15.04
16:00
Omladinac
Cement
3
2
|
15.04.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 2 | Cement | |||||
15.04
16:00
Sloga
VrŔac
0
1
|
15.04.2017 16:00 | Sloga | 0 : 1 | VrŔac | |||||
15.04
16:00
RadniÄki (Å )
Dunav
2
1
|
15.04.2017 16:00 | RadniÄki (Å ) | 2 : 1 | Dunav | |||||
15.04
16:00
Bratstvo 1946
Borac (S)
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Bratstvo 1946 | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
15.04
16:00
BaÄka 1901
RadniÄki (NP)
3
2
|
15.04.2017 16:00 | BaÄka 1901 | 3 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
15.04
16:00
TSC
RadniÄki (Zr)
1
1
|
15.04.2017 16:00 | TSC | 1 : 1 | RadniÄki (Zr) |
15.04
15:30
Smederevo 1924
Polet (LJ)
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Polet (LJ) | |||||
15.04
15:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Mihajlovac 1934
1
0
|
15.04.2017 15:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 0 | Mihajlovac 1934 | |||||
15.04
15:30
Zlatibor (Ä)
RadniÄki 1923
0
0
|
15.04.2017 15:30 | Zlatibor (Ä) | 0 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
15.04
15:30
Loznica
Å apine
1
2
|
15.04.2017 15:30 | Loznica | 1 : 2 | Å apine | |||||
15.04
15:30
KaraÄorÄe (T)
Mokra Gora
2
1
|
15.04.2017 15:30 | KaraÄorÄe (T) | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
15.04
15:30
JoŔanica
FAP
0
0
|
15.04.2017 15:30 | JoŔanica | 0 : 0 | FAP | |||||
15.04
15:30
Å umadija 1903
Sloga (P)
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Å umadija 1903 | 2 : 1 | Sloga (P) |
15.04
16:30
Moravac Orion
RadniÄki (S)
3
1
|
15.04.2017 16:30 | Moravac Orion | 3 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (P)
Tabane 1970
0
2
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Tabane 1970 | |||||
15.04
16:30
TemniÄ 1924
Pukovac
3
2
|
15.04.2017 16:30 | TemniÄ 1924 | 3 : 2 | Pukovac | |||||
15.04
16:30
Dunav
Vlasina
3
0
|
15.04.2017 16:30 | Dunav | 3 : 0 | Vlasina | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (B)
Sloga (D)
2
0
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
15.04
16:30
Ozren
Timok
2
1
|
15.04.2017 16:30 | Ozren | 2 : 1 | Timok | |||||
15.04
16:30
OFK SinÄeliÄ
Trstenik PPT
1
1
|
15.04.2017 16:30 | OFK SinÄeliÄ | 1 : 1 | Trstenik PPT | |||||
15.04
16:30
Radan
Car Konstantin
3
2
|
15.04.2017 16:30 | Radan | 3 : 2 | Car Konstantin |
15.04
16:00
Teleoptik
GSP Polet
1
0
|
15.04.2017 16:00 | Teleoptik | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
15.04
16:00
Sopot
Rakovica
1
0
|
15.04.2017 16:00 | Sopot | 1 : 0 | Rakovica | |||||
15.04
16:00
IMT
Prva Iskra
1
4
|
15.04.2017 16:00 | IMT | 1 : 4 | Prva Iskra |
15.04
16:00
Polet (K)
Srbobran
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Polet (K) | 2 : 0 | Srbobran | |||||
15.04
16:00
Mladost APA
OFK Vrbas
2
1
|
15.04.2017 16:00 | Mladost APA | 2 : 1 | OFK Vrbas | |||||
15.04
16:00
Sloga (Ä)
Tavankut
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | Tavankut | |||||
15.04
16:00
Potisje
Subotica
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Potisje | 2 : 0 | Subotica |
15.04
16:00
BuduÄnost (SC)
Jedinstvo (NB)
3
0
|
15.04.2017 16:00 | BuduÄnost (SC) | 3 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
15.04
16:00
Proleter (BK)
Dinamo 1945
0
2
|
15.04.2017 16:00 | Proleter (BK) | 0 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
15.04
16:00
Kozara
Vojvodina 1928
4
0
|
15.04.2017 16:00 | Kozara | 4 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
15.04
16:00
RadniÄki (K)
Jedinstvo (BK)
1
0
|
15.04.2017 16:00 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
15.04
16:00
VrŔac united
Sloboda
0
0
|
15.04.2017 16:00 | VrŔac united | 0 : 0 | Sloboda |
15.04
16:00
Veternik
Hajduk (Ä)
1
2
|
15.04.2017 16:00 | Veternik | 1 : 2 | Hajduk (Ä) | |||||
15.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Index
4
2
|
15.04.2017 16:00 | Jedinstvo (SP) | 4 : 2 | Index | |||||
15.04
16:00
Slavija
Sofeks
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Slavija | 3 : 1 | Sofeks |
15.04
15:30
Takovo
KaraÄorÄe
6
0
|
15.04.2017 15:30 | Takovo | 6 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
15.04
15:30
Orlovac
Arsenal
4
2
|
15.04.2017 15:30 | Orlovac | 4 : 2 | Arsenal | |||||
15.04
15:30
Miokovci
TrepÄa
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Miokovci | 2 : 1 | TrepÄa |
15.04
15:30
Å umadija (A)
Petar Dobrnjac
1
0
|
15.04.2017 15:30 | Å umadija (A) | 1 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
15.04
15:30
RadniÄki 1926
Morava
0
0
|
15.04.2017 15:30 | RadniÄki 1926 | 0 : 0 | Morava | |||||
15.04
15:30
Gruža
RSK
2
3
|
15.04.2017 15:30 | Gruža | 2 : 3 | RSK |
15.04
15:30
Zadrugar
RadniÄki Stobex
2
0
|
15.04.2017 15:30 | Zadrugar | 2 : 0 | RadniÄki Stobex | |||||
15.04
15:30
Jedinstvo 1945
Polimlje
0
3
|
15.04.2017 15:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 3 | Polimlje | |||||
15.04
15:30
Ribnica
Drina
1
1
|
15.04.2017 15:30 | Ribnica | 1 : 1 | Drina | |||||
15.04
15:30
Jedinstvo (Ub)
Spartak 1924
6
0
|
15.04.2017 15:30 | Jedinstvo (Ub) | 6 : 0 | Spartak 1924 | |||||
15.04
15:30
RadniÄki Gorenje
OFK Divci
1
2
|
15.04.2017 15:30 | RadniÄki Gorenje | 1 : 2 | OFK Divci | |||||
15.04
15:30
Sevojno
Sloga 1940 (BB)
4
1
|
15.04.2017 15:30 | Sevojno | 4 : 1 | Sloga 1940 (BB) |
15.04
16:30
MaloŔiŔte
Å arbanovac
3
2
|
15.04.2017 16:30 | MaloŔiŔte | 3 : 2 | Šarbanovac | |||||
15.04
16:30
Äerdap
Napredak
3
1
|
15.04.2017 16:30 | Äerdap | 3 : 1 | Napredak | |||||
15.04
16:30
Majdanpek
Svrljig
3
0
|
15.04.2017 16:30 | Majdanpek | 3 : 0 | Svrljig | |||||
15.04
16:30
Zaplanjac
Moravica
5
4
|
15.04.2017 16:30 | Zaplanjac | 5 : 4 | Moravica | |||||
15.04
16:30
Bukovik
Hajduk Veljko
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Bukovik | 1 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
15.04
16:30
TimoÄanin
Brodoremont
2
0
|
15.04.2017 16:30 | TimoÄanin | 2 : 0 | Brodoremont | |||||
15.04
16:30
OFK Bor
Rtanj
1
3
|
15.04.2017 16:30 | OFK Bor | 1 : 3 | Rtanj |
15.04
16:30
SFS Borac
Morava 1918
3
1
|
15.04.2017 16:30 | SFS Borac | 3 : 1 | Morava 1918 | |||||
15.04
16:30
OFK Kosanica
OFK Lugomir
0
3
|
15.04.2017 16:30 | OFK Kosanica | 0 : 3 | OFK Lugomir | |||||
15.04
16:30
Poljoprivrednik
OFK TopliÄanin
2
1
|
15.04.2017 16:30 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | OFK TopliÄanin | |||||
