20.08
11:00
Polet
Loznica
1
1
|
20.08.2017 11:00 | Polet | 1 : 1 | Loznica | |||||
20.08
17:00
Smederevo 1924
Zlatibor
3
2
|
20.08.2017 17:00 | Smederevo 1924 | 3 : 2 | Zlatibor | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
Jedinstvo Putevi
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.08
17:00
Provo
Sloga (P)
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Provo | 2 : 2 | Sloga (P) |
20.08
17:00
Trajal
Rtanj
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Trajal | 1 : 0 | Rtanj | |||||
20.08
17:00
Pukovac
Car Konstantin
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Pukovac | 2 : 2 | Car Konstantin | |||||
20.08
17:00
Moravac Orion
Trstenik PPT
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Moravac Orion | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
20.08
17:00
Budućnost (P)
Ozren
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Budućnost (P) | 3 : 0 | Ozren | |||||
20.08
17:00
Tabane 1970
Timok
3
3
|
20.08.2017 17:00 | Tabane 1970 | 3 : 3 | Timok |
20.08
17:00
Radnički (ZR)
Radnički (SM)
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Radnički (ZR) | 2 : 1 | Radnički (SM) |
20.08
20:00
LFK Mladost
Slavija
2
0
|
20.08.2017 20:00 | LFK Mladost | 2 : 0 | Slavija | |||||
20.08
17:00
Sušica
Bane
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Sušica | 1 : 1 | Bane |
20.08
17:00
Morava (VP)
Napredak
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Morava (VP) | 2 : 0 | Napredak | |||||
20.08
17:00
RSK
Proleter 1976
0
0
|
20.08.2017 17:00 | RSK | 0 : 0 | Proleter 1976 | |||||
20.08
17:00
Petar Dobrnjac
VGSK
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 1 | VGSK | |||||
20.08
17:00
Udarnik
Sloga 33
0
1
|
20.08.2017 17:00 | Udarnik | 0 : 1 | Sloga 33 | |||||
20.08
17:00
Homoljac
Mladi borac
2
4
|
20.08.2017 17:00 | Homoljac | 2 : 4 | Mladi borac | |||||
20.08
17:00
Zvižd
Mladi radnik (R)
2
4
|
20.08.2017 17:00 | Zvižd | 2 : 4 | Mladi radnik (R) |
20.08
17:00
Radnički Stobex
Ribnica
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Radnički Stobex | 1 : 1 | Ribnica | |||||
20.08
17:00
OFK Divci
Sovljak
3
1
|
20.08.2017 17:00 | OFK Divci | 3 : 1 | Sovljak | |||||
20.08
17:00
Radjevac
Borac
3
1
|
20.08.2017 17:00 | Radjevac | 3 : 1 | Borac | |||||
20.08
17:00
Polimlje
Sloga (BB)
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Polimlje | 1 : 0 | Sloga (BB) | |||||
20.08
17:00
Sloga (S)
Drina
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Sloga (S) | 1 : 1 | Drina |
20.08
11:00
Tanasko Rajić
Sloga (L)
1
0
|
20.08.2017 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
20.08
17:00
OFK Brzi Brod
Jablanica
0
1
|
20.08.2017 17:00 | OFK Brzi Brod | 0 : 1 | Jablanica | |||||
20.08
17:00
Vlasina
Vranjska Banja
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Vlasina | 1 : 2 | Vranjska Banja |
20.08
17:00
Zaplanjac
Rudar Alpos
4
1
|
20.08.2017 17:00 | Zaplanjac | 4 : 1 | Rudar Alpos | |||||
20.08
17:00
Malošište
Naša krila
1
3
|
20.08.2017 17:00 | Malošište | 1 : 3 | Naša krila | |||||
20.08
17:00
Šarbanovac
Đerdap
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Šarbanovac | 3 : 0 | Đerdap | |||||
20.08
17:00
Kablovi
Sloga
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Kablovi | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.08
17:00
Hajduk Veljko
Bukovik
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Hajduk Veljko | 0 : 0 | Bukovik | |||||
20.08
17:00
Timočanin
BSK
3
2
|
20.08.2017 17:00 | Timočanin | 3 : 2 | BSK |
20.08
17:00
Župa
Jastrebac
2
4
|
20.08.2017 17:00 | Župa | 2 : 4 | Jastrebac | |||||
20.08
17:00
Poljoprivrednik
Jedinstvo
5
3
|
20.08.2017 17:00 | Poljoprivrednik | 5 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
OFK Lugomir
Žitorađa
2
2
|
20.08.2017 17:00 | OFK Lugomir | 2 : 2 | Žitorađa | |||||
20.08
17:00
Napredak
Morava 1918
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Napredak | 2 : 2 | Morava 1918 |
