11.03
14:00
ŽelezniÄar
Å umadija (A)
0
0
|
11.03.2018 14:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Å umadija (A) | |||||
11.03
14:00
Zlatibor
Smederevo 1924
3
2
|
11.03.2018 14:00 | Zlatibor | 3 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
11.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
11.03.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
11.03
14:00
Proleter Mihajlovac
Mokra Gora
3
2
|
11.03.2018 14:00 | Proleter Mihajlovac | 3 : 2 | Mokra Gora |
11.03
11:00
Car Konstantin
Pukovac
1
0
|
11.03.2018 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Pukovac | |||||
11.03
15:00
Radan
RadniÄki (S)
0
0
|
11.03.2018 15:00 | Radan | 0 : 0 | RadniÄki (S) |
11.03
14:30
ŽelezniÄar
Omladinac (NB)
1
0
|
11.03.2018 14:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Omladinac (NB) | |||||
11.03
14:30
Dunav
Cement
1
0
|
11.03.2018 14:30 | Dunav | 1 : 0 | Cement | |||||
11.03
14:30
Borac (S)
Dinamo 1945
1
2
|
11.03.2018 14:30 | Borac (S) | 1 : 2 | Dinamo 1945 |
11.03
14:30
BSK Batajnica
Lokomotiva
0
2
|
11.03.2018 14:30 | BSK Batajnica | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
11.03
14:30
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
4
0
|
11.03.2018 14:30 | Stepojevac Vaga | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.03
11:00
Žarkovo
Prva Iskra
5
1
|
11.03.2018 11:00 | Žarkovo | 5 : 1 | Prva Iskra |
11.03
15:00
Polet 1980
GFK DuboÄica
0
4
|
11.03.2018 15:00 | Polet 1980 | 0 : 4 | GFK DuboÄica | |||||
11.03
15:00
OFK NiÅ”
Morava (VH)
2
3
|
11.03.2018 15:00 | OFK NiÅ” | 2 : 3 | Morava (VH) | |||||
11.03
15:00
Jablanica
OFK Brzi Brod
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Jablanica | 2 : 1 | OFK Brzi Brod |
11.03
15:00
Rudar Alpos
Zaplanjac
0
3
|
11.03.2018 15:00 | Rudar Alpos | 0 : 3 | Zaplanjac | |||||
11.03
15:00
NaŔa krila
MaloŔiŔte
1
1
|
11.03.2018 15:00 | NaŔa krila | 1 : 1 | MaloŔiŔte | |||||
11.03
11:00
Sloga
Kablovi
0
2
|
11.03.2018 11:00 | Sloga | 0 : 2 | Kablovi | |||||
11.03
15:00
Moravica
Brodoremont
0
3
|
11.03.2018 15:00 | Moravica | 0 : 3 | Brodoremont | |||||
11.03
15:00
Bukovik
Hajduk Veljko
1
0
|
11.03.2018 15:00 | Bukovik | 1 : 0 | Hajduk Veljko |
11.03
15:00
Jastrebac
Župa
1
0
|
11.03.2018 15:00 | Jastrebac | 1 : 0 | Župa | |||||
11.03
15:00
LevaÄ
SFS Borac
1
1
|
11.03.2018 15:00 | LevaÄ | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
11.03
15:00
Sloga (Ä)
OFK Kosanica
1
1
|
11.03.2018 15:00 | Sloga (Ä) | 1 : 1 | OFK Kosanica | |||||
11.03
15:00
Jedinstvo
Poljoprivrednik
4
0
|
11.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
11.03
15:00
ŽitoraÄa
OFK Lugomir
1
3
|
11.03.2018 15:00 | ŽitoraÄa | 1 : 3 | OFK Lugomir | |||||
11.03
15:00
BoŔnjane
Sloga (D)
2
4
|
11.03.2018 15:00 | BoŔnjane | 2 : 4 | Sloga (D) |
11.03
14:30
ŽAK
Proleter
0
2
|
11.03.2018 14:30 | ŽAK | 0 : 2 | Proleter | |||||
11.03
14:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (NB)
2
0
|
11.03.2018 14:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Jedinstvo (NB) |
11.03
14:30
Hajduk (D)
OFK Slavija
0
0
|
11.03.2018 14:30 | Hajduk (D) | 0 : 0 | OFK Slavija | |||||
11.03
10:00
Kabel
Podunavac
3
2
|
11.03.2018 10:00 | Kabel | 3 : 2 | Podunavac | |||||
11.03
14:30
Hajduk (B)
Hajduk (Ä)
0
2
|
11.03.2018 14:30 | Hajduk (B) | 0 : 2 | Hajduk (Ä) | |||||
11.03
14:30
Kupinovo
LSK LaÄarak
1
2
|
11.03.2018 14:30 | Kupinovo | 1 : 2 | LSK LaÄarak | |||||
11.03
14:30
Borac (NS)
Sloga (E)
0
0
|
11.03.2018 14:30 | Borac (NS) | 0 : 0 | Sloga (E) |
11.03
14:30
BaÄka (P)
BSK
2
0
|
11.03.2018 14:30 | BaÄka (P) | 2 : 0 | BSK | |||||
11.03
14:30
Mladost (BP)
Mladost Apa
0
3
|
11.03.2018 14:30 | Mladost (BP) | 0 : 3 | Mladost Apa | |||||
11.03
14:30
Preporod
BuduÄnost (G)
1
3
|
11.03.2018 14:30 | Preporod | 1 : 3 | BuduÄnost (G) | |||||
11.03
14:30
Tisa
Polet (K)
2
0
|
11.03.2018 14:30 | Tisa | 2 : 0 | Polet (K) | |||||
11.03
14:30
Tavankut
Tekstilac
3
2
|
11.03.2018 14:30 | Tavankut | 3 : 2 | Tekstilac |
11.03
14:30
BuduÄnost
Srem
1
0
|
11.03.2018 14:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Srem | |||||
11.03
14:30
SremÄica
Hajduk
0
1
|
11.03.2018 14:30 | SremÄica | 0 : 1 | Hajduk | |||||
11.03
10:00
Borac
Crvena Zvezda
2
1
|
11.03.2018 10:00 | Borac | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
11.03
11:30
LeŔtane
Napredak
0
0
|
11.03.2018 11:30 | LeŔtane | 0 : 0 | Napredak | |||||
11.03
14:30
Zvezdara
Brodarac
2
5
|
11.03.2018 14:30 | Zvezdara | 2 : 5 | Brodarac |
11.03
14:30
Vojvodina (NM)
BileÄanin
6
0
|
11.03.2018 14:30 | Vojvodina (NM) | 6 : 0 | BileÄanin | |||||
11.03
14:30
Borac
Lehel
7
1
|
11.03.2018 14:30 | Borac | 7 : 1 | Lehel | |||||
11.03
14:30
Rusanda
Mladost (BD)
2
0
|
11.03.2018 14:30 | Rusanda | 2 : 0 | Mladost (BD) | |||||
11.03
14:30
Proleter 2006
Krajina
1
4
|
11.03.2018 14:30 | Proleter 2006 | 1 : 4 | Krajina | |||||
11.03
14:30
Omladinac FAM
Naftagas (B)
2
1
|
11.03.2018 14:30 | Omladinac FAM | 2 : 1 | Naftagas (B) | |||||
11.03
14:30
Crvena Zvezda (RS)
Naftagas (E)
6
0
|
11.03.2018 14:30 | Crvena Zvezda (RS) | 6 : 0 | Naftagas (E) | |||||
11.03
14:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvodina (B)
2
0
|
11.03.2018 14:30 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Vojvodina (B) |