15.04
16:30
Trajal
Kopaonik
7
2
|
15.04.2017 16:30 | Trajal | 7 : 2 | Kopaonik | |||||
15.04
16:30
ŽitoraÄa
Župa
3
0
|
15.04.2017 16:30 | ŽitoraÄa | 3 : 0 | Župa | |||||
15.04
16:30
Sloga
LevaÄ
3
2
|
15.04.2017 16:30 | Sloga | 3 : 2 | LevaÄ | |||||
15.04
16:30
Juhor
BoŔnjane
2
4
|
15.04.2017 16:30 | Juhor | 2 : 4 | BoŔnjane | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo
Rembas
2
0
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Rembas |
15.04
16:30
Morava (VH)
OFK Brzi Brod
3
1
|
15.04.2017 16:30 | Morava (VH) | 3 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
15.04
16:30
Sloga (L)
PÄinja
2
1
|
15.04.2017 16:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | PÄinja | |||||
15.04
16:30
BuduÄnost (P)
Mladost (M)
3
0
|
15.04.2017 16:30 | BuduÄnost (P) | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
15.04
16:30
Lužnica
Balkanski
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Lužnica | 1 : 1 | Balkanski | |||||
15.04
15:30
Ropotovo
Vranjska Banja
0
3
|
15.04.2017 15:30 | Ropotovo | 0 : 3 | Vranjska Banja | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (P)
Pusta reka
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Pusta reka | |||||
15.04
16:30
Nebeski andjeli
Jedinstvo (GM)
2
0
|
15.04.2017 16:30 | Nebeski andjeli | 2 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
15.04
16:30
BuduÄnost (O)
GFK DuboÄica
1
2
|
15.04.2017 16:30 | BuduÄnost (O) | 1 : 2 | GFK DuboÄica |
15.04
16:00
Jedinstvo
Hajduk
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Hajduk | |||||
15.04
16:00
PKB Padinska Skela
BuduÄnost
1
3
|
15.04.2017 16:00 | PKB Padinska Skela | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
15.04
16:00
Zvezdara
Lokomotiva
0
3
|
15.04.2017 16:00 | Zvezdara | 0 : 3 | Lokomotiva |
15.04
16:30
Sutjeska
RadniÄki 1905
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Sutjeska | 1 : 1 | RadniÄki 1905 | |||||
15.04
16:30
ObiliÄ
Jadran (F)
0
3
|
15.04.2017 16:30 | ObiliÄ | 0 : 3 | Jadran (F) | |||||
15.04
16:30
Panonija IM Topola
Senta
0
3
|
15.04.2017 16:30 | Panonija IM Topola | 0 : 3 | Senta | |||||
15.04
16:30
NjegoÅ”
Proleter (Nj)
1
0
|
15.04.2017 16:30 | NjegoÅ” | 1 : 0 | Proleter (Nj) |
15.04
16:00
ŽAK
Hajduk Junior
1
6
|
15.04.2017 16:00 | ŽAK | 1 : 6 | Hajduk Junior | |||||
15.04
16:00
Mladost (K)
TerekveÅ”
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Mladost (K) | 2 : 0 | TerekveÅ” |
15.04
16:30
Partizan (U)
Partizan (G)
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Partizan (U) | 1 : 1 | Partizan (G) |
15.04
16:00
Krajina
Mladost (L)
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
15.04
16:00
BileÄanin
Omladinac
1
2
|
15.04.2017 16:00 | BileÄanin | 1 : 2 | Omladinac | |||||
15.04
16:00
Naftagas (E)
Proleter 2006
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Naftagas (E) | 3 : 1 | Proleter 2006 | |||||
15.04
16:00
Jedinstvo
C. Zvezda (RS)
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | C. Zvezda (RS) |
15.04
16:00
Donji Petrovci
Hrtkovci
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
15.04
16:00
Hajduk
Rudar
5
0
|
15.04.2017 16:00 | Hajduk | 5 : 0 | Rudar | |||||
15.04
16:00
FK GraniÄar 1924
Borac
0
0
|
15.04.2017 16:00 | FK GraniÄar 1924 | 0 : 0 | Borac | |||||
15.04
16:00
Napredak
BuduÄnost
2
1
|
15.04.2017 16:00 | Napredak | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
15.04
16:00
Podrinje
1. Maj Ruma
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Podrinje | 2 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
15.04
16:00
Mitros
Partizan
4
2
|
15.04.2017 16:00 | Mitros | 4 : 2 | Partizan | |||||
15.04
16:00
Ljukovo
Sloboda
1
3
|
15.04.2017 16:00 | Ljukovo | 1 : 3 | Sloboda | |||||
15.04
16:00
Jadran
Sloven
1
1
|
15.04.2017 16:00 | Jadran | 1 : 1 | Sloven |
15.04
16:30
JugoviÄ
Vinogradar
6
1
|
15.04.2017 16:30 | JugoviÄ | 6 : 1 | Vinogradar | |||||
15.04
16:30
Proleter
Å ajkaÅ” 1908
0
2
|
15.04.2017 16:30 | Proleter | 0 : 2 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
15.04
16:30
Tatra
Omladinac
2
1
|
15.04.2017 16:30 | Tatra | 2 : 1 | Omladinac | |||||
15.04
16:30
OFK Futog
Titel
3
1
|
15.04.2017 16:30 | OFK Futog | 3 : 1 | Titel | |||||
15.04
16:30
Petrovaradin
BaÄka
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Petrovaradin | 1 : 1 | BaÄka | |||||
15.04
16:30
Borac
MiletiÄ
4
1
|
15.04.2017 16:30 | Borac | 4 : 1 | MiletiÄ | |||||
15.04
16:30
TSK
OFK Sirig
4
0
|
15.04.2017 16:30 | TSK | 4 : 0 | OFK Sirig | |||||
15.04
16:30
Mladost
Jedinstvo
1
0
|
15.04.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Jedinstvo |
15.04
16:30
Rudar
Granit
1
2
|
15.04.2017 16:30 | Rudar | 1 : 2 | Granit | |||||
15.04
16:30
OFK Ras
Omladinac
2
2
|
15.04.2017 16:30 | OFK Ras | 2 : 2 | Omladinac |
15.04
16:00
Jadran
Srbija
1
3
|
15.04.2017 16:00 | Jadran | 1 : 3 | Srbija |
15.04
15:30
Parmenac
Slatina
0
3
|
15.04.2017 15:30 | Parmenac | 0 : 3 | Slatina |
15.04
15:30
Cerovac 2013
Sloga
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Cerovac 2013 | 2 : 1 | Sloga |
15.04
15:30
Prvi srpski ustanak
OFK AranÄelovac
1
2
|
15.04.2017 15:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 2 | OFK AranÄelovac |
15.04
15:30
Makce
Äerdap
3
2
|
15.04.2017 15:30 | Makce | 3 : 2 | Äerdap | |||||
15.04
15:30
Sloga (B)
Polet (SD)
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Polet (SD) | |||||
15.04
15:30
Rudar 2001
Napredak 1936
2
0
|
15.04.2017 15:30 | Rudar 2001 | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
15.04
15:30
TrgovaÄki
BuduÄnost (V)
1
0
|
15.04.2017 15:30 | TrgovaÄki | 1 : 0 | BuduÄnost (V) |
15.04
12:00
Borac (V)
Podrinje
2
1
|
15.04.2017 12:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
15.04
16:30
MaÄva 2005
RadniÄki Å abaÄki
4
0
|
15.04.2017 16:30 | MaÄva 2005 | 4 : 0 | RadniÄki Å abaÄki |
15.04
15:30
Pepeljevac
Junior Novo Naselje
1
0
|
15.04.2017 15:30 | Pepeljevac | 1 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
15.04
15:30
OFK JabuÄje
Brezovica
1
1
|
15.04.2017 15:30 | OFK JabuÄje | 1 : 1 | Brezovica | |||||
15.04
15:30
Radnik
Mladost
1
1
|
15.04.2017 15:30 | Radnik | 1 : 1 | Mladost |
15.04
15:30
Crnokosa
Äajetina
4
0
|
15.04.2017 15:30 | Crnokosa | 4 : 0 | Äajetina | |||||
15.04
16:00
ŽelezniÄar
BuduÄnost
2
3
|
