XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 845 utakmica za dan
Nedelja, 15 Oktobar 2017

Fudbal

Mladost
Lučani
2 : 1
Napredak
Kruševac
Radnik
Surdulica
0 : 2
Partizan
Beograd
Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Borac
Čačak
Sloboda
Užice
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Sinđelić
Beograd
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Bežanija
Beograd
0 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Provo
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 5
Zlatibor
Čajetina
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Rtanj
Boljevac
Tabane 1970
Jagodina
3 : 3
Pukovac
Pukovac
Radan
Lebane
0 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Borac (S)
Sakule
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Grafičar
Beograd
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
IMT
Novi Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Ovčar
Markovica
Bane
Raška
1 : 1
LFK Mladost
Lučani
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 1
Dragačevo
Guča
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Zvižd
Kučevo
0 : 2
RSK
Rabrovo
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Proleter 1976
Jelovik
Šumadija
Toponica
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
OFK Divci
Divci
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Ribnica
Mionica
Borac
Lešnica
5 : 1
Sovljak
Sovljak
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 2
Pčinja
Trgovište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Jablanica
Medveđa
0 : 1
Pusta Reka
Bojnik
OFK Niš
Niš
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
Malošište
Malošište
Bukovik
Razanj
2 : 1
Naša krila
Belotinac
Moravica
Subotinac
1 : 3
Đerdap
Kladovo
Sloga
Kobišnica
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Jastrebac
Blace
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Kopaonik
Brus
Napredak
Drenovac
3 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Bošnjane
Bošnjane
0 : 3
Župa
Aleksandrovac
Žitorađa
Žitorađa
3 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jedinstvo
Mijatovac
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Polet
Nakovo
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 1
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
0 : 3
Hajduk (Č)
Čurug
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
Sremac
Vojka
2 : 1
Kabel
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Budućnost (G)
Gložan
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
Tekstilac
Odžaci
2 : 2
Mladost (T)
Turija
Tavankut
Tavankut
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
Tisa
Adorjan
1 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Hajduk
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Torlak
Kumodraž
Zvezdara
Beograd
5 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Leštane
Leštane
2 : 0
Balkan
Mirijevo
Borac
Lazarevac
4 : 2
Budućnost
Zvečka
Turbina
Vreoci
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Banat
Čenta
5 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Naftagas (B)
Boka
1 : 4
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 0
Lehel
Mužlja
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Omladinac FAM
Botoš
0 : 0
Rusanda
Melenci
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Hajduk
Čepure
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Resavac
Subotica
Kolare
Kolare
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Mladost (S)
Sikirica
1 : 4
Rembas
Resavica
Partizan
Glogovac
5 : 0
Juhor
Glavinci
Bratstvo
Međureč
3 : 2
Napredak
Zlatovo
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 3
Dolina
Padina
Vojvodina (Cr)
Crepaja
2 : 4
Radnički (B)
Baranda
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Strela
Ivanovo
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Napredak (P)
Popinci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Železničar
Inđija
1 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
PSK Putinci
Putinci
Kula
Kula
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Slavija
Pivnice
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
ŽAK
Sombor
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 3
Bajša
Bajša
Napredak
Nadalj
1 : 3
Jadran
Feketić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter (NJ)
Njegoševo
2 : 4
Obilić
Novi Kneževac
Čubra
Čubra
3 : 0
Blizna
Blizna
BSK
Bukovče
0 : 3
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Polom
Leskovo
2 : 1
Slatina
Slatina Bor
Branik
Štubik
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Borac (P)
Progar
3 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Heroj Polet
Jajinci
0 : 2
PKB (PS)
Padinska Skela
Šumadinac
Bečmen
0 : 5
Sinđelić
Ugrinovci
Poštar Zvezdara
Krnjača
2 : 5
Zmaj
Zemun
13. Maj
Zemun
1 : 0
Avala
Beli Potok
Komgrap
Beograd
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Urovci
Urovci
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Radnički (D)
Dren
Radnički (R)
Rudovci
1 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Rušanj