11.03
15:00
Hajduk
Rembas
1
1
|
11.03.2018 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | Rembas | |||||
11.03
15:00
Napredak
Dragocvet
1
0
|
11.03.2018 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Dragocvet | |||||
11.03
15:00
KuŔiljevo
Resavac
0
0
|
11.03.2018 15:00 | KuŔiljevo | 0 : 0 | Resavac | |||||
11.03
15:00
Mladi radnik
OFK Batinac
1
0
|
11.03.2018 15:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | OFK Batinac | |||||
11.03
15:00
Bratstvo
OFK Bratstvo
4
0
|
11.03.2018 15:00 | Bratstvo | 4 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
11.03
15:00
Partizan
Kolare
1
2
|
11.03.2018 15:00 | Partizan | 1 : 2 | Kolare | |||||
11.03
15:00
Mladost (S)
OFK Tekstilac
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | OFK Tekstilac |
11.03
14:30
Crvena zvezda
Dolina
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Dolina | |||||
11.03
14:30
RadniÄki (B)
Jugoslavija
2
0
|
11.03.2018 14:30 | RadniÄki (B) | 2 : 0 | Jugoslavija | |||||
11.03
14:30
Vojvodina (CC)
Jedinstvo SteviÄ
1
2
|
11.03.2018 14:30 | Vojvodina (CC) | 1 : 2 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
11.03
14:30
Strela
Jedinstvo (V)
2
1
|
11.03.2018 14:30 | Strela | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
11.03
14:30
Vulturul
Sloga (BNS)
2
0
|
11.03.2018 14:30 | Vulturul | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
11.03
14:30
Vojvodina (Cr)
Borac (St)
0
2
|
11.03.2018 14:30 | Vojvodina (Cr) | 0 : 2 | Borac (St) | |||||
11.03
14:30
Vojvodina (S)
Partizan (U)
0
2
|
11.03.2018 14:30 | Vojvodina (S) | 0 : 2 | Partizan (U) |
11.03
14:30
Borac (M)
PSK Putinci
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Borac (M) | 1 : 1 | PSK Putinci | |||||
11.03
14:30
Jadran
1. Maj Ruma
0
1
|
11.03.2018 14:30 | Jadran | 0 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
11.03
14:30
BuduÄnost
Napredak (P)
4
0
|
11.03.2018 14:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Napredak (P) | |||||
11.03
14:30
Ljukovo
ŽelezniÄar
1
4
|
11.03.2018 14:30 | Ljukovo | 1 : 4 | ŽelezniÄar |
11.03
15:00
Kula
Stari Grad
0
0
|
11.03.2018 15:00 | Kula | 0 : 0 | Stari Grad | |||||
11.03
15:00
Slavija
StaniÅ”iÄ
1
2
|
11.03.2018 15:00 | Slavija | 1 : 2 | StaniÅ”iÄ | |||||
11.03
15:00
Hajduk Junior
Lipar
0
0
|
11.03.2018 15:00 | Hajduk Junior | 0 : 0 | Lipar | |||||
11.03
15:00
Rusin
Vojvodina
3
5
|
11.03.2018 15:00 | Rusin | 3 : 5 | Vojvodina | |||||
11.03
15:00
BuduÄnost (P)
BuduÄnost (M)
1
1
|
11.03.2018 15:00 | BuduÄnost (P) | 1 : 1 | BuduÄnost (M) |
11.03
15:00
Senta
Vinogradar
3
3
|
11.03.2018 15:00 | Senta | 3 : 3 | Vinogradar | |||||
11.03
15:00
Proleter (NJ)
HorgoÅ” 1911
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Proleter (NJ) | 2 : 0 | HorgoÅ” 1911 | |||||
11.03
15:00
Sutjeska
RadniÄki 1905
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Sutjeska | 2 : 0 | RadniÄki 1905 |
11.03
14:30
Borac (P)
PoŔtar Zvezdara
2
1
|
11.03.2018 14:30 | Borac (P) | 2 : 1 | PoŔtar Zvezdara | |||||
11.03
14:30
Å umadinac
13. Maj
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Å umadinac | 1 : 1 | 13. Maj | |||||
11.03
14:30
Heroj Polet
Komgrap
0
0
|
11.03.2018 14:30 | Heroj Polet | 0 : 0 | Komgrap | |||||
11.03
14:30
SinÄeliÄ
Dunav
2
0
|
11.03.2018 14:30 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Dunav | |||||
11.03
14:30
Zmaj
Avala
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Zmaj | 3 : 0 | Avala |
11.03
14:30
Urovci
RadniÄki (R)
2
4
|
11.03.2018 14:30 | Urovci | 2 : 4 | RadniÄki (R) | |||||
11.03
14:30
Zabrežje
LisoviÄ
0
1
|
11.03.2018 14:30 | Zabrežje | 0 : 1 | LisoviÄ | |||||
11.03
14:30
RadniÄki (D)
BSK
0
6
|
11.03.2018 14:30 | RadniÄki (D) | 0 : 6 | BSK | |||||
11.03
14:30
Mladost (B)
Å umadija
1
3
|
11.03.2018 14:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Å umadija | |||||
11.03
14:30
Mladost (C)
BuduÄnost
0
1
|
11.03.2018 14:30 | Mladost (C) | 0 : 1 | BuduÄnost |
11.03
14:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Jevremovac
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Jedinstvo 1945 (VL) | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
11.03
14:30
Podrinje
Mladost (DD)
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Podrinje | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
11.03
14:30
DuŔko
SindjeliÄ
1
1
|
11.03.2018 14:30 | DuÅ”ko | 1 : 1 | SindjeliÄ | |||||
11.03
13:00
Sloga
Vidojevica
3
2
|
11.03.2018 13:00 | Sloga | 3 : 2 | Vidojevica | |||||
11.03
14:30
Jedinstvo (Å T)
MaÄva 2005
1
2
|
11.03.2018 14:30 | Jedinstvo (Å T) | 1 : 2 | MaÄva 2005 | |||||
11.03
14:30
Mladost (PR)
Cer
0
1
|
11.03.2018 14:30 | Mladost (PR) | 0 : 1 | Cer | |||||
11.03
14:30
Mladi Borac
Majur
0
4
|
11.03.2018 14:30 | Mladi Borac | 0 : 4 | Majur |
11.03
14:30
Jedinstvo (Å )
VuÄje
0
4
|
11.03.2018 14:30 | Jedinstvo (Å ) | 0 : 4 | VuÄje | |||||
11.03
14:30
Progres
Sloga
2
0
|
11.03.2018 14:30 | Progres | 2 : 0 | Sloga | |||||
11.03
14:30
Kumarevo 65
ŽelezniÄar
2
2
|
11.03.2018 14:30 | Kumarevo 65 | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
11.03
14:30
ZloÄudovo
Mladi borac
4
2
|
11.03.2018 14:30 | ZloÄudovo | 4 : 2 | Mladi borac | |||||
11.03
14:30
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (GS)
0
7
|