15.04.2017 16:00 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | BuduÄnost | |||||
15.04
15:30
Prvi partizan
Ježevica
3
1
|
15.04.2017 15:30 | Prvi partizan | 3 : 1 | Ježevica |
15.04
16:30
Crvena Zvezda
Palilula
3
2
|
15.04.2017 16:30 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | Palilula |
15.04
Rgotina
OsniÄ
2
3
|
15.04.2017 | Rgotina | 2 : 3 | OsniÄ | |||||
15.04
Rudar (G)
Å SK
2
1
|
15.04.2017 | Rudar (G) | 2 : 1 | Å SK | |||||
15.04
Midžor
BuÄje Topla
2
0
|
15.04.2017 | Midžor | 2 : 0 | BuÄje Topla | |||||
15.04
Malinik
OFK Knjaz
3
0
|
15.04.2017 | Malinik | 3 : 0 | OFK Knjaz |
15.04
17:00
OFK Tekstilac
OFK Batinac
1
0
|
15.04.2017 17:00 | OFK Tekstilac | 1 : 0 | OFK Batinac |
15.04
16:30
Trbunje
Veterani Jastrebac
6
0
|
15.04.2017 16:30 | Trbunje | 6 : 0 | Veterani Jastrebac |
15.04
16:30
BuduÄnost
Rudar
0
0
|
15.04.2017 16:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | Rudar | |||||
15.04
16:30
Aluminijum
Mladost
0
4
|
15.04.2017 16:30 | Aluminijum | 0 : 4 | Mladost | |||||
15.04
16:30
OFK NiÅ”
Sloga 1948
7
0
|
15.04.2017 16:30 | OFK NiÅ” | 7 : 0 | Sloga 1948 | |||||
15.04
16:30
Palilulac
Sloboda
7
2
|
15.04.2017 16:30 | Palilulac | 7 : 2 | Sloboda |
15.04
16:00
Jedinstvo (Å )
Brza
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 0 | Brza |
15.04
Pavlovac
Mladost (B)
2
2
|
15.04.2017 | Pavlovac | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
15.04
Levosoje
Vihor
1
6
|
15.04.2017 | Levosoje | 1 : 6 | Vihor | |||||
15.04
BSK Bujanovac
Južna pruga
1
1
|
15.04.2017 | BSK Bujanovac | 1 : 1 | Južna pruga | |||||
15.04
BiljaÄi
Lugina
0
2
|
15.04.2017 | BiljaÄi | 0 : 2 | Lugina | |||||
15.04
TreŔnjevka
Ternoci
0
3
|
15.04.2017 | TreŔnjevka | 0 : 3 | Ternoci | |||||
15.04
11:00
Crnotince
Mladost (S)
3
2
|
15.04.2017 11:00 | Crnotince | 3 : 2 | Mladost (S) |
15.04
16:00
Rudar 1969
Morava
3
0
|
15.04.2017 16:00 | Rudar 1969 | 3 : 0 | Morava | |||||
15.04
16:00
Mineralac
Izmornik
0
3
|
15.04.2017 16:00 | Mineralac | 0 : 3 | Izmornik | |||||
15.04
16:00
Glama
Sloga
4
2
|
15.04.2017 16:00 | Glama | 4 : 2 | Sloga |
15.04
16:00
Zmaj 1953
Banja
11
2
|
15.04.2017 16:00 | Zmaj 1953 | 11 : 2 | Banja | |||||
15.04
16:00
PKB Kovilovo
LepuŔnica
5
2
|
15.04.2017 16:00 | PKB Kovilovo | 5 : 2 | LepuŔnica | |||||
15.04
11:00
13. Maj Zemun
PoŔtar Zvezdara
1
1
|
15.04.2017 11:00 | 13. Maj Zemun | 1 : 1 | PoŔtar Zvezdara |
15.04
16:00
Zabrežje
Mladost (B)
1
0
|
15.04.2017 16:00 | Zabrežje | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
15.04
16:00
Napredak
TEK Sloga
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Napredak | 3 : 1 | TEK Sloga | |||||
15.04
16:00
Å umadija
RadniÄki
0
2
|
15.04.2017 16:00 | Å umadija | 0 : 2 | RadniÄki | |||||
15.04
16:00
Mladost (C)
Polet
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Mladost (C) | 2 : 0 | Polet |
15.04
16:30
LeŔtane
RopoÄevo
9
0
|
15.04.2017 16:30 | LeÅ”tane | 9 : 0 | RopoÄevo |
15.04
17:00
Borac 1805
Supska
4
5
|
15.04.2017 17:00 | Borac 1805 | 4 : 5 | Supska | |||||
15.04
17:00
Omladinac
Javor
4
0
|
15.04.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Javor | |||||
15.04
17:00
Zemljoradnik
Rudar Stenjevac
4
1
|
15.04.2017 17:00 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Rudar Stenjevac | |||||
15.04
17:00
Moravac 2015
Omladinski
3
1
|
15.04.2017 17:00 | Moravac 2015 | 3 : 1 | Omladinski | |||||
15.04
17:00
Mladost (S)
Rudar
5
0
|
15.04.2017 17:00 | Mladost (S) | 5 : 0 | Rudar | |||||
15.04
17:00
RadniÄki (T)
15. Avgust 1950
2
4
|
15.04.2017 17:00 | RadniÄki (T) | 2 : 4 | 15. Avgust 1950 | |||||
15.04
17:00
Moravac
Istok 63
1
1
|
15.04.2017 17:00 | Moravac | 1 : 1 | Istok 63 | |||||
15.04
17:00
Å umadija
Napredak (S)
2
0
|
15.04.2017 17:00 | Å umadija | 2 : 0 | Napredak (S) |
15.04
17:00
SinÄeliÄ 1934
Sloga
0
2
|
15.04.2017 17:00 | SinÄeliÄ 1934 | 0 : 2 | Sloga | |||||
15.04
17:00
Kolare
Mladost (G)
7
0
|
15.04.2017 17:00 | Kolare | 7 : 0 | Mladost (G) | |||||
15.04
17:00
Mladost (K)
Mladi radnik
2
2
|
15.04.2017 17:00 | Mladost (K) | 2 : 2 | Mladi radnik | |||||
15.04
17:00
Zenit
Mladost (D)
3
0
|
15.04.2017 17:00 | Zenit | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
15.04
17:00
Morava
Osaonica
1
2
|
15.04.2017 17:00 | Morava | 1 : 2 | Osaonica | |||||
15.04
17:00
Ursule
Kupinovac
3
2
|
15.04.2017 17:00 | Ursule | 3 : 2 | Kupinovac | |||||
15.04
17:00
VinoraÄa
Crni Vrh
6
0
|
15.04.2017 17:00 | VinoraÄa | 6 : 0 | Crni Vrh |
15.04
16:30
OFK Draževac
Pobeda 1976
3
0
|
15.04.2017 16:30 | OFK Draževac | 3 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo
Ratar
10
1
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 10 : 1 | Ratar | |||||
15.04
16:30
Polet (R)
Mladi Radnik
5
3
|
15.04.2017 16:30 | Polet (R) | 5 : 3 | Mladi Radnik | |||||
15.04
16:30
Sloga (K)
Polet (V)
0
0
|
15.04.2017 16:30 | Sloga (K) | 0 : 0 | Polet (V) |
15.04
16:00
Napredak 1976
Pobeda
3
0
|
15.04.2017 16:00 | Napredak 1976 | 3 : 0 | Pobeda | |||||
15.04
16:00
Bukovik
Jedinstvo 1952
7
0
|
15.04.2017 16:00 | Bukovik | 7 : 0 | Jedinstvo 1952 |
15.04
16:00
Mladost (DL)
Marjan MB
3
0
|
15.04.2017 16:00 | Mladost (DL) | 3 : 0 | Marjan MB | |||||
15.04
16:00
OFK Morava
Mladost (V)
4
2
|
15.04.2017 16:00 | OFK Morava | 4 : 2 | Mladost (V) | |||||
15.04
16:00
Napredak
Bratstvo
1
0
|
15.04.2017 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Bratstvo |
15.04
16:00
Sparta Železnik
BUSK
0
3
|
15.04.2017 16:00 | Sparta Železnik | 0 : 3 | BUSK | |||||
15.04
16:30
011
Atakante
4
0
|
15.04.2017 16:30 | 011 | 4 : 0 | Atakante | |||||
15.04
16:00
Studenski Grad
Rekreativo 011
1
0
|
15.04.2017 16:00 | Studenski Grad | 1 : 0 | Rekreativo 011 |
15.04
16:00
Sloboda
Iskra
0
2
|
15.04.2017 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Iskra | |||||
15.04
16:00
Vojvodina
BuduÄnost
5
0
|
15.04.2017 16:00 | Vojvodina | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
15.04
16:00
Jedinstvo
Pobeda
2
1
|
15.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Pobeda |
15.04
16:30
Sloga
Tisa
3
2
|
15.04.2017 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Tisa | |||||
15.04
16:30
Hajduk
TornjoÅ”
2
0
|
15.04.2017 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | TornjoÅ” | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (M)
Äoka
2
3
