XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 746 utakmica za dan
Nedelja, 1 Oktobar 2017

Fudbal

Partizan
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Tutin
Tutin
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet
Ljubić
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Moravac Orion
Mrštane
5 : 1
Rtanj
Boljevac
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Radan
Lebane
5 : 1
Ozren
Sokobanja
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Grafičar
Beograd
4 : 1
Sopot
Sopot
Jedinstvo
Surčin
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Sušica
Kragujevac
5 : 2
Dragačevo
Guča
Bane
Raška
0 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
0 : 1
RSK
Rabrovo
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Zvižd
Kučevo
2 : 4
Proleter 1976
Jelovik
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
OFK Divci
Divci
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Radjevac
Krupanj
0 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Ribnica
Mionica
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Sovljak
Sovljak
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Kablovi
Zaječar
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Naša krila
Belotinac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Moravica
Subotinac
5 : 0
Sloga
Kobišnica
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Napredak
Drenovac
3 : 2
Župa
Aleksandrovac
Bošnjane
Bošnjane
4 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Žitorađa
Žitorađa
7 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Polet
Nakovo
1 : 0
Sloga
Plandište
Mladost (O)
Omoljica
2 : 2
ŽAK
Kikinda
Jugović
Kać
5 : 1
Hajduk (D)
Divoš
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Index
Novi Sad
1 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Sremac
Vojka
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Tekstilac
Odžaci
1 : 3
Srbobran
Srbobran
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Tisa
Adorjan
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Hajduk
Beograd
3 : 1
Rakovica
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Torlak
Kumodraž
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Balkan
Mirijevo
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Budućnost
Zvečka
Borac
Lazarevac
2 : 0
Turbina
Vreoci
Banat
Čenta
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Naftagas (B)
Boka
1 : 2
Lehel
Mužlja
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 4
Borac
Aleksandrovo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 1
Rusanda
Melenci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Omladinac FAM
Botoš
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Resavac
Subotica
3 : 0
Hajduk
Čepure
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Kolare
Kolare
0 : 1
Rembas
Resavica
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 3
Juhor
Glavinci
Mladost (S)
Sikirica
1 : 1
Napredak
Zlatovo
Partizan
Glogovac
8 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Bratstvo
Međureč
0 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (St)
Starčevo
1 : 0
Dolina
Padina
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vojvodina (Cr)
Crepaja
4 : 1
Strela
Ivanovo
Napredak (P)
Popinci
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Borac (K)
Klenak
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 2
PSK Putinci
Putinci
Železničar
Inđija
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Jadran
Golubinci
Kula
Kula
1 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Hajduk Junior
Kula
6 : 3
ŽAK
Sombor
Slavija
Pivnice
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Lipar
Lipar
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Iskra
Kucura
5 : 0
Jadran
Feketić
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Napredak
Nadalj
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 7
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (NJ)
Njegoševo
2 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Čubra
Čubra
1 : 1
Deli Jovan
Sikole
BSK
Bukovče
0 : 7
Slatina
Slatina Bor
Ključ
Podvrška
5 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Polom
Leskovo
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Branik
Štubik
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Borac (P)
Progar
2 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
