XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 510 utakmica za dan
Subota, 7 Oktobar 2017

Fudbal

TSC
Bačka Topola
0 : 0
Dinamo
Vranje
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Sloboda
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 3
Inđija
Inđija
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
FAP
Priboj
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Polet
Ljubić
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Tutin
Tutin
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Rtanj
Boljevac
9 : 1
Ozren
Sokobanja
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 1
Radan
Lebane
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Bratstvo 1946
Prigrevica
7 : 0
Radnički (Š)
Šid
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 4
Bečej 1918
Bečej
Cement
Beočin
5 : 2
Odžaci
Odžaci
Sopot
Sopot
3 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
IMT
Novi Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 3
Prva Iskra
Barič
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
LFK Mladost
Lučani
9 : 1
Sušica
Kragujevac
Ovčar
Markovica
2 : 2
Radnički (K)
Kovači
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Rudar 2001
Kostolac
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sevojno
Sevojno
2 : 2
OFK Osečina
Osečina
Ribnica
Mionica
0 : 1
Drina
Ljubovija
Spartak
Ljig
2 : 4
Sloga (S)
Sjenica
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
Budućnost (O)
Orašje
1 : 1
OFK Niš
Niš
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Lužnica
Babušnica
3 : 3
Vlasina
Vlasotince
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Bukovik
Razanj
Naša krila
Belotinac
0 : 2
BSK
Bogovina
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Kablovi
Zaječar
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Napredak
Drenovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Kopaonik
Brus
8 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Sloga
Plandište
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 1
Polet
Nakovo
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
6 : 1
Begej
Žitište
Hajduk (D)
Divoš
6 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 2
Sloga (T)
Temerin
OFK Slavija
Novi Sad
1 : 4
Sloga (E)
Erdevik
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Mladost Apa
Apatin
1 : 3
Budućnost (G)
Gložan
Rakovica
Beograd
0 : 1
Turbina
Vreoci
Balkan
Mirijevo
0 : 2
Zvezdara
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Krajina
Krajišnik
3 : 2
Banat
Čenta
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Kula
Kula
ŽAK
Sombor
1 : 2
Slavija
Pivnice
Mladost (K)
Kruščić
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Krivelj
Krivelj
1 : 4
Radnički
Klokočevac
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Branik
Štubik
Zlot
Zlot
7 : 0
Čubra
Čubra
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Borac (P)
Progar
Avala
Beli Potok
0 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
PKB (PS)
Padinska Skela
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Šumadija
Šopić
10 : 0
Rušanj
Rušanj
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Jevremovac
Jevremovac
3 : 0
Majur
Majur
Sindjelić
Lipnica
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Parmenac
Parmenac
5 : 3
Spartak
Trnava
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 3
Đerdap
Golubac
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 4
Rajko Mitić
Bela Palanka
Senjak
Pirot
4 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Zvezda
Blato
1 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Omladinac
Novo Selo
4 : 3
Mataruge
Mataruge
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Lauš
Lopaš
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Kačer
Belanovica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 0
Radnik
Ub
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Cerovac
Ćava
Grošnica
1 : 2
Srbija
Ilićevo
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 0
Radnički 1924
Kočane
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Palilula
Aleksinac
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 6
Jedinstvo (R)
Rumenka
Mladost
Novi Sad
3 : 2
OFK Futog
Futog
Šajkaš 1908
Kovilj
6 : 0
Proleter
Banoštor
Veternik
Veternik
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Midžor
Kalna
6 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Kaćuša
Kuršumliija
2 : 1
Borac
Držanovac
Glama
Koretište
1 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Mineralac
Klokot
6 : 3
Sloga
Ranilug
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 2
Izmornik
Pančelo - Tomance
Gračanica
Gračanica
5 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Radnik
Prilužje
2 : 7