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 3 | Äoka |
15.04
16:00
StaniÅ”iÄ
Omladinac (D)
1
0
|
15.04.2017 16:00 | StaniÅ”iÄ | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
15.04
16:00
Crvenka
Omladinac (B)
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Crvenka | 2 : 0 | Omladinac (B) |
15.04
16:30
Vojvodina
Borac
1
0
|
15.04.2017 16:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Borac |
15.04
16:00
Vladimirovac
Å evac
2
1
|
15.04.2017 16:00 | Vladimirovac | 2 : 1 | Å evac |
15.04
16:00
Napredak
Mladost
2
3
|
15.04.2017 16:00 | Napredak | 2 : 3 | Mladost | |||||
15.04
16:00
Hajduk
Sloga
0
1
|
15.04.2017 16:00 | Hajduk | 0 : 1 | Sloga | |||||
15.04
16:00
Jedinstvo (P)
ObiliÄ 1993
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | ObiliÄ 1993 | |||||
15.04
16:00
GraniÄar (K)
OFK Zeka BuljubaŔa
2
1
|
15.04.2017 16:00 | GraniÄar (K) | 2 : 1 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | |||||
15.04
16:00
OFK BrestaÄ
Jedinstvo (M)
2
0
|
15.04.2017 16:00 | OFK BrestaÄ | 2 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
15.04
16:00
PSK Putinci
FruŔkogorac
4
0
|
15.04.2017 16:00 | PSK Putinci | 4 : 0 | FruŔkogorac |
15.04
16:30
Moskva
FruŔkogorac
0
1
|
15.04.2017 16:30 | Moskva | 0 : 1 | FruŔkogorac | |||||
15.04
16:30
Äenej
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
15.04.2017 16:30 | Äenej | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
15.04
16:30
ObiliÄ
Centar
0
1
|
15.04.2017 16:30 | ObiliÄ | 0 : 1 | Centar | |||||
15.04
16:30
FruŔkogorski partizan
Susek
7
0
|
15.04.2017 16:30 | FruŔkogorski partizan | 7 : 0 | Susek | |||||
15.04
16:30
ŽelezniÄar
BaÄka
3
2
|
15.04.2017 16:30 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | BaÄka |
15.04
16:00
21. oktobar
Hajduk
2
2
|
15.04.2017 16:00 | 21. oktobar | 2 : 2 | Hajduk |
15.04
15:30
Ozremica
Omladinac
0
3
|
15.04.2017 15:30 | Ozremica | 0 : 3 | Omladinac | |||||
15.04
15:30
VelereÄ 94
Jablanica
4
0
|
15.04.2017 15:30 | VelereÄ 94 | 4 : 0 | Jablanica | |||||
15.04
15:30
Sparta
Takovski Ustanak
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Sparta | 2 : 1 | Takovski Ustanak |
15.04
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Integral
1
2
|
15.04.2017 15:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 1 : 2 | Integral |
15.04
15:30
Dizel
ŽelezniÄar
2
0
|
15.04.2017 15:30 | Dizel | 2 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
15.04
15:30
Jedinstvo (LJ)
Dunavac (P)
4
0
|
15.04.2017 15:30 | Jedinstvo (LJ) | 4 : 0 | Dunavac (P) |
15.04
16:30
DuŔan Silni
VlaÅ”iÄ
5
1
|
15.04.2017 16:30 | DuÅ”an Silni | 5 : 1 | VlaÅ”iÄ | |||||
15.04
16:30
Mladost 2013
OFK Jelen
2
2
|
15.04.2017 16:30 | Mladost 2013 | 2 : 2 | OFK Jelen |
15.04
16:30
Azbukovica
7. Juli
1
2
|
15.04.2017 16:30 | Azbukovica | 1 : 2 | 7. Juli | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Prva Iskra
5
0
|
15.04.2017 16:30 | Jedinstvo (MZ) | 5 : 0 | Prva Iskra |
15.04
15:30
Rudar
Mladost
4
0
|
15.04.2017 15:30 | Rudar | 4 : 0 | Mladost | |||||
15.04
15:30
Polet (DL)
KaleniÄ
3
1
|
15.04.2017 15:30 | Polet (DL) | 3 : 1 | KaleniÄ |
15.04
13:30
GlumaÄ
Plavi Tok
7
1
|
15.04.2017 13:30 | GlumaÄ | 7 : 1 | Plavi Tok | |||||
15.04
16:30
DuŔkovci
Dobrinjac
1
0
|
15.04.2017 16:30 | DuŔkovci | 1 : 0 | Dobrinjac | |||||
15.04
16:30
Omladinac
Napredak
9
1
|
15.04.2017 16:30 | Omladinac | 9 : 1 | Napredak | |||||
15.04
13:30
Borac
SeÄica
2
5
|
15.04.2017 13:30 | Borac | 2 : 5 | SeÄica | |||||
15.04
16:30
AvijatiÄar
Pobeda
3
0
|
15.04.2017 16:30 | AvijatiÄar | 3 : 0 | Pobeda | |||||
15.04
16:30
LauÅ”
TreŔnjica
4
0
|
15.04.2017 16:30 | LauŔ | 4 : 0 | TreŔnjica | |||||
15.04
13:30
Gorobilje
Bakionica
0
3
|
15.04.2017 13:30 | Gorobilje | 0 : 3 | Bakionica |
15.04
16:00
Urovica
OFK Sikole
4
0
|
15.04.2017 16:00 | Urovica | 4 : 0 | OFK Sikole | |||||
15.04
16:00
OFK TamniÄ
Malajnica
3
0
|
15.04.2017 16:00 | OFK TamniÄ | 3 : 0 | Malajnica |
15.04
16:30
Knez Lazar
Dedina
5
1
|
15.04.2017 16:30 | Knez Lazar | 5 : 1 | Dedina | |||||
15.04
16:30
Rasina
Äarapan
4
1
|
15.04.2017 16:30 | Rasina | 4 : 1 | Äarapan |
15.04
16:30
14. Oktobar
Stari Trstenik
2
0
|
15.04.2017 16:30 | 14. Oktobar | 2 : 0 | Stari Trstenik | |||||
15.04
16:30
Mladost
Borac
2
1
|
15.04.2017 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Borac | |||||
15.04
16:30
Beli Orlovi
JugoviÄi
2
2
|
15.04.2017 16:30 | Beli Orlovi | 2 : 2 | JugoviÄi | |||||
15.04
16:30
Rubin (Z)
Rubin (DS)
1
2
|
15.04.2017 16:30 | Rubin (Z) | 1 : 2 | Rubin (DS) | |||||
15.04
16:30
Omladinac
Sloga
2
0
|
15.04.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Sloga | |||||
15.04
16:30
Donji Kopaonik
Polet 57
5
2
|
15.04.2017 16:30 | Donji Kopaonik | 5 : 2 | Polet 57 | |||||
15.04
16:30
Varvarin
Trudbenik
4
0
|
15.04.2017 16:30 | Varvarin | 4 : 0 | Trudbenik |
15.04
16:30
PopoviÄ
Rudar 2012
1
4
|
15.04.2017 16:30 | PopoviÄ | 1 : 4 | Rudar 2012 | |||||
15.04
16:30
Vis
Mladost (G)
8
1
|
15.04.2017 16:30 | Vis | 8 : 1 | Mladost (G) |
15.04
Moravac
Elid
2
2
|
15.04.2017 | Moravac | 2 : 2 | Elid | |||||
15.04
16:00
MekiÅ”
Knežica
5
2
|
15.04.2017 16:00 | MekiŔ | 5 : 2 | Knežica |
15.04
16:00
Rastina 1918
Panonija
1
0
|
15.04.2017 16:00 | Rastina 1918 | 1 : 0 | Panonija | |||||
15.04
16:00
Sport
Dinamo 1923
0
0
|
15.04.2017 16:00 | Sport | 0 : 0 | Dinamo 1923 |
15.04
16:00
Turekovac
Moravac (G)
0
1
|
15.04.2017 16:00 | Turekovac | 0 : 1 | Moravac (G) | |||||
15.04
16:00
Gornje Sinkovce
JaŔunja
2
3
|
15.04.2017 16:00 | Gornje Sinkovce | 2 : 3 | JaŔunja | |||||
15.04
16:00
Todorovce
Å FU Derbi 2016
4
3
|
15.04.2017 16:00 | Todorovce | 4 : 3 | Å FU Derbi 2016 |
15.04
16:00
Soko
Omladinac (B)
1
2
|
15.04.2017 16:00 | Soko | 1 : 2 | Omladinac (B) |
15.04
16:00
Vukan
Brana PaunoviÄ 1933
0
3
|
15.04.2017 16:00 | Vukan | 0 : 3 | Brana PaunoviÄ 1933 |
15.04
17:00
Borac (A)
Polet
2
2
|
15.04.2017 17:00 | Borac (A) | 2 : 2 | Polet | |||||
15.04
17:00
Mladost (Ä)
Rudar
1
4
|
15.04.2017 17:00 | Mladost (Ä) | 1 : 4 | Rudar |
15.04
17:00
Beljanica
Planinac
5
0
|
15.04.2017 17:00 | Beljanica | 5 : 0 | Planinac |
15.04
16:30
Crvena Zvezda
Sloga
2
3
|
15.04.2017 16:30 | Crvena Zvezda | 2 : 3 | Sloga | |||||
15.04
16:30
Gaj
JanoŔik
0
2
|
15.04.2017 16:30 | Gaj | 0 : 2 | JanoŔik | |||||
15.04
16:30
GraniÄar
Mladost
5
3
|
15.04.2017 16:30 | GraniÄar | 5 : 3 | Mladost | |||||