Heroj Polet
Jajinci
0 : 4
Zmaj
Zemun
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Avala
Beli Potok
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
13. Maj
Zemun
3 : 2
Institut
Zemun Polje
Komgrap
Beograd
2 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Urovci
Urovci
0 : 0
Radnički (D)
Dren
Zabrežje
Zabrežje
2 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Šumadija
Šopić
Rušanj
Rušanj
0 : 9
BSK
Baćevac
Lisović
Lisović
5 : 0
Strelac
Mislođin
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 6
Boleč
Boleč
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Kosmaj
Ralja
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
0 : 2
Vrčin
Vrčin
Dunavac
Grocka
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Cerić
Miokus
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Majur
Majur
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Duško
Klenje
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 0
Sloga
Bogosavac
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Banja
Banja
3 : 1
Bare
Bare
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Šumadinac
Natalinci
Mladost MG
Saranovo
4 : 1
BSK
Belosavci
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
Trnava
Donja Trnava
3 : 0
Šatornja
Šatornja
Borac
Pajsijevići
3 : 2
Partizan
Darosava
Mladi borac
Živkovo
6 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
8 : 0
Železničar
Brestovac
Umac
Miroševce
3 : 0
Sloga
Lipovica
Mladost (V)
Vinarce
0 : 3
Vučje
Vučje
Bobište
Bobište
2 : 1
Progres
Ladovica
OFK Brza
Brza
3 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Polet
Stajkovce
2 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Proleter 1947
Vranovo
10 : 2
7. Juli
Vodanj
Polet
Trnovče
1 : 2
Obilić
Staro Selo
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Borac
Ralja
Pobeda
Golobok
1 : 2
Sloboda
Lipe
SASK
Saraorci
1 : 4
Podunavac
Udovice
Vrbovac
Vrbovac
2 : 2
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
3 : 2
Cerovac
Cerovac
Spartak
Trnava
0 : 4
Omladinac (Z)
Zablaće
Mladost (P)
Preljina
1 : 4
Polet (T)
Trbušani
Napredak
Svračkovci
0 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Šumadija 1923
Brdjani
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 1
Brezak 1936
Pranjani
Rudar
Bresnica
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Naupare
Naupare
2 : 1
FUD
Brus
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Juhor
Obrež
3 : 0
Kupci
Kupci
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Mačkovac
Mačkovac
5 : 2
Čitluk
Čitluk
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Knez Lazar 2015
Kruševac
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 2
Železničar
Požarevac
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Mladost
Poljska Ržana
0 : 0
Senjak
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
3 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 3
Jedinstvo
Pirot
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Spartak
Pirot
Dragoš
Pirot
5 : 1
Borac
Barje Čiflik
Stubal
Stubal
2 : 2
Ribnica
Jovac
Granit
Jošanička banja
2 : 5
Proleter
Pečenog
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Real
Podunavci
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Polet
Ratina
Budućnost
Konarevo
4 : 0
Radnik
Ušće
Popovići
Popovići
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Železničar
Požega
6 : 1
Ježevica
Ježevica
Višesava
Bajina Bašta
0 : 0
Prvi partizan
Užice
Lauš
Lopaš
0 : 4
Ariljska rampa
Požega
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
Perućac
Perućac
6 : 0
Savinac
Visibaba
Jedinstvo
Kalenić
2 : 4
Čajetina
Gostilje
Mladost
Dračić
5 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
ZSK
Valjevo
0 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Trlić
Trlić
1 : 6
Vrelo Sport
Vrelo
Kačer
Belanovica
2 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Partizan
Cerovac
0 : 0
Korićani
Korićani
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Budućnost
Resnik
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Zastava
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 0
Mladost
Pajazitovo
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Borac (D)
Drenovac
1 : 0
Ćava
Grošnica
Srbija
Ilićevo
5 : 0
Sloboda
Grbice
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Sloga
Korman
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 1
Naisus 1977
