5 : 0 Šumadinac
21.10.2017 14:00 Strmovo 0 : 1 Dimitrije Tucović
21.10.2017 13:30 Veliko Laole 3 : 5 BSK
21.10.2017 13:30 Dragoš 3 : 0 Zabrđe 1936
21.10.2017 13:30 Burovac 3 : 1 Radnik
21.10.2017 13:30 Dobrnje 2 : 1 Soko
21.10.2017 15:00 OFK Jelen 2 : 0 Sava
21.10.2017 Jedinstvo 0 : 1 Mladost
21.10.2017 Kotlenik 5 : 2 Borac 1939
21.10.2017 Mladi Radnik 3 : 0 Beli Orlovi
21.10.2017 Azbukovica 6 : 2 Čobanče
21.10.2017 Crnča 1 : 4 Jezero
21.10.2017 Sloga DB 2 : 1 Selanac
21.10.2017 16:30 Borjak 2013 : Omladinac
21.10.2017 16:30 Mladost 6 : 0 Vinogradar
21.10.2017 16:30 Stevka Božurevka 0 : 4 Stara Čaršija
21.10.2017 16:30 Topoljak 2 : 1 Omladinac
21.10.2017 16:30 Rujišnik 3 : 2 Kamenorezac 76
21.10.2017 14:00 Kumane 1 : 0 Baštovan 2015
21.10.2017 15:00 Partizan : OFK Letnjikovac 1983
21.10.2017 15:00 Zadrugar 2 : 0 Lipolist
21.10.2017 15:00 Napredak 2 : 2 Metaloplastika
21.10.2017 15:00 POFK Letnjikovac : Culjković
21.10.2017 15:00 Radenka : Pobeda
21.10.2017 15:00 Neresnica : Zviždić
21.10.2017 Dragovo : Goša
21.10.2017 Povratak otpisanih : Prosvetar
21.10.2017 Polet : Blagotin
21.10.2017 Levač 2 : Šumadija
21.10.2017 14:30 Pobeda 1953 4 : 1 OFK Homolje
21.10.2017 14:30 Budućnost 0 : 1 Vrelo 1971
21.10.2017 11:00 Trešnjevica : Tulež
21.10.2017 15:00 KMF Aranđelovac : Misača
21.10.2017 14:00 PSS-192 2 : 6 OFK Dragoševac
21.10.2017 12:30 Iskra 0 : 1 Sutjeska
21.10.2017 13:30 Grbalj 1 : 1 Dečić
21.10.2017 13:30 OFK Petrovac 0 : 0 Rudar
21.10.2017 13:30 Zeta 4 : 2 Kom
21.10.2017 13:30 Brskovo : Komovi
21.10.2017 13:30 Radnički : Polimlje
21.10.2017 14:30 Hajduk : Arsenal
21.10.2017 15:00 Vitez 2 : 2 Mladost
21.10.2017 15:00 Čelik 1 : 0 Borac
21.10.2017 19:00 Zrinjski 1 : 3 Sarajevo
21.10.2017 17:00 Sloboda 0 : 3 Široki Brijeg
21.10.2017 15:00 Krupa 1 : 1 Radnik
21.10.2017 15:00 Kozara 1 : 1 Tekstilac
21.10.2017 15:00 Slavija 4 : 2 Napredak
21.10.2017 15:00 Sloga 2 : 0 Podrinje
21.10.2017 15:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Sutjeska
21.10.2017 15:00 Sloboda 1 : 2 Drina
21.10.2017 16:00 Huddersfield 2 : 1 Manchester Utd
21.10.2017 16:00 Manchester City 3 : 0 Burnley
21.10.2017 16:00 Newcastle 1 : 0 Crystal Palace
21.10.2017 16:00 Stoke 1 : 2 Bournemouth
21.10.2017 16:00 Swansea 1 : 2 Leicester
21.10.2017 18:30 Southampton 1 : 0 WBA
21.10.2017 13:30 Chelsea 4 : 2 Watford
21.10.2017 13:00 Levante 1 : 1 Getafe
21.10.2017 20:45 Barcelona 2 : 0 Málaga
21.10.2017 18:30 Valencia 4 : 0 Sevilla
21.10.2017 16:15 Real Betis 2 : 0 Alavés