Rušanj
0 : 5
Budućnost
Dudovica
Lisović
Lisović
1 : 0
Šumadija
Šopić
Strelac
Mislođin
1 : 1
BSK
Baćevac
Selo Mladenovac
Mladenovac
5 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Boleč
Boleč
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Cerić
Miokus
1 : 6
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 2
Sindjelić
Lipnica
Majur
Majur
6 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladi Borac
Dublje
3 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 1
Duško
Klenje
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Sloga
Bogosavac
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Bare
Bare
ŽSK
Žirovnica
4 : 3
Banja
Banja
Mladost MG
Saranovo
6 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 2
Šumadinac
Natalinci
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
BSK
Belosavci
Borac
Pajsijevići
5 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Partizan
Darosava
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
8 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Umac
Miroševce
5 : 2
Mladi borac
Živkovo
Mladost (V)
Vinarce
6 : 0
Železničar
Brestovac
Bobište
Bobište
4 : 1
Sloga
Lipovica
OFK Brza
Brza
1 : 4
Vučje
Vučje
Polet
Stajkovce
7 : 0
Progres
Ladovica
Čekmin
Čekmin
8 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Polet
Trnovče
1 : 1
7. Juli
Vodanj
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Proleter 1947
Vranovo
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Obilić
Staro Selo
Pobeda
Golobok
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
SASK
Saraorci
0 : 0
Borac
Ralja
Vrbovac
Vrbovac
0 : 4
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
2 : 1
Podunavac
Udovice
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Sloga
Miloševac
Spartak
Trnava
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladost (P)
Preljina
2 : 3
Parmenac
Parmenac
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Šumadija 1923
Brdjani
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Rudar
Bresnica
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Lunjevica
Lunjevica
10 : 2
Brezak 1936
Pranjani
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
13. April
Lomnica
Šanac
Šanac
3 : 1
Parunovac
Parunovac
Kupci
Kupci
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
FUD
Brus
1 : 2
Blagotin
Poljna
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 6
Juhor
Obrež
Borac (K)
Klenovnik
0 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Železničar
Požarevac
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 3
Sloga (B)
Burovac
Radnik
Salakovac
5 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Zvezda
Blato
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 1
Senjak
Pirot
Zadrugar
Krupac
0 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Dragoš
Pirot
2 : 5
Jedinstvo
Pirot
Borac
Barje Čiflik
2 : 0
Spartak
Pirot
Stubal
Stubal
2 : 0
Granit
Jošanička banja
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Proleter
Pečenog
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Borac
Vraneši
Mataruge
Mataruge
1 : 3
Real
Podunavci
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Omladinac
Novo Selo
Popovići
Popovići
1 : 0
Polet
Ratina
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 0
Radnik
Ušće
Lauš
Lopaš
3 : 1
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
3 : 1
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
4 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
1 : 2
Savinac
Visibaba
Čajetina
Gostilje
0 : 2
Jasen
Brodarevo
Mladost
Dračić
4 : 1
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
0 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Trlić
Trlić
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Kačer
Belanovica
1 : 3
Brezovica
Brezovica
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Partizan
Cerovac
2 : 2
Kolonija
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
5 : 1
Korićani
Korićani
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 3
Budućnost
Resnik
Vodojaža
Grošnica
4 : 0
Zastava
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
3 : 0
Mladost
Pajazitovo
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Šumadija 1934
Drača
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Ćava
Grošnica
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Sloboda
Grbice
Orljane
Orljane
5 : 0
Sloga
Korman
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Crvena zastava
Hum
3 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Rudar
Jelašnica
7 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 5
Budućnost
Prva Kutina
Tatra
Kisač
2 : 1
Sofeks
Futog
Bačka 1923
Đurđevo
5 : 4
Veternik
Veternik
Proleter
Banoštor
1 : 3
TSK
Temerin
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Mladost
Novi Sad
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 0
Trebič
Sokobanja
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 3
Kosovo
Zvezdan
Sloga
Minićevo
0 : 2
Midžor
Kalna
Mladost
Sumrakovac
2 : 5
Osnić
Osnić
Graničar
Veliki Izvor