Ibar
Leposavić
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
ASK
Aradac
1 : 3
Jedinstvo
Ečka
Zlatica
Zlatica
1 : 4
Tamiš
Farkaždin
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
0 : 1
OFK Klek
Klek
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Potisje
Knićanin
0 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Šabac
Šabac
1 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Milicionar
Bogatić
0 : 0
Drina
Badovinci
Torpedo 1924
Tabanović
5 : 2
Sloga
Duvanište
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Rudar
Radljevo
1 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 2
Varvarin
Varvarin
Delija
Mokrin
5 : 3
Napredak BT
Banatska Topola
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 3
Polet (R)
Radevac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 2
Jedinstvo (B)
Bobovište
Rastina 1918
Rastina
2 : 5
Polet
Sivac
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
OFK Slatina
Slatina
3 : 1
Vojvoda
Dučina
Centar
Novi Sad
0 : 0
Miletić
Mošorin
Hajduk
Podlokanj
0 : 2
Tornjoš
Tornjoš
Rongo Siti
Pirot
0 : 4
Željuša
Željuša
Napredak
Izvor
8 : 0
Nišavac
Staničenje
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 2
Borac 46
Obrovac
Borac
Vizić
2 : 3
Maglić
Bački Maglić
Krivanj
Selenča
2 : 4
Neštin
Neštin
Sloga
Plavna
2 : 0
Bačka
Despotovo
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Ozrem
Ozrem
Krtinska
Krtinska
1 : 3
Posavina
Stubline
Petka
Petka
3 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Sloboda
Stubica
AF Đokić
Velika Plana
1 : 1
Jasenica
Kruševo
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 3
Plana
Velika Plana
Hajduk
Rujevica
4 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Kapidžija
Kapidžija
4 : 1
Čarapan
Kruševac
Kastrum
Gamzigrad
1 : 5
Lovac
Mali Izvor
Nacional
Lukovo
0 : 4
Šljivar
Šljivar
Proleter
Neuzina
1 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Tisa 1933
Taraš
1 : 1
Sloga
Jarkovac
Partizan
Tomaševac
0 : 1
Borac
Zrenjanin
Belpos
Belotić
1 : 2
Torpedo
Lojanice
Sparta
Kaona
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Radnik
Davidovac
1 : 1
Razvitak
Mirilovac
Navalin
Navalin
6 : 1
Moravac
Guberevac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 5
Jašunja
Jašunja
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Todorovce
Todorovce
4 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Badince
Badince
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 0
Rankovac
Nakučani
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 1
Studen Vitez
Studenica
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Mladost 1981
Štulac
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Viner DSV
Bukovac
6 : 2
Planinac
Panjevac
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
OFK Građanski
Požarevac
2 : 3
Beli Orao
Bradarac
Jelav
Jelav
2 : 1
Sloga
Korenita
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 1
Hajduk
Ribarica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 0
Granit
Radalj
Mladost (G)
Gradilište
0 : 5
Luk
Voćnjak
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Sloga
Margita
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Graničar
Miletićevo
Usije
Usije
1 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Borac
Kloka
2 : 0
Budućnost (B)
Blaznava
Jedinstvo
Kamenovo
5 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Napredak
Trnovče
1 : 5
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Mlava Trgovački
Petrovac
6 : 1
Melnica
Melnica
Mladi radnik
Junkovac
0 : 3
Strmovo
Strmovo
Borac
Veliko Laole
1 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 4
Radnik
Pankovo
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Soko
Krvije
Burovac
Burovac
2 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Borac BTG
Batalage
5 : 3
Korman
Korman (Šabac)
Grivac
Grivac
0 : 0
Borac 1939
Ljuljaci
Jedinstvo
Oplanić
2 : 1
Sloga
Zabojnica
Kotlenik
Selo Leskovac
07.10
Beli Orlovi
Azbukovica
Crnča
5 : 2
Crnča
Crnča
Sloga DB
Donja Bukovica
4 : 3
Čobanče
Čitluk
Selanac
Selanac
5 : 2
Jezero
Amajić
Borjak 2013
Okruglica
0 : 0
Vinogradar
Riljac
Omladinac
Ugljarevo
0 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Mladost
Mala Drenova
1 : 4
Omladinac
Odžaci
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 6
Kamenorezac 76
Dublje
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Kumane
Kumane
1 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
Partizan
Drenovac
4 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 1
Napredak
Ševarice
Lipolist
Lipolist
9 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Metaloplastika
Šabac
1 : 4
Culjković
Culjković
Radenka
Radenka
07.10
15:00
Neresnica
Neresnica
Pobeda
Ševica
07.10
