XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 59 utakmica za dan
Ponedeljak, 2 Oktobar 2017

Fudbal

Temnić 1924
Varvarin
2 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Proleter
Novi Sad
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
GP Zlatibor
Užice
3 : 3
Zlatibor 2
Čajetina
Kom Eurozox 2
Podgorica
6 : 2
Gorštak
Kolašin
Komovi
Andrijevica
3 : 0
Radnički
Berane
Napredak
Berane
2 : 3
Fair Play
Bijelo Polje
Mladost
Kakanj
4 : 0
Čelik
Zenica
Žarkovo
Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Brodarac B MK
Novi Beograd
1 : 0
IMT
Novi Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
1 : 5
Crvena zvezda MK
Beograd
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 8
Sloga
Plandište
BUSK
Beograd
4 : 2
Borac
Ostružnica
Kosovo i Metohija
Beograd
3 : 1
Policajac
Beograd
Vinča
Vinča
5 : 3
Taurunum
Zemun
Srem
Jakovo
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Plavi 2000
Beograd
4 : 1
Beograd
Beograd
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Šećeranac
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Dunavac
Grocka
GSP Polet
Beograd
3 : 1
Brodarac
Beograd
Duga
Beograd
4 : 1
TENT 1994
Obrenovac
Slavija
Beograd
3 : 4
Budućnost
Dobanovci
Boleč
Boleč
3 : 1
Mladost
Jabučki rit
Belo Polje
Obrenovac
2 : 1
Torlak
Beograd
Sinđelić (U)
Ugrinovci
3 : 1
BSK
Borča
Peks
Beograd
2 : 5
Pola pola
Beograd
Crvenka
Beograd
3 : 4
Batajnica
Batajnica
Banja
Beograd
1 : 3
ŠF Rosenborg
Beograd
Zuce
Zuce
5 : 2
Zvezdara
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
2 : 6
Kovilovo
Beograd
13. Maj
Zemun
1 : 4
Rekreativo
Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 5
PKB
Padinska skela
1913 Busk
Beograd
1 : 2
Strelac
Mislođin
Krajišnik
Beograd
1 : 2
Rušanj
Rušanj
Republički organi
Beograd
0 : 2
Sremčica
Sremčica
Obrenovac
Obrenovac
2 : 0
Posavina
Stubline
Umka
Umka
1 : 4
Hajduk
Simanovci
Lavirint Company
Resnik
3 : 0
Beljina
Beograd
Veterani 78
Beograd
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Selevac
Selevac
5 : 3
Omladinac
Deliblato
Sloboda
Lipe
3 : 2
Mladi Radnik
Radinac
Radnički
Kovin
6 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Smederevo
Smederevo
0 : 5
Mihajlovac
Mihajlovac
Drugovac
Drugovac
1 : 3
BSK
Bavanište
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Vig Dunav
Smederevo
Železničar
Smederevo
2 : 4
Vučak
Vučak
Podunavac
Udovice
3 : 0
Kolonija
Kovin
Jezava
Smederevo
6 : 6
Borac
Ralja

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
95 : 93
Igokea
Aleksandrovac
Futog Tupanjac MD
Futog
71 : 55
Topola
Bačka Topola

Rukomet

Mokra Gora
Zubin Potok
23 : 26
Partizan
Beograd
Srem SM
Sremska Mitrovica
23 : 33
Sivac 69
Sivac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
32 : 23
Sloga
Kraljevo
Žitorađa
Žitorađa
37 : 32
BSK Heba
Bujanovac
Ruma
Ruma
31 : 20
Beočin
Beočin

Futsal

Smederevo
Smederevo
3 : 3
Kalča
Niš
SAS
Zrenjanin
2 : 3
Vinter sport
Niš
Srpska
Beograd
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
5 : 3
Vranje
Vranje
Tisa
Novi Bečej
10 : 8
Kraljevićevo
Kačarevo