20.08
17:00
Jedinstvo (NB)
Vojvodina 1928
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
20.08
17:00
Polet
Radnički (K)
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Polet | 0 : 0 | Radnički (K) | |||||
20.08
17:00
Mladost (O)
Radnički (S)
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (O) | 0 : 0 | Radnički (S) |
20.08
17:00
Podunavac
Kabel
3
3
|
20.08.2017 17:00 | Podunavac | 3 : 3 | Kabel | |||||
20.08
17:00
Hajduk (Č)
Hajduk (B)
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Hajduk (Č) | 2 : 0 | Hajduk (B) | |||||
20.08
17:00
Jugović
Jedinstvo (SP)
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Jugović | 1 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
20.08
17:00
LSK Laćarak
Kupinovo
1
1
|
20.08.2017 17:00 | LSK Laćarak | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
20.08
17:00
Borac (Š)
Sloga (T)
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Borac (Š) | 1 : 1 | Sloga (T) | |||||
20.08
10:00
Index
Sremac
1
1
|
20.08.2017 10:00 | Index | 1 : 1 | Sremac |
20.08
17:00
BSK
Bačka (P)
4
2
|
20.08.2017 17:00 | BSK | 4 : 2 | Bačka (P) | |||||
20.08
17:00
Mladost (T)
Srbobran
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (T) | 0 : 0 | Srbobran | |||||
20.08
17:00
Zadrugar
Sloga (Č)
4
5
|
20.08.2017 17:00 | Zadrugar | 4 : 5 | Sloga (Č) | |||||
20.08
17:00
Budućnost (G)
Preporod
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Budućnost (G) | 2 : 1 | Preporod | |||||
20.08
17:00
Tekstilac
Tavankut
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Tavankut |
20.08
10:00
Torlak
Balkan
3
0
|
20.08.2017 10:00 | Torlak | 3 : 0 | Balkan | |||||
20.08
17:00
Srem
Budućnost
0
2
|
20.08.2017 17:00 | Srem | 0 : 2 | Budućnost | |||||
20.08
11:00
Hajduk
Sremčica
4
0
|
20.08.2017 11:00 | Hajduk | 4 : 0 | Sremčica | |||||
20.08
17:00
Crvena Zvezda
Borac
4
0
|
20.08.2017 17:00 | Crvena Zvezda | 4 : 0 | Borac | |||||
20.08
11:00
Brodarac
Zvezdara
0
1
|
20.08.2017 11:00 | Brodarac | 0 : 1 | Zvezdara |
20.08
17:30
Lehel
Borac
2
3
|
20.08.2017 17:30 | Lehel | 2 : 3 | Borac | |||||
20.08
17:30
Mladost (BD)
Rusanda
2
2
|
20.08.2017 17:30 | Mladost (BD) | 2 : 2 | Rusanda | |||||
20.08
17:30
Banat
Mladost (L)
2
1
|
20.08.2017 17:30 | Banat | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
20.08
17:30
Naftagas (B)
Omladinac FAM
0
2
|
20.08.2017 17:30 | Naftagas (B) | 0 : 2 | Omladinac FAM | |||||
20.08
17:30
Vojvodina (B)
Crvena zvezda (VS)
1
2
|
20.08.2017 17:30 | Vojvodina (B) | 1 : 2 | Crvena zvezda (VS) |
20.08
17:00
Dolina
Crvena zvezda
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Dolina | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
20.08
17:00
Jugoslavija
Radnički (B)
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Jugoslavija | 2 : 2 | Radnički (B) | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo (V)
Strela
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Strela | |||||
20.08
17:00
Borac (St)
Vojvodina (Cr)
5
1
|
20.08.2017 17:00 | Borac (St) | 5 : 1 | Vojvodina (Cr) |
20.08
17:30
PSK Putinci
Borac (M)
2
1
|
20.08.2017 17:30 | PSK Putinci | 2 : 1 | Borac (M) | |||||
20.08
17:30
Sloboda (DT)
Rudar
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Sloboda (DT) | 2 : 0 | Rudar | |||||
20.08
17:30
Napredak (P)
Budućnost
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Napredak (P) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
20.08
17:30
Borac (K)
Podrinje
3
2
|
20.08.2017 17:30 | Borac (K) | 3 : 2 | Podrinje | |||||
20.08
17:30
Graničar 1924
Sloven
3
3
|
20.08.2017 17:30 | Graničar 1924 | 3 : 3 | Sloven | |||||
20.08
17:30
Hrtkovci
Partizan
2
2
|
20.08.2017 17:30 | Hrtkovci | 2 : 2 | Partizan | |||||
20.08
17:30
Železničar
Ljukovo
3
0
|
20.08.2017 17:30 | Železničar | 3 : 0 | Ljukovo |
20.08
17:00
Stari Grad
Kula
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Stari Grad | 3 : 0 | Kula | |||||
20.08
17:00
Lipar
Hajduk Junior