15:00
Zviždić
Kučevo
Dragovo
Dragovo
3 : 0
Prosvetar
Belušić
Goša
Vukmanovac
1 : 9
Blagotin
Belušić
Povratak otpisanih
Rekovac
4 : 1
Šumadija
Prevešt
Polet
Sekurič
3 : 0
Levač 2
Rekovac
Borac
Vukovac
2 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
Pobeda 1953
Osanica
6 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
8 : 1
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Tulež
Tulež
2 : 2
Misača
Misača
Šumadija
Sipić
0 : 5
Mladost (CK)
Crni kao
PSS-192
Jagodina
3 : 11
Napredak
Staro Lanište
Bratstvo
Ljajkovići
2 : 0
Karioke
Podgorica
Gorštak
Kolašin
0 : 3
Budućnost 2
Podgorica
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Željezničar
Banja Luka
3 : 0
Napredak
Donji Šepak
Kozara
Gradiška
0 : 2
Podrinje
Janja
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Sutjeska
Foča
Sloga
Doboj
1 : 1
Drina
Zvornik
Rudar Prijedor
Prijedor
4 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Sloga Radnički
Zemun
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Čukarički
Beograd
011
Beograd
0 : 3
Grafičar
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 4
BASK
Beograd
Zemun
Zemun
5 : 1
Studentski Grad
Beograd
Sindjelć
Beograd
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Mladi radnik 1940
Radinac
5 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
BSK 1925
Beograd
7 : 0
Balkan
Beograd
Poštar 1930
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Vinča
Vinča
5 : 2
Trudbenik
Trudbenik
Šumadinac
Bečmen
9 : 0
Posavina
Stubline
Minel
Beograd
3 : 3
Avala
Beograd
Beograd 1929
Beograd
4 : 3
Palilulac
Beograd
GSP Polet
Beograd
13 : 0
Budućnost
Zvečka
Rad MK
Beograd
2 : 0
Brodarac MK
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Internacional MK
Beograd
IMT
Beograd
0 : 5
Radnički MK
Novi Beograd
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Dolina
Padina
10 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Omladinac 1927
Opovo
4 : 3
Borac (St)
Starčevo
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Spartak
Debeljača
Dolovo
Dolovo
0 : 9
BSK
Bavanište
Mladost (O)
Omoljica
2 : 3
Partizan (G)
Gaj
Radnički (K)
Kovin
6 : 1
Strela
Ivanovo
Jedinstvo
Dren
1 : 7
Zabrežje
Zabrežje
Podunavac
Udovice
0 : 3
Polet
Trnovče
Budućnost
Mala Krsna
5 : 2
SASK
Saraorci
Kiker
Kraljevo
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
DIF
Beograd
4 : 3
Žarkovo
Beograd
OLE
Zemun
8 : 0
Mladenovac
Mladenovac
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Balkan
Beograd
BASK
Beograd
1 : 3
Poštar 1930
Beograd
Sloga
Miloševac
10 : 0
Šumadija
Azanja
Zmaj 1953
Beograd
7 : 0
Budućnost
Dobanovci
Rakovica
Rakovica
4 : 1
Prva Iskra
Barič
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Tavankut
Tavankut
Bane
Raška
5 : 0
Slavija
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
0 : 1
AS
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 4
Indeks
Novi sad
Hajduk junior
Kula
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Spartak
Subotica
7 : 0
Radnički (S)
Sombor
Jugoslavija
Jabuka
4 : 0
Polet
Idvor
Kolonija
Kovin
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Borac (Sa)
Sakule
2 : 4
Radnički (B)
Baranda
Banat
Vršac
10 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Rvati
Obrenovac
1 : 4
Zabrezje
Zabrezje
Strelac
Mislodjin
3 : 3
Jedinstvo
Dren
Crvena Zastava
Obrenovac
11 : 0
Polet
Grabovac
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Borac
Lešnica
3 : 4
Mladost
Donji Dobrić
Loznica
Loznica
3 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
Jadar
Stupnica
5 : 2
Rudar
Brasina
011 MK
Beograd
4 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Rad B MK
Beograd
3 : 2
Lola MK
Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 0
Brodarac B MK
Novi Beograd
Sremčica MK
Sremčica
1 : 0
OLE MK
Zemun
Čukarički MK
Beograd
6 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
Mladenovac MK
Mladenovac
1 : 5
Voždovac MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
Zemun MK
Zemun
8 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 4
OFK Vršac
Vršac
Fruška Gora
Ruma
07.10
16:00
Rudar
Vrdnik
1. Maj
Ruma
07.10
16:00
Partizan
Vitojevci
Napredak
Žarkovac
07.10
16:00
Borac
Klenak
Jedinstvo
Platičevo
07.10
16:00
Radnički
Irig
Donji Petrovci
Donji Petrovci
07.10
16:00
Hrtkovci
Hrtkovci
Mladost
Buđanovci
1 : 2
PSK Putinci
Putinci
Senta
Senta
9 : 0
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
3 : 0
Potisje
Kanjiža
011
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
OLE
Zemun
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 7
BSK
Borča
Lola
Beograd
4 : 6
Radnički (O)
Obrenovac
Internacional
Beograd
7 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Studentski Grad
Beograd
5 : 1
BASK