11.03.2018 14:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 7 | Jedinstvo (GS) | |||||
11.03
14:30
Äekmin
Umac
3
3
|
11.03.2018 14:30 | Äekmin | 3 : 3 | Umac | |||||
11.03
14:30
Polet
Mladost (V)
2
1
|
11.03.2018 14:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
11.03
14:30
OFK Brza
BobiŔte
1
1
|
11.03.2018 14:30 | OFK Brza | 1 : 1 | BobiŔte |
11.03
15:00
Naupare
MaÄkovac
0
0
|
11.03.2018 15:00 | Naupare | 0 : 0 | MaÄkovac | |||||
11.03
15:00
Jastrebac
Parunovac
1
0
|
11.03.2018 15:00 | Jastrebac | 1 : 0 | Parunovac | |||||
11.03
15:00
Juhor
Sloga (M)
4
2
|
11.03.2018 15:00 | Juhor | 4 : 2 | Sloga (M) | |||||
11.03
15:00
Donji Kopaonik
Ribnik
3
5
|
11.03.2018 15:00 | Donji Kopaonik | 3 : 5 | Ribnik | |||||
11.03
15:00
Vinogradar
Knez Lazar 2015
2
2
|
11.03.2018 15:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Knez Lazar 2015 | |||||
11.03
15:00
Kupci
Äitluk
1
1
|
11.03.2018 15:00 | Kupci | 1 : 1 | Äitluk | |||||
11.03
15:00
Å anac
Sloga (D)
6
2
|
11.03.2018 15:00 | Å anac | 6 : 2 | Sloga (D) |
11.03
14:00
Borac (K)
Äerdap
1
0
|
11.03.2018 14:00 | Borac (K) | 1 : 0 | Äerdap | |||||
11.03
14:00
Mlava (ML)
Polet (SD)
4
3
|
11.03.2018 14:00 | Mlava (ML) | 4 : 3 | Polet (SD) | |||||
11.03
14:00
Rudar (S)
BuduÄnost (V)
1
0
|
11.03.2018 14:00 | Rudar (S) | 1 : 0 | BuduÄnost (V) | |||||
11.03
14:00
Zadrugar (T)
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
11.03.2018 14:00 | Zadrugar (T) | 2 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
11.03
14:00
Rudar (K)
Radnik
3
2
|
11.03.2018 14:00 | Rudar (K) | 3 : 2 | Radnik | |||||
11.03
14:00
ŽelezniÄar
Mladost (B)
1
3
|
11.03.2018 14:00 | ŽelezniÄar | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
11.03
14:00
Napredak 1936
Makce
2
2
|
11.03.2018 14:00 | Napredak 1936 | 2 : 2 | Makce |
11.03
14:00
ŽelezniÄar
Zlatar
1
1
|
11.03.2018 14:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Zlatar | |||||
11.03
14:00
Lazarica
PeruÄac
1
4
|
11.03.2018 14:00 | Lazarica | 1 : 4 | PeruÄac | |||||
11.03
11:00
LauÅ”
Crnokosa
2
2
|
11.03.2018 11:00 | LauÅ” | 2 : 2 | Crnokosa | |||||
11.03
14:00
ViŔesava
Jedinstvo
2
1
|
11.03.2018 14:00 | ViŔesava | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.03
14:00
Ježevica
Äajetina
2
2
|
11.03.2018 14:00 | Ježevica | 2 : 2 | Äajetina | |||||
11.03
11:00
Ariljska rampa
Savinac
1
1
|
11.03.2018 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 1 | Savinac | |||||
11.03
14:00
Omladinac
Polet
2
4
|
11.03.2018 14:00 | Omladinac | 2 : 4 | Polet |
11.03
15:00
Partizan
Borac (D)
3
3
|
11.03.2018 15:00 | Partizan | 3 : 3 | Borac (D) | |||||
11.03
15:00
Vodojaža
Srbija
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Vodojaža | 2 : 1 | Srbija | |||||
11.03
15:00
Å umadinac (KG)
Erdoglija 1931
2
4
|
11.03.2018 15:00 | Å umadinac (KG) | 2 : 4 | Erdoglija 1931 | |||||
11.03
15:00
Kutlovo
Sloga (D)
1
2
|
11.03.2018 15:00 | Kutlovo | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
11.03
15:00
Kolonija
Jadran
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Kolonija | 2 : 0 | Jadran | |||||
11.03
15:00
BuduÄnost
Sloboda
4
1
|
11.03.2018 15:00 | BuduÄnost | 4 : 1 | Sloboda | |||||
11.03
15:00
Zastava
Äava
1
0
|
11.03.2018 15:00 | Zastava | 1 : 0 | Äava | |||||
11.03
15:00
Mladost
Å umadija 1934
1
0
|
11.03.2018 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Å umadija 1934 |
11.03
15:00
Sloga
Moravac (Ä)
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Moravac (Ä) | |||||
11.03
15:00
Naisus 1977
Mladost (B)
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Naisus 1977 | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
11.03
15:00
Crvena zvezda
RasovaÄa
1
5
|
11.03.2018 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 5 | RasovaÄa | |||||
11.03
15:00
Zemljoradnik
Palilula
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Zemljoradnik | 2 : 0 | Palilula | |||||
11.03
15:00
Moravac (ZT)
RadniÄki 1924
4
1
|
11.03.2018 15:00 | Moravac (ZT) | 4 : 1 | RadniÄki 1924 |
11.03
15:00
Vinogradar
TSK
0
7
|
11.03.2018 15:00 | Vinogradar | 0 : 7 | TSK | |||||
11.03
15:00
OFK Sirig
Veternik
3
1
|
11.03.2018 15:00 | OFK Sirig | 3 : 1 | Veternik | |||||
11.03
15:00
Jedinstvo (R)
Sofeks
1
3
|
11.03.2018 15:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 3 | Sofeks | |||||
11.03
15:00
Jedinstvo (G)
ŽSK
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | ŽSK | |||||
11.03
15:00
Proleter
BaÄka 1923
0
0
|
11.03.2018 15:00 | Proleter | 0 : 0 | BaÄka 1923 |
11.03
15:00
15. Avgust 1950
Mladost (GM)
1
3
|
11.03.2018 15:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 3 | Mladost (GM) | |||||
11.03
15:00
Istok 63
Mladost (J)
1
1
|
11.03.2018 15:00 | Istok 63 | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
11.03
15:00
Javor
Borac 1805
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Javor | 2 : 0 | Borac 1805 | |||||
11.03
15:00
Rudar (SR)
Omladinski
0
3
|
11.03.2018 15:00 | Rudar (SR) | 0 : 3 | Omladinski | |||||
11.03
15:00
BuduÄnost
Beljanica
2
1
|
11.03.2018 15:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Beljanica | |||||
11.03
15:00
Pomoravlje
Å umadija
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Pomoravlje | 2 : 1 | Å umadija |
11.03
15:00
Sloga