Rožina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Čegar 2013
Kamenica
0 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Morava
Krušce
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Vrtište
Vrtište
2 : 4
Budućnost
Prva Kutina
Sofeks
Futog
5 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Tatra
Kisač
0 : 0
Veternik
Veternik
Bačka 1923
Đurđevo
4 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Proleter
Banoštor
5 : 2
Vinogradar
Ledinci
Jedinstvo (G)
Gospođinci
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 1
Kosovo
Zvezdan
Trebič
Sokobanja
0 : 0
Midžor
Kalna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 5
Osnić
Osnić
Sloga
Minićevo
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Mladost
Sumrakovac
1 : 5
Omladinac
Grezna
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Malinik
Podgorac
2 : 1
Rgotina
Rgotina
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 2
OFK 019
Zaječar
Spartak
Gornja Trnava
2 : 5
Kaćuša
Kuršumliija
Borac
Držanovac
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
Omladinac
Podina
3 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 11
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Mladost
Vrdila
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Lasta
Vitkovac
1 : 0
Lazac
Lazac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 5
Gruža
Vitanovac
Tavnik
Tavnik
1 : 1
Mineral 2015
Rudno
Napredak
Gračac
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac (A)
Adrani
3 : 2
Metalac
Kraljevo
Omladinac
Šaludovac
4 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Borac 1805
Ivankovac
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Šumadija
Trešnjevica
1 : 3
Moravac
Krušar
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Istok 63
Plana
Budućnost
Miliva
0 : 4
Rudar (St)
Stenjevac
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 2
Sloga
Voljavče
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Ursule
Ursule
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (D)
Dublje
4 : 1
Mladost (T)
Tečić
Šumadinac
Dragovo
3 : 3
Morava (R)
Ribare
Napredak
Žarkovac
4 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga
Čalma
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 3
Graničar (O)
Obrež
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Hajduk
Višnjićevo
0 : 3
Polet
Novi Karlovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
OFK Brestač
Brestač
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Fruška Gora
Ruma
6 : 2
Sloboda
Šašinci
Ševac
Kusić
3 : 1
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Janošik
Janošik
2 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Dobrica
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Unirea
Uzdin
5 : 0
Slavia
Kovačica
Omladinac 1927
Opovo
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Mundial
Pančevo
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Polet
Idvor
3 : 2
Tempo
Sefkerin
Pobeda
Samoš
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Jedinstvo
Dubovac
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Omladinac (D)
Deliblato
5 : 2
Dolovo
Dolovo
Kolonija
Kovin
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
1 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Partizan (G)
Gaj
Rudar
Brasina
4 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Jadar
Stupnica
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Borac
Kozjak
1 : 3
Antimon
Zajača
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Stolice
Krupanj
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
5 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Dedinje
Beograd
2 : 1
Sparta Železnik
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 3
BUSK
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Mladi Proleter
Beograd
Busije
Zemun
4 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Atakante
Rakovica
2 : 3
011
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Crvenka
Borča
3 : 1
Mladost
Jabučki Rit
Poštar
Beograd
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Partizan
Kaluđerica
Beljina
Beljina
1 : 3
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 2
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Barajevo
Barajevo
0 : 3
Guncate
Guncati
Cer
Petkovica
4 : 1
OFK Šabac
Šabac
Sloga
Duvanište
2 : 5
Premijer
Badovinci
Budućnost (ZM)
Zminjak