Beograd
Rad MK
Beograd
2 : 0
011 MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
1 : 3
Zemun MK
Zemun
Brodarac MK
Novi Beograd
3 : 3
Voždovac MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 3
Čukarički MK
Beograd
Soko 2015
Saraoci
0 : 0
Napredak
Markovac
Osipaonica
Osipaonica
9 : 1
Udarnik
Lozovik
Obilić
Staro Selo
1 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Beograd 1929
Beograd
1 : 9
Dunavac
Grocka
Boleč
Bolec
6 : 0
Balkan
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
5 : 3
Rakovica
Beograd
Napredak (M)
Medoševac
5 : 0
Prva Iskra
Baric
Ada MK
Beograd
9 : 0
Voždovac MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 2
Milutinac MK
Zemun
Studentski Grad MK
Beograd
07.10
18:00
OFK Beograd MK
Beograd
Arsenal
Kragujevac
6 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
2 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
2 : 4
OFK AS 2003
Novi Pazar
Bane
Raška
0 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 7
Apolon
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 0
Indeks
Novi sad
Hajduk junior
Kula
0 : 0
Arena Su
Subotica
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Spartak
Subotica
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
Sloga
Plandište
12 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 2
Banat (I)
Ilandža
Mladost
Velika Greda
2 : 1
Potporanj
Potporanj
BSK
Bavanište
3 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter
Mramorak
6 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolina
Padina
19 : 0
Unirea
Uzdin
Sloga
Korenita
9 : 1
Sinđelić
Lipnica
Vidojevica
Lešnica
0 : 15
Pčelinjo
Loznica
Antimon
Zajača
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Loznica
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Radnički Stobeks
Klupci
19 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Jadar 07 2
Loznica
1 : 4
Jadar 07 1
Loznica
Hajduk
Beograd
0 : 1
Graficar
Beograd
Postar 1930
Beograd
0 : 7
Sinđelić
Ugrinovci
13. Maj
Zemun
3 : 6
Novi Beograd
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Borac
Progar
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
BSK 1926 MK
Baćevac
1 : 2
Trijumf MK
Sremčica
Žarkovo MK
Žarkovo
4 : 1
Jedinstvo MK
Surčin
Lokomotiva MK
Beograd
5 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 8
Pinkum
Veliko Gradište
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 2
Derbi 2017
Aranđelovac
Partizan 1945
Darosava
3 : 2
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Banja 1957
Banja
3 : 1
Venčani
Venčane
Mladi Rudar
Bukovik
7 : 4
Proleter 1976
Jelovik
Jagodina
Jagodina
07.10
Rosulja 2014
Vlasotince
Napredak
Kruševac
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 0
Levač
Rekovac
Sloga Radnički
Beograd
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
Obilić
Beograd
07.10
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
07.10
Leštane
Leštane
Zemun
Zemun
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Arena SU
Subotica
0 : 5
Spartak '05
Subotica
Olimpik
Beograd
5 : 0
Srem
Jakovo
Fer Plej 06
Beograd
6 : 2
Sindjelic 2012
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 3
Crveni orao
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 6
Dominus
Beograd
IMT
Beograd
4 : 2
Jedinstvo
Surčin
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Palilulac
Beograd
Atakante
Beograd
3 : 1
Zvezdara
Beograd
Banja
Beograd
0 : 4
Beograd 1929
Beograd
Heroj Polet
Beograd
1 : 7
Nord Star
Beograd
Borac
Ostruznica
6 : 0
Napredak
Medosevac
Žarkovo
Žarkovo
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 3
Leštane
Leštane
Vrčin
Vrčin
5 : 2
Lokomotiva
Beograd
Dunavac
Grocka
0 : 9
Zemun
Zemun
Forza
Beograd
2 : 3
Zemun
Zemun
Sport Klub 99
Novi Pazar
8 : 1
Kolašin
Zubin Potok
ND 2011
Novi Pazar
07.10
OFK AS
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 6
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Kosmet
Leposavić
5 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Urovci
Urovci
3 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
Zvezda
Konatice
1 : 5
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
1 : 5
Skela
Skela
Krtinska
Krtinska
0 : 2
Buducnost
Zvecka
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
5 : 0
Krtinska
Krtinska
Buducnost
Zvecka
3 : 5
Skela
Skela
OFK Osečina
Osecina
2 : 3
Budućnost Krušik
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
07.10
10:00
ŽSK
Valjevo
Jedinstvo
Ub
8 : 0
Železničar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
0 : 5
OFK Senjak
Valjevo
Loznica 2
Loznica
4 : 4
Jadar 07
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
12 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Sloga
Korenita
Pčelinjo
Loznica
1 : 3
Loznica 1
Loznica