Kupinovac
4
0
|
11.03.2018 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Kupinovac | |||||
11.03
15:00
Jedinstvo
Mladost (G)
1
1
|
11.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost (G) | |||||
11.03
15:00
Å antarovac
Morava (KS)
2
2
|
11.03.2018 15:00 | Å antarovac | 2 : 2 | Morava (KS) | |||||
11.03
15:00
Mladost (T)
SinÄeliÄ 1934
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
11.03
15:00
Morava (R)
Zenit
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Morava (R) | 2 : 0 | Zenit | |||||
11.03
15:00
Å umadinac
VinoraÄa
3
2
|
11.03.2018 15:00 | Å umadinac | 3 : 2 | VinoraÄa | |||||
11.03
15:00
Mladost (D)
Ursule
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Ursule | |||||
11.03
15:00
Mladost (K)
BuduÄnost (Ä)
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Mladost (K) | 2 : 1 | BuduÄnost (Ä) |
11.03
14:30
FruŔkogorac
OFK BikiÄ
0
1
|
11.03.2018 14:30 | FruÅ”kogorac | 0 : 1 | OFK BikiÄ | |||||
11.03
14:30
Polet
GraniÄar (O)
2
1
|
11.03.2018 14:30 | Polet | 2 : 1 | GraniÄar (O) | |||||
11.03
14:30
OFK BrestaÄ
Donji Petrovci
0
2
|
11.03.2018 14:30 | OFK BrestaÄ | 0 : 2 | Donji Petrovci | |||||
11.03
14:30
Mladost (B)
Napredak
1
0
|
11.03.2018 14:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Napredak | |||||
11.03
14:30
Sloboda
Sloga
3
2
|
11.03.2018 14:30 | Sloboda | 3 : 2 | Sloga | |||||
11.03
10:00
FruŔka Gora
GraniÄar (K)
1
0
|
11.03.2018 10:00 | FruÅ”ka Gora | 1 : 0 | GraniÄar (K) | |||||
11.03
14:30
Donji Srem 2015
Mitros
3
2
|
11.03.2018 14:30 | Donji Srem 2015 | 3 : 2 | Mitros | |||||
11.03
14:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Hajduk
0
0
|
11.03.2018 14:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 0 : 0 | Hajduk |
11.03
14:30
Velika Reka
Sloga (LÅ )
0
0
|
11.03.2018 14:30 | Velika Reka | 0 : 0 | Sloga (LÅ ) | |||||
11.03
14:30
7. Juli
Mladost (BR)
3
0
|
11.03.2018 14:30 | 7. Juli | 3 : 0 | Mladost (BR) | |||||
11.03
14:30
Antimon
Sloga (ST)
0
3
|
11.03.2018 14:30 | Antimon | 0 : 3 | Sloga (ST) | |||||
11.03
14:30
Stolice
Rudar
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Stolice | 1 : 1 | Rudar | |||||
11.03
14:30
Prva Iskra
Jadar
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Prva Iskra | 1 : 1 | Jadar | |||||
11.03
14:30
Borac
Jedinstvo (MZ)
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Borac | 1 : 1 | Jedinstvo (MZ) |
11.03
12:30
Rekreativo 011
Busije
0
0
|
11.03.2018 12:30 | Rekreativo 011 | 0 : 0 | Busije | |||||
11.03
14:30
Novi Beograd
Atakante
0
0
|
11.03.2018 14:30 | Novi Beograd | 0 : 0 | Atakante | |||||
11.03
11:00
Sparta Železnik
Sveti Stefan
1
2
|
11.03.2018 11:00 | Sparta Železnik | 1 : 2 | Sveti Stefan | |||||
11.03
14:30
Ajaks
Mladi Proleter
1
0
|
11.03.2018 14:30 | Ajaks | 1 : 0 | Mladi Proleter | |||||
11.03
14:30
BUSK
Å eÄeranac Ada
1
1
|
11.03.2018 14:30 | BUSK | 1 : 1 | Å eÄeranac Ada |
11.03
14:30
LepuŔnica
Pinosava
1
0
|
11.03.2018 14:30 | LepuŔnica | 1 : 0 | Pinosava | |||||
11.03
14:30
Partizan
PKB (K)
0
3
|
11.03.2018 14:30 | Partizan | 0 : 3 | PKB (K) | |||||
11.03
14:30
Siti Sport Klub
Minel
2
4
|
11.03.2018 14:30 | Siti Sport Klub | 2 : 4 | Minel | |||||
11.03
14:30
Podunavac
Crvenka
0
4
|
11.03.2018 14:30 | Podunavac | 0 : 4 | Crvenka | |||||
11.03
14:30
Hajduk
PoŔtar
1
0
|
11.03.2018 14:30 | Hajduk | 1 : 0 | PoŔtar |
11.03
14:30
Mladost
Premijer
3
1
|
11.03.2018 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Premijer | |||||
11.03
14:30
Omladinac 2013
Cer
0
0
|
11.03.2018 14:30 | Omladinac 2013 | 0 : 0 | Cer | |||||
11.03
14:30
Gorki
Sloga
7
0
|
11.03.2018 14:30 | Gorki | 7 : 0 | Sloga | |||||
11.03
14:30
Drina
BuduÄnost (ZM)
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Drina | 1 : 1 | BuduÄnost (ZM) | |||||
11.03
14:30
BuduÄnost (PD)
Proleter
4
5
|
11.03.2018 14:30 | BuduÄnost (PD) | 4 : 5 | Proleter |
11.03
14:30
Sloga
MiloÅ” Pocerac 2013
6
0
|
11.03.2018 14:30 | Sloga | 6 : 0 | MiloÅ” Pocerac 2013 | |||||
11.03
14:30
Provo 2015
PriÄinoviÄ
1
1
|
11.03.2018 14:30 | Provo 2015 | 1 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
11.03
14:30
KaraÄorÄe
RadniÄki
1
0
|
11.03.2018 14:30 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
11.03
14:30
Mladost (PP)
VlaÅ”iÄ
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Mladost (PP) | 3 : 0 | VlaÅ”iÄ | |||||
11.03
14:30
Dobrava
TreŔnjevka
3
2
|
11.03.2018 14:30 | Dobrava | 3 : 2 | TreŔnjevka |
11.03
14:30
Omladinac
Gradac
0
1
|
11.03.2018 14:30 | Omladinac | 0 : 1 | Gradac | |||||
11.03
14:30
OFK Morava
Mladost (B)
1
3
|
11.03.2018 14:30 | OFK Morava | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
11.03
14:30
Real
Plantaža
2
2
|
11.03.2018 14:30 | Real | 2 : 2 | Plantaža | |||||
11.03
14:30
BSK
RadniÄki
3
0
|
11.03.2018 14:30 | BSK | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
11.03
14:30
Å umadija
Marjan MB
6
0
|
11.03.2018 14:30 | Å umadija | 6 : 0 | Marjan MB | |||||
11.03
11:00
Bratstvo
Milanovo
1
2
|
11.03.2018 11:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Milanovo |
11.03
15:00
Mladost (DK)
Varvarin
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Varvarin | |||||
11.03
15:00
14. Oktobar
Sloga (L)
0
0
|
11.03.2018 15:00 | 14. Oktobar | 0 : 0 | Sloga (L) | |||||