15.04
16:30
Solunac
NaŔa Krajina
3
1
|
15.04.2017 16:30 | Solunac | 3 : 1 | NaŔa Krajina |
15.04
16:30
Stara ÄarÅ”ija
Kamenorezac 76
2
4
|
15.04.2017 16:30 | Stara ÄarÅ”ija | 2 : 4 | Kamenorezac 76 |
15.04
17:00
Radnik
Sloboda
1
3
|
15.04.2017 17:00 | Radnik | 1 : 3 | Sloboda | |||||
15.04
17:00
Donja Mutnica
ISK Izvor
1
1
|
15.04.2017 17:00 | Donja Mutnica | 1 : 1 | ISK Izvor |
15.04
Luk
TE GuÄevo
3
1
|
15.04.2017 | Luk | 3 : 1 | TE GuÄevo | |||||
15.04
Granit
Mladost (B)
0
3
|
15.04.2017 | Granit | 0 : 3 | Mladost (B) |
15.04
16:30
Bane 1931
Progorelica
2
4
|
15.04.2017 16:30 | Bane 1931 | 2 : 4 | Progorelica |
15.04
15:30
Borac
BuduÄnost MI
2
4
|
15.04.2017 15:30 | Borac | 2 : 4 | BuduÄnost MI | |||||
15.04
15:30
Kralj Petar I
Jarmenovci
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Kralj Petar I | 2 : 1 | Jarmenovci |
15.04
16:30
Å umar
Sloven
3
0
|
15.04.2017 16:30 | Å umar | 3 : 0 | Sloven | |||||
15.04
16:30
Lovac
Srem
3
2
|
15.04.2017 16:30 | Lovac | 3 : 2 | Srem | |||||
15.04
16:30
Hajduk
Mladost
5
1
|
15.04.2017 16:30 | Hajduk | 5 : 1 | Mladost | |||||
15.04
16:30
Kameni
Vitez
7
2
|
15.04.2017 16:30 | Kameni | 7 : 2 | Vitez | |||||
15.04
16:30
Sremac
Donji Srem 2015
1
4
|
15.04.2017 16:30 | Sremac | 1 : 4 | Donji Srem 2015 |
15.04
16:00
Mladost(P)
Beli Orlovi
2
9
|
15.04.2017 16:00 | Mladost(P) | 2 : 9 | Beli Orlovi |
15.04
16:30
Bair
Stojan Lazarac
2
4
|
15.04.2017 16:30 | Bair | 2 : 4 | Stojan Lazarac |
15.04
16:30
Maovi MH
Volujac
3
0
|
15.04.2017 16:30 | Maovi MH | 3 : 0 | Volujac |
15.04
16:30
Borac BTG
Žabar
5
0
|
15.04.2017 16:30 | Borac BTG | 5 : 0 | Žabar |
15.04
OFK Letnjikovac 1983
Napredak
3
3
|
15.04.2017 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 3 | Napredak | |||||
15.04
CuljkoviÄ
Metaloplastika
3
0
|
15.04.2017 | CuljkoviÄ | 3 : 0 | Metaloplastika |
15.04
14:30
Zviždic
Pobeda
3
0
|
15.04.2017 14:30 | Zviždic | 3 : 0 | Pobeda |
15.04
16:30
UÅ”Äe
Mladost
4
2
|
15.04.2017 16:30 | UÅ”Äe | 4 : 2 | Mladost |
15.04
17:00
Sloga DB
CrnÄa
|
15.04.2017 17:00 | Sloga DB | : | CrnÄa |
15.04
15:30
Žitkovica
Borac 2016
7
0
|
15.04.2017 15:30 | Žitkovica | 7 : 0 | Borac 2016 |
15.04
15:30
Feniks
Å umadija
1
4
|
15.04.2017 15:30 | Feniks | 1 : 4 | Å umadija |
15.04
17:00
Oniks
Dobra Voda
3
9
|
15.04.2017 17:00 | Oniks | 3 : 9 | Dobra Voda |
15.04
17:00
Crvena Zastava
Zadrugar
1
7
|
15.04.2017 17:00 | Crvena Zastava | 1 : 7 | Zadrugar | |||||
15.04
17:00
Tornado
Proleter
1
0
|
15.04.2017 17:00 | Tornado | 1 : 0 | Proleter | |||||
15.04
17:00
Munja
Rojkovac
1
5
|
15.04.2017 17:00 | Munja | 1 : 5 | Rojkovac | |||||
15.04
17:00
Skela
Trstenica
1
2
|
15.04.2017 17:00 | Skela | 1 : 2 | Trstenica |
15.04
17:00
Mladi Radnik
Strmovo
2
1
|
15.04.2017 17:00 | Mladi Radnik | 2 : 1 | Strmovo |
15.04
16:00
Jedinstvo
Bokelj
1
3
|
15.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Bokelj | |||||
15.04
16:00
LovÄen
Iskra
0
0
|
15.04.2017 16:00 | LovÄen | 0 : 0 | Iskra | |||||
15.04
16:00
BuduÄnost
Rudar
3
2
|
15.04.2017 16:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Rudar | |||||
15.04
16:00
Mladost
OFK Petrovac
2
0
|
15.04.2017 16:00 | Mladost | 2 : 0 | OFK Petrovac | |||||
15.04
16:00
Zeta
Grbalj
0
1
|
15.04.2017 16:00 | Zeta | 0 : 1 | Grbalj |
15.04
16:00
Polimlje
Brskovo
1
6
|
15.04.2017 16:00 | Polimlje | 1 : 6 | Brskovo |
15.04
16:30
Drezga
OFK Mladost 1970
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Drezga | 1 : 1 | OFK Mladost 1970 | |||||
15.04
17:30
Ribnica
GorŔtak
6
4
|
15.04.2017 17:30 | Ribnica | 6 : 4 | GorŔtak |
15.04
15:30
InÄija
BuduÄnost
2
1
|
15.04.2017 15:30 | InÄija | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
15.04
15:30
OFK Beograd
Jagodina
1
3
|
15.04.2017 15:30 | OFK Beograd | 1 : 3 | Jagodina | |||||
15.04
15:30
SindjeliÄ
Dinamo
1
1
|
15.04.2017 15:30 | SindjeliÄ | 1 : 1 | Dinamo | |||||
15.04
15:30
ÄSK Pivara
Bežanija
1
2
|
15.04.2017 15:30 | ÄSK Pivara | 1 : 2 | Bežanija | |||||
15.04
15:30
BSK BorÄa
MaÄva
1
3
|
15.04.2017 15:30 | BSK BorÄa | 1 : 3 | MaÄva | |||||
15.04
15:30
OFK Odžaci
Sloboda
0
1
|
15.04.2017 15:30 | OFK Odžaci | 0 : 1 | Sloboda | |||||
15.04
15:30
Kolubara
Zemun
1
2
|
15.04.2017 15:30 | Kolubara | 1 : 2 | Zemun | |||||
15.04
15:30
RadniÄki
Proleter
3
0
|
15.04.2017 15:30 | RadniÄki | 3 : 0 | Proleter |
15.04
16:00
Crystal Palace
Leicester
2
2
|
15.04.2017 16:00 | Crystal Palace | 2 : 2 | Leicester | |||||
15.04
16:00
Everton
Burnley
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Everton | 3 : 1 | Burnley | |||||
15.04
18:30
Southampton
Manchester City
0
3
|
15.04.2017 18:30 | Southampton | 0 : 3 | Manchester City | |||||
15.04
16:00
Stoke
Hull
3
1
|
15.04.2017 16:00 | Stoke | 3 : 1 | Hull | |||||
15.04
16:00
Sunderland
West Ham
2
2
|
15.04.2017 16:00 | Sunderland | 2 : 2 | West Ham | |||||
15.04
13:30
Tottenham
Bournemouth
4
0
|
15.04.2017 13:30 | Tottenham | 4 : 0 | Bournemouth | |||||
15.04
16:00
Watford
Swansea
1
0
|
15.04.2017 16:00 | Watford | 1 : 0 | Swansea |
15.04
15:30
Borussia Dortmund
Eintracht
3
1
|
15.04.2017 15:30 | Borussia Dortmund | 3 : 1 | Eintracht | |||||
15.04
18:30
Bayer Leverkusen
Bayern
0
0
|
15.04.2017 18:30 | Bayer Leverkusen | 0 : 0 | Bayern | |||||
15.04
15:30
Mainz 05
Hertha BSC
1
0
|
15.04.2017 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | Hertha BSC | |||||
15.04
15:30
Wolfsburg
Ingolstadt
3
0
|
15.04.2017 15:30 | Wolfsburg | 3 : 0 | Ingolstadt | |||||
15.04
15:30
Augsburg
Kƶln
2
1
|
15.04.2017 15:30 | Augsburg | 2 : 1 | Kƶln | |||||
15.04
15:30
Hoffenheim
Borussia M'gladbach
5
3
|
15.04.2017 15:30 | Hoffenheim | 5 : 3 | Borussia M'gladbach | |||||
15.04
15:30
RB Leipzig
Freiburg
4
0
|
15.04.2017 15:30 | RB Leipzig | 4 : 0 | Freiburg |
15.04
15:00
Roma
Atalanta
1
1
|
15.04.2017 15:00 | Roma | 1 : 1 | Atalanta | |||||
15.04
15:00
Palermo
Bologna
0
0
|
15.04.2017 15:00 | Palermo | 0 : 0 | Bologna | |||||
15.04
15:00
Cagliari
Chievo
4
0
|
15.04.2017 15:00 | Cagliari | 4 : 0 | Chievo | |||||
15.04
15:00
Torino
Crotone
1
1
|
15.04.2017 15:00 | Torino | 1 : 1 | Crotone | |||||
15.04
15:00
Fiorentina
Empoli
1
2
|
15.04.2017 15:00 | Fiorentina | 1 : 2 | Empoli | |||||
15.04
15:00
Pescara
Juventus
0
2
|
15.04.2017 15:00 | Pescara | 0 : 2 | Juventus | |||||
15.04
15:00
