17.06
17:30
Partizan
Sloga D
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Partizan | 2 : 2 | Sloga D | |||||
17.06
17:30
Jedinstvo
Sloboda
3
0
|
17.06.2017 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloboda | |||||
17.06
17:30
Kolonija
Budućnost
4
3
|
17.06.2017 17:30 | Kolonija | 4 : 3 | Budućnost | |||||
17.06
17:30
Jadran
Šumadinac
2
1
|
17.06.2017 17:30 | Jadran | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
17.06
17:30
Mladost
Ćava
1
3
|
17.06.2017 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Ćava | |||||
17.06
17:30
Borac
Šumadija 1934
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Borac | 2 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
17.06
17:30
Srbija
Vodojaža
2
4
|
17.06.2017 17:30 | Srbija | 2 : 4 | Vodojaža | |||||
17.06
17:30
Kutlovo
Vinogradi DB
4
1
|
17.06.2017 17:30 | Kutlovo | 4 : 1 | Vinogradi DB |
17.06
17:30
Polet (T)
Jedinstvo (K)
4
3
|
17.06.2017 17:30 | Polet (T) | 4 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
17.06
17:30
Parmenac
Napredak
3
6
|
17.06.2017 17:30 | Parmenac | 3 : 6 | Napredak | |||||
17.06
17:30
Brezak
Zadrugar
0
2
|
17.06.2017 17:30 | Brezak | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
17.06
17:30
Omladinac (Z)
Jedinstvo (GG)
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Omladinac (Z) | 2 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
17.06
17:30
Donja Vrbava
Backovac Junajted
0
3
|
17.06.2017 17:30 | Donja Vrbava | 0 : 3 | Backovac Junajted | |||||
17.06
17:30
Spartak
LFK Mladost
4
0
|
17.06.2017 17:30 | Spartak | 4 : 0 | LFK Mladost | |||||
17.06
17:30
Mladost (P)
Ozrem PMH
2
1
|
17.06.2017 17:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Ozrem PMH | |||||
17.06
17:30
Prijevor
Slatina
0
0
|
17.06.2017 17:30 | Prijevor | 0 : 0 | Slatina |
17.06
17:30
Podunavac
Osipaonica
9
0
|
17.06.2017 17:30 | Podunavac | 9 : 0 | Osipaonica | |||||
17.06
17:30
Cerovac 2013
Udarnik
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Cerovac 2013 | 2 : 2 | Udarnik |
17.06
17:30
Proleter 1976
Prvi srpski ustanak
5
1
|
17.06.2017 17:30 | Proleter 1976 | 5 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
17.06
17:30
Banja 1957
OFK Aranđelovac
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Banja 1957 | 2 : 2 | OFK Aranđelovac |
17.06
17:30
Jedinstvo (Š)
Zloćudovo
6
0
|
17.06.2017 17:30 | Jedinstvo (Š) | 6 : 0 | Zloćudovo |
17.06
17:45
Napredak 2012
Pobeda 1976
7
0
|
17.06.2017 17:45 | Napredak 2012 | 7 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
17.06
17:45
OFK Sloga (D)
Gredetin
4
2
|
17.06.2017 17:45 | OFK Sloga (D) | 4 : 2 | Gredetin | |||||
17.06
17:45
Planinac 2015
Polet (V)
2
2
|
17.06.2017 17:45 | Planinac 2015 | 2 : 2 | Polet (V) | |||||
17.06
17:45
Mladi Radnik
Sloga (K)
1
4
|
17.06.2017 17:45 | Mladi Radnik | 1 : 4 | Sloga (K) | |||||
17.06
17:45
Ratar
Borac
2
5
|
17.06.2017 17:45 | Ratar | 2 : 5 | Borac | |||||
17.06
17:45
OFK Draževac
OFK Rutevac 1908
2
1
|
17.06.2017 17:45 | OFK Draževac | 2 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
17.06
17:45
Jedinstvo
Jastrebac
3
0
|
17.06.2017 17:45 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jastrebac |
17.06
17:30
Napredak 1976
Mladost
3
0
|
17.06.2017 17:30 | Napredak 1976 | 3 : 0 | Mladost | |||||
17.06
17:30
Palilulac
Sloga
6
1
|
17.06.2017 17:30 | Palilulac | 6 : 1 | Sloga | |||||
17.06
17:30
Hajduk
Sloboda 2013
8
1
|
17.06.2017 17:30 | Hajduk | 8 : 1 | Sloboda 2013 | |||||
17.06
17:30
Slemen
Bukovik
2
1
|
17.06.2017 17:30 | Slemen | 2 : 1 | Bukovik |
17.06
17:30