21.10.2017 15:30 RB Leipzig 1 : 0 Stuttgart
21.10.2017 15:30 Borussia Mönchengladbach 1 : 5 Bayer Leverkusen
21.10.2017 15:30 Eintracht 2 : 2 Borussia Dortmund
21.10.2017 15:30 Augsburg 1 : 2 Hannover 96
21.10.2017 18:30 Hamburger SV 0 : 1 Bayern
21.10.2017 20:45 Napoli 0 : 0 Internazionale
21.10.2017 18:00 Sampdoria 5 : 0 Crotone
21.10.2017 20:00 Amiens SC 1 : 0 Bordeaux
21.10.2017 20:00 Angers 0 : 1 Toulouse
21.10.2017 20:00 Metz 1 : 2 Dijon
21.10.2017 17:00 Monaco 2 : 0 Caen
21.10.2017 20:00 Nantes 2 : 1 Guingamp
21.10.2017 20:00 Rennes 1 : 0 Lille
21.10.2017 15:00 Levač 5 : 0 Knjaževac 2015
21.10.2017 13:00 Jagodina 3 : 1 Krstarica
21.10.2017 11:00 Inđija 4 : 3 Internacional
21.10.2017 12:00 Napredak 1 : 2 Radnički (P)
21.10.2017 15:30 Čukarički 2 : 2 Partizan
21.10.2017 09:00 BASK 4 : 1 Sindjelć
21.10.2017 11:00 Grafičar 1 : 1 Bežanija
21.10.2017 15:00 Brodarac 2 3 : 1 IM Rakovica
21.10.2017 14:30 Proleter 2 : 4 Mladi radnik 1940
21.10.2017 14:30 Mladi radnik 1926 3 : 2 Smederevo 1924
21.10.2017 14:30 Mladi borac 4 : 5 Šumadija (A)
21.10.2017 14:30 Mihajlovac 1934 1 : 1 Karadjordje
21.10.2017 12:00 Poštar 1930 3 : 4 DIF
21.10.2017 12:30 Vinča 2 : 2 Žarkovo
21.10.2017 10:00 Zmaj 1953 0 : 1 Vrčin
21.10.2017 10:00 Novi Beograd 1 : 3 Trudbenik
21.10.2017 13:00 Zvezdara 4 : 1 Šumadinac
21.10.2017 15:30 Minel 1 : 2 Stepojevac Vaga
21.10.2017 13:00 Beograd 1929 8 : 0 Posavina
21.10.2017 14:00 Budućnost 2 : 5 Palilulac
21.10.2017 09:00 Sinđelić MK : Lokomotiva MK
21.10.2017 10:00 Proleter 0 : 2 Borac (NS)
21.10.2017 16:00 Dolina 6 : 1 Omladinac 1927
21.10.2017 12:00 Borac (Sa) 8 : 0 Glogonj
21.10.2017 15:30 Spartak 4 : 1 Tempo
21.10.2017 15:00 Dolovo 0 : 8 Mladost (O)
21.10.2017 11:00 Partizan (G) 2 : 8 Dunav
21.10.2017 13:00 Polet : Jedinstvo
21.10.2017 09:00 Rad MK : Zuce MK
21.10.2017 11:00 BAK 4 : 2 Železničar
21.10.2017 14:30 Podunavac 9 : 0 Vrbovac
21.10.2017 14:30 Budućnost 2 : 1 Polet
21.10.2017 12:00 Teleoptik 3 : 1 Dinamo 1945
21.10.2017 13:00 Čukarički 1 : 3 Partizan
21.10.2017 13:00 Kiker 1 : 0 Apolon 4
21.10.2017 11:00 Borča 1 : 2 Radnički (NB)
21.10.2017 09:00 BSK 1925 0 : 2 Teleoptik
21.10.2017 12:30 Studenski grad 8 : 1 Radnički (O)
21.10.2017 09:30 Omladinac : Hajduk
21.10.2017 14:30 Sloga 7 : 1 Cerovac
21.10.2017 12:00 Zmaj 1953 : Prva Iskra
21.10.2017 11:00 Njerš Ištvan 4 : 1 Subotica
21.10.2017 14:00 Bane 1 : 1 Šumadija 1903
21.10.2017 14:00 Sloga 2 : 1 Radnički 1923
21.10.2017 14:00 OFK Ras 1 : 5 AS