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Lipar | 1 : 1 | Hajduk Junior | |||||
20.08
17:00
Budućnost (M)
Budućnost (P)
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Budućnost (M) | 2 : 1 | Budućnost (P) | |||||
20.08
17:00
Hercegovac
ŽAK
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Hercegovac | 1 : 1 | ŽAK |
20.08
17:00
Vinogradar
Senta
3
2
|
20.08.2017 17:00 | Vinogradar | 3 : 2 | Senta | |||||
20.08
17:00
Jadran
Obilić
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Jadran | 2 : 1 | Obilić | |||||
20.08
17:00
Iskra
Proleter (RS)
7
0
|
20.08.2017 17:00 | Iskra | 7 : 0 | Proleter (RS) | |||||
20.08
17:00
Horgoš 1911
Proleter (NJ)
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Horgoš 1911 | 1 : 0 | Proleter (NJ) | |||||
20.08
17:00
Napredak
OFK Vrbas
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Napredak | 0 : 0 | OFK Vrbas |
20.08
17:30
Deli Jovan
Nemetali
0
0
|
20.08.2017 17:30 | Deli Jovan | 0 : 0 | Nemetali | |||||
20.08
17:30
Blizna
Krivelj
4
1
|
20.08.2017 17:30 | Blizna | 4 : 1 | Krivelj | |||||
20.08
17:30
Čubra
Radnički
0
4
|
20.08.2017 17:30 | Čubra | 0 : 4 | Radnički | |||||
20.08
17:30
BSK
Branik
0
5
|
20.08.2017 17:30 | BSK | 0 : 5 | Branik | |||||
20.08
11:00
Ključ
Polom
6
2
|
20.08.2017 11:00 | Ključ | 6 : 2 | Polom |
20.08
17:30
Mladost (DD)
Podrinje
2
1
|
20.08.2017 17:30 | Mladost (DD) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
20.08
17:30
Vidojevica
Sloga
2
3
|
20.08.2017 17:30 | Vidojevica | 2 : 3 | Sloga | |||||
20.08
17:30
Cerić
Radnički Šabački
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Cerić | 2 : 0 | Radnički Šabački | |||||
20.08
17:30
Mačva 2005
Jedinstvo (ŠT)
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Mačva 2005 | 2 : 0 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
20.08
17:30
Cer
Mladost (PR)
0
3
|
20.08.2017 17:30 | Cer | 0 : 3 | Mladost (PR) | |||||
20.08
17:30
Majur
Mladi Borac
2
2
|
20.08.2017 17:30 | Majur | 2 : 2 | Mladi Borac |
20.08
17:00
BSK
Bare
1
0
|
20.08.2017 17:00 | BSK | 1 : 0 | Bare | |||||
20.08
17:00
Šumadinac
Omladinac (DR)
4
1
|
20.08.2017 17:00 | Šumadinac | 4 : 1 | Omladinac (DR) | |||||
20.08
17:00
Prvi srpski ustanak
Šatornja
9
1
|
20.08.2017 17:00 | Prvi srpski ustanak | 9 : 1 | Šatornja | |||||
20.08
17:00
Banja
Partizan
1
3
|
20.08.2017 17:00 | Banja | 1 : 3 | Partizan | |||||
20.08
17:00
Junkovac
Aranđelovac
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Junkovac | 3 : 0 | Aranđelovac | |||||
20.08
17:00
ŽSK
Lokomotiva
1
2
|
20.08.2017 17:00 | ŽSK | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
20.08
17:00
Mladost MG
Borac
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Mladost MG | 1 : 2 | Borac | |||||
20.08
17:00
Vinča
Trnava
3
2
|
20.08.2017 17:00 | Vinča | 3 : 2 | Trnava |
20.08
17:00
Vučje
Jedinstvo (Š)
5
0
|
20.08.2017 17:00 | Vučje | 5 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
20.08
17:00
Sloga
Progres
4
0
|
20.08.2017 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Progres | |||||
20.08
17:00
Železničar
Kumarevo 65
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Železničar | 1 : 2 | Kumarevo 65 | |||||
20.08
17:00
Mladi borac
Zloćudovo
0
2
|
20.08.2017 17:00 | Mladi borac | 0 : 2 | Zloćudovo | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (G)
3
1
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
20.08
17:00
Umac
Čekmin
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Umac | 2 : 1 | Čekmin | |||||
20.08
17:00
Mladost (V)
Polet
6
0
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (V) | 6 : 0 | Polet | |||||
20.08
17:00
Bobište
OFK Brza
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Bobište | 3 : 0 | OFK Brza |
20.08
17:00
Borac
7. Juli
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Borac | 1 : 0 | 7. Juli | |||||
20.08
17:00
Radnik
Sloboda
1
3
|
20.08.2017 17:00 | Radnik | 1 : 3 | Sloboda | |||||
20.08
17:00