11.03
15:00
UÅ”Äe
Rubin (DS)
5
0
|
11.03.2018 15:00 | UÅ”Äe | 5 : 0 | Rubin (DS) | |||||
11.03
15:00
Gradina
Mladi Gorani
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Gradina | 2 : 0 | Mladi Gorani | |||||
11.03
15:00
Rubin (Z)
Trudbenik
2
6
|
11.03.2018 15:00 | Rubin (Z) | 2 : 6 | Trudbenik | |||||
11.03
15:00
Borac
Polet 57
1
1
|
11.03.2018 15:00 | Borac | 1 : 1 | Polet 57 | |||||
11.03
15:00
Beli Orlovi
Velika Drenova
3
2
|
11.03.2018 15:00 | Beli Orlovi | 3 : 2 | Velika Drenova | |||||
11.03
15:00
Stari Trstenik
Omladinac
2
2
|
11.03.2018 15:00 | Stari Trstenik | 2 : 2 | Omladinac |
11.03
11:00
Polet (R)
Napredak 2012
1
2
|
11.03.2018 11:00 | Polet (R) | 1 : 2 | Napredak 2012 | |||||
11.03
11:00
OFK Rutevac 1908
OFK Napredak 1929
1
4
|
11.03.2018 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 4 | OFK Napredak 1929 | |||||
11.03
15:00
Borac
Ratar
3
1
|
11.03.2018 15:00 | Borac | 3 : 1 | Ratar | |||||
11.03
15:00
Polet (V)
Pobeda 1976
3
2
|
11.03.2018 15:00 | Polet (V) | 3 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
11.03
11:00
OFK Sloga
Gredetin
5
1
|
11.03.2018 11:00 | OFK Sloga | 5 : 1 | Gredetin |
11.03
15:00
Borac
Polet
1
3
|
11.03.2018 15:00 | Borac | 1 : 3 | Polet | |||||
11.03
15:00
Partizan
Zadrugar
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Partizan | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
11.03
15:00
LjubiniÄ
Jedinstvo
2
6
|
11.03.2018 15:00 | LjubiniÄ | 2 : 6 | Jedinstvo | |||||
11.03
15:00
Belo Polje
Sloga
0
2
|
11.03.2018 15:00 | Belo Polje | 0 : 2 | Sloga |
11.03
15:00
Äarapan
MeŔevo
1
6
|
11.03.2018 15:00 | Äarapan | 1 : 6 | MeÅ”evo | |||||
11.03
15:00
Borac
Gornji StepoÅ”
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Borac | 2 : 0 | Gornji StepoÅ” | |||||
11.03
11:00
Mladost VPD
Žabare
5
0
|
11.03.2018 11:00 | Mladost VPD | 5 : 0 | Žabare | |||||
11.03
15:00
Rasina
Konjuh
6
2
|
11.03.2018 15:00 | Rasina | 6 : 2 | Konjuh | |||||
11.03
11:00
Zdravinje
Jedinstvo 1936
0
7
|
11.03.2018 11:00 | Zdravinje | 0 : 7 | Jedinstvo 1936 | |||||
11.03
11:00
SebeÄevac
Bukovica
6
3
|
11.03.2018 11:00 | SebeÄevac | 6 : 3 | Bukovica |
11.03
15:00
Radnik
BSK Buljane
0
3
|
11.03.2018 15:00 | Radnik | 0 : 3 | BSK Buljane | |||||
11.03
15:00
Popovac
ISK Izvor
3
1
|
11.03.2018 15:00 | Popovac | 3 : 1 | ISK Izvor | |||||
11.03
15:00
Napredak (St)
Napredak (Sv)
1
2
|
11.03.2018 15:00 | Napredak (St) | 1 : 2 | Napredak (Sv) | |||||
11.03
15:00
Donja Mutnica
RadniÄki
0
4
|
11.03.2018 15:00 | Donja Mutnica | 0 : 4 | RadniÄki | |||||
11.03
15:00
Vihor
Heroj
0
3
|
11.03.2018 15:00 | Vihor | 0 : 3 | Heroj | |||||
11.03
15:00
Jedinstvo
Razvitak
2
1
|
11.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Razvitak | |||||
11.03
15:00
BuduÄnost
OFK Juhor 2016
2
3
|
11.03.2018 15:00 | BuduÄnost | 2 : 3 | OFK Juhor 2016 |
11.03
11:00
Polet (Å )
Mladost 2015
2
2
|
11.03.2018 11:00 | Polet (Å ) | 2 : 2 | Mladost 2015 | |||||
11.03
11:00
Å titari
Grkljane
3
4
|
11.03.2018 11:00 | Å titari | 3 : 4 | Grkljane |
11.03
15:00
ŽeljezniÄar
Krupa
1
0
|
11.03.2018 15:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | Krupa | |||||
11.03
18:00
Å iroki Brijeg
Sarajevo
1
0
|
11.03.2018 18:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 0 | Sarajevo |
11.03
15:00
Borac
Äelik
0
0
|
11.03.2018 15:00 | Borac | 0 : 0 | Äelik | |||||
11.03
15:00
GOÅ K
Sloboda
0
0
|
11.03.2018 15:00 | GOÅ K | 0 : 0 | Sloboda |
11.03
17:00
Mornar
Berane
1
0
|
11.03.2018 17:00 | Mornar | 1 : 0 | Berane | |||||
11.03
17:00
Bokelj
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
2
2
|
11.03.2018 17:00 | Bokelj | 2 : 2 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | |||||
11.03
17:00
Jedinstvo
Ibar
1
0
|
11.03.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Ibar | |||||
11.03
17:00
Äelik
LovÄen
0
3
|
11.03.2018 17:00 | Äelik | 0 : 3 | LovÄen | |||||
11.03
17:00
Otrant
Jezero
0
0
|
11.03.2018 17:00 | Otrant | 0 : 0 | Jezero |
11.03
14:30
Bratstvo
Drezga
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Drezga | |||||
11.03
18:00
Ribnica
Crvena stijena
2
1
|
11.03.2018 18:00 | Ribnica | 2 : 1 | Crvena stijena | |||||
11.03
14:00
GorŔtak
Kom Eurozox 2
0
5
|
11.03.2018 14:00 | GorŔtak | 0 : 5 | Kom Eurozox 2 | |||||
11.03
12:00
Karioke
BuduÄnost 2
2
3
|
11.03.2018 12:00 | Karioke | 2 : 3 | BuduÄnost 2 |
11.03
17:00
Bournemouth
Tottenham
1
4
|
11.03.2018 17:00 | Bournemouth | 1 : 4 | Tottenham | |||||
11.03
14:30
Arsenal
Watford
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Arsenal | 3 : 0 | Watford |
11.03
18:30
Las Palmas
Villarreal
0
2
|
11.03.2018 18:30 | Las Palmas | 0 : 2 | Villarreal | |||||
11.03
12:00
Espanyol
Real Sociedad
2
1
|
11.03.2018 12:00 | Espanyol | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
11.03
16:15
AtlƩtico Madrid
Celta Vigo
3
0
|
11.03.2018 16:15 | AtlƩtico Madrid | 3 : 0 | Celta Vigo | |||||
11.03
20:45
Athletic Club
LeganƩs
2
0
|
11.03.2018 20:45 | Athletic Club | 2 : 0 | LeganƩs |
11.03
18:00
Borussia Dortmund
Eintracht
3
2
|
11.03.2018 18:00 | Borussia Dortmund | 3 : 2 | Eintracht | |||||
11.03
15:30
Stuttgart
RB Leipzig
0
0
|
11.03.2018 15:30 | Stuttgart | 0 : 0 | RB Leipzig |
11.03
15:00
Bologna
Atalanta
0
1
|