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Malinik
Podgorac
3 : 0
Omladinac
Grezna
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
OFK 019
Zaječar
4 : 0
Rgotina
Rgotina
Spartak
Gornja Trnava
4 : 2
Borac
Držanovac
Kosovac
Prokuplje
1 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
Omladinac
Podina
5 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Partizanski put
Grudaš
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
Real
Jasenica
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
OFK Rota
Bujanovac
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Biljači
Biljača
Vihor
Žbevac
1 : 2
OFK Alakince
Alakince
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Čelik
Belo polje
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 5
Mladost (B)
Bosilegrad
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Morava
Parteš
0 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Sloga
Ranilug
3 : 3
Oskar
Pasjane
Izmornik
Pančelo - Tomance
4 : 1
Mineralac
Klokot
Glama
Koretište
5 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
Čaglavica
Čaglavica
1 : 3
Gracko
Staro Gracko
Radnički
Velika Hoča
1 : 3
Brezovica
Štrpce
Kopaonik
Lešak
3 : 0
Radnik
Prilužje
Mladost
Vrdila
1 : 1
Lasta
Vitkovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Tavnik
Tavnik
9 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Napredak
Gračac
1 : 1
Partizan
Vrba
Borac (A)
Adrani
2 : 2
Mineral 2015
Rudno
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac 1805
Ivankovac
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Omladinski
Paraćin
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Budućnost
Miliva
6 : 3
Moravac
Krušar
Javor
Sladaja
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Ursule
Ursule
1 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 5
Mladost (G)
Gložane
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Šumadinac
Dragovo
1 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Morava (R)
Ribare
4 : 3
Mladost (T)
Tečić
Sloga
Čalma
2 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 3
Napredak
Žarkovac
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Graničar (O)
Obrež
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Donji Srem 2015
Pećinci
0 : 4
Polet
Novi Karlovci
Fruška Gora
Ruma
0 : 0
OFK Brestač
Brestač
Sloboda
Šašinci
0 : 4
Mladost (B)
Buđanovci
Ševac
Kusić
0 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Janošik
Janošik
0 : 2
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Polet
Izbište
5 : 1
Dobrica
Dobrica
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Omladinac 1927
Opovo
9 : 0
Slavia
Kovačica
Mundial
Pančevo
3 : 3
Unirea
Uzdin
Polet
Idvor
2 : 2
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
2 : 5
Mladost (V)
Vojlovica
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 0
Borac (P)
Pločica
Kolonija
Kovin
6 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Proleter
Mramorak
2 : 2
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jadar
Stupnica
2 : 1
Sloga (ST)
Straža
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
Borac
Kozjak
0 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Prva Iskra
Runjani
0 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 0
Antimon
Zajača
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 1
Stolice
Krupanj
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
Sparta Železnik
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 2
Ajaks
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
5 : 2
BUSK
Beograd
Busije
Zemun
4 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
011
Beograd
5 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Crvenka
Borča
0 : 2
PKB (K)
Kovilovo
Poštar
Beograd
2 : 0
Pinosava
Pinosava
Hajduk
Kamendol
2 : 3
Mladost
Jabučki Rit
Podunavac
Ritopek
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Partizan
Kaluđerica
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Beljina
Beljina
4 : 0
Barajevo
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 0
Guncate
Guncati
Sloga
Duvanište
1 : 3
Cer
Petkovica
Budućnost (ZM)
Zminjak
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Proleter
Šabac
7 : 0
Premijer
Badovinci
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Drina
Badovinci
4 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Gorki
Glušci
6 : 0
Milicionar
Bogatić
Hajduk Stanko
Crna Bara
8 : 0
Omladinac 2013
Slepčević
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 2
Šipurske livade
Šabac
Trešnjevka
Trbusac
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Pocerina
Jevremovac
1 : 6
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Sloga
Krnić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 1
Provo 2015
Provo
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Marjan MB
Mala Biljanica
6 : 0
Radnički
Pertate
Moravac (P)
Pečenjevce
6 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Milanovo
Milanovo
5 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 3
Gradac
Konopnica
Lemind 1953
Leskovac
2 : 3
OFK Morava
Leskovac