21.10.2017 12:00 Vojvodina 7 : 0 Radnički (Š)
21.10.2017 12:30 Borac (NS) 1 : 1 Radnički (SM)
21.10.2017 12:00 Indeks 1 : 3 Petar Puača
21.10.2017 12:00 Hajduk junior 0 : 3 TSC
21.10.2017 12:00 Bačka (BP) 0 : 4 Spartak
21.10.2017 15:00 Polet 5 : 7 Radnički (B)
21.10.2017 10:00 Banat 2 : 2 Sloga
21.10.2017 10:00 Strelac 0 : 6 Zabrezje
21.10.2017 13:00 Rvati 4 : 2 Crvena Zastava
21.10.2017 Borac 3 : 13 Cer
21.10.2017 Loznica 1 : 3 Podrinje
21.10.2017 Jadar 7 : 2 Mladost
21.10.2017 Rudar 0 : 1 Radnički Stobeks
21.10.2017 11:30 011 MK : Zemun MK
21.10.2017 12:45 Brodarac B MK : Zuce MK
21.10.2017 10:00 Sremčica MK : Banja MK
21.10.2017 13:00 Rad V MK 1 : 2 Rakovica MK
21.10.2017 13:00 Jedinstvo MK : OLE MK
21.10.2017 10:00 Mladenovac MK : Čukarički MK
21.10.2017 10:30 Brodarac MK : Rad MK
21.10.2017 12:00 Bečkerek 023 0 : 3 Proleter 2006
21.10.2017 12:00 Železničar 6 : 0 ŽAK
21.10.2017 15:00 1. Maj : Rudar
21.10.2017 15:00 Napredak : Fruška Gora
21.10.2017 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Partizan
21.10.2017 15:00 Donji Petrovci : Borac
21.10.2017 15:00 Mladost 0 : 3 Radnički
21.10.2017 15:00 PSK Putinci : Hrtkovci
21.10.2017 AFK 10 : 0 Tisa
21.10.2017 Potisje 0 : 18 Senta
21.10.2017 11:00 Rad 1 : 2 Čukarički
21.10.2017 13:00 011 1 : 0 Brodarac
21.10.2017 20:15 OFK Beograd 1 : 1 Teleoptik
21.10.2017 14:00 Zemun 4 : 1 Kolubara
21.10.2017 12:00 OLE : Sinđelić
21.10.2017 10:00 Lola : Lokomotiva
21.10.2017 10:00 Internacional : BSK
21.10.2017 09:30 Studentski Grad : Radnički (O)
21.10.2017 10:00 Dominus 2 : 2 Radnički (NB)
21.10.2017 15:00 BSK Borča MK : Rad MK
21.10.2017 17:00 Brodarac MK : Internacional MK
21.10.2017 17:30 OFK Beograd MK : DIF MK
21.10.2017 14:30 Soko 2015 5 : 3 Sloboda
21.10.2017 14:30 Budućnost 0 : 1 AF Djokić
21.10.2017 14:30 Osipaonica : Napredak
21.10.2017 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Udarnik
21.10.2017 10:00 DIF : Sopot
21.10.2017 10:00 Beograd 1929 : Selo Mladenovac
21.10.2017 09:30 Vinča : Dunavac
21.10.2017 11:15 Ada MK : Brodarac MK
21.10.2017 10:00 Preporod 0 : 7 Arena Su
21.10.2017 10:00 Tavankut 1 : 3 Radnički 1905
21.10.2017 OFK National AG : Novi Pazar
21.10.2017 Apolon 4 6 : 1 Arsenal
21.10.2017 Kosmet 1 : 2 Kiker
21.10.2017 Bubamara 2 : 2 Radnički 1923
21.10.2017 Bane 0 : 4 Pazar Juniors
21.10.2017 Šumadija 1903 0 : 1 OFK AS 2003
21.10.2017 Apolon 3 : 1 Sport Klub 99
21.10.2017 10:00 Vojvodina 14 : 0 Srem
21.10.2017 10:00 Prof. Bolesnikov 1 : 1 Radnički (SM)