11.03.2018 15:00 | Bologna | 0 : 1 | Atalanta | |||||
11.03
12:30
Fiorentina
Benevento
1
0
|
11.03.2018 12:30 | Fiorentina | 1 : 0 | Benevento | |||||
11.03
15:00
Cagliari
Lazio
2
2
|
11.03.2018 15:00 | Cagliari | 2 : 2 | Lazio | |||||
11.03
18:00
Genoa
Milan
0
1
|
11.03.2018 18:00 | Genoa | 0 : 1 | Milan | |||||
11.03
20:45
Internazionale
Napoli
0
0
|
11.03.2018 20:45 | Internazionale | 0 : 0 | Napoli | |||||
11.03
15:00
Crotone
Sampdoria
4
1
|
11.03.2018 15:00 | Crotone | 4 : 1 | Sampdoria | |||||
11.03
15:00
Sassuolo
SPAL
1
1
|
11.03.2018 15:00 | Sassuolo | 1 : 1 | SPAL | |||||
11.03
15:00
Juventus
Udinese
2
0
|
11.03.2018 15:00 | Juventus | 2 : 0 | Udinese |
11.03
15:00
Guingamp
Nice
2
5
|
11.03.2018 15:00 | Guingamp | 2 : 5 | Nice | |||||
11.03
17:00
Lyon
Caen
1
0
|
11.03.2018 17:00 | Lyon | 1 : 0 | Caen | |||||
11.03
21:00
Toulouse
Marseille
1
2
|
11.03.2018 21:00 | Toulouse | 1 : 2 | Marseille |
11.03
14:00
BaÄka
MaÄva
2
1
|
11.03.2018 14:00 | BaÄka | 2 : 1 | MaÄva | |||||
11.03
16:00
Radnik
Borac
1
0
|
11.03.2018 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Borac | |||||
11.03
15:00
ÄukariÄki
Partizan
0
2
|
11.03.2018 15:00 | ÄukariÄki | 0 : 2 | Partizan | |||||
11.03
16:00
Rad
Javor Matis
2
0
|
11.03.2018 16:00 | Rad | 2 : 0 | Javor Matis | |||||
11.03
16:00
RadniÄki
Spartak ŽK
0
2
|
11.03.2018 16:00 | RadniÄki | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
11.03
14:00
Zemun
Voždovac
3
0
|
11.03.2018 14:00 | Zemun | 3 : 0 | Voždovac | |||||
11.03
14:00
Mladost
Vojvodina
0
3
|
11.03.2018 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
11.03
18:30
Crvena zvezda
Napredak
1
1
|
11.03.2018 18:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Napredak |
11.03
14:00
TSC
Jagodina
3
0
|
11.03.2018 14:00 | TSC | 3 : 0 | Jagodina | |||||
11.03
14:00
Proleter
Sloboda
1
0
|
11.03.2018 14:00 | Proleter | 1 : 0 | Sloboda |
11.03
13:00
Spartak
Moravac Orion
2
2
|
11.03.2018 13:00 | Spartak | 2 : 2 | Moravac Orion | |||||
11.03
11:00
OFK Beograd
Vojvodina
1
1
|
11.03.2018 11:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
11.03
13:00
InÄija
RadniÄki (N)
0
0
|
11.03.2018 13:00 | InÄija | 0 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
11.03
14:00
Voždovac
Napredak
2
2
|
11.03.2018 14:00 | Voždovac | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.03
14:00
Internacional
ÄukariÄki
2
3
|
11.03.2018 14:00 | Internacional | 2 : 3 | ÄukariÄki | |||||
11.03
11:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
1
|
11.03.2018 11:00 | Brodarac | 1 : 1 | Crvena zvezda |
11.03
11:30
Bežanija
IMT
0
2
|
11.03.2018 11:30 | Bežanija | 0 : 2 | IMT | |||||
11.03
09:00
IM Rakovica
Zemun
2
1
|
11.03.2018 09:00 | IM Rakovica | 2 : 1 | Zemun | |||||
11.03
15:00
RadniÄki (O)
Studentski Grad
1
1
|
11.03.2018 15:00 | RadniÄki (O) | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
11.03
11:00
Kolubara
Lokomotiva
0
6
|
11.03.2018 11:00 | Kolubara | 0 : 6 | Lokomotiva | |||||
11.03
20:00
BSK BorÄa
BASK
1
3
|
11.03.2018 20:00 | BSK BorÄa | 1 : 3 | BASK |
11.03
10:30
Novi Beograd
Srem
0
1
|
11.03.2018 10:30 | Novi Beograd | 0 : 1 | Srem | |||||
11.03
12:30
VinÄa
BSK 1925
0
6
|
11.03.2018 12:30 | VinÄa | 0 : 6 | BSK 1925 |
11.03
11:00
Spartak
Kiker
3
1
|
11.03.2018 11:00 | Spartak | 3 : 1 | Kiker | |||||
11.03
14:00
OFK Beograd
Vojvodina
1
2
|
11.03.2018 14:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
11.03
11:00
Voždovac
Jagodina
4
0
|
11.03.2018 11:00 | Voždovac | 4 : 0 | Jagodina | |||||
11.03
13:00
Apolon 4
Novi Pazar
3
0
|
11.03.2018 13:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Novi Pazar |
11.03
11:00
Teleoptik
Kolubara
8
0
|
11.03.2018 11:00 | Teleoptik | 8 : 0 | Kolubara | |||||
11.03
11:30
RadniÄki (O)
011
2
3
|
11.03.2018 11:30 | RadniÄki (O) | 2 : 3 | 011 | |||||
11.03
15:00
BSK 1925
Bežanija
2
0
|
11.03.2018 15:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | Bežanija |
11.03
11:00
Omladinac
GSP Polet
2
2
|
11.03.2018 11:00 | Omladinac | 2 : 2 | GSP Polet |
11.03
10:00
LeŔtane MK
RadniÄki (NB) MK
0
1
|
11.03.2018 10:00 | LeÅ”tane MK | 0 : 1 | RadniÄki (NB) MK | |||||
11.03
08:30
Bežanija MK
SremÄica MK
2
0
|
11.03.2018 08:30 | Bežanija MK | 2 : 0 | SremÄica MK | |||||
11.03
11:00
Sopot MK
Rad V MK
3
1
|
11.03.2018 11:00 | Sopot MK | 3 : 1 | Rad V MK |
11.03
09:00
RadniÄki (O) MK
Rad MK
0
2
|
11.03.2018 09:00 | RadniÄki (O) MK | 0 : 2 | Rad MK |
11.03
10:00
VrÄin MK
RadniÄki PDM MK
0
1
|
11.03.2018 10:00 | VrÄin MK | 0 : 1 | RadniÄki PDM MK |
11.03
09:00
Teleoptik
OLE
0
3
|
11.03.2018 09:00 | Teleoptik | 0 : 3 | OLE |
11.03
18:00
Sloven
Sveti ÄorÄe
69
81
|
11.03.2018 18:00 | Sloven | 69 : 81 | Sveti ÄorÄe |
11.03
18:00
Student
Zlatar
62
69
|
11.03.2018 18:00 | Student | 62 : 69 | Zlatar |
11.03
13:30
Zemun Fitofarmacija
RadniÄki (O)
107
64
|
11.03.2018 13:30 | Zemun Fitofarmacija | 107 : 64 | RadniÄki (O) | |||||
11.03
20:20
Ras
Slodes
70
80
|
11.03.2018 20:20 | Ras | 70 : 80 | Slodes |
11.03
20:30
Sivac
Sloboda (NS)
73
76
|
11.03.2018 20:30 | Sivac | 73 : 76 | Sloboda (NS) | |||||
11.03
17:00
Vojvodina (BÅ )
Kadet
64
83
|
11.03.2018 17:00 | Vojvodina (BÅ ) | 64 : 83 | Kadet | |||||
11.03
16:00
Star
BagljaÅ”
103
70
|
11.03.2018 16:00 | Star | 103 : 70 | BagljaÅ” |
11.03