Obilić
Podunavac
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Obilić | 2 : 2 | Podunavac | |||||
20.08
17:00
Proleter 1947
Sloga
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Proleter 1947 | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.08
17:00
Polet
Cerovac
4
0
|
20.08.2017 17:00 | Polet | 4 : 0 | Cerovac | |||||
20.08
17:00
Crvena zvezda
Šumadija
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Šumadija | |||||
20.08
17:00
Osipaonica
Vrbovac
8
2
|
20.08.2017 17:00 | Osipaonica | 8 : 2 | Vrbovac | |||||
20.08
17:00
Pobeda
SASK
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Pobeda | 3 : 0 | SASK |
20.08
17:00
Prijevor
Jedinstvo (K)
5
0
|
20.08.2017 17:00 | Prijevor | 5 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
20.08
17:00
Polet (T)
Backovac Junajted
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Backovac Junajted | |||||
20.08
17:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo (GG)
0
1
|
20.08.2017 17:00 | Omladinac (Z) | 0 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
20.08
17:00
Spartak
Lunjevica
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Spartak | 1 : 0 | Lunjevica | |||||
20.08
17:00
Mladost (P)
Rudar
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Rudar | |||||
20.08
17:00
Napredak
Šumadija 1923
0
2
|
20.08.2017 17:00 | Napredak | 0 : 2 | Šumadija 1923 |
20.08
17:00
Mačkovac
Naupare
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Mačkovac | 2 : 1 | Naupare | |||||
20.08
17:00
Parunovac
Jastrebac
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Parunovac | 0 : 0 | Jastrebac | |||||
20.08
17:00
13. April
Blagotin
4
1
|
20.08.2017 17:00 | 13. April | 4 : 1 | Blagotin | |||||
20.08
17:00
Sloga (M)
Juhor
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | Juhor | |||||
20.08
17:00
Ribnik
Donji Kopaonik
8
0
|
20.08.2017 17:00 | Ribnik | 8 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
20.08
17:00
Čitluk
Kupci
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Čitluk | 0 : 0 | Kupci | |||||
20.08
17:00
Sloga (D)
Šanac
3
5
|
20.08.2017 17:00 | Sloga (D) | 3 : 5 | Šanac |
20.08
17:00
Budućnost (V)
Rudar (S)
4
3
|
20.08.2017 17:00 | Budućnost (V) | 4 : 3 | Rudar (S) | |||||
20.08
17:00
Radnik
Rudar (K)
1
3
|
20.08.2017 17:00 | Radnik | 1 : 3 | Rudar (K) | |||||
20.08
17:00
Mladost (B)
Železničar
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Železničar | |||||
20.08
17:00
Makce
Napredak 1936
4
2
|
20.08.2017 17:00 | Makce | 4 : 2 | Napredak 1936 | |||||
20.08
17:00
Sloga (B)
Trgovački
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Sloga (B) | 2 : 1 | Trgovački |
20.08
17:30
Ibar
Stubal
1
0
|
20.08.2017 17:30 | Ibar | 1 : 0 | Stubal | |||||
20.08
17:30
Mataruge
OFK Ras
0
2
|
20.08.2017 17:30 | Mataruge | 0 : 2 | OFK Ras | |||||
20.08
17:30
Budućnost
Rudar
0
1
|
20.08.2017 17:30 | Budućnost | 0 : 1 | Rudar | |||||
20.08
17:30
Popovići
Granit
1
0
|
20.08.2017 17:30 | Popovići | 1 : 0 | Granit | |||||
20.08
17:30
Novi Pazar 1928
Ribnica
1
1
|
20.08.2017 17:30 | Novi Pazar 1928 | 1 : 1 | Ribnica | |||||
20.08
17:30
Radnik
Proleter
0
2
|
20.08.2017 17:30 | Radnik | 0 : 2 | Proleter | |||||
20.08
17:30
Polet
Borac
4
0
|
20.08.2017 17:30 | Polet | 4 : 0 | Borac |
20.08
17:00
Perućac
Lazarica
5
1
|
20.08.2017 17:00 | Perućac | 5 : 1 | Lazarica | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo
Višesava
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Višesava | |||||
20.08
17:00
Čajetina
Ježevica
4
3
|
20.08.2017 17:00 | Čajetina | 4 : 3 | Ježevica | |||||
20.08
17:00
Jasen
Prvi partizan
5
0
|
20.08.2017 17:00 | Jasen | 5 : 0 | Prvi partizan | |||||
20.08
17:00
Savinac
Ariljska rampa
4
2
|
20.08.2017 17:00 | Savinac | 4 : 2 | Ariljska rampa | |||||
20.08
17:00
Polet
Omladinac
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Polet | 2 : 2 | Omladinac |
20.08
17:30
Ribnikar
ZSK
2
2
|
20.08.2017 17:30 | Ribnikar | 2 : 2 | ZSK | |||||