Šumadija
Razgojna
5 : 1
Real
Donja Jajina
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Joševa
Joševa
1 : 1
Vrelo
Vrelo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 2
Komanice
Komanice
Kotešica
Kotešica
0 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
7 : 2
Rakac Stave
Stave
Mladost (L)
Latković
0 : 3
Polet
Popučke
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
4 : 0
Borac
Rajković
Bujačić
Bujačić
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Trudbenik
Stalać
5 : 2
Jugovići
Bogdanje
Polet 57
Milutovac
6 : 2
Mladi Gorani
Dupci
Omladinac
Pojate
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Varvarin
Varvarin
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Gradina
Pejovac
6 : 1
Ušće
Grad Stalać
Napredak BT
Banatska Topola
2 : 1
Napredak Č
Čestereg
Bega
Novi Itebej
4 : 3
Delija
Mokrin
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 0
2. Oktobar
Kumane
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 5
Terekves
Hetin
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 6
Proleter
Međa
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Maršić
Maršić
4 : 0
Seljak
Cvetojevac
Borac
Trnjane
2 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Jastrebac
Tešica
8 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Kordun
Kljajićevo
0 : 4
Omladinac (D)
Deronje
Partizan
Kupusina
3 : 1
Hajduk
Stapar
Dinamo 1923
Bački Breg
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Jedinstvo
Ribarevo
4 : 4
Rastina 1918
Rastina
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Kralj Petar I
Topola
Šamot
Aranđelovac
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Kopljari
Kopljari
4 : 0
Brezovac
Brezovac
B 2000
Aranđelovac
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Ranilović
Ranilović
0 : 3
Šumadinac
Stojnik
Sloga (M)
Mustapić
1 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Obilić (Ž)
Živica
9 : 0
Desine
Desine
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Dizel
Bare
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Manastirica
Manastirica
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički (K)
Knežica
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
BSK 1924
Boževac
0 : 1
Integral
Batuša
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Palić
Palić
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bratstvo
Ljutovo
1 : 4
Bikovo
Bikovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Solid
Subotica
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Vojvoda
Dučina
0 : 0
Popović
Popovići
Mladost (G)
Guberevac
4 : 3
OFK Slatina
Slatina
OFK Rogača
Rogača
4 : 1
Rudar 2012
Babe
Titel
Titel
3 : 1
Susek
Susek
Miletić
Mošorin
2 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Čenej
Čenej
1 : 1
Centar
Novi Sad
Bačka
Begeč
6 : 2
Dinamo
Budisava
Obilić
Vilovo
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
AFK
Ada
8 : 0
Jadran
Sanad
Tromedja
Majdan
1 : 4
Hajduk
Podlokanj
Bačka
Mol
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion
Orom
0 : 0
Graničar
Đala
Sloga
Ostojićevo
8 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Krivaja
Krivaja
2 : 5
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Budućnost
Savino Selo
0 : 4
Mladost
Radičević
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Obilić
Zmajevo
Mladost Radost
Srbobran
7 : 0
Pobeda
Pobeda
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
4 : 1
Napredak
Izvor
Željuša
Željuša
5 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Prilike
Prilike
3 : 2
Bratstvo
Dljin
Gorušica
Viča
0 : 0
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
2 : 1
Gradina
Rti
Voćar
Kotraža
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Brezova
Brezova
Kej
Čačak
1 : 0
Malba
Žaočani
Mladost (A)
Atenica
5 : 0
Prijatelji
Čačak
Morava (K)
Katrga
4 : 2
Planinac
Vujetinci
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Lugovi
Čačak
0 : 0
Budućnost
Stančići
Vujan
Prislonica
0 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Marjan
Knić
6 : 0
Veteran 2015
Popović
Mladost (R)
Rašković
3 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
BSK
Borač
3 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Velereč 94
Velereč
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 1
Omladinac
Kalimanići
Takovski Ustanak
Takovo
4 : 1
Stella Rossa
Gornji Milanovac
Koča Andjelković
Tekija
7 : 0
Pontes
Kostol
Velika Vrbica
Velika Vrbica
4 : 2
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Omladinac
Vajuga
4 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Dunavac
Velesnica
0 : 6
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Rajkovac
7 : 0
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
5 : 2
Sloga
Granice
Dedinje
Mladenovac
4 : 2
Markovac
Markovac
OFK Student
Mladenovac
1 : 3
Kosmajac
Koraćica
Rabrovac
Rabrovac
6 : 0
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Posavina
Stubline
0 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Partizan
Draževac
8 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Borac
Ušće
2 : 1
Zvezda