21.10.2017 10:00 Indeks 0 : 2 Petar Puača
21.10.2017 10:00 Hajduk junior 2 : 2 TSC
21.10.2017 10:00 Radnički (K) 5 : 3 Borac (St)
21.10.2017 09:00 Dinamo 1945 5 : 0 Borac (Sa)
21.10.2017 15:00 Coerver junior FA 3 : 1 Vršac United
21.10.2017 11:00 Proleter 3 : 2 Jedinstvo (V)
21.10.2017 10:00 Potporanj 5 : 1 Banat (I)
21.10.2017 11:00 Budućnost (BB) 2 : 0 Omladinac (D)
21.10.2017 15:00 BSK 4 : 2 Proleter
21.10.2017 10:00 Unirea 1 : 3 Pobeda
21.10.2017 14:00 Belo Polje 5 : 3 Buducnost
21.10.2017 Vidojevica : Sinđelić
21.10.2017 Antimon 3 : 3 Sloga
21.10.2017 Loznica : Pčelinjo
21.10.2017 Radnički Stobeks : Podrinje
21.10.2017 Jadar 07 2 0 : 0 Jedinstvo
21.10.2017 Jadar 07 1 3 : 0 Cer
21.10.2017 09:30 Postar 1930 : Mladi proleter
21.10.2017 13:00 Bežanija : Sinđelić
21.10.2017 16:00 13. Maj : Graficar
21.10.2017 10:00 Bečkerek 023 0 : 0 Proleter 2006
21.10.2017 10:00 Železničar 4 : 2 ŽAK
21.10.2017 08:45 Lokomotiva MK : Trijumf MK
21.10.2017 16:00 Zemun B MK : Jedinstvo MK
21.10.2017 11:00 Borac 3 : 1 Pinkum
21.10.2017 11:00 Partizan 1945 3 : 0 Derbi 2017
21.10.2017 10:00 Banja 1957 2 : 0 Aranđelovac
21.10.2017 11:00 Mladi Rudar 2 : 6 KMF Aranđelovac
21.10.2017 11:00 Proleter 1976 3 : 4 Venčani
21.10.2017 11:00 Morava 4 : 0 Levač
21.10.2017 Vučje 1 : 7 Napredak
21.10.2017 Obilić : Rad
21.10.2017 Leštane : Zemun
21.10.2017 09:30 OLE 0 : 1 Čukarički
21.10.2017 18:00 Zemun 5 : 1 Sindjelić
21.10.2017 11:30 BSK 1925 2 : 3 OFK Beograd
21.10.2017 10:00 Teleoptik 4 : 2 Rad
21.10.2017 10:00 Obilić 3 : 1 TSC
21.10.2017 11:45 Olimpik : Fer Plej 06
21.10.2017 15:30 Bežanija : Srem
21.10.2017 09:00 Atakante : Hajduk
21.10.2017 12:00 Karioke : Munja Barič
21.10.2017 10:00 Heroj Polet : Velika Moštanica
21.10.2017 10:15 Lokomotiva : Napredak
21.10.2017 15:30 Vinča : Crvena zvezda MML
21.10.2017 10:00 Dunavac : Leštane
21.10.2017 09:00 Forza : Grafičar
21.10.2017 09:00 Ada : DIF
21.10.2017 09:00 OFK Beograd : GSP Polet
21.10.2017 ND 2011 : Kolašin
21.10.2017 OFK Ras : Sport Klub 99
21.10.2017 OFK National AG : OFK AS
21.10.2017 Kosmet 1 : 8 Pazar Juniors
21.10.2017 Trepča 0 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
21.10.2017 10:00 Urovci 3 : 2 Zabrezje
21.10.2017 10:00 Rvati : Obrenovac 1905
21.10.2017 10:00 Posavina 1 : 3 Zvezda
21.10.2017 10:00 Krtinska 3 : 1 Sloga
21.10.2017 10:00 Posavina 0 : 6 Radnički
21.10.2017 11:00 Buducnost 1 : 2 Obrenovac 1905
21.10.2017 12:00 Skela 4 : 0 Krtinska
21.10.2017 10:00 Radnički (V) 3 : 1 Omladinac
