XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 775 utakmica za dan
Nedelja, 8 Oktobar 2017

Fudbal

Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Bežanija
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
Proleter
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Loznica
Loznica
Provo
Provo
4 : 0
Karađorđe
Topola
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Timok
Zaječar
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Dunav
Prahovo
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Železničar
Pančevo
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Jedinstvo
Surčin
Grafičar
Beograd
4 : 3
Lokomotiva
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Dragačevo
Guča
0 : 3
Bane
Raška
Napredak
Markovac
1 : 0
Šumadija
Toponica
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 0
Zvižd
Kučevo
RSK
Rabrovo
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
Udarnik
Lozovik
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 4
Gruža
Gruža
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Borac
Lešnica
Radnički Stobex
Klupci
3 : 1
Budućnost
Arilje
OFK Divci
Divci
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Polet 1980
Laplje Selo
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Majdanpek
Majdanpek
1 : 2
Moravica
Subotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Malošište
Malošište
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 2
Brodoremont
Kladovo
Jastrebac
Blace
2 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
6 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Levač
Rekovac
3 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
ŽAK
Kikinda
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Hajduk (B)
Beška
2 : 1
Sremac
Vojka
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Index
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Jugović
Kać
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Bačka (P)
Pačir
7 : 1
Preporod
Novi Žednik
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 2
Tisa
Adorjan
BSK
Bački Brestovac
6 : 0
Tekstilac
Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Borac
Lazarevac
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Leštane
Leštane
Torlak
Kumodraž
1 : 1
Napredak
Medoševac
Srem
Jakovo
1 : 3
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Hajduk
Beograd
1 : 0
Milutinac
Zemun
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Rusanda
Melenci
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac
Aleksandrovo
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Lehel
Mužlja
0 : 3
Naftagas (E)
Elemir
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 1
Naftagas (B)
Boka
Hajduk
Čepure
3 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 2
Bratstvo
Međureč
Napredak
Zlatovo
1 : 2
Partizan
Glogovac
Juhor
Glavinci
1 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Rembas
Resavica
4 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Resavac
Subotica
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 3
Vulturul
Grebenac
Strela
Ivanovo
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
Radnički (B)
Baranda
6 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Dolina
Padina
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Jugoslavija
Jabuka
0 : 5
Borac (St)
Starčevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Borac (M)
Martinci
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Sloven
Ruma
Jadran
Golubinci
0 : 0
Partizan
Vitojevci
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Železničar
Inđija
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak (P)
Popinci
3 : 1
Borac (K)
Klenak
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Lipar
Lipar
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Hajduk Junior
Kula
Senta
Senta
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Napredak
Nadalj
Jadran
Feketić
3 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Bajša
Bajša
6 : 0
Iskra
Kucura
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Polom
Leskovo
Slatina
Slatina Bor
4 : 1
Ključ
Podvrška
Deli Jovan
Sikole
7 : 1
BSK
Bukovče
Blizna
Blizna
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Komgrap
Beograd
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
13. Maj
Zemun
Zmaj
Zemun
7 : 1
Šumadinac
Bečmen
Sinđelić
Ugrinovci
6 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Strelac
Mislođin
3 : 0
Urovci
Urovci
BSK
Baćevac
3 : 0
Lisović
Lisović
Budućnost
Dudovica
1 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Mladost (B)
Baroševac
1 : 3
Zabrežje
Zabrežje
Radnički (D)
Dren
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Vrčin
Vrčin
0 : 0
Dunavac
Grocka