Konatice
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Polet
Grabovac
6 : 1
Sloga
Ratari
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 5
Duboko
Mala Moštanica
Bistrica
Bistrica
7 : 1
Polet
Mirosaljci
Sloboda
Stubica
7 : 1
Vreoci
Vreoci
Sloga
Lukavica
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
3 : 4
BSK
Brajkovac
Rudar
Zeoke
3 : 0
Petka
Petka
Mladi borac
Županjac
2 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Duškovci
Duškovci
1 : 8
Avijatičar
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
0 : 2
Bakionica
Bakionica
Sečica
Seča reka
2 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 4
Trešnjica
Tvrdići
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Skobalj
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 4
Vučak
Vučak
Sloga
Lugavčina
4 : 1
Jezava
Smederevo
Drugovac
Drugovac
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Kolarac
Kolari
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Petlić SD 026
Smederevo
4 : 2
Landol
Landol
10. februar
Šajinovac
2 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
Klisura
Klisura
2 : 3
Mekiš
Mekiš
Toplica
Šarlinac
2 : 0
Elid
Donji Dušnik
Grkinja
Grkinja
1 : 4
Knežica
Knežica
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Budućnost
Ratari
0 : 0
Železničar
Kusadak
Beli Orlovi
Pridvorice
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Slemen
Milušinac
4 : 1
Rtanj
Vrmdža
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Sloga
Žučkovac
Gol
Sokobanja
0 : 3
Hajduk
Rujevica
Miloševo
Miloševo
2 : 4
OFK Tamnič
Tamnič
Malajnica
Malajnica
0 : 4
Slatina
Slatina
Polet
Jabukovac
2 : 0
Urovica
Urovica
Kapedunum
Užice
2 : 4
GP Zlatibor
Užice
Višesava 2
Bajina Bašta
6 : 6
Soko
Bajina Bašta
Kotroman
Mokra Gora
4 : 5
Raketa
Užice
Kriva Reka
Kriva Reka
1 : 1
Tara
Kremna
Čarapan
Kruševac
6 : 4
Rasina
Vitanovac
Meševo
Meševo
4 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Žabare
Žabare
3 : 1
Bukovica
Bukovica
Konjuh
Konjuh
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Banaćanin
Aleksandrovo
3 : 2
Baličevac
Baličevac
Polet 1959
Nikoličevo
6 : 0
Nacional
Lukovo
Šljivar
Šljivar
5 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Hajduk
Debrc
5 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Sparta
Kaona
Torpedo
Lojanice
7 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Polet
Jalovik
3 : 1
Belpos
Belotić
Jedinstvo
Ratare
8 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 2
Napredak (St)
Stubica
Budućnost
Lebina
2 : 1
Popovac
Popovac
Razvitak
Mirilovac
3 : 1
Sloboda
Krežbinac
Heroj
Busilovac
8 : 1
Radnik
Davidovac
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Tolić
Tolić
4 : 2
Toplica
Donja Toplica
Gornji Mušić
Gornji Mušić
8 : 2
Proleter
Latković
Popadić
Popadić
1 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Jašunja
Jašunja
1 : 1
Mladost (K)
Kutles
Donja Lomnica
Donja Lomnica
5 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Moravac
Guberevac
0 : 4
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Napredak
Bogojevce
1 : 1
Navalin
Navalin
Badince
Badince
9 : 2
Rudar 1973
Rudare
Maovi MH
Maovi
2 : 2
Volujac
Volujac
Rankovac
Nakučani
3 : 0
OFK Varna
Varna
Mladost
Slatina
3 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Dupljaj
Dupljaj
0 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Gradac Pričević
Valjevo
2 : 1
Dupljaj 2016
Dupljaj
OFK Povlen
Brezovice
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Beloševac
Beloševac
3 : 3
Lukavac
Lukavac
Brgule
Brgule
0 : 3
OFK Takovo
Takovo
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Vukona
Vukona
Omladinac
Kalinovac
3 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Strelac 001
Kožuar
1 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Murgaš 2012
Murgaš
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Kolubara
Liso Polje
2 : 2
Jedinstvo
Milorci
Studen Vitez
Studenica
0 : 1
Progorelica
Progorelica
Morava (M)
Mrsać
1 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Omladinac (D)
Drakčići
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Stara čaršija
Kraljevo
1 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
2 : 2
Šumadija (Š)
Šumarice
Mladost 1925
Oplanići
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Belica
Belica
1 : 4
OFK Borac
Lovci
Omladinac
Bunar
4 : 0
Trnava
Trnava
Osaonica
Bagrdan
7 : 0
Crni Vrh
Deonica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 1
Partizan
Majur
Mladost
Bukovče
1 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Rudar
Plazane
3 : 0
Planinac
Panjevac
Mladi Radnik
Grabovica
6 : 1
Viner DSV
Bukovac
Sindjelić
Vojnik
5 : 0
Resavac
Veliki Popović
Zelenika
Vitance
2 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Orlovi
Jasenovo
0 : 0
Resava
Bukovac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 0
Sopot
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Sloga (Du)
Dubravica
Ljubičevo
Ljubičevo
7 : 0
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Batovac
Batovac
6 : 2
Morava 1932
Prugovo
Vihor
Маljurevac