20.08
17:30
Trlić
Junior Novo Naselje
1
1
|
20.08.2017 17:30 | Trlić | 1 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
20.08
17:30
Kačer
Banjani
1
4
|
20.08.2017 17:30 | Kačer | 1 : 4 | Banjani | |||||
20.08
17:30
Iskra
Tvrdojevac
2
3
|
20.08.2017 17:30 | Iskra | 2 : 3 | Tvrdojevac | |||||
20.08
17:30
Brezovica
Tulari
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Brezovica | 2 : 0 | Tulari | |||||
20.08
17:30
Tešnjar
Pepeljevac
1
1
|
20.08.2017 17:30 | Tešnjar | 1 : 1 | Pepeljevac |
20.08
17:30
Borac (D)
Partizan
4
1
|
20.08.2017 17:30 | Borac (D) | 4 : 1 | Partizan | |||||
20.08
17:30
Srbija
Vodojaža
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Srbija | 2 : 0 | Vodojaža | |||||
20.08
17:30
Erdoglija 1931
Šumadinac (KG)
1
1
|
20.08.2017 17:30 | Erdoglija 1931 | 1 : 1 | Šumadinac (KG) | |||||
20.08
17:30
Sloga (D)
Kutlovo
3
0
|
20.08.2017 17:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Kutlovo | |||||
20.08
17:30
Jedinstvo
Korićani
1
2
|
20.08.2017 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Korićani | |||||
20.08
17:30
Sloboda
Budućnost
0
3
|
20.08.2017 17:30 | Sloboda | 0 : 3 | Budućnost | |||||
20.08
17:30
Šumadija 1934
Mladost
1
2
|
20.08.2017 17:30 | Šumadija 1934 | 1 : 2 | Mladost |
20.08
17:30
Moravac (Č)
Sloga
1
0
|
20.08.2017 17:30 | Moravac (Č) | 1 : 0 | Sloga | |||||
20.08
17:30
Mladost (B)
Naisus 1977
2
1
|
20.08.2017 17:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Naisus 1977 | |||||
20.08
17:30
Rasovača
Crvena zvezda
5
1
|
20.08.2017 17:30 | Rasovača | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
20.08
17:30
Palilula
Zemljoradnik
1
1
|
20.08.2017 17:30 | Palilula | 1 : 1 | Zemljoradnik | |||||
20.08
17:30
Radnički 1924
Moravac (ZT)
2
2
|
20.08.2017 17:30 | Radnički 1924 | 2 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
20.08
17:30
Radnički 1947
Doljevac 1971
4
0
|
20.08.2017 17:30 | Radnički 1947 | 4 : 0 | Doljevac 1971 |
20.08
17:00
Mladost (M)
Vulkan 1963
4
1
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (M) | 4 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
20.08
17:00
Morava
Sloboda
1
3
|
20.08.2017 17:00 | Morava | 1 : 3 | Sloboda | |||||
20.08
17:00
Čegar 2013
Budućnost
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Čegar 2013 | 1 : 2 | Budućnost | |||||
20.08
17:00
Crvena zastava
Jedinstvo (GM)
0
1
|
20.08.2017 17:00 | Crvena zastava | 0 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
20.08
17:00
Rudar
Palilulac
3
1
|
20.08.2017 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Palilulac | |||||
20.08
17:00
Stevan Nešticki
Vrtište
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Stevan Nešticki | 2 : 1 | Vrtište |
20.08
17:30
Tavnik
Mlada krila
3
1
|
20.08.2017 17:30 | Tavnik | 3 : 1 | Mlada krila | |||||
20.08
17:30
Napredak
Jedinstvo (D)
1
0
|
20.08.2017 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
20.08
17:30
Borac (A)
Lasta
0
3
|
20.08.2017 17:30 | Borac (A) | 0 : 3 | Lasta | |||||
20.08
17:30
Metalac
Jedinstvo (G)
5
2
|
20.08.2017 17:30 | Metalac | 5 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
20.08
17:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
2
1
|
20.08.2017 17:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 1 | Lazac | |||||
20.08
17:30
Mineral 2015
Gruža
1
1
|
20.08.2017 17:30 | Mineral 2015 | 1 : 1 | Gruža | |||||
20.08
17:30
Partizan
Magnohrom
4
3
|
20.08.2017 17:30 | Partizan | 4 : 3 | Magnohrom |
20.08
17:00
Mladost (GM)
15. Avgust 1950
4
1
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (GM) | 4 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
20.08
17:00
Mladost (J)
Istok 63
1
3
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (J) | 1 : 3 | Istok 63 | |||||
20.08
17:00
Omladinac
Rudar (St)
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Rudar (St) | |||||
20.08
17:00
Borac 1805
Javor
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Javor | |||||