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Vinča
Vinča
Kovačevac
Kovačevac
3 : 1
Kosmaj
Ralja
Boleč
Boleč
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Duško
Klenje
4 : 2
Mladost (PR)
Prnjavor
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Vidojevica
Lešnica
3 : 2
Cerić
Miokus
Bare
Bare
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Partizan
Darosava
3 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Šatornja
Šatornja
3 : 1
Borac
Pajsijevići
Omladinac (DR)
Donja Rača
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
BSK
Belosavci
2 : 4
Vinča
Vinča (Topola)
Šumadinac
Natalinci
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 2
Čekmin
Čekmin
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 6
Polet
Stajkovce
Progres
Ladovica
1 : 1
OFK Brza
Brza
Vučje
Vučje
1 : 0
Bobište
Bobište
Sloga
Lipovica
5 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Železničar
Brestovac
2 : 2
Umac
Miroševce
Mladi borac
Živkovo
3 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7. Juli
Vodanj
0 : 6
Cerovac
Cerovac
Sloga
Miloševac
1 : 3
Šumadija
Azanja
Podunavac
Udovice
3 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Sloboda
Lipe
8 : 0
SASK
Saraorci
Borac
Ralja
3 : 0
Pobeda
Golobok
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Obilić
Staro Selo
0 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Proleter 1947
Vranovo
3 : 0
Polet
Trnovče
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Brezak 1936
Pranjani
3 : 2
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 2
Šumadija 1923
Brdjani
Prijevor
Prijevor
4 : 1
Napredak
Svračkovci
Polet (T)
Trbušani
5 : 0
Slatina
Slatina
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Naupare
Naupare
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Parunovac
Parunovac
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Šanac
Šanac
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Kupci
Kupci
5 : 2
Blagotin
Poljna
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
Juhor
Obrež
FUD
Brus
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Radnik
Salakovac
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Makce
Makce
2 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Železničar
Požarevac
1 : 3
Rudar (S)
Stamnica
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Zadrugar (T)
Tabanovac
Padež
Petrovac
2 : 1
Borac
Barje Čiflik
Spartak
Pirot
1 : 1
Dragoš
Pirot
Jedinstvo
Pirot
3 : 2
Zadrugar
Krupac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 2
Stubal
Stubal
Radnik
Ušće
4 : 2
Popovići
Popovići
Polet
Ratina
5 : 2
Budućnost
Konarevo
Real
Podunavci
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Borac
Vraneši
1 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Proleter
Pečenog
1 : 3
Rudar
Baljevac
Ribnica
Jovac
1 : 1
Granit
Jošanička banja
Čajetina
Gostilje
2 : 2
Železničar
Požega
Jasen
Brodarevo
10 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Savinac
Visibaba
4 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
1 : 2
Perućac
Perućac
Omladinac
Zdravčići
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Ariljska rampa
Požega
3 : 1
Lazarica
Prilipac
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Mladost
Dračić
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Trlić
Trlić
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Ribnikar
Pecka
Tulari
Tulari
1 : 2
ZSK
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 2
Banjani
Banjani
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda
Grbice
4 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Borac (D)
Drenovac
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Vodojaža
Grošnica
Zastava
Kragujevac
0 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Korićani
Korićani
4 : 1
Kolonija
Kragujevac
Sloga
Korman
4 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Naisus 1977
Rožina
2 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Moravac (Č)
Čečina
2 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Orljane
Orljane
Budućnost
Prva Kutina
2 : 1
Palilulac
Niš
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 1
Vrtište
Vrtište
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Morava
Krušce
2 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 2013
Kamenica
1 : 0
Crvena zastava
Hum
OFK Sirig
Sirig
2 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
Vinogradar
Ledinci
2 : 5
Jedinstvo (G)
Gospođinci
TSK
Temerin
0 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Tatra
Kisač
Sofeks
Futog
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK 019
Zaječar
5 : 3
OFK Rtanj
Boljevac
Rgotina
Rgotina
1 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
Radnički (L)
Lubnica