9 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
Mlava (B)
Bratinac
1 : 0
Napredak (Bu)
Bubušinac
Beli Orao
Bradarac
1 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
4 : 2
OFK Građanski
Požarevac
Električar
Šuvajić
6 : 2
Usije
Usije
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 0
OFK Vinci
Vinci
Barič
Barič
7 : 0
Dobra
Dobra
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Budućnost (B)
Blaznava
1 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost (R)
Rajkovac
5 : 2
Borac
Kloka
Sava
Mrđenovac
4 : 2
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 2
Galeb
Cerovac
Korman
Korman (Šabac)
0 : 1
Mladost
Svileuva
Kameni
Ašanja
4 : 0
Lovac
Karlovčić
Sremac
Deč
3 : 0
Vitez
Subotište
Šumar
Ogar
2 : 1
Mladost
Prhovo
Sloven
Sibač
0 : 3
Hajduk
Šimanovci
Mladi Borac
Majilovac
2 : 2
Dunavac 1929
Kisiljevo
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 2
Sloga Top
Topolovnik
Srednjevo
Srednjevo
5 : 2
Kumane
Kumane
Baštovan 2015
Carevac
3 : 2
Stiški Kurjak
Kurjače
Ram
Ram
1 : 2
Pek (K)
Kusiće
Karaš
Jasenovo
4 : 0
Banat (D)
Dupljaja
Pobeda
Parta
4 : 1
Banat (V)
Vršac
Omladinac
Zagajica
1 : 1
Vitorul
Straža
Napredak 1927
Toponica
0 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Panonija
Lalić
3 : 5
OFK Metalac
Sombor
Graničar
Riđica
5 : 0
Terekveš
Svilojevo
Udarnik
Sibnica
2 : 2
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
0 : 6
Pomoravlje
Vlaški Do
BSK
Brzohode
4 : 2
Polet
Aleksandrovac
Culjković
Culjković
3 : 2
Partizan
Drenovac
Jednota
Šid
1 : 3
Napredak
Vašica
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Sremac
Berkasovo
5 : 0
Sinđelić
Gibarac
Obilić 1993
Kukujevci
8 : 0
Graničar
Jamena
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
0 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac
Batrovci
1 : 0
OFK Bingula
Bingula
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Sloga
Isakovo
Polet
Senje
0 : 0
Dobričevo
Dobričevo
Badnjevac
Badnjevac
4 : 2
Mladost (B)
Bošnjane
Mladost (CK)
Crni kao
4 : 3
Karađorđe 2013
Viševac
Mladost
Toljevac
7 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Orašje
Orašje
3 : 4
Parcane
Parcane
Polet (K)
Kobilje
7 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Vratare
Vratare
1 : 2
Polet (Š)
Šavrane
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Lipar
Donji Račnik
2 : 1
PSS-192
Jagodina
Bokelj
Kotor
4 : 0
Jezero
Plav
Čelik
Nikšić
0 : 3
Berane
Berane
Cetinje
Cetinje
1 : 2
Lovćen
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 5
Otrant
Ulcinj
Mornar
Bar
4 : 0
Ibar
Rožaje
Crvena stijena
Podgorica
0 : 1
Bratstvo
Ljajkovići
Kom Eurozox 2
Podgorica
6 : 1
Drezga
Piperi
Karioke
Podgorica
1 : 2
Gorštak
Kolašin
Polimlje
Murino
7 : 2
Fair Play
Bijelo Polje
Gusinje
Gusinje
4 : 3
Radnički
Berane
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 2
Hajduk
Bar
Čelik
Zenica
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
GOŠK
Gabela
2 : 2
Mladost
Kakanj
Brighton
Brighton
1 : 1
Everton
Liverpool
Southampton
Southampton
2 : 2
Newcastle
Newcastle upon Tyne
Girona
Girona
1 : 2
Villarreal
Villarreal
Real Betis
Sevilla
3 : 6
Valencia
Valencia
Eibar
Eibar
0 : 0
La Coruña
La Coruña
Málaga
Málaga
0 : 2
Leganés
Leganés
Werder
Bremen
0 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Bologna
Bologna
2 : 1
SPAL
Ferrara
Cagliari
Cagliari
2 : 3
Genoa
Genova
Crotone
Crotone
2 : 2
Torino
Torino
Fiorentina
Firenze
2 : 1
Udinese
Udine
Internazionale
Milano
3 : 2
Milan
Milano
Sampdoria
Genova
3 : 1
Atalanta
Bergamo
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 0
Chievo
Verona
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Nantes
Nantes
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Nice
Nice
Strasbourg
Strasbourg
3 : 3
Marseille
Marseille
Mačva
Šabac
3 : 0
Kanjiža
Kanjiža
Polet
Sivac
1 : 1
Karađorđe
Topola
Majdanpek
Majdanpek
0 : 5
Kolibri
Kuršumlija
Partizan
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
4 : 1
Inđija
Inđija
IM Rakovica
Rakovica
0 : 3
Grafičar
Beograd
Bežanija
Beograd
5 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
7 : 2
Kolubara
Lazarevac
IMT
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
0 : 2
BASK
Beograd
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
6 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Balkan
Beograd
2 : 0
Poštar 1930
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 2
GSP Polet
Beograd
Internacional MK
Beograd
6 : 0
IMT
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 2
Rad MK
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
0 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
2 : 4
TSC
Bačka Topola
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
6 : 3
Teleoptik
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 2
Radnički (N)
Niš
Brodarac
Beograd
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Internacional
Beograd
0 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Borča
Borča
IMT
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Morava
Velika Plana
3 : 1
Sloga
Miloševac