17:00
ŽelezniÄar
Vojka
123
48
|
11.03.2018 17:00 | ŽelezniÄar | 123 : 48 | Vojka |
11.03
16:00
Bane
GoÄ
82
62
|
11.03.2018 16:00 | Bane | 82 : 62 | GoÄ |
11.03
14:00
Actavis Academy
Pusta Reka
90
66
|
11.03.2018 14:00 | Actavis Academy | 90 : 66 | Pusta Reka | |||||
11.03
16:00
Hajduk Veljko
Fair Play
55
84
|
11.03.2018 16:00 | Hajduk Veljko | 55 : 84 | Fair Play |
11.03
16:30
BorÄa 2
Grocka
92
95
|
11.03.2018 16:30 | BorÄa 2 | 92 : 95 | Grocka | |||||
11.03
16:20
Cerak
LA Basket
82
108
|
11.03.2018 16:20 | Cerak | 82 : 108 | LA Basket |
11.03
19:00
Mornar
MZT Skopje Aerodrom
106
75
|
11.03.2018 19:00 | Mornar | 106 : 75 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
11.03
21:00
Union Olimpija
Zadar
90
85
|
11.03.2018 21:00 | Union Olimpija | 90 : 85 | Zadar | |||||
11.03
17:00
Mega Bemax
Igokea
99
87
|
11.03.2018 17:00 | Mega Bemax | 99 : 87 | Igokea |
11.03
13:00
OKK Beograd
Mladost Admiral
69
86
|
11.03.2018 13:00 | OKK Beograd | 69 : 86 | Mladost Admiral |
11.03
17:00
Novi Pazar
Sloboda
92
83
|
11.03.2018 17:00 | Novi Pazar | 92 : 83 | Sloboda |
11.03
14:00
ZveÄan
Ljubovija
40
77
|
11.03.2018 14:00 | ZveÄan | 40 : 77 | Ljubovija | |||||
11.03
19:00
MileŔevka
Prijepolje
136
32
|
11.03.2018 19:00 | MileŔevka | 136 : 32 | Prijepolje |
11.03
12:30
Banovci Dunav
Äelarevo
43
94
|
11.03.2018 12:30 | Banovci Dunav | 43 : 94 | Äelarevo |
11.03
20:30
Bežanija
Proleter (NS)
37
44
|
11.03.2018 20:30 | Bežanija | 37 : 44 | Proleter (NS) | |||||
11.03
16:30
Delfin
Sivac
72
39
|
11.03.2018 16:30 | Delfin | 72 : 39 | Sivac |
11.03
15:00
Bukovica Putevi
GraÄac
3
0
|
11.03.2018 15:00 | Bukovica Putevi | 3 : 0 | GraÄac |
11.03
16:30
GraÄanica
Lotus
3
1
|
11.03.2018 16:30 | GraÄanica | 3 : 1 | Lotus | |||||
11.03
13:00
Partizan
Antena
3
0
|
11.03.2018 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Antena |
11.03
17:00
TopliÄanin
Pirot
0
3
|
11.03.2018 17:00 | TopliÄanin | 0 : 3 | Pirot |
11.03
20:00
Botafogo
Sombor
3
2
|
11.03.2018 20:00 | Botafogo | 3 : 2 | Sombor | |||||
11.03
15:30
Dunav Volley
Mladost (T)
3
0
|
11.03.2018 15:30 | Dunav Volley | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
11.03
17:00
Mladost (NP)
Kulpin
3
0
|
11.03.2018 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Kulpin |
11.03
16:00
Knjaževac
Timok 2
3
1
|
11.03.2018 16:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Timok 2 | |||||
11.03
18:00
Hajduk Veljko 2
Dunav Stars
0
3
|
11.03.2018 18:00 | Hajduk Veljko 2 | 0 : 3 | Dunav Stars |
11.03
12:00
Metalac Takovo 2
Tamnava VoÄar
3
0
|
11.03.2018 12:00 | Metalac Takovo 2 | 3 : 0 | Tamnava VoÄar |
11.03
19:00
Å umadija
Crnjanski
3
2
|
11.03.2018 19:00 | Å umadija | 3 : 2 | Crnjanski |
11.03
17:00
Stig
Jedinstvo
3
1
|
11.03.2018 17:00 | Stig | 3 : 1 | Jedinstvo |
11.03
17:00
ŽelezniÄar (Bg)
Mladenovac
2
3
|
11.03.2018 17:00 | ŽelezniÄar (Bg) | 2 : 3 | Mladenovac |
11.03
19:00
TopliÄki Vitezovi
FAP Livnica
3
0
|
11.03.2018 19:00 | TopliÄki Vitezovi | 3 : 0 | FAP Livnica | |||||
11.03
18:00
BavaniŔte
DuboÄica
0
3
|
11.03.2018 18:00 | BavaniÅ”te | 0 : 3 | DuboÄica |
11.03
16:30
KurŔumlija
Bor
2
3
|
11.03.2018 16:30 | KurŔumlija | 2 : 3 | Bor | |||||
11.03
15:00
Student
Majdanpek FBC
2
3
|
11.03.2018 15:00 | Student | 2 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
11.03
16:00
Pirot
Stampedo
3
1
|
11.03.2018 16:00 | Pirot | 3 : 1 | Stampedo | |||||
11.03
17:00
ZajeÄar
Hajduk Veljko
3
0
|
11.03.2018 17:00 | ZajeÄar | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
11.03
15:45
Sloboda S
Crnokosa Artos
1
3
|
11.03.2018 15:45 | Sloboda S | 1 : 3 | Crnokosa Artos | |||||
11.03
18:00
TehniÄar
Trstenik
3
2
|
11.03.2018 18:00 | TehniÄar | 3 : 2 | Trstenik | |||||
11.03
17:00
Bambi volej
LeposaviÄ
3
0
|
11.03.2018 17:00 | Bambi volej | 3 : 0 | LeposaviÄ |
11.03
16:00
Elan Volej
Panonija
2
3
|
11.03.2018 16:00 | Elan Volej | 2 : 3 | Panonija | |||||
11.03
17:00
Maks
Futog vest
0
3
|
11.03.2018 17:00 | Maks | 0 : 3 | Futog vest |
11.03
16:00
Fortuna plus
SmeÄ 5
3
1
|
11.03.2018 16:00 | Fortuna plus | 3 : 1 | SmeÄ 5 |
11.03
14:00
Knjaževac
Timok
3
1
|
11.03.2018 14:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Timok | |||||
11.03
11:00
Viner
Ozren
2
3
|
11.03.2018 11:00 | Viner | 2 : 3 | Ozren |
11.03
ŽOK TopliÄanin
TopliÄanin
0
3
|
11.03.2018 | ŽOK TopliÄanin | 0 : 3 | TopliÄanin | |||||
11.03
TopliÄanin 2002
Vlasina
0
3
|
11.03.2018 | TopliÄanin 2002 | 0 : 3 | Vlasina |
11.03
14:00
Spartak 2
Gox-IN Phibrows
3
0
|
11.03.2018 14:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | Gox-IN Phibrows |
11.03
17:00
Žabalj Volej
Banat
0
3
|
11.03.2018 17:00 | Žabalj Volej | 0 : 3 | Banat |
11.03
18:00
BeoÄin
NS Tim
0
3
|
11.03.2018 18:00 | BeoÄin | 0 : 3 | NS Tim |
11.03
18:00
Mladost
Proleter
3
1
|
11.03.2018 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Proleter | |||||
11.03
20:00
BagljaÅ” 023
BeÄej
3
0
|
11.03.2018 20:00 | BagljaÅ” 023 | 3 : 0 | BeÄej |
11.03
19:30
ŽelezniÄar
Obrenovac
1
3
|
11.03.2018 19:30 | ŽelezniÄar | 1 : 3 | Obrenovac |
11.03
18:00
Spartak
Jedinstvo (SP)
0
3
|
11.03.2018 18:00 | Spartak | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | 0:2 |
11.03
16:00
Valjevo
FOK
3
0
|
11.03.2018 16:00 | Valjevo | 3 : 0 | FOK |
11.03