2 : 1
Malinik
Podgorac
Omladinac
Grezna
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
8 : 0
Mladost
Sumrakovac
Osnić
Osnić
4 : 1
Sloga
Minićevo
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Trebič
Sokobanja
Real
Jasenica
2 : 2
Spartak
Gornja Trnava
NS Tatko
Stara Bozurna
08.10
Trbunje
Trbunje
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Polet
Samarinovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Dundjerski
Voljcinac
2 : 6
Omladinac
Podina
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 4
Kosovac
Prokuplje
OFK Rota
Bujanovac
3 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 1
Lugina
Aliđerce
Čelik
Belo polje
0 : 6
Vihor
Žbevac
Biljači
Biljača
2 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Oskar
Pasjane
4 : 1
Morava
Parteš
Brezovica
Štrpce
4 : 1
Sitnica
Lepina
Gracko
Staro Gracko
5 : 1
Ugljare
Ugljare
Metalac
Kraljevo
4 : 3
Mladost
Vrdila
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 5
Borac (A)
Adrani
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Napredak
Gračac
Partizan
Vrba
4 : 0
Tavnik
Tavnik
Magnohrom
Kraljevo
0 : 2
Grdica
Grdica
Gruža
Vitanovac
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
3 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 0
Lasta
Vitkovac
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 3
Javor
Sladaja
Istok 63
Plana
4 : 2
Budućnost
Miliva
Moravac
Krušar
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
10 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Mladost (J)
Jovac
1 : 3
Omladinski
Paraćin
Omladinac
Šaludovac
3 : 3
Borac 1805
Ivankovac
Sloga
Voljavče
1 : 1
Morava (R)
Ribare
Mladost (T)
Tečić
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Šantarovac
Šantarovac
2 : 3
Mladost (D)
Dublje
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
Mladost (G)
Gložane
0 : 1
Ursule
Ursule
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Zenit
Oparić
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 1
Sloboda
Šašinci
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
OFK Brestač
Brestač
3 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Polet
Novi Karlovci
4 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Graničar (O)
Obrež
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Napredak
Žarkovac
2 : 0
Sloga
Čalma
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 5
Ševac
Kusić
Vinogradar
Gudurica
2 : 3
Polet
Izbište
Dobrica
Dobrica
2 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Hajdučica
Hajdučica
2 : 3
Potporanj
Potporanj
Karaš (K)
Kuštilj
5 : 2
Janošik
Janošik
Ratar
Kruščica
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Slavia
Kovačica
1 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Pobeda
Samoš
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 0
Polet
Idvor
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Mundial
Pančevo
Unirea
Uzdin
2 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Borac (P)
Pločica
0 : 2
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Stari Tamiš
Stari Tamiš
7 : 2
Proleter
Mramorak
Dolovo
Dolovo
0 : 0
Kolonija
Kovin
Jedinstvo
Dubovac
3 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Velika Reka
Velika Reka
2 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Stolice
Krupanj
1 : 2
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Antimon
Zajača
0 : 1
Prva Iskra
Runjani
7. Juli
Bela Crkva
1 : 2
Borac
Kozjak
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost (BR)
Brezjak
2 : 1
Jadar
Stupnica
011
Beograd
3 : 2
Dedinje
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
2 : 6
Atakante
Rakovica
Mladi Proleter
Beograd
0 : 3
Busije
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
BUSK
Beograd
3 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Ajaks
Beograd
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Podunavac
Ritopek
Lepušnica
Glogonjski Rit
5 : 2
Hajduk
Kamendol
Mladost
Jabučki Rit
3 : 1
Poštar
Beograd
Pinosava
Pinosava
1 : 0
Crvenka
Borča
PKB (K)
Kovilovo
3 : 0
Minel
Ripanj
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Umčari
Umčari
OFK Borac
Arnajevo
5 : 0
Guncate
Guncati
Barajevo
Barajevo
0 : 5
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Veliki Borak
Veliki Borak
9 : 0
Beljina
Beljina
Omladinac 2013
Slepčević
1 : 2
Gorki
Glušci
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Proleter
Šabac
Premijer
Badovinci
2 : 0
Budućnost (ZM)
Zminjak
Provo 2015
Provo
4 : 1
Dobrava
Vukošić
Sloga
Krnić
7 : 1
Pocerina
Jevremovac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Šipurske livade
Šabac
1 : 1
Radnički
Koceljeva
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
BSK
Belanovce
2 : 2
Šumadija
Razgojna
Real
Donja Jajina