21.10.2017 10:00 Jedinstvo 5 : 1 Budućnost Krušik
21.10.2017 10:00 Ribnica : ŽSK
21.10.2017 10:00 OFK Senjak 2 : 0 Železničar
21.10.2017 Jedinstvo : Podrinje
21.10.2017 Radnički Stobeks 0 : 2 Jadar 07
21.10.2017 Pčelinjo : Gučevo
21.10.2017 Loznica 1 : Sloga

Košarka

21.10.2017 19:00 Union Olimpija 64 : 67 Mornar
21.10.2017 17:00 Budućnost VOLI 84 : 64 Mega Bemax
21.10.2017 21:00 Partizan NIS 117 : 104 Igokea
21.10.2017 19:30 Vojvodina 95 : 104 Mladost Admiral
21.10.2017 18:00 Vršac 72 : 61 Dunav
21.10.2017 18:00 Dynamic 70 : 62 Tamiš
21.10.2017 18:00 Metalac 109 : 84 Sloga
21.10.2017 19:00 Spartak 91 : 80 Zlatibor
21.10.2017 19:00 Borac 88 : 62 OKK Beograd
21.10.2017 19:00 Zdravlje Leskovac 73 : 78 Sloboda
21.10.2017 19:30 Kolubara LA 2003 69 : 76 Klik
21.10.2017 19:00 Mladost (SP) 81 : 76 Novi Pazar
21.10.2017 19:30 Pirot 99 : 85 Smederevo 1953
21.10.2017 19:00 Jedinstvo 68 : 67 Kris Kros
21.10.2017 20:00 Dunav 2014 63 : 84 Mladost Veternik
21.10.2017 19:30 Sloven 84 : 91 Nova Pazova
21.10.2017 19:30 Futog Tupanjac MD 82 : 83 Srem
21.10.2017 19:00 Prva Petoletka 91 : 71 Crnokosa
21.10.2017 15:00 Polet 93 : 54 Mileševac
21.10.2017 18:00 Prokuplje 71 : 64 Jastrebac
21.10.2017 16:30 Junior 67 : 66 Radnik
21.10.2017 18:30 Niš 104 : 97 Morava
21.10.2017 16:30 Radan 85 : 87 Bor RTB
21.10.2017 18:00 Mladost Vesna 62 : 71 Rtanj
21.10.2017 14:45 BKK Radnički 97 : 63 Žitko Basket
21.10.2017 16:20 BASK 76 : 83 Borac
21.10.2017 12:00 Torlak 67 : 64 Slodes
21.10.2017 14:00 Radnički (O) 61 : 96 Beko
21.10.2017 12:00 Star 98 : 67 Spartak OKK
21.10.2017 13:00 Pink 88 : 66 Lokomotiva 2016
21.10.2017 18:30 Vojka 95 : 72 RU Koš
21.10.2017 17:30 Opovo 99 79 : 88 BNS
21.10.2017 Partizan : Jedinstvo
21.10.2017 Rađevac : Mix
21.10.2017 19:00 Mladost 2014 : Šabac
21.10.2017 16:00 Požarevac 79 : 56 Bane
21.10.2017 Despot : Svilajnac
21.10.2017 18:10 Zvezdara 83 : 65 Cerak
21.10.2017 17:20 Sava 71 : 67 Barajevo Bambi
21.10.2017 19:00 Grocka 61 : 66 Vizura
21.10.2017 18:30 LA Basket 69 : 76 Umka 2009
21.10.2017 17:00 Kraljevo : Vršac
21.10.2017 18:00 Šumadija 54 : 89 Student
21.10.2017 18:00 Beočin 61 : 93 Partizan 1953
21.10.2017 13:00 Šabac 60 : 112 Crvena zvezda
21.10.2017 Duga : Užice
21.10.2017 18:00 Mileševka : Lim
21.10.2017 15:00 Zvečan : ČA basket
21.10.2017 19:00 Železničar : Ljubovija
21.10.2017 15:00 Paraćin 74 : 68 Trstenik
21.10.2017 15:00 Radnički (KG) 20 : 0 Topličanin 2012
21.10.2017 15:00 Hajduk Veljko 78 : 60 Bagdala