20.08
17:00
Omladinski
Rudar (SR)
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Omladinski | 1 : 1 | Rudar (SR) | |||||
20.08
17:00
Šumadija
Pomoravlje
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Šumadija | 1 : 0 | Pomoravlje |
20.08
17:00
Kupinovac
Sloga
3
2
|
20.08.2017 17:00 | Kupinovac | 3 : 2 | Sloga | |||||
20.08
17:00
Mladost (G)
Jedinstvo
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (G) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
Morava (KS)
Šantarovac
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Morava (KS) | 2 : 1 | Šantarovac | |||||
20.08
17:00
Sinđelić 1934
Mladost (T)
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Sinđelić 1934 | 0 : 0 | Mladost (T) | |||||
20.08
17:00
Vinorača
Šumadinac
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Vinorača | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
20.08
17:00
Ursule
Mladost (D)
2
1
|
20.08.2017 17:00 | Ursule | 2 : 1 | Mladost (D) | |||||
20.08
17:00
Budućnost (Đ)
Mladost (K)
0
1
|
20.08.2017 17:00 | Budućnost (Đ) | 0 : 1 | Mladost (K) |
20.08
17:30
OFK Bikić
Fruškogorac
0
3
|
20.08.2017 17:30 | OFK Bikić | 0 : 3 | Fruškogorac | |||||
20.08
17:30
Donji Petrovci
OFK Brestač
11
0
|
20.08.2017 17:30 | Donji Petrovci | 11 : 0 | OFK Brestač | |||||
20.08
17:30
Sloga
Sloboda
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Sloboda | |||||
20.08
17:30
Graničar (K)
Fruška Gora
0
2
|
20.08.2017 17:30 | Graničar (K) | 0 : 2 | Fruška Gora | |||||
20.08
17:30
Mitros
Donji Srem 2015
0
3
|
20.08.2017 17:30 | Mitros | 0 : 3 | Donji Srem 2015 | |||||
20.08
17:30
Hajduk
OFK Zeka Buljubaša
4
1
|
20.08.2017 17:30 | Hajduk | 4 : 1 | OFK Zeka Buljubaša |
20.08
17:30
Sloga (LŠ)
Velika Reka
3
0
|
20.08.2017 17:30 | Sloga (LŠ) | 3 : 0 | Velika Reka | |||||
20.08
17:30
Mladost (BR)
7. Juli
2
2
|
20.08.2017 17:30 | Mladost (BR) | 2 : 2 | 7. Juli | |||||
20.08
17:30
Sloga (ST)
Antimon
0
1
|
20.08.2017 17:30 | Sloga (ST) | 0 : 1 | Antimon | |||||
20.08
17:30
Rudar
Stolice
3
1
|
20.08.2017 17:30 | Rudar | 3 : 1 | Stolice | |||||
20.08
17:30
Jadar
Prva Iskra
4
0
|
20.08.2017 17:30 | Jadar | 4 : 0 | Prva Iskra |
20.08
17:30
Napredak
OFK Šabac
2
0
|
20.08.2017 17:30 | Napredak | 2 : 0 | OFK Šabac | |||||
20.08
17:30
Premijer
Mladost
4
1
|
20.08.2017 17:30 | Premijer | 4 : 1 | Mladost | |||||
20.08
17:30
Cer
Omladinac 2013
1
4
|
20.08.2017 17:30 | Cer | 1 : 4 | Omladinac 2013 | |||||
20.08
17:30
Sloga
Gorki
0
5
|
20.08.2017 17:30 | Sloga | 0 : 5 | Gorki | |||||
20.08
17:30
Budućnost (ZM)
Drina
1
2
|
20.08.2017 17:30 | Budućnost (ZM) | 1 : 2 | Drina | |||||
20.08
17:30
Proleter
Budućnost (PD)
3
0
|
20.08.2017 17:30 | Proleter | 3 : 0 | Budućnost (PD) |
20.08
17:30
Miloš Pocerac 2013
Sloga
1
1
|
20.08.2017 17:30 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 1 | Sloga | |||||
20.08
17:30
Pričinović
Provo 2015
0
1
|
20.08.2017 17:30 | Pričinović | 0 : 1 | Provo 2015 | |||||
20.08
17:30
Šipurske livade
Dušan Silni
1
3
|
20.08.2017 17:30 | Šipurske livade | 1 : 3 | Dušan Silni | |||||
20.08
17:30
Radnički
Karađorđe
2
2
|
20.08.2017 17:30 | Radnički | 2 : 2 | Karađorđe | |||||
20.08
17:30
Vlašić
Mladost (PP)
1
4
|
20.08.2017 17:30 | Vlašić | 1 : 4 | Mladost (PP) | |||||
20.08
17:30
Trešnjevka
Dobrava
4
3
|
20.08.2017 17:30 | Trešnjevka | 4 : 3 | Dobrava |
20.08
17:00
Gradac
Omladinac
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Gradac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
20.08
17:00
Mladost (B)
OFK Morava
0
3
|
20.08.2017 17:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | OFK Morava | |||||
20.08
17:00
Plantaža
Real
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Plantaža | 1 : 0 | Real | |||||
20.08
17:00
Radnički
BSK
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Radnički | 0 : 0 | BSK | |||||
20.08
17:00
Sušica 2012
ŠFU Derbi 2016
4
1
|