3 : 2
Lemind 1953
Leskovac
OFK Morava
Leskovac
4 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Gradac
Konopnica
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Mladost (B)
Batulovce
2 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Radnički
Pertate
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Joševa
Joševa
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Vrelo
Vrelo
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Gunjevac
Gunjevac
4 : 1
Polet (T)
Takovo
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Kalenić
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Bujačić
Bujačić
1 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
0 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Borac
Rajković
1 : 2
Mladost (L)
Latković
Polet
Popučke
2 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rakac Stave
Stave
3 : 2
Kotešica
Kotešica
Jadar 2013
Valjevo
2 : 5
Stari drugari
Kadina Luka
Komanice
Komanice
0 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Mladi Gorani
Dupci
4 : 2
Jugovići
Bogdanje
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 4
Mladost (DK)
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Ušće
Grad Stalać
Rubin (Z)
Zalogovac
7 : 1
Gradina
Pejovac
Napredak Č
Čestereg
4 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Proleter
Međa
7 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekves
Hetin
2 : 1
Roham
Nova Crnja
2. Oktobar
Kumane
4 : 0
Bega
Novi Itebej
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 5
21. oktobar
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 1
Maršić
Maršić
Seljak
Cvetojevac
0 : 2
Pobeda
Beloševac
OFK Draževac
Draževac
0 : 2
Jastrebac
Tešica
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 9
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Gredetin
Gredetin
0 : 3
Napredak 2012
Krušje
Škriljac
Bradarac
0 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 2
Borac
Trnjane
Omladinac (D)
Deronje
1 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Dunav
Bački Monoštor
6 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Partizan
Kupusina
Hajduk
Stapar
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Jasenica
Božurnja
Šumadinac
Stojnik
3 : 0
Sloga
Zagorica
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Brezovac
Brezovac
1 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Plaskovac
Plaskovac
3 : 0
Kralj Petar I
Topola
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Dizel
Bare
4 : 1
Polet (V)
Voluja
Stig 1955
Beranje
1 : 5
Obilić (Ž)
Živica
Desine
Desine
3 : 4
Žika Marković Uča
Miljević
Sirakovo
Sirakovo
5 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Radnički (P)
Požeženo
3 : 1
Dunavac (P)
Petka
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Integral
Batuša
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 2
Manastirica
Manastirica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 4
Palić
Palić
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Đurđin
Đurđin
Lokomotiva
Subotica
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
3 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Čantavir
Čantavir
8 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Bikovo
Bikovo
3 : 5
Hajduk
Bačko Dušanovo
Vis
Parcani
4 : 1
OFK Rogača
Rogača
Rudar 2012
Babe
0 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Popović
Popovići
4 : 2
Stojnik
Stojnik
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Hajduk
Gardinovci
2 : 6
Bačka
Begeč
Dinamo
Budisava
0 : 2
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 1
Železničar
Novi Sad
Borac
Rakovac
2 : 1
Titel
Titel
Susek
Susek
0 : 5
Moskva
Budisava
Jadran
Sanad
2 : 5
Sloga
Ostojićevo
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 2
Šampion
Orom
Graničar
Đala
3 : 3
Čoka
Čoka
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 1
Bačka
Mol
Slavija
Banatsko Aranđelovo
5 : 0
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
0 : 7
AFK
Ada
Pobeda
Pobeda
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
1 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
Eđšeg
Mali Iđoš
6 : 0
Krivaja
Krivaja
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
6 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 1
Temac
Temska
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 9
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Jerma
Sukovo
8 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Pobeda
Držina
4 : 1
Sloboda
Rasnica
Brezova
Brezova
3 : 0
Voćar
Kotraža
Vrelo
Gornja Kravarica
6 : 4
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
3 : 2
Radnički
Turica
Gradina
Rti
5 : 2
Gorušica
Viča
Sloga
Kaona
0 : 5
Prilike
Prilike
Morava (M)
Mojsinje