Košarka

Mega Bemax
Beograd
91 : 70
Mornar
Bar
Partizan NIS
Beograd
87 : 84
FMP
Železnik
Konstantin
Niš
70 : 94
Sloboda
Užice
Zdravlje Leskovac
Leskovac
80 : 75
Klik
Arilje
Žarkovo
Beograd
77 : 67
Plana
Velika Plana
Akademik
Srbobran
97 : 88
Smederevo 1953
Smederevo
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
90 : 75
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Pirot
Pirot
79 : 80
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Jedinstvo
Novi Becej
82 : 70
Radnički
Kovin
Hajduk
Kula
90 : 87
Mladost Veternik
Veternik
Dunav 2014
Apatin
60 : 72
Nova Pazova
Nova Pazova
Topola
Bačka Topola
70 : 78
Srem
Sremska Mitrovica
Napredak Junior
Kruševac
79 : 73
Zlatar
Nova Varoš
Polet
Kraljevo
75 : 83
Jagodina
Jagodina
Junior
Niš
99 : 63
Bor RTB
Bor
Radan
Lebane
79 : 69
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Jugbasket
Vranje
57 : 69
Rtanj
Boljevac
Petrovgrad
Zrenjanin
87 : 81
Kadet
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
82 : 75
Crvenka
Crvenka
Pink
Šimanovci
73 : 77
RU Koš
Ruma
Lokomotiva 2016
Pećinci
73 : 89
Stara Pazova
Stara Pazova
Sava
Beograd
79 : 88
Vizura
Beograd
Student
Niš
141 : 20
Vršac
Vršac
Vrbas Medela
Vrbas
44 : 69
Partizan 1953
Beograd
Bor
Bor
56 : 82
Crvena zvezda
Beograd
Mileševka
Prijepolje
65 : 43
ČA basket
Čačak
Srbobran
Srbobran
64 : 59
Girl Basket
Beograd
Ruma 92
Ruma
39 : 116
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Radnički (NB)
Beograd
82 : 37
Delfin
Bačka Palanka

Odbojka

AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Sterija
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Avala
Beograd
1 : 3
TENT
Obrenovac
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Imlek
Padinska Skela
AS
Beograd
0 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
Roda
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd