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Rakovica
Rakovica
Tavankut
Tavankut
0 : 6
Njerš Ištvan
Totovo Selo
AS
Novi Pazar
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Spartak
Subotica
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Polet
Izbište
0 : 1
Banat
Vršac
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 6
Sloga
Plandište
Zabrezje
Zabrezje
11 : 0
Polet
Grabovac
Kolubara MK
Lazarevac
15.10
11:00
DIF MK
Beograd
Nord Star MK
Beograd
0 : 6
Rad B MK
Beograd
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
1 : 4
Zemun MK
Zemun
Institut MK
Zemun Polje
5 : 2
Zemun MK
Zemun
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 3
Zemun MK
Zemun
Sinđelić MK
Beograd
0 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Rad MK
Beograd
14 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Železničar
Pančevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 2
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
5 : 1
Sinđelić
Beograd
011 MK
Beograd
0 : 3
Radnički (O) MK
Obrenovac
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
DIF MK
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
5 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Internacional MK
Beograd
0 : 2
BSK Borča MK
Borča
Rad MK
Beograd
0 : 1
Partizan MK
Beograd
AF Djokić
Velika Plana
2 : 2
Soko 2015
Saraoci
Sinđelić MK
Beograd
2 : 8
Ada MK
Beograd
Milutinac MK
Zemun
4 : 0
Vrčin MK
Vrčin
Bačka 1901
Subotica
0 : 13
Čantavir
Čantavir
Spartak
Subotica
16 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Arena Su
Subotica
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Spartak
Subotica
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Borac (St)
Starčevo
Potporanj
Potporanj
9 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Banat (I)
Ilandža
6 : 7
Mladost
Velika Greda
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 9
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Omladinac (D)
Deliblato
8 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
22 : 0
Pobeda
Samoš
Vojvodina (C)
Crepaja
1 : 13
Dolina
Padina
Duboko
Mala Mostanica
3 : 2
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
0 : 10
Zadrugar
Orasac
Urovci
Urovci
1 : 10
Zabrezje
Zabrezje
Graficar
Beograd
1 : 1
Postar 1930
Beograd
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 0
Železničar
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Potisje
Kanjiža
2 : 4
Tisa
Adorjan
Bačka
Mol
1 : 6
Senta
Senta
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
BASK MK
Beograd
2 : 1
BSK 1926 MK
Baćevac
Pinkum
Veliko Gradište
4 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
Rudar 2001
Kostolac
6 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zemun
Zemun
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Brodarac 1947
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
TSC
Bačka Topola
0 : 5
Spartak '05
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Spartak '06
Subotica
4 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Surčin
0 : 5
Olimpik
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 3
Atakante
Beograd
Nord Star
Beograd
2 : 4
Borac
Ostruznica
Zemun
Zemun
2 : 2
Kormoran
Beograd
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 1
Boleč
Boleč
Mladenovac
Mladenovac
4 : 1
Forza
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 2
Ada
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Grafičar
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 5
Buducnost
Zvecka
Skela
Skela
1 : 2
Krtinska
Krtinska

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
75 : 79
Budućnost VOLI
Podgorica
Mega Bemax
Beograd
77 : 86
Union Olimpija
Ljubljana
Zlatibor
Čajetina
89 : 80
Metalac
Valjevo
Napredak Bosphorus
Aleksinac
80 : 75
Pirot
Pirot
Futog Tupanjac MD
Futog
103 : 70
Jedinstvo
Novi Becej
Mladost Veternik
Veternik
76 : 60
Vrbas
Vrbas
Napredak Junior
Kruševac
56 : 66
Železničar
Čačak
Slodes
Beograd
109 : 62
Astra
Beograd
Ras
Beograd
78 : 84
BASK
Beograd
Borac
Zemun
93 : 94
Borča
Beograd
Tisa
Bečej
81 : 71
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
Sloboda (NS)
Novi Sad
84 : 56
Joker
Sombor
Crvenka
Crvenka
62 : 99
Star
Novi Sad
Spartak OKK
Subotica
84 : 78
Bagljaš
Zrenjanin
Jadran
Golubinci
81 : 86
Opovo 99
Opovo
Stara Pazova
Stara Pazova
86 : 99
Vojka
Vojka
Šabac
Šabac
87 : 29
Rađevac
Krupanj
Osečina
Osečina
77 : 88
M015
Šabac
Trepča
Kosovska Mitrovica
69 : 75
Požarevac
Požarevac
Pusta Reka
Bojnik
77 : 83
Mladost
Zaječar
Fair Play
Niš
130 : 44
Đerdap
Kladovo
Actavis Academy
Leskovac
82 : 74
Kuršumlija
Kuršumlija
Umka 2009
Beograd
65 : 67
Grocka
Grocka
Barajevo
Barajevo
81 : 65
Sava
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
33 : 65
Vitez
Beograd
Cerak
Beograd
55 : 70
Borča 2
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
93 : 63
Šumadija
Kragujevac
Medveščak
Zagreb
68 : 47
Ragusa
Dubrovnik
Ljubovija
Ljubovija
97 : 32
Zvečan
Zvečan
Užice
Užice
39 : 72
Mileševka
Prijepolje
Actavis academy
Leskovac
71 : 56
Paraćin
Paraćin
Radnički 2016
Kragujevac
88 : 52
Palanka 2012
Smederevska Palanka