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Proleter
Šabac
3 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
Milicionar
Bogatić
Drina
Badovinci
6 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Gorki
Glušci
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Radnički
Koceljeva
0 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Trešnjevka
Trbusac
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
Provo 2015
Provo
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 0
Karađorđe
Mišar
Radnički
Pertate
4 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 1
Gradac
Konopnica
Milanovo
Milanovo
3 : 4
OFK Morava
Leskovac
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 1
Real
Donja Jajina
Lemind 1953
Leskovac
5 : 0
BSK
Belanovce
Šumadija
Razgojna
7 : 3
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
Čučuge
Čučuge
Polet (T)
Takovo
1 : 0
Rudar
Radljevo
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Vrelo
Vrelo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Komanice
Komanice
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Polet
Popučke
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 0
Borac
Rajković
Mladost (L)
Latković
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 0
Bujačić
Bujačić
Gradina
Pejovac
2 : 1
Borac
Gornji Katun
Ušće
Grad Stalać
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
14. Oktobar
Izbenica
0 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Omladinac
Pojate
Sloga (L)
Lozna
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Napredak BT
Banatska Topola
5 : 0
2. Oktobar
Kumane
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 4
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
1 : 1
Proleter
Međa
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 3
Budućnost
Banatski Dvor
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Maršić
Maršić
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Jedinstvo (B)
Bobovište
2 : 7
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
Jastrebac
Tešica
4 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Hajduk
Stapar
5 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Partizan
Kupusina
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Jasenica
Božurnja
2 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
2 : 2
Mladi rudar
Bukovik
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Šumadinac
Stojnik
Sloga
Zagorica
7 : 3
Ranilović
Ranilović
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Dunavac (P)
Petka
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Sloga (M)
Mustapić
2 : 0
Desine
Desine
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 1
Stig 1955
Beranje
Obilić (Ž)
Živica
3 : 0
Dizel
Bare
Bata Bulić
Bistrica
1 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Manastirica
Manastirica
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Omladinac (B)
Busur
Radnički (K)
Knežica
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
BSK 1924
Boževac
6 : 0
Krilaš
Ćovdin
Palić
Palić
2 : 3
Bikovo
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 2
Čantavir
Čantavir
Bratstvo
Ljutovo
0 : 3
Solid
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 5
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
1 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Đurđin
Đurđin
4 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 2
Popović
Popovići
Stojnik
Stojnik
4 : 1
OFK Slatina
Slatina
Vojvoda
Dučina
4 : 1
Rudar 2012
Babe
Moskva
Budisava
1 : 0
Borac
Rakovac
Titel
Titel
2 : 7
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Miletić
Mošorin
4 : 0
Dinamo
Budisava
Čenej
Čenej
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
Bačka
Begeč
0 : 0
Obilić
Vilovo
Tisa
Padej
2 : 2
Jadran
Sanad
AFK
Ada
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
Tromedja
Majdan
4 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Bačka
Mol
0 : 1
Graničar
Đala
Šampion
Orom
0 : 5
Sloga
Ostojićevo
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Mladost
Radičević
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 1
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Pobeda
Pobeda
Tomislavci
Tomislavci
4 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Pobeda
Držina
2 : 0
Rongo Siti
Pirot
Temac
Temska
5 : 1
Željuša
Željuša
Prilike
Prilike
5 : 1
Gradina
Rti
Gorušica
Viča
6 : 3
Jelica