1 : 2
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
4 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Morava (K)
Katrga
Planinac
Vujetinci
1 : 1
Mladost (A)
Atenica
Prijatelji
Čačak
2 : 4
Kej
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 1
Rakova
Rakova
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 0
Marjan
Knić
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 1
BSK
Borač
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
Udarnik Trska 1947
Trska
2 : 1
Omladinac (V)
Vučkovica
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Veteran 2015
Popović
Ozremica
Beršići
4 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Omladinac
Kalimanići
3 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Pontes
Kostol
1 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Milutinovac
Milutinovac
1 : 4
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
14 : 2
Dunavac
Velesnica
Lovćen
Petrovo selo
0 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Napredak
Međulužje
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 0
OFK Student
Mladenovac
Kosmajac
Koraćica
8 : 0
Dedinje
Mladenovac
Markovac
Markovac
5 : 3
Borac
Amerić
Sloga
Granice
2 : 0
Omladinac
Rajkovac
Šepšin
Šepšin
2 : 5
Radnički PDM
Mladenovac
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Duboko
Mala Moštanica
2 : 1
Polet
Grabovac
Sloga
Ratari
1 : 2
Rvati
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 1
Borac
Ušće
Zvezda
Konatice
7 : 1
Partizan
Draževac
Ljubinić
Ljubinić
1 : 5
Rojkovac
Obrenovac
Mladi borac
Županjac
2 : 1
Bistrica
Bistrica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 3
Rudar
Zeoke
BSK
Brajkovac
1 : 0
Sloga
Lukavica
Vreoci
Vreoci
2 : 2
Polet
Mirosaljci
Trešnjica
Tvrdići
3 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 5
Sečica
Seča reka
Blagaja
Rupeljevo
0 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Bakionica
Bakionica
5 : 2
Duškovci
Duškovci
Avijatičar
Vranjani
4 : 2
Glumač
Glumač
Skobalj
Skobalj
0 : 2
Sloga
Lugavčina
Jezava
Smederevo
3 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
6 : 1
OFK Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
6 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Omladinac
Seone
4 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Landol
Landol
1 : 0
Kolarac
Kolari
Lunjevac
Lunjevac
0 : 4
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Badljevica
Badljevica
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 2
Toplica
Šarlinac
Mekiš
Mekiš
2 : 1
10. februar
Šajinovac
Knežica
Knežica
8 : 1
Klisura
Klisura
Elid
Donji Dušnik
2 : 0
Pobeda
Rusna
Glavaš
Glibovac
1 : 2
Budućnost
Ratari
Železničar
Kusadak
1 : 1
Bačinac
Bačinac
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 1
Udarnik
Baničina
Sloga
Žučkovac
3 : 1
Mladost
Resnik
Jedinstvo
Mužinac
2 : 3
Slemen
Milušinac
Rtanj
Vrmdža
4 : 7
Napredak
Jošanica
Polet
Jabukovac
4 : 2
Miloševo
Miloševo
Urovica
Urovica
5 : 1
OFK Sikole
Sikole
Graničar
Aleksandrovac
5 : 0
Malajnica
Malajnica
Slatina
Slatina
1 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Tara
Kremna
1 : 6
GP Zlatibor
Užice
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 6
Konjuh
Konjuh
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 2
Žabare
Žabare
Bukovica
Bukovica
3 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sebečevac
Sebečevac
1 : 2
Meševo
Meševo
Zdravinje
Zdravinje
5 : 1
Borac
Bivolje
Borac
Vražogrnac
0 : 5
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Timok 1928
Trnavac
0 : 3
Polet 1959
Nikoličevo
Sloga 1949
Matijevac
7 : 1
Polet
Jalovik
Sloga (R)
Ridjake
1 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
1 : 2
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
ISK Izvor
Izvor
1 : 7
Radnički
Tekija
BSK Buljane
Buljane
1 : 3
Budućnost
Lebina
Popovac
Popovac
1 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Napredak (St)
Stubica
3 : 1
Jedinstvo
Ratare
Donja Mutnica
Donja Mutnica
3 : 0
Vihor
Golubovac
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Proleter
Latković
1 : 5
Tolić
Tolić
Toplica
Donja Toplica
3 : 1
Babajić
Babajić
Mladost (K)
Kutles
1 : 6
Sloboda
Donje Brijanje
Rudar 1973
Rudare
1 : 5
Veternica
Leskovac
Bojić
Bojić
2 : 1
Mladost
Slatina
OFK Varna
Varna
2 : 1
Maovi MH
Maovi
Lukavac
Lukavac
2 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
Dupljaj 2016
Dupljaj
6 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Zadrugar
Lopatanj
2 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
Jedinstvo
Milorci
4 : 2
Murgaš 2012
Murgaš
Dokmir
Dokmir
1 : 3
Strelac 001
Kožuar
Pambukovica
Pambukovica
4 : 1
Omladinac
Kalinovac
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 2
Šarbane
Šarbane