20.08.2017 17:00 | Sušica 2012 | 4 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
20.08
17:00
Marjan MB
Šumadija
2
3
|
20.08.2017 17:00 | Marjan MB | 2 : 3 | Šumadija | |||||
20.08
17:00
Moravac (P)
Lemind 1953
3
1
|
20.08.2017 17:00 | Moravac (P) | 3 : 1 | Lemind 1953 | |||||
20.08
17:00
Milanovo
Bratstvo
3
1
|
20.08.2017 17:00 | Milanovo | 3 : 1 | Bratstvo |
20.08
17:00
Sloga (L)
14. Oktobar
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | 14. Oktobar | |||||
20.08
17:00
Rubin (DS)
Ušće
6
1
|
20.08.2017 17:00 | Rubin (DS) | 6 : 1 | Ušće | |||||
20.08
17:00
Mladi Gorani
Gradina
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Mladi Gorani | 1 : 2 | Gradina | |||||
20.08
17:00
Trudbenik
Rubin (Z)
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Trudbenik | 2 : 0 | Rubin (Z) | |||||
20.08
17:00
Polet 57
Borac
4
2
|
20.08.2017 17:00 | Polet 57 | 4 : 2 | Borac | |||||
20.08
17:00
Omladinac
Stari Trstenik
4
0
|
20.08.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Stari Trstenik |
20.08
17:00
Jedinstvo (SK)
Jadran
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo (SK) | 1 : 2 | Jadran | |||||
20.08
17:00
Slavija
Graničar
7
0
|
20.08.2017 17:00 | Slavija | 7 : 0 | Graničar | |||||
20.08
17:00
Tisa
Sloga
0
13
|
20.08.2017 17:00 | Tisa | 0 : 13 | Sloga | |||||
20.08
17:00
AFK
Šampion
11
2
|
20.08.2017 17:00 | AFK | 11 : 2 | Šampion | |||||
20.08
17:00
Tromedja
Bačka
3
2
|
20.08.2017 17:00 | Tromedja | 3 : 2 | Bačka |
20.08
17:00
Meševo
Čarapan
7
1
|
20.08.2017 17:00 | Meševo | 7 : 1 | Čarapan | |||||
20.08
17:00
Žabare
Mladost VPD
4
0
|
20.08.2017 17:00 | Žabare | 4 : 0 | Mladost VPD | |||||
20.08
17:00
Konjuh
Rasina
3
1
|
20.08.2017 17:00 | Konjuh | 3 : 1 | Rasina | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo 1936
Zdravinje
3
0
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Zdravinje | |||||
20.08
17:00
Bukovica
Sebečevac
4
1
|
20.08.2017 17:00 | Bukovica | 4 : 1 | Sebečevac |
20.08
11:00
Mladost (Z)
Sparta
1
5
|
20.08.2017 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 5 | Sparta | |||||
20.08
11:00
Verko
Sloga (R)
1
2
|
20.08.2017 11:00 | Verko | 1 : 2 | Sloga (R) | |||||
20.08
17:00
Skupljen 2013
Belpos
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Belpos | |||||
20.08
11:00
Hajduk
Torpedo
3
1
|
20.08.2017 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | Torpedo | |||||
20.08
17:00
Dragojevac
Mrovska
2
2
|
20.08.2017 17:00 | Dragojevac | 2 : 2 | Mrovska |
20.08
17:00
BSK Buljane
Radnik
3
0
|
20.08.2017 17:00 | BSK Buljane | 3 : 0 | Radnik | |||||
20.08
17:00
Napredak (St)
ISK Izvor
4
1
|
20.08.2017 17:00 | Napredak (St) | 4 : 1 | ISK Izvor | |||||
20.08
17:00
Donja Mutnica
Napredak (Sv)
3
3
|
20.08.2017 17:00 | Donja Mutnica | 3 : 3 | Napredak (Sv) | |||||
20.08
17:00
Vihor
Radnički
1
6
|
20.08.2017 17:00 | Vihor | 1 : 6 | Radnički | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo
Heroj
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Heroj | |||||
20.08
17:00
OFK Juhor 2016
Razvitak
3
0
|
20.08.2017 17:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 0 | Razvitak |
20.08
17:30
OFK Bačinci
Napredak
2
2
|
20.08.2017 17:30 | OFK Bačinci | 2 : 2 | Napredak | |||||
20.08
17:30
Graničar
OFK Bingula
3
1
|
20.08.2017 17:30 | Graničar | 3 : 1 | OFK Bingula | |||||
20.08
17:30
Sinđelić
Omladinac
4
1
|
20.08.2017 17:30 | Sinđelić | 4 : 1 | Omladinac | |||||
20.08
17:30
Erdevik 2017
Jedinstvo (Lj)
1
0
|
20.08.2017 17:30 | Erdevik 2017 | 1 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
20.08
17:30
Jednota
Obilić 1993
3
4
|
20.08.2017 17:30 | Jednota | 3 : 4 | Obilić 1993 | |||||
20.08
17:30
Jedinstvo (M)
Sremac
2
1
|
20.08.2017 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Sremac |
20.08
Mladost 2015
Polet (Š)
0
5
|
20.08.2017 | Mladost 2015 | 0 : 5 | Polet (Š) | |||||
20.08
Kruševica
Globoder
1
4
|
20.08.2017 | Kruševica | 1 : 4 | Globoder | |||||
20.08
Grkljane
Štitari
5
1