Goračići
Radnički
Turica
0 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Voćar
Kotraža
2 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Rakova
Rakova
2 : 1
Prijatelji
Čačak
Kej
Čačak
1 : 3
Planinac
Vujetinci
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Budućnost
Stančići
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 2
Morava (M)
Mojsinje
Lugovi
Čačak
8 : 0
Vujan
Prislonica
Marjan
Knić
2 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Veteran 2015
Popović
1 : 2
Udarnik Trska 1947
Trska
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
BSK
Borač
0 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Šilopaj
Šilopaj
1 : 2
Velereč 94
Velereč
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Omladinac
Kalimanići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Ozremica
Beršići
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 4
Stella Rossa
Gornji Milanovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
7 : 0
Pontes
Kostol
Milutinovac
Milutinovac
3 : 7
Egeta
Brza Palanka
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 8
Lovćen
Petrovo selo
Koča Andjelković
Tekija
1 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Rtkovo
Rtkovo
1 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
7 : 1
Dunavac
Velesnica
Šepšin
Šepšin
0 : 2
Napredak
Međulužje
Omladinac
Rajkovac
0 : 0
Markovac
Markovac
Borac
Amerić
2 : 3
Kosmajac
Koraćica
Dedinje
Mladenovac
0 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
OFK Student
Mladenovac
0 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Posavina
Stubline
6 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Partizan
Draževac
2 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Borac
Ušće
4 : 1
Sloga
Ratari
Rvati
Obrenovac
2 : 3
Duboko
Mala Moštanica
Polet
Grabovac
2 : 1
Jedinstvo
Dren
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 2
Krtinska
Krtinska
Bistrica
Bistrica
3 : 4
Vreoci
Vreoci
Polet
Mirosaljci
2 : 4
Mladost (Č)
Čibutkovica
Sloboda
Stubica
5 : 0
BSK
Brajkovac
Sloga
Lukavica
1 : 1
Petka
Petka
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Rudar
Zeoke
4 : 0
Mladi borac
Županjac
Glumač
Glumač
2 : 2
Bakionica
Bakionica
Duškovci
Duškovci
3 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Gorobilje
Gorobilje
2 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Sečica
Seča reka
4 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Vučak
Vučak
1 : 0
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
OFK Slavija
Smederevo
1 : 5
Jezava
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Omladinac
Seone
Drugovac
Drugovac
0 : 5
Landol
Landol
Kolarac
Kolari
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Pobeda
Rusna
1 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
Klisura
Klisura
0 : 4
Grkinja
Grkinja
Toplica
Šarlinac
2 : 1
Mekiš
Mekiš
10. februar
Šajinovac
1 : 2
Knežica
Knežica
Udarnik
Baničina
0 : 4
Železničar
Kusadak
Bačinac
Bačinac
1 : 4
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
1 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Palilulac
Šarbanovac
3 : 0
Gol
Sokobanja
Miloševo
Miloševo
1 : 2
Slatina
Slatina
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Malajnica
Malajnica
0 : 0
Urovica
Urovica
Kapedunum
Užice
5 : 2
Policajac 92
Užice
Mladost VPD
Kruševac
2 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Meševo
Meševo
3 : 1
Bukovica
Bukovica
Žabare
Žabare
8 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Konjuh
Konjuh
2 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Polet 1959
Nikoličevo
6 : 1
Borac
Vražogrnac
Šljivar
Šljivar
3 : 2
Timok 1928
Trnavac
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 4
Sloga 1949
Matijevac
Hajduk
Debrc
5 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Dragojevac
Dragojevac
7 : 1
Sparta
Kaona
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Belpos
Belotić
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Polet
Jalovik
Napredak (Sv)
Svojnovo
0 : 3
Heroj
Busilovac
ISK Izvor
Izvor
0 : 4
Razvitak
Mirilovac
Sloboda
Krežbinac
1 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
BSK Buljane
Buljane
1 : 0
Jedinstvo
Ratare
Popovac
Popovac
7 : 1
Vihor
Golubovac
Napredak (St)
Stubica
5 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Babajić
Babajić
10 : 5
Proleter
Latković
Tolić
Tolić
3 : 6