Vukona
Vukona
1 : 4
Brgule
Brgule
OFK Takovo
Takovo
3 : 0
Sloga
Vrhovine
BSK 2014
Bukovica
0 : 0
Morava (M)
Mrsać
Progorelica
Progorelica
8 : 0
Bane 1931
Raška
Budućnost (S)
Samaila
1 : 2
Koštam Polje
Delimeđe
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Šumadija (Š)
Šumarice
1 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Stara čaršija
Kraljevo
Mladost
Bukovče
5 : 2
Belica
Belica
Partizan
Majur
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
Crni Vrh
Deonica
1 : 3
Omladinac
Bunar
Trnava
Trnava
0 : 2
OFK Borac
Lovci
Orlovi
Jasenovo
4 : 0
Rudar
Plazane
Resava
Bukovac
1 : 1
Zelenika
Vitance
Mladi Borac
Trucevac
0 : 5
Sindjelić
Vojnik
Resavac
Veliki Popović
0 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Sopot
Požarevac
1 : 4
Dunav
Ostrovo
Proleter 1932
Požarevac
3 : 2
Batovac
Batovac
Morava 1932
Prugovo
1 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Du)
Dubravica
8 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Napredak (Bu)
Bubušinac
1 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (Dr)
Drmno
1 : 4
Vihor
Маljurevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 4
Metalac
Požarevac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 2
Mladost
Mali Bač
Proleter
Karađorđevo
0 : 4
Slavija
Bođani
Banat
Ilandža
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Mladost 1970
Radoševac
1 : 2
Barič
Barič
Dobra
Dobra
2 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
OFK Vinci
Vinci
2 : 1
Polet
Bikinje
Mladost (J)
Jelenac
4 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
Krćevac 04
Krćevac
4 : 4
Maskar
Maskar
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 3
Vukićevica
Vukićevica
Trstenica
Trstenica
3 : 4
Skela
Skela
Proleter
Vrbovno
0 : 1
Borac (A)
Arapovac
Šumadinac
Kruševica
3 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Mladost
Svileuva
1 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Galeb
Cerovac
1 : 3
Sava
Mrđenovac
Žabar
Žabar
1 : 4
OFK Jelen
Jelenča
Bečevica
Bečevica
0 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Sloven
Sibač
Hajduk
Šimanovci
2 : 1
Šumar
Ogar
Mladost
Prhovo
2 : 1
Sremac
Deč
Vitez
Subotište
0 : 1
Kameni
Ašanja
Sloga
Bogovađa
3 : 2
Kolubara
Jabučje
Proleter
Bajevac
1 : 3
Mladost
Vračević
Nepričava
Nepričava
2 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Ram
Ram
3 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Pek (K)
Kusiće
1 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 7
Srednjevo
Srednjevo
Sloga Top
Topolovnik
2 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Hajduk
Šušara
0 : 3
Karaš
Jasenovo
Vitorul
Straža
1 : 2
Pobeda
Parta
Banat (V)
Vršac
3 : 6
Banat (D)
Dupljaja
Jedinstvo (S)
Smoljinac
8 : 0
Napredak 1927
Toponica
Sloga 1945
Veliko Selo
2 : 3
Stig (C)
Crljenac
Terekveš
Svilojevo
1 : 0
Panonija
Lalić
OFK Metalac
Sombor
0 : 0
Sport
Bezdan
OFK Šikara
Sombor
0 : 1
KFK Kula
Kula
Polet
Aleksandrovac
4 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
6 : 0
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
6 : 0
Proleter
Četereže
Napredak
Vašica
1 : 0
Omladinac
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
5 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Graničar
Jamena
1 : 4
Sremac
Berkasovo
Sinđelić
Gibarac
1 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 0
Jednota
Šid
Polet
Senje
4 : 3
Sloga
Isakovo
Dobričevo
Dobričevo
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Karađorđe 2013
Viševac
2 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Mladost (B)
Bošnjane
6 : 1
Feniks
Rača
Parcane
Parcane
0 : 3
Mladost
Toljevac
Mladost 2015
Mala Reka
3 : 6
Gaglovo
Gaglovo
Grkljane
Grkljane
0 : 0
Lomnica
Lomnica
Štitari
Štitari
5 : 3
Vratare
Vratare
Kruševica
Kruševica
5 : 2
Polet (K)
Kobilje
Polet (Š)
Šavrane
1 : 3
Zmajevac
Belasica
Globoder
Globoder
2 : 0
Modrica
Modrica
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Jezero
Plav
0 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Bokelj
Kotor
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 0
Mornar
Bar
Otrant
Ulcinj
6 : 1
Čelik
Nikšić
Ribnica
Podgorica
2 : 0
Kom Eurozox 2
Podgorica
Drezga
Piperi
0 : 2
Crvena stijena
Podgorica
Petnjica
Petnjica
7 : 0
Polimlje
Murino
OFK Borac
Bijelo Polje
1 : 2
Brskovo
Mojkovac
Radnički
Berane
3 : 1
Napredak
Berane
Sloga (R)
Radovići
3 : 1
OFK Petrovac 2
Petrovac
Obilic
Mrmos
0 : 0
Ratajac
Donje Rataje
Požarevac
Požarevac
3 : 3
Mašinac
Niš
Rad
Beograd
0 : 10
Spartak
Subotica
Karađorđe
Topola
1 : 2
Mačva
Šabac
Kanjiža
Kanjiža
5 : 1
Radnički 2012
Niš
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 4
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 8
Krstarica
Prokuplje
Kolibri
Kuršumlija
5 : 1