18:00
Ivanjica
Spartak (Lj)
1
3
|
11.03.2018 18:00 | Ivanjica | 1 : 3 | Spartak (Lj) | |||||
11.03
19:00
Srbijanka 014
Jagodina
3
0
|
11.03.2018 19:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Jagodina | |||||
11.03
17:00
Milenijum
Zlatibor
3
1
|
11.03.2018 17:00 | Milenijum | 3 : 1 | Zlatibor |
11.03
09:00
Lucky Star
ŽelezniÄar
2
3
|
11.03.2018 09:00 | Lucky Star | 2 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
11.03
09:00
AS
Roda
2
3
|
11.03.2018 09:00 | AS | 2 : 3 | Roda | |||||
11.03
11:00
Partizan
Crvena zvezda
1
3
|
11.03.2018 11:00 | Partizan | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
11.03
11:00
Crnjanski
Blok Aut
3
0
|
11.03.2018 11:00 | Crnjanski | 3 : 0 | Blok Aut |
11.03
12:45
AS Batajnica
Imlek
3
2
|
11.03.2018 12:45 | AS Batajnica | 3 : 2 | Imlek |
11.03
12:45
SPAS
Lucky Star 2
3
2
|
11.03.2018 12:45 | SPAS | 3 : 2 | Lucky Star 2 | |||||
11.03
14:30
Železnik 2012
Vizurine Ajkulice
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Železnik 2012 | 3 : 0 | Vizurine Ajkulice | |||||
11.03
12:20
Volleyland 2
Feniks ÄukariÄki
2
3
|
11.03.2018 12:20 | Volleyland 2 | 2 : 3 | Feniks ÄukariÄki | |||||
11.03
14:30
Novi Beograd
Akademija Singidunum
3
0
|
11.03.2018 14:30 | Novi Beograd | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
11.03
18:00
Morava
Kikinda Grindex
27
27
|
11.03.2018 18:00 | Morava | 27 : 27 | Kikinda Grindex | |||||
11.03
19:30
MaÄva
Kolubara
23
26
|
11.03.2018 19:30 | MaÄva | 23 : 26 | Kolubara |
11.03
16:00
KaraÄorÄe
Zlatar
21
26
|
11.03.2018 16:00 | KaraÄorÄe | 21 : 26 | Zlatar | |||||
11.03
19:00
Hajduk Veljko
Lokomotiva
31
27
|
11.03.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 31 : 27 | Lokomotiva |
11.03
16:00
Sivac 69
Srem SM
52
30
|
11.03.2018 16:00 | Sivac 69 | 52 : 30 | Srem SM |
11.03
19:00
TrepÄa
Sloga
29
27
|
11.03.2018 19:00 | TrepÄa | 29 : 27 | Sloga | |||||
11.03
18:00
Napredak
Omladinac
26
28
|
11.03.2018 18:00 | Napredak | 26 : 28 | Omladinac |
11.03
21:00
BASK Soko
Metalac Gorenje
29
25
|
11.03.2018 21:00 | BASK Soko | 29 : 25 | Metalac Gorenje | |||||
11.03
18:00
Smederevo
RadniÄki
25
21
|
11.03.2018 18:00 | Smederevo | 25 : 21 | RadniÄki | |||||
11.03
18:00
Sloga
PKB
18
20
|
11.03.2018 18:00 | Sloga | 18 : 20 | PKB | |||||
11.03
19:30
Beograd
Rekreativo
27
31
|
11.03.2018 19:30 | Beograd | 27 : 31 | Rekreativo |
11.03
19:00
RadniÄki
ORK Bor
32
34
|
11.03.2018 19:00 | RadniÄki | 32 : 34 | ORK Bor | |||||
11.03
19:00
Aleksinac
Pirot
39
34
|
11.03.2018 19:00 | Aleksinac | 39 : 34 | Pirot |
11.03
17:00
RadniÄki 1958
Metalac
22
21
|
11.03.2018 17:00 | RadniÄki 1958 | 22 : 21 | Metalac | |||||
11.03
18:30
ORK PanÄevo
Nova Pazova 1957
21
21
|
11.03.2018 18:30 | ORK PanÄevo | 21 : 21 | Nova Pazova 1957 | |||||
11.03
17:00
Slavija
Dalmatinac
39
27
|
11.03.2018 17:00 | Slavija | 39 : 27 | Dalmatinac |
11.03
09:45
Studentski grad
Partizan 3
23
20
|
11.03.2018 09:45 | Studentski grad | 23 : 20 | Partizan 3 |
11.03
18:00
Partizan
ObiliÄ
25
29
|
11.03.2018 18:00 | Partizan | 25 : 29 | ObiliÄ | |||||
11.03
18:30
Metaloplastika
JugoviÄ
34
21
|
11.03.2018 18:30 | Metaloplastika | 34 : 21 | JugoviÄ |
11.03
17:00
Jadran
Spartak
34
19
|
11.03.2018 17:00 | Jadran | 34 : 19 | Spartak | |||||
11.03
17:00
RadniÄki
Ravangrad
33
30
|
11.03.2018 17:00 | RadniÄki | 33 : 30 | Ravangrad | |||||
11.03
17:00
Deronje
Temerin
25
32
|
11.03.2018 17:00 | Deronje | 25 : 32 | Temerin | |||||
11.03
18:00
Laki
Mokrin
23
23
|
11.03.2018 18:00 | Laki | 23 : 23 | Mokrin |
11.03
13:30
Naisa 2
DuboÄica
28
20
|
11.03.2018 13:30 | Naisa 2 | 28 : 20 | DuboÄica | |||||
11.03
18:00
ŽitoraÄa
Vlasotince
40
26
|
11.03.2018 18:00 | ŽitoraÄa | 40 : 26 | Vlasotince | |||||
11.03
16:30
Radan
RadniÄki
22
21
|
11.03.2018 16:30 | Radan | 22 : 21 | RadniÄki |
11.03
19:30
Metalac 2015
Rudar
25
8
|
11.03.2018 19:30 | Metalac 2015 | 25 : 8 | Rudar | |||||
11.03
15:30
MaÄva
ORK Beograd
33
41
|
11.03.2018 15:30 | MaÄva | 33 : 41 | ORK Beograd |
11.03
16:00
KuÄevo
PanÄevo
24
25
|
11.03.2018 16:00 | KuÄevo | 24 : 25 | PanÄevo | |||||
11.03
20:00
Metalac
Požarevac
21
37
|
11.03.2018 20:00 | Metalac | 21 : 37 | Požarevac |
11.03
Singidunum
Rasina
9
5
|
11.03.2018 | Singidunum | 9 : 5 | Rasina |
11.03
20:00
Nova Pazova
Novi Pazar
3
2
|
11.03.2018 20:00 | Nova Pazova | 3 : 2 | Novi Pazar |
11.03
18:00
Sombor
PÄinja
3
7
|
11.03.2018 18:00 | Sombor | 3 : 7 | PÄinja | |||||
11.03
19:00
Hajduk
MiÄko trend
6
5
|
11.03.2018 19:00 | Hajduk | 6 : 5 | MiÄko trend | |||||
11.03
18:00
LeteÄi Holandjanin
KraljeviÄevo
6
2
|
11.03.2018 18:00 | LeteÄi Holandjanin | 6 : 2 | KraljeviÄevo | |||||
11.03
20:00
Novi Sad
Tango
4
3
|
11.03.2018 20:00 | Novi Sad | 4 : 3 | Tango |
11.03
13:30
Ekonomac 2
KosjeriÄ
5
0
|
11.03.2018 13:30 | Ekonomac 2 | 5 : 0 | KosjeriÄ |
11.03
18:45
Miners
Zufo
5
3
|
11.03.2018 18:45 | Miners | 5 : 3 | Zufo | |||||
11.03
20:00
NiÅ” 92
Leskovac
2
3
|
11.03.2018 20:00 | NiÅ” 92 | 2 : 3 | Leskovac | |||||
11.03
18:30
BSK
Akademac
2
4
|
11.03.2018 18:30 | BSK | 2 : 4 | Akademac |
11.03
16:00
GroÄanski
Konjarnik
4
5
|
11.03.2018 16:00 | GroÄanski | 4 : 5 | Konjarnik |
11.03
14:00
BRK Crvena Zvezda
Rad Mozzart
0
14
|
11.03.2018 14:00 | BRK Crvena Zvezda | 0 : 14 | Rad Mozzart |