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Gornji Mušić
Gornji Mušić
0 : 1
Popadić
Popadić
Jašunja
Jašunja
0 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
6 : 1
Navalin
Navalin
Moravac
Guberevac
2 : 5
Napredak
Bogojevce
Badince
Badince
5 : 6
Todorovce
Todorovce
Volujac
Volujac
2 : 0
Bojić
Bojić
Maovi MH
Maovi
1 : 7
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Rankovac
Nakučani
6 : 0
Mladost
Slatina
Mali korak
Oglađenovac
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Sloga Gorić
Valjevo
2 : 4
Dupljaj 2016
Dupljaj
Dupljaj
Dupljaj
0 : 7
Žabari
Žabari (Valjevo)
Gradac Pričević
Valjevo
2 : 5
Lukavac
Lukavac
OFK Povlen
Brezovice
2 : 5
Beloševac
Beloševac
Sloga
Vrhovine
1 : 1
Vukona
Vukona
Brgule
Brgule
0 : 3
Zvizdar 2012
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
5 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Omladinac
Kalinovac
0 : 1
Dokmir
Dokmir
Strelac 001
Kožuar
2 : 4
Jedinstvo
Milorci
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 0
Kolubara
Liso Polje
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 3
Progorelica
Progorelica
Studen Vitez
Studenica
1 : 1
BSK 2014
Bukovica
Morava (M)
Mrsać
1 : 4
Omladinac (D)
Drakčići
Mladost 1981
Štulac
2 : 0
Miločajac
Miločaj
Stara čaršija
Kraljevo
2 : 1
Šumadija (Š)
Šumarice
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Zgodačica
Godačica
5 : 3
Mladost 1925
Oplanići
Belica
Belica
2 : 5
Trnava
Trnava
OFK Borac
Lovci
1 : 1
Crni Vrh
Deonica
Omladinac
Bunar
0 : 1
Partizan
Majur
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Sloboda
Šuljkovac
0 : 2
Mladost
Bukovče
Rudar
Plazane
6 : 0
Viner DSV
Bukovac
Mladi Radnik
Grabovica
5 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Sindjelić
Vojnik
4 : 0
Resava
Bukovac
Zelenika
Vitance
1 : 5
Orlovi
Jasenovo
Sloga (Du)
Dubravica
4 : 0
Sopot
Požarevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 0
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 3
Proleter 1932
Požarevac
Batovac
Batovac
3 : 1
Dunav
Ostrovo
Metalac
Požarevac
2 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Napredak (Bu)
Bubušinac
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
3 : 1
OFK Građanski
Požarevac
Beli Orao
Bradarac
0 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Slavija
Bođani
1 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Električar
Šuvajić
1 : 1
OFK Vinci
Vinci
Polet
Bikinje
9 : 0
Dobra
Dobra
Borac 2016
Donja Kruševica
4 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Barič
Barič
0 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Maskar
Maskar
1 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Budućnost (B)
Blaznava
1 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Proleter
Jasenak
2 : 1
Trstenica
Trstenica
Skela
Skela
1 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 2
Mladi radnik
Junkovac
Sava
Mrđenovac
4 : 1
Mladost
Svileuva
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 6
Borac BTG
Batalage
Korman
Korman (Šabac)
4 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
Vitez
Subotište
4 : 4
Lovac
Karlovčić
Kameni
Ašanja
1 : 3
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
2 : 3
Hajduk
Šimanovci
Šumar
Ogar
4 : 1
Sloven
Sibač
Kolubara
Jabučje
3 : 3
Nepričava
Nepričava
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
5 : 1
Proleter
Bajevac
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Sloga Top
Topolovnik
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 0
Kumane
Kumane
Mirko Tomić
Tribrode
3 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Srednjevo
Srednjevo
0 : 1
Pek (K)
Kusiće
Baštovan 2015
Carevac
4 : 1
Ram
Ram
Karaš
Jasenovo
3 : 0
Banat (V)
Vršac
Banat (D)
Dupljaja
0 : 1
Vitorul
Straža
Stig (C)
Crljenac
1 : 4
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Napredak 1927
Toponica
0 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Dinamo
Sonta
0 : 1
OFK Šikara
Sombor
KFK Kula
Kula
3 : 1
OFK Metalac
Sombor
Panonija
Lalić
2 : 2
Graničar
Riđica
Proleter
Četereže
1 : 6
Pomoravlje
Vlaški Do
Udarnik
Sibnica
3 : 0
Polet
Aleksandrovac
Jedinstvo
Oreovica
2 : 6
BSK
Brzohode
Culjković
Culjković
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 1
Napredak
Vašica
Jednota
Šid
1 : 1
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 1
Graničar
Jamena
Sremac
Berkasovo
1 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
1 : 3
Omladinac