Genoa
Lazio
2
2
|
15.04.2017 15:00 | Genoa | 2 : 2 | Lazio | |||||
15.04
12:30
Internazionale
Milan
2
2
|
15.04.2017 12:30 | Internazionale | 2 : 2 | Milan | |||||
15.04
18:00
Sassuolo
Sampdoria
2
1
|
15.04.2017 18:00 | Sassuolo | 2 : 1 | Sampdoria | |||||
15.04
20:45
Napoli
Udinese
3
0
|
15.04.2017 20:45 | Napoli | 3 : 0 | Udinese |
15.04
20:00
Montpellier
Lorient
2
0
|
15.04.2017 20:00 | Montpellier | 2 : 0 | Lorient | |||||
15.04
17:00
Nice
Nancy
3
1
|
15.04.2017 17:00 | Nice | 3 : 1 | Nancy | |||||
15.04
20:00
Rennes
Lille
2
0
|
15.04.2017 20:00 | Rennes | 2 : 0 | Lille | |||||
15.04
21:00
Monaco
Dijon
2
1
|
15.04.2017 21:00 | Monaco | 2 : 1 | Dijon | |||||
15.04
20:00
Guingamp
Toulouse
2
1
|
15.04.2017 20:00 | Guingamp | 2 : 1 | Toulouse | |||||
15.04
20:00
Metz
Caen
2
2
|
15.04.2017 20:00 | Metz | 2 : 2 | Caen |
15.04
18:30
AtlƩtico Madrid
Osasuna
3
0
|
15.04.2017 18:30 | AtlƩtico Madrid | 3 : 0 | Osasuna | |||||
15.04
16:15
Sporting GijĆ³n
Real Madrid
2
3
|
15.04.2017 16:15 | Sporting GijĆ³n | 2 : 3 | Real Madrid | |||||
15.04
20:45
Barcelona
Real Sociedad
3
2
|
15.04.2017 20:45 | Barcelona | 3 : 2 | Real Sociedad | |||||
15.04
13:00
La CoruƱa
MƔlaga
2
0
|
15.04.2017 13:00 | La CoruƱa | 2 : 0 | MƔlaga |
15.04
14:00
Spartak
MaŔinac Trejs PZP
8
0
|
15.04.2017 14:00 | Spartak | 8 : 0 | MaŔinac Trejs PZP |
15.04
16:30
Napredak
Požarevac
0
3
|
15.04.2017 16:30 | Napredak | 0 : 3 | Požarevac | |||||
15.04
14:00
Vojvodina
ObiliÄ
4
1
|
15.04.2017 14:00 | Vojvodina | 4 : 1 | ObiliÄ |
15.04
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
1
1
|
15.04.2017 10:00 | Brodarac | 1 : 1 | ÄukariÄki | |||||
15.04
11:00
Lokomotiva
Jagodina
1
0
|
15.04.2017 11:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Jagodina |
15.04
10:00
VrŔac
Jedinstvo
3
1
|
15.04.2017 10:00 | VrŔac | 3 : 1 | Jedinstvo |
15.04
11:00
Krila Krajine
BaÄka 1901
1
1
|
15.04.2017 11:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | BaÄka 1901 |
15.04
11:00
Sloga (K)
BuduÄnost (K)
0
1
|
15.04.2017 11:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | BuduÄnost (K) |
15.04
11:00
ŽelezniÄar
RadniÄki Stobex
|
15.04.2017 11:00 | ŽelezniÄar | : | RadniÄki Stobex | |||||
15.04
14:00
Jedinstvo
Savacijum
|
15.04.2017 14:00 | Jedinstvo | : | Savacijum |
15.04
Sloga 33
Mladi borac
15
1
|
15.04.2017 | Sloga 33 | 15 : 1 | Mladi borac | |||||
15.04
16:00
Morava
Å umadija
2
1
|
15.04.2017 16:00 | Morava | 2 : 1 | Å umadija | |||||
15.04
Smederevo 1924
VGSK
1
2
|
15.04.2017 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | VGSK | |||||
15.04
RadniÄki 1926
Å apine
3
1
|
15.04.2017 | RadniÄki 1926 | 3 : 1 | Å apine |
15.04
10:00
Kolubara
Internacional
2
1
|
15.04.2017 10:00 | Kolubara | 2 : 1 | Internacional | |||||
15.04
10:00
RadniÄki (O)
Brodarac 2
1
2
|
15.04.2017 10:00 | RadniÄki (O) | 1 : 2 | Brodarac 2 | |||||
15.04
12:30
Siti Sport Klub
Zemun
0
5
|
15.04.2017 12:30 | Siti Sport Klub | 0 : 5 | Zemun |
15.04
15:00
Proleter
BAK
3
8
|
15.04.2017 15:00 | Proleter | 3 : 8 | BAK | |||||
15.04
15:00
Sloga
Stari TamiÅ”
1
2
|
15.04.2017 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Stari TamiÅ” |
15.04
16:00
Borac (Sa)
Jugoslavija
1
4
|
15.04.2017 16:00 | Borac (Sa) | 1 : 4 | Jugoslavija | |||||
15.04
12:00
Borac (St)
Glogonj
3
1
|
15.04.2017 12:00 | Borac (St) | 3 : 1 | Glogonj | |||||
15.04
15:00
Strela
Omladinac 1927
3
1
|
15.04.2017 15:00 | Strela | 3 : 1 | Omladinac 1927 |
15.04
Udarnik
Sloga
3
0
|
15.04.2017 | Udarnik | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.04
Napredak
Osipaonica
3
1
|
15.04.2017 | Napredak | 3 : 1 | Osipaonica |
15.04
11:00
BASK MK
Zemun MK
0
4
|
15.04.2017 11:00 | BASK MK | 0 : 4 | Zemun MK |
15.04
12:30
Brodarac
ÄukariÄki
3
3
|
15.04.2017 12:30 | Brodarac | 3 : 3 | ÄukariÄki | |||||
15.04
14:00
Zemun
Jagodina
1
0
|
15.04.2017 14:00 | Zemun | 1 : 0 | Jagodina | |||||
15.04
13:00
Novi Pazar
Moravac Orion
2
0
|
15.04.2017 13:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Moravac Orion |
15.04
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Zr)
1
0
|
15.04.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | RadniÄki (Zr) |
15.04
10:00
ŽAK junior
BeÄej 1918
3
1
|
15.04.2017 10:00 | ŽAK junior | 3 : 1 | BeÄej 1918 |
15.04
16:30
Tutin
Rudar
1
0
|
15.04.2017 16:30 | Tutin | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.04
13:00
Bane
RadniÄki 1923
1
1
|
15.04.2017 13:00 | Bane | 1 : 1 | RadniÄki 1923 |
15.04
12:00
ŽelezniÄar
Savacium
|
15.04.2017 12:00 | ŽelezniÄar | : | Savacium | |||||
15.04
10:00
Loznica
MaÄva (Å )
4
1
|
15.04.2017 10:00 | Loznica | 4 : 1 | MaÄva (Å ) | |||||
15.04
12:00
DonjoŔorac Sunrise
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
2
3
|
15.04.2017 12:00 | DonjoÅ”orac Sunrise | 2 : 3 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
15.04
11:00
Senjak
Drina
|
15.04.2017 11:00 | Senjak | : | Drina |
15.04
Å umadija
Pobeda
|
15.04.2017 | Å umadija | : | Pobeda | |||||
15.04
10:00
Bresje Superior
Omladinac
|
15.04.2017 10:00 | Bresje Superior | : | Omladinac | |||||
15.04
15:30
BuduÄnost
7.juli
0
3
|
15.04.2017 15:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | 7.juli |
15.04
Hrtkovci
1. Maj
5
2
|
15.04.2017 | Hrtkovci | 5 : 2 | 1. Maj | |||||
15.04
Donji Petrovci
Mladost
3
0
|
15.04.2017 | Donji Petrovci | 3 : 0 | Mladost | |||||
15.04
Borac
Rudar
1
2
|
15.04.2017 | Borac | 1 : 2 | Rudar |
15.04
11:00
Proleter
Polet
1
0
|
15.04.2017 11:00 | Proleter | 1 : 0 | Polet |
15.04
11:00
Dinamo 1945
Borac
4
0
|
15.04.2017 11:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Borac | |||||
15.04
Tempo
RadniÄki
3
0
|
15.04.2017 | Tempo | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
15.04
10:00
Slavia
Mladost (V)
3
2
|
15.04.2017 10:00 | Slavia | 3 : 2 | Mladost (V) |
15.04
10:00
Strelac
Jedinstvo
6
1
|
15.04.2017 10:00 | Strelac | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.04
13:00
Buducnost
Posavina
5
2
|
15.04.2017 13:00 | Buducnost | 5 : 2 | Posavina |
15.04
10:00
Cer
Podrinje
0
5
|
15.04.2017 10:00 | Cer | 0 : 5 | Podrinje | |||||
15.04
12:00
Jadar 1961
Borac
1
5
|
15.04.2017 12:00 | Jadar 1961 | 1 : 5 | Borac |
15.04
09:00
ÄukariÄki MK
OFK Beograd MK
0
0
|
15.04.2017 09:00 | ÄukariÄki MK | 0 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
15.04