21.10.2017 15:00 Palanka 2012 66 : 83 Gimnazijalac
21.10.2017 15:00 Actavis academy 72 : 75 Radnički 2016
21.10.2017 16:00 Girl Basket : Banovci Dunav
21.10.2017 12:30 Srbobran 130 : 18 Voša
21.10.2017 18:00 Radnički (NB) 56 : 74 Novosadska ŽKA
21.10.2017 18:00 Topolčanka 78 : 52 Bežanija
21.10.2017 19:30 Crvena zvezda 2 99 : 44 Delfin

Odbojka

21.10.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Ribnica
21.10.2017 19:00 Mladi radnik 2 : 3 Novi Pazar
21.10.2017 19:00 Radnički 1 : 3 Niš
21.10.2017 18:00 Jagodina 0 : 3 Futog
21.10.2017 15:30 Kosovska Mitrovica 3 : 2 Mladenovac
21.10.2017 17:00 Napredak 037 3 : 1 VGSK
21.10.2017 19:00 Borac (St) 0 : 3 Železničar (Bg)
21.10.2017 18:00 Smederevo Carina 2 : 3 Partizan
21.10.2017 17:00 Timok 3 : 0 FAP Livnica
21.10.2017 15:00 Dubočica 0 : 3 Loznica
21.10.2017 17:00 Srem Iton 0 : 3 Užice
21.10.2017 14:00 Partizan : Antena
21.10.2017 16:00 Gračanica 0 : 3 Putevi
21.10.2017 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Radan
21.10.2017 18:30 Maglić 1953 : Mladost (T)
21.10.2017 19:00 Partizan 2 : 3 Sombor
21.10.2017 19:00 Šid 1 : 3 Botafogo
21.10.2017 19:00 Klek-MD Zrenjanin 3 : 0 Dinamo
21.10.2017 19:00 Železničar 3 : 1 Spartak
21.10.2017 19:00 TENT 3 : 2 Partizan
21.10.2017 17:00 Futog 0 : 3 Roda
21.10.2017 20:00 Jedinstvo (U) 1 : 3 Ub
21.10.2017 18:00 Vranje 2 : 3 Beograd
21.10.2017 18:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Gimnazijalac
21.10.2017 15:00 Smederevo 3 : 1 Valjevo
21.10.2017 18:00 Zlatibor 3 : 2 Borac (Ča)
21.10.2017 17:00 Sterija 3 : 0 Kraguj-Radnički
21.10.2017 16:30 Inđija 2 : 3 Spartak (Lj)
21.10.2017 18:00 Milenijum 3 : 0 Leskovac 98
21.10.2017 17:00 Srbijanka 014 2 : 3 Kralj
21.10.2017 18:00 Paraćin 1 : 3 Majdanpek FBC
21.10.2017 16:00 Stampedo 2 : 3 Aleksinac
21.10.2017 17:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Bor
21.10.2017 15:00 Mokra Gora 1 : 3 Leposavić
21.10.2017 15:45 Odbojka 013 0 : 3 Futog vest
21.10.2017 18:00 Lavice 07 3 : 1 Partizan
21.10.2017 19:00 Volejstars 3 : 0 Elan Volej
21.10.2017 18:40 Lucky Star 2 : 3 AS Batajnica
21.10.2017 12:00 Radnički 3 : 0 Zaslon

Rukomet

21.10.2017 18:00 Obilić 30 : 27 Šamot 65
21.10.2017 19:00 Jugović 22 : 27 Spartak Vojput
21.10.2017 18:30 Metaloplastika 31 : 26 Sloga (P)
21.10.2017 20:00 Partizan 36 : 28 Požarevac
21.10.2017 19:00 Rudar 21 : 29 Železničar 1949
21.10.2017 19:00 ŽSK : Srem SM
21.10.2017 19:00 Jabuka 35 : 32 Banatski Karlovac
21.10.2017 18:00 Apatin 26 : 24 Crvena zvezda