Levač
Rekovac
Spartak
Subotica
4 : 1
Internacional
Beograd
Inđija
Inđija
4 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 5
BSK Borča
Borča
IMT
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Srem
Jakovo
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Zvezdara
Beograd
1 : 4
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Sinđelić MK
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 2
Veternik
Veternik
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
6 : 1
Hajduk junior
Kula
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Tempo
Sefkerin
Prva Iskra
Barič
9 : 1
Polet
Grabovac
Torlak MK
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Borac MK
Lazarevac
0 : 4
Zuce MK
Zuce
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 2
Rad MK
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Spartak
Subotica
5 : 0
Dinamo
Pančevo
Radnički (N)
Niš
0 : 5
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
IMT
Beograd
5 : 0
Internacional
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Sindjelić
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Borča
Borča
6 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Proleter
Vranovo
2 : 15
Radnik
Smederevska Palanka
7.juli
Vodanj
7 : 1
Pobeda
Golobok
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Morava
Velika Plana
Preporod
Novi Žednik
2 : 9
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Apolon
Kraljevo
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
3 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Sloga
Plandište
7 : 2
Vulturul
Grebenac
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Vojvodina
Seleuš
Zemun MK
Zemun
4 : 1
Nord Star MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
2 : 0
OFK Beograd B MK
Beograd
IMT
Novi Beograd
08.10
15:00
Kolubara MK
Lazarevac
Zemun MK
Zemun
2 : 4
Kosmaj MK
Ralja
Bežanija MK
Novi Beograd
8 : 0
Banja MK
Beograd
Rad V MK
Beograd
0 : 1
Jedinstvo MK
Dren
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 1
Radnički NB MK
Novi Beograd
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 5
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Železničar
Pančevo
Rad
Beograd
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 0
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
1 : 5
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
10 : 0
BSK 1925
Beograd
Partizan MK
Beograd
8 : 1
Internacional MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
1 : 1
DIF MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
Radnički (O) MK
Obrenovac
Proleter
Vranovo
1 : 9
AF Djokić
Velika Plana
DIF
Beograd
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Sopot
Sopot
1 : 1
Palilulac
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 6
Borac
Ostruznica
Vrčin MK
Vrčin
2 : 4
Rad MK
Beograd
GSP Polet MK
Beograd
1 : 2
Olimpik MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
2 : 5
Sinđelić MK
Beograd
Čantavir
Čantavir
14 : 1
Preporod
Novi Žednik
Njerš Ištvan
Totovo Selo
8 : 0
Tavankut
Tavankut
Arena Su
Subotica
1 : 1
Spartak
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
10 : 0
Bačka 1901
Subotica
RFK N.S. 1921
Novi Sad
5 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 4
Petar Puača
Novi Sad
CFK
Vrbas
6 : 2
Tekstilac
Odžaci
Radnički (K)
Kovin
7 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Borac (Sa)
Sakule
2 : 5
Coerver junior FA
Vršac
BAK
Bela Crkva
0 : 4
OFK Vršac
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
6 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (U)
Uljma
12 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Zabrezje
Zabrezje
15 : 0
Zvezda
Konatice
Zadrugar
Orasac
1 : 4
Duboko
Mala Mostanica
Posavina
Stubline
2 : 6
Buducnost
Zvecka
Krtinska
Krtinska
0 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 5
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 3
Železničar
Pančevo
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 1
Tornjoš
Tornjoš
AFK
Ada
7 : 1
Bačka
Mol
Senta
Senta
14 : 0
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
0 : 14
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Zemun B MK
Zemun
0 : 1
Ole MK
Zemun
Srem MK
Jakovo
3 : 1
Petlić MK
Smederevo
Homoljac
Žagubica
4 : 5
Rudar 2001
Kostolac
Kostolac 2008
Kostolac
6 : 2
Zvižd
Kučevo
Majdanpek
Majdanpek
6 : 0
Vučje
Vučje
Sindjelić
Beograd
0 : 8
Čukarički
Beograd
OLE
Borča
6 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Voždovac
Beograd
Spartak '06
Subotica
4 : 1
TSC
Bačka Topola
Torlak
Beograd
1 : 2
Balkan
Beograd
Karioke
Beograd
8 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Kormoran
Beograd
2 : 3
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
Grafičar
Beograd