Batrovci
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Polet
Senje
Sloga
Isakovo
2 : 1
Dobričevo
Dobričevo
Badnjevac
Badnjevac
7 : 1
Šumadija
Sipić
Mladost
Toljevac
4 : 0
OFK Orašje
Orašje
Polet (K)
Kobilje
1 : 5
Padež
Padež
Vratare
Vratare
2 : 4
Grkljane
Grkljane
Lipar
Donji Račnik
1 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 2
Napredak
Staro Lanište
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Budućnost
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 0
Ibar
Rožaje
Cetinje
Cetinje
1 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 3
Lovćen
Cetinje
Mornar
Bar
3 : 1
Igalo
Herceg Novi
Otrant
Ulcinj
3 : 1
Berane
Berane
Drezga
Piperi
1 : 2
Bratstvo
Ljajkovići
Crvena stijena
Podgorica
2 : 2
Ribnica
Podgorica
Budućnost 2
Podgorica
4 : 1
Karioke
Podgorica
OFK Borac
Bijelo Polje
6 : 0
Petnjica
Petnjica
Gusinje
Gusinje
2 : 0
Polimlje
Murino
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 4
Sloga (R)
Radovići
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
2 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
Arsenal
London
2 : 0
Brighton
Brighton
Everton
Liverpool
0 : 1
Burnley
Burnley
Newcastle
Newcastle upon Tyne
1 : 1
Liverpool
Liverpool
Valencia
Valencia
3 : 2
Athletic Club
Bilbao
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Espanyol
Barcelona
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
4 : 4
Real Betis
Sevilla
Barcelona
Barcelona
3 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Villarreal
Villarreal
3 : 0
Eibar
Eibar
Köln
Köln
1 : 2
RB Leipzig
Leipzig
Hertha BSC
Berlin
2 : 2
Bayern
München
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
Atalanta
Bergamo
2 : 2
Juventus
Torino
Benevento
Benevento
1 : 2
Internazionale
Milano
Chievo
Verona
2 : 1
Fiorentina
Firenze
Lazio
Roma
6 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Milan
Milano
0 : 2
Roma
Roma
Napoli
Napoli
3 : 0
Cagliari
Cagliari
SPAL
Ferrara
1 : 1
Crotone
Crotone
Torino
Torino
2 : 2
Verona
Verona
Angers
Angers
3 : 3
Lyon
Lyon
Nice
Nice
2 : 4
Marseille
Marseille
Troyes
Troyes
2 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Rad
Beograd
Spartak
Subotica
6 : 0
Mašinac
Niš
Mačva
Šabac
2 : 2
Polet
Sivac
Napredak
Kruševac
0 : 0
Spartak
Subotica
Brodarac
Novi Beograd
7 : 0
Inđija
Inđija
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Grafičar
Beograd
Karadjordje
Topola
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Trudbenik
Trudbenik
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
DIF
Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
Voždovac MK
Beograd
7 : 0
011 MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
2 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
1 : 4
Bačka (BP)
Bačka Palanka
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Zuce MK
Zuce
2 : 1
Torlak MK
Beograd
Bežanija MK
Beograd
3 : 0
Voždovac MK
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 1
BAK
Bela Crkva
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Spartak
Subotica
Zemun
Zemun
4 : 1
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Kiker
Kraljevo
Studenski grad
Novi Beograd
0 : 1
Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
Poštar 1930
Beograd
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Beograd 1929
Beograd
4 : 2
Palilulac
Beograd
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Sloga
Miloševac
Morava
Velika Plana
6 : 3
7.juli
Vodanj
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Apolon
Kraljevo
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
2 : 2
Vrbas
Vrbas
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Hajduk junior
Kula
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Borac (Sa)
Sakule
0 : 8
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Zabrezje
Zabrezje
4 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
Polet
Grabovac
2 : 8
Strelac
Mislodjin
Jedinstvo
Dren
5 : 0
Rvati
Obrenovac
OFK Beograd B MK
Beograd
3 : 2
Rad B MK
Beograd
Banja MK
Beograd
1 : 12
Sopot MK
Sopot
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
Voždovac MK
Beograd
1 : 1
011 MK
Beograd
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 2
Cepelin 026
Smederevo
Zemun
Zemun
0 : 0
Rad
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
011
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 3
Internacional
Beograd
BSK
Borča