Jedinstvo (M)
Tisa
2
6
|
17.06.2017 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 6 | Tisa |
17.06
10:00
Mlada krila
Popovići
2
3
|
17.06.2017 10:00 | Mlada krila | 2 : 3 | Popovići | |||||
17.06
18:00
Tavnik
Lazac
1
0
|
17.06.2017 18:00 | Tavnik | 1 : 0 | Lazac | |||||
17.06
10:00
Metalac
Mladost (V)
3
3
|
17.06.2017 10:00 | Metalac | 3 : 3 | Mladost (V) | |||||
17.06
18:00
Partizan
Napredak (G)
2
2
|
17.06.2017 18:00 | Partizan | 2 : 2 | Napredak (G) | |||||
17.06
18:00
Budućnost (K)
Zvezda
3
1
|
17.06.2017 18:00 | Budućnost (K) | 3 : 1 | Zvezda | |||||
17.06
18:00
Jedinstvo (D)
Grdica
3
2
|
17.06.2017 18:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 2 | Grdica | |||||
17.06
18:00
Borac (A)
Gruža
2
2
|
17.06.2017 18:00 | Borac (A) | 2 : 2 | Gruža |
17.06
17:30
Ranilović
Brezovac
4
2
|
17.06.2017 17:30 | Ranilović | 4 : 2 | Brezovac | |||||
17.06
17:30
Šumadinac (S)
Budućnost
8
2
|
17.06.2017 17:30 | Šumadinac (S) | 8 : 2 | Budućnost | |||||
17.06
17:30
B 2000
Partizan
3
3
|
17.06.2017 17:30 | B 2000 | 3 : 3 | Partizan | |||||
17.06
17:30
Jasenica
Mladi rudar
3
0
|
17.06.2017 17:30 | Jasenica | 3 : 0 | Mladi rudar | |||||
17.06
17:30
Kopljari
Plaskovac
2
5
|
17.06.2017 17:30 | Kopljari | 2 : 5 | Plaskovac | |||||
17.06
17:30
Šamot
Žabare
5
2
|
17.06.2017 17:30 | Šamot | 5 : 2 | Žabare | |||||
17.06
17:30
Sloga
Šumadinac (N)
3
3
|
17.06.2017 17:30 | Sloga | 3 : 3 | Šumadinac (N) |
17.06
17:30
Udarnik
BSK
4
0
|
17.06.2017 17:30 | Udarnik | 4 : 0 | BSK | |||||
17.06
17:30
Pobeda (Đ)
Crvena zvezda
5
1
|
17.06.2017 17:30 | Pobeda (Đ) | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.06
17:30
Bare
Mladost (R)
3
0
|
17.06.2017 17:30 | Bare | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
17.06
17:30
Marjan
Grivac
4
1
|
17.06.2017 17:30 | Marjan | 4 : 1 | Grivac | |||||
17.06
17:30
Sloga (M)
Pobeda (S)
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Sloga (M) | 2 : 2 | Pobeda (S) | |||||
17.06
17:30
Mladost MG
Karađorđe
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Mladost MG | 2 : 2 | Karađorđe | |||||
17.06
17:30
Kotlenik
Omladinac (V)
3
2
|
17.06.2017 17:30 | Kotlenik | 3 : 2 | Omladinac (V) |
17.06
17:30
Slatina
Rečka
6
4
|
17.06.2017 17:30 | Slatina | 6 : 4 | Rečka | |||||
17.06
17:30
Urovica
Polet
3
0
|
17.06.2017 17:30 | Urovica | 3 : 0 | Polet | |||||
17.06
17:30
Miloševo
Kovilovo
1
4
|
17.06.2017 17:30 | Miloševo | 1 : 4 | Kovilovo | |||||
17.06
17:30
OFK Tamnič
OFK Sikole
1
1
|
17.06.2017 17:30 | OFK Tamnič | 1 : 1 | OFK Sikole | |||||
17.06
17:30
Malajnica
Ratar
1
1
|
17.06.2017 17:30 | Malajnica | 1 : 1 | Ratar |
17.06
17:30
Koprijan 1975
Arbanasce
1
1
|
17.06.2017 17:30 | Koprijan 1975 | 1 : 1 | Arbanasce |
17.06
17:30
Nomanica
Moravac (P)
0
3
|
17.06.2017 17:30 | Nomanica | 0 : 3 | Moravac (P) | |||||
17.06
17:30
Jašunja
ŠFU Derbi 2016
1
4
|
17.06.2017 17:30 | Jašunja | 1 : 4 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
17.06
17:30
Gornje Krajince
Rudar 1973
7
1
|
17.06.2017 17:30 | Gornje Krajince | 7 : 1 | Rudar 1973 | |||||
17.06
17:30
Veternica
Todorovce
3
0
|
17.06.2017 17:30 | Veternica | 3 : 0 | Todorovce | |||||
17.06
17:30
Mladost
Gornje Sinkovce
2
2
|
17.06.2017 17:30 | Mladost | 2 : 2 | Gornje Sinkovce |
17.06
TE Gučevo
Granit
5
2
|
17.06.2017 | TE Gučevo | 5 : 2 | Granit |
17.06
11:00
Rudar (S)
Homoljac
1
5
|
17.06.2017 11:00 | Rudar (S) | 1 : 5 | Homoljac | |||||
17.06
11:00
Sloga (L)
Rudar Kostolac 2008
3
0
|
17.06.2017 11:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Rudar Kostolac 2008 |