Rukomet

Obilić
Beograd
25 : 21
Sloga (P)
Požega
Jugović
Kać
30 : 22
Požarevac
Požarevac
Metaloplastika
Šabac
25 : 31
Železničar 1949
Niš
Partizan
Beograd
22 : 23
Crvena zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
25 : 19
Mokra Gora
Zubin Potok
Jabuka
Jabuka
27 : 20
Hercegovina
Sečanj
Apatin
Apatin
41 : 21
Mladost (V)
Vršac
Sivac 69
Sivac
24 : 24
Dolovo
Dolovo
Pobednik
Prijepolje
34 : 28
Prva Petoletka
Trstenik
Mladost
Čačak
23 : 25
Metalac
Kraljevo
Omladinac
Gornji Milanovac
24 : 31
Napredak
Kruševac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
38 : 23
Župa 54
Aleksandrovac
Radnički
Obrenovac
29 : 29
Smederevo
Smederevo
Radnički
Ćuprija
36 : 27
Pirot
Pirot
Aleksinac
Aleksinac
26 : 30
Vlasotince
Vlasotince
PIK Prigrevica
Prigrevica
20 : 20
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Beli andjeo
Prijepolje
27 : 19
Sloga 2 Zmart Force
Požega
Gučevo
Banja Koviljača
15 : 30
Dorćol
Beograd
Barič
Barič
24 : 24
Ub
Ub
Lazarevac
Lazarevac
32 : 32
Prva Iskra Barič
Barič
Loznica 2
Loznica
20 : 34
Rakovica
Rakovica
Crvenka
Crvenka
22 : 17
Jedinstvo
Novi Bečej
Kikinda Grindex
Kikinda
34 : 30
Morava
Velika Plana
Inđija
Inđija
24 : 27
Vrbas Petrol
Vrbas
Sinđelić
Beograd
19 : 26
Proleter
Zrenjanin
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
25 : 25
Radnički 1964
Kragujevac
Dubočica 54
Leskovac
24 : 26
Bela Palanka
Bela Palanka
Vranje 1957
Vranje
38 : 30
Priboj
Priboj
Lokomotiva
Lapovo
25 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Topličanin
Prokuplje
24 : 24
Novi Pazar
Novi Pazar
Naftagas
Elemir
34 : 20
Senta
Senta
Glogonj
Glogonj
26 : 24
Crepaja
Crepaja
Vojka
Vojka
25 : 16
Inđija 2
Inđija
Mladost (NP)
Nova Pazova
32 : 19
Voždovac 1955
Beograd
Kikinda
Kikinda
37 : 24
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vrbas
Vrbas
34 : 17
Pirot
Pirot
Zaječar 1949
Zaječar
35 : 33
Halas Jožef
Ada
Sloven
Ruma
32 : 25
Spartak
Debeljača
Laki
Crvenka
31 : 25
Želja
Žabalj
Košutnjak
Čačak
17 : 31
Radnički 1964
Kragujevac
Naisa 2
Niš
30 : 26
Jagodina 2
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
42 : 18
Vranje
Vranje
Radan
Lebane
26 : 20
Rtanj
Boljevac
Dubočica
Leskovac
25 : 24
Vlasotince
Vlasotince
Radnički (O)
Obrenovac
26 : 32
Loznica Grad
Loznica
Naftagas (Ž)
Elemir
21 : 17
Jabuka (Ž)
Jabuka
Lehel
Mužlja
20 : 28
Dolovo (Ž)
Dolovo
Srem
Sremska Mitrovica
31 : 15
Rusin
Ruski Krstur
Miletić
Mošorin
15 : 40
Jugović (Ž)
Kać

Vaterpolo

Jug CO
Dubrovnik
9 : 3
Jadran Carine
Herceg Novi
Primorac
Kotor
7 : 10
Partizan RF
Beograd
HAVK Mladost
Zagreb
13 : 7
Budva
Budva
Primorje EB
Rijeka
7 : 9
OVK POŠK
Split
Valjevo
Valjevo
14 : 12
VA Cattaro
Kotor
Vojvodina
Novi Sad
13 : 8
Nais
Niš
Medveščak
Zagreb
2 : 6
BVK Crvena zvezda
Beograd
Šabac
Šabac
7 : 2
Solaris
Šibenik

Futsal

FON
Beograd
5 : 2
Pirot
Pirot
Forum
Vršac
3 : 3
Vranje
Vranje
Vinter sport
Niš
9 : 1
Srpska
Beograd
Sopot
Sopot
6 : 8
SAS
Zrenjanin
Mićko trend
Beočin
7 : 5
Hajduk
Kula
Bečej 2003
Bečej
10 : 3
Tisa
Novi Bečej
Radnički 2010
Niš
3 : 5
Miners
Majdanpek
Ekonomist
Niš
3 : 3
Niš 92
Niš
Prokuplje
Prokuplje
5 : 0
Gurgusovac
Knjaževac