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O) MK
Obrenovac
0 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
Zemun MK
Zemun
2 : 2
Partizan MK
Beograd
AF Djokić
Velika Plana
7 : 1
Sloboda
Lipe
Vinča
Beograd
0 : 7
DIF
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 0
Beograd 1929
Beograd
Komgrap
Beograd
3 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Borac
Ostruznica
2 : 4
Milutinac
Beograd
Prva Iskra
Baric
1 : 4
Rakovica
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
3 : 1
Ada MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 1
GSP Polet MK
Beograd
Rad MK
Beograd
3 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Radnički 1905
Bajmok
5 : 2
Čantavir
Čantavir
Bačka 1901
Subotica
0 : 13
Arena Su
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bečej 1918
Bečej
3 : 7
CFK
Vrbas
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Hajduk junior
Kula
BAK
Bela Crkva
0 : 3
Radnički (K)
Kovin
OFK Vršac
Vršac
1 : 4
Borac (Sa)
Sakule
Mundial
Pančevo
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Mladost
Velika Greda
4 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Banat (I)
Ilandža
0 : 7
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Unirea
Uzdin
2 : 4
Vojvodina (C)
Crepaja
Duboko
Mala Mostanica
0 : 2
Zabrezje
Zabrezje
Zvezda
Konatice
0 : 6
Urovci
Urovci
Bežanija
Beograd
4 : 4
IMT
Beograd
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 0
Senta
Senta
Potisje
Kanjiža
0 : 8
AFK
Ada
Bačka
Mol
0 : 7
Horgoš 1911
Horgoš
Obilić
Novi Kneževac
01.10
Tisa
Adorjan
Senta
Senta
0 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Potisje
Kanjiža
0 : 8
AFK
Ada
Bačka
Mol
0 : 7
Horgoš 1911
Horgoš
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Petlić MK
Smederevo
0 : 5
Crvena zvezda MML MK
Beograd
Ole MK
Zemun
1 : 6
Lokomotiva MK
Beograd
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 4
Rudar 2001
Kostolac
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 2
BSK 1925
Beograd
Crveni orao
Beograd
7 : 3
Fer Plej 06
Beograd
Palilulac
Beograd
0 : 5
Hajduk
Beograd
DIF
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Omladinac
Veliko Polje
2 : 4
Krtinska
Krtinska
Buducnost
Zvecka
6 : 1
Posavina
Stubline
Skela
Skela
9 : 0
Partizan
Drazevac
Dunav
Veliko selo
6 : 0
Stefan Brown
Beograd

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
88 : 77
Mornar
Bar
Mega Bemax
Beograd
95 : 88
Cibona
Zagreb
Sloven
Ruma
104 : 74
Jedinstvo
Novi Becej
Nova Pazova
Nova Pazova
68 : 78
Vrbas
Vrbas
Mladost Veternik
Veternik
79 : 63
Kris Kros
Pančevo
Sivac
Sivac
98 : 73
Joker
Sombor
Sloboda (NS)
Novi Sad
82 : 35
Bagljaš
Zrenjanin
Jadran
Golubinci
81 : 86
Vojka
Vojka
Železničar
Lajkovac
107 : 39
Play Off
Užice
ČA basket
Čačak
54 : 68
Duga
Šabac
Girl Basket
Beograd
99 : 35
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Voša
Novi Sad
0 : 20
Karaburma
Beograd
Crvena zvezda 2
Beograd
81 : 67
Radnički (NB)
Beograd

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
21 : 17
Metaloplastika
Šabac
Požarevac
Požarevac
25 : 25
Obilić
Beograd
Dolovo
Dolovo
16 : 20
Mladost TSK
Bački Jarak
Metalac
Kraljevo
35 : 28
Pobednik
Prijepolje
Pirot
Pirot
25 : 35
Aleksinac
Aleksinac
Vlasotince
Vlasotince
25 : 26
Rtanj
Boljevac
Jastrebac
Blace
10 : 0
Hisar
Leskovac
Zrenjanin
Zrenjanin
29 : 30
Budućnost
Alibunar
Dalmatinac
Riđica
21 : 31
Slavija
Novi Sad
Potisje Pleteks
Ada
25 : 29
Somborelektro
Sombor
Jedinstvo 1974
Krnjevo
33 : 29
Palanka
Smederevska Palanka
Smederevo 2
Smederevo
19 : 28
Rudar 2
Kostolac
Morava
Velika Plana
32 : 24
Crvenka
Crvenka
Graničar
Gakovo
34 : 26
Borac
Bački Gračac
Jedinstvo
Bočar
22 : 27
Naftagas
Elemir
Radnički
Kovin
21 : 25
Glogonj
Glogonj
Crepaja
Crepaja
27 : 23
Omladinac
Deliblato
Inđija 2
Inđija
29 : 29
Hajduk
Čurug
Mokrin
Mokrin
33 : 24
Laki
Crvenka
Radnički 1964
Kragujevac
24 : 25
Metalac AD
Gornji Milanovac
Vlasotince
Vlasotince
25 : 33
Žitorađa
Žitorađa
Radnički
Svilajnac
22 : 23
Radan
Lebane
Đerdap
Kladovo
19 : 26
Topličanin
Prokuplje
Dolovo (Ž)
Dolovo
27 : 24
Naftagas (Ž)
Elemir
Klenak 09
Klenak
34 : 15
Rusin
Ruski Krstur
Jugović (Ž)
Kać
30 : 17
Apatin (Ž)
Apatin

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 1
FON
Beograd
Put-inženjering
Niš
2 : 2
Požarevac
Požarevac
Hajduk
Kula
4 : 3
Sombor
Sombor

Ragbi 15

RK Vojvodina/Petrovgrad
Zrenjanin/Novi Sad
60 : 5
RK Dinamo 1954
Pancevo