|
20.08.2017 | Grkljane | 5 : 1 | Štitari |
20.08
20:00
Borac
Vitez
1
0
|
20.08.2017 20:00 | Borac | 1 : 0 | Vitez | |||||
20.08
20:00
Široki Brijeg
Mladost
3
1
|
20.08.2017 20:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Mladost | |||||
20.08
17:00
Radnik
GOŠK
3
1
|
20.08.2017 17:00 | Radnik | 3 : 1 | GOŠK | |||||
20.08
20:00
Sloboda
Zrinjski
0
2
|
20.08.2017 20:00 | Sloboda | 0 : 2 | Zrinjski |
20.08
16:00
Zeta
Sutjeska
1
2
|
20.08.2017 16:00 | Zeta | 1 : 2 | Sutjeska |
20.08
17:00
Berane
Jedinstvo
1
0
|
20.08.2017 17:00 | Berane | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
Bokelj
Čelik
2
0
|
20.08.2017 17:00 | Bokelj | 2 : 0 | Čelik | |||||
20.08
17:00
Cetinje
Otrant
0
2
|
20.08.2017 17:00 | Cetinje | 0 : 2 | Otrant | |||||
20.08
17:00
Igalo
Lovćen
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Igalo | 1 : 1 | Lovćen | |||||
20.08
17:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Ibar
1
2
|
20.08.2017 17:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 1 : 2 | Ibar | |||||
20.08
17:00
Mornar
Jezero
0
0
|
20.08.2017 17:00 | Mornar | 0 : 0 | Jezero |
20.08
14:30
Huddersfield
Newcastle
1
0
|
20.08.2017 14:30 | Huddersfield | 1 : 0 | Newcastle | |||||
20.08
17:00
Tottenham
Chelsea
1
2
|
20.08.2017 17:00 | Tottenham | 1 : 2 | Chelsea |
20.08
18:15
Athletic Club
Getafe
0
0
|
20.08.2017 18:15 | Athletic Club | 0 : 0 | Getafe | |||||
20.08
20:15
Barcelona
Real Betis
2
0
|
20.08.2017 20:15 | Barcelona | 2 : 0 | Real Betis | |||||
20.08
22:15
La Coruña
Real Madrid
0
3
|
20.08.2017 22:15 | La Coruña | 0 : 3 | Real Madrid |
20.08
15:30
Freiburg
Eintracht
0
0
|
20.08.2017 15:30 | Freiburg | 0 : 0 | Eintracht | |||||
20.08
18:00
Borussia Mönchengladbach
Köln
1
0
|
20.08.2017 18:00 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 0 | Köln |
20.08
18:00
Atalanta
Roma
0
1
|
20.08.2017 18:00 | Atalanta | 0 : 1 | Roma | |||||
20.08
20:45
Bologna
Torino
1
1
|
20.08.2017 20:45 | Bologna | 1 : 1 | Torino | |||||
20.08
20:45
Crotone
Milan
0
3
|
20.08.2017 20:45 | Crotone | 0 : 3 | Milan | |||||
20.08
20:45
Internazionale
Fiorentina
3
0
|
20.08.2017 20:45 | Internazionale | 3 : 0 | Fiorentina | |||||
20.08
20:45
Lazio
SPAL
0
0
|
20.08.2017 20:45 | Lazio | 0 : 0 | SPAL | |||||
20.08
20:45
Sampdoria
Benevento
2
1
|
20.08.2017 20:45 | Sampdoria | 2 : 1 | Benevento | |||||
20.08
20:45
Sassuolo
Genoa
0
0
|
20.08.2017 20:45 | Sassuolo | 0 : 0 | Genoa | |||||
20.08
20:45
Udinese
Chievo
1
2
|
20.08.2017 20:45 | Udinese | 1 : 2 | Chievo |
20.08
15:00
Lille
Caen
0
2
|
20.08.2017 15:00 | Lille | 0 : 2 | Caen | |||||
20.08
17:00
Marseille
Angers
1
1
|
20.08.2017 17:00 | Marseille | 1 : 1 | Angers | |||||
20.08
21:00
PSG
Toulouse
6
2
|
20.08.2017 21:00 | PSG | 6 : 2 | Toulouse |
20.08
20:00
Radnik
Zemun
0
1
|
20.08.2017 20:00 | Radnik | 0 : 1 | Zemun |
20.08
17:30
Inđija
Bežanija
3
1
|
20.08.2017 17:30 | Inđija | 3 : 1 | Bežanija |
20.08
14:00
OFK Beograd
Spartak
3
0
|
20.08.2017 14:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Spartak | |||||
20.08
11:00
Vojvodina
Voždovac
4
0
|
20.08.2017 11:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Voždovac | |||||
20.08
17:00
Radnički (N)
Internacional
1
4
|
20.08.2017 17:00 | Radnički (N) | 1 : 4 | Internacional |
20.08
17:00
Karadjordje
Morava (VP)
0
4
|
20.08.2017 17:00 | Karadjordje | 0 : 4 | Morava (VP) | |||||
20.08
10:00
Mladi radnik 1926
Mladi radnik 1940
3
0
|
20.08.2017 10:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
20.08
11:00
Proleter Mihajlovac
Jasenica 2017
0
10
|
20.08.2017 11:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 10 | Jasenica 2017 |
20.08
11:00
Jagodina
Zemun
1
3
|
20.08.2017 11:00 | Jagodina | 1 : 3 | Zemun | |||||
20.08
13:00
Vojvodina
Voždovac
1
0
|
20.08.2017 13:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Voždovac | |||||
20.08
16:30
OFK Beograd
Spartak
2
2
|
20.08.2017 16:30 | OFK Beograd | 2 : 2 | Spartak |