1 : 18
DIF
Beograd
Posavac Tisma
Boljevci
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Partizan
Drazevac
0 : 2
Sloga
Ratari

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
73 : 82
Crvena zvezda MTS
Beograd
Budućnost VOLI
Podgorica
71 : 62
Cibona
Zagreb
Cedevita
Zagreb
79 : 84
Igokea
Aleksandrovac
Kris Kros
Pančevo
76 : 75
Sveti Đorđe
Žitište
Sloven
Ruma
73 : 62
Futog Tupanjac MD
Futog
Železničar
Čačak
104 : 59
Zekas 75
Rača
Radnički 1950
Kragujevac
92 : 76
Student
Bajina Bašta
Paraćin
Paraćin
76 : 85
Radnički VA
Valjevo
Niš
Niš
83 : 82
Jablanica
Medveđa
Sokobanja
Sokobanja
97 : 73
Mladost Vesna
Bela Palanka
Velika Kikinda
Kikinda
78 : 64
Spartak OKK
Subotica
Joker
Sombor
71 : 72
Tisa
Bečej
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
66 : 86
Sivac
Sivac
Budućnost (NS)
Novi Sad
62 : 64
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Železničar
Inđija
100 : 65
Jadran
Golubinci
Dinamo
Pančevo
72 : 65
Jedinstvo
Kačarevo
Borča 2
Beograd
87 : 83
BTC
Beograd
Eko Sport
Beograd
92 : 37
Barajevo Bambi
Barajevo
Veba Basket
Beograd
71 : 101
Umka 2009
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
71 : 72
Radivoj Korać
Beograd
Šumadija
Kragujevac
74 : 76
Spartak
Subotica
Beočin
Beočin
61 : 74
Šabac
Šabac
Play Off
Užice
66 : 52
Lim
Priboj
Loznica
Loznica
62 : 61
Ljubovija
Ljubovija
Železničar
Lajkovac
102 : 39
Prijepolje
Prijepolje
Banovci Dunav
Banovci Dunav
42 : 152
Proleter 023
Zrenjanin
Joker
Sombor
28 : 64
Njegoš
Lovćenac
Karaburma
Beograd
66 : 62
Čelarevo
Čelarevo
Stara Pazova
Stara Pazova
69 : 43
Sivac
Sivac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 20
Bežanija
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
56 : 75
Crvena zvezda 2
Beograd

Odbojka

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Roda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
AS
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Radnicki
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Sterija
Novi Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
TENT
Obrenovac
Partizan
Beograd
3 : 2
Beograd
Beograd
Kralj
Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
AS
Beograd
0 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
Roda
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd

Rukomet

Mladost TSK
Bački Jarak
19 : 18
Lavovi BP
Bačka Palanka
Metalac Gorenje
Valjevo
24 : 24
BASK Soko
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
25 : 27
SC Voždovac 2012
Beograd
Novi Beograd
Beograd
26 : 28
Partizan 2
Beograd
PKB
Padinska Skela
28 : 28
Sloga
Petrovac na Mlavi
Rekreativo
Beograd
32 : 26
Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
24 : 28
Žitorađa
Žitorađa
BSK Heba
Bujanovac
36 : 26
Jastrebac
Blace
Radnički 1958
Šid
33 : 18
Titel
Titel
Slavija
Novi Sad
33 : 25
Potisje Pleteks
Ada
ORK Pančevo
Pančevo
37 : 30
Dalmatinac
Riđica
Budućnost
Alibunar
40 : 27
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Metalac
Futog
37 : 26
Zrenjanin
Zrenjanin
Arilje
Arilje
23 : 25
SDG Užice
Užce
Mokra gora 2
Zubin Potok
31 : 25
Radnički 1964 2
Kragujevac
Mladost 1949
Zaječar
28 : 17
Hajduk Veljko 2
Negotin
Morava 2
Velika Plana
45 : 30
Smederevo 2
Smederevo
Palanka
Smederevska Palanka
30 : 20
Udarnik
Lozovik
Umčari
Umčari
23 : 29
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Kolubara
Lazarevac
38 : 30
Mačva
Bogatić
Zlatar
Nova Varoš
24 : 21
Karađorđe
Topola
Sivac 69/2
Sivac
23 : 25
Graničar
Gakovo
Obilić
Novi Kneževac
24 : 21
Jedinstvo
Bočar
Dolovo
Dolovo
36 : 18
Radnički
Kovin
Beočin
Beočin
22 : 23
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Radnički
Novi Sad
39 : 17
Ruma
Ruma
Bor RTB
Bor
29 : 35
Medicinar
Šabac
Junior
Beograd
19 : 29
Naisa
Niš
Kučevo
Kučevo
20 : 21
Železničar
Inđija
Metalac
Kraljevo
21 : 29
Pančevo
Pančevo
Mladost
Srpska Crnja
26 : 30
Mokrin
Mokrin
Deronje
Deronje
23 : 24
Petrovaradin
Petrovaradin
Radnički
Bajmok
25 : 19
Temerin
Temerin
Jadran
Feketić
34 : 27
Ravangrad
Sombor
Napredak 12
Kruševac
24 : 23
Čačak
Čačak
Prijepolje
Prijepolje
43 : 17
Župa
Aleksandrovac
Žitorađa
Žitorađa
38 : 31
Radnički
Svilajnac
Rudar
Kostolac
11 : 23
Metalac 2015
Valjevo
Beograd
Beograd
31 : 31
ORK Loznica
Loznica
ORK Beograd
Beograd
39 : 25
Mačva
Šabac
Partizan
Iđoš
35 : 15
Gradnulica
Zrenjanin
Apatin (Ž)
Apatin
23 : 26
Klenak 09
Klenak
Rusin
Ruski Krstur
30 : 19
Sonta
Sonta

Futsal

Jastrebac
Blace
3 : 5
Nova Pazova
Nova Pazova
Ekonomist
Beograd
9 : 4
Put-inženjering
Niš
Ivanjica
Ivanjica
9 : 4
Viking
Ruma
Pčinja
Karavukovo
4 : 5
Sombor
Sombor
Kraljevićevo
Kačarevo
2 : 1
Leteći Holandjanin
Vrbas
Tango
Novi Sad
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
AS
Bujanovac
7 : 6
Ozren
Sokobanja