Gimnazijalac
Pirot
74 : 49
Hajduk Veljko
Negotin
Bagdala
Kruševac
32 : 78
Radnički (KG)
Kragujevac
Voša
Novi Sad
0 : 20
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Njegoš
Lovćenac
33 : 87
Karaburma
Beograd
Proleter 023
Zrenjanin
124 : 27
Joker
Sombor
Crvena zvezda 2
Beograd
82 : 67
Stara Pazova
Stara Pazova
Delfin
Bačka Palanka
61 : 108
Topolčanka
Bačka Topola
Bežanija
Beograd
41 : 74
Radnički (NB)
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
20 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Ribnica
Kraljevo
Banat
Vršac
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Užice
Užice
3 : 2
Bavanište
Bavanište
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Lotus
Čačak
Vranje
Vranje
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Desetka
Niš
3 : 0
Pirot
Pirot
Ozren
Sokobanja
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Botafogo
Novi Sad
3 : 2
Hercegovina
Ravni Topolovac
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
2 : 3
Partizan
Bač
Mladi Radnik 2
Požarevac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Ub
Ub
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 0
Sterija
Beograd
Kraguj-Radnički
Kragujevac
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Student
Niš
0 : 3
Paraćin
Paraćin
Desetka
Niš
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Aleksinac
Aleksinac
1 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Crnokosa Artos
Kosjerić
2 : 3
Tara
Bajina Bašta
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Maks
Šid
0 : 3
Volejstars
Sombor
Elan Volej
Srbobran
2 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Fortuna Plus
Aranđelovac
3 : 0
Tehničar
Smederevo
Partizan
Beograd
1 : 3
Železničar
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Radnicki
Novi Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 1
AS
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Kralj
Beograd
TENT
Obrenovac
2 : 3
Partizan
Beograd
Sterija
Novi Beograd
1 : 3
Blok Aut
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Volleyland 2
Rakovica
3 : 1
SPAS
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Lucky Star 2
Beograd
0 : 3
Akademija Singidunum
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
26 : 26
Mokra Gora
Zubin Potok
Požarevac
Požarevac
26 : 27
Metaloplastika
Šabac
Mladost (V)
Vršac
24 : 28
Mladost TSK
Bački Jarak
Hercegovina
Sečanj
25 : 23
Apatin
Apatin
Župa 54
Aleksandrovac
31 : 25
Sloga
Kraljevo
Napredak
Kruševac
26 : 30
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Smederevo
Smederevo
24 : 27
PKB
Padinska Skela
Pirot
Pirot
32 : 38
Hisar
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
35 : 31
Radnički
Ćuprija
ORK Bor
Bor
32 : 28
BSK Heba
Bujanovac
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
24 : 18
Budućnost
Alibunar
Dalmatinac
Riđica
28 : 27
PIK Prigrevica
Prigrevica
Karađorđe 2
Topola
34 : 29
Radnički 1964 2
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
12 : 20
Mladost 1949
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
31 : 25
Rudar
Majdanpek
Hajduk Veljko 2
Negotin
31 : 30
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
Smederevo 2
Smederevo
30 : 32
Palanka
Smederevska Palanka
Rudar 2
Kostolac
26 : 39
Morava 2
Velika Plana
Mačva
Bogatić
27 : 26
Sinđelić
Beograd
Radnički 1964
Kragujevac
26 : 29
Vranje 1957
Vranje
Karađorđe
Topola
31 : 22
Lokomotiva
Lapovo
Hajduk Veljko
Negotin
27 : 26
Topličanin
Prokuplje
Grafičar
Bezdan
37 : 33
Sivac 69/2
Sivac
Senta
Senta
39 : 22
Jedinstvo
Bočar
Obilić
Novi Kneževac
24 : 43
Naftagas
Elemir
Radnički
Kovin
23 : 21
Vladimirovac
Vladimirovac
Crepaja
Crepaja
32 : 32
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
19 : 37
Radnički
Novi Sad
Hajduk
Čurug
30 : 22
Vojka
Vojka
Požarevac
Požarevac
29 : 25
Metalac
Kraljevo
Spartak
Debeljača
36 : 24
Ravangrad
Sombor
Temerin
Temerin
24 : 26
Jadran
Feketić
Mokrin
Mokrin
40 : 26
Deronje
Deronje
Želja
Žabalj
23 : 25
Mladost
Srpska Crnja
Čačak
Čačak
25 : 39
Prijepolje
Prijepolje
Radnički
Svilajnac
26 : 20
Dubočica
Leskovac
Rtanj
Boljevac
18 : 25
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina 2
Jagodina
24 : 29
Topličanin
Prokuplje
ORK Loznica
Loznica
28 : 36
ORK Beograd
Beograd
Metalac 2015
Valjevo
25 : 25
Beograd
Beograd
Loznica Grad
Loznica
32 : 21
Rudar
Kostolac
Mladi radnik
Radinac
24 : 19
Radnički (O)
Obrenovac
Obilić
Novi Kneževac
18 : 31
Naftagas (Ž)
Elemir
Klenak 09
Klenak
37 : 10
Sonta
Sonta
Senta
Senta
27 : 12
Rusin
Ruski Krstur
Apatin (Ž)
Apatin
35 : 12
Miletić
Mošorin
Crvena Zvezda
Beograd
28 : 17
Beograd 2
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
13 : 36
Singidunum
Beograd

Futsal

Viking
Ruma
1 : 6
Vinter sport
Niš
Leteći Holandjanin
Vrbas
3 : 4
Bečej 2003
Bečej
Hajduk
Kula
3 : 6
Srbobran
Srbobran
Kosjerić
Kosjerić
7 : 5
Kragujevac 2011
Kragujevac
Raška
Raška
5 : 1
Župski Rubin
Prijepolje
Niš 92
Niš
4 : 4
Bele crkve
Kuršumlija

Ragbi 15

RK Loznica
Loznica
10 : 33
RK Vojvodina/Petrovgrad
Zrenjanin/Novi Sad
GRK Vrsac
Vrsac
7 : 24
RK Dinamo 1954
Pancevo