09:00
BASK MK
BSK BorÄa MK
2
1
|
15.04.2017 09:00 | BASK MK | 2 : 1 | BSK BorÄa MK |
15.04
09:00
Voždovac MK
Lokomotiva MK
2
3
|
15.04.2017 09:00 | Voždovac MK | 2 : 3 | Lokomotiva MK | |||||
15.04
09:00
IMT MK
Rad MK
0
8
|
15.04.2017 09:00 | IMT MK | 0 : 8 | Rad MK | |||||
15.04
10:30
011 MK
Å umadija 1962 MK
3
0
|
15.04.2017 10:30 | 011 MK | 3 : 0 | Å umadija 1962 MK | |||||
15.04
13:30
Brodarac MK
Internacional MK
5
0
|
15.04.2017 13:30 | Brodarac MK | 5 : 0 | Internacional MK | |||||
15.04
15:30
Crvena Zvezda MML MK
OFK Beograd MK
1
4
|
15.04.2017 15:30 | Crvena Zvezda MML MK | 1 : 4 | OFK Beograd MK | |||||
15.04
15:30
FSFV MK
LeŔtane MK
6
4
|
15.04.2017 15:30 | FSFV MK | 6 : 4 | LeŔtane MK |
15.04
16:30
011 V MK
Zemun MK-V
1
7
|
15.04.2017 16:30 | 011 V MK | 1 : 7 | Zemun MK-V |
15.04
10:00
RadniÄki (K)
RadniÄki (Zr)
0
3
|
15.04.2017 10:00 | RadniÄki (K) | 0 : 3 | RadniÄki (Zr) | |||||
15.04
10:00
BeÄkerek 023
Dinamo 1945
5
2
|
15.04.2017 10:00 | BeÄkerek 023 | 5 : 2 | Dinamo 1945 |
15.04
10:00
TSC
BeÄej 1918
2
1
|
15.04.2017 10:00 | TSC | 2 : 1 | BeÄej 1918 |
15.04
15:00
Sport Klub 99
Kosmet
1
0
|
15.04.2017 15:00 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | Kosmet | |||||
15.04
14:30
Tutin
Pazar Juniors
0
2
|
15.04.2017 14:30 | Tutin | 0 : 2 | Pazar Juniors | |||||
15.04
11:00
Bane
AS
1
4
|
15.04.2017 11:00 | Bane | 1 : 4 | AS | |||||
15.04
12:00
Apolon
RadniÄki 1923
2
0
|
15.04.2017 12:00 | Apolon | 2 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
15.04
11:00
Novi Pazar
JoŔanica
4
1
|
15.04.2017 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | JoŔanica |
15.04
10:00
Drina
RadniÄki (V)
0
3
|
15.04.2017 10:00 | Drina | 0 : 3 | RadniÄki (V) | |||||
15.04
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
MaÄva 2005
2
0
|
15.04.2017 10:00 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | 2 : 0 | MaÄva 2005 | |||||
15.04
10:00
Savacijum
Jedinstvo
6
0
|
15.04.2017 10:00 | Savacijum | 6 : 0 | Jedinstvo |
15.04
Morava
Kolonija 11421
2
2
|
15.04.2017 | Morava | 2 : 2 | Kolonija 11421 | |||||
15.04
AF DjokiÄ
PetliÄ 2006
0
1
|
15.04.2017 | AF DjokiÄ | 0 : 1 | PetliÄ 2006 | |||||
15.04
AF Duljaj
Presing
2
3
|
15.04.2017 | AF Duljaj | 2 : 3 | Presing | |||||
15.04
BaÄinac
Pinkum
2
1
|
15.04.2017 | BaÄinac | 2 : 1 | Pinkum | |||||
15.04
Sloga 33
Cepelin 026
2
8
|
15.04.2017 | Sloga 33 | 2 : 8 | Cepelin 026 | |||||
15.04
Plana
Smederevo 1924
0
0
|
15.04.2017 | Plana | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
15.04
Zvižd
GFK Jasenica 1911
2
2
|
15.04.2017 | Zvižd | 2 : 2 | GFK Jasenica 1911 |
15.04
15:00
ÄukariÄki
Zemun
1
0
|
15.04.2017 15:00 | ÄukariÄki | 1 : 0 | Zemun | |||||
15.04
09:00
BSK
011
2
6
|
15.04.2017 09:00 | BSK | 2 : 6 | 011 |
15.04
Udarnik
Sloga
0
2
|
15.04.2017 | Udarnik | 0 : 2 | Sloga | |||||
15.04
Proleter
Borac 1932
11
2
|
15.04.2017 | Proleter | 11 : 2 | Borac 1932 |
15.04
10:00
Jadar 07 II
Loznica
3
1
|
15.04.2017 10:00 | Jadar 07 II | 3 : 1 | Loznica | |||||
15.04
10:00
Vidojevica
Borac
0
10
|
15.04.2017 10:00 | Vidojevica | 0 : 10 | Borac |
15.04
11:00
Borac
Omladinac
9
1
|
15.04.2017 11:00 | Borac | 9 : 1 | Omladinac | |||||
15.04
11:00
Sloga
Kolonija
8
4
|
15.04.2017 11:00 | Sloga | 8 : 4 | Kolonija | |||||
15.04
11:00
BuduÄnost
Dinamo 1945
0
15
|
15.04.2017 11:00 | BuduÄnost | 0 : 15 | Dinamo 1945 |
15.04
11:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo SteviÄ
2
4
|
15.04.2017 11:00 | Vojvodina (S) | 2 : 4 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
15.04
11:00
Spartak 1911
Proleter
5
1
|
15.04.2017 11:00 | Spartak 1911 | 5 : 1 | Proleter | |||||
15.04
11:00
Vojvodina (C)
Dolina
0
15
|
15.04.2017 11:00 | Vojvodina (C) | 0 : 15 | Dolina | |||||
15.04
11:00
Slavia
Borac
1
6
|
15.04.2017 11:00 | Slavia | 1 : 6 | Borac |
15.04
10:00
BAK
Crvena zvezda
10
0
|
15.04.2017 10:00 | BAK | 10 : 0 | Crvena zvezda |
15.04
10:30
Obrenovac 1905
Buducnost
3
2
|
15.04.2017 10:30 | Obrenovac 1905 | 3 : 2 | Buducnost |
15.04
10:00
BSK 1925
Kolubara
0
2
|
15.04.2017 10:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | Kolubara |
15.04
Nord Star
Avala 1939
10
1
|
15.04.2017 | Nord Star | 10 : 1 | Avala 1939 |
15.04
09:00
Teleoptik MK
Brodarac MK
2
0
|
15.04.2017 09:00 | Teleoptik MK | 2 : 0 | Brodarac MK |
15.04
10:00
Dunav MK
Kosmaj MK
2
8
|
15.04.2017 10:00 | Dunav MK | 2 : 8 | Kosmaj MK |
15.04
13:00
Voždovac B MK
BASK MK
2
1
|
15.04.2017 13:00 | Voždovac B MK | 2 : 1 | BASK MK |
15.04
09:00
DuŔanovac MK
ŽFK Crvena zvezda MK
7
1
|
15.04.2017 09:00 | DuŔanovac MK | 7 : 1 | ŽFK Crvena zvezda MK | |||||
15.04
10:00
Tempo MK
Fer Plej 06 MK
3
6
|
15.04.2017 10:00 | Tempo MK | 3 : 6 | Fer Plej 06 MK | |||||
15.04
12:00
RadniÄki NB
Borac MK
1
0
|
15.04.2017 12:00 | RadniÄki NB | 1 : 0 | Borac MK | |||||
15.04
14:30
Zemun MK
SinÄeliÄ MK
4
2
|
15.04.2017 14:30 | Zemun MK | 4 : 2 | SinÄeliÄ MK | |||||
15.04
16:30
Olimpik MK
Mungosi MK
1
1
|
15.04.2017 16:30 | Olimpik MK | 1 : 1 | Mungosi MK |
15.04
16:00
Rosulja 2014
Lavice DuboÄica
2
6
|
15.04.2017 16:00 | Rosulja 2014 | 2 : 6 | Lavice DuboÄica |
15.04
11:00
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
1
6
|
15.04.2017 11:00 | BSK BorÄa | 1 : 6 | RadniÄki (NB) | |||||
15.04
12:00
BSK 1925
Zemun
0
3
|
15.04.2017 12:00 | BSK 1925 | 0 : 3 | Zemun | |||||
15.04
11:00
Teleoptik
Kolubara
0
0
|
15.04.2017 11:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Kolubara |
15.04
10:00
Loznica II
Jedinstvo
2
0
|
15.04.2017 10:00 | Loznica II | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.04
14:00
PÄelinjo
Jadar 07
7
0
|
15.04.2017 14:00 | PÄelinjo | 7 : 0 | Jadar 07 | |||||
15.04
10:00
Podrinje
Loznica I
1
8
|
15.04.2017 10:00 | Podrinje | 1 : 8 | Loznica I |
15.04
10:00
Zvezda
Urovci
3
9
|
15.04.2017 10:00 | Zvezda | 3 : 9 | Urovci | |||||
15.04
10:00
Zabrezje
Obrenovac 1905
5
0
|
15.04.2017 10:00 | Zabrezje | 5 : 0 | Obrenovac 1905 |
15.04
10:00
Pobeda
Buducnost
3
1
|
15.04.2017 10:00 | Pobeda | 3 : 1 | Buducnost | |||||
15.04
10:00
Sloga
Skela
0
10
|
15.04.2017 10:00 | Sloga | 0 : 10 | Skela | |||||
15.04
10:00
Zadrugar
Jedinstvo
6
3
|
15.04.2017 10:00 | Zadrugar | 6 : 3 | Jedinstvo |
15.04
16:00
Sport Klub 99
Kosmet
2
2
|
15.04.2017 16:00 | Sport Klub 99 | 2 : 2 | Kosmet |
15.04
FK Sloga 33
FK Napredak