21.10.2017 19:30 Dolovo 18 : 24 Lavovi BP
21.10.2017 18:00 PKB 27 : 26 Partizan 2
21.10.2017 20:30 Beograd 24 : 27 Sloga
21.10.2017 18:00 Paraćin 29 : 34 ORK Bor
21.10.2017 18:00 Žitorađa 41 : 27 Jastrebac
21.10.2017 19:30 BSK Heba 38 : 31 Pirot
21.10.2017 20:00 Hisar 26 : 37 Vlasotince
21.10.2017 16:00 Radnički 1958 31 : 26 Somborelektro
21.10.2017 19:00 PIK Prigrevica 30 : 26 Potisje Pleteks
21.10.2017 17:00 Budućnost 41 : 37 Dalmatinac
21.10.2017 Beli andjeo 21 : 20 SDG Užice
21.10.2017 Zlatar 2 : Arilje
21.10.2017 Užice 34 : 20 Sloga 2 Zmart Force
21.10.2017 18:00 Rudar : Hajduk Veljko 2
21.10.2017 19:00 Rembas 28 : 31 Majdanpek
21.10.2017 13:30 Barič 22 : 39 Dorćol
21.10.2017 17:00 Morava 84 23 : 18 Radan
21.10.2017 19:00 Inđija 28 : 23 Jedinstvo
21.10.2017 18:00 Kikinda Grindex 32 : 22 Loznica
21.10.2017 18:30 Sinđelić 23 : 25 Vrbas Petrol
21.10.2017 19:00 Zlatar 25 : 17 Radnički 1964
21.10.2017 19:00 Vranje 1957 39 : 32 Dubočica 54
21.10.2017 19:00 Planinka Prolom voda 24 : 28 Bela Palanka
21.10.2017 19:30 Novi Pazar 37 : 32 Hajduk Veljko
21.10.2017 16:00 Sivac 69/2 29 : 29 Kljajićevo
21.10.2017 15:30 Sombor : Grafičar
21.10.2017 16:00 Obilić 22 : 33 Senta
21.10.2017 16:00 Naftagas 41 : 28 Jedinstvo
21.10.2017 17:30 Dolovo : Omladinac
21.10.2017 20:00 Mladost (NP) 23 : 36 Medicinar
21.10.2017 19:00 Bekament 38 : 32 Voždovac 1955
21.10.2017 15:00 Junior 31 : 23 Sloga (PM)
21.10.2017 20:00 Vrbas 32 : 18 Železničar
21.10.2017 17:00 Pirot 29 : 25 Halas Jožef
21.10.2017 19:00 Zaječar 1949 24 : 18 Pančevo
21.10.2017 17:00 Metalac 32 : 29 Proleter
21.10.2017 15:00 Mladost 28 : 32 Sloven
21.10.2017 13:30 Naisa 2 26 : 30 Topličanin
21.10.2017 19:00 ARIF Osice 15 : 16 Jagodina 2
21.10.2017 20:00 Žitorađa 40 : 20 Đerdap
21.10.2017 18:30 Vlasotince 28 : 36 Radnički
21.10.2017 18:00 Sonta : Senta

Vaterpolo

21.10.2017 19:00 Jadran Carine 10 : 4 OVK POŠK
21.10.2017 18:00 Budva 5 : 6 Primorje EB
21.10.2017 20:30 Mornar BS 10 : 8 Primorac
21.10.2017 20:15 Solaris 6 : 9 Nais
21.10.2017 18:30 BVK Crvena zvezda 10 : 9 Vojvodina
21.10.2017 20:30 VA Cattaro 10 : 10 Medveščak
21.10.2017 19:00 Zadar 1952 8 : 11 Valjevo

Futsal

21.10.2017 17:00 Novi Pazar 1 : 1 Nova Pazova
21.10.2017 18:30 Samo pravo 4 : 7 Ekonomac
21.10.2017 20:30 Forum 2 : 3 Požarevac
21.10.2017 18:00 Srbobran 7 : 5 Sombor
21.10.2017 17:30 Bečej 2003 8 : 3 Apa Futsal
21.10.2017 16:00 Kruna 12 : 3 Tisa
21.10.2017 20:00 Prokuplje 4 : 0 Zadrugar 2017
21.10.2017 20:00 Babušnica 2011 2 : 5 Dolap