|
15.04.2017 | FK Sloga 33 | : | FK Napredak | |||||
15.04
FK Strai Grad
FK Plana
|
15.04.2017 | FK Strai Grad | : | FK Plana | |||||
15.04
FK TrgovaÄki
FK Presing
|
15.04.2017 | FK TrgovaÄki | : | FK Presing | |||||
15.04
FK PetliÄ
FK AF ÄokiÄ
|
15.04.2017 | FK PetliÄ | : | FK AF ÄokiÄ |
15.04
13:00
Crvena Zvezda MML
Dorcol
2
4
|
15.04.2017 13:00 | Crvena Zvezda MML | 2 : 4 | Dorcol |
15.04
15:00
Brodarac 1947
BSK 1925 B
2
2
|
15.04.2017 15:00 | Brodarac 1947 | 2 : 2 | BSK 1925 B | |||||
15.04
17:00
Zemun B
Lokomotiva V
4
0
|
15.04.2017 17:00 | Zemun B | 4 : 0 | Lokomotiva V |
15.04
10:00
Skela
Feniks
2
11
|
15.04.2017 10:00 | Skela | 2 : 11 | Feniks | |||||
15.04
11:00
Buducnost
Radnicki
7
1
|
15.04.2017 11:00 | Buducnost | 7 : 1 | Radnicki | |||||
15.04
12:00
Posavina
Duboko
2
0
|
15.04.2017 12:00 | Posavina | 2 : 0 | Duboko |
15.04
FK Napredak
FK AF ÄokiÄ
|
15.04.2017 | FK Napredak | : | FK AF ÄokiÄ | |||||
15.04
FK Presing
FK PetliÄ
|
15.04.2017 | FK Presing | : | FK PetliÄ | |||||
15.04
FK Plana
FK TrgovaÄki
|
15.04.2017 | FK Plana | : | FK TrgovaÄki | |||||
15.04
FK Sloga 33
FK Stari Grad
|
15.04.2017 | FK Sloga 33 | : | FK Stari Grad |
15.04
18:30
ŽelezniÄar
Crvenka
117
88
|
15.04.2017 18:30 | ŽelezniÄar | 117 : 88 | Crvenka | |||||
15.04
19:00
Hajduk
Jedinstvo
93
107
|
15.04.2017 19:00 | Hajduk | 93 : 107 | Jedinstvo | |||||
15.04
14:00
Stara Pazova
Topola
89
82
|
15.04.2017 14:00 | Stara Pazova | 89 : 82 | Topola |
15.04
18:00
Sokobanja
Morava
86
72
|
15.04.2017 18:00 | Sokobanja | 86 : 72 | Morava | |||||
15.04
16:00
Radan
KurŔumlija
72
80
|
15.04.2017 16:00 | Radan | 72 : 80 | KurŔumlija |
15.04
20:00
KaraÄorÄevo
Velika Kikinda
88
73
|
15.04.2017 20:00 | KaraÄorÄevo | 88 : 73 | Velika Kikinda | |||||
15.04
19:00
Odžaci
Mladost Veternik
49
105
|
15.04.2017 19:00 | Odžaci | 49 : 105 | Mladost Veternik | |||||
15.04
17:45
SO KoÅ”
Star
45
96
|
15.04.2017 17:45 | SO KoÅ” | 45 : 96 | Star |
15.04
16:00
Gimnazijalac
Ljubovija
47
63
|
15.04.2017 16:00 | Gimnazijalac | 47 : 63 | Ljubovija |
15.04
16:30
RadniÄki
BeoÄin
60
83
|
15.04.2017 16:30 | RadniÄki | 60 : 83 | BeoÄin |
15.04
InÄija
Mladost
3
0
|
15.04.2017 | InÄija | 3 : 0 | Mladost | |||||
15.04
Vojvodina 3
Stražilovo
3
1
|
15.04.2017 | Vojvodina 3 | 3 : 1 | Stražilovo | |||||
15.04
Vest
Merkur
3
2
|
15.04.2017 | Vest | 3 : 2 | Merkur |
15.04
Partizan
Vrbas
3
0
|
15.04.2017 | Partizan | 3 : 0 | Vrbas | |||||
15.04
Novi Sad 2
MagliÄ 1953
2
3
|
15.04.2017 | Novi Sad 2 | 2 : 3 | MagliÄ 1953 | |||||
15.04
Sloven
Klek SrbijaŔume 2
0
3
|
15.04.2017 | Sloven | 0 : 3 | Klek SrbijaŔume 2 |
15.04
15:00
Metalac Takovo
Srem Iton
0
3
|
15.04.2017 15:00 | Metalac Takovo | 0 : 3 | Srem Iton | |||||
15.04
19:00
Mladenovac
Timok
3
0
|
15.04.2017 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Timok | |||||
15.04
15:00
Zaslon
DuboÄica
0
3
|
15.04.2017 15:00 | Zaslon | 0 : 3 | DuboÄica |
15.04
Slavija
Å trand Volej
3
0
|
15.04.2017 | Slavija | 3 : 0 | Å trand Volej | |||||
15.04
Dunav Volej
Star
3
0
|
15.04.2017 | Dunav Volej | 3 : 0 | Star | |||||
15.04
BeoÄin Metal
GrbiÄ
0
3
|
15.04.2017 | BeoÄin Metal | 0 : 3 | GrbiÄ | |||||
15.04
Libero
NS Volej tim
1
3
|
15.04.2017 | Libero | 1 : 3 | NS Volej tim | |||||
15.04
NS Tim
Lavice 07
2
3
|
15.04.2017 | NS Tim | 2 : 3 | Lavice 07 |
15.04
Proleter
InÄija
3
0
|
15.04.2017 | Proleter | 3 : 0 | InÄija | |||||
15.04
BeÄej
KrajiŔnik
3
0
|
15.04.2017 | BeÄej | 3 : 0 | KrajiÅ”nik | |||||
15.04
Kikinda
Hercegovina
3
0
|
15.04.2017 | Kikinda | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
15.04
Banat
ŽitiŔte
3
0
|
15.04.2017 | Banat | 3 : 0 | ŽitiŔte |
15.04
Soko
Trijumf 2013
3
2
|
15.04.2017 | Soko | 3 : 2 | Trijumf 2013 | |||||
15.04
Sutjeska
Maks
0
3
|
15.04.2017 | Sutjeska | 0 : 3 | Maks | |||||
15.04
Merkur
Prvi Tempo
2
3
|
15.04.2017 | Merkur | 2 : 3 | Prvi Tempo | |||||
15.04
Hajduk
Blok aut
1
3
|
15.04.2017 | Hajduk | 1 : 3 | Blok aut | |||||
15.04
CVS
Gox-IN
3
0
|
15.04.2017 | CVS | 3 : 0 | Gox-IN |
15.04
Ozren
Timok
|
15.04.2017 | Ozren | : | Timok | |||||
15.04
Äerdap
Hajduk Veljko
|
15.04.2017 | Äerdap | : | Hajduk Veljko | |||||
15.04
ŽOK 030
Viner
|
15.04.2017 | ŽOK 030 | : | Viner |
15.04
Radinci Volej
Mitrovica 2
3
0
|
15.04.2017 | Radinci Volej | 3 : 0 | Mitrovica 2 | |||||
15.04
Sirmium
Prvi Tempo
0
3
|
15.04.2017 | Sirmium | 0 : 3 | Prvi Tempo | |||||
15.04
Sloga
Mitrovica
1
3
|
15.04.2017 | Sloga | 1 : 3 | Mitrovica |
15.04
19:00
Jedinstvo
TENT
3
1
|
15.04.2017 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | TENT | 1:1 | ||||
15.04
18:00
Crvena zvezda
Vizura
1
3
|
15.04.2017 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Vizura | 0:2 |
15.04
17:00
Spartak (LJ)
Vrbas
3
0
|
15.04.2017 17:00 | Spartak (LJ) | 3 : 0 | Vrbas | |||||
15.04
18:00
Tutin
Valjevo
0
3
|
15.04.2017 18:00 | Tutin | 0 : 3 | Valjevo | |||||
15.04
18:00
Student
Sterija
0
3
|
15.04.2017 18:00 | Student | 0 : 3 | Sterija | |||||
15.04
19:00
Ub
Žabalj Volej
3
0
|
15.04.2017 19:00 | Ub | 3 : 0 | Žabalj Volej |
15.04
Å abac
Valjevo Gorenje
13
8
|
15.04.2017 | Å abac | 13 : 8 | Valjevo Gorenje |
15.04
Kragujevac 2011
RaŔka
4
2
|
15.04.2017 | Kragujevac 2011 | 4 : 2 | RaŔka | |||||
15.04
18:30
MaŔinac
Ekonomac 2
3
2
|
15.04.2017 18:30 | MaŔinac | 3 : 2 | Ekonomac 2 | |||||
15.04
20:00
Ivanjica
Fontana
2
6
|
15.04.2017 20:00 | Ivanjica | 2 : 6 | Fontana |
15.04
19:00
KosjeriÄ
Bajina BaŔta
6
2
|
15.04.2017 19:00 | KosjeriÄ | 6 : 2 | Bajina BaÅ”ta | |||||
15.04
21:00
Bezbednost 192
Oplenac
3
0
|
15.04.2017 21:00 | Bezbednost 192 | 3 : 0 | Oplenac |
15.04
21:15
Sopot
Banjica
7
2
|
15.04.2017 21:15 | Sopot | 7 : 2 | Banjica |
15.04
16:30
FON
KalÄa
4
4
|
15.04.2017 16:30 | FON | 4 : 4 | KalÄa | |||||
15.04
20:00
LeteÄi Holandjanin
Jastrebac
3
5
|
15.04.2017 20:00 | LeteÄi Holandjanin | 3 : 5 | Jastrebac | |||||
15.04
18:00
Ekonomac
Metalac Kolorado
9
4
|
15.04.2017 18:00 | Ekonomac | 9 : 4 | Metalac Kolorado | |||||
15.04
19:00
Deus Rol. MoÅ”iÄ
Kopernikus SAS
7
1
|
15.04.2017 19:00 | Deus Rol. MoÅ”iÄ | 7 : 1 | Kopernikus SAS | |||||
15.04
21:00
Euro Motus
Nova Pazova
11
2
|
15.04.2017 21:00 | Euro Motus | 11 : 2 | Nova Pazova |
15.04
15:00
Indians InÄija
GAT Dukes Novi Sad
0
23
|
15.04.2017 15:00 | Indians InÄija | 0 : 23 | GAT Dukes Novi Sad |